Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe granatowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy granatowy. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych granatowych,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe granatowe. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z granatowymi domowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 6724

Philips FC 6724 Najniższa Cena Online

Philips FC 6724 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6724
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro FC6724/01 Nasadka zasysająca 180° zezwala na efektywne i dokładne zbieranie kurzuNasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o efektywnym i dokładnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, choćby w trudno dostępnych miejscach.Dwa ustawienia szybkości dostosowane do przeróżnych typów podłogi i skażeńDwa ustawienia szybkości dopasowane do rozmaitych typów podłogi i skażeń.Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V umożliwiają sprzątanie przez 40 minutDzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotkaAkcesoria są niezwykle proste w użyciu starczy jedno kliknięcie.

  Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym. Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek.szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblamiOdkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.praktyczna budowa pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżnianiaOdkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.Silnik PowerBlade opracowany z myślą o pokaźnej szybkościSilnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą szybkość, sprawną pracę i skrupulatne zbieranie skażeń na poziomie nasadki.technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużejTechnologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.Zmywalny filtr zapewnia dużą szybkość na dłużejSystem filtracji powoduje, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą szybkość powietrza i wysoką sprawność przez dłuższy czas.Funkcje specjalne: Akcesoria w zestawie: Zasilacz sieciowy Szczelinówka Zintegrowana szczotka Stacja dokująca montowana na ścianie wymiary: Pozostałe cechy:...


Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 15
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla skrupulatnego, komfortowego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najlepszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele wykorzystano szereg sprawnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i nadzwyczajne prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało niezwykle sprawne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem filtrowania AirClean1Niezwykle wydajna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych elementów zapewnia filtrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - dobry klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech różnorodnych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje skuteczną filtracją dla nad wyraz czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® oznajmia użytkownika o konieczności podmiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele posiadają wbudowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak drobny odgromnik.

  likwiduje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu broniona przez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja zapewniająca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt obszerne wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 posiadają listwę ochronną wytwarzaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  niezwykle inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się samoczynnie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie zaopatrzone w trzy wysokiej jakości komponenty wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - tylko w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wyprodukowane wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam wyjątkową jakość i solidność naszych produktów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszystkich odkurzaczach Miele można komfortowo zwinąć kabel przy pomocy przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są ponadto wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.ergonomiczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest mocne,równocześnie można je z łatwością rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Żeby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała sporo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,ponadto elastycznie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki temu odkurzacz można z łatwością transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik powodują, iż odkurzacze pracuj

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Gallet. Ranking TOP10 modeli

Bosch MOVE

Bosch MOVE Najniższa Cena Online

Bosch MOVE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch MOVE
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: true
  • cechy dodatkowe: regulacja mocypoziomy i pionowy system parkowaniaskładany uchwyt
  • Czas ładowania: 12-16 h
  • Czas pracy: 36 min
  • Długość: 200 mm
  • Długość kabla zasilającego: Nie dotyczy
  • Długość przewodu sieciowego: Nie dotyczy
  • dopełniające dane: Odkurzacz 2 in1: akumulatorowy i kolumnowy z elektroszczotką; Maksymalny czas pracy: 36 min.; 2 stopnie mocy; Odkurzacz można postawić w pionie bez konieczności oparcia albo podłączenia do stacji dokującej; Oszczędność przestrzeni dzięki składanej konstrukcji; Elektroszczotka: napędzana osobnym zasilaniem dla istotnie gruntownego czyszczenia dywanów i wykładzin; Super solidna i trwała bateria Ni-MH. Ulepszona efektywność, przyjazna dla środowiska; Czas ładowania: 12-16 godzin; Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą
  • dodatkowe informacje: Czas pracy 36 minut
  • dołączone akcesoria: Stacja dokująca; Zasilacz; Ręczny odkurzacz z możliwością przechowywania w obudowie
  • Filtry: filtr zmywalny
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowaStacja dokująca
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowa
  • Głębokość: 200 mm
  • Kod producenta: BBH MOVE6N
  • Kolor: granatowy metalik-antracyt
  • Kolor: Granatowy metalik-antracyt
  • Kolor główny: Granatowy
  • Końcówki: elektroszczotkassawka szczelinowa
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Opis marketingowy: Bezprzewodowy odkurzacz MOVE 2 in 1: unikatowe połączenie odkurzacza ręcznego i odkurzacza kolumnowego w ergonomicznym, nieskomplikowanym w użyciu urządzeniu - wygoda odkurzania w każdych warunkach.Bezprzewodowy odkurzacz MOVE 2 in 1: szczególnie użyteczny i doskonale pasuje do odkurzania niepokaźnych zabrudzeń.Dwa poziomy mocy: dzięki regulacji poziomu mocy można dopasować tryb pracy odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni.Składana rączka: odkurzacz utrzymuje pion także ze złożonym uchwytem, co ułatwia jego przechowywanie.Niklowo-metalowo-wodorowy akumulator przychylny dla środowiska.
  • rodzaj zasilania: Akumulatorowe
  • Strona www produktu: http://www.bosch-home.pl/produkty/odkurzanie/odkurzacze-akumulatorowe/BBHMOVE6N.html#tab2
  • Szerokość: 255 mm
  • Szerokość: 255 mm
  • rodzaj: 2w1 ręczny i pionowy
  • wariant odkurzacza: Bezworkowy
  • rodzaj rury: Nie dotyczy
  • typ wymiennego worka: worek materiałowy, papierowy
  • Waga: 3.2 kg
  • Waga urządzenia: 2,2 kg
  • Waga z opakowaniem: 2,5 kg
  • wymiary: 1130 x 255 x 200 mm
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 590x210x310 mm
  • Wyposażenie: zasilaczręczny odkurzacz z możliwością przechowywania w obudowie
  • Wysokość: 1130 mm
  • Wysokość: 1130 mm
  • Zasięg: Nie dotyczy
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka szczelinowaŁadowarka

Miele C3 ParQueT

Miele C3 ParQueT Najniższa Cena Online

Miele C3 ParQueT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3 ParQueT
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Parquet PowerLine - SGSC1Odkurzacz workowy z finezyjną szczotką do parkietów do pielęgnacji subtelnych, twardych podłóg.Wysoka moc ssania – 1.600 WWszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowaOchrona dla twardych powierzchni – elastyczny Parquet TwisterWyjątkowo cicho i finezyjnie – skrętne rolki DynamicDriveIdealna wysokość pracy – rura teleskopowa ze stali szlachetnejWydajność czyszczeniaEfektywność dla najlepszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza prawidłowym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg wydajnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i świetne prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało wyjątkowo produktywne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem filtrowania AirClean1Niezwykle sprawna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego, a także filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych komponentów gwarantuje filtrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - korzystny klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech przeróżnych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje sprawną filtracją dla szczególnie czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® powiadamia użytkownika o konieczności zamiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele mają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak nieduży odgromnik.

  usuwa to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu chroniona poprzez przeciążeniem.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet.

  Od koncepcji do gotowego urządzenia. Odkurzacze Miele są projektowane i wyprodukowane tylko we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec cyklu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam nieszablonową jakość i trwałość naszych towarów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszystkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć przewód za pomocą przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są w dodatku zaopatrzone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.użyteczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest potężne,równocześnie można je łatwo rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. By podłączyć inne akcesoria ssące.Stalowa rura teleskopowaRegulacja wysokości jednym naciśnięciem przyciskuRura teleskopowa Miele pozwala dopasować się do jednostkowej wysokości roboczej przez naciśnięcie przycisku - by można było odkurzać komfortowo i bez nadwyrężania pleców.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można prosto transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik oraz zintegrowany tłumik sprawiają, iż odkurzacze pracują przyjemnie cicho.

  Stopień odkurzania Silence zapewnia niepokaźny poziom hałasu przy dobrej skuteczności czyszczenia.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, marka Miele opracowała dużo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,również rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Rolki DynamicDrive1Zwrotny jak samochód sportowyWyjątkowe rolki DynamicDrive na stalowych osiach obracają się o 360° i są wyekwipowane w amortyzatory.

  Gumowany bieżnik porusza się delikatnie, jest wytrzymały na ścieranie i bardzo trwały. Zalety: arcytrudnie przenośny odkurzacz, który porusza się wyjątkowo cicho i chroni finezyjne podłogi.1Zgłoszenie do patentu: EP 2409627, US 20120017391

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Philips XD 3110

Philips XD 3110 Najniższa Cena Online

Philips XD 3110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XD 3110
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Przechwytuje i zatrzymuje ponad 99,9% kurzu i alergenów
  Nowy odkurzacz Philips Performer Compact łączy w sobie śladowe wymiary i solidną skuteczność. Dzięki technice AirflowMax i nasadce TriActive wykorzystującej 3 funkcje czyszczenia jednocześnie możesz dokładnie odkurzyć cały dom

  bezprecedensowa technika AirflowMax zagwarantuje dużą moc ssania
  wyjątkowa kompozycja komory na kurz maksymalizuje pojemność i przepływ powietrza dzięki workom na kurz nieulegającym zatykaniu. Gwarantuje dużą moc ssania aż do zapełnienia worka.

  Silnik o mocy 900 W formujący dużą moc ssania
  Wysokowydajny silnik o mocy 900 W kreuje dużą moc ssania, co gwarantuje staranne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu zagwarantuje wysoką efektywność odkurzania
  Nasadka TriActive i pokaźna moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% niepokaźnego kurzu.

  znikoma i lekka kompozycja usprawnia przenoszenie
  Dzięki drobnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest łatwe.

  przewód o długości 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki
  przewód o długości 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania.

  System przefiltrowujący Allergy H13 wykrywa ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu
  System oczyszczający Allergy H13 lokalizuje ponad 99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest wspaniałym rozwiązaniem dla alergików. Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13.

  produkt jest przychylny alergikom, co potwierdza certyfikat ECARF.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do użycia
  Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki czemu jest za każdym razem gotowa do użycia na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  Nasadka TriActive umożliwia precyzyjne sprzątanie na 3 sposoby
  Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa usuwa kurz z głębi dywanów, a pokaźny otwór z przodu zasysa spore kawałki. Kanały powietrzne po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli.


Miele C2 ParQueT

Miele C2 ParQueT Najniższa Cena Online

Miele C2 ParQueT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C2 ParQueT
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Compact C2 Parquet PowerLine - SDAE1. Odkurzacze podłogowe z delikatną szczotką do parkietów do pielęgnacji delikatnych, twardych podłóg. Wysoka moc ssania - 1200 W. Wszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowa.

  Lekki - 6,5 kg z akcesoriami. Oszczędzające miejsce przechowywanie dzięki systemowi Compact. Nieskomplikowane odkurzanie pokaźniejszych powierzchni dzięki zasięgowi do 10 m. Sprawność czyszczenia. Sama wysoka moc silnika nie czyni odkurzacza dobrym.

  W Miele sprawnie przenika się cała gama cech konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza jak jeszcze adekwatne uformowanie wszelkich podzespołów pod kątem przepływu dbają o nieprzeciętne prowadzenie powietrza.

  Aby siła ssania trafnie docierała do ssawki podłogowej. Ssawka podłogowa AirTeQ czyści nad wyraz solidnie i przy niższych ustawieniach mocy osiąga najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia. Komfort obsługi. Żeby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała dużo przemyślanych rozwiązań.

  Na przykład praktyczny system blokowania. Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują pewnie w słyszalny sposób. Dla pewnego podłączenia akcesoriów do odkurzania. Ochrona przed przegrzaniem.

  Silniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury. Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt wielkie wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa.

  Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy. Higiena. Świetne działanie oczyszczające odkurzaczy Miele opiera się na wielostopniowym systemie filtrów. Składa się on z postępowego worka HyClean Miele, filtra ochronnego silnika oraz filtra wylotowego Miele.

  Współdziałanie tych komponentów powoduje,filtrowane jest więcej aniżeli 99,9% niepokaźnego pyłu 2. Można odetchnąć! Uchwyt Comfort. Ruchome mocowanie węża ssącego umożliwia użyteczną, komfortową obsługę. Korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.

  Zasięg działania. Kabel, rura ssąca i wąż ssący gwarantują razem stanowczo wielki zasięg działania. Dzięki czemu na dodatek pokaźniejsze pomieszczenia można wygodnie odkurzać bez częstej zmiany gniazdka. Klasa sprawności energetycznej - D Klasa sprawności odkurzania dywanów- C Klasa wydajności odkurzania podłóg twardych- A Klasa reemisji kurzu - B

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe białe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch GAS35

Bosch GAS35 Najniższa Cena Online

Bosch GAS35 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS35
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  fachowy odkurzacz przemysłowy GAS 35 L SFC+ producenta BOSCH. Jeden z najnowszych odkurzaczy przemysłowych firmy BOSCH certyfikowany klasy ochrony przeciwpyłowej „L", zgodny z normą UE i gwarantujący optymalny poziom ochrony użytkownika.

  wyekwipowany w gniazdo do podłączenia elektronarzędzi z funkcją samoczynnego włączania/wyłączania, a także funkcją opóźnienia, która udoskonala komfort pracy. Posiada integrowane uchwyty na osprzęt, a także przewód i wąż.

  komfortowy transport zagwarantuje potężny mechanizm jezdny z kołami niebrudzącymi powierzchni. Płynna regulacja siły ssania na adapterze narzędziowym. Dzięki funkcji antystatycznej zapobiega naładowaniu elektrostatycznemu poprzez dostępne jako osprzęt węże przewodzące ładunki elektryczne.

  samoczynne wyłączenie po osiągnięciu maksymalnej objętości przy odsysaniu cieczy. Mocowanie do walizek systemowych L-BOXX jest poręcznym rozwiązaniem w czasie transportu i przechowywania. Wygodny, półautomatyczny system oczyszczania filtra (SFC+) gwarantuje prędkie tempo pracy.

  stosowny rezultat dzięki wydajnej turbinie 1.200 W generujejącej wysokie podciśnienie do 254 Mbar....


Concept VP-8076

Concept VP-8076 Najniższa Cena Online

Concept VP-8076 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8076
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  elegancki wygląd i wysoką efektywność Odkurzasz w kółko, a jednak nie jesteś zadowolony z rezultatów? Dzięki silnikowi o mocy 700 W VP8076 może osiągnąć maksymalną sprawność. Dzięki kompaktowemu kształtowi odkurzacza jest nietrudny w użyciu oraz wytwornym wyglądem.

  ponadto możesz łatwo regulować moc odkurzacza przy pomocy elektronicznej kontroli mocy. Niski poziom hałasu Jeśli myślisz, że odkurzacz o wysokiej produktywności musi być hałaśliwi to jesteś w błędzie. Będziesz zaskoczony tym jak cichy jest VP8076.

  Ssawka podłogowa ECO innowacyjna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z przełomową konstrukcją silnika rozszerza sprawność odkurzania. Mimo zmniejszonego zużycia energii moc ssania odkurzacza nie obniża się.

  Sawka podłogowa ECO asygnowana jest do odkurzania dywanów i twardych powierzchni. Turboszczotka Czy odkurzasz mieszkanie, a mimo to włosy pozostają na dywanie? Z dużą turboszczotką, która równocześnie szczotkuje i odkurza nie będziesz miał już tego problemu.

  Turboszczotka to wspaniały wybór dla wszystkich typów dywanów. Dzięki swej wielkości ma obfity zasięg poprzez co odurzanie zajmuje mniej czasu i wysiłku. Ssawka do parkietów Ssawka do parkietów to świetny wybór do czyszczenia podłóg PCV, parkietu oraz linoleum.

  Jest specjalnie zaprojektowana do twardych powierzchni, więc ich nie rysuje....


Bosch GAS12

Bosch GAS12 Najniższa Cena Online

Bosch GAS12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS12
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jeden z najnowszych odkurzaczy przemysłowych marki BOSCH zaopatrzony w postępowy system samooczyszczania filtra, dzięki któremu odkurzacz po włączeniu za każdym razem ma pełną moc ssania. Asygnowany do pracy na sucho i mokro.

  Pochłania wszelkie pyły, a także wodę. Niezwykle solidny i produktywny, asygnowany do pracy na sucho i na mokro, eliminuje zabrudzenia w trakcie pracy młotami udarowymi, szlifierkami kątowymi, bruzdownicami, a także wyrzynarkami, pilarkami i frezarkami – jednym słowem do współpracy z wszystkimi możliwymi elektronarzędziami....


Bosch GAS55

Bosch GAS55 Najniższa Cena Online

Bosch GAS55 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS55
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  mistrzowski odkurzacz do pracy na sucho i mokro. Posiada system oczyszczania filtra, znaczny pojemnik. Jako certyfikowany odkurzacz pochłania większość sklasyfikowanych pyłów. Jest praktyczny w przenoszeniu bo posiada zaczepy do walizek systemowych L-BOXX. Wyekwipowany w antystatyczne (łącznie z wężem niepozostawiającym śladów na powierzchni) – uniemożliwia gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych i automatyczne wyłączenie po osiągnięciu maksymalnej obszerności przy odsysaniu cieczy. Dołączone są: 3 rury, chromowane, 0,35 m 2 608 000 575, Dysza do fug 250 mm 2 607 000 165, Filtr płaski fałdowany, poliestrowy (PES) 2 607 432 034, Worek na pył 2 607 432 043, Wąż 5 m, Ø 35 mm, antystatyczny, z adapterem narzędziowym 2 608 000 566, komplet dysz podłogowych 1 609 390 478, Złączka kątowa 2 608 000 573....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy granatowy opinie,
 • dobre odkurzacze domowe granatowe cena,
 • ranking z granatowymi domowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze domowe granatowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe granatowe, odkurzacz domowy granatowy cena, opinie o odkurzaczach domowych granatowych, ranking odkurzaczy domowych granatowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *