Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Hoover do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Hoover do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Hoover do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Hoover.

[TOP10] Odkurzacze Hoover do 2000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Hoover do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Hoover HF910P 011

Hoover HF910P 011 Najniższa Cena Online

Hoover HF910P 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF910P 011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF910P 011 0,7l 350W Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 został zaprojektowany, by zapewnić długookresową, zoptymalizowaną produktywność do sprzątania całego domu: 30 minut pracy z jednym akumulatorem, do podłogi i dywanu, z główną zmotoryzowaną nasadką, do sprzątania domu o powierzchni do 100 m2.

  Nasadka jest wyposażona w nasz nowy ANTI-TWIST™, który radykalnie zniża owijanie się włosów, zapewniając bezproblemową pielęgnację. Poza tym jest wytworzony z najwyższej jakości materiałów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wariant: Odkurzacz bezprzewodowy Moc (W): 350 System sterowania mocą: regulowana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie standardowym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 prędkie ładowanie na 80% baterii: 3h Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Najwyższy tryb mocy Boost HON APP Dzięki aplikacji hOn możesz zarejestrować swój odkurzacz i dostać ogrom dodatkowych treści, takich jak skrócony przewodnik, alerty dotyczące konserwacji, rozwiązywanie problemów i wskazówki.

  QUICK PARK&GO Ci trzeba odebrać telefon podczas odkurzania? Nie ma problemu! HF9 można tymczasowo zaparkować w pozycji pionowej na podłodze. Jeśli jednak odkurzacz ma zostać pozostawiony bez nadzoru na dłużej, należy go przechowywać na uchwycie ściennym.

  prędkie ładowanie HF9 jest wyposażony w wymienny akumulator litowo-jonowy, który można ładować bezpośrednio w odkurzaczu lub osobno. Potężna bateria 4000 mAh może osiągnąć 100% naładowania już w 3,5 godziny.

  sprawdź % naładowania bezpośrednio na wyświetlaczu LED. Przednie światła LED Nasadka HF9 jest zaopatrzona w 2 diody LED, aby lepiej uwidocznić brud choćby w ciemnych miejscach. Jest zintegrowana ze zderzakiem, który dba o listwy przypodłogowe i meble.

  Zoptymalizowana produktywność i produktywny czas pracy Dzięki wydajnemu zarządzaniu energią i solidnemu silnikowi bezszczotkowemu zapewniona jest idealna równowaga wagi i wyjątkowa moc ssania oraz czas pracy 30 minut z pojedynczym akumulatorem w trybie podłóg twardych i dywanów z główną zmotoryzowaną ssawką - wystarczająco długo, aby posprzątać dom o powierzchni 100 m2, bez utraty siły ssania (zgodnie z normą EN 60312-1, paragrafy 5.7 i 5.9.) Kluczowe akcesoria HF9 jest zaopatrzony w narzędzie do odkurzania mebli 2 w 1, które jest wyśmienite do czyszczenia twardych powierzchni i i szczelinówkę, by dotrzeć do niełatwych miejsc albo wąskich przestrzeni.

  Łatwe czyszczenie sierści zwierząt Zmotoryzowana mini nasadka zasilająca HF9 z przednimi światłami LED jest genialnym narzędziem dla właścicieli zwierząt, ponieważ sprawnie czyści sierść psów i kotów z poduszek i innych powierzchni z tkaniny.

  instynktowny panel sterowania Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 jest wyekwipowany w wysokiej jakości ekran LED i instynktowny panel sterowania, dzięki czemu wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką: ustawienia czyszczenia i pozostały czas działania przekazany w minutach.

  Możesz z łatwością regulować prędkość szczotki, wybierając między dwoma ustawieniami: tryb podłogi albo tryb dywanu. Możesz uzyskać uzupełniającą moc przełączania w tryb Turbo. Nieskomplikowane czyszczenie na wysokim poziomie Nie musisz już schylać się do podłogi: wygodnie odłącz rurkę od nasadki przy pomocy praktycznego pedału i rozpocznij sprzątanie na wysokim poziomie.

  Anti-Twist™ HF9 jest zaopatrzony w nasz unikatowy ANTI-TWIST™, który uniemożliwia plątaniu się sierści zwierząt wokół szczotki podczas odkurzania. Zawsze, gdy Ci trzeba uzyskać dostęp do szczoteczki, jest to nietrudne, ponieważ góra otwiera się, żeby uzyskać natychmiastowy dostęp, co usuwa kłopoty z konserwacją.

  SPECYFIKACJA technicznA Główne cechy Zbieranie kurzu: Bezworkowy Kolor: Blue / Grey cechy techniczne ilość baterii w pakiecie: 1 Moc (W): 350 System sterowania mocą: regulowana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie charakterystycznym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 prędkie ładowanie na 80% baterii: 3 Wskaźnik naładowania baterii: Tak System separacji: technologia Pojedynczego Cyklonu Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Anti-Twist: Tak objętość zbiornika (I): 0,7 Najwyższy tryb mocy Boost: Tak Komfort pozycja listwy szczotkowej: Tak Mocowanie ścienne: Tak Mocowanie ścienne: Tak Parkowanie w pionie: Tak łatwe opróżnianie zbiornika: Tak System prędkiego zwalniania szczotki: Tak Tryb do dywanów: Tak Tryb cichy: Nie Sterowanie dotykowe: Tak Rączka z miękkim uchwytem: Tak Akcesoria Zintegrowane akcesoria: Nie Szczotka z oświetleniem LED: Tak eliminowanie sierści zwierząt: Tak Szczelinówka: Tak 2 w 1: obfita szczotka do kurzu i szczotka do mebli: Tak wymiary Wysokość produktu (mm): 1110 Szerokość towaru (mm): 213 Głębokość produktu: 260 Wysokość towaru w opakowaniu (mm): 145 Szerokość artykułu w opakowaniu (mm): 790 Wysokość artykułu w opakowaniu (mm): 273 Waga artykułu netto: 3,36 Waga brutto (

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF522 STHE011

Hoover HF522 STHE011 Najniższa Cena Online

Hoover HF522 STHE011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF522 STHE011
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz marki HOOVER model HF522STHE011 to wielofunkcyjne, bezprzewodowe urządzenie z akcesoriami do czyszczenia powierzchni podłogowych....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Hoover. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Hoover.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Hoover do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Hoover do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Hoover do 2000 zł,
 • odkurzacze Hoover do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Hoover do 2000 zł, odkurzacz Hoover do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Hoover do 2000 zł, ranking odkurzaczy Hoover do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *