Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz myjący do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące do 2000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109)

MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109) Najniższa Cena Online

MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 90 min
  Czas ładowania: 1,5 godz
  Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  Długość przedłużacza: 2,5 m
  EAN: 6970626161109
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość towaru: 245 mm
  liczba ściereczek: 4 szt.
  Instrukcja obsługi: Tak
  Kod Producenta: W200
  kolor produktu: Biały
  Lina bezpieczeństwa w komplecie: Tak
  Maksymalna prędkość obrotu: 25000 RPM
  MATERIAŁY: Tworzywo sztuczne
  Moc ssania: 2000 - 2600 Pa
  Moc znamionowa: 72,36 W
  Napięcie baterii: 21,6 V
  Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  Obsługiwana długość liny: 1,5 m
  Pojemnik do napełniania: Tak
  pojemność baterii: 3350 mAh
  Poziom hałasu: 65 dB
  prędkość czyszczenia: 15 cm/s
  Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=KVd5G5QInY8
  Prezentacja video 2: https://www.youtube.com/watch?v=99FAlYr4NVU
  kabel zasilający dołączony: Tak
  Szerokość towaru: 245 mm
  W pakiecie pilot zdalnego sterowania: Tak
  Waga towaru: 1,88 kg
  Wysokość artykułu: 80 mm
  Zasada działania: Ssanie
  Źródło zasilania: AC/Bateria
  Ładowarka: Tak
  Łatwość obsługi: Tak

Beko Wet&Dry VRW80318VB 25min Funkcja mycia

Beko Wet&Dry VRW80318VB 25min Funkcja mycia Najniższa Cena Online

Beko Wet&Dry VRW80318VB 25min Funkcja mycia - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko Wet&Dry VRW80318VB 25min Funkcja mycia
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Czas pracy z funkcją Turbo:16 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:funkcja zbierania wody, mycie i suszenie;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 stopni, proste opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, moduł na akcesoria, samoczyszczące szczotki, samostojąca konstrukcja;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor:czarno-biały;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:25 min;Moc wejściowa:250 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:EPA10, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:nie;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,5 l;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, standard;typ filtra:zmywalny;Waga:5,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:16 cm;wymiary - szerokość:34 cm;wymiary - wysokość:119 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 filtry, czyścik, stacja dokująca i czyszcząca, system dwóch zbiorników, zasilacz, zbiornik na wodę;Szczotki, ssawki:szczotka obrotowa;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, nieskomplikowany do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Bissell. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Robot do mycia okien winbot w1 pro | darmowa dostawa

Ecovacs Robot do mycia okien winbot w1 pro | darmowa dostawa Najniższa Cena Online

Ecovacs Robot do mycia okien winbot w1 pro | darmowa dostawa - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Robot do mycia okien winbot w1 pro | darmowa dostawa
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Beko wet&dry vcw70340w funkcja mycia

Beko wet&dry vcw70340w funkcja mycia Najniższa Cena Online

Beko wet&dry vcw70340w funkcja mycia - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko wet&dry vcw70340w funkcja mycia
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Czas ładowania:0 h;Czas pracy z funkcją Turbo:0 min;Długość przewodu:8 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja zbierania wody, mycie i suszenie;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 stopni, nietrudne opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, moduł na akcesoria, samoczyszczące szczotki, samostojąca kompozycja;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:0;Kolor:biało-czarny;Lampa UV:nie;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:0 min;Moc wejściowa:400 W;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA10, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:nie;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,5 l;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, standard;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,94 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:16 cm;wymiary - szerokość:34 cm;rozmiary - wysokość:119 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 filtry, czyścik, stacja czyszcząca, system dwóch zbiorników, zasilacz, zbiornik na wodę;Szczotki, ssawki:szczotka obrotowa;ekran:LED;Zasilanie:220-240V 50/60Hz;zastosowane technologie:łatwe manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, prosty do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technika czyszczenia parą Beko SteamCleaning...

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Hisense. Ranking TOP10 modeli

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz myjący – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym procesu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, aby przeznaczyć go na to, co najistotniej uwielbiasz!

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, żeby odkurzyć a jednocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, aby zassać płyny i zlikwidować resztki wody, żeby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. W trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści eliminuje wszelkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz i mokre plamy. JetClean może być stosowany do różnorodnego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 2800 obr/min.

  likwiduje nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując doskonałe efekty czyszczenia. Usuwa ponad 99% bakterii eliminuje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wytworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna kompletnie zbierają brud. W ten sposób usuwane są w dodatku bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyposażony jest w podstawkę, która zezwala na jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy jeszcze do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono wykorzystywane.

  System podwójnego odfiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system oczyszczający sprawnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / praktyczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  kabel zasilający o długości 7 m zezwala na prędkie i sprawne czyszczenie obszernych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia proste czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean produkowany jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co skuteczność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyznaczony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał nad wyraz prawidłowe noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technologicznE:objętość zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite rozmiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw mieści: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do dokładnego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące. Ranking TOP10 modeli

Tineco Odkurzacz myjący 2w1 iFloor 2 Plus FW011400D, FW011400DE

Tineco Odkurzacz myjący 2w1 iFloor 2 Plus FW011400D, FW011400DE Najniższa Cena Online

Tineco Odkurzacz myjący 2w1 iFloor 2 Plus FW011400D, FW011400DE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tineco Odkurzacz myjący 2w1 iFloor 2 Plus FW011400D, FW011400DE
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Znane odkurzacze myjące. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze myjące do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia do 2000 zł,
 • odkurzacze myjące do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące do 2000 zł, odkurzacz myjący do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach myjących do 2000 zł, ranking odkurzaczy myjących do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *