Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Eufy. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Eufy. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Eufy,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Eufy. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Eufy, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Eufy RoboVaC G10 Hybrid

Eufy RoboVaC G10 Hybrid Najniższa Cena Online

Eufy RoboVaC G10 Hybrid - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy RoboVaC G10 Hybrid
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający eufy RoboVac G10 Hybrid Czarny
  Eufy RoboVac G10 Hybrid to robot sprzątający o maksymalnej mocy ssącej 2000 Pa, który sprawi, że w Twoim domu nie będzie brudu, kurzu i okruchów. RoboVac to robot niewielkich rozmiarów mimo, iż został wyekwipowany w 3-punktowy system czyszczenia składający się z wlotu ssącego, szczotki rolkowej i szczotki bocznej, które skrupulatne czyszczenie. Mnóstwo trybów czyszczenia i harmonogram automatycznego czyszczenia gwarantują łatwe, dokładne czyszczenie podczas gdy Ty możesz się zrelaksować. Osłona ze szkła hartowanego odpornego na zarysowania zapewnia elegancki wygląd i genialną ochronę RoboVac, a filtr unibody zapewnia łatwiejszą i szybszą konserwację.
  Udzielaj instrukcji głosem za pośrednictwem aplikacji EufyHome, Amazon Alexa lub Asystenta Google. Staw szczegółowe polecenia i odbieraj przypomnienia głosowe o produktywności RoboVac.
  To samo czyszczenie w krótszym czasie Nawigacja żyroskopowa ma choćby dwukrotnie pokaźniejszą produktywność charakterystyczne odkurzacze. Czyszczenie, które zajęłoby 100 minut, można wykonać w 50 minut za pomocą żyroskopu.
  Sprzątanie i zmywanie w jednym urządzeniu Mycie i odkurzanie 2 w 1 zapewnia połyskujące powierzchnie bez wysiłku. Specjalny filtr Unibody użyty w urządzeniu zagwarantuje łatwiejszą konserwację.
  Ultra-cienka konstrukcja bardzo smukły korpus o wysokości 7,24 cm bez trudu przesuwa się pod meblami i w trudno przystępnych miejscach.
  Maksymalna wygoda Przeprojektowany filtr Unibody zwiększa skuteczność i działa dłużej.
  Kontrola przed ewentualnym upadkiem RoboVac wykorzystuje technikę wykrywania upadku, by uniknąć upadku ze schodów i zejścia z półek.
  Rutynowe czyszczenie dopasuj harmonogram czyszczenia, który będzie Ci odpowiadał. Starczy za pomocą aplikacji ustawić RoboVac, aby czyścił w dowolnym czasie, każdego dnia.
  stanowczo cichy innowacyjny silnik bezszczotkowy wyraźnie redukuje hałas w trakcie odkurzania. W trakcie wykorzystywania kreuje jedynie 55 dB hałasu - mniej aniżeli mikrofalówka.
  Trwała obudowa Hartowana, wytrzymała na zarysowania szklana pokrywa dla ochrony przed ciekawskimi zwierzętami.

  Specyfikacja:

  Moc ssania: 2000 Pa Poziom hałasu: 55 dB Funkcje: Odkurzanie i zmywanie (2w1); Czyszczenie automatyczne; Czyszczenie punktowe; automatyczny powrót do stacji dokującej: Tak pojemność worka / pojemnika: 0,45 l pojemność zbiornika na wodę: 0,13 l Napięcie akumulatora: 14,4 V Czas ładowania: 5-6 godzin Czas pracy: standardowy tryb ssania (podłogi z twardego drewna) - do 80 minut czyszczenia; Tryb maksymalnego zasysania (dywany ze średnim włosiem) - do 40 minut czyszczenia. Kolor: Czarny Wysokość: 7,24 cm Waga: 2,7 kg W komplecie: RoboVac G10 Hybrid, podstawa ładująca, zasilacz sieciowy, narzędzie do czyszczenia, zbiornik na wodę, ściereczki do zmywania (x2), wodoodporna podkładka, dopełniające elementy filtrujące (x4), dodatkowy zestaw filtra unibody, 4 szczotki boczne, 5 kabli, instrukcja i gwarancja.

Eufy RoboVaC 35C

Eufy RoboVaC 35C Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Eufy RoboVaC 35C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy RoboVaC 35C
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Trzy szczotki i wielka moc ssania efektywnie usuwają brud, gwarantując doskonałe czyszczenie. RoboVac 35C zasysa brud i kurz z mocą 1500 Pa, zapewniając bezbłędne czyszczenie....

Eufy S11 ReaCH

Eufy S11 ReaCH Najniższa Cena Online

Eufy S11 ReaCH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy S11 ReaCH
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprzątaj błyskawicznie i wydajnie dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi pionowemu Eufy S11 Reach. Czas pracy urządzenia sięga do choćby 40 minut. Potężny silnik, a także przemyślana konstrukcja zezwala na sprzątanie choćby w trudno przystępnych miejscach. Dostosuj odkurzacz do sprzątanej powierzchni używając zestawu końcówek.

  Bezproblemowa obsługa

  Bezprzewodowa, lekka konstrukcja pozwala prosto manewrować w narożnikach i wokół mebli.

  Czyści głębiej

  Wykorzystaj całą moc ssania 120AW w trybie maksymalnym poprzez 8 minut gwałtownego i skoncentrowanego czyszczenia podczas usuwania najgłębszego kurzu i skażeń.

  Wszechstronne tryby

  z łatwością usuwaj okruchy i kurz do 25 minut w trybie średnim, znakomitym do codziennego bałaganu. Włącz tryb niski, gdy cały dom wymaga uwagi, i maksymalnie wykorzystaj bardzo długi 40-minutowy czas pracy.

  nowoczesny system filtrów izoluje silnik od zanieczyszczeń

  kompozycja S11 Reach nieskomplikowane czyszczenie, opróżnienie zbiornika na nieczystości jednym ruchem, a filtr dostosowany jest do płukania pod bieżącą wodą.

  Oświetlenie LED wbudowane w szczotkę gwarantuje widoczność w każdym zakamarku.

  Narzędzia do każdego zadania

  Niezależnie od tego, czy jest to niemożliwie ciasna przestrzeń, czy delikatna powierzchnia, istnieje nasadka odpowiednia do każdego scenariusza czyszczenia.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Eufy opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Eufy cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Eufy,
 • odkurzacze domowe Eufy jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Eufy, odkurzacz domowy Eufy cena, opinie o odkurzaczach domowych Eufy, ranking odkurzaczy domowych Eufy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *