Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe RoboJet. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy RoboJet. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych RoboJet,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe RoboJet. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami RoboJet, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Mop elektryczny washer marki Robojet

Mop elektryczny washer marki Robojet Najniższa Cena Online

Mop elektryczny washer marki Robojet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mop elektryczny washer marki Robojet
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Mop i odkurzacz bezprzewodowy 2w1 firmy RoboJet. Mop najnowszej generacji czyści na mokro i sucho wszystkiego rodzaju uciążliwe zabrudzenia takie jak np. Ugotowany ryż, zaschnięta plama po syropie czy sierść zwierząt....

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270)

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270) Najniższa Cena Online

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270)
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  RoboJet X-One to robot sprzątający najnowszej generacji i najwyższej jakości gwarantujący imponującą efektywność sprzątania, mapowanie przestrzeni, największą moc przy zachowaniu najniższej ilości emitowanego hałasu.

  Dzięki technologii Laser360° PRO obraz zamieniany jest na tysiące punktów obrazujących otoczenie robota. Wszystkie punkty przetworzone przez mocny 8 rdzeniowy procesor robota tworzą genialnie odwzorowaną mapę powierzchni dostępną w aplikacji mobilnej.

  Robot zapisuje mapę, dzięki temu robot dokładnie posprząta w jeszcze krótszym czasie ekspresowo i starannie. Inteligentne czujniki idealną orientację w przestrzeni, dzięki temu odkurzacz produktywnie omija przeszkody, a dzięki czujnikom odległości robot wyeliminuje precyzyjnie skażenia w bezpośrednim kontakcie z meblami i ścianami....


RoboJet Duel (5905279253018)

RoboJet Duel (5905279253018) Najniższa Cena Online

RoboJet Duel (5905279253018) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: RoboJet Duel (5905279253018)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jako Autoryzowany punkt handlowy oferujemy Państwu roboty, akcesoria i części zamienne z oficjalnej polskiej dystrybucji:

  RoboJet Duel 3

  Następca perfekcyjnej kolekcji robotów sprzątających, całkowicie odmieniony imponuje funkcjonalnością produktywnością. RoboJet Duel 3 wykorzystuje nawigacje żyroskopową, ma akcesorium w postaci głowicy przemywającej połączonej z pojemnikiem na zanieczyszczenia. Zainstalowany w robocie moduł Wifi umożliwia połączenie robota z aplikacją mobilną co umożliwia wykorzystywanie w prędki sposób wielu jego funkcji, a także obserwowanie pracy urządzenia naniesionej na wirtualną mapę sprzątania.  Charakterystyka pracy

  Robot sprzątający wykorzystuje system nawigacji żyroskopowej. Zastosowane urządzenie że Duel 3 jeździ w zorganizowany sposób „miejsce przy miejscu”. Automatyczny odkurzacz namierza przeszkody, a także płynnie je omija nie burząc toru jazdy. System poruszania się robota efektywność sprzątania, a także pokrycie całej powierzchni na której RoboJet pracuje.  Hybryda

  W skład wyposażenia robota sprzątającego wchodzi akcesorium w postaci głowicy przemywającej połączonej z pojemnikiem na zanieczyszczenia. Jej występowaniu umożliwia jednoczesne mopowanie i odkurzanie powierzchni. Użytkownik po zmianie standardowego kosza na zanieczyszczenia (0,6l) na specjalny 2-komorowy – woda (400ml), a także kurz (300ml) sprawia ze RoboJet Duel 3 w trakcie pracy odkurza i przeciera na mokro powierzchnie. Woda znajdująca się w pojemniku transportowana jest na ściereczkę z mikrofibry która wchłania zanieczyszczenia pozostawiając podłogę wyraźnie odświeżoną. Warto pamiętać iż robot poruszając się razem z głowicą pobiera wyraźnie więcej energii z akumulatora niż w charakterystycznym trybie odkurzania. Skutkuje to krótszym czasem pracy na jednym ładowaniu.


  System 4-stopniowego sprzątania

  RoboJet Duel 3 stosuje system 4-stopniowego sprzątania w skład którego wchodzą – dwie szczotki boczne, szczotka główna, silnik zasysający oraz głowica przemywająca. Umiejscowione symetrycznie po bokach urządzenia, szczotki boczne zagarniają skażenia w obszar roboczy szczotki głównej, a także siły zasysającej. Budowa, a także charakterystyka pracy wirujących szczotek samoczynny odkurzacz zbiera zanieczyszczenia znajdujące się w miejscach trudno przystępnych np. Przy ścianach albo w rogach pomieszczeń. Szczotka główna przeplatana gumą i włosiem, idealnie sprawdza się równocześnie na powierzchniach twardych jak i dywanowych. Wytwarzana z trwałych materiałów, sprawne zbieranie zanieczyszczeń w momentalnym tempie. Umiejscowiona na tyle urządzenia głowica myjąca przeciera odkurzoną powierzchnie nawilżoną nakładką z mikrofibry gwarantując wyraźne odświeżenie powierzchni sprzątanej.

  Aplikacja przenośna

  Korzystając z aplikacji RoboJet użytkownik zyskuje dostęp do podglądu mapy powierzchni sprzątanej poprzez Duel 3, programowania harmonogramu sprzątania, zarządzania funkcjami robota. Aplikacja zezwala na komfortowy i prędki sposób na zarzadzanie robotem sprzątającym kiedy chcesz i skąd chcesz.


  Potrójna filtracja

  samoczynny odkurzacz posiada umiejscowiony w koszu na zanieczyszczenia zespół filtrów powietrza który ma za zadanie zatrzymywanie zanieczyszczeń w pojemniku oraz filtracje powietrza przepływającego poprzez robota. Filtr podstawowy i gąbkowy zatrzymują pokaźniejsze zanieczyszczenia, filtr HEPA natomiast zajmuje się przechwytywania 99,5% cząstek wielkości 0,3 mikrona. Tak produktywny system filtracji nie tylko zatrzymuje zanieczyszczenia w koszu na kurztakże oczyszcza powietrze w miejscu pracy robota sprzątającego.


  Silnik

  RoboJet Duel 3 ma bezszczotkowy silnik tworzyjący siłę ssania 1800Pa. Przekłada się to na wydajne zasysanie zanieczyszczeń z powierzchni, a także tych transportowanych poprzez szczotki w obszar pracy silnika. Obfita siła zasysająca we współpracy z głowicą przemywająca, a także systemem szczotkowania wytwarza urządzenie, które natychmiastowo upora się z kurzem oraz innymi zabrudzeniami w Twoim Domu.


  Cicha praca robota

  Mimo dużej siły zasysającej oraz intensywnej pracy szczotek RoboJet Duel 3 jest bardzo cichy. Podczas pracy nie zwraca zbytnio na siebie uwagi a już niewątpliwie nie przeszkadza w przebywaniu w domu.


  Wysokość

  Tylko 7,5 cm wysokości umożliwia robotowi sprzątającemu dotarcie w sporo trudno dostępnych miejsc np. Pod szafki, łóżko. Tak niska konstrukcja odkurzacza przy zachowaniu perfekcyjnego systemu pracy czyni z RoboJet Duel 3 urządzenie uniwersalne pod każde mieszkanie czy dom.


  Czujniki

  automatyczny odkurzacz ma czujniki które wykrywają wszelkie uskoki czy krawędzie. Dzięki ich obecności robot może poruszać się luźno po dowolnym terenie bez ryzyka spadku, system czujników eliminuje ryzyko uszkodzenia urządzenia albo otoczenia.


  szczególnie prawidłowy dla alergików i posiadaczy zwierząt

  RoboJet Duel 3 wykorzystuje 4-stopniowy system sprzątania, a także układ potrójnej filtracji. Skutkuje to genialną eliminacja nie tylko kurzu czy sierścirównież pyłków, zarodników pleśni, a także innych alergenów. Automatyczny odkurzacz kompleksowo zatroszczy się o czystość podłóg w Twoim domu.


  Harmonogram sprzątania

  Robot posiada funkcje programowania jednostkowego planu sprzątania. Korzystając z aplikacji użytkownik otrzymuje możliwość zaprojektowania harmonogramu odkurzania na cały tydzień.


  informacje techniczne:

  Producent: RoboJet

  Model: Duel 3

  Czas pracy: 90-120 minut

  Czas ładowania: 240-300 minut

  pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l

  pojemność zbiornika hybrydowego:
  0,3l kurz i 0,4l woda

  rodzaj filtru: HEPA

  rozmiary:

  średnica: 33 cm

  wysokość: 7,5 cm

  Waga: 3 kg

  Gwarancja: 2 lata / 24 miesiące


  Zawartość zestawu

  RoboJet Duel 3

  Pojemnik hybrydowy

  Zintegrowana stacja ładująca

  kabel

  Filtr powietrza

  Akumulator RoboJet Li-Ion (w urządzeniu)

  Dwie szczotki boczne

  Narzędzie do czyszczenia

  Pilot zdalnego sterowania

  Taśma magnetyczna

  Instrukcja obsługi i prędki start

  Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 2 lat od daty zakupy.


  Zapraszamy do wypożyczenia samoczynnych robotów sprzątających do odkurzania, a także mycia podłóg, dywanów, okien, luster, stołów i glazury od 100zł/dobe.

  Za nieznaczne pieniądze przekonasz się, jak w rutynowym życiu {pomocn|przydatn)e są roboty. Jeśli zdecydujesz się na zakup, za wynajem nie zapłacisz nic. Zapraszamy

  Kliknij, aby zapoznać się zasadami wypożyczenia urządzeń.


  W przypadku, jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Tel. 790 634 007

  E-mail: kontakt@roboexpert.pl


Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ROBOJET Speed Up

Odkurzacz ROBOJET Speed Up Najniższa Cena Online

Odkurzacz ROBOJET Speed Up - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ROBOJET Speed Up
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy i wielofunkcyjny odkurzacz pionowy firmy ROBOJET model Speed Up, który odkurza i myje jednocześnie. Towar o mocy 350W....

Odkurzacz speed up 2 pro marki Robojet

Odkurzacz speed up 2 pro marki Robojet Najniższa Cena Online

Odkurzacz speed up 2 pro marki Robojet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz speed up 2 pro marki Robojet
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  RoboJet Speed Up 2 Pro to odkurzacz bezprzewodowy ze stacją samoczynnego opróżniania, sporej mocy ssania 26 000 Pa i cichej pracy - tylko 60 dB. Multifunkcyjność 6w1, efektywne czyszczenie zróżnicowanych powierzchni.

  zaopatrzony w sterylizację UV-C, zapewnia czystość na najwyższym poziomie.


Robojet Odkurzacz handy (5903268334366)

Robojet Odkurzacz handy (5903268334366) Najniższa Cena Online

Robojet Odkurzacz handy (5903268334366) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robojet Odkurzacz handy (5903268334366)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  progresywna technika do dbania o powszedni porządek. Handy gwarantuje najwyższą produktywność sprzątania i najwyższy komfort stosowania, dzięki technice cyklonowej CyklonPower+, dużej sile ssania, regulacji mocy ssania i sterowania pracą odkurzacza w uchwycie....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy RoboJet opinie,
 • dobre odkurzacze domowe RoboJet cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami RoboJet,
 • odkurzacze domowe RoboJet jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe RoboJet, odkurzacz domowy RoboJet cena, opinie o odkurzaczach domowych RoboJet, ranking odkurzaczy domowych RoboJet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *