Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące Vileda. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz myjący Vileda. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących Vileda,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące Vileda. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Vileda z funkcją mycia, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czasNowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Starczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro.

  w trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi. Sprawnie czyściUsuwa wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy.

  JetClean może być użytkowany do zróżnicowanego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat albo płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 3000 obr/min. Usuwa nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając nadzwyczajne efekty czyszczenia.

  eliminuje ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest stworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna w całości zbierają brud. W ten sposób usuwane są na dodatek bakterie w ponad 99ciu %. System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda zaopatrzony jest w podstawkę, która umożliwia jego przystępne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy ponadto do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono użytkowane.

  System podwójnego przefiltrowaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system oczyszczający produktywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m / poręczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  kabel zasilający o długości 7 m umożliwia szybkie i wydajne czyszczenie obfitych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia proste czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z prędkością 3000 obrotów na minutę stworzony jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, co sprawność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyrózniony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał niezwykle prawidłowe noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wodyPozostałe objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Po włączeniu trybu mycia na mokro wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu by odkurzyć i zmyć podłogę w jednym czasie Po przesunięciu do tyłu płyn jest zasysany oraz są usuwane resztki wody Czyści przy użyciu samej wody, usuwając ponad 99% bakterii Odkurzacz Jet Clean posiada dwa oddzielne zbiorniki na wodę: na czystą i brudną wodę System samooczyszczania upraszcza utrzymywanie odkurzacza w czystości Czyści do 70 m2 po napełnieniu zbiornika Sprawdza się w czyszczeniu powierzchni twardych kształt urządzenia ułatwia czyszczenie powierzchni pod meblami Wałek czyszczący, wykonany jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, obraca się z szybkością 3000 obrotów na minutę, by zapewnić nieszablonową wydajność sprzątania JetClean wyodrębniony w niezależnych testach eksperckich

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Cenione odkurzacze myjące. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący Vileda opinie,
 • dobre odkurzacze myjące Vileda cena,
 • ranking z odkurzaczami Vileda z funkcją mycia,
 • odkurzacze myjące Vileda jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące Vileda, odkurzacz myjący Vileda cena, opinie o odkurzaczach myjących Vileda, ranking odkurzaczy myjących Vileda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *