Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Dyson. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Dyson. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Dyson,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Dyson. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Dyson, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Dyson V10 abSolute

Dyson V10 abSolute Najniższa Cena Online

Dyson V10 abSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 abSolute
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V10 Absolute z wtyczką EU Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V10 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszelkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Odporność, wysoka moc ssania, poręczna i lekka budowa i bogaty komplet akcesoriów sprawią, iż Dyson V10 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson Cyclone V10™.
  Pożegnaj tradycyjne odkurzacze przewodowe.

  zapewnia moc ssania przewodowego1 oraz 40% pokaźniejszy pojemnik na potrzeby obszerniejszych porządków. Odkurzacz Dyson Cyclone V10™ posiada największą siłę ssania ze wszystkich odkurzaczy bezprzewodowych na rynku.1

  ¹ Zastrzeżenia: Test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie MAX.  Silnik cyfrowy Dyson V10

  Najmniejszy i najlżejszy, a przy tym najistotniejszy silnik do odkurzacza wyprodukowany przez producenta Dyson.

  Do 60 minut odkurzania bez spadku mocy

  Wysoka moc ssania umożliwiająca sprzątanie wszelkich zakamarków.

  14 cyklonów

  Odkurzacz buduje siłę o wartości ponad 79 000g, wyrzucając do pojemnika mikroskopijne cząsteczki, jak pyłki, a choćby bakterie.

  Filtracja całego systemu

  Dzięki hermetycznej uszczelce wokół zespołu cyklonów i gumowej uszczelce wokół nowoczesnego filtra cały system jest kompletnie szczelny, co zapobiega ponownemu przedostawaniu się pyłu, alergenów i bakterii do powietrza.

  7-ogniwowa bateria o obfitej gęstości energii

  Litowo-jonowa bateria odkurzacza Dyson Cyclone V10™ ma o jedno ogniwo więcej niż w modelu Dyson V8™, dzięki czemu dostarcza wyższe napięcie i pokaźniejszą moc

  Higieniczne, skrupulatne opróżnianie pojemnika

  Długi, wąski pojemnik i mechanizm precyzyjnego opróżniania. Higienicznie wyrzuca cały kurz i brud w głąb kosza na śmieci, dzięki czemu nie trzeba dotykać zabrudzeń.

  Jednym kliknięciem zmienia się w odkurzacz ręczny

  Możliwość szybkiej zmiany z odkurzacza pionowego w odkurzacz ręczny i z powrotem. Starczy jedno kliknięcie. Do szybkiego zbierania zabrudzeń lub dokładnego sprzątania domu.

  Zbiera sierść zwierząt domowych i głębokie zabrudzenia

  To niepokaźne urządzenie z napędem zbiera i eliminuje sierść zwierząt domowych z tapicerki i radzi sobie z brudem wtartym w dywany. Jednocześnie w domu, jak i w samochodzie.

  budowa zapewnia ochronę akustyczną.

  Aerodynamiczna obudowa silnika reguluje ścieżki przepływu powietrza wokół silnika, ograniczając hałas wywoływany turbulencjami.

  Certified asthma and allergy friendly™.

  Spełnia albo przewyższa standardy dotyczące skutecznego usuwania pyłu zawierającego alergeny z dywanów i twardych podłóg. Certyfikowany przez Allergy Standards Limited.

  WTYCZKA EU

  Moc ssania
  151AW
  Waga
  2,68KG
  pojemność pojemnika
  0,76l
  rozmiary
  1266 x 250 x 256 mm
  odfiltrowanie
  Nadający się do czyszczenia wieczny filtr

Dyson V8 MotorHead

Dyson V8 MotorHead Najniższa Cena Online

Dyson V8 MotorHead - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 MotorHead
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz DYSON V8 Motorhead Bezprzewodowy odkurzacz V8 lubianej producenta DYSON to synonim sprzątania bez ograniczeń z niewiarygodną siłą ssania. To jedyny taki odkurzacz na rynku. Model DYSON V8 Motorhead ma aż 150% więcej mocy w ssawce niżeli w klasycznej elektroszczotce.

  Z odkurzaczem DYSON wysprzątasz każdy rodzaj podłóg, głęboko i starannie wyczyścisz dywany. Ten odkurzacz genialnie radzi sobie jeszcze z wysoko położonymi powierzchniami. Jest lekki i bardzo komfortowy w obsłudze.

  Nie ma kabla, który ograniczałby ruchy, czy także zasięg sprzątanej powierzchni. Z DYSON V8 Motorhead dotrzesz do najmniejszych zakamarków twojego domu....


Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute

Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute Najniższa Cena Online

Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najważniejsze właściwościlaser namierza cząsteczki, których normalnie nie widaćprecyzyjnie ustawiony laser sprawia, iż niewidoczny kurz jest widoczny na twardych podłogach – dzięki czemu niczego nie przeoczysz.

  2mierzy mikroskopijne cząsteczki kurzuczujnik piezoelektryczny stale mierzy i liczy cząsteczki kurzu – automatycznie rozszerzając moc ssania w razie zapotrzebowania. 3naukowy dowód głębokiego czyszczeniaekran lcd ukazuje, co zostało wessane, wyświetlając naukowe dowody głębokiego czyszczenia w czasie rzeczywistym.

  3silnik dyson hyperdymium™solidny, lekki silnik cyfrowy obraca się z szybkością do 125 000 obr./min, odsysając mikroskopijny kurz i pokaźne skażenia.technika root cyclone™11 cyklonów buduje siły odśrodkowe do 100 000 g, by wyłapać kurz i zanieczyszczenia z przepływu powietrza, dzięki czemu nie ma utraty ssania.

  5energooszczędna bateriakażda bateria typu click-in zapewnia do 60 minut pracy bez zaniku energii, żeby sprzątać tu, tam i wszędzie w domu. 4filtracja wielostopniowacałkowicie szczelna filtracja dyson lokalizuje 99,99% mikroskopijnych cząsteczek i alergenów o wielkości zaledwie 0,3 mikrona – i wydala czystsze powietrze.

  6włókna węgloweczarne antystatyczne włókna węglowe do usuwania znikomego kurzu z twardych podłóg.wszystkie funkcjemoc sprzątania w dowolnym miejscu.wszechstronność technologii bezprzewodowej dyson ułatwia sprzątanie domu.

  skuteczne czyszczenie podłóg, trudno dostępnych miejsc i materacy.głowica czyszcząca laser slim fluffy™głowica myjąca o szerokości 25 cm, stworzona z miękkiego nylonu i antystatycznych włókien z włókna węglowego, eliminuje kurz z twardych podłóg i węższych szczelin.

  z niskim profilem, żeby sięgnąć głębiej pod meble.głowica czyszcząca z napędem bezpośrednim głęboko czyści wszystkie podłogiwłosie nylonowe likwiduje brud z dywanu. Czarne antystatyczne włókna węglowe odprowadzają kurz z twardych podłóg.mini elektroszczotka.zbiera długie włosy i sierść zwierząt domowych.mini elektroszczotka stożkowa, zapobiegająca plątaniu się szc

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Dyson V8 Animal

Dyson V8 Animal Najniższa Cena Online

Dyson V8 Animal - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Animal
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Urządzenie napędzane jest przez silny silnik cyfrowy Dyson V8. Technika 2 cyklony Tier Radial™ powiększa przepływ powietrza przy pomocy 15 cyklonów ułozonych w dwa rzędy. Dyson V8 zasilany jest niklowo-kobaltowo-manganową baterią, która zagwarantuje 40 minut odkurzania. Przełącznik suwakowy pozwala na dobór natężenia mocy. Zagwarantuje do 7 minut silniejszego ssania do trudniejszych zadań. Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie ssawki głęboko w dywanpousuwać jeszcze więcej brudu. Wałek ssawki posiada 150% więcej mocy aniżeli odkurzacz bezprzewodowy. Wszystkie bezprzewodowe odkurzacze Dyson łatwo przekształcają się w urządzenie przenośne do prędkiego czyszczenia, miejscowego czyszczenia i czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Lekki i wyważony do czyszczenia podłóg i sufitów. Czyści górne, dolne i pośrednie powierzchnie.

Dyson Omni-glide

Dyson Omni-glide Najniższa Cena Online

Dyson Omni-glide - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson Omni-glide
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:5 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:2 tryby pracy, tryb Boost, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-fioletowy;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:20 minut;Moc wejściowa:230 W;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:5-stopniowy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,2 litr;Poziom hałasu:74 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:cyklonowy;Waga:1,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:9,2 cm;wymiary - szerokość:20,8 cm;wymiary - wysokość:107,7 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...


Dyson V8 AbS

Dyson V8 AbS Najniższa Cena Online

Dyson V8 AbS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 AbS
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  atrybuty Sterowany cyfrowo silnik Dyson V8 konkretny silnik cyfrowy Dyson V8 generuje wysoką moc ssania. Do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania Niklowo-kobaltowy akumulator gwarantuje do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania.2 Higieniczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia Kurz i brud są wyrzucane przy pomocy jednego ruchu.

  Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Zatrzymuje cząsteczki i alergeny o wielkości choćby 0,3 mikrona. Końcówka Combi Dwa akcesoria w jednym: wąska twarda ssawka albo ssawka zakończona miękkim włosiem do sprzątania mniejszych powierzchni, np.

  okruchów ze stołu lub kurzu z mebli. Mini końcówka z miękką szczotką Miękkie włosie delikatnie likwiduje kurz z każdej powierzchni Mini elektroszczotka skutecznie likwiduje kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

  Czyszczenie trudno dostępnych miejsc Lekki i wyważony do czyszczenia powierzchni od podłogi aż po sufit. Prosto zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem.

  Dwa tryby mocy Dwa tryby mocy dla zadań o rozmaitej intensywności. Technika 2 Tier Radial™ zastrzeżona technika zatrzymuje mikroskopijne cząsteczki kurzu. Wygodne przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Podświetlana końcówka szczelinowa Ssawka ze światłem LED zaprojektowana do dokładnego sprzątania ciemnych, trudno dostępnych albo wąskich przestrzeni, np. Przestrzeni za meblami, kaloryferów czy listw przypodłogowych.

  Zawartość opakowania Dyson V8 Absolute Elektroszczotka Soft Roller Elektroszczotka Direct Drive Mini elektroszczotka Końcówka Combi Mini końcówka z miękką szczotką Podświetlana końcówka szczelinowa 1Test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie MAX.

  2Maksymalny czas pracy przy korzystaniu ze szczotki bez dopełniającego silnika. Odkurzacze Dyson: Napędzane cyfrowym silnikiem Dyson technika cyklonów Bateria litowo-jonowa gwarantuje stałą moc ssania bez utraty mocy Wyważona konstrukcja pozwala odkurzyć mieszkanie w każdym, nawet trudno przystępnym miejscu Można je zmieniać w odkurzacz ręczny Pojemnik umożliwiający higieniczne opróżnianie wygodna stacja dokująco-ładująca 2 lata gwarancji na naprawę i części zamienne Czas pracy 40 min 60 min (bez elektroszczotki) 120 min Filtr HEPA TAK TAK TAK Moc ssania 115 AW 151 AW 220AW Wielkość pojemnika na skażenia 0,54 l 0,76 l 0,76 l Wymienny akumulator - - Elektroszczotka Torque Drive - - Elektroszczotka Direct Drive - Elektroszczotka Soft Roller System DLS+ - - Wkaźnik naładowania akumulatora wyświetlacz LCD - - Końcówka Combi Końcówka szczelinowa - Mini elektroszczotka Miękka szczotka do zbierania kurzu Szczotka do uporczywego brudu - - Podświetlana końcówka szczelinowa - - Podręczny uchwyt do akcesoriów - - Dodatkowy akumulato...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Dyson V10 MotorHead

Dyson V10 MotorHead Najniższa Cena Online

Dyson V10 MotorHead - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 MotorHead
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz jest tak lekki i mocny, iż można nim precyzyjnie posprzątać każdą powierzchnię w domu. Model V10 potrafi odczytać aktualne warunki pogodowe np. Ciśnienie atmosferyczne i temperaturę. Wykorzystuje swoje czujniki ciśnienia, żeby móc określić, czy znajduje się na parterze, czy na piętrze. Wychwytuje różnicę między wysokością stołu a podłogi. Silnik używa tych danych do dokładnej regulacji swej pracy, co zagwarantuje stałą, wysoką sprawność przy zmiennym ciśnieniu atmosferycznym, niezależnie od tego, gdzie znajduje się urządzenie. Nowy silnik umożliwia obrót cyklonów i zbiornika o 90 stopni i ustawienie ich w linii prostej. Zapewnia to liniowy przepływ powietrza, co powiększa moc ssania o 20 %. W dodatku higieniczny mechanizm usuwania brudu pozwala jednym ruchem opróżnić zbiornik. Pokaźniejsza o 40 % pojemność zbiornika sprawia, iż nie trzeba go tak nieraz opróżniać. Elektroszczotka, wyposażona jest w solidny silnik umieszczony we wnętrzu wałka. Szczotkę asygnowaną do podłóg twardych zaopatrzono w miękkie, antystatyczne włókna węglowe, które produktywnie usuwają drobny pył. Szczotka z miękkim wałkiem do podłóg twardych usuwa jednocześnie obfite zabrudzenia i drobny pył. Do wychwytywania obfitych zabrudzeń służy pokaźny wałek pokryty miękką tkaniną nylonową, natomiast za likwidowanie pyłów odpowiadają antystatyczne włókna węglowe. Silnik szczotki umieszczony jest w środku wałka, dzięki czemu odkurzamy całą szerokością szczotki....

Dyson V10 AbS

Dyson V10 AbS Najniższa Cena Online

Dyson V10 AbS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 AbS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS PRODUCENTA Elektroszczotka Direct Drive do wszystkich rodzajów podłóg Dodatkowa moc do skrupulatnego wyczyszczenia dywanów, a także usunięcia sierści zwierząt. Elektroszczotka Soft Roller do podłóg twardych Wciąga obszerne skażenia i znikomy kurz z twardych podłóg. Mini elektroszczotka usuwa sierść i zanieczyszczenia z dywanów i tapicerki. Progresywna filtracja powietrza wyłapuje 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona. Prosto zamienia się w odkurzacz ręczny parametry Silnik cyfrowy Dyson V10 zapewnia największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych.1 Do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania powiększona moc ssania do najtrudniejszych zadań.2 Higieniczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia Kurz i brud są wyrzucane za pomocą jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza do wnętrza powietrze czystsze od tego, którym oddychasz. Konfiguracja liniowa skrupulatne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu zezwala na przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu, rozszerzając moc ssania. 14 cyklonów stwarzając przeciążenia o sile 79 000 g w każdym cyklonie, odkurzacz wciąga mikroskopijne cząsteczki, takie jak pyłki a nawet bakterie, do wnętrza pojemnika na skażenia. Prosto zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem. Trzy tryby mocy Trzy tryby mocy dla zadań o zróżnicowanej intensywności. Komfortowe przechowywanie Stacja dokująca dla komfortowego przechowywania i jednoczesnego ładowania. Ochrona akustyczna Zaprojektowany z myślą o cichej pracy. Końcówka wielofunkcyjna Przekształca się w końcówkę do czyszczenia różnorodnych powierzchni przy pomocy jednego kliknięcia Mini elektroszczotka efektywnie likwiduje kurz i sierść z dywanów i tapicerek
  Dyson V10 Absolute informacje techniczne
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor. Ranking TOP10 modeli

Dyson V11 Total Clean

Dyson V11 Total Clean Najniższa Cena Online

Dyson V11 Total Clean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V11 Total Clean
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:5 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, mały), tryb Boost, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebiesko-szary;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:610 W;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,76 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Waga:3,08 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:25 cm;wymiary - szerokość:26,1 cm;wymiary - wysokość:128,6 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 elektroszczotki, końcówka combi, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...


Dyson V11 Torque Drive Extra

Dyson V11 Torque Drive Extra Najniższa Cena Online

Dyson V11 Torque Drive Extra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V11 Torque Drive Extra
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Napędzany silnikiem Dyson Hyperdymium pracuje do 125 000 obr / min, aby wygenerować najsilniejsze ssanie spośród wszystkich używanych odkurzaczy.technika Radial Root Cyclone™14 cyklonów tworzy siły ponad 79 000 G w celu wychwycenia mikroskopijnych cząstek bez zasłaniania filtra i bez utraty siły ssącej.Kompletny system filtracji.

  idealnie uszczelniony system filtracji Dyson wychwytuje 99,97% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona.Inteligentna praca w czasie rzeczywistym. Śledzi skuteczność 8000 razy na sekundę, a następnie wyświetla ją w czasie rzeczywistym na ekranie LCD.Inteligentnie dobiera siłę ssania.

  W trybie Auto system samoczynnego wykrywania (Dyson DLS™) szczotki High Torque sprawdza opór szczotki 360 razy na sekundę, automatycznie dopasowując moc do najróżniejszych rodzajów powierzchni. Możesz więc przejść z dywanu na twardą podłogę bez konieczności zmiany pędzla..Tryb organiczny.

  Do 60 minut pracy.2Idealny do długich sesji czyszczenia na wszelkich rodzajach podłóg.Tryb doładowania. Najsilniejszy zasysający ze wszelkich używanych odkurzaczy akumulatorowych.Wszędzie sprzątanie.

  Wszechstronność technologii bezprzewodowej Dyson upraszcza czyszczenie w dowolnym miejscu w domu. Z akcesoriami Dyson odpowiednimi do przeróżnych zadań.CharakterystykaHigieniczne opróżnianie pojemnika na kurzPrecyzyjny mechanizm opróżniania w higieniczny sposób usuwa kurz i skażenia z kosza jednym ruchem ręki.Ścienna stacja ładującaOdkurzacz Dyson V11 można przechowywać w stojącej na ścianie stacji do ładowania.Zatrzaskowy system mocowania akumulatoraZmień akumulator jednym kliknięciem.

  Wyjmowane akumulatory można ładować na urządzeniu lub poza nim.W pudełkuNapęd Torque Dyson V11 ™ ExtraElektroszczotka o wysokim momencie obrotowymMini ekektroszczotka do mebli tapicerowanychŚcienna stacja ładującaŁadowarkaSzczotka z wysuwanym włosiemDługa szczelinówkaSzczotka do materacySzczotka z włosiem do tapicerkiInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Dyson opinie,
 • dobre odkurzacze Dyson cena,
 • ranking z odkurzaczami Dyson,
 • odkurzacze Dyson jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Dyson, odkurzacz Dyson cena, opinie o odkurzaczach Dyson, ranking odkurzaczy Dyson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.