Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące Vileda. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz myjący Vileda. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących Vileda,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące Vileda. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Vileda z funkcją mycia, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony Najniższa Cena Online

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz przemywający – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym procesu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, by przeznaczyć go na to, co najistotniej lubisz!

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Moc: 400 W objętość zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, aby odkurzyć a równocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, aby zassać płyny i pousuwać resztki wody, by podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści likwiduje wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy. JetClean może być używany do najróżniejszego typu twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 2800 obr/min.

  likwiduje nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując perfekcyjne efekty czyszczenia. Eliminuje ponad 99% bakterii eliminuje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wytworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna kompletnie zbierają brud. W ten sposób usuwane są na dodatek bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyposażony jest w podstawkę, która umożliwia jego łatwe czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy też do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono wykorzystywane.

  System podwójnego odfiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący wydajnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / funkcjonalny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  kabel zasilający o długości 7 m umożliwia prędkie i efektywne czyszczenie dużych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Zarys urządzenia przystępne czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean wykonany jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co wydajność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyodrębniony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał niezwykle korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technologicznE:objętość zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite rozmiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw zawiera: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do precyzyjnego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Cenione odkurzacze myjące. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący Vileda opinie,
 • dobre odkurzacze myjące Vileda cena,
 • ranking z odkurzaczami Vileda z funkcją mycia,
 • odkurzacze myjące Vileda jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące Vileda, odkurzacz myjący Vileda cena, opinie o odkurzaczach myjących Vileda, ranking odkurzaczy myjących Vileda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *