Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy granatowy do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych granatowych do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe granatowe do 500 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z granatowymi domowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Bosch GAS12

Bosch GAS12 Najniższa Cena Online

Bosch GAS12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS12
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jeden z najnowszych odkurzaczy przemysłowych firmy BOSCH wyposażony w nowoczesny system samooczyszczania filtra, dzięki któremu odkurzacz po włączeniu za każdym razem ma pełną moc ssania. Przeznaczony do pracy na sucho i mokro.

  Pochłania wszelkie pyły i wodę. Niezwykle mocny i efektywny, przeznaczony do pracy na sucho i na mokro, likwiduje zabrudzenia podczas pracy młotami udarowymi, szlifierkami kątowymi, bruzdownicami oraz wyrzynarkami, pilarkami i frezarkami – jednym słowem do współpracy z wszystkimi osiągalnymi elektronarzędziami....


Bosch GAS18

Bosch GAS18 Najniższa Cena Online

Bosch GAS18 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS18
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy marki BoschOdkurzacz do pracy na sucho i na morko. System Rotational Airflow zagwarantuje szeroką gamęzastosowań dzięki bezworkowej konstrukcji do zastosowań mokrych i suchych oraz wielu dostępnym akcesoriom.Odkurzacz wbudowany wskaźnik diodowy stanu naładowania akumulatora, natomiast dzięki systemowi elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) - broni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw.3 szczególnie silne strumienie powietrza zapweniają długotrwałąsiłę ssania dzięki technologii obrotowego przepływu powietrza.Łatwy transport i obsługa dzięki lekkiej dzięki kompaktowej konstrukcji oraz interfejsowi "Click and Clean".Rączka odkurzacza została pokryta przeciwpoślizgowym i miękkim materiałemSoftgrip.informacje techniczne:Maks.

  przepływ powietrza (turbina):34 l/sMaks. Podciśnienie (turbina): 115 mbarPowierzchnia filtra:2375 cmPojemność zbiornika brutto: 10 lPojemność zbiornika netto: 6 lPojemność zbiornika netto (woda): 6 lKlasa ochrony przeciwpyłowej: LNapięcie akumulatora: 18 VCiężar bez akumulatora: 4.7 kgW skład zestawu wchodzi:Bosch Odkurzacz Akumulatorowy GAS 18V-10LAdapter narzędziowyDysza do fug, 250 mmDysza do podłógFiltr płaski, fałdowanyKróciecPas na ramięWąż 1,6 m3-częściowy komplet rur4-częściowy zestaw kółekKartonowe pudełkoDlaczego warto wybrać ten towar?kupując u nas masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta.

  artykuł jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani towaru na stronie producenta uzyskujemy 36 miesięcy gwarancji.BoschMarka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkowaniu.

  Twórcą tej producenta jest Robert Bosch który, w całości zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary. Początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki cieplnej, radia i telewizji.

  Dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,też stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem marki stała się chęć innowacji.

  Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

  Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, w głównej mierze dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą serię elektronarzędzi, by uzupełnić ofertę profesjonalnych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

  Gotowość marki Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,firma Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Nilfisk. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy granatowy do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe granatowe do 500 zł cena,
 • ranking z granatowymi domowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze domowe granatowe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 500 zł, odkurzacz domowy granatowy do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych granatowych do 500 zł, ranking odkurzaczy domowych granatowych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *