Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Roidmi,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Roidmi. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X20S

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi
  Przekonaj się, że sprzątanie może być komfortowe! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi zarówno odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz pokaźniejsze mieszkanie albo dom? świetnie! Akumulatory o pojemności 2500 mAh (każdy) zapewniają imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z szybkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki czemu możesz być pewien, iż Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Załączone do zestawu akcesoria sprawdzą się podczas czyszczenia najróżniejszego rodzaju powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!


  Urządzenie 2w1
  przy pomocy X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Wystarczy, że wymienisz szczotkę na mopa (w pakiecie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z prędkością około 200 rpm, starannie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia - odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!


  postępowe rozwiązania
  Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki czemu po umyciu powierzchnia błyskawicznie schnie, a Ty możesz swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje w dodatku możliwość wyboru pomiędzy 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! by jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie wyekwipowano w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z pionierskich rozwiązań, jakie proponuje Roidmi!


  produktywna szczotka elektryczna
  Szczotka elektryczna do podłóg ma rolkę nowego typu HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki czemu nie tylko zbiera pokaźniejsze skażenia i włosy, skutecznie usuwa kurz ukryty w szczelinach. Doskonale sprawdza się na rozmaitego typu powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.


  Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technika Air-x
  Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z prędkością sięgającą 120,000 rpm oraz postępową konstrukcją kanału powietrznego sprawiają, iż moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. W dodatku, zastosowanie technice Air-x produktywnie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie obniżając mocy ssania.


  Do 65 min pracy
  System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie wyposażono w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.


  6-stopniowa filtracja
  Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie posiada kilkustopniowy system filtracji, który produktywnie oddziela kurz od powietrza. Nawet najmniejsze zanieczyszczenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Gwarantuje to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.


  różne scenariusze czyszczenia
  Do zestawu dołączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy efektywnie likwiduje alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna spełni oczekiwania w trakcie czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. Żeby pozbyć się zanieczyszczeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.


  Strażnik czystości w Twoim domu
  Zainstaluj aplikację, by zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się przez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci też powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz i konieczności podmiany filtra.


  Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe
  Uwolnij się od kabli i zyskaj wygodny sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze pokaźniejszego komfortu używania. Wystarczy, iż zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Wystarczy około 2.5 godziny, żeby odkurzacz był znów gotowy do pracy.


  przyjazny użytkownikowi design
  X20S został zaprojektowany tak, żeby korzystanie z niego było proste i przyjemne. Starannie przemyślana kompozycja zagwarantuje o 10% niższy poziom hałasu, który w konsekwencji wynosi około 72 dB (A). Progresywna szczotka elektryczna została zaopatrzona w lampę LED, za pomocą której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie komfortowe i dokładne. W dodatku 1.5 kg waga urządzenia pozwala z łatwością zlikwidować kurz z wysokich mebli i zasłon.


  minimalistyczny design
  Design X20S został wyznaczony licznymi nagrodami. Wykorzystanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu tradycyjnego i jednocześnie stylowego wyglądu. Genialnie więc wkomponuje się w każde wnętrze.

  W komplecie
  Odkurzacz
  Rura odkurzacza
  Stacja czyszcząca
  Głowica mopująca x2
  Szczotka mopująca
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do usuwania roztoczy
  Szczotka szczelinowa
  Wielofunkcyjna szczotka
  Filtr
  Ładowarka bezprzewodowa

  Specyfikacja

  firma Roidmi
  Nazwa Cordless Vacuum Cleaner X20 S
  Moc 435 W
  Moc czyszcząca 138 W
  prędkość silnika 120 000 rpm
  Siła ssania 25 kPa
  Czas odkurzania do 65 / 40 / 10 minut
  Czas mopowania do 120 minut
  objętość akumulatora 8x 2500 mAh
  Waga całego urządzenia 2,6 kg (wliczając główną szczotkę)
  wymiary 1191 x 259 x 158 mm
  Czas ładowania ok. 2,5 h
  objętość zbiornika na kurz 0,4 l
  Poziom głośności <55/72 dB (A)


Roidmi Eva

Roidmi Eva Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Roidmi Eva - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eva
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roidmi EVA 2023

  Robot sprzątający Roidmi EVA 2023 zadba o porządek, w trakcie gdy Ty zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Urządzenie odkurza, zamiata i mopuje, co więcej samodzielnie wraca do bazy, gdzie automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i czyści nakładki mopujące. Ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa powoduje, że urządzenie zbiera wszystkie nieczystości, z kolei nakładki mopujące pracują z szybkością 180 rpm i siłą nacisku 12 N, produktywnie przemywając nawet najmocniej uporczywe plamy. Pojemny worek mieści kurz przez choćby 75 dni, a dodatkowe filtry uniemożliwiają przedostawaniu się zanieczyszczeń do pompy wodnej. Komfortową obsługę pozwala na przeznaczona aplikacja i kompatybilność z Google Assistant.

  Odkurza, zamiata, mopuje

  Postaw na jedno urządzenie, które pozwoli Ci produktywnie odkurzać, zamiatać i mopować. Roidmi EVA 2023 wykorzystuje ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa, dzięki temu zbiera kurz, okruchy i inne nieczystości z powierzchni podłogi, a także wąskich szczelin. Urządzenie posiada także nakładki mopujące, które pracują z szybkością 180 rpm i naciskiem 12 N i pozwalają pozbyć się nawet uporczywych, zaschniętych plam. Robot sprzątający pracuje szczególnie cicho - jego poziom głośności nie przekracza 77 dB, dzięki czemu możesz radować się czystym domem, nie zakłócając przy tym domowego spokoju.

  Inteligentne mycie podłóg

  lepsze nakładki mopujące stworzone z gęstej frotté świetnie dopasowują do podłoża, skutecznie usuwając choćby nieprzystępne do usunięcia zabrudzenia - w porównaniu do poprzedniego modelu nakładki są w stanie wyczyścić nawet o 10% więcej powierzchni! Są antybakteryjne i oporne na pleśń, a kiedy wykryją dywan, samoczynnie unoszą się do góry, żeby zapobiec zamoczenia. Co więcej, nakładki mogą poruszać się w dwóch kierunkach, co zmniejsza zakłócenia pracy kółek jezdnych. Na uwagę zasługuje też pokaźny pojemnik na wodę, który odseparowuje wodę czystą od brudnej, dzięki temu mopowana powierzchnia jest nieskazitelnie czysta.

  Bez kontaktu z brudem

  Już nie musisz samodzielnie czyścić nakładek mopujących - stacja opróżniania zrobi to za Ciebie. Stacja automatycznie efektywnie oczyszcza nakładki, a następnie osusza je gorącym powietrzem, dzięki czemu za każdym razem będą gotowe do pracy. Żeby zapewnić bezpieczeństwo domowników, stacja posiada także ochronę przed dziećmi, co usuwa potencjalne ryzyko przypadkowego uruchomienia lub kontaktu z czyszczonymi elementami. Ponadto wyposażono ją w specjalny podjazd dla robota sprzątającego, który możesz w dowolnym momencie zdemontować.

  Pojemny worek na kurz

  Robot sprzątający Roidmi EVA 2023 nie tylko mopuje, ale także sprawnie zbiera kurz, niepokaźne śmieci, sierść czy włosy. Worek o pojemności 3 L, który został umieszczony w stacji, pozwala gromadzić nieczystości przez choćby 75 dni, dzięki temu nie musisz wymieniać go zbyt często. Antybakteryjna formuła powoduje, że worek zabija 99,9% bakterii i nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Sam robot ma zbiornik na kurz o obszerności 220 ml.

  funkcjonalny wyświetlacz

  Urządzenie zostało wyposażone w kolorowy ekran LED, który zapewni Ci szybki i komfortowy dostęp do danych na temat pracy robota. Migający wskaźnik poinformuje o pełnym worku na kurz, pełnym zbiorniku na brudną wodę czy pustym zbiorniku na czystą wodę. Na ekranie sprawdzisz również m.in. Stan naładowania akumulatora.

  Prosta obsługa

  Steruj pracą robota, nie ruszając się z kanapy. Urządzenie jest kompatybilne z Google Assistant, dzięki czemu wystarczą proste komendy głosowe, żeby uruchomić urządzenie, zatrzymać jego pracę albo skierować je do stacji dokującej. Do Twojej dyspozycji jest także przeznaczona aplikacja ROIDMI, która pozwala m.in. Tworzyć harmonogramy pracy, ustawiać strefy zakazane czy jednoczyć tryb sprzątania do każdego z pomieszczeń.

  Pokona wszystkie przeszkody

  Inteligentny system unikania przeszkód AI-LDS 6.0 powoduje, iż robot sprzątający Roidmi EVA 2023 samoczynnie lokalizuje przeszkody, które znajdują się na jego trasie, dzięki czemu może je wydajnie omijać i unikać kolizji z innymi obiektami. EVA 2023 wykorzystuje też laser LDS, co pozwala uniemożliwiać utknięciu pod łóżkiem, szafą i innymi niskimi przestrzeniami. Robot bezproblemowo pokona również progi i inne przeszkody o wysokości do 20 mm i doskonale wyczyści strefy wzdłuż ścian. Atutem są w dodatku aktualizacje OTA.

  sprawny akumulator

  EVA 2023 został wyposażony w skuteczny akumulator o objętości 5200 mAh, dzięki czemu gwarantuje długi czas pracy — na jednym ładowaniu może działać przez nawet 74 - 228 min, co pozwoli bez przeszkód wyczyścić dużą powierzchnię. Odnowienie jego energii zajmie około 250 minut, a po tym czasie możesz znów korzystać z możliwości, jakie daje.

  W pakiecie
  • Robot sprzątający z 2 nakładkami mopującymi
  • samoczynna stacja opróżniania x1
  • Worek na kurz x5
  • Szczotka do czyszczenia x1
  • Nakładki mopujące x2
  • Szczotka boczna x1
  • Filtr x1
  • kabel zasilania x1

Roidmi Eve PluS

Roidmi Eve PluS Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Hyundai o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Roidmi Eve PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eve PluS
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją opróżniania Roidmi Eve Plus Urządzenie od Roidmi to niezbędnik nowoczesnego domu. Odkurzacz automatycznie powraca do bazy, posiada funkcję samoistnego opróżniania zbiornika, a także zezwala na odkurzanie i mycie na mokro jednocześnie.

  Sterowanie przy pomocy przeznaczonej aplikacji i asystentów głosowych pozwoli przejąć całkowitą kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, 3200 Pa moc ssania wpływa na wydajność Eve Plus, a dzięki laserowi LDS odkurzacz idealnie odszuka się w Twoim mieszkaniu.

  Funkcja mapowania progresywny system nawigacji, a także laser LDS 4 generacji prędko przeskanują całe mieszkanie i samoczynnie utworzą mapę z zastosowaniem algorytmu SLAM, z skrupulatnością wyższą o 40% w sytuacji poprzedniej generacji.

  Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, urządzenie utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i automatycznie wykryje czyszczoną przestrzeń. Dodatkowo, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód i wjeżdża tylko na przeszkody, których wysokość nie przekracza 2cm.

  Natomiast smukła konstrukcja pozwala Eve Plus starannie wyczyścić przestrzenie pod meblami. Żaden brud nie umknie jego uwadze 3200 Pa moc ssania wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia!

  Urządzenie precyzyjnie pozbywa się zabrudzeń choćby z trudno dostępnych miejsc. Dzięki specjalnemu czujnikowi TOF szczotka czyści przestrzenie wzdłuż ścian i w rogach więc możesz być pewien, iż Twoje mieszkanie zostanie starannie odkurzone.

  Umyje Twoje podłogi Oprócz funkcji odkurzania Roidmi Eve Plus wyekwipowano dodatkowo w możliwość mopowania podłóg. Dzięki 3 trybom dozowania wody możesz dopasować jej poziom do rodzaju czyszczonej powierzchni.

  Co więcej, użycie inteligentnych rozwiązań pozwala kontrolować liczba rozprowadzanej wody. W efekcie możesz być pewien, iż nakładka mopująca jest za każdym razem nawilżona, nie musisz się także martwić o ewentualne zacieki.

  Najniższe dozowanie sprawdzi się w sytuacji mycia płytek, średnie – do paneli, a najwyższy poziom wody pomoże zadbać o czystość kafelek w kuchni. Zbiornik o obszerności 250ml starczy na umycie 250m² powierzchni, więc z powodzeniem wykorzystasz go do mycia podłóg w sporym domu.

  przeznaczona aplikacja Korzystaj z możliwości, jakie proponuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania – dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je konsolidować. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę albo strefy zakazane, żeby Eve Plus wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia.

  Istnieje także możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze pokaźniejszej kontroli nad urządzeniem. Opróżni zbiornik za Ciebie Stacja ładująca to też kosz na śmieci. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, odkurzacz powróci do stacji i opróżni go.

  Robot ponadto ozonową technologię antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Ponieważ rura, przez którą są odprowadzane zanieczyszczenia jest krótsza niż w innych robotach, kurz szybciej trafia do zbiornika i nie blokuje jej.

  Zbiornik o pojemności 3 litrów wystarcza na miesiąc więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

  Do 250m² czystej powierzchni na jednym naładowaniu Akumulator o objętości 5200mAh, a także inteligentny system zarządzania baterią BMS sprawiają, że Roidmi Eve Plus może pracować aż do 250 minut. Tak długi czas pracy zezwala na posprzątanie do 250m² powierzchni na jednym naładowaniu.

  Bateria urządzenia się rozładowała? Nie szkodzi! Odkurzacz wynajdzie stację ładowania, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał pracę. „Hej Alexa, rozpocznij sprzątanie.” Przejmij całkowitą kontrolę nad urządzeniem!

  Roidmi Eve Plus współpracuje z Google Assistant, a także Amazon Alexa, co oznacza, że możesz sterować nim głosowo. Wystarczy prosta komenda, żeby rozpocząć sprzątanie, zatrzymać je lub odesłać urządzenie do stacji dokującej.

  choćby jeśli nie masz pod ręką smartfona, możesz kontrolować Eve Plus, nie ruszając się z fotela! Z dbałością o szczegóły Odkurzacz został zaprojektowany ze szczególną uwagą na szczegóły, dzięki czemu zniewala nie tylko produktywnością,na dodatek postępowym wyglądem.

  Obrotowa rolka szczotki oraz szczotki boczne dokładne czyszczenie. Na górze urządzenia umieszczono między innymi przycisk zasilania dla wygodnej obsługi, a zastosowanie wysokiej jakości tworzyw zapewnia solidność towaru.

  Natomiast smukła budowa pozwala Eve Plus wyczyścić powierzchnie pod meblami. W komplecie Robot czyszczący x1 samoczynna stacja opróżniania x1 Zbiornik na wodę x1 Szczotka boczna x2 Mop jednorazowy x10 Mop x1 Worek na odpady x3 Specyfikacja firma Roidmi Nazwa Robot Vacuum and Mop Cleaner with Cleaning Base Moc ssania Maks.

  3200 Pa Zalecana powierzchnia obszaru czyszczenia Do 250 m2 Wysokość pokonywanych przeszkód Do 2 cm Akumulator 5200 mAh Czas ładowania Ok. 250 minut Czas sprzątania Ok. 250 minut pojemność zbiornika na wodę Ok.

  250 ml pojemność zbiornika na odpady 300 ml Moc stacji opróżniania 850 W Moc robota 50 W Waga robota Ok. 3,5 kg wymiary robota 355x355x100 mm Waga stacji opróżniania Ok. 4,3 kg wymiary stacji opróżniania 358x300x174 mm pojemność worka na śmieci 3 l odcień czarny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Roidmi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Roidmi,
 • odkurzacze domowe Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Roidmi, odkurzacz domowy Roidmi cena, opinie o odkurzaczach domowych Roidmi, ranking odkurzaczy domowych Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *