Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Philips do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Philips do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Philips do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Philips.

[TOP10] Odkurzacze Philips do 500 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Philips do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09

Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09 Najniższa Cena Online

Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB pojemność pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W pakiecie Akcesoria w pakiecie: Szczelinówka charakterystyczna nasadka: Uniwersalna nasadka pokaźna moc ssania dzięki silnikowi o szerokiej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 2000 wydajne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką produktywność sprzątania za każdym razem dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi. Trwała kompozycja, której możesz zaufać 850 W technika PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W budujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W kreuje dużą moc ssania, co zapewnia wysoką sprawność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu zapewnia wysoką efektywność odkurzania Uniwersalna nasadka i szeroka moc ssania eliminowanie 99,9% niewielkiego kurzu technika PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technologia PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką efektywność poprzez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zapewnia dokładne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnadostosować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki przystępny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  niewiele znacząca i lekka kompozycja upraszcza przenoszenie Dzięki śladowej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane. Kabel o długości 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki kabel o długości 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  załączone akcesorium: wygodne przechowywanie, za każdym razem pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byłaprzystępna. System filtra Super Clean Air wykrywa ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air lokalizuje ponad 99% śladowych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z bezpłatną 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! dane technologiczne produktywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB atrybuty użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m typ rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa rodzaj kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja pojemność pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...


PHILIPS FC8241/09, 2_739745

PHILIPS FC8241/09, 2_739745 Najniższa Cena Online

PHILIPS FC8241/09, 2_739745 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: PHILIPS FC8241/09, 2_739745
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC8241/09 900W Lekki 3 l Wysoka efektywność na wszystkich podłogach Odkurzacz Philips PowerGo z wydajnym energetycznie silnikiem gwarantuje najwyższą sprawność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% śladowych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy:Filtr antyalergiczny zatrzymuje niepokaźny kurz i alergenyMoc maksymalna: 900 WWyłapywanie 99,9% kurzu*niewiele znaczący i lekkiKolor: czarnyWaga produktu: 4,3 kgPojemność pojemnika na kurz: 3lZasięg działania: 9 m Silnik o mocy 900 W kreujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W tworzy dużą moc ssania, co gwarantuje wysoką sprawność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką wydajność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania zapewniają zebranie 99,9% śladowego kurzu*. Mała i lekka kompozycja ułatwia przenoszenie Dzięki znikomej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest proste.

  Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest genialny dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,zawsze były pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byładostępna. Nietrudne w użyciu i trwałe worki mieszczą się w dużej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki słuszną moc ssania aż do całkowitego napełnienia i szczelne i higieniczne opróżnianie.Uniwersalna nasadka umożliwia wspaniałe czyszczenie na rozmaitych typach podłógUniwersalną nasadkę możnadopasować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Masa i wymiaryWaga artykułu: 4,3 kgWymiary produktu (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w komplecie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurzTrwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowy poręcznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: PlastikProjektKolor: Głęboka czerńZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09

Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09 Najniższa Cena Online

Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro FC9333/09 wykrywa 99,9%* śladowego kurzu Odkurzacz bezworkowy Philips z linii 3000 łączy w sobie znikome wymiary i efektywność na najwyższym poziomie. Ciesz się starannym czyszczeniem w całym domu dzięki technologii PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która ma 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Odkurzacz bezworkowy pojemność zbiornika na kurz: 1,5l Moc max: 900W Filtr wylotowy: Allergy H13 Filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA 13 l Zasięg działania: 9 m Nadmuch: 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dBa Podciśnienie: 16,8 kPa Silnik o mocy 900 W wytwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W kreuje dużą moc ssania, co zagwarantuje precyzyjne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką wydajność odkurzania Nasadka TriActive i spora moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% niewiele znaczącego kurzu*. Technika PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką skuteczność oraz dużą moc ssania przez dłuższy czas.

  Nasadka TriActive zezwala na precyzyjne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa usuwa kurz z głębi dywanów, a znaczny otwór z przodu zasysa duże kawałki.

  Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  niewielka i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie Dzięki drobnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do użycia Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki temu jest za każdym razem gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System odfiltrowujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu kompletnie uszczelniony system filtrujący namierza >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**. Łączenie ActiveLock nieskomplikowane dostosowanie do każdego zadania Łączenie ActiveLock proste dobranie nasadek do rury teleskopowej przy pomocy prostego zatrzasku.

  SPECYFIKACJA technicznA Masa i rozmiary rozmiary opakowania (dł. × szer. × wys.): 525 x 320 x 315 mm jednostajny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: 100% recycled paper Nasadki i akcesoria Akcesoria w komplecie: Crevice tool, Integrated brush standardowa nasadka: TriActive nozzle Dodatkowa nasadka: Hard floor nozzle Schowek na akcesoria: On tubeclip Filtry pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Filtr wylotowy: Allergy H13 filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA13 level** poręczność Zasięg działania: 9 m Uchwyt: Front Długość przewodu: 6 m typ lampy: Metal 2-piece telescopic tube rodzaj kółek: Rubber Projekt Kolor: Magic purple Akcesoria zestaw do wymiany filtra: FC8010/02 Masa i wymiary rozmiary produktu (dł.

  × szer. × wys.): 410 x 281 x 247 mm Waga produktu: 4,5 kg produktywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Nadmuch (maks.): 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dB Podciśnienie (maks.): 16,8 kPa Moc wejściowa (maks.): 900 W


Philips PowerGo FC8244/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8710103807445)

Philips PowerGo FC8244/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8710103807445) Najniższa Cena Online

Philips PowerGo FC8244/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8710103807445) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips PowerGo FC8244/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8710103807445)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:6 m;Dominujący barwa:srebrny/szary;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:automatyczne zwijanie kabla;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa sprawności odkurzania dywanów:C;Klasa sprawności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:jasnoszary;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:750 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:Air Clean;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom hałasu:77 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:27,9 kWh;typ worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;rozmiary - głębokość:40,3 cm;rozmiary - szerokość:26,3 cm;wymiary - wysokość:22 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, wąż ssący;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz fc9330/09 darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 12,52 zł marki Philips

Odkurzacz fc9330/09 darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 12,52 zł marki Philips Najniższa Cena Online

Odkurzacz fc9330/09 darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 12,52 zł marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz fc9330/09 darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 12,52 zł marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Compact Odkurzacz bezworkowy Philips FC9330/09
  • typ: odkurzacz bezworkowy
  • moc: 650 W
  • poziom głośności: 76 dB
  • klasa energetyczna: A
  • filtry: Filtr wylotowy Allergy H13 (HEPA 13), zmywalny filtr silnika
  • technologia PowerCyclone 5
  • kółka: obfite, plastikowe
  • nasadki w komplecie: szczelinówka, zintegrowana szczotka, nasadka TriActive,
  • schowek na akcesoria: na zacisku na rurze
  • zasięg działania: 9 m
  • długość przewodu: 6 m
  niewiele znaczące rozmiary i wysoka efektywność

  Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu i wykrywa 99,9% wszelkich cząsteczek kurzu, zapewniając czystą podłogę i świeże powietrze. Produktywne cykloniczne działanie i innowacyjna kompozycja zapewniają efektywne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak by nie wydostał się on w niekontrolowany sposób choćby w trakcie opróżniania.

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby:

  • za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podwyższa włosie dywanu w celu dokładnego usunięcia kurzu,
  • wsysa większe cząsteczki brudu poprzez obfity otwór z przodu,
  • zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  nieszablonowa technologia PowerCyclone 5 zagwarantuje produktywne odkurzanie w dwóch efektywnych krokach:

  • powietrze momentalnie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu,
  • wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.
  Łączenie ActiveLock proste dostosowanie do każdego zadania

  Łączenie ActiveLock nietrudny montaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  znaczne koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

  obfite koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania.

  nietrudne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego wyjątkowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do wykorzystania

  Szczotka do odkurzania została zaimplementowana w uchwyt, dzięki temu zawsze jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  System odfiltrowujący Allergy H13 wykrywa ponad 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu

  kompletnie uszczelniony system filtrujący wyłapuje ponad 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu zaspakaja zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13*.

  Zbieranie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką wydajność odkurzania

  Odkurzacz może zebrać 99,9% nieznacznego kurzu dzięki pokaźnej mocy ssania i nasadkom wysokiej jakości.

  Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania

  Wysoce produktywny silnik buduje dużą moc ssania i zużywa mniej energii, gwarantując precyzyjne odkurzanie zawsze.

  dane ogólne
  Czyszczenie na sucho
  Moc 900 W
  Poziom hałasu 76 dB
  objętość worka lub pojemnika na kurz 1.5 l
  Oznaczenie optymalny dla alergików, inny
  oczyszczanie
  typ bezworkowy
  wariant filtra HEPA H 13
  Dysza
  Turboszczotka Nie
  Turboszczotka brak
  Końcówka do podłóg twardych Nie
  Akcesoria
  Akcesoria w komplecie szczotka do twardych podłóg, dysza szczelinowa, ssawka do podłóg / dywanów
  Dalsze atrybuty
  Długość kabla 6 m
  rodzaj rury metalowa, teleskopowa
  Zasilanie sieciowe 230V
  samoczynne zwijanie kabla zasilającego automatyczne zwijanie
  Zasilanie 230 V
  Zasięg 9 m
  Znak jakości dTest Nie
  System baterii Żaden
  wymiary
  Szerokość produktu 28.1cm
  Wysokość artykułu 41.0cm
  Głębokość towaru 24.7cm
  Waga towaru 4.5kg
  Szerokość opakowania 34.0cm
  Wysokość opakowania 33.0cm
  Głębokość opakowania 50.0cm
  Waga produktu w opakowaniu 7.1kg


2000 Series Odkurzacz workowy (8710103807445)

2000 Series Odkurzacz workowy (8710103807445) Najniższa Cena Online

2000 Series Odkurzacz workowy (8710103807445) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: 2000 Series Odkurzacz workowy (8710103807445)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  znaczna moc ssania dzięki silnikowi o obszernej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 2000 sprawne czyszczenie i łatwą konserwację. Uzyskaj wysoką efektywność sprzątania zawsze dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi.

  przejrzyj wszystkie korzyści

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua FC6405/01 3w1 Myjący, 853281

Odkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua FC6405/01 3w1 Myjący, 853281 Najniższa Cena Online

Odkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua FC6405/01 3w1 Myjący, 853281 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: PHILIPS
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua FC6405/01 3w1 Myjący, 853281
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Napięcie akumulatora V: 18 Maksymalny czas pracy min: 40 objętość pojemnika/worka l: 0.6 Poziom hałasu dB: 83 Waga kg: 3.2 Funkcje: Odłączany odkurzacz ręczny Praca na mokro Dla alergików

PHILIPS ODKURZACZ BEZWORKOWY XB2122/09, kolor srebrny

PHILIPS ODKURZACZ BEZWORKOWY XB2122/09, kolor srebrny Najniższa Cena Online

PHILIPS ODKURZACZ BEZWORKOWY XB2122/09, kolor srebrny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: PHILIPS ODKURZACZ BEZWORKOWY XB2122/09, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips XB 2122/09 Clean Air pokaźna moc ssania dzięki silnikowi o pokaźnej mocy. Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 2000 sprawne czyszczenie i łatwą konserwację. Uzyskaj wysoką sprawność sprzątania zawsze dzięki technologii PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego typu podłogi NAJWAŻNIEJSZE właściwości: technologia PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB Zasięg działania: 9 m Długość przewodu: 6 m wariant rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa rodzaj kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana objętość pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clean Air Filtr silnika: Zmywalny filtr Waga artykułu: 4 kg rozmiary artykułu (D x S x W): 408 × 265 × 239 mm Silnik o mocy 850 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W generuje dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką efektywność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką skuteczność odkurzania Uniwersalna nasadka i pokaźna moc ssania likwidowanie 99,9% niedużego kurzu technika PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką wydajność poprzez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zapewnia precyzyjne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnaprzypasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki przystępny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  niewielka i lekka budowa upraszcza przenoszenie Dzięki drobnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Przewód o długości 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki przewód o długości 9 m od wtyczki do nasadki umożliwia dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania załączone akcesorium: komfortowe przechowywanie, za każdym razem pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byłaprzystępna.

  System filtra Super Clean Air wykrywa ponad 99%** cząsteczek System filtrów Super Clean Air namierza ponad 99%** śladowych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu. SPECYFIKACJA technicznA: efektywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB parametry użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m typ rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa typ kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Arktyczny biały i błękitny Filtracja pojemność pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clean Air Filtr silnika: Zmywalny filtr Nasadki i akcesoria Akcesoria w zestawie: Szczelinówka charakterystyczna nasadka: Uniwersalna nasadka stabilny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: 100% przetworzony papier Waga i rozmiary wymiary artykułu (D x S x W): 408 × 265 × 239 mm Waga artykułu: 4 kgInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Philips. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Philips.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Philips do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Philips do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Philips do 500 zł,
 • odkurzacze Philips do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Philips do 500 zł, odkurzacz Philips do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach Philips do 500 zł, ranking odkurzaczy Philips do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *