Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz myjący do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ parametry Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, żeby móc luźno czyścić wszystkie typy podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze choćby 60 minut.

  postępowy system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zapewnia adekwatną wilgotność w trakcie odkurzania wszystkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory szczególnie błyskawicznie i przyspiesza dzięki odkształconemu przepustowi, co wydajnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i sprawny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyekwipowano w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o powszedni porządek jest o dużo prostsze. Na urządzenie składają się praktyczny bezworkowy odkurzacz pionowy wykorzystywany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno przystępnych miejsc i kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który zezwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA efektywnOŚĆ Niezwykła szybkość, wydajne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość choćby 300 km/h.

  Taka prędkość sprawia, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się istotnie produktywne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który użyto w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Wydajne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę wyśmienicie zaprojektowany odkurzacz zezwala na prędkie przełączanie między czyszczeniem na mokro i na sucho.

  wystarczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie typy podłóg twardych będą czyszczone w słuszny sposób dzięki wyjątkowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje nadzwyczajną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić jednocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku obszerniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

  Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody zezwalają na łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, a także odpięcie od niej.

  Wysoka produktywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Wykorzystana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką skuteczność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin i zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  znakomicie pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Do stosowania na wszelkich podłogach. Bardziej skuteczne czyszczenie wszelkich rodzajów podłóg i dywanów Odkurzacz pozwala na znakomite czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie rodzaje twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny, a także płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i zastrzeżonemu systemowi czyszczenia na mokro. Świetne wykorzystanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym z łatwością pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także pousuwać kurz z ciasnych zakamarków albo z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Nilfisk. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6409

Philips FC 6409 Najniższa Cena Online

Philips FC 6409 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6409
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurza i myje za jednym pociągnięciem

  za każdym razem pod ręką,wyeliminować codzienne zabrudzenia

  • Akumulator litowo-jonowy 25.2V
  • wbudowany odkurzacz ręczny
  • System czyszczenia na mokro
  • Mini turboszczotka

  3-warstwowy filtr z niemiecką technologią lokalizuje mikrodrobinki

  3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią wykrywa ponad 90% wyjątkowo nieznacznych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości choćby 0,3 mikrona (mnóstwo bakterii, pyłków i alergenów jest w przybliżeniu tej wielkości). Dzięki temu uzyskasz czystsze powietrze.

  Bezworkowe zbieranie kurzu: opróżnianie pojemnika jednym ruchem — proste i higieniczne

  Z nowym odkurzaczem bezworkowym PowerPro Aqua możesz opróżnić pojemnik na kurz bez konieczności dotykania kurzu.

  Bezprzewodowe czyszczenie: swoboda sprzątania w każdym miejscu

  Akumulator umożliwia bezprzewodowe stosowanie urządzenia i swobodę odkurzania w dowolnym miejscu. Kabel nie stanowi już bariery — urządzenie łatwe i bezproblemowe sprzątanie w różnych pomieszczeniach.

  spora swoboda manewrowania i mała waga komfortową obsługę

  obszerna swoboda manewrowania i niewiele znacząca waga nowego odkurzacza PowerPro Aqua wygodną obsługę.

  momentalny montaż systemu czyszczenia na mokro

  Dzięki magnesom znajdującym się po obu stronach systemu czyszczenia na mokro można go łatwo przypiąć do nasadki i odpiąć od niej.

  Nowy system czyszczenia na mokro o trafnej wilgotności dla twardych podłóg

  unikatowy system czyszczenia na mokro kontroluje uwalnianie wody, żeby zachować adekwatną wilgotność na wszelkich twardych podłogach w trakcie sprzątania. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie lub w pralce.

  technika PowerCyclone gwarantuje wysoką wydajność odkurzania

  technologia PowerCyclone wydajne odkurzanie za jednym pociągnięciem. Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co efektywnie oddziela powietrze od kurzu.

  efektywny akumulator litowo-jonowy 25,2 V wystarcza na 1 godzinę odkurzania

  Dzięki produktywnemu akumulatorowi litowo-jonowemu 25,2 V można odkurzać bezprzewodowo przez 1 godzinę. Ładowanie można rozpocząć w dowolnym momencie — nie trzeba czekać na całkowite rozładowanie.

  Nasadka TriActive Turbo zapewnia dużą wydajność odkurzania dywanów

  Nasadka TriActive Turbo zapewnia dużą sprawność odkurzania twardych podłóg i dywanów. Zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają zbieranie wszelkich zabrudzeń i kłaczków za jednym pociągnięciem.

  Mini turboszczotka do odkurzania materacy i sieści zwierząt

  Dzięki niewiele znaczącej turboszczotce można z łatwością odkurzyć delikatne powierzchnie, takie jak kanapy, poduszki i materace. Jest ona także perfekcyjna do usuwania sierści zwierząt.

  Wkładki z mikrofibry

  Nowy odkurzacz PowerPro Aqua jest zaopatrzony w dwa typy wkładek z mikrofibry przeznaczone do najróżniejszych powierzchni: 1) Uniwersalna wkładka z mikrofibry do regularnego czyszczenia na mokro — genialna do takich powierzchni jak płytki. 2) Miękka wkładka z mikrofibry do czyszczenia bardziej delikatnych powierzchni, takich jak drewno. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie

  artykuł
  producent
  Kod producenta
  FC6409/01
  EAN
  8710103782902
  informacje Podstawowe
  Czarno-metaliczny
  dołączone wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka
  Wkładaka z mikrofibry
  Zasilacz
  Funkcje
  Pojemnik na kurz
  Filtry Worek na kurz technologiczne
  Akumulatorowe
  Wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka
  Fizyczne Praca bezprzewodowa
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące. Ranking TOP10 modeli

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czasNowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Starczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro.

  w trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi. Produktywnie czyściUsuwa wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy.

  JetClean może być stosowany do najróżniejszego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 3000 obr/min. Eliminuje nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając genialne efekty czyszczenia.

  eliminuje ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wykonana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna w całości zbierają brud. W ten sposób usuwane są w dodatku bakterie w ponad 99ciu %. System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która umożliwia jego nieskomplikowane czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy w dodatku do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono stosowane.

  System podwójnego filtrowaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący sprawnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m / poręczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  kabel zasilający o długości 7 m pozwala na szybkie i sprawne czyszczenie pokaźnych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia łatwe czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z szybkością 3000 obrotów na minutę tworzony jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, co produktywność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyszczególniony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał wyjątkowo korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wodyPozostałe objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Po włączeniu trybu mycia na mokro starczy przesunąć odkurzacz do przodu by odkurzyć i zmyć podłogę w jednym czasie Po przesunięciu do tyłu płyn jest zasysany, a także są usuwane resztki wody Czyści przy użyciu samej wody, usuwając ponad 99% bakterii Odkurzacz Jet Clean posiada dwa oddzielne zbiorniki na wodę: na czystą i brudną wodę System samooczyszczania ułatwia utrzymywanie odkurzacza w czystości Czyści do 70 m2 po napełnieniu zbiornika Sprawdza się w czyszczeniu powierzchni twardych kształt urządzenia ułatwia czyszczenie powierzchni pod meblami Wałek czyszczący, tworzony jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, obraca się z prędkością 3000 obrotów na minutę, aby zapewnić nieszablonową wydajność sprzątania JetClean wskazany w niezależnych testach eksperckich

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Hisense. Ranking TOP10 modeli

Bissell SpinWave 20522 Darmowa wysyłka

Bissell SpinWave 20522 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Bissell SpinWave 20522 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell SpinWave 20522 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz przemywający SpinWave firmy Bissell jest ergonomicznym asystentem do sprzątania! Ten odkurzacz myjący został specjalnie zaprojektowany do delikatnych, drewnianych podłóg. Załóż miękkie podkładki i wlej specjalnie opracowaną formułę do czyszczenia. Delikatne działanie czyszczące przywróci naturalny blask Twoim podłogom. Natryskiwanie na żądanie zapewni odpowiednią ilość wilgoci w trakcie czyszczenia brudu z podłogi. Miękkie podkładki nakładane na podstawę czyszczącą delikatnie pochłaniają brud bez drapania delikatnych powierzchni. Sprzęt jest lekki i prosty w manewrowaniu-dzięki obrotowemu układowi kierowniczemu i wadze mniejszej niż 5 kg, ten artykuł upraszcza mycie powierzchni wokół mebli. W zestawie znajdują się 2 podkładki myjące


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Cenione odkurzacze myjące. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze myjące do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia do 1000 zł,
 • odkurzacze myjące do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące do 1000 zł, odkurzacz myjący do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach myjących do 1000 zł, ranking odkurzaczy myjących do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *