Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące Bissell. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz myjący Bissell. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących Bissell,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące Bissell. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bissell z funkcją mycia, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i suszyć, do tego sprawdzi się w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te zapotrzebowania jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave nieprzeciętnie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o konwencjonalnych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest najczęściej za dużą skuteczność pracy oraz niezawodność działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave przeznaczony jest do odkurzania kurzu i skażeń z najróżniejszego rodzaju podłóg, mycia twardych nawierzchni i likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym klasyczny odkurzacz, szczotkę czy mop. Instynktowną obsługę zagwarantuje cyfrowy system sterowania. Wystarczy wybrać z menu wariant podłogi,produktywnie sprzątnąć każdy typ nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave został wyposażony w szczotkę z miękkiego włosia, która zapobiega powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Adekwatne wymiary końcówki pozwalają na czyszczenie choćby najmniej dostępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz pozostał wyekwipowany w dwa niezależne zbiorniki – na czystą oraz brudną wodę. Dzięki czemu użytkownik ma pewność, iż myje podłogę tylko czystą wodą.

  Pojemnik, w którym posiada się brudna woda, można łatwo zdemontować, co zezwala na szybkie pozbycie się zebranych zanieczyszczeń. Bezworkowa budowa Bissell CrossWave charakteryzuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ eliminuje nadmiar alergenów. Zanieczyszczenia zbierane są do zbiornika, który można z łatwością opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany kolor Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja techniczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m pojemność kubła na brud (l) 0.62 L nietrudne czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt wygodny, błogi w dotyku W zestawie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 stopni) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik prędkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak wariant filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Znane odkurzacze myjące. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący Bissell opinie,
 • dobre odkurzacze myjące Bissell cena,
 • ranking z odkurzaczami Bissell z funkcją mycia,
 • odkurzacze myjące Bissell jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące Bissell, odkurzacz myjący Bissell cena, opinie o odkurzaczach myjących Bissell, ranking odkurzaczy myjących Bissell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *