Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy niebieski do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych niebieskich do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe niebieskie do 1500 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z niebieskimi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz BISSELL 17132 Crosswave (0011120233711)

Odkurzacz BISSELL 17132 Crosswave (0011120233711) Najniższa Cena Online

Odkurzacz BISSELL 17132 Crosswave (0011120233711) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BISSELL 17132 Crosswave (0011120233711)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i suszyć, do tego sprawdzi się w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te potrzeby jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave nieprzeciętnie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o tradycyjnych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest zwykle za dużą sprawność pracy oraz niezawodność działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave asygnowany jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z różnego typu podłóg, mycia twardych nawierzchni i likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym konwencjonalny odkurzacz, szczotkę czy mop. Instynktowną obsługę gwarantuje cyfrowy system sterowania. Wystarczy wybrać z menu typ podłogi,wydajnie sprzątnąć każdy rodzaj nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave pozostał wyekwipowany w szczotkę z miękkiego włosia, która zapobiega powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Odpowiednie rozmiary końcówki zezwalają na czyszczenie choćby najmniej dostępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz został zaopatrzony w dwa niezależne zbiorniki – na czystą i brudną wodę. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę jedynie czystą wodą.

  Pojemnik, w którym gromadzi się brudna woda, można z łatwością zdemontować, co umożliwia prędkie pozbycie się skategoryzowanych skażeń. Bezworkowa budowa Bissell CrossWave cechuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz znakomicie spełni oczekiwania w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ eliminuje nadmiar alergenów. Zanieczyszczenia zbierane są do zbiornika, który można z łatwością opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany kolor Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja techniczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m objętość kubła na brud (l) 0.62 L łatwe czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt komfortowy, przyjemny w dotyku W komplecie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 poziomów) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik prędkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak wariant filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 200 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy niebieski do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe niebieskie do 1500 zł cena,
 • ranking z niebieskimi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe niebieskie do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 1500 zł, odkurzacz domowy niebieski do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych niebieskich do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych niebieskich do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *