Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Philips do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Philips do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Philips do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Philips.

[TOP10] Odkurzacze Philips do 500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Philips do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Philips xb 2125

Philips xb 2125 Najniższa Cena Online

Philips xb 2125 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips xb 2125
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB pojemność pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W pakiecie Akcesoria w pakiecie: Szczelinówka charakterystyczna nasadka: Uniwersalna nasadka pokaźna moc ssania dzięki silnikowi o szerokiej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 2000 wydajne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką produktywność sprzątania za każdym razem dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi. Trwała kompozycja, której możesz zaufać 850 W technika PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W budujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W kreuje dużą moc ssania, co zapewnia wysoką sprawność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu zapewnia wysoką efektywność odkurzania Uniwersalna nasadka i szeroka moc ssania eliminowanie 99,9% niewielkiego kurzu technika PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technologia PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką efektywność poprzez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zapewnia dokładne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnadostosować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki przystępny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  niewiele znacząca i lekka kompozycja upraszcza przenoszenie Dzięki śladowej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane. Kabel o długości 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki kabel o długości 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  załączone akcesorium: wygodne przechowywanie, za każdym razem pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byłaprzystępna. System filtra Super Clean Air wykrywa ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air lokalizuje ponad 99% śladowych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z bezpłatną 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! dane technologiczne produktywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB atrybuty użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m typ rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa rodzaj kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja pojemność pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...


Philips FC 9333

Philips FC 9333 Najniższa Cena Online

Philips FC 9333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9333
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro FC9333/09 wykrywa 99,9%* śladowego kurzu Odkurzacz bezworkowy Philips z linii 3000 łączy w sobie znikome wymiary i efektywność na najwyższym poziomie. Ciesz się starannym czyszczeniem w całym domu dzięki technologii PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która ma 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Odkurzacz bezworkowy pojemność zbiornika na kurz: 1,5l Moc max: 900W Filtr wylotowy: Allergy H13 Filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA 13 l Zasięg działania: 9 m Nadmuch: 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dBa Podciśnienie: 16,8 kPa Silnik o mocy 900 W wytwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W kreuje dużą moc ssania, co zagwarantuje precyzyjne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką wydajność odkurzania Nasadka TriActive i spora moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% niewiele znaczącego kurzu*. Technika PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką skuteczność oraz dużą moc ssania przez dłuższy czas.

  Nasadka TriActive zezwala na precyzyjne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa usuwa kurz z głębi dywanów, a znaczny otwór z przodu zasysa duże kawałki.

  Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  niewielka i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie Dzięki drobnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do użycia Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki temu jest za każdym razem gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System odfiltrowujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu kompletnie uszczelniony system filtrujący namierza >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**. Łączenie ActiveLock nieskomplikowane dostosowanie do każdego zadania Łączenie ActiveLock proste dobranie nasadek do rury teleskopowej przy pomocy prostego zatrzasku.

  SPECYFIKACJA technicznA Masa i rozmiary rozmiary opakowania (dł. × szer. × wys.): 525 x 320 x 315 mm jednostajny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: 100% recycled paper Nasadki i akcesoria Akcesoria w komplecie: Crevice tool, Integrated brush standardowa nasadka: TriActive nozzle Dodatkowa nasadka: Hard floor nozzle Schowek na akcesoria: On tubeclip Filtry pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Filtr wylotowy: Allergy H13 filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA13 level** poręczność Zasięg działania: 9 m Uchwyt: Front Długość przewodu: 6 m typ lampy: Metal 2-piece telescopic tube rodzaj kółek: Rubber Projekt Kolor: Magic purple Akcesoria zestaw do wymiany filtra: FC8010/02 Masa i wymiary rozmiary produktu (dł.

  × szer. × wys.): 410 x 281 x 247 mm Waga produktu: 4,5 kg produktywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Nadmuch (maks.): 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dB Podciśnienie (maks.): 16,8 kPa Moc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8240

Philips FC 8240 Najniższa Cena Online

Philips FC 8240 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8240
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC 8240/09 900W 3l FiltrWysoka efektywność na wszystkich podłogachOdkurzacz Philips PowerGo z wydajnym energetycznie silnikiem zapewnia najwyższą efektywność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% niewielkich cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 900WPojemność worka: 3lTyp worka: S-bag Classic Long PerformanceFiltr: Antyalergiczny, piankowyZasięg działania: 9mPoziom głośności: 77 dBa Silnik o mocy 900 W formujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W tworzy dużą moc ssania, co zapewnia wysoką efektywność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką efektywność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania gwarantują zebranie 99,9% niewiele znaczącego kurzu*. Mała i lekka budowa upraszcza przenoszenie Dzięki niewiele znaczącej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest łatwe.

  Zasięg działania 9 m umożliwia odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest genialny dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,zawsze były pod rękąSzczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byłaprzystępna. Łatwe w użyciu i trwałe worki mieszczą się w obszernej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki stosowną moc ssania aż do całkowitego napełnienia, a także szczelne i higieniczne opróżnianie.

  Uniwersalna nasadka umożliwia perfekcyjne czyszczenie na przeróżnych typach podłóg Uniwersalną nasadkę możnadostosować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. SPECYFIKACJA technologicznAMasa i rozmiaryWaga towaru: 4,3 kgWymiary produktu (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w zestawie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Plastik ProjektKolor: NiebieskiZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips 2000 SerieS

Philips 2000 SerieS Najniższa Cena Online

Philips 2000 SerieS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips 2000 SerieS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  znaczna moc ssania dzięki silnikowi o obszernej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 2000 sprawne czyszczenie i łatwą konserwację. Uzyskaj wysoką efektywność sprzątania zawsze dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi.

  przejrzyj wszystkie korzyści


Philips FC 8241

Philips FC 8241 Najniższa Cena Online

Philips FC 8241 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8241
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC8241/09 900W Lekki 3 l Wysoka efektywność na wszystkich podłogach Odkurzacz Philips PowerGo z wydajnym energetycznie silnikiem gwarantuje najwyższą sprawność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% śladowych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy:Filtr antyalergiczny zatrzymuje niepokaźny kurz i alergenyMoc maksymalna: 900 WWyłapywanie 99,9% kurzu*niewiele znaczący i lekkiKolor: czarnyWaga produktu: 4,3 kgPojemność pojemnika na kurz: 3lZasięg działania: 9 m Silnik o mocy 900 W kreujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W tworzy dużą moc ssania, co gwarantuje wysoką sprawność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką wydajność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania zapewniają zebranie 99,9% śladowego kurzu*. Mała i lekka kompozycja ułatwia przenoszenie Dzięki znikomej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest proste.

  Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest genialny dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,zawsze były pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byładostępna. Nietrudne w użyciu i trwałe worki mieszczą się w dużej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki słuszną moc ssania aż do całkowitego napełnienia i szczelne i higieniczne opróżnianie.Uniwersalna nasadka umożliwia wspaniałe czyszczenie na rozmaitych typach podłógUniwersalną nasadkę możnadopasować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Masa i wymiaryWaga artykułu: 4,3 kgWymiary produktu (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w komplecie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurzTrwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowy poręcznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: PlastikProjektKolor: Głęboka czerńZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor. Ranking TOP10 modeli

Philips XB 2122

Philips XB 2122 Najniższa Cena Online

Philips XB 2122 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XB 2122
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips XB 2122/09 Clean Air pokaźna moc ssania dzięki silnikowi o pokaźnej mocy. Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 2000 sprawne czyszczenie i łatwą konserwację. Uzyskaj wysoką sprawność sprzątania zawsze dzięki technologii PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego typu podłogi NAJWAŻNIEJSZE właściwości: technologia PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB Zasięg działania: 9 m Długość przewodu: 6 m wariant rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa rodzaj kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana objętość pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clean Air Filtr silnika: Zmywalny filtr Waga artykułu: 4 kg rozmiary artykułu (D x S x W): 408 × 265 × 239 mm Silnik o mocy 850 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W generuje dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką efektywność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką skuteczność odkurzania Uniwersalna nasadka i pokaźna moc ssania likwidowanie 99,9% niedużego kurzu technika PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką wydajność poprzez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zapewnia precyzyjne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnaprzypasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki przystępny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  niewielka i lekka budowa upraszcza przenoszenie Dzięki drobnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Przewód o długości 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki przewód o długości 9 m od wtyczki do nasadki umożliwia dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania załączone akcesorium: komfortowe przechowywanie, za każdym razem pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byłaprzystępna.

  System filtra Super Clean Air wykrywa ponad 99%** cząsteczek System filtrów Super Clean Air namierza ponad 99%** śladowych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu. SPECYFIKACJA technicznA: efektywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB parametry użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m typ rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa typ kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Arktyczny biały i błękitny Filtracja pojemność pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clean Air Filtr silnika: Zmywalny filtr Nasadki i akcesoria Akcesoria w zestawie: Szczelinówka charakterystyczna nasadka: Uniwersalna nasadka stabilny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: 100% przetworzony papier Waga i rozmiary wymiary artykułu (D x S x W): 408 × 265 × 239 mm Waga artykułu: 4 kgInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Philips. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Philips.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Philips do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Philips do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Philips do 500 zł,
 • odkurzacze Philips do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Philips do 500 zł, odkurzacz Philips do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach Philips do 500 zł, ranking odkurzaczy Philips do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *