Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Mamibot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Mamibot. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Mamibot,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Mamibot. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Mamibot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201)

Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201) Najniższa Cena Online

Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  GREY Robot Sprzątający 2w1 sprząta i mopuje Robot hybrydowy, przy pomocy tego urządzenia możesz równocześnie produktywnie zbierać brud i kurz, a także przecierać podłogi na mokro. Wzbogacony o mocniejszy akumulator oraz silnik, względem poprzedniej wersji. Gwarantuje to dłuższy czas pracy oraz ulepszone efekty sprzątania. Robot sprzatający Mamibot GREY Robot hybrydowy 2w1 Mapowanie powierzchni Podwójna siła ssania dedykowana aplikacja mobilna Harmonogram pracy Dwa oddzielne pojemniki efektywna bateria Algorytm ZIG-ZAG samoczynny powrót do stacji cechy technologiczne Moc ssania: 2000 pa Napięcie: 14.4 V Bateria: Li-ion 2600 mAh Wysokość: 7,9 cm Średnica: 33 cm Filtr: Hepa Czas ładowania: 2-3 godziny Zakres sprzątania: 150 - 180 m2 Czas pracy: 100-120 minut pojemność pojemnika suchego: 600 ml pojemność pojemnika mokrego: 350 ml Głośność: 55-60 dB Robot hybrydowy 2w1 przy pomocy tego urządzenia możesz równocześnie wydajnie zbierać brud i kurz, a także przecierać podłogi na mokro. GREY został wyekwipowany w dwa oddzielne pojemniki. Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości. Drugi pojemnik został podzielony na dwie części – część na śmieci, a także na wodę. Możesz, więc nalać do naczynia aż 350 ml wody i w ten sposób przetrzeć na mokro całkiem sporą powierzchnię (ponad 100 m2) bez konieczności napełniania zbiornika. Sam decydujesz, czy chcesz, by robot jedynie zebrał kurz i brud, czy starł również podłogi na mokro. Innowacyjny silnik Robot został wyposażony w nowoczesny silnik gwarantuje maksymalną siłę ssania i mniejsze zużycie energii. Grey poradzi sobie nawet z potężnie zabrudzoną powierzchnią, dzięki podwójnej sile ssania. Od dzisiaj możesz odpoczywać, gdy będzie sprzątać za Ciebie. System nawigacji Grey to inteligentne urządzenie, z wyjątkowo zorganizowanym trybie pracy. Robot samoczynnie wyznacza trasę sprzątania, aby zebrać brud ze wszelkich miejsc. Zastosowany żyroskop pozwala na korygowanie trasy automatycznie w trakcie napotkania przeszkody by zachować równoległy tor sprzątania. Pokonywanie przeszkód Robot radzi sobie z podjazdem na przeszkody o wysokości do 1,5 cm (dywany, wykładziny, listwy progowe). Poruszanie się robota jest w pokaźnej mierze uzależnione od struktury podłoża. Jeżeli dywan ma miękką strukturę typu shaggy i podobne, robot odmówi pracy na zbyt miękkiej powierzchni, zawiadamiając to odpowiednim błędem na panelu. Ze względu na najróżniejsze typy dywanów w polskich domach, marka nie gwarantuje możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie). Czujniki spadku Nie musisz się martwić, że Twój robot spadnie ze schodów. Grey zaopatrzony został w charakterystyczne czujniki przeciwupadkowe, a także czujniki ścian, odpowiedzialne za bezpieczna jazdę urządzenia. Inteligentne ładowanie baterii Przy niskim poziomie baterii funkcja automatycznego ładowania skieruje urządzenie do stac...

Mamibot exvac680s biały

Mamibot exvac680s biały Najniższa Cena Online

Mamibot exvac680s biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot exvac680s biały
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzatający Mamibot ExVac680S (biały)

  ROBOT SPRZĄTAJĄCY MAMIBOT EXVAC680S

  Nawigacja SLAM V 4.0

  technika żyroskopu Mamibot V+

  Cicha praca od 55 – 72 dB

  Dwie szczotki boczne

  Funkcja mopowania z zamiataniem

  Niska konstrukcja - 8,1 cm wysokości

  Wysoka moc ssąca do 2800 Pa

  Aplikacja w języku polskim WeBack

  Sterowanie pilotem

  Zupełnie nowa nawigacja SLAM V 4.0

  technologia żyroskopu Mamibot V+

  Obsługiwany przez kamerę robot EXVAC680, mapowanie 360°

  z 4-rdzeniowymi procesorami.

  Inteligentny Smarteye. Ulepszony algorytm SLAM 4.0 AI

  System nawigacji V+ Gyro prowadzi pełne fotografowanie i mapowanie otoczenia, które zapewnia inteligentniejsze czyszczenie wnętrza. Po wykonaniu kilku orientacyjnych rund robot formuje wizualny model 3D powierzchni Twojego domu. Mapowanie otoczenia sprawia, iż Mamibot EXVAC680S za każdym razem zna swoją bieżącą lokalizację i może prosto znaleźć drogę z powrotem do pierwotnego punktu, nawet jeśli lokalizacja ulegnie zmianie.

  Porównanie pomiędzy nawigacja V+Gyro a wcześniejszą nawigacją LDS

  System nawigacji V+Gyro został zaprojektowany po nawigacji LDS dla robotów odkurzających. Stanowczo uważany jest za najnowocześniejszą technologię nawigacji V 4.0 do robotów odkurzających.

  EXVAC680

  Pochylony, pokaźny kąt obiektywu.

  Inne SLAM

  Migawka obiektywu skierowana do góry.

  EXVAC680

  pokaźne pole widzenia.

  Inne SLAM

  Ograniczone pole widzenia.

  EXVAC680

  Skanowanie skrupulatne i prędkie.

  Inne SLAM

  Skanowanie wolniejsze i mniej skrupulatne.

  regulowana, spora moc odkurzania

  Mamibot EXVAC680S Smarteye bardzo precyzyjnie i bezusterkowo likwiduje kurz i brud dzięki obfitej mocy ssącej do 2800 Pa. Bezproblemowo eliminuje

  z podłogi włosy i sierść. Za pomocą pilota lub aplikacji można indywidualnie regulować siłę odkurzania, a tym samym rewelacyjnie zbratać ją do swoich potrzeb.

  Dwie długie szczotki boczne czyszczą wszystkie trudnodostępne szczeliny

  Dwie długie szczotki boczne są zamontowane na spodzie robota odkurzającego zapewniając skrupulatniejsze sprzątanie. Obracają się one podczas czyszczenia i wymiatają kurz z rogów i krawędzi do środkowego portu, który z dużą mocą zasysa go do pojemnika o obfitej obszerności 600 ml. Dzięki temu masz gwarancję, iż w zakamarkach Twojego domu nie pozostanie brud.

  Sterowanie pilotem

  Funkcja ta jest nad wyraz przydatna dla osób, które nie używają smartfonów, dla osób starszych lub tych, którzy nie chcą udostępniać swoich informacji operatorowi aplikacji.

  Funkcje pilota

  1. Włączanie / wyłączanie zasilania

  2. Wyświetlacz wyświetlacza

  3. Inteligentne czyszczenie

  4. Powrót do automatycznego ładowania

  5. Potwierdzenie

  6. Kierunek

  7. Ustawienia mocy ssącej

  8. Ustawienia zegara

  9. Sprzątanie pojedynczego pokoju

  10. Mopowanie

  11. Ustawienie harmonogramu

  12. Czyszczenie krawędzi

  precyzyjne czyszczenie pod meblami

  Dzięki niewiele znaczącej wysokości wynoszącej zaledwie 8,1 cm odkurzacz EXVAC680S jest w stanie wjechać pod większość mebli. Oznacza to, iż może czyścić obszary, do których w innym przypadku trudno byłoby uzyskać dostęp.

  6 czujników wysokości > 8 cm

  Mamibot EXVAC680S posiada 6 czujników wysokości. Po wykryciu zagrożenia robot dopasowuje kierunek jazdy, by uniknąć upadku ze schodów.

  Czujniki przeciw zderzeniu

  Robot odkurzający EXVAC680 wyekwipowany jest w ponad 15 czujników wykrywania przeszkód. Pomagają mu one wykrywać przeszkody na wczesnym etapie i uniknąć kolizji.

  Aplikacja w języku polskim WeBack

  Język aplikacji współpracuje z telefonem komórkowym. Oznacza to, że gdy język telefonu zostanie ustawiony na polski aplikacja będzie działać także w języku polskim.

  wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfona

  Aplikacja w języku polskim - WeBack dostępna jest do bezpłatnego pobrania na smartfony. Gwarantuje wygodne i proste sterowanie urządzeniem i umożliwia dostęp do Mamibota EXVAC680S w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto aplikacja proponuje sporo dodatkowych funkcji, takich jak sterowanie czasowe czy przeróżne tryby czyszczenia.

  ulepszony system nawigacji V4.0 SLAM V+ GYRO EXVAC680S tworzy mapę w aplikacji w tym samym czasie, gdy robot się przemieszcza. Możesz kontrolować cały cykl czyszczenia w aplikacji, zaznaczając obszary już wyczyszczone i te do czyszczenia.

  Planowanie w aplikacji

  Stwórz swój indywidualny harmonogram sprzątania w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Dostępne są jeszcze aktualizacje aplikacji OTA.

  Odkurza albo mopuje i zamiata. Pokaźne pojemniki 600 ml na kurz i 370 ml na wodę!

  Mamibot EXVAC680S Smarteye jest dostarczany z dwoma najróżniejszymi pojemnikami: pojemnikiem na kurz o obszerności 600 ml i zbiornikiem na wodę o pojemności 370 ml. Oznacza to, że może nie tylko odkurzać, lecz także mopować podłogę. Dla ulepszonego efektu, robot EXVAC680S w trakcie mopowania na dodatek zamiata nieduże nieczystości. Wykonuje dwie męczące prace domowe w trakcie gdy Ty odpoczywasz!" niezwykle użyteczne rozwiązanie: ściereczkę z mikrofibry można prać, dzięki czemu można ją używać ponownie tak często, jak chcesz.

  Inteligentne mopowanie - sam zdecyduj, ile wody chcesz zastosować do mycia podłóg

  Duzy zbiornik na wodę 370 ml, a także nieszablonowa funkcja, która umożliwia elektroniczne sterowanie przepływem wody w zbiorniku. Jak to działa? szybkość przepływu wody można ustawić samodzielnie. Dzięki aplikacji możesz dopasować ustawienia indywidualnie do potrzeb Twojego domu, tak żeby EXVAC680S mógł czyścić wystarczająco długo i mopować pokaźniejsze obszary. Kontroluj szybkość przepływu wody poprzez aplikację, aby zmaksymalizować jej wydajność w inteligentny sposób.

  Żyroskopowy system nawigacji i mapowania

  Korzystając z systemu nawigacji żyroskopowej, EXVAC680S rejestruje, skanuje i mapuje teren. Wytworzona inteligentna mapa stanowi wspaniałe wsparcie dla systematycznego i skutecznego sprzątania domu. Z tego powodu Mamibot EXVAC680S zawsze wie, gdzie się znajduje i które obszary zostały już wyczyszczone lub które nadal wymagają czyszczenia.

  Dzięki inteligentnemu systemowi nawigacji EXVAC680S Smarteye nad wyraz mądre schematy czyszczenia, żeby wyczyścić wszystkie dostępne obszary.

  samoczynny powrót do stacji ładującej

  Ładowanie odbywa się w pełni automatycznie przez dostarczoną stację ładującą. Jeśli bateria EXVAC680S słabnie, automatycznie wraca do stacji ładującej i ładuje się. Po naładowaniu wraca do punktu, w którym przerwał proces czyszczenia i od tego momentu kontynuuje sprzątanie.

  Filtr HEPA dla alergików - 3 poziomy przefiltrowania

  Robot odkurzający jest dostarczany z filtrem HEPA. Oprócz filtra HEPA wykorzystuje ponadto filtr gąbkowy, a także filtr wstępny, który jest zmywalny (można go myć na mokro, pozostałych dwóch nie). Mamibot EXVAC680S dzięki filtrom może starannie polikwidować zanieczyszczenia z powietrza dlatego jest perfekcyjny dla alergików!

  Progi w drzwiach nie stanowią problemu

  EXVAC680S prosto wjeżdża na dywany, a także pokonuje progi

  w drzwiach o wysokości do 1,8 cm. Oznacza to,bez problemu może poruszać się z jednego wnętrza do drugiego.

  Uniknie uwięzienia

  Robot sprzątający Mamibot EXVAC680S gdy zostanie uwięziony podczas czyszczenia, rozpoczyna skanowanie pod kątem 360 poziomów, by uniknąć zaplątania w kable. Do aplikacji w telefonie zostanie wysłany komunikat. W sytuacji gdy robot nie będzie mógł uciec automatycznie przejdzie

  w tryb uśpienia po 10 minutach.

  nowoczesne silniki bezszczotkowe

  obszerniejsza moc, niższy poziom hałasu, dłuższa żywotność, wyższa szybkość obrotowa, mniejsze zużycie energii.

  Cicha praca

  nowoczesne silniki bezszczotkowe oraz kompozycja kanału powietrznego oparta na aerodynamice, powodują, że EXVAC680S kreuje hałas nie większy niż 72 dB przy charakterystycznym czyszczeniu.

  Cichymocny

  Poziom hałasu wynosi pomiędzy 55 do 72 dB.

  Bardziej produktywny Mamibot EXVAC680S

  Długi czas pracy dla Twojego domu.

  Każdy robot jest zaopatrzony w zapas akcesoriów, które wystarczą na długi czas wykorzystywania:

  - 2 ściereczki do mopowania wykonane z mikrofibry,

  - 2 komplety szczotek bocznych,

  - zapasowy filtr Hepa,

  - instrukcją w języku polskim,

  - pilot zdalnego sterowania (należy dokupić baterie 2 x AAA),

  - 2 pojemniki (do odkurzania i do mopowania),

  - stacja ładowania i szczoteczka z przecinakiem do czyszczenia szczotki głównej.

  kompozycja

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • Kolor artykułu: Biały
  • zarys: krągły
  • Zdalnie sterowany: Tak
  • Zdalne wsparcie smartfona: Tak
  • Obsługa aplikacji mobilnych: Tak

  wydajność

  • Mycie na mokro: Tak
  • objętość na kurz (łącznie): 0,6 l
  • Funkcja programowania: Tak
  • System filtracji HEPA: Tak
  • ilość etapów filtracji powietrza: 3
  • samoczynny powrót stacji bazowej: Tak
  • Wykrywanie schodów: Tak
  • rodzaj szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne
  • rodzaj nawigacji: Mapowanie
  • Poziom hałasu: 55–72 dB
  • technika SMART: Tak
  • objętość pojemnika na czystą wodę: 0,37 l
  • Działa z Google Home: Tak
  • Współpracuje z Amazon Alexa: Tak

   Moc

  • objętość baterii: 2600 mAh
  • Czas pracy: 90-120 min
  • Czas ładowania: 4 h
  • Ładowanie akumulatora: Tak
  • Napięcie baterii: 14,8 V
  • Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  • Moc: 30 W
  • Moc ssania: 1000-2800 Pa
  • prędkość obrotowa (max): 20000 RPM
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe. Ranking TOP10 modeli

MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109)

MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109) Najniższa Cena Online

MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: MAMIBOT W200 (biały) do mycia okien (6970626161109)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 90 min
  Czas ładowania: 1,5 godz
  Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  Długość przedłużacza: 2,5 m
  EAN: 6970626161109
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość produktu: 245 mm
  ilość ściereczek: 4 szt.
  Instrukcja obsługi: Tak
  Kod Producenta: W200
  kolor towaru: Biały
  Lina bezpieczeństwa w komplecie: Tak
  Maksymalna prędkość obrotu: 25000 RPM
  MATERIAŁY: Tworzywo sztuczne
  Moc ssania: 2000 - 2600 Pa
  Moc znamionowa: 72,36 W
  Napięcie baterii: 21,6 V
  Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  Obsługiwana długość liny: 1,5 m
  Pojemnik do napełniania: Tak
  pojemność baterii: 3350 mAh
  Poziom hałasu: 65 dB
  szybkość czyszczenia: 15 cm/s
  Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=KVd5G5QInY8
  Prezentacja video 2: https://www.youtube.com/watch?v=99FAlYr4NVU
  kabel zasilający dołączony: Tak
  Szerokość produktu: 245 mm
  W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
  Waga artykułu: 1,88 kg
  Wysokość produktu: 80 mm
  Zasada działania: Ssanie
  Źródło zasilania: AC/Bateria
  Ładowarka: Tak
  Łatwość obsługi: Tak

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

Robot do mycia okien Mamibot W110-P (czarny) | Darmowa dostawa, W110-P

Robot do mycia okien Mamibot W110-P (czarny) | Darmowa dostawa, W110-P Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W110-P (czarny) | Darmowa dostawa, W110-P - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot do mycia okien Mamibot W110-P (czarny) | Darmowa dostawa, W110-P
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  wielki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black

Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  pokaźny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

Mamibot Robot sprzątający exvac660 t+ szary

Mamibot Robot sprzątający exvac660 t+ szary Najniższa Cena Online

Mamibot Robot sprzątający exvac660 t+ szary - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MAMIBOT
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot Robot sprzątający exvac660 t+ szary
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Czas pracy min: 100 Czas ładowania akumulatora min: 180 pojemność zbiornika na kurz l: 0.6 Wysokość cm: 7.5 Poziom hałasu dB: 55 Czujniki: AntykolizyjneKrawędziOdległościPrzeciw zaplątaniu się w kablePrzeszkódUpadkuUskoku podłożaZbliżeniowe

Robot sprzątający MAMIBOT EXVAC890 Czarny, 438542

Robot sprzątający MAMIBOT EXVAC890 Czarny, 438542 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający MAMIBOT EXVAC890 Czarny, 438542 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający MAMIBOT EXVAC890 Czarny, 438542
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający z bazą Mamibot ExVac890 z lampą UVC

  Nawigacja laserowa LDS 4.0
  spora moc ssąca aż 4000 Pa
  Bakteriobójcza lampa UVC
  konkretna bateria 5200 mAh
  Funkcja mopowania i zamiatania 2w1
  Aplikacja w języku polskim WeBack
  Sterowanie pilotem

  Bakteriobójcza lampa UVC
  Robot Mamibot EXVAC890 z bazą wyposażony jest w bakteriobójczą lampę UVC emitującą głębokie światło ultrafioletowe z emisją szczytową długości fal od 270 nm do 280 nm, dzięki której będziesz mógł odkazić czyszczone powierzchnie. Produkt bezołowiowy, zgodny z RoHS. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które posiadają znikome dzieci, psy bądź po prostu chcą posiadać odkażoną podłogę. Od dzisiaj Twoje dziecko może bezpiecznie bawić się na podłodze!

  Nawigacja laserowa


  Robot sprzątający Mamibot EXVAC890 wyposażony jest
  w czterordzeniowy układ R16 + DDR A7 połączony z algorytmem
  SLAM zasilanym poprzez nawigację laserową LDS 4.0.

  Inteligentne czyszczenie
  Częstotliwość skanowania wynosi 312 x 360°/min, dzięki temu robot sprzątający Mamibot EXVAC890 błyskawicznie utworzy mapę mieszkania / domu. Laser
  w porównaniu z technologią żyroskopową skanuje wnętrza szybciej i precyzyjniej, dzięki czemu sprzątanie odbywa się w sposób inteligentny, jest lepiej zaplanowane oraz pozbawione chaosu.


  Podział na strefy
  - Możliwość wydzielenia strefy, którą robot ma posprzątać (np. Jeden wnętrze),
  - Możliwość podzielenia mieszkania na strefy, które robot będzie kolejno sprzątał,
  - Możliwość wysłania robota w potężne miejsce, które wymaga sprzątania,
  - Możliwość ustawienia wirtualnej ściany, żeby robot nie sprzątał pewnej części mieszkania,
  - Możliwość wyznaczenia obszaru zakazanego (np. Dywan lub inne miejsce, które nie ma być sprzątane).

  Aplikacja w języku polskim WeBack
  Język aplikacji współpracuje z telefonem komórkowym. Oznacza to, że po wyborze regionu i języka, aplikacja będzie działać w języku polskim.


  Zaplanuj i skontroluj pracę robota sprzątającego Mamibot EXVAC890 gdy jesteś poza domem dzięki przenośnej aplikacji
  Gdy jesteś poza domem, dzięki aplikacji możesz planować, wyznaczać strefy sprzątania czy regulować moc ssącą robota. Przystępne są też takie polecenia jak: wstrzymaj / uruchom ponownie / naładuj robota. Sprzątanie domu nigdy nie było tak komfortowe.

  Wybierz odpowiedni tryb do sprzątania swego domu
  Którą opcję czyszczenia wolisz?


  Funkcje czyszczenia:

  Automatyczne czyszczenie:
  Automatycznie rysuje inteligentny plan sprzątania.

  Wirtualna strefa zamknięta:
  Skonfiguruj strefę zamkniętą.

  Hybrydowy:
  Mopowanie i zamiatanie.


  Czyszczenie selektywne:
  Wyznacz jeden obszar do czyszczenia.


  Planowanie:
  Zaplanuj i skonfiguruj terminy sprzątania.

  4 stopnie mocy odkurzania: cichy, kanon, turbo, max

  Cichy
  standard
  Turbo
  Max

  pokaźna moc ssąca 4000 Pa
  Robot sprzątający Mamibot EXVAC890 bezproblemowo poradzi sobie z odkurzeniem włosów, karmy dla zwierząt, kurzu a nawet metalowych kulek. Posiada cztery poziomy mocy odkurzania 1000 Pa / 1800 Pa / 2880 Pa / 4000 Pa obsługiwane poprzez silnik o obrotach 30000 obr/min, aby spełnić przeróżne oczekiwania.


  obszerny zbiornik na wodę 370 ml, 3 poziomy dozowania
  Dozowanie wody jest kontrolowane elektronicznie poprzez chip, mopuje powierzchnię 150-220 m² przy jednokrotnym uzupełnieniu pojemnika.
  Automatyczne dozowanie wody inicjuje się gdy pojemnik jest napełniony.

  innowacyjny robot dwufunkcyjny: odkurzanie oraz mopowanie z równoczesnym zamiataniem
  Oznacza to, że robot Mamibot EXVAC890 może nie tylko sprawnie odkurzać, lecz także mopować podłogę. Dla udoskonalonego efektu, robot EXVAC890 podczas mopowania dodatkowo zamiata znikome nieczystości. Wykonuje dwie męczące prace domowe podczas gdy Ty odpoczywasz!


  Wznowienie czyszczenia
  Gdy robot Mamibot EXVAC890 zostanie ręcznie przesunięty w inne miejsce lub zacznie się ładowanie baterii, wróci w pozostawione miejsce, aby wyczyścić niedokończony obszar.


  Smukła kompozycja 9,8 cm. Sięgaj dalej, czyść więcej!
  Mamibot EXVAC890 jest niższy aniżeli większość robotów laserowych LDS. Dzięki wysokości 9,8 cm bezproblemowo wjedzie swobodnie pod szafkę, komodę czy łóżko. Dzięki smukłej konstrukcji może czyścić obszary, do których w innym przypadku trudno byłoby uzyskać dostęp.


  Podwójne szczotki boczne:
  Zbierają kurz z dwóch kierunków
  i gromadzą go w środkowym porcie.

  Przepływ powietrza:
  Zoptymalizowany system
  przepływu powietrza.

  3-poziomowe oczyszczanie:
  Filtr główny + pianka + HEPA zapobiegają wtórnemu skażeniu powietrza.

  Szczotka główna:
  Wyposażona w specjalne
  silikonowe łopatki zbierające
  drobinki kurzu. Jest skuteczna
  w zamiataniu oraz przystępna
  w utrzymaniu czystości.


  Dwa w jednym: zintegrowana stacja ładująca oraz główny zbiornik na kurz.
  obfity worek na kurz o obszerności 2,5 l starczy na ok 1 miesiąc użytkowania co ogranicza częstotliwość jego opróżniania. Jest to znakomite rozwiązanie dla alergików ponieważ ogranicza kontakt z kurzem
  i roztoczami.


  Pokonywanie przeszkód do 2 cm
  Robot sprzątający Mamibot EXVAC890 bezproblemowo wjeżdża na dywany oraz progi gdy wysokość przeszkody nie przekracza 2 cm.

  Sterowanie głosowe
  Mamibot EXVAC890 współpracuje z Amazon Alexa / Google Home.


  Stylowy wygląd
  Robot sprzątający Mamibot EXVAC890 z bazą wygląda niepozornie lecz ciężko pracuje.

  Sterowanie pilotem
  Funkcja ta jest szczególnie {pomocn|przydatn)a dla osób, które nie używają smartfonów, dla osób starszych lub tych, którzy nie chcą udostępniać swoich danych operatorowi aplikacji.

  Funkcje pilota


  1. Włączanie / wyłączanie zasilania
  2. Ekran wyświetlacza
  3. Inteligentne czyszczenie
  4. Powrót do automatycznego ładowania
  5. Potwierdzenie
  6. Kierunek
  7. Ustawienia mocy ssącej
  8. Ustawienia zegara
  9. Sprzątanie pojedynczego pokoju
  10. Mopowanie
  11. Ustawienie harmonogramu
  12. Czyszczenie krawędzi

  Każdy robot sprząt ający Mamibot EXVAC890 jest wyposażony w zapas akcesoriów, które wystarczą na długi czas użytkowania:


  - 2 ściereczki do mopowania wykonane z mikrofibry,
  - 2 komplety szczotek bocznych,
  - zapasowy filtr Hepa,
  - instrukcją w języku polskim,
  - pilot zdalnego sterowania (należy dokupić baterie 2 x AAA),
  - 2 pojemniki (do odkurzania i do mopowania),
  - 6 worków na kurz,
  - 2w1 stacja ładująca oraz główny zbiornik na kurz,
  - szczoteczka z przecinakiem do czyszczenia szczotki głównej.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Mamibot odkurzacz automatyczny exvac880 wisor (6970626164605)

Mamibot odkurzacz automatyczny exvac880 wisor (6970626164605) Najniższa Cena Online

Mamibot odkurzacz automatyczny exvac880 wisor (6970626164605) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot odkurzacz automatyczny exvac880 wisor (6970626164605)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegóły wbudowanych czujników

  Height czujka, Obstacle detection sensor

  Funkcje dostosowywane

  Suction power: 1000-2880 Pa,
  Speed: 23000 RPM

  Zawartość opakowania

  Pilot
  User Manual
  Mopping cloths x 2
  Side brush set x 2
  Hepa filter
  Vacuum and mop containers x 2
  Cleaning brush
  Charging station

  rodzaj filtra

  HEPA

  Mop dołączony

  Tak

  liczba pyłu

  0,6 l

  Szczoteczka do czyszczenia

  Tak

  zaimplementowany ekran

  Nie

  Zdalna obsługa przy pomocy smartfona

  Tak

  Zdalnie sterowany

  Tak

  zarys

  kolisty

  rodzaj pojemnika na kurz

  Bez worka

  Kolor produktu

  Biały

  pojemność baterii

  2550 mAh

  Czas ładowania

  3 godz

  Czas pracy

  110 min

  Ładowanie akumulatora

  Tak

  Napięcie baterii

  14,4 V

  Wysokość towaru

  98 mm

  Waga produktu

  3 kg

  Średnica

  33 cm

  Funkcja programowania

  Tak

  Współpraca z Amazon Alexa

  Tak

  typ nawigacji

  Laser Distance czujnik (LDS)

  Posadzki

  Płytki, Drewno, Podłoga, Parkiet, Dywan, Laminat

  System filtracji HEPA

  Tak

  Zintegrowane czujniki

  Bezdotykowy czujka odległości, czujka upuszczenia

  automatyczny powrót do stacji bazowej

  Tak

  Wartość progowa wspinaczki (max)

  1,5 cm

  liczba etapów filtracji powietrza

  3

  Tryb cichy

  Tak

  objętość na kurz (łącznie)

  0,6 l

  typ szczotki

  Szczotka wałkowa i szczotka boczna

  Wykrywanie przeszkód

  Tak

  Rozpoznawanie krawędzi

  Tak

  Funkcje stacji bazowej

  Ładowanie

  Mycie na mokro

  Tak

  technika SMART

  Tak

  objętość zbiornika na wodę

  0,37 l

  Poziom hałasu

  75 dB

  Metoda oddzielania zanieczyszczeń

  Filtracja

  Współpraca z Asystentem Google

  Tak

  Łatwość czyszczenia

  Tak

  Wykrywanie schodów

  Tak

  Akumulatorek

  Tak

  pkwiu

  27.51.21.0Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Mamibot opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Mamibot cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Mamibot,
 • odkurzacze domowe Mamibot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Mamibot, odkurzacz domowy Mamibot cena, opinie o odkurzaczach domowych Mamibot, ranking odkurzaczy domowych Mamibot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *