Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy srebrny do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych srebrnych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Bissell odkurzacz wielofunkcyjny crosswave pet pro 2225n

Bissell odkurzacz wielofunkcyjny crosswave pet pro 2225n Najniższa Cena Online

Bissell odkurzacz wielofunkcyjny crosswave pet pro 2225n - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell odkurzacz wielofunkcyjny crosswave pet pro 2225n
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N 560W

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N to wielofunkcyjny bezworkowy odkurzacz pionowy 2 w 1. Wyśmienicie sprawdzi się przy czyszczeniu podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin i gresu. CrossWave Pet Pro 2225N delikatnie szoruje i likwiduje uporczywe plamy i zabrudzenia. Model ten jest dedykowany do mieszkań, w których żyją czworonogi: psy, koty i inne zwierzęta gubiące sierść.

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N ma zbiornik wody czystej o obszerności 820 ml, pojemnik na brud o obszerności 620 ml oraz spory zasięg pracy, aż do 8-metrów, a także obfity zasięg sprzątanego pasa, pozwoli odkurzyć i umyć bezproblemowo większą powierzchnię.

  W odkurzaczu CrossWave Pet Pro 2225N wykorzystano wypływ grawitacyjny wody czystej, która łączy się z detergentem ze zbiornika, wówczas obracająca się z szybkością 3000 obrotów na minutę szczotka, a także głowica piorąca dokładnie czyszczą wybraną powierzchnię.

  CrossWave Pet Pro 2225N pracuje z wysoką mocą 560 W, a co z tego wynika też z dużą siłą ssania. Cyfrowy system sterowania i jeden przycisk do płynnego przełączania programów, od czyszczenia twardych podłóg, aż po odkurzanie i mycie powierzchni dywanowych.

  Zakres dostawy

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N

  Rolka do odkurzacza

  Taca do mycia rolki


  UWAGA! Oferowany model ma uszkodzony zaczep na zwinięty kabel, nie wpływa na jakość używania; stan faktyczny widoczny na zdjęciu.

  producent BISSELL

  Model CrossWave Pet Pro 2225N

  Kolor czarny, srebrny

  rozmiary towaru 23 x 30 x 116.8 cm

  Waga 5kg

  Poziom hałasu ‎80 dB

  Moc 560W

  AK

  towar powystawowy, 100% wydajny technicznie (artykuł sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis).

  możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze. Towar zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) Najniższa Cena Online

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością praktyczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 ma pojemny akumulator, który pozwala na swobodne stosowanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt ma moc 170 W, dzięki temu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o obszerności 0,5 litra starczy na długi czas użytkowania, dzięki czemu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, że odkurzacz jest bezworkowy, nie buduje dodatkowych kosztów wynikających z podmiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki temu codzienne użytkowanie jest komfortowe i użyteczne. Pojemny akumulator Akumulator pozwala na luźne stosowanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to stosowny czas na jedno, albo dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to nawet do 35 minut bezustannej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o pojemności 0,5 litra wystarczy na długi czas używania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie odpowiedniego worka i podmianę go. Twist2Open łatwe otwieranie pojemnika, dzięki czemu opróżnianie go jest wyjątkowo higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. W dodatku odłączana, bezprzewodowa rączka, to dodatkowe możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb wygodny - do standardowego odkurzania. Tryb znacznego zasięgu - odkurzanie trudno przystępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyposażony w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się bardzo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszelkich niewielkich cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr zapewnia wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo tradycyjnie podpiąć bezpośrednio przewód do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. obfita elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh znaczna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszelkich rodzajów podłóg i dywanów, ponadto rozpoznaje powierzchnie i sama zwiększa obroty na dywanach, gwarantując ich skrupulatne czyszczenie. W komplecie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa, a także dysza do tapicerki, szeroka szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszystkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia nienaturalnego i uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz bezworkowy cinetic big ball multifloor 2 marki Dyson

odkurzacz bezworkowy cinetic big ball multifloor 2 marki Dyson Najniższa Cena Online

odkurzacz bezworkowy cinetic big ball multifloor 2 marki Dyson - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezworkowy cinetic big ball multifloor 2 marki Dyson
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 h;Długość przewodu:6,6 m;Dominujący barwa:srebrny/szary;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwono-metaliczny;Linia odkurzacza:Cinetic Big Ball;Maksymalny czas pracy:0 min;Moc wejściowa:700 W;Model (relacje):Dyson Cinetic Big Ball;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość stosowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Lifetime;pojemność worka/pojemnika:0,8 l;Poziom hałasu:80 dB;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:8,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:53,5 cm;wymiary - szerokość:44 cm;rozmiary - wysokość:35,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10,61 m;Zasilanie:sieciowe...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy srebrny do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł cena,
 • ranking z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł, odkurzacz domowy srebrny do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych srebrnych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych srebrnych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *