Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy grafitowy do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych grafitowych do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z grafitowymi domowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Sencor SVC 7550

Sencor SVC 7550 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 7550 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 7550
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:7 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:papierowy, plastikowy, ubraniowy;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:klasyczny;Waga:5,3 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:47 cm;rozmiary - szerokość:29 cm;wymiary - wysokość:26 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczelinowa długa;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Clatronic BS 1294

Clatronic BS 1294 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1294 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1294
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki i energooszczędny Odkurzacz BS 1294 marki CLATRONIC to urządzenie, które genialnie pasuje to prędkiego i efektywnego sprzątania. Ten lekki – waży zaledwie 4,7 kg i kompaktowy odkurzacz pomoże w utrzymaniu w czystości całego mieszkania.

  CLATRONIC BS 1294 znamionuje się szczególnie wysoką wydajnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii ( klasa A – 26,7 kWh/rocznie). Regulowana moc mocny silnik – 700 W i obfity zasięg kabla zasilającego, aż do 6,7 metrów pozwoli odkurzyć bezproblemowo pokaźniejszą powierzchnię.

  W połączeniu z rozciągliwym wężem uzyskujemy nad wyraz zwrotny odkurzacz, który daje całkowitą swobodę poruszania się. Dodatkowo odkurzacz CLATRONIC BS 1294 posiada elektroniczny system regulacji ssania, za pomocą, którego doskonale dopasujemy moc do własnych potrzeb i do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  skuteczny i wielofunkcyjny Na wyposażeniu CLATRONIC BS 1294 znajduje się uniwersalna ssawko-szczotka, która wydajnie likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z wykładzin i dywanów. W dodatku w zestawie odszukamy 1,25-litrowy zbiornik na kurz, trzy końcówki: płaska, szczelinowa, mini-szczotka, a także metalową rurę teleskopową z uchwytem na końcówki.

  znakomity dla alergików Odkurzacz CLATRONIC BS 1294 to wyśmienite rozwiązanie dla alergików. Urządzanie progresywny potrójny system filtracji powietrza - dwa filtry HEPA, zatrzymujące 99,97% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.

  Dzięki CLATRONIC BS 1294 możesz cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Lavor. Ranking TOP10 modeli

Severin BC 7045

Severin BC 7045 Najniższa Cena Online

Severin BC 7045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7045
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki obszernej mocy i nowoczesnej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci błyskawicznie i bez problemu posprzątać nawet bardzo wielkie mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy marki SEVERIN obejmuje rozmaite ssawki, nakładki i inne akcesoria dostosowane do każdego rodzaju powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, efektywne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 cechuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością oraz lekkością i cichą pracą.

  Jest znakomity do powierzchni o wielkiej wielkości. Filtr silnika tworzony został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz również filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 posiada w zestawie ssawkę XL do parkietu zapewniającą precyzyjnie odkurzacznie. Trzyczęściowy pakiet akcesoriów zawiera ssawkę do obić/mebli/fug. Ponadto otrzymasz komfortową rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm i wąż ssący XL premium 180 cm.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy grafitowy do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł cena,
 • ranking z grafitowymi domowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł, odkurzacz domowy grafitowy do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych grafitowych do 500 zł, ranking odkurzaczy domowych grafitowych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *