Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Roidmi,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Roidmi. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Roidmi Z1

Xiaomi Roidmi Z1 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roidmi Z1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roidmi Z1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy XIAOMI Roidmi Z1 AIR

Roidmi XCQ08 RM

Roidmi XCQ08 RM Najniższa Cena Online

Roidmi XCQ08 RM - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi XCQ08 RM
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy ROIDMI F8S GL (XCQ08RM)

Roidmi X30

Roidmi X30 Najniższa Cena Online

Roidmi X30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz firmy Roidmi X30. Jeszcze konkretniejszy silnik o szybkości 120 000 rpm, jeszcze obszerniejsza siła ssania 26 500 Pa i jeszcze bardziej wytrzymała bateria gwarantująca 70 minut pracy....

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roidmi X20 - podwójne czyszczenie za jednym razem

  odpowiednie dbanie o czystość podłóg może wydawać się skomplikowanym zadaniem - najpierw trzeba je precyzyjnie odkurzyć, a następnie umyć mopem. Jak się jednak okazuje, można wydajnie zespolić te dwie czynności. Innowacyjny, bezprzewodowy, ważący jedynie 1,5 kg odkurzacz Roidmi X20 ze zbiornikiem na wodę o pojemności 160 ml jest tego najkorzystniejszym przykładem. Z jego pomocą odkurzysz i umyjesz podłogę w tym samym czasie!

  Oszczędzaj cenny czas z Roidmi X20

  Dzięki Roidmi X20 połączenie odkurzania z myciem może być naprawdę proste. Wystarczy zaledwie sekunda, żeby zamontować albo odłączyć magnetyczny zbiornik na wodę. Jest on na tyle pojemny, iż możesz starannie posprzątać wybrane wnętrza. Inteligentny system stopniowego uwalniania wody zapewnia stosowne namoczenie mopa i uniemożliwia przelaniu czy powstawaniu zacieków. Wybierając Roidmi X20, możesz więc bezpiecznie, momentalnie i sprawnie zadbać o czystość podłogi. Wykonując dwie czynności na raz, podwójnie zaoszczędzisz czas i energię!

  Wodoodporne szczotki do zadań specjalnych

  Nie musisz też obawiać się o szczotki odkurzacza. Są one stworzone z miękkiego włókna, które blokuje przenikanie cząsteczek wody do jego wnętrza. Dzięki czemu szczotki są wodoodporne i nie niszczą się przy kontakcie z wodą w przeciwieństwie do innych produktów tego typu.

  Roidmi X20 - stabilność i sprawność

  Bezszczotkowy silnik o prędkości dochodzącej do 120000 rpm gwarantuje moc ssania sięgającą 138 W i 25000 Pa. Najnowsza technologia oddzielania kurzu od powietrza zagwarantuje nieprzeciętne, momentalne odkurzanie i uniemożliwia zapychaniu się urządzenia. Odkurzacz wyekwipowany został też w inteligentną ochronę ssania - urządzenie natychmiast się wyłączy, kiedy wykryje, iż brakuje przedniej części filtra. Umożliwia to zapobieganie zniszczeniu silnika i zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikowi. Z Roidmi X20 nie musisz się o nic martwić - odkurzacz zaskoczy Cię jednostajną, efektywną pracą.

  Cicha praca - pełen komfort używania

  Na uwagę zasługuje również cicha praca odkurzacza - poziom hałasu sięga zaledwie 72 dB. Już nie musisz denerwować się uciążliwym, głośnym szumem - Roidmi X20 ochroni Cię przed nim potrójnie.

  Bateria zachwycająca wytrzymałością

  Za długotrwałe działanie Roidmi X20 odpowiada 8 litowych baterii o łącznej obszerności 2500mAH, których wydajność wzmacnia system nowej generacji BMS-X. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas pracy odkurzacza wynosi aż 65 minut - to wystarczająco dużo,starannie sprzątnąć mieszkanie wielkości 400 m².

  Stwórz wolne od alergenów środowisko

  Podwójne filtry z sześciowarstwowym systemem filtracji powietrza znakomitą czystość i bezpieczeństwo dla zdrowia. Ponadto Roidmi X20 efektywnie filtruje alergeny, choćby niewidoczne gołym okiem roztocza. Z pomocą odkurzacza prosto stworzysz bezpieczne, czyste środowisko dla siebie i Twoich najbliższych.

  Sprzątaj, gdzie tylko chcesz!

  Z bezprzewodowym Roidmi X20 dotrzesz niemal wszędzie. Urządzenie jest nad wyraz lekkie, z łatwością więc przeniesiesz je z miejsca na miejsce albo podniesiesz, żeby odkurzyć sufity. Wymienne szczotki umożliwiają skuteczne czyszczenie rozmaitego typu podłoża - z ich pomocą odkurzysz nie tylko podłogi, ale też na przykład notebooka, samochód albo szuflady. W zestawie odszukasz wielofunkcyjną szczotkę do podłóg, szczotkę szczelinową, szczotkę do materaca i małą szczotkę do czyszczenia nierównych powierzchni. Zapomnij o problemie trudno dostępnych miejsc - z Roidmi X20 odkurzysz je wszystkie!

  Szczotka do zadań specjalnych

  pokaźna szczotka podłogowa wyśmienicie sprawdzi się na przeróżnych podłożach - od dywanów, przez kafelki, panele i dużo innych. Genialnie eliminuje równocześnie nieznaczne, jak i duże cząstki brudu. Nadzwyczajnie radzi sobie również z kurzem, włosami i sierścią.

  Nie obawiaj się ciemności

  Sprzątanie ułatwia jeszcze szczególnie czuły sensor światła. Kiedy czyścisz ciemne miejsca, takie jak na przykład przestrzeń pod meblami czy trudno dostępne kąty, natychmiast włącza on zamontowane na szczotce diody LED. Dzięki czemu żadne, najmniejsze nawet zabrudzenie się przed Tobą nie ukryje - z łatwością je znajdziesz i odkurzysz.

  instynktowna obsługa

  Roidmi X20 komfortowo obsłużysz za pomocą kilku przycisków. Równie łatwo naładujesz urządzenie - wystarczy, iż zamontujesz je na dołączonym do zestawu magnetycznym uchwycie połączonym z bezprzewodową ładowarką. Roidmi X20 został wytwarzany dla Twojej wygody - bezproblemowa obsługa sprawi, iż sprzątanie stanie się radosnym doświadczeniem.

  Inteligentna aplikacja - uzupełniające możliwości

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci życie, Roidmi X20 może zostać zintegrowany ze specjalną aplikacją. Z jej pomocą sprawdzisz stan baterii, filtra, pojemnika na kurz, czas pracy i sporo innych informacji. Dzięki temu zyskasz całkowitą kontrolę nad urządzeniem i zoptymalizujesz jego obsługę.

  Design, który Cię zniewoli

  Roidmi X20 wyróżnia się ergonomicznym, atrakcyjnym designem. Odkształcona pod kątem 270° rączka gwarantuje potężny, komfortowy chwyt. Dzięki czemu możesz komfortowo i bezpiecznie myć podłogę przy użyciu obydwu dłoni, odchylając urządzenie pod odpowiednim kątem. Odkurzacz przystępny jest w dwóch eleganckich wersjach kolorystycznych - biało-złotej oraz biało-czarnej. Obydwie zwracają uwagę subtelną elegancją, nadzwyczajnie wpiszą się więc w charakter każdego pomieszczenia. Wybierz wersję dla siebie i ciesz się w pełni funkcjonalnym, a zarazem gustownym urządzeniem!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Roidmi X30 Pro

Roidmi X30 Pro Najniższa Cena Online

Roidmi X30 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Roidmi X30 Pro Biały wydajny Odkurzacz nowej Generacji i dostęp do danych Daj się zaskoczyć nieograniczonym możliwościom nowego odkurzacza ROIDMI X30 Pro. Futurystyczny design, funkcja odkurzania i mycia podłóg oraz wytrzymała, umożliwiająca aż 70 minut pracy bateria – z ROIDMI sprzątanie może stać się prostsze, aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  Dzięki asygnowanej aplikacji i inteligentnemu wyświetlaczowi umieszczonemu na rączce odkurzacza zyskasz pełną kontrolę nad urządzeniem. Dowiesz się, jaki jest stan baterii i poziom wypełnienia pojemnika na kurz, a choćby sprawdzisz, ile kalorii spalasz w trakcie odkurzania.

  Odkurzanie i Mycie za jednym razem ROIDMI X30 Pro daje Ci możliwość jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg – to fantastyczna oszczędność czasu i energii. Antybakteryjny i pojemny zbiornik na wodę jest łatwy w konstrukcji.

  Inteligentny system powoduje, iż mop automatycznie pobiera skrupulatnie tyle wody, ile potrzeba,dokładnie umyć dowolną powierzchnię, a jednocześnie uniknąć zacieków. Sześciostopniowa filtracja i jonowy filtr antybakteryjny produktywnie ochronią Ciebie i Twoją rodzinę przed kurzem, alergenami i bakteriami.

  Z ROIDMI X30 Pro efektywnie zadbasz o czystość i bezpieczeństwo w Twoim otoczeniu. Pokaźny pakiet wymiennych szczotek i Zaskakująco cicha praca ROIDMI X30 Pro pozwoli Ci kompleksowo zadbać o czystość w Twoim domu.

  Szczotki, które wchodzą w skład zestawu, umożliwią Ci komfortowe sprzątanie jednocześnie pokaźnych powierzchni, jak i niewielkich, trudno dostępnych zakamarków. Szczotka do podłóg, szczotka na roztocza, szczotka szczelinowa, szczotka do sierści, gumowy wąż, zbiornik na wodę i znikoma szczotka do czyszczenia nierównych, trudno przystępnych przestrzeni – luźno je wymieniaj i dopasowuj do swoich potrzeb.

  Podłogi, meble, kąty, a nawet klawiatura w notebookie – wszystkie te miejsca już wkrótce mogą zachwycać czystością.solidny silnik o prędkości 120 000 rpm, siła ssania 26 500 Pa i nad wyraz wytrzymała bateria – wszystko to zapewnia bezusterkową, skuteczną pracę odkurzacza.

  Z pomocą ROIDMI X30 Pro starannie odkurzysz mieszkanie o powierzchni nawet 450 m² – bez konieczności ponownego ładowania. Nie musisz też martwić się denerwującym szumem podczas sprzątania – potrójna redukcja hałasu sprawia, iż poziom głośności urządzenia nie przekracza 83 dB.

  Nieograniczona mobilność,Przechowywanie i Ładowanie równocześnie Długi, plączący się przewód już nie będzie Cię ograniczał – bezprzewodowy ROIDMI X30 Pro pozwoli Ci dotrzeć wszędzie, gdzie chcesz. Sprzątanie ułatwi Ci również jego lekka waga – łatwo wniesiesz odkurzacz na piętro albo podniesiesz go, żeby zebrać pajęczyny z sufitu.

  Możesz także używać ROIDMI na dwa sposoby – jako tradycyjny odkurzacz pionowy lub drobny odkurzacz ręczny. Swobodnie dostosowuj go do swych potrzeb – najważniejsza jest Twoja wygoda! Magnetyczny uchwyt na ścianę nie tylko zezwala na wygodne, pionowe przechowywanie odkurzacza, ale też pełni funkcję bezprzew...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roidmi Eve PluS

Roidmi Eve PluS Najniższa Cena Online

Roidmi Eve PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eve PluS
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roidmi Eve Plus Robot sprzątający ze stacją opróżniania Roidmi Eve Plus Robot sprzątający Roidmi Eve Plus to niezbędnik nowoczesnego domu. Odkurzacz automatycznie powraca do bazy, posiada funkcję samoistnego opróżniania zbiornika, a także zezwala na odkurzanie i mycie na mokro jednocześnie.

  Sterowanie przy pomocy przeznaczonej aplikacji i asystentów głosowych pozwoli przejąć całkowitą kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, 2700 Pa moc ssania wpływa na wydajność Eve Plus, a dzięki laserowi LDS odkurzacz idealnie odszuka się w Twoim mieszkaniu.

  Funkcja mapowania progresywny system nawigacji, a także laser LDS 4 generacji prędko przeskanują całe mieszkanie i samoczynnie utworzą mapę z zastosowaniem algorytmu SLAM, z skrupulatnością wyższą o 40% w sytuacji poprzedniej generacji.

  Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, robot sprzątający Roidmi Eve Plus utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i automatycznie wykryje czyszczoną przestrzeń. Dodatkowo, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód i wjeżdża tylko na przeszkody, których wysokość nie przekracza 2cm.

  Natomiast smukła konstrukcja pozwala Eve Plus starannie wyczyścić przestrzenie pod meblami. Żaden brud nie umknie jego uwadze 2700 Pa moc ssania wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia!

  Robot sprzątający Roidmi Eve Plus precyzyjnie pozbywa się zabrudzeń choćby z trudno dostępnych miejsc. Dzięki specjalnemu czujnikowi TOF szczotka czyści przestrzenie wzdłuż ścian i w rogach więc możesz być pewien, iż Twoje mieszkanie zostanie starannie odkurzone.

  asygnowana aplikacja Korzystaj z możliwości, jakie oferuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania - dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je jednoczyć. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę lub strefy zakazane, by robot sprzątający Roidmi Eve Plus wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia.

  Istnieje także możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze większej kontroli nad Opróżni zbiornik za Ciebie Stacja ładująca to jeszcze kosz na śmieci. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, robot sprzątający Roidmi Eve Plus powróci do stacji i opróżni go.

  Robot też ozonową technologię antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Ponieważ rura, poprzez którą są odprowadzane zanieczyszczenia jest krótsza aniżeli w innych robotach, kurz szybciej trafia do zbiornika i nie blokuje jej.

  Zbiornik o obszerności 3 litrów wystarcza na miesiąc więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

  Do 250m² czystej powierzchni na jednym naładowaniu Akumulator o pojemności 5200mAh oraz inteligentny system zarządzania baterią BMS sprawiają, iż robot sprzątający Roidmi Eve Plus może pracować aż do 250 minut.

  Tak długi czas pracy zezwala na posprzątanie do 250m² powierzchni na jednym naładowaniu. Bateria urządzenia się rozł...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe bordowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roidmi X30 Power

Roidmi X30 Power Najniższa Cena Online

Roidmi X30 Power - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30 Power
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  roidmi x30 power to nowy, ulepszony odkurzacz, który zaskoczy cię swoimi możliwościami. Jeszcze solidniejszy silnik o prędkości 120 000 rpm, jeszcze większa siła ssania 26 500 pa i jeszcze bardziej wytrzymała bateria zapewniająca 70 minut pracy - zobacz, co uwydatnia to postępowe urządzenie.z bezprzewodowym odkurzaczem roidmi x30 power dotrzesz niemal wszędzie.

  zapomnij o irytującym, plączącym się kablu, który ogranicza twoją mobilność - ten problem nie będzie cię już dotyczył. Lekkość urządzenia na dodatek działa na twoją korzyść - z łatwością przeniesiesz je pomiędzy pomieszczeniami, wniesiesz na piętro albo podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu.

  roidmi x30 power może też służyć ci zarówno jako odkurzacz pionowy, jak i mały odkurzacz ręczny - wygodnie dopasowuj go do swych potrzeb i ciesz się swobodą.odkurzanie i mycie podłóg równocześnie? to realne!

  dzięki nowemu, antybakteryjnemu i łatwemu w konstrukcji zbiornikowi na wodę połączysz te dwie czynności i zaoszczędzisz cenny czas. Inteligentny system sprawi, iż mop będzie automatycznie pobierał słuszną ilość wody, żeby zachować wymaganą do produktywnego mycia wilgoć i zapobiegać powstawaniu zacieków.przypasuj odkurzacz do swych potrzeb.

  dołączone do zestawu roidmi x30 power wymienne szczotki umożliwią ci kompleksowe i komfortowe sprzątanie. Prosto odkurzysz równocześnie obfite powierzchnie, jak i niewielkie, trudno dostępne zakamarki. Przejrzyj, jak dużo możliwości daje tylko jeden odkurzacz.nowa szczotka nex-v w zarysie litery v pozwoli ci wydajnie wyczyścić podłogi.

  wodoodporna, antybakteryjna, obrotowa i wyekwipowana w system uniemożliwiający zaplątywaniu się w nią włosów, będzie twoim najkorzystniejszym sprzymierzeńcem w walce o czysty dom. Z jej pomocą precyzyjnie odkurzysz niemal wszystkie typy podłoża - drewniane podłogi, kafelki, wykładziny, a choćby dywany.

  dzięki swemu oryginalnemu kształtowi skutecznie czyści nawet te miejsca, w których zwykła szczotka nieraz pozostawia brud - na przykład przerwy między płytkami. ŻadInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Roidmi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Roidmi,
 • odkurzacze domowe Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Roidmi, odkurzacz domowy Roidmi cena, opinie o odkurzaczach domowych Roidmi, ranking odkurzaczy domowych Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.