Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy fioletowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych fioletowych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z fioletowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 9333

Philips FC 9333 Najniższa Cena Online

Philips FC 9333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9333
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  minimalne wymiary i wysoka produktywność

  Wyższa sprawność zbierania kurzu* i technologia PowerCyclone 5

  • Klasa energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 1,5 l
  • Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby

   Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podciąga włosie dywanu w celu precyzyjnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa większe cząsteczki brudu przez znaczny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Wysoka produktywność z klasą energetyczną 3AAA

   Odkurzacz stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności — klasa A w następujących kategoriach: skuteczności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  • technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

   wyjątkowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia sprawne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Wysoka wydajność odkurzania twardych podłóg

   Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swojej trasie.

  • Łatwe opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

   Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego nieszablonowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do zastosowania

   Szczotka do odkurzania została wbudowana w uchwyt, dzięki temu zawsze jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  • Łączenie ActiveLock nieskomplikowane dostosowanie do każdego zadania

   Łączenie ActiveLock nietrudny montaż różnorodnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  • wielkie gumowe koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

   obszerne gumowe koła usprawniają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania.

  • Filtr antyalergiczny lokalizuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu

   Nasz filtr powietrza Clean Air wyłapuje 99,9% małych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając zapotrzebowania alergików oraz innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  artykuł
  firma
  Kod producenta
  FC9333/09
  EAN
  8710103796312
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak danych
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Antyalergiczny
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc technologiczne Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

Xiaomi HW8 Pro

Xiaomi HW8 Pro Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe workowe. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi HW8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HW8 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz i mop pionowy Jimmy HW8 Pro

  Oszczędzaj czas, odkurzając i myjąc podłogi równocześnie. Jimmy HW8 Pro został wyposażony w skuteczny silnik i progresywny, podwójny zbiornik na wodę, dzięki czemu w niedługim czasie pozwoli pousuwać różnego rodzaju zanieczyszczenia - od kurzu i okruchów poprzez ślady łap domowych zwierzaków po nawet najmocniej uporczywe plamy. Urządzenie jest proste i komfortowe w użyciu, a jego obsługę ułatwia zaimplementowany ekran LED. Wymienny akumulator gwarantuje czas pracy sięgający 35 minut na jednym ładowaniu.

  Kompleksowe czyszczenie podłóg

  dzisiaj możesz wyczyścić podłogi w swoim domu szybciej, komfortowoj i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej. Jimmy HW8 Pro doskonale radzi sobie z większością zanieczyszczeń. Ekspresowo odkurzy okruchy, znikome i obszerniejsze odpady, sierść domowego zwierzaka, a nawet zaplątane w dywan włosy. Za jego pomocą bez trudu pozbędziesz się dodatkowo plam, śladów czy rozlanych napojów. Już nie musisz tracić czasu na odkurzanie i mycie podłóg osobno - dzisiaj obie te czynności wykonasz jednocześnie!

  nowoczesny, podwójny zbiornik na wodę

  Z Jimmy możesz posiadać pewność,zawsze będziesz myć podłogę czystą wodą. Urządzenie zostało wyekwipowane w podwójny zbiornik. Do części o obszerności 450 ml należy wlać czystą wodę. W części o obszerności 350 ml zbiera się natomiast brudna woda z zanieczyszczeniami. Zbiornik został przy tym zaprojektowany w taki sposób, by dało się go komfortowo montować i demontować. W razie potrzeby możesz także go wyczyścić.

  Pełna kontrola nad ilością rozpylanej wody w Twoich rękach

  Plamy i zacieki to już przeszłość. Jimmy HW8 Pro obsługuje technologię precyzyjnego rozpylania wody, dzięki czemu ekspresowo i wydajnie rozprawia się z skażeniami. Chcesz więcej? Urządzenie daje Ci całkowitą kontrolę nad ilością rozpylanej wody. Wystarczy nacisnąć umieszczony wprzystępnym miejscu przycisk! teraz bez trudu pozbędziesz się choćby najszczególniej uporczywych plam, unikając przy tym zalania podłogi.

  skuteczne odkurzanie

  Jimmy HW8 Pro został zaopatrzony w bezszczotkowy silnik o wysokiej skuteczności, który stwarza dużą moc i wydajną eliminację zanieczyszczeń. Urządzenie błyskawicznie likwiduje kurz, okruchy i inne odpady. Możesz również wybierać spomiędzy 2 prędkości, żeby jeszcze lepiej dopasować pracę odkurzacza do swych potrzeb albo stopnia zanieczyszczenia podłogi. Nie musisz też obawiać się uciążliwego szumu - artykuł pracuje zaskakująco cicho.

  Czyszczenie za pomocą jednego przycisku

  Już nie musisz brudzić sobie rąk ani tracić czasu na czyszczenie odkurzacza. Jimmy HW8 Pro został wyekwipowany w specjalny mechanizm samoczyszczący. Wystarczy nacisnąć przycisk, a szczotka i rury natychmiast zostaną umyte czystą wodą ze zbiornika. Korzystając z tej funkcji, bez trudu zachowasz urządzenie w znakomitym stanie, zapobiegniesz mnożeniu się bakterii i zmniejszysz ryzyko pojawienia się przykrego zapachu. Przekonaj się, jakie to proste!

  zastosowany wyświetlacz LED

  Co sprawia, że obsługa urządzenia jest tak prosta? Jimmy HW8 Pro ma zastosowany inteligentny wyświetlacz LED, który zapewni Ci wygodny dostęp do najważniejszych informacji dotyczących jego statusu w czasie rzeczywistym. Za jego pomocą prosto sprawdzisz poziom naładowania akumulatora i dowiesz się, jaki jest obecnie wybrany tryb pracy. Wyświetlane na ekranie ikony powiadomią Cię też o tym, iż zbiornik na brudną wodę jest już przepełniony, a na czystą pusty.

  Postaw na bezprzewodowe rozwiązania

  Pożegnaj plączące się i ograniczające Twoją swobodę kable. Bezprzewodowy odkurzacz z mopem Jimmy HW8 Pro zapewni Ci wymarzony komfort używania. Bez trudu zaniesiesz go wszędzie, gdzie będzie Ci konieczny - na przykład na piętro, do piwnicy lub do garażu. Urządzenie jest też wyjątkowo lekkie - przenoszenie go z miejsca na miejsce nie sprawi Ci obszerniejszego problemu. Co więcej, ergonomiczny uchwyt nie tylko usprawnia manewrowanie odkurzaczem, ale też zapewnia komfortowy dostęp do jego przycisków.

  Długi czas pracy - możliwość podmiany akumulatora

  Z Jimmy nie musisz przerywać sprzątania na częste ładowanie odkurzacza. HW8 Pro może działać do 35 minut na jednym ładowaniu - to wystarczająco dużo, aby zaprowadzić porządek choćby w większym domu. Istnieje również możliwość kupienia dodatkowego akumulatora. Wymieniając go, błyskawicznie i wygodnie podwoisz czas pracy urządzenia! Co więcej, wchodząca w skład zestawu stacja zezwala na przechowywanie, ładowanie, a choćby czyszczenie odkurzacza równocześnie. W ten sposób zaoszczędzisz czas i miejsce w mieszkaniu!

  Uniwersalny środek czyszczący w pakiecie

  To nie koniec niespodziewanek! W pakiecie odszukasz także uniwersalny środek czyszczący, za pomocą którego jeszcze staranniej umyjesz podłogi w mieszkaniu. Nadaje się do różnego typu powierzchni - od płytek po panele. Gwarantuje szybką sterylizację i długotrwałe działanie antybakteryjne. Jest przy tym całkowicie bezpieczny w użyciu i nietoksyczny - nie mieści chloru ani alkoholu. Używając go, z łatwością stworzysz czyste, przychylne dla zdrowia środowisko dla siebie i swej rodziny!


Eta 1513 90000

Eta 1513 90000 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Eta 1513 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1513 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Do ręki nadaje się jak ulał
  Salvet Animal ETA151390000 jest wysoce ekonomicznym odkurzaczem, który pyszni się 4 torebkami. Tego pomocnika sobie ulubisz a to dzięki zaoszczędzeniu czasu i zużytej energii.

  użyteczna ukształtowana rękojeść z zintegrowaną regulacją ubocznego zasysania powietrza umożliwi ci łatwiejszą i ulepszoną manipulację z odkurzaczem.

  Energooszczędny Salvet Animal
  ECO silnik z obniżoną mocą pobieraną 700 W zapewniającą oszczędną eksploatację i wysoką sprawność odkurzania, będzie tylko jednym z wielu powodów, dlaczego ten odkurzacz stanie się twoim nowym partnerem w sprzątaniu gospodarstwa domowego.
  Ten odkurzacz ma krystaliczne naczynie o objętości 2,2 l, które zastępuje normalne torebki pyłowe. Poziom skuteczności ssącej możesz regulować elektronicznie.

  Kółko obrotowe o 360° umożliwi ci ruch odkurzacza w wszelkich kierunkach. Miękkie kółka znów bronią twoje gładkie podłogi przed podrapaniem i uszkodzeniem.

  dobrej jakości filtry HEPA
  Odkurzacz Salvet Animal działa naprawdę nadzwyczajnie i dzięki korzystnej jakości wejściowym i wyjściowym filtrom HEPA (Nr 13) , które załapią i te najmniejsze mikrocząsteczki. Dlatego odkurzacz pasuje do gospodarstwa domowego, gdzie żyją astmatycy lub alergicy. Bezpiecznik przeciwko niezałożeniu wejściowego HEPA filtra chroni silnik przed zniszczeniem.

  duży zasięg
  Dzięki długiej rurze teleskopowej (84,5 cm) i kablu zasilającemu o długości 7 metrów, który ma na odkurzaczu system samoczynnego nawijania, otrzymasz zasięg choćby 10 m. Dalej dysponuje ergonomicznym uchwytem i 2 pozycjami postojowymi (pozioma i pionowa) w celu łatwiejszego ułożenia.

  Bogate wyposażenie
  Wraz z odkurzaczem Salvet Animal otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową z wysuwaną szczotką. Dalej możesz się cieszyć na ssawkę parkietową z końskiego włosia nadającą się do twardych podłóg (na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzkę, linoleum itp.), ssawkę zapewniającą zbieranie sierści zwierząt, ssawkę poduszkową zapewniającej oszczędne oczyszczenie miękkich powierzchni tekstylnych jako tapicerka albo poduszki, ssawkę szczelinową nadającą się do odkurzania w wąskich i trudno dostępnych miejscach (na przykład żebra grzejników, za meblami itp.).
  W nie ostatnim rzędzie otrzymasz długą ssawkę szczelinową, z którą posprzątasz w naprawdę trudno przystępnych i ciasnych miejscach i szczoteczkę z delikatnymi szczecinami pomagającą przy sprzątaniu np. Ram obrazów itp.
  ETA na ten towar udziela przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Lund. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy fioletowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł cena,
 • ranking z fioletowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł, odkurzacz domowy fioletowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych fioletowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych fioletowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *