Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz myjący do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące do 1000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli jednocześnie myć, odkurzać i osuszać, do tego spełni oczekiwania w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te zapotrzebowania jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave idealnie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o klasycznych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest na ogół za dużą skuteczność pracy, a także bezawaryjność działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave asygnowany jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z rozmaitego typu podłóg, mycia twardych nawierzchni i likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym tradycyjny odkurzacz, szczotkę czy mop. Instynktowną obsługę zapewnia cyfrowy system sterowania. Starczy wybrać z menu typ podłogi,produktywnie sprzątnąć każdy rodzaj nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave został zaopatrzony w szczotkę z miękkiego włosia, która zapobiega powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Odpowiednie wymiary końcówki umożliwiają czyszczenie nawet najmniej przystępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz został zaopatrzony w dwa niezależne zbiorniki – na czystą i brudną wodę. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę tylko czystą wodą.

  Pojemnik, w którym mieści się brudna woda, można z łatwością zdemontować, co pozwala na szybkie pozbycie się skatalogowanych zanieczyszczeń. Bezworkowa budowa Bissell CrossWave cechuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz wyśmienicie spełni oczekiwania w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ likwiduje nadmiar alergenów. Skażenia zbierane są do zbiornika, który można z łatwością opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany kolor Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja techniczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m objętość kubła na brud (l) 0.62 L proste czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt komfortowy, przyjemny w dotyku W pakiecie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 stopni) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik prędkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak wariant filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Bissell. Ranking TOP10 modeli

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz przemywający – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym procesu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, by przeznaczyć go na to, co najistotniej lubisz!

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 400 W objętość zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, aby odkurzyć a równocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, aby zassać płyny i zlikwidować resztki wody, żeby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym procesu oszczędza czas Nowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści eliminuje wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz i mokre plamy. JetClean może być wykorzystywany do przeróżnego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 2800 obr/min.

  likwiduje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając wspaniałe efekty czyszczenia. Eliminuje ponad 99% bakterii likwiduje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wytworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna w całości zbierają brud. W ten sposób usuwane są również bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda zaopatrzony jest w podstawkę, która pozwala na jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy również do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego odfiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący sprawnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / poręczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie sporych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia łatwe czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean tworzony jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co sprawność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wskazany w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał niezwykle korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technicznE:pojemność zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite rozmiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw posiada: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do starannego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Vileda. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6405

Philips FC 6405 Najniższa Cena Online

Philips FC 6405 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6405
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym to wszechstronne urządzenie, które pozwala uporać się z rutynowym bałaganem. Kryje w sobie bezworkowy odkurzacz pionowy do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny do kanap, krzeseł czy narożników oraz system czyszczenia na mokro do usuwania wilgotnych zabrudzeń....Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Cenione odkurzacze myjące. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze myjące do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia do 1000 zł,
 • odkurzacze myjące do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące do 1000 zł, odkurzacz myjący do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach myjących do 1000 zł, ranking odkurzaczy myjących do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *