Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Lenovo. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Lenovo. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Lenovo,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Lenovo. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Lenovo, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Lenovo e2 pro

Lenovo e2 pro Najniższa Cena Online

Lenovo e2 pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo e2 pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Lenovo E2 PRO Dezynfekuje Mopuje Lenovo E2 PRO ze światłem UV eliminuje do 99% wirusów i bakterii w Twoim domu NAJWAŻNIEJSZE właściwości: objętość baterii (mAh): 2600 Waga (g): 4000 rozmiary (mm): 330x76 Moc (W): 40 Bateria: 14.4V Czas ładowania (h): 5-5,5 przeciętny czas pracy: 120 min/parkiet, 80~90 min/dywan* Napięcie wejściowe: AC 100~240V, 50/60Hz Hałas: mniej niżeli 65dB Maksymalna siła ssąca: 1400 Pa Pokrycie: do 100m2 Czujniki: 13 sensorów antykolizyjnych i skanujących Szczotki: 1 główna plus 2 boczne pojemność kosza na śmieci: 300 ml Dezynfekcja promieniami UV -C Robot sprzątający LenovoE2 PRO zajmie się sprzątaniem w Twoim domu od początku do końca, a cały proces odbywa się bez uciążliwej chmury kurzu.

  Antyalergiczna technika przechwytuje i zatrzymuje do 99% pyłów i alergenów. Ponadto, robot sprzątający został zaopatrzony w funkcję Ultraviolet Sanitizing. Światło UV sprawnie eliminuje bakterie i wirusy znajdujące się na domowych powierzchniach.

  wydajny i inteligentny Lenovo E2 PRO nigdy Cię nie zawiedzie i zawsze precyzyjnie wykona swoją pracę. System podwójnego żyroskopu i czujki śledzenia ruchu tworzą optymalną ścieżkę sprzątania każdego pomieszczenia.

  Sprzątanie staje się sprawne! Robot sprzątający Lenovo E2 PRO ma także trzynaście pokładowych czujników antykolizyjnych, dzięki czemu wydajnie ominie napotykane przeszkody. W dodatku został wyekwipowany w cztery czujki, które chronią go przed upadkami z wysokości, na przykład ze schodów.

  Prosto do celu Lenovo E2 PRO efektywnie rozpoznaje Twój dom wytwarzając w aplikacji wirtualne mapy pomieszczeń. Urządzenie współpracuje z wirtualnym asystentem Google Home lub Amazon Alexa. Aplikacje te umożliwiają zdalną nawigację urządzenia i śledzenie postępów pracy.

  Z poziomu aplikacji możesz też decydować o wyborze odpowiedniego trybu sprzątania, dopasowanego do różnorodnych rodzajów powierzchni. Sprawne sprzątanie Siła 2000Pa to gwarancja mocnego zasysania, a co za tym idzie pochłaniania kurzu, brudu czy włosów z dywanu, płytek czy paneli.

  Turboszczotka Lenovo E2 PRO w połączeniu z dużą mocą efektywnie i sprawnie pochłania wszystkie zabrudzenia. Robot samoczynnie dopasowuje się do sprzątanej powierzchni rozpoznając jej strukturę, po wjechaniu z podłogi na dywan automatycznie rozszerza ssanie.

  Inteligentne mopowanie Lenovo E2 PRO jest zaopatrzony w progresywne rozwiązanie techniczne, dzięki którym urządzenie decyduje o wyborze trafnego sposobu sprzątania. Ty na dodatek będziesz miał na tym pełną kontrolę, łącznie z podglądem i możliwością podpowiedzi, kiedy i gdzie powinien posprzątać.

  Całą pracę robota sprzątającego zaplanujesz do swoich potrzeb. Długi czas pracy Posprzątanie 150 metrów² różnych powierzchni (30% dywany i 70% powierzchni twardych) na jednym ładowaniu E2 PRO zajmie około 150 minut.

  Akumulator o mocy 2600aMh zagwarantuje długi czas pracy bez konieczności wielkokrotnego ładowania. W sytuacji jego wyczerpania E2 PRO dostaje sygnał powiadamiający o niskim poziomie baterii. Robot sprzątający wówczas pojedzie do stacji dokującej, naładuje się a następnie zacznie sprzątanie w miejscu, w którym przerwał sprzątanie.

  Bez przeszkód i barier Lenovo E2 PRO ma zaledwie 7,6 cm wysokości. Ta wysokość sprawia, iż bez przeszkód wjedzie pod kanapę, niewielki stolik lub inny mebel. Bezproblemowo pokona też przeszkody o wysokości 2 cm, takie jak progi, kable.

  FUNKCJONALNOŚĆ: Dezynfekcja promieniami UV -C sprawny i inteligentny Prosto do celu efektywne sprzątanie Pojemnik na wodę: 520ml Długi czas pracy Bez przeszkód i barier W zestawie Robot sprzątający Lenovo E2 PRO Pojemnik na wodę Karta gwarancyjna Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz t1 marki Lenovo

Odkurzacz t1 marki Lenovo Najniższa Cena Online

Odkurzacz t1 marki Lenovo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz t1 marki Lenovo
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pożegnaj się z codziennym sprzątaniem Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro zajmie się porządkami od początku do końca, a także sam opróżni pojemnik na kurz - przy nim zapomnisz o odkurzaniu poprzez sporo tygodni.

  Jeno urządzenie, Dwa Porty LENOVO T1 Pro ma dwa przeznaczone porty, jeden do usuwania kurzu i drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą utylizacji z mocą 1000W wydmuchuje wydajnie zanieczyszczenia.

  mocne ciśnienie zasysania o wysokości 2700Pa prosto absorbuje unoszący się w powietrzu brud, kurz, włosy i inne skażenia przy jednoczesnym odkurzaniu podłogi czy kafelków. Myśli jak człowiek wyposażony w 14 typów 25 czujników, funkcją przetwarzania informacji wytwarza mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek.

  Pracuje produktywnie choćby na najistotniej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty). Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro został zaopatrzony w sensor skanowania powierzchni 6x360 poziomów na sekundę, a także zasięgu 6 metrów.

  dane sensoryczne zostają wprowadzane do procesora sygnału w celu porównania przednich i tylnych fotografii, dokładnie precyzuje kierunek przemieszczania/poruszania się odkurzacza. Sprawna kontrola zanieczyszczenia Po zakończeniu każdej sesji sprzątania, Twój LENOVO T1 Pro automatycznie opróżni pojemnik na kurz do jednorazowego worka, który pomieści kurz, włosy i inne zanieczyszczenia.

  To wszystko bez chmury kurzu, dzięki antyalergicznej technice, która przechwytuje i zatrzymuje 99% pyłków i alergenów pleśni. Długi czas pracy Dzięki akumlatorowi o obszerności 5200 mAh odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności wielokrotnego ładowania.

  producent LENOVO dodało płytę ochronną do baterii w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

  Spersonalizuj sprzątanie przy pomocy aplikacji LENOVO T1 Pro sprawnie nawiguje twój dom tworząc mapy z planami poszczególnych pomieszczeń na twoim smartfonie. Interaktywna mapa w aplikacji oferuje rozmaite tryby sprzątania, dopasowane do przeróżnych powierzchni i wytwarza niezliczone wizualne ściany, które pomagają omijać przedmioty znajdujące się w twoim domu.

  przy pomocy aplikacji możesz zdalnie, w dowolnym momencie zarządzać sprzątaniem jak jeszcze na bieżąco śledzić postępy w sprzątaniu. Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro jest wspomagany poprzez Amazon Alexa, a także Google Assistant.

  ładne czyszczenie Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro został zaopatrzony w dwie boczne szczotki pracujące pionowo tak,łatwo zasysać kurz, włosy z podłogi czy przestrzeni pomiędzy płytkami.

  Dojeżdża do krawędzi, sprząta w narożnikach Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro wykorzystuje system unoszenia się, by pochłaniać kurz i inne zanie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Lenovo Z1s PRO

Lenovo Z1s PRO Najniższa Cena Online

Lenovo Z1s PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo Z1s PRO
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający odkurzacz mop Lenovo Z1s PRO czarny Zamiatanie, mopowanie, odkurzanie – wszystko w jednym dzięki Lenovo Z1s PRO. Jest to zaawansowany robot, dzięki któremu twój dom za każdym razem będzie wyglądał nadzwyczajnie.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry objętość baterii (mAh): 5200 Waga (g): 3300 + stacja rozmiary (mm): 350x98 + stacja Moc (W): 50 Bateria: 16.8 V Czas ładowania (h): do 4 średni czas pracy: 150 min/parkiet, 110 min/dywan* Napięcie wejściowe: AC 100~240 V, 50/60 Hz Hałas: mniej niż 65 dB Maksymalna siła ssąca: do 2700 Pa Pokrycie: więcej aniżeli 200 m2 Czujniki: 30 sensorów antykolizyjnych i skanujących Szczotki: 1 główna plus 2 boczne pojemność kosza na śmieci: 400 ml automatyczne usuwanie brudu zastosowany worek na kurz o sporej objętości 2,8 l zezwala na przechowywanie kurzu i śmieci przez prawie miesiąc, a gdy jest pełny, poinformuje Cię o tym, tak że nie musisz myśleć o odkurzaniu tygodniami.

  Zasysanie skażeń i ładowanie akumulatora Robot posiada dwa asygnowane porty, jeden do usuwania kurzu i drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą, która z mocą 1000W skutecznie zasysa zanieczyszczenia.

  Wysokie ciśnienie pochłania wszystko od razu! konkretne podciśnienie o sile 2700Pa wspomagane turboszczotką bez problemu zasysa kurz, pył czy włosy. Nieskomplikowane w użyciu odkurzanie i mopowanie w jednym Jednorazowa nakładka mopa.

  Bez konieczności prania. Wymienny mop - jednorazowa nakładka. Bez konieczności prania. Nadający się do umycia filtr HEPA - przystępny do wyczyszczenia przy użyciu strumienia wody. Przystosuj strefy sprzątania dzięki automatycznemu generowaniu planów pięter Dzięki pomiarom laserowym robot sprzątający Lenovo zezwala na sprawną nawigację po domu i mapuje plan mieszkania w aplikacji.

  Możesz jej wykorzystać, by zdalnie rozpocząć sprzątanie w dowolnym momencie oraz oglądać stan pracy robota i mapę czyszczenia w czasie rzeczywistym. Inteligentny system mapowania System Smart Mapping pozwala na robotowi określenie najlepszego sposobu posprzątania każdego pomieszczenia.

  ponadto możesz kontrolować, które pokoje są już posprzątane i te, do których robot jeszcze nie dotarł. Skrupulatny laserowy system lokalizacji Robot sprzątający Lenovo został wyekwipowany w nowoczesny zespół czujników, które skanują podłogę 6 razy na sekundę w promieniu 6 metrów.

  System starannie precyzuje kierunek przemieszczania się robota. Skanowanie 6*360° na sekundę. Częstotliwość skanowania podłogi 1800 razy na sekundę. Dokładny zakres pomiarowy do 6 m od robota. Granica błędu Myśli jak człowiek wyekwipowany w 30 czujników, dzięki funkcji przetwarzania danych, tworzy mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek.

  Pracuje produktywnie nawet na najmocniej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty). Dostosuj czyszczenie z poziomu aplikacji Widok statusu pracy w czasie rzeczywistym Planowanie czasu na sprzątanie domu Spersonalizowane ustawienia.

  Sterowanie zdalne ze smartfona. Zarządzanie zużyciem akcesoriów Regularna aktualizacja systemu 2.5 godziny wytrzymałości - 250m2 powierzchni domu Dzięki akumulatorowi o objętości 5200 mAh odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności doładowywania.

  *Wszystkie dane pochodzą z wewnętrznych eksperymentów lub raportów Lenovo Group, chybawyznaczono inaczej. Rzeczywiste wyniki będą się różnić w zależności od otoczenia i sposobu wykorzystywania. Automatyczne doładowanie i wznawianie pracy w sytuacji wyczerpania akumulatora w trakcie pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, by się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

  Skuteczne pokonywanie przeszkód Optyczny system lokalizacji z powodzeniem zapobiega ewentualnym zderzeniom z meblami i innymi elementami wyposażenia. Odkurzacz samoczynny prosto przejeżdża przez przeszkody o wysokości do 2 cm takie jak np.: progi, sznury czy kable.

  Robot Lenovo wspaniale sprawdza się zarówno na twardych podłogach, jak i na dywanach, a odkurzając dywan automatycznie powiększa moc ssania, umożliwiając staranne czyszczenie. Informacje techniczne: a) Robot rozmiar 350x350x98mm Akumulator 200mAh Waga produktu Ok.

  3.3kg Napięcie znamionowe 14.4V Zużycie energii 50W b) Baza wymiar 255x225x340mm Moc Ok. 1050W Napięcie wejściowe 100-240v~50/60Hz Napięcie wyjściowe DC24V 1.2A

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Lund. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Lenovo opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Lenovo cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Lenovo,
 • odkurzacze domowe Lenovo jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Lenovo, odkurzacz domowy Lenovo cena, opinie o odkurzaczach domowych Lenovo, ranking odkurzaczy domowych Lenovo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *