Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Roidmi,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Roidmi. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Robot sprzątający ze stacją eve cc (biały) marki Roidmi

Robot sprzątający ze stacją eve cc (biały) marki Roidmi Najniższa Cena Online

Robot sprzątający ze stacją eve cc (biały) marki Roidmi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ze stacją eve cc (biały) marki Roidmi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

Roidmi Robot sprzątający z bazą eve max (biały) (6941762400070)

Roidmi Robot sprzątający z bazą eve max (biały) (6941762400070) Najniższa Cena Online

Roidmi Robot sprzątający z bazą eve max (biały) (6941762400070) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Robot sprzątający z bazą eve max (biały) (6941762400070)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  konstrukcja

  Kolor artykułu

  Biały

  rodzaj pojemnika na kurz

  Worek znajdujący się w stacji ładującej

  Zdalnie sterowany

  Tak

  Moc

  Moc ssania

  5000 Pa

  Napięcie ładowania

  24 V

  Napięcie znamionowe

  14,4 V

  objętość baterii

  5200 mAh

  Poziom hałasu

  78 dB

  Moc znamionowa

  65 W

  rodzaj baterii

  Litowa

  Waga i rozmiary

  Waga stacji ładującej

  4,3 kg

  Szerokość towaru

  355 mm

  Wysokość artykułu

  98 mm

  Głębokość towaru

  355 mm

  rozmiary stacji bazowej

  358 x 300 x 174 mm

  Waga artykułu

  4 kg

  produktywność

  Mycie na mokro

  Tak

  pojemność na kurz (baza)

  3 l

  objętość pojemnika na czystą wodę

  0,25 l

  pojemność na kurz (odkurzacz)

  0,17 l

  Zintegrowane czujniki

  Wysokości, Przeszkód

  Stacja bazowa

  Częstotliwość

  50 / 60 Hz

  Napięcie wejściowe

  220 V

  Moc

  850 W

  Napięcie znamionowe

  24 V

  Poziom hałasu

  83 dB

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe BeGood. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający ROIDMI Eve Plus (6970019145938)

Robot sprzątający ROIDMI Eve Plus (6970019145938) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający ROIDMI Eve Plus (6970019145938) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ROIDMI Eve Plus (6970019145938)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją opróżniania Roidmi Eve Plus Urządzenie od Roidmi to niezbędnik nowoczesnego domu. Odkurzacz automatycznie powraca do bazy, posiada funkcję samoistnego opróżniania zbiornika, a także zezwala na odkurzanie i mycie na mokro jednocześnie.

  Sterowanie przy pomocy przeznaczonej aplikacji i asystentów głosowych pozwoli przejąć całkowitą kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, 3200 Pa moc ssania wpływa na wydajność Eve Plus, a dzięki laserowi LDS odkurzacz idealnie odszuka się w Twoim mieszkaniu.

  Funkcja mapowania progresywny system nawigacji, a także laser LDS 4 generacji prędko przeskanują całe mieszkanie i samoczynnie utworzą mapę z zastosowaniem algorytmu SLAM, z skrupulatnością wyższą o 40% w sytuacji poprzedniej generacji.

  Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, urządzenie utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i automatycznie wykryje czyszczoną przestrzeń. Dodatkowo, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód i wjeżdża tylko na przeszkody, których wysokość nie przekracza 2cm.

  Natomiast smukła konstrukcja pozwala Eve Plus starannie wyczyścić przestrzenie pod meblami. Żaden brud nie umknie jego uwadze 3200 Pa moc ssania wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia!

  Urządzenie precyzyjnie pozbywa się zabrudzeń choćby z trudno dostępnych miejsc. Dzięki specjalnemu czujnikowi TOF szczotka czyści przestrzenie wzdłuż ścian i w rogach więc możesz być pewien, iż Twoje mieszkanie zostanie starannie odkurzone.

  Umyje Twoje podłogi Oprócz funkcji odkurzania Roidmi Eve Plus wyekwipowano dodatkowo w możliwość mopowania podłóg. Dzięki 3 trybom dozowania wody możesz dopasować jej poziom do rodzaju czyszczonej powierzchni.

  Co więcej, użycie inteligentnych rozwiązań pozwala kontrolować liczba rozprowadzanej wody. W efekcie możesz być pewien, iż nakładka mopująca jest za każdym razem nawilżona, nie musisz się także martwić o ewentualne zacieki.

  Najniższe dozowanie sprawdzi się w sytuacji mycia płytek, średnie – do paneli, a najwyższy poziom wody pomoże zadbać o czystość kafelek w kuchni. Zbiornik o obszerności 250ml starczy na umycie 250m² powierzchni, więc z powodzeniem wykorzystasz go do mycia podłóg w sporym domu.

  przeznaczona aplikacja Korzystaj z możliwości, jakie proponuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania – dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je konsolidować. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę albo strefy zakazane, żeby Eve Plus wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia.

  Istnieje także możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze pokaźniejszej kontroli nad urządzeniem. Opróżni zbiornik za Ciebie Stacja ładująca to też kosz na śmieci. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, odkurzacz powróci do stacji i opróżni go.

  Robot ponadto ozonową technologię antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Ponieważ rura, przez którą są odprowadzane zanieczyszczenia jest krótsza niż w innych robotach, kurz szybciej trafia do zbiornika i nie blokuje jej.

  Zbiornik o pojemności 3 litrów wystarcza na miesiąc więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

  Do 250m² czystej powierzchni na jednym naładowaniu Akumulator o objętości 5200mAh, a także inteligentny system zarządzania baterią BMS sprawiają, że Roidmi Eve Plus może pracować aż do 250 minut. Tak długi czas pracy zezwala na posprzątanie do 250m² powierzchni na jednym naładowaniu.

  Bateria urządzenia się rozładowała? Nie szkodzi! Odkurzacz wynajdzie stację ładowania, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał pracę. „Hej Alexa, rozpocznij sprzątanie.” Przejmij całkowitą kontrolę nad urządzeniem!

  Roidmi Eve Plus współpracuje z Google Assistant, a także Amazon Alexa, co oznacza, że możesz sterować nim głosowo. Wystarczy prosta komenda, żeby rozpocząć sprzątanie, zatrzymać je lub odesłać urządzenie do stacji dokującej.

  choćby jeśli nie masz pod ręką smartfona, możesz kontrolować Eve Plus, nie ruszając się z fotela! Z dbałością o szczegóły Odkurzacz został zaprojektowany ze szczególną uwagą na szczegóły, dzięki czemu zniewala nie tylko produktywnością,na dodatek postępowym wyglądem.

  Obrotowa rolka szczotki oraz szczotki boczne dokładne czyszczenie. Na górze urządzenia umieszczono między innymi przycisk zasilania dla wygodnej obsługi, a zastosowanie wysokiej jakości tworzyw zapewnia solidność towaru.

  Natomiast smukła budowa pozwala Eve Plus wyczyścić powierzchnie pod meblami. W komplecie Robot czyszczący x1 samoczynna stacja opróżniania x1 Zbiornik na wodę x1 Szczotka boczna x2 Mop jednorazowy x10 Mop x1 Worek na odpady x3 Specyfikacja firma Roidmi Nazwa Robot Vacuum and Mop Cleaner with Cleaning Base Moc ssania Maks.

  3200 Pa Zalecana powierzchnia obszaru czyszczenia Do 250 m2 Wysokość pokonywanych przeszkód Do 2 cm Akumulator 5200 mAh Czas ładowania Ok. 250 minut Czas sprzątania Ok. 250 minut pojemność zbiornika na wodę Ok.

  250 ml pojemność zbiornika na odpady 300 ml Moc stacji opróżniania 850 W Moc robota 50 W Waga robota Ok. 3,5 kg wymiary robota 355x355x100 mm Waga stacji opróżniania Ok. 4,3 kg wymiary stacji opróżniania 358x300x174 mm pojemność worka na śmieci 3 l odcień czarny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Philips. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Roidmi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Roidmi,
 • odkurzacze domowe Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Roidmi, odkurzacz domowy Roidmi cena, opinie o odkurzaczach domowych Roidmi, ranking odkurzaczy domowych Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *