Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy zielony do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych zielonych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe zielone do 2000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z zielonymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Thomas Multiclean X10

Thomas Multiclean X10 Najniższa Cena Online

Thomas Multiclean X10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Multiclean X10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  + 6 miesięcy dopełniającej gwarancji http://www.thomas-register.net/ * Możliwość wysyłki albo natychmiastowego odbioru w sklepie stacjonarnym w Warszawie. AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET dedykowany specjalnie do parkietów gwarantuje higieniczną czystość w całym domu.

  Dzięki nowoczesnej technologii filtra wodnego cząsteczki brudu, bakterie, pyłki, a także mały kurz są w 100% wiązane w wodzie. Odkurzacz z filtrem wodnym czyści na wysoki blask i zapewnia równomierną moc ssania.

  Jest również wyjątkowo komfortowy w użyciu dzięki nowemu, zintegrowanemu w uchwycie modułowi zdalnego sterowania. Gwarantuje on wydajne i łagodne czyszczenie parkietu dzięki specjalnej, opatentowanej ssawce, która zezwala na jednoczesne ścieranie na mokro i odkurzanie.

  doskonale eliminuje zabrudzenia i kurz z dywanów. A dzięki układowi mycia i odkurzania, tak jak odkurzacz piorący, czyści płytki i twarde posadzki na wysoki blask. Zastosowany w tym modelu filtr wodny zapewnia nie tylko nieszablonową czystość podłóg i obić,jeszcze korzystne warunki w pomieszczeniu: odkurzacz integruje cząsteczki kurzu w filtrze wodnym – wydmuchiwane z niego powietrze jest świeże jak po letnim deszczu!

  Model MULTI CLEAN X10 PARQUET: maksymalny komfort czyszczenia parkietu, płytek i dywanów – tworzonY W NIEMCZECH. Parametry towaru: Odkurzanie na sucho – do wyboru przy pomocy systemu filtrów AQUA+ lub worka na brud asygnowana do czyszczenia na mokro, łagodna ssawka do czyszczenia parkietów Specjalny układ mycia ciśnieniowego Specjalny filtr higieniczny, nadający się do prania Zintegrowany w uchwycie moduł zdalnego sterowania do regulacji siły ssania, a także włączania i wyłączania urządzenia Wysokiej jakości, elastyczny wąż włókienniczy 1700 W mocy* 3-stopniowa moc ssania z funkcją ECO-Control Długość kabla 8 m automatyczne zwijanie kabla Zasięg pracy 11 m wyprodukowano w Niemczech AKCESORIA NA WYPOSAŻENIU: Szczotka do odkurzania i mycia parkietów i podłóg drewnianych + nakładka z mikrofibry do parkietu/panelu Ssawka Sprühex do czyszczenia dywanów i twardych podłóg Ssawka Sprühex do czyszczenia tapicerki Ssawka do tapicerki i sierści, szerokość 190 mm Szczotka parkiet / dywan Szczotka do parkietu Ssawka szczelinowa, długość 360 mm Moduł zdalnego sterowania zintegrowany w uchwycie Koncentrat czyszczący THOMAS ProTex 250 ml Każdy odkurzacz mieści w dodatku wąż rozciągliwy i rurę teleskopową.

  *fotografie poglądowe, marka zastrzega sobie prawo zmian konstrukcyjnych informacje technologicznE / cechy UŻYTKOWE Napięcie – 220-240 V Bezpiecznik: 16 A Moc silnika Watt IEC/max: 1400 / 1700 ilość stopni dmuchawy: 1 Max.

  Podciśnienie robocze: 280 mbar pojemność zbiornika: ok. 1,8 l pobór wody: ok. 1,8 l Długość kabla: 8 m Zasięg pracy: 11 m ilość kółek: 2 pokaźne kółka, 2 kółka skrętne „Easy Drive" WYPOSAŻENIE włókienniczy wąż ssący z wygodnym uchwytem Zewnętrzny wąż natryskowy Rura teleskopowa ze stali nierdzewnej Włączniki „Softtouch" Przyciski „Touch-Tronic" Funkcja ECO Elektroniczna regulacja mocy ssania za pomocą modułu zdalnego sterowania zintegrowanego w uchwycie Mechaniczna regulacja siły ssania komfortowy uchwyt Uchwyty na akcesoria w ramie odkurzacza Dwie pozycja parkowania samoczynne zwijanie przewodu PŁYN DO CZYSZCZENIA Płyn do czyszczenia dywanów i tapicerki ProTex: 250 ml SYSTEM FILTRÓW System filtra wodnego AQUA+ Specjalny filtr higieniczny MICRO-filtr powietrza wylotowego wymiary I MASA Długość: 486 mm Szerokość: 318 mm Wysokość: 306 mm Waga: 8,2 kg Gwarancja producenta 24 miesiące +6 miesięcy po rejestracji artykułu na stronie producenta.

  Serwis i sklep w jednym miejscu! *Przy zakupie komercyjnym gwarancja trwa 12 miesięcy, bez możliwości przedłużenia *zdjęcia poglądowe. Producent THOMAS zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy zielony do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe zielone do 2000 zł cena,
 • ranking z zielonymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe zielone do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe zielone do 2000 zł, odkurzacz domowy zielony do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych zielonych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych zielonych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *