Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe MPM Product. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy MPM Product. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych MPM Product,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe MPM Product. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami MPM Product, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz MPM MOD-34, kolor czarny

Odkurzacz MPM MOD-34, kolor czarny Najniższa Cena Online

Odkurzacz MPM MOD-34, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz MPM MOD-34, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 MPM MOD-34 600W 0,7l EPA MOD-34 to odkurzacz pionowy i ręczny w jednym. Razem z nim wyczyścisz podłogi, kanapy, łóżka i inne, nawet trudno dostępne miejsca w twoim domu. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Odkurzacz pionowy 2w1 Moc: 600W pojemność zbiornika na kurz: 0,7l 3-stopniowy system filtrowania: EPA, gąbkowy, cyklonowy Aluminiowa rura teleskopowa Zasięg odkurzacza: 8,4m wygodne sprzątanie Odkurzacz MOD-34 dzięki małym gabarytom i niepokaźnej wadze jest szczególnie użyteczny i komfortowy.

  umożliwia lekkie i produktywnie manewrowanie, podczas sprzątania miejsc trudno dostępnych. Razem z nim błyskawicznie i komfortowo sprzątniesz okruchy spod stołu, sól z kuchennych blatów czy piasek naniesiony w zakamarkach korytarza.

  wielki zasięg odkurzacza 8,4 m pozwoli na spokojną pracę bez ciągłej konieczności zmiany gniazda zasilającego. 2 w 1 Odkurzacz MOD-34 to znaczne możliwości. Nabywając jedno urządzenie w wyniku czego dostajesz 2 jednocześnie - odkurzasz pionowy i ręczny.

  wystarczy, iż zdejmiesz rurę teleskopową i masz do dyspozycji lekki, nietrudny do przenoszenia ręczny odkurzacz. Zadbaj o porządek w domu i samochodzie. Rozpraw się z pajęczynami pod sufitem, sprzątnij kurz z kanap, listew podłogowych czy książek.

  Wyposażenie Odkurzacz MOD-34 dysponuje 3 wymiennymi szczotkami w komplecie: głowicą podłogowo-dywanową, przystawką szczelinową i małą, wielofunkcyjną szczotką. Model MOD-34 zgromadzony kurz zawiera w cyklonowej komorze o krystalicznych ściankach.

  dzięki temu prosto dostrzeżesz, kiedy konieczne będzie opróżnienie pojemnika. Co ważne, wyposażenie gromadzi w dodatku uchwyt do mocowania odkurzacza na ścianie. Dla twojego komfortu uchwyt ma miejsce na przechowywanie szczotek.

  SPECYFIKACJA technicznA Funkcje Odkurzacz 2 w 1 (ręczny i podłogowy) Do wszystkich typów podłóg: powierzchnie twarde i dywany szybkie i wydajne sprzątanie komfortowy w użyciu 3-stopniowy system przefiltrowania: filtr EPA, filtr gąbkowy, komora cyklonowa Przeźroczysty zbiornik na kurz o pojemności 0,7 l Aluminiowa rura teleskopowa śladowe gabaryty – swobodne manewrowanie w trakcie pracy i komfortowe przechowywanie Składna budowa - zajmuje niewiele miejsca kabel zasilający o długości 7 m Zasięg odkurzacza 8,4 m Wyposażenie Głowica podłogowo-dywanowa Przystawka szczelinowa Szczotka nieduża wielofunkcyjna Uchwyt do mocowania na ścianie właściwości Napięcie: 220‑240 V 50/60 Hz Moc: 600 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Hyundai. Ranking TOP10 modeli

Mpm product Mpm mod-39 (5903151036735)

Mpm product Mpm mod-39 (5903151036735) Najniższa Cena Online

Mpm product Mpm mod-39 (5903151036735) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mpm product Mpm mod-39 (5903151036735)
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy MOD-39

  Odkryj rewolucję w sprzątaniu! Chcesz pozbyć się piasku z podłogi, sierści zwierząt z dywanu, kurzu spod mebli czy okruchów z zakamarków samochodu? Poznaj kompaktowy odkurzacz 2w1 - pionowy MOD-39, który stanie się Twoim najlepszym kompanem w codziennych porządkach.

  Odkurzacz 2w1
  Czy sprzątanie może być prędkie, proste i przyjemne? Tak! Model MOD-39 ekspresowo i efektywnie eliminuje skażenia ze wszystkich rodzajów podłóg: powierzchni twardych i dywanów, nawet z najszczególniej niedostępnych zakamarków pod sofą czy szafą. Dzięki możliwości wypięcia odkurzacza ręcznego wyeliminujesz nim także kurz z mebli, okruchy ze szczelin w kanapie lub samochodzie, a także wyczyścisz narożnik z sierści pupila. Z pewnością tego modelu nie wymienisz już na inny.

  niepokaźny, lekki i poręczny
  Od dziś domowe porządki nie będą ciężarem, a przyjemnością. Kompaktowe wymiary i niska waga tylko 1,8 kg MOD-39, wygodne i komfortowe sprzątanie. Niepokaźne gabaryty sprzętu zezwalają na swobodne manewrowanie podczas pracy, a także wygodne przechowywanie - po wyjęciu rączki urządzenie zajmuje niedużo miejsca. Model zaopatrzony jest w kabel zasilający o długości 6m, co oznacza,luźno odkurzysz choćby pokaźne powierzchnie.

  Wielorazowe filtry i technika cyklonowa

  W zestawie razem z odkurzaczem MOD-39 odszukasz:

  • Wielorazowy filtr typu HEPA
  • Wielorazowy filtr gąbkowy
  • Komorę cyklonową

  Zapomnij o kupowaniu worków do odkurzacza, MOD-39 to bezworkowy model wyekwipowany w transparentny zbiornik na kurz o pojemności 0,6 l, który prosto opróżnisz i umyjesz. Oszczędzasz czas i pieniądze!

  dodatkowe wyposażenie
  W pakiecie razem z odkurzaczem MOD-39 znajdziesz w dodatku 2 szczotki i przystawkę szczelinową, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o czystość w Twoim otoczeniu.

  Szczotka podłogowo-dywanowa pozwoli Ci na precyzyjne odkurzenie każdej powierzchni, równocześnie podłogowej, jak i dywanów, chodników, choćby w słabo widocznych i niedostępnych miejscach.

  Z pomocą przystawki szczelinowej wyczyścisz wąskie szczeliny, np. W samochodzie, gdzie standardowa końcówka odkurzacza nie jest w stanie dotrzeć, a także listwy, szczeliny między panelami, wąskie listwy okienne i drzwiowe. Możesz jej także użyć do odkurzania ścian, np. Z kurzu, pajęczyn czy osadów.

  Szczotka znikoma wielofunkcyjna jest idealna do usuwania sierści zwierząt, kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń z najróżniejszych powierzchni, takich jak meble, zasłony, firanki, poduszki, czy inne miękkie materiały. Z powodzeniem wykorzystasz ją ponadto do odkurzania tapicerki na kanapie, fotelach czy krzesłach. Dzięki miękkim włosiom nie uszkodzisz tworzyw, a produktywnie wyeliminujesz brud.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe stalowe. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy MPM MOD-38 (5903151023711)

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy MPM MOD-38 (5903151023711) Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy MPM MOD-38 (5903151023711) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezprzewodowy pionowy MPM MOD-38 (5903151023711)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  bezprzewodowy odkurzacz pionowy mod-38 pionowy odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 mod-38 sprawi, że sprzątanie stanie się proste i przyjemne. Zapomnij o uciążliwym przewodzie i ciężkim, niewygodnym do przeniesienia sprzęcie!

  urządzenie zostało wyekwipowane w wydajny akumulator 22,2 v, który zapewni do 40 minut pracy.odkurzacz mod-38 to dużo możliwości! Ci potrzeba posprzątać auto? zebrać okruchy ze stołu?żaden problem! za pomocą jednego przycisku zamień odkurzacz pionowy w odkurzacz ręczny.

  takie rozwiązanie umożliwia odkurzenie dosłownie każdej powierzchni, nawet tych trudno dostępnych.odkurzacz mod-38 został wyekwipowany w 2 tryby pracy. Niższy poziom spełni oczekiwania na podłogach twardych, na przykład płytkach.natomiast wyższy poradzi sobie z zabrudzeniami na dywanach.

  cyklonowy system filtracji zadba o sprawność. Krystaliczny zbiornik na kurz o objętości 0,8 l jest nietrudny do opróżnienia.w zestawie z odkurzaczem mod-38 znajdziesz elektro szczotkę z oświetleniem led, szczotkę szczelinową i szczoteczkę do usuwania kurzu z delikatnych powierzchni np., żaluzji.co ważne podstawka ładująca będzie pełnić także rolę stojaka na akcesoria.mod-38 to nad wyraz ergonomiczne urządzenie.specjalna lampka poinformuje cię o procesie ładowania i o poziomie stanu akumulatora.

  praktyczna rączka zapewni wygodę, a możliwość złożenia pozwoli przechowywać, w szafie, małym schowku czy choćby niewielkim kącie.po wykonaniu pracy jedyne co musisz zrobić to odłożyć odkurzacz mod-38 na swoje miejsce, do bazy ładującej.

  zapoczątkuje się wtedy ładowanie akumulatora. Jego pełne naładowanie trwa ok. 4 godzin.opis: odkurzanie dywanów, chodników i twardych powierzchni podłogowych odkurzacz bezprzewodowy/odkurzacz pionowy brak worka/pojemnik czas ładowania (min):4-5 godz.

  waga netto (kg): 2.68 do 40 min. Pracy dwa tryby pracy

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe o mocy do 800 W. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy MPM Product opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe MPM Product cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami MPM Product,
 • odkurzacze pionowe MPM Product jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe MPM Product, odkurzacz pionowy MPM Product cena, opinie o odkurzaczach pionowych MPM Product, ranking odkurzaczy pionowych MPM Product

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *