Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Hoover do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Hoover do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Hoover do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Hoover.

[TOP10] Odkurzacze Hoover do 500 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Hoover do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Hoover HF21F25 011

Hoover HF21F25 011 Najniższa Cena Online

Hoover HF21F25 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF21F25 011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy H-Free 2in1 HF21F25 011

  BEZ H-FREE 2W1

  • Lekki i wyjątkowo wszechstronny odkurzacz bezprzewodowy H-FREE 2v1 gwarantują codzienne nietrudne czyszczenie. Dzięki wyjmowanemu ręcznemu urządzeniu 2 w 1 i akcesoriom przechowywanym na korpusie nieskomplikowane czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni. H-FREE 2IN1 oferuje swobodę ruchów dzięki bezprzewodowej konstrukcji. Dzięki niskiej wadze można go także komfortowo używać do odkurzania w wyższych pozycjach, a po czyszczeniu można wykorzystać oszczędność miejsca dzięki składanej rączce.

  ODKURZACZ RĘCZNY DO CZYSZCZENIA W DOWOLNYM MIEJSCU

  • Dzięki zdejmowanej części ręcznej odkurzacza H-FREE 2IN1 nie masz ograniczonych wymiarów i możesz wygodnie czyścić dowolną powierzchnię nad podłogą i nad wierzchem. Dodatkowo można scalić podstawowy moduł z akcesorium 2 w 1 przechowywanym na korpusie. Dysza szczelinowa wytrzymuje trudno przystępne miejsca i szczotka do kurzu do czyszczenia wszelkich rodzajów powierzchni.

  zawiera SIĘ W SZAFCE

  • H-FREE 2IN1 to kompaktowy bezprzewodowy odkurzacz prętowy zaprojektowany w celu zapewnienia imponującej skuteczności i zagwarantowania prostego czyszczenia dzięki zintegrowanym narzędziom. Do przechowywania można złożyć uchwyt, co jest ergonomiczne do przechowywania w dowolnym miejscu.

  ODDZIELANIE PYŁU przy pomocy ODDZIELNEGO CYKLONU

  • postępowy system separacji Single Cyclon i zmywalny filtr przedmotorowy pozwalają oddzielić i wychwycić choćby najdrobniejsze cząstki kurzu i brudu we wnętrzu pojemnika,zmniejszyć częstotliwość zatykania filtra i zagwarantować dłuższą sprawność odkurzacza bez częstej konieczności opróżniania pojemnika na kurz.

  KIEDY potrzebujesz PRZERWY

  • H-FREE 2IN1 można zaparkować pionowo (na twardych podłogach), gdy jest to konieczne w trakcie odkurzania,komfortowo wykonywać inne czynności. Ta funkcja jest niezwykle użyteczna podczas odkurzania, lecz zadbaj o bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli masz dzieci. Nie pozostawiaj odkurzacza zaparkowanego bez nadzoru, ponieważ nie jest on mocno zamocowany. Jeśli już zakończyłeś odkurzanie, możesz przechowywać odkurzacz w zamontowanym na ścianie ergonomicznym uchwycie, gdzie można go już pozostawić w pełni bez nadzoru.

  prędkiE I nietrudne ŁADOWANIE

  • Pełne naładowanie odkurzacza zajmuje tylko 2,5 godziny. Starczy podłączyć ładowarkę do gniazda i podłączyć kabel zasilający do ręcznej części odkurzacza. Odkurzacz jest wyekwipowany we wskaźnik LED, który przedstawia stan baterii: kiedy jest czas ładowania albo odwrotnie, gdy jest gotowy do wykorzystania.

  ŁATWA OBSŁUGA SZCZOTKI

  • H-FREE 2IN1 ma system nietrudnego zwalniania i wyjmowania szczotki z dyszy, z łatwością i ekspresowo bez użycia jakiegokolwiek narzędzia. Dzięki funkcjonalnemu systemowi możnawyeliminować wszelkie splątane włosy, włosy i inne skażenia. Dzięki temu akcesoria są czyste w świetnym stanie, za każdym razem gotowe do wykorzystania, a równocześnie wyraźnie wydłużają żywotność odkurzacza dzięki tej skrupulatności.

