Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy pomarańczowy. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych pomarańczowych,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe pomarańczowe. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z pomarańczowymi domowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS

Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS Najniższa Cena Online

Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Opracowany na postawie oczekiwań właścicieli zwierząt. Odkurzacz myjąco-piorący, wyekwipowany filtr wodny AQUA+, specjalne ssawki usprawniające likwidowanie sierści zwierząt, zanieczyszczeń, zbieranie płynów, a także czyszczenie na mokro / pranie dywanów i tapicerki.

  Nowy Thomas jeszcze lepszy! System AQUA+ jako niezawodny sosób na likwidowanie sierści zwierząt.

  Wszyscy właściciele psów czy kotów wiedzą, jak sporo wysiłku wymaga efektywne usunięcie sierści z dywanów, mebli tapicerowanych czy z tapicerki w samochodzie. Podobnie uciążliwe i pracochłonne jest usuwanie plam z tapicerki. Dzięki technologii Thomas AQUA+ jest osiągalne głębokie czyszczenie tkanin tak, iż nie jest konieczne odkurzanie przed czyszczeniem. To oryginalne rozwiązanie oferuje jeszcze wiekszą wydajnośc odkurzania. Więcej brudu usuniętego z dywnów i tapicerki, z podłóg drewnianych i kamienia naturalnego, z laminatu i parkietów, a nawet z powietrza w pomieszczeniu. Technologia Aqua+ służy nie tylko do odkurzania,jednocześnie do oczyszczania powietrza w pomieszczeniu.

  technika odkurzaczy Thomas AQUA+. Nowy rozmiar czystości.

  System AQUA+ jest rozwiązaniem dla osób, które oczekuja higienicznego odkurzania bez konieczności podmiany worka. Jest to także rozwiązanie wszystkich posiadaczy zwierząt domowych: psów czy kotów. Specjalnie opracowany system filtrów wodnych THOMAS AQUA+ za pomoca 1 litra wody zatrzymuje kurz, roztocza, alergeny, brud czy sierść tak, iż nie mogą one wydostać sie z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. W odkurzaczach Thomas kolekcji AQUA+ zastosowano poza filtrem wodnym 7 różnych filtrów: sitkowe, piankowe,higieniczne, z węglem aktywowanym oraz filtr powietrza wylotowego. Specyficznym, bronionym patentem rozwiązaniem jest system dysz, których zadaniem jest spryskiwanie zasysanych zanieczyszczeń. Dzięki temu już na wlocie do filtra wodnego Aqua+ kurz, roztocza i alergeny zostaja zwilżone i związane w wodzie, co uniemożliwia ich ponownemu wydostawaniu się na zewnątrz. Konstrukcję skrzynki filtra wodnego ulepszono w ten sposób, aby jej czyszczenie było łatwe i jak najmniej pracochłonne. Dzięki kształtowi zbliżonemu do sześcianu, bez żadnych ostrych kątów i załamań w środku czyszczenie filtra wodnego jest bardzo proste – po prostu wylewamy zanieczyszszczenia, brud, kurz razem z wodą.
  zastosowane rozwiązania wzornicze i koncepcja szczegółów technologicznych filtra a także system dysz(patent) czynią odkurzacz Thomas Pet&ampFamily urządzeniem wyjątkowym w swej klasie - o niepowtarzalnych zaletach użytkowych. Został on zaprojektowany oraz stworzony w Niemczech.

  Prezentowany model spełnił ascetyczne kryteria Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego i uzyskał ocenę niezwykle dobra w teście przeprowadzonym przez technikzuhause.de

  Czystość można poczuć.

  Przygotowanie do pracy:

  • Odkurzanie za pomocą filtra wodnego Aqua+: napełnienie filtra wodą jest proste, filtr ma formę wyjmowanego kubełka. Starczy jeden litr wody i urządzenie jest gotowe do pracy.
  • Odkurzanie za pomocą konwencjonalnego worka na kurz – za pomoca będącego w pakiecie uchwytu mocujemy worek w miejscu filtra wodnego


  podczas pracy:

  • nie wydziela się typowy nieprzyjemny zapach. Pyły i skażenia toną w kąpieli wodnej filtra wodnego a wywiewane powietrze przechodzi poprzez uzupełniające filtry.(zobacz prezentację na stronie głównej).
  • pyły lekkie, bakterie, pierwotniaki a choćby większość wirusów przechwytywane są przez filtr HEPA
  • silnik ma osobny filtr powietrza wylotowego
  • w przypadku korzystania z opcji prania, woda podawana jest do dyszy piorącej pod pokaźnym ciśnieniem 4 atm. Wykładziny, dywany czy tapicerowane meble czyszczone są aż do osnowy, wzdłuż włókien.
  • w przypadku konieczności szybkiego odkurzania Thomas Pet&ampFamily wyposazono w specjalny uchwyt mocujący i konwencjonalny worek. Za pomocą uchwytu mocujemy worek w miejscu skrzynki filtra wodnego i używamy jak zwykłego odkurzacza. Po zakończeniu odkurzania usuwamy worek z urządzenia. A za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamknięcia mamy możliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,skażenia nie wydostawały się na zewnątrz.
  • Odkurzacz Thomas Pet&ampFamily wyekwipowany jest w uchwyty na dopełniające akcesoria. Sa one zaimplementowane w ramę odkurzacza, dzieki czemu potrzebne akcesoria sa zawsze pod ręką.
  • Dzięki specjalnemu systemowi kontroli siły ssania - TouchTronic – siłę ssania można bezstopniowo regulować, dostosowując ją do potrzeb oraz rodzaju odkurzanej powierzchni.


  Po pracy:

  • filtr wodny z założenia wyklucza ponowny kontakt z alergizującym kurzem i pyłem, który często następuje w sytuacji wielu modeli worków papierowych. Z kubełka filtra starczy wylać brudną wodę, a następnie go opłukać.
  • w przypadku odkurzania z wykorzystaniem worka usuwamy worke z urządzenia, a za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamnkięcia mamy mozliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,zanieczyszczenia nie wydostawały się na zewnątrz.


  Wśród zestawu akcesoriów dodatkowych jest dostepny pojemnik HygieneBox®, który pozwala na higieniczne i szczelne przechowywanie worka poza odkurzaczem. Podczas pracy odkurzacz wymusza częściową wymianę powietrza w pomieszczeniu. Ilość alergenów w środowisku domowym zostaje szczególnie stanowczo zredukowana na mnóstwo godzin. Jednoczesnie otrzymujemy nawilżone powietrze, które staje sie zauważalnie świeże i czyste.

  towar
  firma
  Kod producenta
  AQUA PET&FAMILY
  informacje podstawowe
  Funkcje
  Elektroniczna
  Worek na kurz Moc technologiczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Turboszczotka
  Ssawka do tapicerki
  Ssawka szczelinowa
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

Hyundai VC 020

Hyundai VC 020 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe bordowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Hyundai VC 020 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 020
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Hyundai VC 020 O w kolorze pomarańczowo-metalicznym to poręczny odkurzacz pionowy 2 w 1, z możliwością wykorzystania jako ręczny albo stojący. Jest idealny do czyszczenia wszystkich wariantów podłóg, w tym trudno dostępnych miejsc i bez problemu radzi sobie odkurzając okruchy z blatu stołu albo szafek kuchennych. Jest lekki, kompaktowy i za każdym razem pod ręką do szybkiego zastosowania.

  Moc odkurzacza pionowego wynosi 600 W. Radzi sobie z normalnymi zanieczyszczeniami, pasuje do codziennego sprzątania i normalnego nieporządku.

  Odkurzacz jest bezworkowy, wszystkie skażenia zbiera się w naczyniu zbiorczym o objętości 0,5 litra. efektywny filtr HEPA gwarantujący filtrację.

  Odkurzacz pionowy nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ może on być umieszczony w pozycji parkującej, aby nie przeszkadzał. Posiada składany uchwyt do komfortowego przechowywania. Wyjątkowo długi przewód 7 metrów pozwala na zasięg 8 m.

MPM Product MOD-25

MPM Product MOD-25 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:6 m;Dominujący barwa:czarny;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;dodatkowe opcje:automatyczne zwijanie kabla, nietrudne opróżnianie pojemnika, miękkie kółka, technika cyklonowa;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa reemisji kurzu:B;Klasa produktywności odkurzania dywanów:C;Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A;kolor:pomarańczowo-czarny;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:1,1 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:27,8 kWh;typ worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w zestawie:ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, szczotka niewiele znacząca, wąż ssący;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 200 W. Ranking TOP10 modeli

Shark IZ201EU

Shark IZ201EU Najniższa Cena Online

Shark IZ201EU - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Shark
 • Pełna nazwa odkurzacza: Shark IZ201EU
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, wyjmowana bateria;Gwarancja:60 miesięcy;Kolor:pomarańczowo-szary;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:40 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,7 litra;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:4,1 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:24,5 cm;rozmiary - szerokość:26 cm;wymiary - wysokość:118 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, ładowarka;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Hyundai VC 014

Hyundai VC 014 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 014 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 014
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz beztorebkowy

  • Odkurzacz ma 3 AAA (A - klasa energetyczna, A - klasa na twardych podłogach, A - klasa w filtracji)
  • ECO silnik z obniżoną mocą pobieraną zapewniający oszczędną eksploatację i wysoką produktywność odkurzania
  • technika naczynia bezrorebkowego w kompilacji z filtrem HEPA
  • klarowne naczynie do pyłu zastępuje bieżące torebki pyłowe
  • Proste zestawienie do prędkiego zastosowania
  • Elektroniczna regulacja wydajności ssącej na odkurzaczu
  • Mechaniczna regulacja na uchwycie węża zapewni natychmiastowe obniżenie efektywności ssącej
  • Zasięg nawet 8 m nieprzeciętny do normalnego gospodarstwa domowego
  • poręczne wymiary i niska waga umożliwiają łatwe przechowywanie i prostą manipulację
  • Uchwyt do przystępnej manipulacji
  • Długość kabla zasilającego 5 m
  • Obrotowe przednie kółko o 360° do poruszania się odkurzacza w wszelkich kierunkach
  • samoczynne nawijanie kabla zasilającego
  • Wnęka do przymocowania akcesoriów dodatkowych przy przechowywaniu
  • Średnica podłączająca wyposażenia 32 mm


  atrybuty

  • Zasilanie ~220-240 V
  • Moc pobierana 800 W
  • objętość naczynia do pyłu 1 l
  • Deklarowany poziom mocy akustycznej 78 dB(A) re 1pW


  WYPOSAŻENIE ZAWARTE W PAKOWANIU

  • Uniwersalna ssawka podłogowa (przełączanie do odkurzania dywanów albo twardych podłóg)
  • ssawka szczelinowa - nadaje się do odkurzania w wąskich i trudno dostępnych miejscach (np. W żebrach grzejników, za meblami itp.)
  • Szczoteczka z delikatnymi szczecinami pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które potrzebujesz oszczędnie pozbawić kurzu
  • Ssawka poduszkowa - oszczędnie odkurzy miękkie powierzchnie tekstylne, jako tapicerka albo poduszki
  • Metalowa rurka teleskopowa (80 cm) - pozwala na genialne ustawienie wysokości dla użytkownika


  WYPOSAŻENIE DO NABYCIA

  • filtr HEPA w naczyniu do pyłu HYUHF014
  • Wyjściowy filtr HEPA HYUOHF014

Xiaomi H9 Pro

Xiaomi H9 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi H9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi H9 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jimmy H9 Pro to niesamowicie efektywny, ergonomiczny, bezprzewodowy odkurzacz. Moc choćby 200 AW zapewnia wymarzoną skuteczność, a czas pracy do 80 minut pozwala dokładnie posprzątać cały dom nawet kilka razy....


Clatronic BS 1294

Clatronic BS 1294 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1294 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1294
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki i energooszczędny Odkurzacz BS 1294 marki CLATRONIC to urządzenie, które doskonale pasuje to prędkiego i efektywnego sprzątania. Ten lekki – waży zaledwie 4,7 kg i kompaktowy odkurzacz pomoże w utrzymaniu w czystości całego mieszkania.

  CLATRONIC BS 1294 charakteryzuje się nad wyraz wysoką efektywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii ( klasa A – 26,7 kWh/rocznie). Dostosowywana moc konkretny silnik – 700 W, a także duży zasięg kabla zasilającego, aż do 6,7 metrów pozwoli odkurzyć bez problemu pokaźniejszą powierzchnię.

  W połączeniu z elastycznym wężem uzyskujemy szczególnie zwrotny odkurzacz, który daje pełną swobodę poruszania się. Ponadto odkurzacz CLATRONIC BS 1294 posiada elektroniczny system regulacji ssania, przy pomocy, którego genialnie dostosujemy moc do własnych potrzeb i do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  sprawny i wielofunkcyjny Na wyposażeniu CLATRONIC BS 1294 znajduje się uniwersalna ssawko-szczotka, która sprawnie likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z wykładzin i dywanów. Dodatkowo w zestawie odszukamy 1,25-litrowy zbiornik na kurz, trzy końcówki: płaska, szczelinowa, mini-szczotka, a także metalową rurę teleskopową z uchwytem na końcówki.

  nadzwyczajny dla alergików Odkurzacz CLATRONIC BS 1294 to świetne rozwiązanie dla alergików. Urządzanie nowoczesny potrójny system filtracji powietrza - dwa filtry HEPA, zatrzymujące 99,97% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.

  Dzięki CLATRONIC BS 1294 możesz cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe XClea. Ranking TOP10 modeli

Hyundai VC 009

Hyundai VC 009 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 009 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 009
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:0;Dominujący kolor:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biało-pomarańczowy;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:80 dB;wariant worka:pojemnik;wariant filtra:cyklonowy;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,1 kg;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;wymiary - głębokość:23,5 cm;wymiary - szerokość:34,5 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Clatronic BS 1302

Clatronic BS 1302 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1302 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1302
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  informacje technologicznE:• technika Eko-Cyklon • technika filtra bezworkowego • System poczwórnego mikrofiltra • Metalowa rura teleskopowa (długość ok. 92cm) • pokaźny promień roboczy (ok. 8,30m) • Dwufunkcyjna szczotka podłogowa • Szczotka parkietowa • Końcówka 2w1: połączona szczotka/ssawka szczelinowa • Gumowane rolki, idealne do podłóg • ergonomiczny uchwyt do przenoszenia • samoczynne zwijanie kabla • Moc: 700W • Klasa sprawności energetycznej: A • Roczne zużycie energii: 28,0 kWh/rok • Klasa skuteczności odkurzania dywanu: E • Klasa sprawności odkurzania podłogi twardej: B • Klasa reemisji kurzu: G • Poziom głośności dB(A): 85,0 • Zasilanie sieciowe: 220-240 V, 50/60 Hz • rozmiary: 250x330x380mm (SxWxG) • Waga: 5,30kg...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy pomarańczowy opinie,
 • dobre odkurzacze domowe pomarańczowe cena,
 • ranking z pomarańczowymi domowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze domowe pomarańczowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe, odkurzacz domowy pomarańczowy cena, opinie o odkurzaczach domowych pomarańczowych, ranking odkurzaczy domowych pomarańczowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.