Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy fioletowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych fioletowych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z fioletowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi HW8 Pro

Xiaomi HW8 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi HW8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HW8 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz i mop pionowy Jimmy HW8 Pro

  Oszczędzaj czas, odkurzając i myjąc podłogi równocześnie. Jimmy HW8 Pro został wyposażony w skuteczny silnik i progresywny, podwójny zbiornik na wodę, dzięki czemu w niedługim czasie pozwoli pousuwać różnego rodzaju zanieczyszczenia - od kurzu i okruchów poprzez ślady łap domowych zwierzaków po nawet najmocniej uporczywe plamy. Urządzenie jest proste i komfortowe w użyciu, a jego obsługę ułatwia zaimplementowany ekran LED. Wymienny akumulator gwarantuje czas pracy sięgający 35 minut na jednym ładowaniu.

  Kompleksowe czyszczenie podłóg

  dzisiaj możesz wyczyścić podłogi w swoim domu szybciej, komfortowoj i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej. Jimmy HW8 Pro doskonale radzi sobie z większością zanieczyszczeń. Ekspresowo odkurzy okruchy, znikome i obszerniejsze odpady, sierść domowego zwierzaka, a nawet zaplątane w dywan włosy. Za jego pomocą bez trudu pozbędziesz się dodatkowo plam, śladów czy rozlanych napojów. Już nie musisz tracić czasu na odkurzanie i mycie podłóg osobno - dzisiaj obie te czynności wykonasz jednocześnie!

  nowoczesny, podwójny zbiornik na wodę

  Z Jimmy możesz posiadać pewność,zawsze będziesz myć podłogę czystą wodą. Urządzenie zostało wyekwipowane w podwójny zbiornik. Do części o obszerności 450 ml należy wlać czystą wodę. W części o obszerności 350 ml zbiera się natomiast brudna woda z zanieczyszczeniami. Zbiornik został przy tym zaprojektowany w taki sposób, by dało się go komfortowo montować i demontować. W razie potrzeby możesz także go wyczyścić.

  Pełna kontrola nad ilością rozpylanej wody w Twoich rękach

  Plamy i zacieki to już przeszłość. Jimmy HW8 Pro obsługuje technologię precyzyjnego rozpylania wody, dzięki czemu ekspresowo i wydajnie rozprawia się z skażeniami. Chcesz więcej? Urządzenie daje Ci całkowitą kontrolę nad ilością rozpylanej wody. Wystarczy nacisnąć umieszczony wprzystępnym miejscu przycisk! teraz bez trudu pozbędziesz się choćby najszczególniej uporczywych plam, unikając przy tym zalania podłogi.

  skuteczne odkurzanie

  Jimmy HW8 Pro został zaopatrzony w bezszczotkowy silnik o wysokiej skuteczności, który stwarza dużą moc i wydajną eliminację zanieczyszczeń. Urządzenie błyskawicznie likwiduje kurz, okruchy i inne odpady. Możesz również wybierać spomiędzy 2 prędkości, żeby jeszcze lepiej dopasować pracę odkurzacza do swych potrzeb albo stopnia zanieczyszczenia podłogi. Nie musisz też obawiać się uciążliwego szumu - artykuł pracuje zaskakująco cicho.

  Czyszczenie za pomocą jednego przycisku

  Już nie musisz brudzić sobie rąk ani tracić czasu na czyszczenie odkurzacza. Jimmy HW8 Pro został wyekwipowany w specjalny mechanizm samoczyszczący. Wystarczy nacisnąć przycisk, a szczotka i rury natychmiast zostaną umyte czystą wodą ze zbiornika. Korzystając z tej funkcji, bez trudu zachowasz urządzenie w znakomitym stanie, zapobiegniesz mnożeniu się bakterii i zmniejszysz ryzyko pojawienia się przykrego zapachu. Przekonaj się, jakie to proste!

  zastosowany wyświetlacz LED

  Co sprawia, że obsługa urządzenia jest tak prosta? Jimmy HW8 Pro ma zastosowany inteligentny wyświetlacz LED, który zapewni Ci wygodny dostęp do najważniejszych informacji dotyczących jego statusu w czasie rzeczywistym. Za jego pomocą prosto sprawdzisz poziom naładowania akumulatora i dowiesz się, jaki jest obecnie wybrany tryb pracy. Wyświetlane na ekranie ikony powiadomią Cię też o tym, iż zbiornik na brudną wodę jest już przepełniony, a na czystą pusty.

  Postaw na bezprzewodowe rozwiązania

  Pożegnaj plączące się i ograniczające Twoją swobodę kable. Bezprzewodowy odkurzacz z mopem Jimmy HW8 Pro zapewni Ci wymarzony komfort używania. Bez trudu zaniesiesz go wszędzie, gdzie będzie Ci konieczny - na przykład na piętro, do piwnicy lub do garażu. Urządzenie jest też wyjątkowo lekkie - przenoszenie go z miejsca na miejsce nie sprawi Ci obszerniejszego problemu. Co więcej, ergonomiczny uchwyt nie tylko usprawnia manewrowanie odkurzaczem, ale też zapewnia komfortowy dostęp do jego przycisków.

  Długi czas pracy - możliwość podmiany akumulatora

  Z Jimmy nie musisz przerywać sprzątania na częste ładowanie odkurzacza. HW8 Pro może działać do 35 minut na jednym ładowaniu - to wystarczająco dużo, aby zaprowadzić porządek choćby w większym domu. Istnieje również możliwość kupienia dodatkowego akumulatora. Wymieniając go, błyskawicznie i wygodnie podwoisz czas pracy urządzenia! Co więcej, wchodząca w skład zestawu stacja zezwala na przechowywanie, ładowanie, a choćby czyszczenie odkurzacza równocześnie. W ten sposób zaoszczędzisz czas i miejsce w mieszkaniu!

  Uniwersalny środek czyszczący w pakiecie

  To nie koniec niespodziewanek! W pakiecie odszukasz także uniwersalny środek czyszczący, za pomocą którego jeszcze staranniej umyjesz podłogi w mieszkaniu. Nadaje się do różnego typu powierzchni - od płytek po panele. Gwarantuje szybką sterylizację i długotrwałe działanie antybakteryjne. Jest przy tym całkowicie bezpieczny w użyciu i nietoksyczny - nie mieści chloru ani alkoholu. Używając go, z łatwością stworzysz czyste, przychylne dla zdrowia środowisko dla siebie i swej rodziny!


Xiaomi H8 Pro

Xiaomi H8 Pro Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi H8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi H8 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy H8 Pro stanowi udaną kompilację lekkiej wagi 1,49 kg, a także obfitej mocy ssania 160 AW. Charakteryzuje się także długim czasem pracy sięgającym choćby 70 minut....Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy fioletowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł cena,
 • ranking z fioletowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł, odkurzacz domowy fioletowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych fioletowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych fioletowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.