  DO 40 MINUT AUTONOMII

  • Litowo-jonowa bateria litowo-jonowa H-LAB Ultra Power 22,2 V gwarantuje do 40 minut pracy na wszystkich powierzchniach z dyszą z napędem silnikowym.

  znakomitA WIDOCZNOŚĆ

  • Przednie oświetlenie LED zawarte w dyszy podłogowej pomoże lepiej wypalić ciemne narożniki albo pod meblami. Nie przegapisz ani odrobiny!

  atrybuty technologiczne

  rodzaj Odkurzacz akumulatorowy objętość 0.4 l Filtr Zmywalny System parkowania Pionowy Funkcje - Regulacja mocy na obudowie
  - Uchwyt Czas ładowania 2.5 h Czas pracy na baterii/bateriach 45 min Akcesoria w komplecie
  • Uniwersalna szczotka z podświetleniem LED
  • Szczotka CESORIAszczelinowa
  • Szczotka do kurzu
  • Możliwość przyczepienia do ścinay
  kolor Czerwony rozmiary
  • Szerokość netto 300 (mm)
  • Wysokość netto 1099 (mm)
  • Głębokość netto 178 (mm)
  Waga 2.9 kg

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w prędkim sprzątaniu Ultra Vortex skutecznie usuwa alergeny, kurz i roztocza ze wszelkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i użyteczne urządzenie posiada łatwy do opróżnienia zbiornik, a także oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszystkich dzianin Lampa UV-C usuwa alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka powiększa efektywność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz idealny dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione skażeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast standardowego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego wydajnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna skuteczność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia przypasowanie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spomiędzy 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex usuwa aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc, a także powietrza (pochłanianego poprzez urządzenie).

  dzięki temu wyeliminujesz alergeny z stosowanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium poprzez obszerniejszy nacisk na materiał wydajniej wydobywa z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną sprawnie usunięte z dzianin.

  dokument UK Allergy Środowisko przychylne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako wydajnie likwidujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, wyeliminujesz alergeny z najbliższego otoczenia....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover RC60 PET011

Hoover RC60 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover RC60 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover RC60 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Masz pupila, poprzez którego codzienne porządki wydłużają się w nieskończoność? Skróć czas sprzątania z odkurzaczem Hoover dedykowanym właścicielom czworonogów. Specjalistyczna ssawka Mini Turbo Pet Hair Remover poradzi sobie z sierścią i zanieczyszczeniami na tapicerce i dywanach – nawet tych z długim włosiem!

  Poznaj odkurzacz Hoover Reactiv i ciesz się nadzwyczajnym konsekwencją odkurzania. Reactiv RC60PET 011 – pozbądź się sierści i oczyść powietrze z alergenów odfiltrowanie powietrza Zintegrowana z uchwytem szczotka do kurzu komplet ssawek do każdej powierzchni przystępne opróżnianie zbiornika Nakładka 2 w 1 łatwo pozbądź się kurzu choćby z załamań tapicerki i szczelin kaloryfera Filtr EPA Specjalistyczny filtr zatrzymuje najdrobniejsze pyły i wydmuchuje naprawdę czyste powietrze pakiet ssawek do wszelkich powierzchni produktywnie odkurzaj każdy typ powierzchni w mieszkaniu Higieniczne opróżnianie zbiornika Jednym kliknięciem otwórz pojemnik z kurzem i unikaj kontaktu z zanieczyszczeniami Poznaj najważniejsze funkcje odkurzacza HOOVER Reactiv RC60PET 011 4A++ Krótsza praca, udoskonalony efekt Hoover Reactiv posiada klasę A w skuteczności czyszczenia powierzchni twardych oraz odkurzania dywanów.

  Oznacza to, iż mniejszym nakładem pracy wydajnie zadbasz o odkurzane powierzchnie. Odkurzacz eksponuje się także wysoką klasą energetyczną A++, dlatego podczas odkurzania nie musisz martwić się o wysokie rachunki za prąd – w skali roku zużywa zaledwie 16kWh.

  dodatkowo przyznano mu klasę A reemisji kurzu, gdyż w trakcie pracy odkurzacz zatrzymuje je wewnątrz zbiornika. Technika pojedynczego cyklonu wydajne oczyszczanie powietrza długotrwałe i efektywne odkurzanie bez konieczności częstego opróżniania pojemnika na kurz? To zasługa technologii pojedynczego cyklonu.

  Po zassaniu zabrudzeń kurz oraz skażenia są oddzielane od powietrza w komorze odkurzacza i trafiają bezpośrednio do pojemnika na kurz. Dzięki temu do wnętrza powraca czyste i przefiltrowane powietrze.

  Zmywalny filtr EPA Kurz nie ma żadnych szans Chcesz mieć nie tylko czyste podłogi w domu, ale także radować się powietrzem pozbawionym alergenów? Filtr EPA to zwolennik każdego alergika – efektywnie wychwyci śladowe cząsteczki i drobnoustroje, które mogą szkodzić Twojemu zdrowiu.

  Dzięki filtrowi wielokrotnego użytkowania Twój odkurzacz jest na dodatek za każdym razem gotowy do pracy –wystarczy, iż odświeżysz filtr EPA, przepłukując go wodą. Mini turbo szczotka Najskuteczniejsza w usuwaniu sierści Jesteś opiekunem czworonoga? potrzebujesz naprawdę bezusterkowej pomocy w zwalczaniu sierści z dywanów i tapicerki? Pozwól wyręczyć się Mini turbo szczotce, czyli specjalistycznemu akcesorium do usuwania włosów i sierści z tapicerki.

  Odkurzacz Hoover zaoszczędzi Twój czas, który możesz poświęcić na zabawę z ukochanym zwierzakiem. Ssawki do powierzchni twardych, a także dywanów Sprytnie wyczyścisz każdą powierzchnię Ż...


Hoover HF122 GPT011

Hoover HF122 GPT011 Najniższa Cena Online

Hoover HF122 GPT011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF122 GPT011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:6 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:18 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:funkcja Turbo, podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:22 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Waga:2,62 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:26 cm;rozmiary - szerokość:23,4 cm;rozmiary - wysokość:112 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka, torba na akcesoria, uchwyt ścienny;Szczotki, ssawki:ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, turboszczotka;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Hoover TE70 TE30011

Hoover TE70 TE30011 Najniższa Cena Online

Hoover TE70 TE30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE70 TE30011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover Telios Plus TE70 Odkurzacz Telios Plus to klasyczny odkurzacz workowy, który dzięki zintegrowanym akcesoriom umiejscowionym na pokładzie zaoszczędzi miejsce i pozwoli utrzymać akcesoria zawsze w tym samym miejscu a do tego pod ręką.

  W skład akcesorii wchodzi szczelinówka, szczotka do kurzu i do mebli. Hoover Telios Plus jest stanowczo zwrotny i daje swobodę w manewrowaniu odkurzaczem a to za sprawą obrotowego węża 360°. Mocą regulujesz manualnie według własnych potrzeb, np.

  do twardych powierzchni zaleca się ustawienie maxymalnej mocy. Im mniejsza moc ssania, tym cichsza praca odkurzacza, a także mniejszy pobór energii. Poziom hałasu 69dBA, moc 700W. Wskaźnik podmiany worka Na urządzeniu znajduje się wskaźnik LED, który zawiadamia o konieczności zamiany worka.

  Do zestawu dołączone są 4 worki z mikrofibry o pojemności 3,5l każdy. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° zagwarantuje wyjątkową zwrotność i daje Ci pełną swobodę poruszania się. Zintegrowane akcesoria Masz pod ręką wszystkie potrzebne akcesoria – są one zamontowane w środku urządzenia, co ułatwia ich przechowywanie i uniemożliwia ich zgubieniu....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover PC20 PET011

Hoover PC20 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover PC20 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover PC20 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover Power Capsule PC20PET 011 świetna pomoc domowa Kompaktowy i lekki Power Capsule to wysokowydajny odkurzacz, który charakteryzują kompaktowe rozmiary i objętość worka XL. Został specjalnie zaprojektowany dla maksymalnej wygody użytkowania.

  Odkurzacz został zaprojektowany tak, żeby zapewniać wyśmienite rezultaty czyszczenia wszystkich powierzchni. Hoover jest wyposażony w mocny worek o pojemności 5 litrów. Regulowana moc Funkcja regulacji mocy daje dużą elastyczność.

  Możesz dowolnie przystosować moc kiedy odkurzasz delikatne dzianiny albo kiedy Ci trzeba max mocy do twardych powierzchni podłogowych. Wybierz dowolny poziom mocy ssania w zależności od powierzchni. Akcesoria do powierzchni Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie, za każdym razem przystępne, przystępne w obsłudze.

  Skuteczna miniturbo szczotka dedykowana do zbierania sierści. W komplecie ssawka do parkietów asygnowana do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg oraz parkietów


Hoover TX50 PET011

Hoover TX50 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover TX50 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TX50 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy Telios Extra

  cechy

  • Do dywanów i twardych podłóg
  • Klasa energetyczna A +
  • Klasa odkurzania podłóg twardych: A
  • Klasa odkurzania dywanów: A
  • Klasa emisji pyłu: A
  • Poziom hałasu (dB (A)): 64
  • Zużycie energii rocznie (W): 21

  Funkcje

  • Worek EPA z systemem separacji pyłu
  • Maksymalny pobór mocy (W) 550
  • Zmienna regulacji mocy
  • Filtracja EPA
  • Filtr przed silnikiem: Filtr piankowy
  • Filtr wyjściowy EPA 12
  • wariant rękojeści: poręczna
  • Teleskopowe przedłużenie rury
  • rodzaj węża: Stopniowo powiększany
  • Obrót węża przy korpusie odkurzacza 360 °
  • Kółka obrotowe 360 ° 1
  • Promień roboczy (m) 10
  • Długość kabla (m) 7
  • Uzwojenie kabla: Mechaniczne (pedał)
  • Długość węża (m) 1.5
  • objętość worka (l) 3.5
  • Wskaźnik napełnienia worka: Tak

  Akcesoria

  • Wszystkie dysze i rury teleskopowe są wyposażone w bezpieczny system połączeń (oprócz dysz szczelinowych i meblowych oraz szczotki do kurzu)
  • Ssawka do dywanów i podłóg All Floors Premium
  • Dysza Optimax Carpet
  • Dodatkowa dysza Parquet Extra, Mini Turbo Pet
  • Akcesoria dołączone: Dysza szczelinowa, Szczotka do kurzu, Dysza meblowa

  wymiary i waga

  • Kolor: metaliczny niebieski
  • rozmiary towaru wys. X szer. X gł. (cm): 44,3 x 30 x 23,7
  • Waga towaru netto (kg): 4.7

Hoover PC10 PAR011

Hoover PC10 PAR011 Najniższa Cena Online

Hoover PC10 PAR011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover PC10 PAR011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy PC10PAR 011

  Power Capsule to wysokowydajny odkurzacz, który znamionują kompaktowe wymiary i objętość worka XL. Został specjalnie zaprojektowany dla maksymalnej wygody stosowania.

  Akcesoria na pokładzie
  Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: zawsze dostępne, przystępne w obsłudze.

  System wydajności 3 Top Eco+
  System produktywności 3 Top Eco+ zagwarantuje arcytrudne osiągi na twardej podłodze oraz arcytrudną oszczędność energii: do 60%*. Na dodatek, dzięki szczególnie sprawnemu systemowi przefiltrowania, uwalnia oczyszczone powietrze.

  *produktywność równa 2400 W- w oparciu o wewnętrzne testy zbierania pyłu zgodnie z normą EN 60312, w porównaniu z modelem TTE2420 011.

  Ssawka do parkietów
  W zestawie z uzupełniającą nasadką asygnowana do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg oraz parkietów. Miękkie włosie i filcowe kółka umożliwiają czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań.

  Cichy i efektywny
  Power Capsule został zaprojektowany tak, aby zapewniać znakomite rezultaty czyszczenia wszystkich powierzchni przy niewiarygodnie niskim poziomie hałasu: tylko 72 dBA.

  Extra obszerny worek o pojemności 5 litrów
  Pomimo kompaktowych rozmiarów Power Capsule jest wyposażony w mocny worek o obszerności 5 litrów. Ten niesamowity rozmiar worka pozwala na zmniejszenie kosztów konserwacji, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover RC81 RC25011

Hoover RC81 RC25011 Najniższa Cena Online

Hoover RC81 RC25011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover RC81 RC25011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:5 m;Dominujący barwa:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:automatyczne zwijanie kabla, nieskomplikowane opróżnianie pojemnika, miękkie kółka, technologia cyklonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwony metalic;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:800 W;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:EPA;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:brak;rodzaj worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka dywanowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do kurzu, szczotka do parkietów;typ filtra:konfekcyjny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,9 kg;rozmiary - głębokość:45 cm;rozmiary - szerokość:30,7 cm;wymiary - wysokość:35 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka dywanowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do kurzu, szczotka do mebli, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz;zastosowane technologie:technologia cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak...


Hoover TelioS ExTra TX52ALG

Hoover TelioS ExTra TX52ALG Najniższa Cena Online

Hoover TelioS ExTra TX52ALG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TelioS ExTra TX52ALG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  technika: ENERGOOSZCZĘDNA – innowacyjnA – produktywnA Wykorzystaj świeże technologie odkurzacza Hoover Telios Extra, by ułatwić sobie codzienne porządki. W sąsiednim pokoju śpi dziecko, a Ty musisz momentalnie odkurzyć mieszkanie? Męczy Cię mocowanie się z niewygodnym, starym sprzętem i przełączanie go co chwila do gniazdek w każdym pomieszczeniu? wygodny, poręczny i cichy odkurzacz Hoover sprawi, że sprzątanie stanie się dla Ciebie przyjemnością! Telios Extra TX52ALG011 – prędki sposób na czyste mieszkanie Ultracichy Regulacja mocy Zmywalny filtr EPA Mini turbo szczotka z jonami srebra Ultracichy Intense Silent Power System 64 dBA – odkurzaj i nie przeszkadzaj innym w odpoczynku Regulacja mocy przystosuj pracę odkurzacza do swoich potrzeb Zmywalny filtr EPA Zmniejsz ilość kurzu w powietrzu Mini turbo szczotka z jonami srebra produktywnie usuń nie tylko sierść i włosy, ale także alergeny i drobnoustroje Dowiedz się więcej o technologiach, które ułatwią Twoją codzienność Telios Extra TX52ALG011 4 X KLASA A Sprzątanie w pełni produktywne Odkurzacz Hoover Telios Extra ma zmywalny filtr EPA, a także specjalne ssawki przypasowane do różnorodnych typów powierzchni. Dzięki czemu osiąga najwyższą przystosowane do najróżniejszych typów powierzchni. Dzięki czemu osiąga najwyższą klasę A w reemisji kurzu, skuteczności czyszczenia podłóg twardych oraz odkurzania dywanów. Co więcej, odkurzacz posiada odkurzacz posiada klasę energetyczną energetyczną A+. Ssawki do każdej powierzchni, mini turbo szczotka i uzupełniające akcesoria produktywne czyszczenie wszelkich zakamarków Żadna powierzchnia nie będzie Ci straszna, jeśli dysponujesz zestawem mistrzowskich ssawek i zintegrowanych akcesoriów. Do rutynowych porządków użyj ssawki uniwersalnej, która na podłogach twardych osiąga produktywność… aż 111%! Niewiarygodne efekty zawdzięcza zasysaniu kurzu ponadto po bokach ssawki. O Twoje dywany zadba specjalna ssawka Optimax, która eliminuje aż 91% kurzu na miękkich powierzchniach. Natomiast subtelna ssawka do parkietów została podbita miękką szczotką, co sprawia,nawet podczas gwałtownych ruchów na powierzchni podłogi nie powstaną zarysowania. Do usuwania sierści i włosów zwierząt wykorzystaj mini turbo szczotkę pokrytą jonami srebra. Dzięki niej starannie pozbędziesz się alergenów z zróżnicowanych powierzchni. Zmywalny filtr EPA Powietrze bez kurzu Prawdziwą czystość można poczuć w powietrzu! Wybierz odkurzacz Hoover z pojemnym 3,5 litrowym workiem mającym zmywalny filtr EPA, żeby pozbyć się kurzu unoszącego się w powietrzu. Możliwość nieskomplikowanego wyczyszczenia filtra pozwoli Ci używać go wielokrotnie. Adekwatne uszczelnienie urządzenia powoduje dodatkowo, że odkurzacz wyłapie choćby najdrobniejsze cząsteczki i pozostawi czyste powietrze. Odkurzanie bez hałasu z Intense Silent Power System 64 dBA Bez obaw! Nie obudzisz swoim sprzątaniem śpiących domowników czy sąsiadów. Dzięki obniżeniu głośności...


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Hoover. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Hoover.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Hoover do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Hoover do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Hoover do 500 zł,
 • odkurzacze Hoover do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Hoover do 500 zł, odkurzacz Hoover do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach Hoover do 500 zł, ranking odkurzaczy Hoover do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *