Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Roborock,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Roborock. Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2022. *

Roborock Dyad

Roborock Dyad Najniższa Cena Online

Roborock Dyad - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Dyad
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Geekbuying.pl to pierwszy lokalny dystrybutor współpracujący z Roborock w Polsce, przede wszystkim jako pierwsi jesteśmy w stanie zdobyć plan sprzedaży nowych produktów. Posiadamy nasze własne centrum serwisowe w Europie, wykorzystując oficjalne części zamienne, jesteśmy w stanie oferować prędkie usługi naprawy dla tego produktu.

  Charakterystyka

  Odkurzanie + zmywanie 2-w-1

  Oszczędzaj czas odkurzając i zmywając podłogi jednocześnie. Łatwo sprzątaj bałagan suchy i mokry, dzięki czemu podłoga momentalnie będzie sucha i bez plam.

  Usuwaj wszystkiego typu brud z różnych powierzchni

  Dzięki mocnej mocy ssącej i szorującej możliwe jest nietrudne czyszczenie upartych, zaschniętych brudów bądź codziennych zanieczyszczeń podłogowych, takich jak mleko, plamy po kawie, sierść, cząstki nieduże i spore itp.

  Na Każdą Podłogę

  Można bezpiecznie stosować na podłogach twardych każdego rodzaju, w tym drewnianych, kafelkowych, marmurowych, laminowanych, winylowych itp.

  Inteligentny wyświetlacz LED

  Poziom baterii, samoczyszczenie, tryb czyszczenia, pusty zbiornik wody czystej, pełny zbiornik wody brudnej.

  Oddzielny Zbiornik Wody Czystej/Brudnej

  Łatwe w instalacji i wyjmowaniu oddzielnie zbiorniki wody czystej/brudnej. Dzięki czemu czysta woda i środek czyszczący są oddzielone od suchych śmieci i brudnej wody, zezwalając Ci cały czas czyścić podłogę czystą wodą.

  Samoczyszczenie Jednym Dotknięciem

  z łatwością aktywuj funkcję samoczyszczenia za jednym naciśnięciem guzika. Urządzenie wypłukuje szczotkę oraz przewody czystą wodą, dbając o czystość szczotki i higieniczny zapach Twego domu.

  Kontrola wody

  Do dyspozycji masz oddzielny spust strumienia wody, użytkownik może zdecydować, kiedy i gdzie precyzyjnie spryskać czystą wodą, liczba wody w dodatku można kontrolować.


  Pozbądź się mokrego i suchego bałaganu

  Mokry i suchy brud znikną za jednym zamachem dzięki DyadPower
  Jedyny na świecie wieloszczotkowy odkurzacz mokry/suchy z silnikiem dwuwałkowym.

  Czyszczenie podczas sprzątania

  Kiedy sprzątasz podłogi, szczotki czyszczą się same. Koniec z jeżdżeniem po podłodze brudną szmatą. Zacznij zmywać podłogę świeżymi, czystymi szczotkami poprzez cały czas zmywania.

  Znikająca, Brudna Woda

  Wypełniona brudem przepuszczonym przez system DyadPower, brudna woda odsysana jest daleko wgłąb.
  A podłoga jest czysta i sucha.

  Lepsze Sprzątanie, Od Krawędzi do Krawędzi

  Lepsze sprzątanie większą liczbą wałków. Jeden pełnej długości wałek główny plus dwa wałki tylne równa się masywna moc czyszcząca. Aż do obydwu krawędzi głowicy czyszczącej, nie dając brudowi szans na ucieczkę.

  Przesuwaj prędko i Płynnie

  Płynnie odkurzaj wokół nóg krzeseł, nóg stołu i nóg ludzkich dzięki zwinnej głowicy czyszczącej. A dzięki dwóm wałkom kręcącym się w przeciwnych kierunkach, możesz popychać i ciągnąć jednym palcem.

  Sprzątanie bez ulepszania

  Wciśnij przycisk i z brudnych wałków błyskawicznie zrób czyste. Po sprzątaniu brud stały oddzielany jest od brudnej wody w zbiorniku brudnym. Pozostaje tylko go opróżnić.

  Inteligentniejszy od zwykłego odkurzacza

  Odkurzaj mądrze, a nie ciężko. W walce z upartymi plamami, odkurzanie adaptacyjne powiększa moc ssącą i poziom wody samoczynnie. W międzyczasie wskaźnik na ekranie zawiadamia Cię, jak brudna jest Twoja podłoga. Teraz wiesz, na którym miejscu się skoncentrować.

  Nasłuchuj alertów

  Zapomnij o zapamiętywaniu kodów błędu czy szukaniu podręcznika. Starczy słuchać alertów głosowych mówiących to, co musisz wiedzieć.

  Specyfikacja
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Tesla. Ranking TOP10 modeli

Roborock H6

Roborock H6 Najniższa Cena Online

Roborock H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  solidny. Sprawny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co przystępne i komfortowe czyszczenie. Wyposażony w przeróżne przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz efektywnie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o znacznej objętości zagwarantuje długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  progresywny pięciostopniowy system filtracji pozwala na przepływ powietrza wychodzącego, usuwa i niezawodnie zatrzymuje we wnętrzu skażenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do pomieszczenia jest absolutnie czyste i bezpieczne choćby dla osób skłonnych do alergii.

  unikatowa moc

  RoboRock H6 jest wyposażony w efektywny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To starczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie pousuwać nie tylko mikro-kurz, lecz także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do przeróżnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która zagwarantuje do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas starczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli Ci potrzeba więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest wyekwipowany w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem powiększającym moc ssania oraz szczotkami rozszerzającymi skuteczność. Błyskawicznie obracająca się szczotka zbiera wszystkiego rodzaju skażenia, kurz i okruchy oraz sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 wyposażony jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże usunąć okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza eliminuje skażenia i kurz z trudno przystępnych miejsc. Smukła nasadka na rozciągliwej rurce efektywnie likwiduje kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki zwiększonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Nawet przy obfitej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w prawidłowym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można łatwo wyjąć z obudowy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich cechy filtrujące i powiększyć sprawność odkurzacza.

  wariant

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do rodzaju powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  wyświetlacz

  wariant filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  rodzaj akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  konstrukcja

  bezszczotkowy silnik

  ekran

  Wyposażenie standardowe

  rozciągliwy wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka drobna

  Masa netto

  1.4 kg


Roborock H7

Roborock H7 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Severin. Ranking TOP10 modeli

Roborock H7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H7
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:2,5 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:prędkie ładowanie (80% w 3 godziny);Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwono-szary;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:90 minut;Moc wejściowa:480 W;Nazwa filtra:5-stopniowy, HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:antyalergiczny;Waga:1,46 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:rozciągliwa rura, rura;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini szczotka do kurzu, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na wrzesień 2022

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Roborock cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Roborock,
 • odkurzacze pionowe Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Roborock, odkurzacz pionowy Roborock cena, opinie o odkurzaczach pionowych Roborock, ranking odkurzaczy pionowych Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.