Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz myjący do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ parametry Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, żeby móc luźno czyścić wszystkie typy podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze choćby 60 minut.

  postępowy system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zapewnia adekwatną wilgotność w trakcie odkurzania wszystkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory szczególnie błyskawicznie i przyspiesza dzięki odkształconemu przepustowi, co wydajnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i sprawny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyekwipowano w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o powszedni porządek jest o dużo prostsze. Na urządzenie składają się praktyczny bezworkowy odkurzacz pionowy wykorzystywany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno przystępnych miejsc i kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który zezwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA efektywnOŚĆ Niezwykła szybkość, wydajne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość choćby 300 km/h.

  Taka prędkość sprawia, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się istotnie produktywne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który użyto w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Wydajne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę wyśmienicie zaprojektowany odkurzacz zezwala na prędkie przełączanie między czyszczeniem na mokro i na sucho.

  wystarczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie typy podłóg twardych będą czyszczone w słuszny sposób dzięki wyjątkowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje nadzwyczajną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić jednocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku obszerniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

  Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody zezwalają na łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, a także odpięcie od niej.

  Wysoka produktywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Wykorzystana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką skuteczność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin i zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  znakomicie pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Do stosowania na wszelkich podłogach. Bardziej skuteczne czyszczenie wszelkich rodzajów podłóg i dywanów Odkurzacz pozwala na znakomite czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie rodzaje twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny, a także płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i zastrzeżonemu systemowi czyszczenia na mokro. Świetne wykorzystanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym z łatwością pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także pousuwać kurz z ciasnych zakamarków albo z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Leifheit. Ranking TOP10 modeli

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czasNowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Starczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro.

  w trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi. Produktywnie czyściUsuwa wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy.

  JetClean może być stosowany do najróżniejszego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 3000 obr/min. Eliminuje nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając genialne efekty czyszczenia.

  eliminuje ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wykonana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna w całości zbierają brud. W ten sposób usuwane są w dodatku bakterie w ponad 99ciu %. System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która umożliwia jego nieskomplikowane czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy w dodatku do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono stosowane.

  System podwójnego filtrowaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący sprawnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m / poręczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  kabel zasilający o długości 7 m pozwala na szybkie i sprawne czyszczenie pokaźnych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia łatwe czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z szybkością 3000 obrotów na minutę tworzony jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, co produktywność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyszczególniony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał wyjątkowo korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wodyPozostałe objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Po włączeniu trybu mycia na mokro starczy przesunąć odkurzacz do przodu by odkurzyć i zmyć podłogę w jednym czasie Po przesunięciu do tyłu płyn jest zasysany, a także są usuwane resztki wody Czyści przy użyciu samej wody, usuwając ponad 99% bakterii Odkurzacz Jet Clean posiada dwa oddzielne zbiorniki na wodę: na czystą i brudną wodę System samooczyszczania ułatwia utrzymywanie odkurzacza w czystości Czyści do 70 m2 po napełnieniu zbiornika Sprawdza się w czyszczeniu powierzchni twardych kształt urządzenia ułatwia czyszczenie powierzchni pod meblami Wałek czyszczący, tworzony jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, obraca się z prędkością 3000 obrotów na minutę, aby zapewnić nieszablonową wydajność sprzątania JetClean wskazany w niezależnych testach eksperckich

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Hisense HVC6464A

Hisense HVC6464A Najniższa Cena Online

Hisense HVC6464A - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hisense
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hisense HVC6464A
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy marki Hisense o mocy 400 W. Turbo szczotka jest zaopatrzona w oświetlenie oświetlenie 6 LED....

Moneual MS200

Moneual MS200 Najniższa Cena Online

Moneual MS200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Moneual
 • Pełna nazwa odkurzacza: Moneual MS200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Moneual Monspin MS200 White Series

  Moneual Monspin MS200 to istotnie cichy efektywny robot myjący. Stworzony z ogromną precyzją należy do White Series. Nieprzeciętna technika sprzątania rotacyjnego, a także nowoczesne algorytmy jazdy i wytrzymała bateria, doskonałe rezultaty sprzątania.  Rotacyjny tryb pracy

  technologia sprzątania, użyta w Monspinie skupia się na szybkich ruchach rotacyjnych całego robota. MS200 wykonuje ok. 200 obrotów na minutę. Mechanika pracy urządzenia zapewnia nie tylko rewelacyjne likwidowanie skażeń po poprzez wchłanianie ich w mikrofibredodatkowo polerowanie obszaru sprzątania. Podłogi stają się czyste i znacznie odświeżone.


  Mikrofibra

  perfekcyjna nakładka z mikrofibry jest głównym sprawcą sprawności sprzątania jaką dysponuje Monspin. Stworzona z najwyższej jakości tworzyw, nieprzeciętnie wchłania skażenia - nie rozmazując ich po podłodze. Rewelacyjna struktura mikrofibry gwarantuje długa żywotność materiału, a jej uniwersalność pozwala na swobodne pranie w pralce (do tem. 40°C).
  Głowica myjąca

  wytworzona z mocnych tworzyw poliwęglanowych, genialnie współgra z robotem. Potężne mocowanie niweluje ryzyko utraty jej przyczepności do MS200 podczas pracy. Mogąca pomieścić 150 ml. Wody, w trakcie pracy znakomicie przepuszcza ją poprzez sączki na mikrofibre tak żeby pozostawała stale świeża. Zaopatrzona w specjalne rzepy mocujące, utrzymuje nakładkę z mirofibry stale przy sobie. Doskonała integracja nakładki z głowicą zapewnia, skrupulatność, a także precyzję sprzątania.


  Akumulator Li-FeOP4

  Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy odpowiedzialny jest za dostarczanie energii MS200 podczas pracy. Brak efektu pamięci zapewnia zachowanie długości cyklu sprzątania mimo eksploatacji baterii.


  samoczynny tryb pracy

  Monspin porusza się według własnych algorytmów łącząc wszystkie tryby i zmieniając je odpowiednio do położenia. Robot wykonuje spiralne ruchy, płynie przechodząc między trybami. Samoczynny system pracy zapewnia precyzyjne pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Tryb pracy - corner

  Robot mopujący wykorzystuje specjalne czujniki posiadające za zadanie utrzymywać tor jady robota tak by poruszać się wzdłuż ścian po obwodzie wnętrza. Tryb ten pomaga urządzeniu w skrupulatnym kompensowaniu zanieczyszczeń z rogów oraz krawędzi pomieszczeń.
  Tryb sprzątania - punktowy

  Moneual Monspin MS200 rozpoczyna prace w wybranym punkcie, zatacza koła systematycznie powiększając ich obwód. Tryb ten gwarantuje pełne skupienie pracy urządzenia na wybranym przez użytkownika niewielkim obszarze.  Pilot zdalnego sterowania

  komfortowy w użyciu pilot pozwala na sterowanie robotem z odległości 5 metrów. Pozwala włączyć/wyłączyć urządzenie, start/stop, obsługę manualną i włączenie pozostałych trybów.


  Czujniki spadku

  Robot ma dwa czujniki spadku, które wykrywają różnicę stopni. Monspin MS200 nie spadnie ze schodów albo wyższego progu. Nowoczesna technologia w jaką Monspin pozostał wyekwipowany, zapewnia płynność jazdy, efektywność pracy, bezpieczeństwo robota i otoczenia.


  pakiet posiada:
  • Moneual Monspin MS200
  • Akumulator Li-FePO4 (w urządzeniu)
  • Dwie fachowe nakładki z mikrofibry
  • Pojemnik na wode
  • Narzędzie do czyszczenia
  • Miarka do nalewania wody
  • Zderzak zabezpieczający
  • Pilot
  • Dwie baterie AAA
  • Polska karta gwarancyjna


  informacje techniczne:

  • Producent: Moneual
  • Model: Monspin MS200 White Series
  • Czas pracy: 90 minut
  • Czas ładowania: 120 minut
  • pojemność zbiornika na wodę: 150 ml.
  • wymiary:
  • średnica: 26 cm
  • wysokość: 12,6 cm ( wraz z założoną głowicą i nakładką myjącą)
  • Gwarancja: 2 lata / 24 miesiące

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Nilfisk. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Cenione odkurzacze myjące. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze myjące do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia do 1000 zł,
 • odkurzacze myjące do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące do 1000 zł, odkurzacz myjący do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach myjących do 1000 zł, ranking odkurzaczy myjących do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.