Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy grafitowy. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych grafitowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe grafitowe. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z grafitowymi domowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Miele C1

Miele C1 Najniższa Cena Online

Miele C1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C1
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Uchwyty z metalowym odgromnikiem

  Działa jak piorunochron

  Wszystkie odkurzacze Miele mają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niewiele znaczący odgromnik. Eliminuje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.

  Ochrona przed przegrzaniem

  Funkcja zapewniająca ochronę przed przegrzaniem

  Silniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury. Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt szerokie wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.

  Łagodny rozruch silnika

  Ochrona sieci elektrycznej

  W odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona poprzez przeciążeniem.

  Higiena

  System przefiltrowania AirClean

  produktywna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie. To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych części zagwarantuje odfiltrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu. Można odetchnąć!

  sprawność czyszczenia

  efektywność dla najkorzystniejszych rezultatów

  Wysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza prawidłowym. Dlatego w odkurzaczach Miele zaimplementowano szereg wydajnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i idealne prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej. Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało istotnie efektywne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.

  *Filtr AirClean

  Filtr AirClean dla czystego powietrza w otoczeniu

  Miele proponuje możliwość wyboru spomiędzy trzech różnorodnych filtrów wylotowych. Filtr AirClean dysponuje produktywną filtracją do codziennych wyzwań. Dzięki naszym filtrom wylotowym wydmuchiwany powietrze jest czystsze niżeli powietrze w pomieszczeniu przed odkurzaniem.

  Jakość

  100% kontroli!

  Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia. Odkurzacze Miele są projektowane i produkowane wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec cyklu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym. Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam unikatową jakość i wytrzymałość naszych produktów.

  System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniu

  Łatwa obsługa bez konieczności schylania się

  Ssawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej. Wyjątkowo inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.

  ergonomiczny system blokady

  Bezpieczne zamknięcie z kliknięciem

  Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób. Połączenie w odkurzaczach jest mocne,jednocześnie można je łatwo rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Żeby podłączyć inne akcesoria ssące.

  Pełnowartościowe akcesoria

  za każdym razem w zasięgu ręki

  Odkurzacze Miele są seryjnie wyekwipowane w trzy wysokiej jakości komponenty wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego. Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - tylko w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili dostępne.

  Stalowa rura teleskopowa

  Regulacja wysokości jednym naciśnięciem przycisku

  Rura teleskopowa Miele pozwala dopasować się do indywidualnej wysokości roboczej poprzez naciśnięcie przycisku - aby można było odkurzać komfortowo i bez nadwyrężania pleców.

  System Silence

  Ciche i relaksujące odkurzanie

  trafnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik powodują, iż odkurzacze pracują przyjemnie cicho. Stopień odkurzania Silence zapewnia drobny poziom hałasu przy prawidłowej skuteczności czyszczenia.

  Komfort obsługi

  komfortowe odkurzanie? Tak – z Miele.

  Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała dużo przemyślanych rozwiązań. Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,również rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.

  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  22/ 543 36 30

Severin BC 7045

Severin BC 7045 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin BC 7045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7045
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki sporej mocy i nowoczesnej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci szybko i bez problemu posprzątać nawet niezwykle wielkie mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy marki SEVERIN obejmuje zróżnicowane ssawki, nakładki i inne akcesoria dopasowane do każdego rodzaju powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, efektywne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 cechuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością, a także lekkością i cichą pracą.

  Jest idealny do powierzchni o znacznej wielkości. Filtr silnika stworzony został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz na dodatek filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 posiada w zestawie ssawkę XL do parkietu gwarantującą starannie odkurzacznie. Trzyczęściowy pakiet akcesoriów zawiera ssawkę do obić/mebli/fug. Ponadto otrzymasz wygodną rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm i wąż ssący XL premium 180 cm.


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy Deerma DX700s z ecosystemu XIAOMI Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700s spełni Twoje wymogi. Poręczny design, wysoka efektywność, mnóstwo możliwości użycia - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  Specyfikacja: Producent: Deerma Model: DX700/DX700S Moc ssania: 15 kPa Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz Zasilanie: Sieciowe Poziom hałasu: 75 dB Długość przewodu zasilającego: 4,5m Moc znamionowa: 600W pojemność zbiornika na kurz: 0,8l Waga: 2,75kg Materiał: ABS / poliwęglan W zestawie uzyskujesz: odkurzacz Deerma DX700S ssawka do podłóg ssawka szczelinowa ssawka do mebli Oryginalne opakowanie Postaw na mobilność Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb.

  Możesz wykorzystać go jednocześnie jako drobny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego niepokaźna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g.

  dzięki czemu z łatwością przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to również funkcjonalny, długi na 4,5 m kabel.

  Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca! Ciesz się rozciągliwością żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci skrupulatne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich znakomicie stanie na wysokości zadania na różnorodnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nadzwyczajny porządek.

  sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą! W skład zestawu wchodzi: odkurzacz Deerma DX700S ssawka do podłóg ssawka szczelinowa ssawka do mebli Oryginalne opakowanie Szczotka do podłóg Dużą szczotką błyskawicznie i sprawnie odkurzysz podłogi.

  Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją jeszcze do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu niepokaźna szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecz...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Sencor o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi H8

Xiaomi H8 Najniższa Cena Online

Xiaomi H8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi H8
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz firmy JIMMY model H8 o mocy 500W. Urządzenie wyekwipowane w filtr HEPA. Pracuje na jednym naładowaniu przez 60 minut, pełne naładowanie akumulatora uzyskamy po 5 godzinach. Odkurzacz pracuje w trybach eco, turbo, max....


Sencor SVC 0725

Sencor SVC 0725 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 0725 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 0725
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, niewiele znaczący), funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:tak;Maksymalny czas pracy:50 minut;Moc wejściowa:400 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;typ filtra:cyklonowy;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka mopująca, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:rozciągliwa końcówka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, szczotka do tapicerki;ekran:nie;Zasięg pracy:0...


Hoover BV71 BV30011

Hoover BV71 BV30011 Najniższa Cena Online

Hoover BV71 BV30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover BV71 BV30011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  postępowy odkurzacz BV71 BV30011 marki Hoover, jest asygnowany do czyszczenia dywanów i twardych podłóg. Ma filtr EPA 10, i klasę energetyczną A. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii. Został wyekwipowany w higieniczną klapę, a także wskaźnik napełnienia worka.


Clatronic BS 1294

Clatronic BS 1294 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1294 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1294
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki i energooszczędny Odkurzacz BS 1294 producenta CLATRONIC to urządzenie, które rewelacyjnie pasuje to prędkiego i skutecznego sprzątania. Ten lekki – waży zaledwie 4,7 kg i kompaktowy odkurzacz pomoże w utrzymaniu w czystości całego mieszkania.

  CLATRONIC BS 1294 znamionuje się nad wyraz wysoką efektywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii ( klasa A – 26,7 kWh/rocznie). Regulowana moc solidny silnik – 700 W oraz duży zasięg kabla zasilającego, aż do 6,7 metrów pozwoli odkurzyć bez problemu obszerniejszą powierzchnię.

  W połączeniu z sprężystym wężem otrzymujemy niezwykle zwrotny odkurzacz, który daje pełną swobodę poruszania się. Ponadto odkurzacz CLATRONIC BS 1294 posiada elektroniczny system regulacji ssania, za pomocą, którego znakomicie dopasujemy moc do własnych potrzeb, a także do typu odkurzanej powierzchni.

  skuteczny i wielofunkcyjny Na wyposażeniu CLATRONIC BS 1294 znajduje się uniwersalna ssawko-szczotka, która efektywnie eliminuje kurz, brud i sierść zwierząt z wykładzin i dywanów. Na dodatek w zestawie odnajdziemy 1,25-litrowy zbiornik na kurz, trzy końcówki: płaska, szczelinowa, mini-szczotka oraz metalową rurę teleskopową z uchwytem na końcówki.

  perfekcyjny dla alergików Odkurzacz CLATRONIC BS 1294 to nadzwyczajne rozwiązanie dla alergików. Urządzanie progresywny potrójny system filtracji powietrza - dwa filtry HEPA, zatrzymujące 99,97% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.

  Dzięki CLATRONIC BS 1294 możesz radować się czystym powietrzem w swym domu....


Sencor SVC 8505

Sencor SVC 8505 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 8505 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 8505
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:8 m;Dominujący kolor:srebrny/szary;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:grafitowy;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:70 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:syntetyczny;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;Waga:6,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:46 cm;wymiary - szerokość:30,6 cm;rozmiary - wysokość:25,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczelinowa długa, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy grafitowy opinie,
 • dobre odkurzacze domowe grafitowe cena,
 • ranking z grafitowymi domowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze domowe grafitowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe grafitowe, odkurzacz domowy grafitowy cena, opinie o odkurzaczach domowych grafitowych, ranking odkurzaczy domowych grafitowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.