Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz myjący do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące do 2000 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Hisense HVC6464A

Hisense HVC6464A Najniższa Cena Online

Hisense HVC6464A - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hisense
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hisense HVC6464A
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy firmy Hisense o mocy 400 W. Turbo szczotka jest wyekwipowana w oświetlenie oświetlenie 6 LED....

Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z mocną siłą ssącą Jakie są największe atuty odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o pojemności 260 ml szybkie i staranne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka kompozycja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki wyjątkowo bogaty zestaw akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z wyjątkowo niedługim czasem ładowania zaawansowany system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa obudowa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia spory zbiornik na skażenia suche o pojemności 550 ml Opróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, upraszczając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg równocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyposażono w dopełniającą turboszczotkę, która umożliwia umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają równocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór myjący o objętości 260 ml, posiada zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. Aby ją zamontować, wystarczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 formuje mocną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy rąk Jeśli chcesz, aby odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - starczy, iż wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 dodatkowo jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz posiada przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika podczas odkurzania, starczy raz przycisnąć, aby urządzenie pracowało.

  To bardzo pozytywnie wpływa na komfort używania. Oświetlenie LED to precyzyjniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać nawet po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz zanieczyszczenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. Ponadto giętka rura pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których na ogół kryje się najwięcej kurzu.

  zaawansowana filtracja = powietrze przychylne alergikom Zbiornik na skażenia jest bezworkowy - oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest nieskomplikowane, więc możesz to robić choćby po każdym odkurzaniu. Na dodatek filtry znajdujące się w zbiorniku oraz inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, aby filtr gąbkowy,również wszystkie inne części były skrupulatnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, niezwykle szybkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować choćby poprzez 45 minut!

  z pewnością ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę niedługi czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! obfity zbiornik, nieskomplikowane opróżnianie objętość zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, iż możesz odkurzyć nawet kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie zgromadzonych śmieci jest jednak łatwe i bezproblemowe. Starczy, iż naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, żeby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały skatalogowany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest bardzo szybkie. Łatwe dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno przystępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, pomiędzy nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo przystępne. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką W komplecie wynajdziesz wszystkie części konieczne do tego, abyś miał swojego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk przy pomocy taśmy lub przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, aby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, by urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  idealnie zaopatrzony odkurzacz - odkurzanie i mycie równocześnie W pakiecie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z niedługim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w pakiecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno przystępnych miejsc niewiele znacząca turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka ułatwiająca czyszczenie składników odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE dostajesz 3 warianty fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - nieprzeciętny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący niezwykle sugerowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA produktywnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) pakiet posiada: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie zalety mają płyny do robotów Clean$1872 polecane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej producenta bardzo wydajne czyszczą gruntownie i szybko wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają przyjemny zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z dokumentem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub obszerniejszej pojemności należy stosownie zniżyć albo zwiększyć ilość płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min pojemność zbiornika na zanieczyszczenia 550 ml pojemność zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB wariant baterii, objętość litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg wymiary (sz. X w. X gł.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Znane odkurzacze myjące. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze myjące do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia do 2000 zł,
 • odkurzacze myjące do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące do 2000 zł, odkurzacz myjący do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach myjących do 2000 zł, ranking odkurzaczy myjących do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *