Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Lenovo. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Lenovo. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Lenovo,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Lenovo. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Lenovo, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Lenovo T1

Lenovo T1 Najniższa Cena Online

Lenovo T1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo T1
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pożegnaj się z codziennym sprzątaniem Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro zajmie się porządkami od początku do końca, a także sam opróżni pojemnik na kurz - przy nim zapomnisz o odkurzaniu poprzez sporo tygodni.

  Jeno urządzenie, Dwa Porty LENOVO T1 Pro ma dwa przeznaczone porty, jeden do usuwania kurzu i drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą utylizacji z mocą 1000W wydmuchuje wydajnie zanieczyszczenia.

  mocne ciśnienie zasysania o wysokości 2700Pa prosto absorbuje unoszący się w powietrzu brud, kurz, włosy i inne skażenia przy jednoczesnym odkurzaniu podłogi czy kafelków. Myśli jak człowiek wyposażony w 14 typów 25 czujników, funkcją przetwarzania informacji wytwarza mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek.

  Pracuje produktywnie choćby na najistotniej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty). Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro został zaopatrzony w sensor skanowania powierzchni 6x360 poziomów na sekundę, a także zasięgu 6 metrów.

  dane sensoryczne zostają wprowadzane do procesora sygnału w celu porównania przednich i tylnych fotografii, dokładnie precyzuje kierunek przemieszczania/poruszania się odkurzacza. Sprawna kontrola zanieczyszczenia Po zakończeniu każdej sesji sprzątania, Twój LENOVO T1 Pro automatycznie opróżni pojemnik na kurz do jednorazowego worka, który pomieści kurz, włosy i inne zanieczyszczenia.

  To wszystko bez chmury kurzu, dzięki antyalergicznej technice, która przechwytuje i zatrzymuje 99% pyłków i alergenów pleśni. Długi czas pracy Dzięki akumlatorowi o obszerności 5200 mAh odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności wielokrotnego ładowania.

  producent LENOVO dodało płytę ochronną do baterii w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

  Spersonalizuj sprzątanie przy pomocy aplikacji LENOVO T1 Pro sprawnie nawiguje twój dom tworząc mapy z planami poszczególnych pomieszczeń na twoim smartfonie. Interaktywna mapa w aplikacji oferuje rozmaite tryby sprzątania, dopasowane do przeróżnych powierzchni i wytwarza niezliczone wizualne ściany, które pomagają omijać przedmioty znajdujące się w twoim domu.

  przy pomocy aplikacji możesz zdalnie, w dowolnym momencie zarządzać sprzątaniem jak jeszcze na bieżąco śledzić postępy w sprzątaniu. Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro jest wspomagany poprzez Amazon Alexa, a także Google Assistant.

  ładne czyszczenie Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro został zaopatrzony w dwie boczne szczotki pracujące pionowo tak,łatwo zasysać kurz, włosy z podłogi czy przestrzeni pomiędzy płytkami.

  Dojeżdża do krawędzi, sprząta w narożnikach Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro wykorzystuje system unoszenia się, by pochłaniać kurz i inne zanie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 4000 zł. Ranking TOP10 modeli

Lenovo E1

Lenovo E1 Najniższa Cena Online

Lenovo E1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo E1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Lenovo Cleaner E1

  Zdalne sterowanie przez aplikacje

  Aplikacja Lenovo Cleaner App pozwala zastosować smartfona jak pilota do sterowania odkurzaczem; również tworzenie i zapisywanie map pomieszczeń, określanie obszaru do posprzątania poprzez wyznaczanie wirtualnych barier oraz śledzenie i modyfikowanie trasy automatycznego sprzątania. Z poziomu aplikacji można wybrać tryb pracy, nadzorować stan pojemnika na nieczystości i innych pokaźnych części urządzenia.

  System nawigacji

  żyroskopowej

  System nawigacji żyroskopowej pozwala błyskawicznie utworzyć mapy pomieszczeń w domu czy w mieszkaniu i zaplanować trafną trasę tak, by urządzenie posprzątało jak największy obszar bez konieczności ładowania w międzyczasie. Planowanie i kontrola trasy dzięki nawigacji istotnie skraca czas sprzątania i zużycie energii.

  Lepsza produktywność w wyróznionych miejscach

  Mapa pomieszczeń w aplikacji Lenovo Cleaner App w połączeniu z systemem żyroskopowym zezwala na użytkownikom wyznaczanie wirtualnych barier, których urządzenie nie będzie mogło przekroczyć. Dzięki temu odkurzacz ograniczy sprzątanie do najważniejszego, wyszczególnionego w ten sposób obszaru.

  Zabezpieczenie przed

  upadkiem

  Cztery czujniki wysokości zapobiegają przed upadkiem robota ze schodów, a jednocześnie zapewniają efektywne sprzątanie nawet na krawędzi. System ochrony przed upadkiem sprawnie zapobiega przed uszkodzeniem urządzenia.

  Kompaktowe rozmiary mocnej pokrywy

  Gładka, płaska, krągła obudowa bez żadnych wystających krawędzi pozwala skutecznie pokonywać przeróżny teren domowej panoramy. Wysokość nie przekraczająca 10 cm produktywne sprzątanie pod kanapą, łóżkiem, szafką i stolikiem. Zarys pokrywy likwiduje zagrożenie unieruchomienia robota na skutek ewentualnego zaczepienia się o wystające części dekoracyjne wyposażenia.

  Zintegrowany pojemnik na kurz

  Urządzenie zostało wyposażone w lekki i wytrzymały zasobnik na kurz i wodę. Wyjęcie i opróżnienie pojemnika na kurz jest bardzo proste i nie przysporzy trudności choćby początkującym użytkownikom.

  Bateria o długiej

  żywotności

  Robot Vacuum Cleaner E1 jest zaopatrzony w lekką i nowoczesną baterię litowo-jonową o pojemności 2600 mAh. Dzięki energooszczędnej elektronice i sprawnym silnikom, urządzenie może sprzątać choćby przez 120 minut na jednym ładowaniu. Taki zasięg umożliwia posprzątanie przeciętnej wielkości mieszkania, a w sytuacji pokaźniejszych powierzchni, robot może przerwać pracę na czas uzupełnienia energii korzystając z funkcji prędkiego ładowania systemowej stacji dokującej.

  automatyczne ładowanie

  Gdy poziom baterii zbliża się do minimum robot przerywa realizowane czynności i powraca do stacji dokującej w celu doładowania baterii. Funkcja prędkiego ładowania pozwala w kilka minut uzupełnić poziom energii do stanu, który umożliwi ukończenie zadania. W ten sposób, system operacyjny robota uniemożliwia unieruchomieniu urządzenia z powodu wyczerpania akumulatora.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eziclean. Ranking TOP10 modeli

Lenovo E2

Lenovo E2 Najniższa Cena Online

Lenovo E2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo E2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dezynfekcja promieniami UV -C

  Robot sprzątający LenovoE2 PRO zajmie się sprzątaniem w Twoim domu od początku do końca, a cały cykl odbywa się bez uciążliwej chmury kurzu. Antyalergiczna technika przechwytuje i zatrzymuje do 99% pyłów i alergenów. Dodatkowo, robot sprzątający został zaopatrzony w funkcję Ultraviolet Sanitizing. Światło UV wydajnie eliminuje bakterie i wirusy znajdujące się na domowych powierzchniach.

  Lenovo E2 PRO nigdy Cię nie zawiedzie i za każdym razem starannie wykona swoją pracę. System podwójnego żyroskopu oraz czujki śledzenia ruchu tworzą adekwatną ścieżkę sprzątania każdego wnętrza. Sprzątanie staje się sprawne! Robot sprzątający Lenovo E2 PRO ma także trzynaście pokładowych czujników antykolizyjnych, dzięki temu sprawnie ominie napotykane przeszkody. Dodatkowo został zaopatrzony w cztery czujki, które bronią go przed upadkami z wysokości, na przykład ze schodów.

  Siła 2000Pa to gwarancja potężnego zasysania, a co za tym idzie pochłaniania kurzu, brudu czy włosów z dywanu, płytek czy paneli. Turboszczotka Lenovo E2 PRO w połączeniu z dużą mocą produktywnie i skutecznie pochłania wszystkie zabrudzenia. Robot samoczynnie dostosowuje się do sprzątanej powierzchni rozpoznając jej strukturę, po wjechaniu z podłogi na dywan samoczynnie powiększa ssanie.


Lenovo Z1S PRO

Lenovo Z1S PRO Najniższa Cena Online

Lenovo Z1S PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo Z1S PRO
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:150 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja mopa, inteligentne wykrywanie brudu, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:automatyczne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-złoty;Lampa UV:nie;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:zmywalny;pojemność zbiornika:0;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, miejscowy, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:10 jednorazowych nakładek do mopowania, stacja samooczyszczająca, zasilacz;Szczotki:2 szczotki boczne;Wysokość:9,8 cm;zastosowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 5000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Lenovo opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Lenovo cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Lenovo,
 • odkurzacze domowe Lenovo jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Lenovo, odkurzacz domowy Lenovo cena, opinie o odkurzaczach domowych Lenovo, ranking odkurzaczy domowych Lenovo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *