Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Roidmi,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Roidmi. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Roidmi X30 Pro

Roidmi X30 Pro Najniższa Cena Online

Roidmi X30 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Roidmi X30 Pro Biały wydajny Odkurzacz nowej Generacji i dostęp do danych Daj się zaskoczyć nieograniczonym możliwościom nowego odkurzacza ROIDMI X30 Pro. Futurystyczny design, funkcja odkurzania i mycia podłóg oraz wytrzymała, umożliwiająca aż 70 minut pracy bateria – z ROIDMI sprzątanie może stać się prostsze, aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  Dzięki asygnowanej aplikacji i inteligentnemu wyświetlaczowi umieszczonemu na rączce odkurzacza zyskasz pełną kontrolę nad urządzeniem. Dowiesz się, jaki jest stan baterii i poziom wypełnienia pojemnika na kurz, a choćby sprawdzisz, ile kalorii spalasz w trakcie odkurzania.

  Odkurzanie i Mycie za jednym razem ROIDMI X30 Pro daje Ci możliwość jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg – to fantastyczna oszczędność czasu i energii. Antybakteryjny i pojemny zbiornik na wodę jest łatwy w konstrukcji.

  Inteligentny system powoduje, iż mop automatycznie pobiera skrupulatnie tyle wody, ile potrzeba,dokładnie umyć dowolną powierzchnię, a jednocześnie uniknąć zacieków. Sześciostopniowa filtracja i jonowy filtr antybakteryjny produktywnie ochronią Ciebie i Twoją rodzinę przed kurzem, alergenami i bakteriami.

  Z ROIDMI X30 Pro efektywnie zadbasz o czystość i bezpieczeństwo w Twoim otoczeniu. Pokaźny pakiet wymiennych szczotek i Zaskakująco cicha praca ROIDMI X30 Pro pozwoli Ci kompleksowo zadbać o czystość w Twoim domu.

  Szczotki, które wchodzą w skład zestawu, umożliwią Ci komfortowe sprzątanie jednocześnie pokaźnych powierzchni, jak i niewielkich, trudno dostępnych zakamarków. Szczotka do podłóg, szczotka na roztocza, szczotka szczelinowa, szczotka do sierści, gumowy wąż, zbiornik na wodę i znikoma szczotka do czyszczenia nierównych, trudno przystępnych przestrzeni – luźno je wymieniaj i dopasowuj do swoich potrzeb.

  Podłogi, meble, kąty, a nawet klawiatura w notebookie – wszystkie te miejsca już wkrótce mogą zachwycać czystością.solidny silnik o prędkości 120 000 rpm, siła ssania 26 500 Pa i nad wyraz wytrzymała bateria – wszystko to zapewnia bezusterkową, skuteczną pracę odkurzacza.

  Z pomocą ROIDMI X30 Pro starannie odkurzysz mieszkanie o powierzchni nawet 450 m² – bez konieczności ponownego ładowania. Nie musisz też martwić się denerwującym szumem podczas sprzątania – potrójna redukcja hałasu sprawia, iż poziom głośności urządzenia nie przekracza 83 dB.

  Nieograniczona mobilność,Przechowywanie i Ładowanie równocześnie Długi, plączący się przewód już nie będzie Cię ograniczał – bezprzewodowy ROIDMI X30 Pro pozwoli Ci dotrzeć wszędzie, gdzie chcesz. Sprzątanie ułatwi Ci również jego lekka waga – łatwo wniesiesz odkurzacz na piętro albo podniesiesz go, żeby zebrać pajęczyny z sufitu.

  Możesz także używać ROIDMI na dwa sposoby – jako tradycyjny odkurzacz pionowy lub drobny odkurzacz ręczny. Swobodnie dostosowuj go do swych potrzeb – najważniejsza jest Twoja wygoda! Magnetyczny uchwyt na ścianę nie tylko zezwala na wygodne, pionowe przechowywanie odkurzacza, ale też pełni funkcję bezprzew...


Roidmi Eve PluS

Roidmi Eve PluS Najniższa Cena Online

Roidmi Eve PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eve PluS
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją opróżniania Roidmi Eve Plus Urządzenie od Roidmi to niezbędnik nowoczesnego domu. Odkurzacz automatycznie powraca do bazy, posiada funkcję samoistnego opróżniania zbiornika, a także zezwala na odkurzanie i mycie na mokro jednocześnie.

  Sterowanie przy pomocy przeznaczonej aplikacji i asystentów głosowych pozwoli przejąć całkowitą kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, 3200 Pa moc ssania wpływa na wydajność Eve Plus, a dzięki laserowi LDS odkurzacz idealnie odszuka się w Twoim mieszkaniu.

  Funkcja mapowania progresywny system nawigacji, a także laser LDS 4 generacji prędko przeskanują całe mieszkanie i samoczynnie utworzą mapę z zastosowaniem algorytmu SLAM, z skrupulatnością wyższą o 40% w sytuacji poprzedniej generacji.

  Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, urządzenie utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i automatycznie wykryje czyszczoną przestrzeń. Dodatkowo, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód i wjeżdża tylko na przeszkody, których wysokość nie przekracza 2cm.

  Natomiast smukła konstrukcja pozwala Eve Plus starannie wyczyścić przestrzenie pod meblami. Żaden brud nie umknie jego uwadze 3200 Pa moc ssania wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia!

  Urządzenie precyzyjnie pozbywa się zabrudzeń choćby z trudno dostępnych miejsc. Dzięki specjalnemu czujnikowi TOF szczotka czyści przestrzenie wzdłuż ścian i w rogach więc możesz być pewien, iż Twoje mieszkanie zostanie starannie odkurzone.

  Umyje Twoje podłogi Oprócz funkcji odkurzania Roidmi Eve Plus wyekwipowano dodatkowo w możliwość mopowania podłóg. Dzięki 3 trybom dozowania wody możesz dopasować jej poziom do rodzaju czyszczonej powierzchni.

  Co więcej, użycie inteligentnych rozwiązań pozwala kontrolować liczba rozprowadzanej wody. W efekcie możesz być pewien, iż nakładka mopująca jest za każdym razem nawilżona, nie musisz się także martwić o ewentualne zacieki.

  Najniższe dozowanie sprawdzi się w sytuacji mycia płytek, średnie – do paneli, a najwyższy poziom wody pomoże zadbać o czystość kafelek w kuchni. Zbiornik o obszerności 250ml starczy na umycie 250m² powierzchni, więc z powodzeniem wykorzystasz go do mycia podłóg w sporym domu.

  przeznaczona aplikacja Korzystaj z możliwości, jakie proponuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania – dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je konsolidować. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę albo strefy zakazane, żeby Eve Plus wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia.

  Istnieje także możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze pokaźniejszej kontroli nad urządzeniem. Opróżni zbiornik za Ciebie Stacja ładująca to też kosz na śmieci. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, odkurzacz powróci do stacji i opróżni go.

  Robot ponadto ozonową technologię antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Ponieważ rura, przez którą są odprowadzane zanieczyszczenia jest krótsza niż w innych robotach, kurz szybciej trafia do zbiornika i nie blokuje jej.

  Zbiornik o pojemności 3 litrów wystarcza na miesiąc więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

  Do 250m² czystej powierzchni na jednym naładowaniu Akumulator o objętości 5200mAh, a także inteligentny system zarządzania baterią BMS sprawiają, że Roidmi Eve Plus może pracować aż do 250 minut. Tak długi czas pracy zezwala na posprzątanie do 250m² powierzchni na jednym naładowaniu.

  Bateria urządzenia się rozładowała? Nie szkodzi! Odkurzacz wynajdzie stację ładowania, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał pracę. „Hej Alexa, rozpocznij sprzątanie.” Przejmij całkowitą kontrolę nad urządzeniem!

  Roidmi Eve Plus współpracuje z Google Assistant, a także Amazon Alexa, co oznacza, że możesz sterować nim głosowo. Wystarczy prosta komenda, żeby rozpocząć sprzątanie, zatrzymać je lub odesłać urządzenie do stacji dokującej.

  choćby jeśli nie masz pod ręką smartfona, możesz kontrolować Eve Plus, nie ruszając się z fotela! Z dbałością o szczegóły Odkurzacz został zaprojektowany ze szczególną uwagą na szczegóły, dzięki czemu zniewala nie tylko produktywnością,na dodatek postępowym wyglądem.

  Obrotowa rolka szczotki oraz szczotki boczne dokładne czyszczenie. Na górze urządzenia umieszczono między innymi przycisk zasilania dla wygodnej obsługi, a zastosowanie wysokiej jakości tworzyw zapewnia solidność towaru.

  Natomiast smukła budowa pozwala Eve Plus wyczyścić powierzchnie pod meblami. W komplecie Robot czyszczący x1 samoczynna stacja opróżniania x1 Zbiornik na wodę x1 Szczotka boczna x2 Mop jednorazowy x10 Mop x1 Worek na odpady x3 Specyfikacja firma Roidmi Nazwa Robot Vacuum and Mop Cleaner with Cleaning Base Moc ssania Maks.

  3200 Pa Zalecana powierzchnia obszaru czyszczenia Do 250 m2 Wysokość pokonywanych przeszkód Do 2 cm Akumulator 5200 mAh Czas ładowania Ok. 250 minut Czas sprzątania Ok. 250 minut pojemność zbiornika na wodę Ok.

  250 ml pojemność zbiornika na odpady 300 ml Moc stacji opróżniania 850 W Moc robota 50 W Waga robota Ok. 3,5 kg wymiary robota 355x355x100 mm Waga stacji opróżniania Ok. 4,3 kg wymiary stacji opróżniania 358x300x174 mm pojemność worka na śmieci 3 l odcień czarny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X20S

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi
  Przekonaj się, że sprzątanie może być komfortowe! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi zarówno odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz pokaźniejsze mieszkanie albo dom? świetnie! Akumulatory o pojemności 2500 mAh (każdy) zapewniają imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z szybkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki czemu możesz być pewien, iż Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Załączone do zestawu akcesoria sprawdzą się podczas czyszczenia najróżniejszego rodzaju powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!


  Urządzenie 2w1
  przy pomocy X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Wystarczy, że wymienisz szczotkę na mopa (w pakiecie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z prędkością około 200 rpm, starannie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia - odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!


  postępowe rozwiązania
  Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki czemu po umyciu powierzchnia błyskawicznie schnie, a Ty możesz swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje w dodatku możliwość wyboru pomiędzy 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! by jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie wyekwipowano w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z pionierskich rozwiązań, jakie proponuje Roidmi!


  produktywna szczotka elektryczna
  Szczotka elektryczna do podłóg ma rolkę nowego typu HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki czemu nie tylko zbiera pokaźniejsze skażenia i włosy, skutecznie usuwa kurz ukryty w szczelinach. Doskonale sprawdza się na rozmaitego typu powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.


  Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technika Air-x
  Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z prędkością sięgającą 120,000 rpm oraz postępową konstrukcją kanału powietrznego sprawiają, iż moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. W dodatku, zastosowanie technice Air-x produktywnie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie obniżając mocy ssania.


  Do 65 min pracy
  System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie wyposażono w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.


  6-stopniowa filtracja
  Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie posiada kilkustopniowy system filtracji, który produktywnie oddziela kurz od powietrza. Nawet najmniejsze zanieczyszczenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Gwarantuje to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.


  różne scenariusze czyszczenia
  Do zestawu dołączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy efektywnie likwiduje alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna spełni oczekiwania w trakcie czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. Żeby pozbyć się zanieczyszczeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.


  Strażnik czystości w Twoim domu
  Zainstaluj aplikację, by zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się przez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci też powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz i konieczności podmiany filtra.


  Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe
  Uwolnij się od kabli i zyskaj wygodny sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze pokaźniejszego komfortu używania. Wystarczy, iż zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Wystarczy około 2.5 godziny, żeby odkurzacz był znów gotowy do pracy.


  przyjazny użytkownikowi design
  X20S został zaprojektowany tak, żeby korzystanie z niego było proste i przyjemne. Starannie przemyślana kompozycja zagwarantuje o 10% niższy poziom hałasu, który w konsekwencji wynosi około 72 dB (A). Progresywna szczotka elektryczna została zaopatrzona w lampę LED, za pomocą której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie komfortowe i dokładne. W dodatku 1.5 kg waga urządzenia pozwala z łatwością zlikwidować kurz z wysokich mebli i zasłon.


  minimalistyczny design
  Design X20S został wyznaczony licznymi nagrodami. Wykorzystanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu tradycyjnego i jednocześnie stylowego wyglądu. Genialnie więc wkomponuje się w każde wnętrze.

  W komplecie
  Odkurzacz
  Rura odkurzacza
  Stacja czyszcząca
  Głowica mopująca x2
  Szczotka mopująca
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do usuwania roztoczy
  Szczotka szczelinowa
  Wielofunkcyjna szczotka
  Filtr
  Ładowarka bezprzewodowa

  Specyfikacja

  firma Roidmi
  Nazwa Cordless Vacuum Cleaner X20 S
  Moc 435 W
  Moc czyszcząca 138 W
  prędkość silnika 120 000 rpm
  Siła ssania 25 kPa
  Czas odkurzania do 65 / 40 / 10 minut
  Czas mopowania do 120 minut
  objętość akumulatora 8x 2500 mAh
  Waga całego urządzenia 2,6 kg (wliczając główną szczotkę)
  wymiary 1191 x 259 x 158 mm
  Czas ładowania ok. 2,5 h
  objętość zbiornika na kurz 0,4 l
  Poziom głośności <55/72 dB (A)


Roidmi X30 Power

Roidmi X30 Power Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roidmi X30 Power - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30 Power
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roidmi X30 Power - bezawaryjny odkurzacz nowej generacji

  Roidmi X30 Power to nowy, udoskonalony odkurzacz, który zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Jeszcze potężniejszy silnik o szybkości 120 000 rpm, jeszcze pokaźniejsza siła ssania 26 500 Pa i jeszcze bardziej wytrzymała bateria zapewniająca 70 minut pracy - sprawdź, co akcentuje to progresywne urządzenie.


  Ciesz się nieograniczoną mobilnością

  Z bezprzewodowym odkurzaczem Roidmi X30 Power dotrzesz niemal wszędzie. Zapomnij o irytującym, plączącym się kablu, który ogranicza Twoją mobilność - ten problem nie będzie Cię już dotyczył. Lekkość urządzenia ponadto działa na Twoją korzyść - z łatwością przeniesiesz je pomiędzy pomieszczeniami, wniesiesz na piętro lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Roidmi X30 Power może również służyć Ci jednocześnie jako odkurzacz pionowy, jak i znikomy odkurzacz ręczny - komfortowo dostosowuj go do swoich potrzeb i ciesz się swobodą.


  Roidmi X30 Power - odkurzacz i mop w jednym!

  Odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie? To możliwe! Dzięki nowemu, antybakteryjnemu i nieskomplikowanemu w montażu zbiornikowi na wodę skonsolidujesz te dwie czynności i zaoszczędzisz cenny czas. Inteligentny system sprawi, że mop będzie automatycznie pobierał adekwatną liczba wody, aby zachować wymaganą do skutecznego mycia wilgoć i uniemożliwiać powstawaniu zacieków.


  Szczotki na każdą okazję

  dostosuj odkurzacz do swych potrzeb. Załączone do zestawu Roidmi X30 Power wymienne szczotki umożliwią Ci kompleksowe i komfortowe sprzątanie. Prosto odkurzysz zarówno pokaźne powierzchnie, jak i nieznaczne, trudno dostępne zakamarki. Sprawdź, jak sporo możliwości daje tylko jeden odkurzacz!


  progresywna szczotka do podłóg

  Nowa szczotka Nex-V w zarysie litery V pozwoli Ci produktywnie wyczyścić podłogi. Wodoodporna, antybakteryjna, obrotowa i wyekwipowana w system zapobiegający zaplątywaniu się w nią włosów, będzie Twoim najkorzystniejszym sprzymierzeńcem w walce o czysty dom. Z jej pomocą dokładnie odkurzysz niemal wszystkie warianty podłoża - drewniane podłogi, kafelki, wykładziny, a nawet dywany. Dzięki swemu niepowtarzalnemu kształtowi sprawnie czyści nawet te miejsca, w których zwykła szczotka nieraz pozostawia brud - na przykład przerwy pomiędzy płytkami. Żadne zanieczyszczenia się przed nią nie ukryją!


  Pożegnaj się z roztoczami!

  Roztocza stanowią zagrożenie nie tylko dla alergików - każdy człowiek powinien unikać kontaktu z tymi zgubnymi pajęczakami. Pozbądź się ich przy pomocy specjalnej, dołączonej do zestawu szczotki. Roidmi X30 Power sprawdzi się pomiędzy innymi w odkurzaniu łóżek, poduszek, materaców czy sof. Optymalna końcówka sprawnie polikwiduje z nich niebezpieczne roztocza.


  Szczotka szczelinowa, która ułatwi Ci życie

  Denerwują Cię trudno dostępne, niepokaźne zakamarki, w których niejednokrotnie zbiera się niemal niemożliwy do usunięcia brud? Z Roidmi X30 Power prędko zapomnisz o tym problemie. Specjalna szczotka szczelinowa umożliwi Ci swobodne sprzątanie choćby najmniejszych powierzchni i przestrzeni. Prosto pozbędziesz się kurzu i śmieci z kątów, okien, kanapy i wielu innych miejsc. Żaden brud się przed Tobą nie ukryje - szczotka szczelinowa Roidmi X30 Power odszuka go i odkurzy za Ciebie!
  nieznaczna szczotka do zadań specjalnych

  drobna szczotka wspaniale nadaje się do czyszczenia nierównych lub trudno dostępnych powierzchni. Z jej pomocą bezpiecznie odkurzysz klawiaturę, lampy, zasłony, a także wybrane miejsca w samochodzie.
  Szczotka do sierści - pozbądź się problemów!

  Jeśli w Twoim domu jest jakieś zwierzę, bez wątpienia wiesz, iż sierść, którą gubi, może być niełatwa w sprzątaniu, nierzadko powoduje także uczulenie. Roidmi X30 Power pomoże Ci rozwiązać te problemy. Z pomocą specjalnej szczotki łatwo odkurzysz martwe włoski Twojego kota lub psa, jeszcze zanim wypadną z jego sierści, pozbywając się nie tylko ich, lecz też towarzyszących im alergenów.


  ergonomiczny gumowy wąż

  Sprzątanie ułatwi Ci na dodatek gumowy wąż, z którego pomocą przedłużysz końcówkę odkurzacza i dostaniesz się w bardziej oddalone lub trudno przystępne miejsca. Dzięki czemu łatwo zaprowadzisz porządek w swoim mieszkaniu.


  Dowiedz się więcej

  Roidmi X30 Power wyposażony został w inteligentny barwny wyświetlacz, który dostarczy Ci wszelkich koniecznych informacji. Dzięki niemu dowiesz się między innymi, ile kalorii spalasz podczas sprzątania, poznasz moc, z jaką pracuje urządzenie, a także sprawdzisz stan baterii i poziom wypełnienia zbiornika na brud. Przydatnych danych dostarczy Ci ponadto przeznaczona aplikacja, z którą możesz połączyć swój odkurzacz. Dzięki niej należycie poznasz Roidmi X30 Power i zoptymalizujesz sprzątanie.  lepsze wnętrze

  Przekonaj się, jak pokaźne możliwości daje bezszczotkowy silnik o szybkości dochodzącej 120 000 rpm, a także siła ssania 26500 pa. Niezwykła produktywność odkurzacza umożliwi Ci wydajne i prędkie sprzątanie. Z łatwością pozbędziesz się nawet najbardziej upartych drobinek kurzu, śmieci czy okruchów - Roidmi X30 Power wciągnie je z siłą tornada.
  Hałas ograniczony do minimum

  Potrójna redukcja hałasu zagwarantuje cichą pracę odkurzacza. Jego poziom głośności nie przekracza 83 dB. Dzięki czemu możesz pożegnać się z uciążliwym szumem, który zakłóca Twój spokój. Z Roidmi X30 Power będziesz cieszyć się cichym, wygodnym sprzątaniem.


  Nowa, udoskonalona bateria

  lepsza litowa bateria zagwarantuje aż do 70 minut pracy odkurzacza. To wystarczająco dużo,dokładnie posprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 450 m² bez konieczności ponownego ładowania. Zapomnij o słabych, prędko rozładowujących się akumulatorach - Roidmi X30 Power zniewoli Cię swym długookresowym działaniem.


  zwiększona ochrona przed kurzem i bakteriami

  Z Roidmi stworzysz czyste, wolne od bakterii i alergenów środowisko. Poczwórny system sterylizacji ZWSS zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Jonowy filtr antybakteryjny ochroni Cię przed drobnoustrojami, a sześciostopniowa filtracja polikwiduje problem kurzu i zgubnych zanieczyszczeń. Już nie musisz obawiać się o swoje zdrowie - Roidmi X30 Power pomoże Ci o nie zadbać.


  Ograniczony kontakt z zanieczyszczeniami

  Pojemny, 0,55-litrowy zbiornik na kurz możesz łatwo i szybko opróżnić bez konieczności dotykania zanieczyszczeń - starczy, iż naciśniesz jeden guzik! zarówno pojemnik, jak i części filtra można jeszcze myć, by zapewnić im czystość i świeży zapach.


  Uchwyt i ładowarka w jednym - oszczędzaj czas i miejsce

  Magnetyczny uchwyt załączony do opakowania ułatwi Ci przechowywanie odkurzacza, a także stanie na wysokości zadania jako bezprzewodowa ładowarka. Ładuj urządzenie, kiedy go nie używasz i kiedy po prostu stoi ono na swym miejscu - dzięki czemu zaoszczędzisz czas i przestrzeń w mieszkaniu!


  nieśmiertelny design

  Roidmi X30 Power zniewoli Cię futurystycznym stylem i będzie stanowić modne uzupełnienie Twojego domu. Biały kolor zwraca uwagę uniwersalnością i elegancją - nieprzeciętnie wpisze się w charakter każdego wnętrza.

  W zestawie


  SpecyfikacjaRoidmi Eva

Roidmi Eva Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eziclean. Ranking TOP10 modeli

Roidmi Eva - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eva
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roidmi EVA

  Robot sprzątający Roidmi EVA zadba o porządek, w trakcie gdy Ty zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Urządzenie odkurza, zamiata i mopuje, co więcej samodzielnie wraca do bazy, gdzie automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i czyści nakładki mopujące. Ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa powoduje, że urządzenie zbiera wszystkie nieczystości, z kolei nakładki mopujące pracują z szybkością 180 rpm i siłą nacisku 12 N, produktywnie przemywając nawet najmocniej uporczywe plamy. Pojemny worek mieści kurz przez choćby 60 dni, a wygodną obsługę zezwala na aplikacja i kompatybilność z Amazon Alexa oraz Google Assistant.

  Odkurza, zamiata, mopuje

  Postaw na jedno urządzenie, które pozwoli Ci produktywnie odkurzać, zamiatać i mopować. Roidmi EVA wykorzystuje ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa, dzięki czemu zbiera kurz, okruchy i inne nieczystości z powierzchni podłogi, a także wąskich szczelin. Co więcej, urządzenie ma także 4-calowe nakładki mopujące, które pracują z szybkością 180 rpm i naciskiem 12 N i pozwalają pozbyć się nawet uporczywych, zaschniętych plam.

  Inteligentne mycie podłóg

  wykorzystywane przez EVA nakładki mopujące posiadają szare włókna poliestrowe, które produktywnie usuwają uporczywe plamy i białą, miękką dzianinę do pielęgnacji podłoża. Są antybakteryjne i niepodatne na pleśń, w dodatku robot może samoczynnie wrócić do stacji, aby wydajnie je oczyścić. Na uwagę zasługuje dodatkowo obszerny pojemnik na wodę, który odseparowuje wodę czystą od brudnej, dzięki temu mopowana powierzchnia jest nieskazitelnie czysta.

  Pojemny worek na kurz

  Robot sprzątający Roidmi EVA nie tylko mopuje, ale także efektywnie zbiera kurz, minimalne śmieci, sierść czy włosy. Worek o obszerności 3 L, który został umieszczony w stacji, pozwala gromadzić nieczystości poprzez choćby 60 dni, dzięki czemu nie musisz wymieniać go zbyt często. Antybakteryjna formuła powoduje, że worek zabija 99,9% bakterii i nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Sam robot posiada zbiornik na kurz o pojemności 220 ml.

  użyteczny ekran

  Urządzenie zostało zaopatrzone w czytelny wyświetlacz LED, który zapewni Ci prędki i wygodny dostęp do informacji na temat pracy robota. Migający wskaźnik poinformuje o pełnym worku na kurz, pełnym zbiorniku na brudną wodę czy pustym zbiorniku na czystą wodę. Na ekranie sprawdzisz również m.in. Stan naładowania akumulatora.

  Prosta obsługa

  Steruj pracą robota, nie ruszając się z kanapy. Urządzenie jest kompatybilne z Amazon Alexa i Google Assistant, dzięki czemu wystarczą proste komendy głosowe, żeby uruchomić urządzenie, zatrzymać jego pracę lub skierować je do stacji dokującej. Do Twojej dyspozycji jest także specjalna aplikacja, która pozwala m.in. Tworzyć harmonogramy czy bratać tryb sprzątania do każdego z pomieszczeń.

  Pokona wszystkie przeszkody

  Robot sprzątający Roidmi EVA inteligentnie namierza przeszkody, które znajdują się na jego trasie, dzięki temu może je wydajnie omijać i unikać kolizji z innymi obiektami. EVA wykorzystuje także laser LDS, co pozwala uniemożliwiać utknięciu pod łóżkiem, szafą i innymi niskimi przestrzeniami. Robot bez problemu pokona również progi i inne przeszkody o wysokości do 20 mm, a także nieprzeciętnie wyczyści strefy wzdłuż ścian. Atutem są także aktualizacje OTA.

  sprawny akumulator

  EVA został wyposażony w wydajny akumulator o obszerności 5200 mAh, dzięki czemu gwarantuje długi czas pracy — na jednym ładowaniu może działać przez choćby 74 - 228 min, co pozwoli bez przeszkód wyczyścić dużą powierzchnię. Odnowienie jego energii zajmie ok. 250 minut, a po tym czasie możesz znów korzystać z możliwości, jakie daje.

  W zestawie
  • Robot sprzątający z 2 nakładkami mopującymi
  • automatyczna stacja opróżniania x1
  • Worek na kurz x5
  • Szczotka do czyszczenia x1
  • Nakładki mopujące x2
  • Szczotka boczna x1
  • Filtr x1
  • przewód zasilania x1
  Specyfikacja:


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Roidmi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Roidmi,
 • odkurzacze domowe Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Roidmi, odkurzacz domowy Roidmi cena, opinie o odkurzaczach domowych Roidmi, ranking odkurzaczy domowych Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *