Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy srebrny. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych srebrnych,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe srebrne. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z srebrnymi domowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Zelmer ZVC221

Zelmer ZVC221 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC221
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przypasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno przystępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością!

  Kompaktowy rozmiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu z łatwością schowasz go nawet w niewiele znaczącym schowku zajmuje niewiele miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER posiada długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a choćby tapicerkę odkurzacz poradzi sobie wydajnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  unikatowe barwy
  Zależy Ci na tym, aby każdy element Twojego domu, na dodatek sprzęt AGD, był jedyny w swym rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym odcieniu i przystosuj go do swojego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci na dodatek obszerniejszy komfort podczas odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to z zasady najkorzystniejsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Wymiana worka gwarantuje jeszcze mniejszy kontakt z alergenem niż opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Bosch BBH32101

Bosch BBH32101 Najniższa Cena Online

Bosch BBH32101 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH32101
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2 w 1 zaopatrzony w akumulator litowo-jonowy pozwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. W komplecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa, a także elektroszczotka.


Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla starannego, wygodnego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza prawidłowym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg sprawnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i idealne prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało istotnie sprawne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem odfiltrowania AirClean1Niezwykle produktywna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych składników zapewnia przefiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - dobry klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech najróżniejszych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje produktywną filtracją dla stanowczo czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® informuje użytkownika o konieczności zamiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele mają zastosowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak śladowy odgromnik.

  likwiduje to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona poprzez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt obfite wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 posiadają listwę ochronną tworzoną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  bardzo inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się samoczynnie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie wyekwipowane w trzy wysokiej jakości części wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - wyłącznie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili dostępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wykonane wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam unikatową jakość i odporność naszych towarów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszystkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć przewód przy pomocy przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są w dodatku wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.praktyczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest solidne,równocześnie można je z łatwością rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Żeby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała sporo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,także rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki temu odkurzacz można prosto transportować, oszczędnie przechowywać i komfortowo obsługiwać lewą lub prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik oraz zintegrowany tłumik powodują, iż odkurzacze pracuj

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 73 dB. Ranking TOP10 modeli

Hyundai VC 020

Hyundai VC 020 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 020 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 020
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Hyundai VC 020 O w odcieniu pomarańczowo-srebrnym to funkcjonalny odkurzacz pionowy 2 w 1, z możliwością użycia jako ręczny albo stojący. Jest znakomity do czyszczenia wszelkich typów podłóg, w tym trudno przystępnych miejsc i bezproblemowo radzi sobie odkurzając okruchy z blatu stołu lub szafek kuchennych. Jest lekki, kompaktowy i za każdym razem pod ręką do szybkiego wykorzystania.

  Moc odkurzacza pionowego wynosi 600 W. Radzi sobie z normalnymi skażeniami, pasuje do codziennego sprzątania i normalnego nieporządku.

  Odkurzacz jest bezworkowy, wszystkie skażenia zbiera się w naczyniu zbiorczym o objętości 0,5 litra. efektywny filtr HEPA gwarantujący filtrację.

  Odkurzacz pionowy nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ może on być umieszczony w pozycji parkującej, żeby nie przeszkadzał. Posiada składany uchwyt do komfortowego przechowywania. Istotnie długi przewód 7 metrów umożliwia zasięg 8 m.

Beko VRX221

Beko VRX221 Najniższa Cena Online

Beko VRX221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRX221
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  LEKKA budowa I użytecznY UCHWYT
  Niska waga urządzenia pozwala na swobodne manewrowanie szczotką między meblami.

  DŁUGI CZAS PRACY DO 40 MINUT
  Wyjmowany akumulator litowo-jonowy o napięciu 21,6 V i pojemności 2000 mAh pozwala posprzątać całe mieszkanie na jednym ładowaniu.

  ELEKTRO-SZCZOTKA Z PODŚWIETLENIEM LED
  Dostrzeżesz drobiny kurzu ukryte w słabo oświetlonych i ciężko dostępnych miejscach.

  pokaźna MOC SSĄCA DZIĘKI technice PERFORMCYCLONE
  Skuteczne sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg równocześnie twardych powierzchni, jak i dywanów.

  poręcznA konstrukcja 2W1
  Odkurzacz ręczny łatwe posprzątanie wnętrza samochodu i trudno dostępnych zakamarków Twojego domu.

  dodatkowe AKCESORIA
  Ssawka tapicerska ze zdejmowaną miękką szczotką do usuwania kurzu z mebli, ssawka szczelinowa, a także haczyk do powieszenia odkurzacza na ścianie

  FILTR EPA 10
  gwarantuje czyste powietrze wydmuchiwane do wnętrza - bezpieczne dla alergików

  STACJA DOKUJĄCA DO ŁADOWANIA AKUMULATORA I PRZECHOWYWANIA AKCESORIÓW
  Możliwość ładowania baterii w bazie lub bezpośrednio ładowarką sieciową.


Xiaomi Dreame V10

Xiaomi Dreame V10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 Dreame V10 wspaniały, odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 został zaprojektowany tak, by ułatwić monotonne sprzątanie. Unikatowy design urządzenia pozwoli odetchnąć i odprężyć się podczas wykorzystywania.

  Jest także bardzo poręczny i waży zaledwie 2 kg. Staranne wykonanie, dyskretna praca silnika oraz ogromna moc gwarantują niesamowitą skuteczność. Praktyczna przyszłość dostatek sprzętów sprzątających daje nam ogromny dobór.

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 składa się z bezusterkowego silnika wraz z pojemnikiem na brud i rury ze szczotką, dzięki czemu moc ssania jest porównywana do odkurzacza przewodowego. Nic trudnego, a równocześnie gwarantuje dużą wygodę i sprawność.

  przystępne są trzy tryby pracy: Tryb ekonomiczny, Tryb standardowy oraz Tryb maksymalny, który pozwala na sprzątanie przy maksymalnych obrotach poprzez 10 minut. Przemyślany design Bezprzewodowość odkurzacza bezprzewodowego pionowego Dreame V10 zagwarantuje wygodę,na ogół bezpieczeństwo w trakcie wykorzystywania.

  nawet po zmontowaniu jego waga nie przekracza 2 kg, co powoduje, iż jest bardzo lekki. Ponadto, dzięki konstrukcji możesz schować go prawie wszędzie, tak aby nie przeszkadzał w funkcjonowaniu podczas dnia.

  Maksymalna funkcjonalność Delikatny dla twardych podłóg, bezwzględny dla brudu. Wałek z elektroszczotką jest pokryty miękką tkaniną kaszmirową, dzięki czemu jest w stanie zbierać pokaźniejsze skażenia, zaś włosie z włókna węglowego o właściwościach antystatycznych likwiduje drobiny kurzu.

  Dzięki napędowi ukrytemu w wałku elektroszczotka wprowadza nylonowe włosie w głąb dywanu,zlikwidować głęboko ukryte zabrudzenia. Silnik umieszczony został nad uchwytem, przez co środek ciężkości znajduje się w miejscu ułatwiającym sprzątanie powierzchni trudno przystępnych i wysoko położonych.

  wystarczy jedno kliknięcie, by odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 ekspresowo zmienił się z odkurzacza pionowego w odkurzacz ręczny i na odwrót. Znaczne wykorzystanie Długi czas pracy pozwala posprzątać cały samochód.

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 dotrze we wszystkie trudno przystępne miejsca w jego wnętrzu, gwarantując efektywne działanie. Na dodatek, odkurzacz możesz umieścić np. W bagażniku, by był pod ręką w każdej sytuacji.

  Mini elektroszczotka zbiera sierść zwierząt domowych z tapicerki oraz eliminuje głęboko wtarty w dywan brud, równocześnie w domu jak i w samochodzie. Trzy tryby mocy pozwalają na dobranie stosownej siły, zależnie od potrzeb.

  Najwyższa jakość mocny, silnik bezszczotkowy osiąga aż do 100 000 obrotów na minutę. Dzisiaj odkurzacz pracuje jeszcze dłużej i efektywniej, dzięki płycie głównej, która pozwala, na osiągniecie 450 watów mocy i siłę ssania aż do 22000 PA.

  Urządzenie ma filtr HEPA, zapewniający 99% filtracji małego pyłu. Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 został wyekwipowany w 6-warstwowy system redukcji hałasu, umożliwiający cichą i spokojną pracę urządzenia p...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4150

Concept VP-4150 Najniższa Cena Online

Concept VP-4150 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4150
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Mighty VP4150 marki Concept pomoże Ci skutecznie posprzątać cały dom. Wyekwipowano go w wysokiej jakości silnik DC o wysokiej mocy,dzięki któremu siła ssąca jest wysoka.

  Prosto i szybko można odkurzyć nim dowolny typ podłóg, a dzięki wyjmowanej jednostce ręcznej można odkurzyć także zabrudzenia z tapicerki, mebli, szuflad i innych źle dostępnych miejsc. Wyznacza się wyszukanym biało-srebrnym designem z progresywnym podświetleniem LED na rączce.

  zaopatrzono go w wysokiej jakości baterię Li-Ion o obszerności 2000 mAh,która zapewni komfort odkurzania bez kabla. Na jeden cykl ładowania wytrzyma aż do 50 minut, także pozwoli Ci odkurzyć całe mieszkanie.

  Bateria Li-Ion znamionuje się wysoką skutecznością i długą żywotnością. Jednocześnie nie powoduje problemów z powodu tzw. Efektu pamięci, kiedy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić w ciągu zaledwie kilkudziesięciu cykli ładowania do trwałego spadku objętości baterii.

  Odkurzacz dysponuje 2 stopniami prędkości: wysoka do osiągnięcia maksymalnej wydajności ssącej i ECO do odkurzania typowego cechy techniczne: 2w1 - odkurzacz i odkurzacz ręczny wariant akumulatora: Li-Ion objętość baterii: 2000 mAh napięcie: 21,6 V czas eksploatacji w zakresie 1 procesu załadowania: 50 min czas ładowania: 4-5 godz.

  objętość pojemnika na kurz: 0,5 l silnik DC 3x dioda LED zmywalny filtr HEPA 11 przycisk do nieskomplikowanego wyjęcia pojemnika turboszczotka mechaniczna uchwyt składany Akcesoria: 1x minimalne akcesoria adapter - długość kabla 180 cm stacja ładująca


Severin BC 7045

Severin BC 7045 Najniższa Cena Online

Severin BC 7045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7045
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki szerokiej mocy i nowoczesnej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci ekspresowo i bez problemu posprzątać choćby wyjątkowo obfite mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy marki SEVERIN obejmuje najróżniejsze ssawki, nakładki i inne akcesoria przystosowane do każdego typu powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, efektywne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 charakteryzuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością oraz lekkością i cichą pracą.

  Jest nieprzeciętny do powierzchni o dużej wielkości. Filtr silnika wykonany został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz jeszcze filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 ma w zestawie ssawkę XL do parkietu zapewniającą skrupulatnie odkurzacznie. Trzyczęściowy pakiet akcesoriów posiada ssawkę do obić/mebli/fug. Dodatkowo otrzymasz komfortową rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm oraz wąż ssący XL premium 180 cm.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe tytanowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 3042

Amica VM 3042 Najniższa Cena Online

Amica VM 3042 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 3042
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:5 m;Dominujący kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:łagodny start, miękkie kółka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:900 W;Nazwa filtra:EPA E12;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;typ worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, końcówka 2w1, ssawka do parkietu;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,4 kg;wymiary - głębokość:23,8 cm;wymiary - szerokość:26,4 cm;rozmiary - wysokość:36,6 cm;Wyposażenie:dodatkowy filtr, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:220-240V 50/60Hz;Zwijacz przewodu:tak...


Amica VM 4011

Amica VM 4011 Najniższa Cena Online

Amica VM 4011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 4011
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy AKMAN VM 4011

  Filtr EPA 12
  Wśród Was są alergicy albo niewiele znaczące dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nieprzeciętne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  ekran LED
  W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dostosowana jest moc silnika. Progresywny i wyraźny wyświetlacz LED ukazuje cztery ikony powiadamiające o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. W zależności od potrzeb możesz dostosować siłę odkurzania odpowiedniego dla zasłon, sof, dywnów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce
  Koniec ze schylaniem się, aby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce pozwalają na komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Turboszczotka
  Odkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, zaopatrzona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić produktywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! sprawniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu
  Masz taki ładny parkiet który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Obszerne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, produktywnie i bez zniszczeń!

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt drobne ssanie albo zbyt znaczny zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dopasuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i sprawniej odkurzać przeróżnego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy srebrny opinie,
 • dobre odkurzacze domowe srebrne cena,
 • ranking z srebrnymi domowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze domowe srebrne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe srebrne, odkurzacz domowy srebrny cena, opinie o odkurzaczach domowych srebrnych, ranking odkurzaczy domowych srebrnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.