Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Mamibot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Mamibot. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Mamibot,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Mamibot. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Mamibot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Mamibot NEEBO

Mamibot NEEBO Najniższa Cena Online

Mamibot NEEBO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot NEEBO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Spraw sobie dodatkową parę dłoni do sprzątania i zaufaj nowoczesnej technice. Jesteś alergikiem? Masz czworonożnego pupila, który zmienia sierść a może jesteś rodzicem, który chce zapewnić dzieciom najwyższy komfort i czystość w domu?

  Neebo White to kolejny odkurzacz samoczynny w przystępnej, jeszcze niższej cenie! producent NEEBO uzupełnia swoją ofertę o coraz nowsze i różnorodne produkty. Wprowadzamy odpowiednik naszego kultowego Grey'a o nieco innych parametrach, które posiadają wpływ na jego interesującą cenę.

  Model ten to odkurzacz automatyczny hybrydowy, czyli 2w1! Robot jest w stanie pracować półtorej godziny, co zapewni wysprzątanie ok. 80m2 powierzchni przejeżdżając ją dwukrotnie. Za pomocą wymiennych pojemników, ustalisz tryb pracy robota - na sucho lub na mokro. Nasza nowość jest zaopatrzona ponadto w czujniki przeciwupadkowe i przeciw wplątaniu się w kable, więc spokojnie może pracować podczas Twojej nieobecności.

  Dzięki codziennym porządkom i odkurzaniu zlikwidujesz w znacznym stopniu nadmiar kurzu, a także alergenów, który posiadają negatywny wpływ na zdrowie każdego domownika.

  Neebo White - wysokiej klasy robot, który pomoże w szybkim i skutecznym czyszczeniu wszystkich podłóg twardych i zastąpi niewygodny tradycyjny odkurzacz. Jego najważniejszymi cechami, które wyróżniają robota to:

  • - nowoczesna technika nawigacji
  • - Dociera w trudno przystępne miejsca
  • - Dodatkowa funkcja mopowania
  • - Zdalne sterowanie
  • - przystępny w obsłudze

  Pielęgnacja czarnych, matowych powierzchni albo o wysokim połysku. Intensywne promienie słoneczne mogą powodować destabilizację czujników robota (jest to kwestia zaimplementowanej technologii – optyka i podczerwień, a nie wada fabryczna urządzenia).

  Pojemnik na wodę: Do pojemnika należy wlewać TYLKO WODĘ! Jeżeli chcesz jednak zastosować środka czyszczącego podłogi należy wykorzystać odpowiednie stężenie płynu - stosując proporcjonalnie do objętości maksymalnej pojemnika - 350ml (typowy płyn do podłóg - ok. 2ml na pojemnik). Nie używaj płynów o gęstej konsystencji/woskujących - prowadzi to do uszkodzenia pojemnika.

  Dołącz do grona setek zadowolonych klientów, złóż zamówienie i odkryj możliwości, jakie daje nasz najnowszy produkt.

  nieraz pytacie nas w rozmowach czym się ten produkt różni od sprzętów producenta iLIFE. Odpowiedź jest prosta. Ma ulepszony stosunek wyposażenia do ceny.

  dane o aplikacji odszukasz tu ---> Połączenie NEEBO White z aplikacją TuyaSmart


Mamibot Grey

Mamibot Grey Najniższa Cena Online

Mamibot Grey - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot Grey
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  GREY Robot Sprzątający 2w1 sprząta i mopuje Robot hybrydowy, za pomocą tego urządzenia możesz równocześnie sprawnie zbierać brud i kurz i przecierać podłogi na mokro.
  Wzbogacony o mocniejszy akumulator i silnik, względem poprzedniej wersji. Zapewnia to dłuższy czas pracy i ulepszone efekty sprzątania. Robot sprzatający Mamibot GREY Kod artykułu: PKT00090
  Ean: 6970626160201
  Robot hybrydowy 2w1
  Mapowanie powierzchni
  Podwójna siła ssania
  dedykowana aplikacja mobilna
  Harmonogram pracy
  Dwa oddzielne pojemniki
  skuteczna bateria
  Algorytm ZIG-ZAG
  automatyczny powrót do stacji atrybuty technologiczne Moc ssania: 2000 pa
  Napięcie: 14.4 V
  Bateria: Li-ion 2600 mAh
  Wysokość: 7,9 cm
  Średnica: 33 cm
  Filtr: Hepa
  Czas ładowania: 2-3 godziny
  Zakres sprzątania: 150 - 180 m2
  Czas pracy: 100-120 minut
  pojemność pojemnika suchego: 600 ml
  objętość pojemnika mokrego: 350 ml
  Głośność: 55-60 dB
  Kolor: Szary Robot hybrydowy 2w1 za pomocą tego urządzenia możesz równocześnie sprawnie zbierać brud i kurz oraz przecierać podłogi na mokro. GREY został wyposażony w dwa oddzielne pojemniki.
  Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości. Drugi pojemnik został podzielony na dwie części – część na śmieci oraz na wodę. Możesz, więc nalać do naczynia aż 350 ml wody i w ten sposób przetrzeć na mokro całkiem sporą powierzchnię (ponad 100 m2) bez konieczności napełniania zbiornika. Sam decydujesz, czy chcesz, żeby robot jedynie zebrał kurz i brud, czy starł dodatkowo podłogi na mokro. Nowoczesny silnik Robot został wyekwipowany w innowacyjny silnik gwarantuje maksymalną siłę ssania i mniejsze zużycie energii.
  Grey poradzi sobie choćby z mocno zabrudzoną powierzchnią, dzięki podwójnej sile ssania.
  Od dzisiaj możesz odpoczywać, gdy będzie sprzątać za Ciebie. System nawigacji Grey to inteligentne urządzenie, z wyjątkowo zorganizowanym trybie pracy.
  Robot samoczynnie wyznacza trasę sprzątania, żeby zebrać brud ze wszelkich miejsc.
  wbudowany żyroskop zezwala na korygowanie trasy samoczynnie podczas napotkania przeszkody aby zachować równoległy tor sprzątania. Pokonywanie przeszkód Robot radzi sobie z podjazdem na przeszkody o wysokości do 1,5 cm (dywany, wykładziny, listwy progowe). Poruszanie się robota jest w pokaźnej mierze uzależnione od struktury podłoża.
  Jeżeli dywan ma miękką strukturę rodzaju shaggy i podobne, robot odmówi pracy na zbyt miękkiej powierzchni, zawiadamiając to odpowiednim błędem na panelu.
  Ze względu na różne typy dywanów w polskich domach, producent nie zapewnia możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie). Czujniki spadku Nie musisz się martwić, że Twój robot spadnie ze schodów. Grey wyposażony został w typowe czujniki przeciwupadkowe oraz czujniki ścian, odpowiedzialne za bezpieczna jazdę urządzenia. Inteligentne ładowanie baterii Przy niskim poziomie baterii funkcja samoczynnego ładowania skieruje urządzenie do stacji dokującej, a dzięki mapowaniu Grey sam wybierze najlepszą trasęsprzątania i bez trudu wyszuka bazęładującą Monitoring pracy robota przez aplikację Możesz uruchomić swojego robota przy pomocymobilnej aplikacji i na bieżąco obserwować jego pracę Robot Grey został zaprogramowany tylko w języku angielskim. Dzięki aplikacji możesz zaplanować pracę urządzenia raz i ciesz się czystąpodłogą każdego dnia Zawartość zestawu Robot Pilot 2x bateria AAA 2x szczotki boczne 1x szczotka główna 2x ściereczka do mopowania 1x filtr hepa 1x pędzelek do czyszczenia 2x pad
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Nilfisk. Ranking TOP10 modeli

Mamibot ExVaC680S

Mamibot ExVaC680S Najniższa Cena Online

Mamibot ExVaC680S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot ExVaC680S
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający MAMIBOT EXVAC680S Biały to jeden z najszczególniej opłacalnych i skutecznych odkurzaczy automatycznych, wraz z szeroką gamą najnowszych technice innowacyjnych technologii. Jest kompatybilny z Amazon Alexa, Google Play, All-in-One Controlled by App i może być obsługiwany z dowolnego miejsca na świecie tak długo, jak dostępna jest sieć....


Mamibot EXVAC880S

Mamibot EXVAC880S Najniższa Cena Online

Mamibot EXVAC880S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot EXVAC880S
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Nowy robot odkurzający i mopujący podłogę marki Mamibot imponuje technologicznym wyrafinowaniem i wyjątkowo dużą mocą ssania oraz funkcją wycierania, intuicyjną aplikacją i sterowaniem głosowym....

Mamibot EXVAC660

Mamibot EXVAC660 Najniższa Cena Online

Mamibot EXVAC660 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot EXVAC660
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  GREY Robot Sprzątający 2w1 sprząta i mopuje Robot hybrydowy, przy pomocy tego urządzenia możesz równocześnie produktywnie zbierać brud i kurz, a także przecierać podłogi na mokro. Wzbogacony o mocniejszy akumulator oraz silnik, względem poprzedniej wersji. Gwarantuje to dłuższy czas pracy oraz ulepszone efekty sprzątania. Robot sprzatający Mamibot GREY Robot hybrydowy 2w1 Mapowanie powierzchni Podwójna siła ssania dedykowana aplikacja mobilna Harmonogram pracy Dwa oddzielne pojemniki efektywna bateria Algorytm ZIG-ZAG samoczynny powrót do stacji cechy technologiczne Moc ssania: 2000 pa Napięcie: 14.4 V Bateria: Li-ion 2600 mAh Wysokość: 7,9 cm Średnica: 33 cm Filtr: Hepa Czas ładowania: 2-3 godziny Zakres sprzątania: 150 - 180 m2 Czas pracy: 100-120 minut pojemność pojemnika suchego: 600 ml pojemność pojemnika mokrego: 350 ml Głośność: 55-60 dB Robot hybrydowy 2w1 przy pomocy tego urządzenia możesz równocześnie wydajnie zbierać brud i kurz, a także przecierać podłogi na mokro. GREY został wyekwipowany w dwa oddzielne pojemniki. Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości. Drugi pojemnik został podzielony na dwie części – część na śmieci, a także na wodę. Możesz, więc nalać do naczynia aż 350 ml wody i w ten sposób przetrzeć na mokro całkiem sporą powierzchnię (ponad 100 m2) bez konieczności napełniania zbiornika. Sam decydujesz, czy chcesz, by robot jedynie zebrał kurz i brud, czy starł również podłogi na mokro. Innowacyjny silnik Robot został wyposażony w nowoczesny silnik gwarantuje maksymalną siłę ssania i mniejsze zużycie energii. Grey poradzi sobie nawet z potężnie zabrudzoną powierzchnią, dzięki podwójnej sile ssania. Od dzisiaj możesz odpoczywać, gdy będzie sprzątać za Ciebie. System nawigacji Grey to inteligentne urządzenie, z wyjątkowo zorganizowanym trybie pracy. Robot samoczynnie wyznacza trasę sprzątania, aby zebrać brud ze wszelkich miejsc. Zastosowany żyroskop pozwala na korygowanie trasy automatycznie w trakcie napotkania przeszkody by zachować równoległy tor sprzątania. Pokonywanie przeszkód Robot radzi sobie z podjazdem na przeszkody o wysokości do 1,5 cm (dywany, wykładziny, listwy progowe). Poruszanie się robota jest w pokaźnej mierze uzależnione od struktury podłoża. Jeżeli dywan ma miękką strukturę typu shaggy i podobne, robot odmówi pracy na zbyt miękkiej powierzchni, zawiadamiając to odpowiednim błędem na panelu. Ze względu na najróżniejsze typy dywanów w polskich domach, marka nie gwarantuje możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie). Czujniki spadku Nie musisz się martwić, że Twój robot spadnie ze schodów. Grey zaopatrzony został w charakterystyczne czujniki przeciwupadkowe, a także czujniki ścian, odpowiedzialne za bezpieczna jazdę urządzenia. Inteligentne ładowanie baterii Przy niskim poziomie baterii funkcja automatycznego ładowania skieruje urządzenie do stac...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Mamibot EXVAC890

Mamibot EXVAC890 Najniższa Cena Online

Mamibot EXVAC890 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot EXVAC890
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


Mamibot ExvaC880

Mamibot ExvaC880 Najniższa Cena Online

Mamibot ExvaC880 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot ExvaC880
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny z nawigacją laserową 4. Generacji. Mamibot Exvac880 Wisor oferuje nawigację LDS4.0 + SLAM, automatyczne ładowanie, filtrację HEPA i 2 szczotki boczne. Sterowanie przy pomocy pilota, aplikacji przenośnej lub asystenta domowego Alexa lub Google Home.

Mamibot W120-T

Mamibot W120-T Najniższa Cena Online

Mamibot W120-T - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot W120-T
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Mamibot ExVaC680

Mamibot ExVaC680 Najniższa Cena Online

Mamibot ExVaC680 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot ExVaC680
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roboty Mamibot EXVAC680 proponują wysokiej klasy technikę czyszczenia, bardziej przychylny design dla użytkownika i niezwykłą odporność maszyn na lata. Nieustanne dążenie do perfekcji, przy jednoczesnym badaniu potrzeb rynkowych i odnoszenia się do osiągnięć konkurencji....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Mamibot W200

Mamibot W200 Najniższa Cena Online

Mamibot W200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot W200
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Mamibot opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Mamibot cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Mamibot,
 • odkurzacze domowe Mamibot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Mamibot, odkurzacz domowy Mamibot cena, opinie o odkurzaczach domowych Mamibot, ranking odkurzaczy domowych Mamibot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.