Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy srebrny do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych srebrnych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Miele Triflex HX1

Miele Triflex HX1 Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX1
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością praktyczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 ma pojemny akumulator, który pozwala na swobodne stosowanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt ma moc 170 W, dzięki temu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o obszerności 0,5 litra starczy na długi czas użytkowania, dzięki czemu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, że odkurzacz jest bezworkowy, nie buduje dodatkowych kosztów wynikających z podmiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki temu codzienne użytkowanie jest komfortowe i użyteczne. Pojemny akumulator Akumulator pozwala na luźne stosowanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to stosowny czas na jedno, albo dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to nawet do 35 minut bezustannej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o pojemności 0,5 litra wystarczy na długi czas używania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie odpowiedniego worka i podmianę go. Twist2Open łatwe otwieranie pojemnika, dzięki czemu opróżnianie go jest wyjątkowo higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. W dodatku odłączana, bezprzewodowa rączka, to dodatkowe możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb wygodny - do standardowego odkurzania. Tryb znacznego zasięgu - odkurzanie trudno przystępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyposażony w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się bardzo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszelkich niewielkich cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr zapewnia wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo tradycyjnie podpiąć bezpośrednio przewód do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. obfita elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh znaczna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszelkich rodzajów podłóg i dywanów, ponadto rozpoznaje powierzchnie i sama zwiększa obroty na dywanach, gwarantując ich skrupulatne czyszczenie. W komplecie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa, a także dysza do tapicerki, szeroka szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszystkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia nienaturalnego i uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 2000 W. Ranking TOP10 modeli

Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2

Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2 Najniższa Cena Online

Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  postępowy odkurzacz bezworkowy Multi floor 2. Jedyny odkurzacz, który nie wymaga mycia i zamiany filtrów. Technika cyklonów Dyson Cinetic, zagwarantuje perfekcyjne sprzątanie. Nowoczesny system jezdny technika Ball.

  Samodostosowująca się szczotka do każdej powierzchni, ułatwia i przyspiesza sprzątanie. Higieniczne opróżnianie zbiornika, dzięki systemowi dirt ejector. Objętość zbiornika na kurz 0.8 litra. Moc silnika 700 w.

  Zasięg pracy 6.61-10.61 metra....


Eta 5225 90000

Eta 5225 90000 Najniższa Cena Online

Eta 5225 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 5225 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane sprzęty domowe producenta ETA z kodem MDW4PL4 (ważna od 12.04. Do 18.04.2021 albo do wyczerpania zapasów)! Odkurzacz samoczynny 2w1 z funkcją mopa i bezdotykowym rozpoznawaniem przeszkód.

  ETA Raggio 5225 90000 można komfortowo obsługiwać za pomocą aplikacji ETA RAGGIO z telefonu albo tabletu. Dzięki czujnikom uniemożliwiającym spadaniu ze schodów i wirtualnym ścianom nie musisz się martwić o jego poruszanie się w trakcie sprzątania.


Samsung VS20T7536T5

Samsung VS20T7536T5 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7536T5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7536T5
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung VS20T7536T5 Jet 75 complete 550 W szaro-czarny Zaskakujące skuteczne odkurzanie Odkurzaj wydajnie różne typy podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania. Silnik Digital Inverter firmy Samsung w odkurzaczu Samsung VS20T7536T5 Jet 75 stwarza moc ssania wynoszącą choćby 200 W*.

  Aerodynamiczny zarys – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja wydajnie zatrzymuje nawet drobne cząsteczki kurzu. * Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl.

  5.8. Wysoka skuteczność Dzięki mocy ssącej wynoszącej nawet 200 W* możesz odkurzać dużo produktywniej na każdej powierzchni, zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach. Silnik Digital Inverter w Samsung VS20T7536T5 Jet 75 gwarantuje imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i wytwarza ssanie o mocy nawet 200 W*.

  * Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl. 5.8.** Na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC60335-1 Cl.

  10. Skrajna moc ssąca Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone, zastosowanej w Samsung VS20T7536T5 Jet 75, możesz cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą. System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza tworzy adekwatną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania.

  jednocześnie wychwytuje znikome cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka odkurzacza Samsung VS20T7536T5 Jet 75 zbiera nieznaczne cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 stopni upraszcza zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest nad wyraz proste, wystarczy jedno kliknięcie aby ją odłączyć.

  * Na podstawie testów wewnętrznych w trybie Min, Mid i Max. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego używania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 60 cm. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy srebrny do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł cena,
 • ranking z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł, odkurzacz domowy srebrny do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych srebrnych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych srebrnych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *