Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 22 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy wysokość do 22 cm. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych wysokość do 22 cm,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe wysokość do 22 cm. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami wysokość do 22 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Miele C1

Miele C1 Najniższa Cena Online

Miele C1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C1
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Uchwyty z metalowym odgromnikiem

  Działa jak piorunochron

  Wszystkie odkurzacze Miele posiadają zastosowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niepokaźny odgromnik. Eliminuje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.

  Ochrona przed przegrzaniem

  Funkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniem

  Silniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury. Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt szerokie wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.

  Łagodny rozruch silnika

  Ochrona sieci elektrycznej

  W odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu broniona przez przeciążeniem.

  Higiena

  System przefiltrowania AirClean

  skuteczna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie. To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych części zagwarantuje przefiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu. Można odetchnąć!

  wydajność czyszczenia

  skuteczność dla najkorzystniejszych rezultatów

  Wysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym. Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg efektywnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i doskonałe prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej. Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało istotnie wydajne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.

  *Filtr AirClean

  Filtr AirClean dla czystego powietrza w otoczeniu

  Miele proponuje możliwość wyboru spomiędzy trzech różnorodnych filtrów wylotowych. Filtr AirClean dysponuje skuteczną filtracją do powszednich wyzwań. Dzięki naszym filtrom wylotowym wydmuchiwany powietrze jest czystsze aniżeli powietrze w pomieszczeniu przed odkurzaniem.

  Jakość

  100% kontroli!

  Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia. Odkurzacze Miele są projektowane i wyprodukowane wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym. Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam unikatową jakość i trwałość naszych produktów.

  System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniu

  Łatwa obsługa bez konieczności schylania się

  Ssawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej. Wyjątkowo inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się samoczynnie i nie trzeba się schylać.

  ergonomiczny system blokady

  Bezpieczne zamknięcie z kliknięciem

  Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób. Połączenie w odkurzaczach jest potężne,jednocześnie można je z łatwością rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. By podłączyć inne akcesoria ssące.

  Pełnowartościowe akcesoria

  za każdym razem w zasięgu ręki

  Odkurzacze Miele są seryjnie zaopatrzone w trzy wysokiej jakości elementy wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego. Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - tylko w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili dostępne.

  Stalowa rura teleskopowa

  Regulacja wysokości jednym naciśnięciem przycisku

  Rura teleskopowa Miele pozwala dopasować się do indywidualnej wysokości roboczej poprzez naciśnięcie przycisku - żeby można było odkurzać komfortowo i bez nadwyrężania pleców.

  System Silence

  Ciche i relaksujące odkurzanie

  stosownie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik powodują, że odkurzacze pracują przyjemnie cicho. Stopień odkurzania Silence zagwarantuje niewiele znaczący poziom hałasu przy korzystnej efektywności czyszczenia.

  Komfort obsługi

  komfortowe odkurzanie? Tak – z Miele.

  Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała sporo przemyślanych rozwiązań. Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,także sprężyście regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.

  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  22/ 543 36 30

Electrolux EEG41IW

Electrolux EEG41IW Najniższa Cena Online

Electrolux EEG41IW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG41IW
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  artykuł Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: artykuł powystawowy, uszkodzony zwijacz kabla. • Towar efektywny technologicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Odkurzacz ElectroluxEasy Go EEG41IW Odkurzacz Electrolux Easy Go może pochwalić się mocą 650W i zasięgiem pracy wynoszącym 7,5 m. Ma ręczną regulację mocy, którą można dopasować do własnych potrzeb, w celu oszczędzania energii.

  na dodatek zaopatrzony jest we wskaźnik pełnego worka, miękkie koła, a także metalową rurę teleskopową. POZNAJ ODKURZACZE EASY GO Regulacja poziomu mocy pozwala przypasować moc do typu odkurzanej powierzchni tak, byoszczędzać energię i zniżyć poziom hałasu.

  Bezpieczny dla podłóg Miękkie koła tłumią hałas, chronią podłogę przed zarysowaniami oraz zapewniają łatwe i wygodne manewrowanie odkurzaczem. Poręczny schowek na akcesoria Schowek na akcesoria umieszczony jest w obudowie odkurzacza, zagwarantuje to nieskomplikowany dostęp do dodatkowych szczotek.

  tradycyjny worek s-bag Odkurzacz jest kompatybilny z tradycyjnymi workami S-Bag. Ponadto na odkurzaczu umieszczony jest maly ekran sygnalizujący o konieczności zamiany worka. Wskaźnik zapełnienia worka Umieszczony w odkurzaczu wyświetlacz, sygnalizuje o konieczności podmiany worka.

  Rura teleskopowa Teleskopowa rura...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 150 W. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 45

Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 23
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek wspaniały odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które nadzwyczajnie sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu. Mieści bardzo dużo innowacyjnych rozwiązań upraszczających cykl odkurzania.

  niebanalny design urządzenia spodoba się każdemu. Dane techniczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce efektywny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l zanieczyszczeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda stosowania Urządzenie SENCOR jest bardzo komfortowe w wykorzystywaniu.

  posiada miękkie kółka, które chronią podłogę przed zarysowaniami, a ponadto są zwinne i umożliwiają proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz usprawnia nadzorowanie sprawności sprzętu i umożliwia dokonywanie zamiany na czas.

  dodatkowe akcesoria dopełniające akcesoria dołączone do odkurzacza workowego SENCOR, pozwalają na rozpoczęcie pracy bez konieczności dopełniającego przygotowania. W zestawie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową) i papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został zaopatrzony w kabel doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To niezwykle funkcjonalne i zezwala na odkurzanie pokaźnej powierzchni bez zapotrzebowania przełączania urządzenia.

  niewiele tego, plastikowa rura jest wyjątkowo giętka, dzięki czemu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie posiada 5-stopniowy system odfiltrowania, co przekłada się na nadzwyczajną czystość i świeżość pomieszczenia.

  Oprócz tego, automatyczne nawijanie przewodu pozwala błyskawicznie przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką perfekcyjnie sobie radzi czyszcząc zróżnicowane podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  w dodatku, zaimplementowane włosie nadzwyczajnie ochroni panele podłogowe i parkiet....


Electrolux EEG41CB

Electrolux EEG41CB Najniższa Cena Online

Electrolux EEG41CB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG41CB
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG41CB Roczne zużycie energii (średnie) [kWh]: 28 Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80 Moc nominalna [W]: 650 Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12 Odkurzacz z workiem S-bag Wskaźnik zapełnienia worka Regulacja mocy Oszczędzaj z klasą kupując odkurzacz Electrolux EEG41CB o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd.

  Wybierając odkurzacz o klasie energetycznej A sprawisz również, iż Twoje odkurzanie będzie bardziej ekologiczne. Wydajne eliminowanie kurzu z podłogi Odkurzacz bezproblemowo radzi sobie z zbieraniem kurzu i brudu ze szczelin pomiędzy płytkami i z drewnianych powierzchni.

  To ważne, jeśli podłogi zajmują znaczną powierzchnię w Twoim mieszkaniu. Sprawnie odkurzaj dywany Jeśli masz w domu dywany, i do tego jeszcze np. Zwierzęta zwróć szczególną uwagę na klasę produktywności odkurzania dywanów.

  Odkurzacz o wyższej klasie bardzo należycie poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami i sierścią zwierząt. Zdrowe powietrze w domu to podstawa Czystość powietrza w trakcie odkurzania zależy do typu i jakości filtra w odkurzaczu.

  korzystny filtr to prawdziwy sprzymierzeniec alergików. Stawiając na odkurzacz o wysokiej klasie reemisji kurzu masz gwarancję czystego powietrza. Postaw na sprawdzony filtr Pokonaj alergię z filtrem H12, z którego nie wydostają się żadne cząsteczki powodujące objawy alergii i astmy.

  To wspaniałe rozwiązanie jeśli zależy Ci na czystym powietrzu w Twoim domu. Zadbaj o podłogi Miękkie kółka nie tylko nie rysują delikatnego parkietu,na dodatek nie hałasują na twardej podłodze. Dzięki czemu odkurzanie jest cichsze, a podłogi bezpieczniejsze.

  Odkurzacz z workiem S-bag: S-bag to standardowY worek na kurz. To takie proste – po prostu zapamiętaj s-bag®! Wskaźnik zapełnienia worka: Na odkurzaczu umieszczony jest mały ekran powiadamiający o konieczności wymiany worka.

  Zintegrowane uchwyty: Dwa uchwyty upraszczające przechowywanie. Regulacja mocy: Regulacja mocy pozwala wybrać odpowiednią tak, żeby oszczędzać energię i jak najmniej hałasować. Miękkie kółka: Tłumią hałas, bronią podłogę, a także zapewniają łatwe i wygodne manewrowanie odkurzaczem.

  Rura teleskopowa: Teleskopowa regulacja długości rury usprawnia korzystanie z odkurzacza i w razie zapotrzebowania zagwarantuje powiększony zasięg. Górny uchwyt: ergonomiczny uchwyt do przenoszenia tradycyjny worek s-bag: tradycyjny worek s-bag informacje technologiczne Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80 Moc nominalna [W]: 650 Nóżki: miękkie Roczne zużycie energii (średnie) [kWh]: 28 Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12 Promień działania [m]: 7,5 Wskaźnik zapełnienia worka: mechaniczny wariant worka: s-bag klasyczny o pokaźnej efektywności objętość worka [l]: 3 ilość worków: 1+0 Filtr silnika Ssawki: DustPro™ Funkcja del...


Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy producenta ARIETE o obszerności akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych zanieczyszczeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz zaopatrzony w zmywalny filtr. Objętość zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz wyekwipowany we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, ma blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz wspaniale radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  bardzo prosta obsługa, a także wysoka efektywność swobodną pracę i łatwość w dotarciu choćby trudno przystępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swym domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....


Bomann BS 1948 CB

Bomann BS 1948 CB Najniższa Cena Online

Bomann BS 1948 CB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bomann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bomann BS 1948 CB
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dodatkowe dane:Bezworkowy system filtracji,Zawartość zestawu:Nasadka z włosiem, Odkurzacz, Rura prosta, Ssawka szczotkowa, Szczotka dywanowo-podłogowa, Uchwyt do zamocowania na ścianę,Funkcje i wyposażenie odkurzacza:Funkcja odkurzania na sucho, Sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg, Ssawka szczelinowa,zastosowane technologie:Eko-Cyklon,Klasa reemisji kurzu:E,Klasa wydajności odkurzania dywanów:E,Klasa produktywności odkurzania podłóg twardych:A,Kolor główny:Niebieski,Szerokość:230 mm,Wysokość:1300 mm,Głębokość:130 mm,Waga:2,30 kg,Moc:600 W,rodzaj rury:2-częściowa, Aluminiowa,Model worka:Nie dotyczy,pojemność worka/pojemnika:1000 ml,Filtry:Hepa,Zasięg:7 m,Poziom hałasu:80 dB,Zabezpieczenia:Zabezpieczenie przed przeładowaniem,rodzaj zasilania:Sieciowe,Długość przewodu sieciowego:6,5 m,Czas pracy na baterii (do):Nie dotyczy,Klasa energetyczna:A,Napięcie zasilania / zasilacza:230 V,wariant wtyczki sieciowej:typ E

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe długość do 45 cm. Ranking TOP10 modeli

Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  śladowe jest przepiękne


  Do czego się przydają takie małe akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie śladowe przenośne urządzenia do zbierania niewielkich skażeń z niewielkich powierzchni. Mają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To nieprzeciętne dopełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są wspaniałe by dotrzeć do nieznacznych, ciasnych i trudno dostępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Prędko i skutecznie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki minimalnym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Zawsze gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba by było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o wspaniałych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne skomplikowane elektroniczne udogodnienia, zostały wyprodukowane najczęściej po to,błyskawicznie poradzić sobie z śladowymi zabrudzeniami na minimalnej powierzchni. Ale nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Mobilny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości producenta Clatronic. Nadzwyczajny design, błogi dla oka. Skrupulatnie przypasowany kształt, żeby jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest nieprawdopodobnie lekki, praktyczny i sprawny. Zasilany akumulatorowo,ma także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w pełni można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni dokładność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zaimplementowany schowek na kabel zasilania 12V
  *Tristar KR2156

Tristar KR2156 Najniższa Cena Online

Tristar KR2156 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar KR2156
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: true
  • właściwości dopełniające: możliwość odkurzania mokrych powierzchni
  • Czas pracy: 15 min
  • dopełniające dane: możliwość odkurzania mokrych powierzchni, filtr zmywalny
  • dopełniające informacje: Czas pracy 15 minut
  • załączone akcesoria: minimalna szczotka, ssawka szczelinowa
  • Filtry: filtr zmywalny
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowa
  • Kod producenta: KR-2156
  • Kolor: szary
  • Kolor: Szary
  • Kolor główny: Szary
  • Końcówki: śladowa szczotkassawka szczelinowa
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 7,2 V
  • objętość: 0,5 l
  • pojemność worka/pojemnika: 0.5 l
  • pojemność worka/pojemnika: 500 ml
  • wariant odkurzacza: Ręczny
  • wariant zasilania: Akumulatorowe
  • Strona www artykułu: http://www.tristar.eu/en/Home_Appliances/KR-2156/3/3583
  • typ: ręczny
  • wariant odkurzacza: Bezworkowy
  • rodzaj rury: Nie dotyczy
  • wariant wymiennego worka: Nie dotyczy
  • Waga: 1,235 kg
  • Waga: 1,24 kg
  • Waga urządzenia: 1,235 kg
  • Waga z opakowaniem: 1,057 kg
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 395x115x135 mm
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka szczelinowa

Philips FC 8810

Philips FC 8810 Najniższa Cena Online

Philips FC 8810 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8810
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC8810/01 SmartPro Active Philips SmartPro Active to odkurzacz samoczynny/robot czyszczący podłogi za Ciebie. Dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz automatyczny wybiera najlepszą strategię,starannie wyczyścić dom. Innowacyjne sprzątanie, skrupulatnie i bez wysiłku Z systemem Smart Detection i 3-stopniowym systemem czyszczenia -3-stopniowy system czyszczenia -90 min pracy -Nakładka do wycierania na sucho System Smart Detection dostosowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz automatyczny jest wyekwipowany w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, do 22 czujkaów, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie wydajnie samo sprząta. Odkurzacz automatyczny poznaje otoczenie i wybiera optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej. Czujniki podczerwieni do wykrywania i unikania przeszkód Nowy odkurzacz automatyczny/robot marki Philips jest wyekwipowany w 6 sensorów podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy lub przewody, by urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi. Samoczynny powrót do stacji dokującej w celu ładowania Gdy akumulator odkurzacza automatycznego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie samoczynnie wraca do stacji dokującej, żeby mogło się naładować i przygotować się do następnego sprzątania. Zaplanuj sprzątanie na cały tydzień Odkurzacz jest wyposażony w funkcję planowania tygodniowego, która pozwala na zaplanowanie sprzątania na cały tydzień — można ustawić inny czas na każdy dzień. Odkurzacz automatyczny uruchomi się nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu, dzięki temu możesz cieszyć się czystością bez wysiłku. Akumulator litowo-jonowy o szerokiej mocy zapewnia 90 minut pracy sprawny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej typowe akumulatory. Nowy odkurzacz samoczynny pracuje choćby poprzez 90 min. 3-stopniowy system czyszczenia z funkcją wycierania na sucho Najpierw dwie długie szczotki zgarniają kurz i brud na drogę przemieszczania się odkurzacza automatycznego. Następnie nasadka zbiera kurz i brud dzięki silnikowi o znacznej mocy. Na końcu nakładka do wycierania na sucho optymalizuje czyszczenie, zbierając z podłogi choćby najdrobniejszy kurz. Odkurzacz samoczynny namierza najbrudniejsze miejsca, by lepiej je wyczyścić Funkcja czujnika kurzu powoduje, że odkurzacz samoczynny sam lokalizuje miejsca, w których zebrało się najwięcej kurzu, i pozostaje w nich o kilka sekund dłużej, aby je lepiej wyczyścić. Nasadka dostosowuje się do nierównej powierzchni podłóg Odkurzacz automatyczny jest wyekwipowany w ruchomą nasadkę, która dostosowuje się do powierzchni podłóg, wykładzin itp., umożliwiając skrupulatne czyszczenie. 4 tryby czyszczenia do rozmaitych miejsc 4 tryby sposobu czyszczenia dostosowane do każdego mieszkania. W trybie „z” odkurzacz samoczynny/robot porusza się zygzakiem, aby pokryć stosunkowo dużą powierzchnię. W trybie zderzania odkurzacz porusza się w linii prostej, a gdy uderzy w jakiś przedmiot, wybierze inny, losowo wybrany kierunek ruchu. W trybie spiralnym odkurzacz porusza się po kole, powiększając stopniowo jego promień. W trybie podążania wzdłuż ścian odkurzacz robot porusza się blisko ściany i równolegle do nich. Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z większej odległości Pilot zezwala na sterowanie odkurzaczem z większej odległości i wykonywanie kilku czynności. Można sprawić, iż odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania, a także nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej. Eco passport producent Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera naturalne procesy produkcji.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8776

Philips FC 8776 Najniższa Cena Online

Philips FC 8776 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8776
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  SmartPro Compact Odkurzacz samoczynny/robot FC8776/01 Odkurzacz samoczynny Philips SmartPro Compact odkurza 2 razy szybciej dzięki nasadce TriActive XL o wyjątkowo pokaźnej szerokości. Z kolei dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz automatyczny wybiera najlepszą strategię,skrupulatnie wyczyścić podłogi. Najwyższa produktywność, inteligentne odkurzanie precyzyjne odkurzanie — dzisiaj 2 razy szybciej*
  • Nasadka TriActive XL
  • Wąska kompozycja (6 cm)
  • System z 4 kołami
  • 130 min pracy
  Nasadka TriActive XL o wyjątkowo obszernej szerokości Nasadka TriActive XL daje możliwość efektywnego i precyzyjnego odkurzania, teraz 2 razy szybciej dzięki:
  1. Niezwykle szerokiej nasadce, która czyści dwa razy pokaźniejszą powierzchnię za jednym razem.
  2. Trzem otworom ssącym zbierającym kurz z przodu i po bokach.
  3. Elastycznej listwie zbierającej kurz pozostały z tyłu.
  Wąska konstrukcja (6 cm) pozwalająca czyścić podłogę pod niskimi meblami Dzięki swej wąskiej konstrukcji i wysokości wynoszącej zaledwie 6 cm odkurzacz samoczynny może prosto docierać pod meble i usuwać zgromadzony tam kurz.
  System Smart Detection dostosowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz automatyczny jest zaopatrzony w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie produktywnie samo sprząta. Odkurzacz automatyczny poznaje otoczenie i wybiera trafną strategię czyszczenia, która pozwala na jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz automatyczny oferuje funkcję planowania dobowego, która umożliwia zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Urządzenie samoczynnie wraca do stacji dokującej w celu naładowania Gdy akumulator odkurzacza automatycznego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie samoczynnie wraca do stacji dokującej, by się naładować i przygotować do następnego sprzątania.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz samoczynny oferuje funkcję planowania dobowego, która zezwala na zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z obszerniejszej odległości Pilot zezwala na sterowanie odkurzaczem z większej odległości i realizowanie kilku czynności. Można sprawić, iż odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania oraz nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej.
  Akumulator litowo-jonowy o wielkiej mocy zagwarantuje 130 minut pracy efektywny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej typowe akumulatory. Nowy odkurzacz automatyczny pracuje nawet poprzez 130 min.
  4 tryby odkurzania dobrane do pomieszczeń
  Dzięki 4 trybom odkurzania odkurzacz samoczynny może wybierać wydajną i efektywną strategię odkurzania danego pomieszczenia.
  2 wyjątkowo długie szczotki do odkurzania narożników
  Dzięki 2 wyjątkowo długim szczotkom odkurzacz samoczynny zgarnia kurz i brud z narożników i cokołów, czyszcząc miejsca, do których inne roboty nie docierają.
  Dodatkowy filtr umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez cały rok
  Dodatkowy filtr pozwala na korzystanie z urządzenia przez cały rok
  System z 4 kołami usprawniający pokonywanie progów Nowy odkurzacz SmartPro Compact z nasadką TriActive XL jest zaopatrzony w 4-kołowy system jazdy, w trakcie gdy konwencjonalne odkurzacze samoczynne mają zaledwie 2 koła. Usprawnia to odkurzaczowi automatycznemu pokonywanie progów.
  produkt
  producent
  Kod producenta
  FC8776/01
  EAN
  8710103768746
  dane podstawowe Worek na kurz techniczne
  czujka wykrywający schody
  Wyposażenie
  2 filtry
  Pilot zdalnego sterowania
  Stacja dokująca
  Szczotki boczne
  Zasilacz
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystania domowego)


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy wysokość do 22 cm opinie,
 • dobre odkurzacze domowe wysokość do 22 cm cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami wysokość do 22 cm,
 • odkurzacze domowe wysokość do 22 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 22 cm, odkurzacz domowy wysokość do 22 cm cena, opinie o odkurzaczach domowych wysokość do 22 cm, ranking odkurzaczy domowych wysokość do 22 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *