Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz myjący do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące do 2000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Samsung VS20T7538T5

Samsung VS20T7538T5 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7538T5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7538T5
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Stick VS 20T7538T5 0,8l 550W Odkurzacz bezprzewodowy o mocy 550W, obszerności 0,8l, do 60 min pracy na jednym ładowaniu. Stacja ładująca montowana do ściany, łatwy w czyszczeni pojemnik.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMoc silnika: 550WMoc ssąca: 200WMaksymalny czas pracy: 60 minCzas ładowania: 3,5hPoziom hałasu: 86 dBaTyp: Multi CyclonePojemność: 0,8lTyp baterii: Li-IonNapięcie: 21,9 VSystem filtracji: HEPAWyświetlacz LED Zaskakujące wydajne odkurzanie200 W mocy ssącejOdkurzaj produktywnie przeróżne warianty podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania.

  Silnik Digital Inverter producenta Samsung generuje moc ssania wynoszącą nawet 200 W*. Aerodynamiczny kształt – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja efektywnie zatrzymuje choćby minimalne cząsteczki kurzu.

  Wysoka skutecznośćSilnik Digital InverterDzięki mocy ssącej wynoszącej choćby 200 W* możesz odkurzać dużo skuteczniej na każdej powierzchni, zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogoach. Silnik Digital Inverter zapewnia imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i stwarza ssanie o mocy nawet 200 W* arcytrudna moc ssącaJet CycloneDzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone możesz radować się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza formuje stosowną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie wychwytuje drobne cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanówElektroszczotkaElektroszczotka zbiera minimalne cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest wyjątkowo proste, starczy jedno kliknięcie żeby ją odłączyć.

  Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzuSystem filtracji HEPA*5-warstwowy system filtracji HEPA wykrywa aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, iż powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste.

  Główny cyklon i filtr z nieznacznej metalowej siatki wyłapują obszerniejsze cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technika Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999%** mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,3–10 µm*** i alergeny.

  Wymienna, długodziałająca bateriaNawet 1 godzina sprzątania**Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (3000 mAh*) pozwala na odkurzanie bez przerwy choćby przez 1 godzinę**.

  Po upływie tego czasu z łatwością zastąpisz ją baterią zapasową***, aby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej efektywności nawet poprzez 500 cykli pracy****.

  starczy rzut okaCyfrowy wyświetlaczZintegrowany cyfrowy ekran umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa trafnie. Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i typ stosowanej szczotki.

  w przypadku problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co stanowczo ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie. Wygodna ładowarkaStacja ładująca rodzaju „2 w 1"Ciesz się pokaźniejszą rozciągliwością przechowywania i ładowania odkurzacza.

  Stację ładującą rodzaju „2 w 1" łatwo przypasujesz do swoich potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, by po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu.

  Łatwy do umyciaPojemnik na kurz, który można umyćMożesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o pojemności 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc za każdym razem może być czysty i świeży.

  Bez trudu odłączysz go także od odkurzacza, żeby wysypać kurz. Mycie parkietuSzczotka Spinning SweeperBez trudu zachowasz nieprzeciętną czystość parkietu korzystając z opcjonalnej szczotki Spinning Sweeper. Jej dwie obrotowe myjki pozwalają na łatwiejsze czyszczenie.

  Możesz nałożyć na nie albo nakładki z mikrofibry wielokrotnego stosowania, albo jednorazowe wilgotne chusteczki. Z włączoną funkcjąa mycia odkurzacz pracuje choćby 80 minut*, byś zdążył perfekcyjnie wymyć parkiet.

  zobacz odkurzacz Jet w powiększonej rzeczywistościKrok 1 | Zeskanuj QR kod & zainstaluj aplikację SAMSUNG HA AR z Google Play StoreKrok 2 | Otwórz aplikację i wybierz do pobrania: urządzenia JetKrok 3 |

  Zeskanuj marker AR i sprawdź jak działa odkurzacz Jet na żywo! SPECYFIKACJA technicznAInformacje ogólneSzerokość szczotki: 250 mmKolor: srebrnyKolor dodatkowy: StalowySilnik: TakWydajnośćMoc silnika: 550 WMoc ssąca: 200 WCzas pracy (Min.): 6 minCzas pracy (Śr.): 30 minCzas pracy (Maks.): 60 minPoziom hałasu: 86 dBAGromadzenie kurzuTyp: Multi CyclonePojemność pojemnika na kurz: 0.8 lSzczotkaGłówna: ElektroszczotkaDodatkowa szczotka: Końcówka do polerowaniaBateriaTyp baterii: Li-ionNapięcie: 21.9 V AkcesoriaAkcesoria: Szczotka do kurzuAkcesoria: Mini Elektros

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Hisense. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Znane odkurzacze myjące. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze myjące do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia do 2000 zł,
 • odkurzacze myjące do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące do 2000 zł, odkurzacz myjący do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach myjących do 2000 zł, ranking odkurzaczy myjących do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *