Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Roborock,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Roborock. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Roborock H7

Roborock H7 Najniższa Cena Online

Roborock H7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H7
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Roborock H7 480W 500 ml 160AWDługotrwałe sprzątanie. Łatwiejsze niżeli kiedykolwiek.ekstremalne ssanie o mocy 160AW. Możliwość zamontowania jednorazowego worka na kurz. Prędkie ładowanie w 2,5 godziny.

  Akcesoria z systemem magnetycznym MagBase™. Długi, 90-minutowy czas pracy NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc ssąca: 160 AWNapięcie / Moc: 480 WMaksymalny czas pracy: 90 minZbiornik na kurz: 500 mlWorek na kurz: 560 mlWaga: 1,46 kgZmywalny filtr długofalowa mocRoborock H7, zasilany solidną baterią, może pracować do 90 minut* bez konieczności jej ładowania.* Dotyczy pracy odkurzacza bez dołączonych końcówek.

  prędkie ładowanieDzięki prędkiemu ładowaniu, odkurzacz jest gotowy do pracy w ciągu zaledwie 2,5 godziny. Skrajne ssanieSilnik o mocy 480W zapewnia aż 160AW stałej mocy ssania. Dzięki temu H7 nie tylko prosto zbiera kurz, okruchy i inne zanieczyszczenia z podłogi, lecz także zezwala na dogłębne odkurzenie dywanów i wykładzin i skrupulatne oczyszczenie tapicerki mebli lub samochodu.

  Rozległa filtracja powietrza5-cio stopniowy system filtracji powietrza oraz użycie filtru HEPA umożliwia precyzyjne oczyszczenie powietrza z cząstek kurzu i alergenów, od roztoczy po pyłki. System wychwytuje do 99,99% cząsteczek o wielkości choćby 0,3 mikrona.Roztocza 10-40 µmŁupież kota 1-15 µmŁupież psa 5-10 µmPyłki 12-100 µmPleśń 4-40 µmZanieczyszczenia powietrza 0,1-1 µm Mistrz zwinności w wadze piórkowejDzięki ultralekkiej baterii jednostka główna ważny mniej aniżeli butelka wody – zaledwie 1,46 kg.

  To gwarantuje H7 mobilność i bezproblemowe docieranie do trudnodostępnych miejsc. Sprężyste przechowywanie akcesoriów Dzięki zastosowanym w akcesoria5 magnesom, możesz je wygodnie przymocować do znajdującej się w komplecie stacji z systemem MagBase™.

  > Przyczep do stacji dokującej > lub dowolnej powierzchni magnetycznej Możliwość zamontowania jednorazowego worka na kurzRoborock H7, podobnie jak poprzednik, wykorzystuje bezworkowy zbiornik na kurz.

  Nic nie stoi jednak na przeszkodzie,wykorzystać jednorazowego worka na kurz, dzięki temu sprzątanie staje się jeszcze bardziej bezproblemowe. Worek na kurzSkuteczne sprzątanie, bez bałaganu.Użyj jednorazowego worka na kurz, by utrzymać zbiornik w idealnej czystości.warstwa antybakteryjna zapobiega rozwojowi 99,9% bakterii7.

  świetny dla alergików.podczas demontażu worka, zamyka się on samoczynnie, co zapobiega wydostawaniu się kurzu i zanieczyszczeń na zewnątrz.zwiększa objętość zbiornika na kurz do 560 ml, gwarantując dłuższe sprzątanie.Zbiornik na kurz: 500 mlWorek na kurz: 560 mlSzczotka wielopowierzchniowaPozwala na dogłębne i staranne czyszczenie, zarówno dywanów jak i podłóg twardych.

  Nie trać czasu na podmianę szczotki. Dogłębne czyszczenie dywanów Po wykryciu dywanu, funkcja Auto Carpet Boost rozszerza siłę ssania odkurzacza, aby odkurzanie było jeszcze skrupulatniejsze i produktywniejsze.

  50W mocy napędza wytrzymałą przekładnię planetarną o wysokim momencie obrotowym, żeby obracać antystatyczne włosie z włókna węglowego z szybkością blisko 4000 obr./min, co zagwarantuje maksymalną moc czyszczenia.

  Łatwiejszy w użyciuDzięki wyraźnemu ekranowi OLED sprawdzisz nie tylko aktualny tryb pracy urządzenia, lecz także pozostały czas pracy baterii.Dzięki wbudowanej blokadzie, nie musisz stale trzymać spustu odkurzacza.

  Ten sam przełącznik pozwala także na aktywowanie blokady rodzicielskiej, co zapobiegnie przypadkowemu włączeniu urządzenia poprzez dzieci. Zmywalny filtr wielokrotnego korzystaniaPrzednie i tylne filtry, filtr cyklonowy i zbiornik na kurz można myć pod bieżącą wodą, aby zapewnić im dłuższą żywotność.

  niewielki hałasZaawansowane sterowanie przepływem powietrza ogranicza uciążliwe hałasy do minimum, bez konieczności zmniejszenia mocy silnika. Akcesoria w zestawieSzczotka wielopowierzchniowa - Przekładnia planetarna, silnik o mocy 50 W i włosie antystatyczne z włókna węglowego precyzyjniej oczyszczają dywany, jak także idealnie sprawdzą się na podłogach twardych.Rura - Aluminiowa rura jest trwała i umożliwia komfortowe odkurzanie podłogi.

  Dzięki niej dosięgniesz jeszcze do wyżej położonych miejsc jak karnisze czy kratki wentylacyjne.Mini-szczotka - Napędzana silnikiem mini-szczotka idealnie wciąga kurz z miękkich mebli. Rewelacyjnie spełni oczekiwania do czyszczenia foteli, kanap czy innych tapicerek i materacy.rozciągliwa rura - W połączeniu z ssawką szczelinową albo szczotką do kurzu wspaniale spełni oczekiwania podczas sprzątania kłopotliwych miejsc.Szczotka do kurzu - Długie włosie jest świetne do ścierania kurzu i odkurzania płaskich powierzchni.Ssawka szczelinowa - Wąska i długa, doskonała do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i wąskich szczelin.

  SPECYFIKACJA technologicznAMoc ssąca: 160 AWNapięcie / Moc: 480 WMaksymalny czas pracy: 90 minZbiornik na kurz: 500 mlWorek na kurz: 560 mlWaga: 1,46 kgZmywalny filtr

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Roborock cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Roborock,
 • odkurzacze pionowe Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Roborock, odkurzacz pionowy Roborock cena, opinie o odkurzaczach pionowych Roborock, ranking odkurzaczy pionowych Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *