Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy grafitowy do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych grafitowych do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z grafitowymi domowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Clatronic BS 1294

Clatronic BS 1294 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1294 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1294
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki i energooszczędny Odkurzacz BS 1294 marki CLATRONIC to urządzenie, które genialnie pasuje to prędkiego i efektywnego sprzątania. Ten lekki – waży zaledwie 4,7 kg i kompaktowy odkurzacz pomoże w utrzymaniu w czystości całego mieszkania.

  CLATRONIC BS 1294 znamionuje się szczególnie wysoką wydajnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii ( klasa A – 26,7 kWh/rocznie). Regulowana moc mocny silnik – 700 W i obfity zasięg kabla zasilającego, aż do 6,7 metrów pozwoli odkurzyć bezproblemowo pokaźniejszą powierzchnię.

  W połączeniu z rozciągliwym wężem uzyskujemy nad wyraz zwrotny odkurzacz, który daje całkowitą swobodę poruszania się. Dodatkowo odkurzacz CLATRONIC BS 1294 posiada elektroniczny system regulacji ssania, za pomocą, którego doskonale dopasujemy moc do własnych potrzeb i do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  skuteczny i wielofunkcyjny Na wyposażeniu CLATRONIC BS 1294 znajduje się uniwersalna ssawko-szczotka, która wydajnie likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z wykładzin i dywanów. W dodatku w zestawie odszukamy 1,25-litrowy zbiornik na kurz, trzy końcówki: płaska, szczelinowa, mini-szczotka, a także metalową rurę teleskopową z uchwytem na końcówki.

  znakomity dla alergików Odkurzacz CLATRONIC BS 1294 to wyśmienite rozwiązanie dla alergików. Urządzanie progresywny potrójny system filtracji powietrza - dwa filtry HEPA, zatrzymujące 99,97% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.

  Dzięki CLATRONIC BS 1294 możesz cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Graef. Ranking TOP10 modeli

Severin BC 7045

Severin BC 7045 Najniższa Cena Online

Severin BC 7045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7045
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki obszernej mocy i nowoczesnej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci błyskawicznie i bez problemu posprzątać nawet bardzo wielkie mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy marki SEVERIN obejmuje rozmaite ssawki, nakładki i inne akcesoria dostosowane do każdego rodzaju powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, efektywne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 cechuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością oraz lekkością i cichą pracą.

  Jest znakomity do powierzchni o wielkiej wielkości. Filtr silnika tworzony został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz również filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 posiada w zestawie ssawkę XL do parkietu zapewniającą precyzyjnie odkurzacznie. Trzyczęściowy pakiet akcesoriów zawiera ssawkę do obić/mebli/fug. Ponadto otrzymasz komfortową rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm i wąż ssący XL premium 180 cm.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy grafitowy do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł cena,
 • ranking z grafitowymi domowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł, odkurzacz domowy grafitowy do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych grafitowych do 500 zł, ranking odkurzaczy domowych grafitowych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *