Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz myjący do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące do 1000 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz przemywający – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym procesu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, by przeznaczyć go na to, co najistotniej lubisz!

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 400 W objętość zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, aby odkurzyć a równocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, aby zassać płyny i zlikwidować resztki wody, żeby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym procesu oszczędza czas Nowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści eliminuje wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz i mokre plamy. JetClean może być wykorzystywany do przeróżnego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 2800 obr/min.

  likwiduje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając wspaniałe efekty czyszczenia. Eliminuje ponad 99% bakterii likwiduje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wytworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna w całości zbierają brud. W ten sposób usuwane są również bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda zaopatrzony jest w podstawkę, która pozwala na jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy również do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego odfiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący sprawnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / poręczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie sporych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia łatwe czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean tworzony jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co sprawność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wskazany w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał niezwykle korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technicznE:pojemność zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite rozmiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw posiada: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do starannego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Cenione odkurzacze myjące. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze myjące do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia do 1000 zł,
 • odkurzacze myjące do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące do 1000 zł, odkurzacz myjący do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach myjących do 1000 zł, ranking odkurzaczy myjących do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *