Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Eta. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Eta. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Eta,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Eta. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Eta, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Eta 3234 90000

Eta 3234 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3234 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3234 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Niezastąpiony pomocnik Odkurzacz pionowy z mopem parowy ETA Steam Master z łatwością poradzi sobie ze sprzątaniem całego domu. Żadna powierzchnia nie jest mu straszna! teraz możesz odkurzać, kreować parę i mopować, wszystko z pomocą jednego urządzenia.

  Zapomnij o konieczności ciągłej podmiany urządzeń podczas sprzątania (mopie parowym, odkurzaczu workowym i ręcznym). Do przodu, pełną parą Jego supermocą jest ekspresowe wytwarzanie gorącej pary, która produktywnie dezynfekuje rozmaite powierzchnie i materiały, usuwa brud, rozpuszcza tłuszcz i zanieczyszczenia, po czym bez problemu je wyciera.

  Parę można dozować w wybranej intensywności, a wydajne czyszczenie możesz rozpocząć już po 30 sekundach (czas konieczny do nagrzania wody). Pełny zbiornik na wodę wystarcza na około 20 minut ciągłej pracy, ale w dowolnej chwili możesz go ponownie napełnić i kontynuować sprzątanie.

  Filtr ochronny, powoduje, iż nie musisz się martwić o osadzanie kamienia, choćby w przypadku twardej wody. Brud nie ma żadnych szans Cyklonowy system próżniowy wychwytuje wszelkie zanieczyszczenia, które następnie osadzają się w specjalnym pojemniku filtracyjnym.

  Zapomnij o kupowaniu zapasowych worków do odkurzacza. Opróżnianie napełnionego pojemnika jest przystępne, podobnie jak wszystkie czynności związane z obsługą i zamianą akcesoriów. Sprytny i poręczny ETA Steam Master sprawia, że jest on również użytecznym odkurzaczem parowym, który może eliminować nieczystości w wąskich przestrzeniach albo z żaluzji.

  Z naszym urządzeniem będziesz EKO! Jest to możliwe, gdyż gorąca para rozpuszcza zanieczyszczenia, dzięki temu można je łatwiej zlikwidować bez konieczności stosowania środków chemicznych. Czyszczenie za pomocą odkurzacza pionowego z mopem parowym ETA Steam Master jest prawidłowa nie tylko dla środowiska,w dodatku dla Twojego portfela.

  Jedno sprzątanie - podwójna korzyść. Oszczędzasz środowisko, a także pieniądze! Akcesoria ułatwiające porządki Bogata gama akcesoriów powoduje, iż ETA Steam Master jest wszechstronnym pomocnikiem, któremu niestraszne jakiekolwiek wyzwania.

  Z jego pomocą możesz sprzątnąć podłogi, łazienki, umywalki, toalety, grzejniki, fugi, ramy okienne, tapicerki czy koła samochodowe. W pakiecie z ETA Steam Master otrzymasz pomiędzy innymi: sprężysty wąż przedłużający, dyszę stożkową, szczotka nylonowa i mosiężna, a także nakładkę mopując....


Eta 2231 90000

Eta 2231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze cechy: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik cyfrowy o przedłużonej żywotności Wysoka wydajność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 25 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l funkcjonalna i giętka rękojeść dla wygodnej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i łatwa konserwacja Bogaty zestaw akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, znikoma turboszczotka, ssawka szczelinowa, długa końcówka szczelinowa, obrotowa turboszczotkassawka do tapicerki, uchwyt ścienny upraszczający przechowywanie.

  Poziom głośności: 78 dB


Eta 1231 90000

Eta 1231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik o przedłużonej żywotności Wysoka efektywność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 40 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l poręczna rękojeść dla wygodnej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i nieskomplikowana konserwacja Bogaty zestaw akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, dysza szczelinowa, ssawka do tapicerki, szczotka do delkatnego usuwania kurzu, uchwyt ścienny ułatwiający przechowywanie.

  Poziom głośności: 72 dB Wysokość: 110,5 cm Szerokość: 26 cm Głębokość: 18 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 2492 90000

Eta 2492 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2492 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2492 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzanie bez niepotrzebnego wysiłku
  uwielbiasz mieć w domu porządek? Chcesz posprzątać prosto i ekspresowo bez niepotrzebnego wysiłku? W tym przypadku odkurzacz beztorebkowy ETA249290020 Canto II w ciemno niebieskim wykonaniu barwnym w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy pobieranej 700 W z cichą pracą i dużą przestrzenią do torebki pyłowej o objętości 4 l, stanie się niezastąpioną częścią twojego gospodarstwa domowego.

  perfekcyjne atrybuty
  Odkurzacz szczyci się torebkami i dobrej jakości filtrem HEPA Nr 13, który potrafi wychwycić i te najmniejsze mikrocząsteczki. Silnik ECO z niższą mocą pobieraną postara się o zaoszczędzenie energii elektrycznej i wysoką produktywność odkurzania. funkcjonalna ukształtowana rękojeść zapewni wygodną manipulację przy sprzątaniu. Zasięg odkurzacza 11 m umożliwia dosięgnąć do odleglejszych miejsc bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  Następne bonusy odkurzacza torebkowego Canto II
  Przy zakupie odkurzacza torebkowego niewątpliwie ucieszy cię elektroniczna regulacja do słusznego ustawienia produktywności ssącej, panel świetlny LED oznajmiający ustawienie sprawności ssącej i sygnalizacja zapełnienia torebki pyłowej.

  Oszczędność podłogi
  Manipulacja z odkurzaczem jest wyjątkowo wygodna dzięki kółku obrotowemu o 360 stopni, które umożliwi ruch w wszystkich kierunkach. Miękkie kółka jezdne są oszczędne do gładkich podłóg, kółkami więc nie zniszczysz ani nie podrapiesz podłogi.

  wydajna filtracja
  Oprócz filtra HEPA Nr 13, otrzymasz też 2 szt. Mikro filtra – jeden ochronny wejściowy silnikowy a jeden wyjściowy. Torebka pyłowa ANTIBACTERIAL ma specjalną antybakteryjną warstwę eliminująca wzrost bakterii i zabraniającą ich rozprzestrzenianiu. Gromadzi węgiel aktywny, który neutralizuje zapachy i jest wyposażony w higieniczne zamykanie uniemożliwiające unikaniu odkurzonych nieczystości. Genialna produktywność filtracji i tych najmniejszych cząstek pyłu włącznie pyłu kwiatowego, roztoczy itp. Torebka ma podwyższoną odporność przeciwko zassanej wilgoci i przerwaniu twardymi lub ostrymi przedmiotami.

  Bogate wyposażenie Przy zakupie odkurzacza Canto II otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową do wygodnego odkurzania równocześnie twardych podłóg, jak także dywanów. Oprócz tego uzyskasz turbo szczotkę do bardziej efektywnego odkurzania dywanów, która z nich zbierze jak włosy, tak i sierść zwierzęcą. Ssawka parkietowa postara się o twarde podłogi, jako na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzka albo linoleum. Oprócz tego otrzymasz ssawkę do zbierania sierści zwierząt, metalową teleskopową rurkę o długości choćby 90 cm, ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni konfekcyjnych jako tapicerka albo poduszki. Częścią pakowania jest jeszcze ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno przystępnych miejsc na przykład w żebrach grzejników lub za meblami, szczoteczka z delikatnymi szczecinami pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które Ci potrzeba oszczędnie pozbawić kurzu lub pajęczyn (na przykład na meblach, ścianach lub obrazach).

  Częścią pakowania jest oczywiście i torebka pyłowa ETA ANTIBACTERIAL.

  Bezpieczeństwo typowo Myślimy na długą żywotność twojego odkurzacza Canto II, a dlatego maszyna jest zaopatrzona w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika i bezpiecznikiem brakującej torebki pyłowej.

  Miejsce postojowe Odkurzacz torebkowy Canto może posiadać rzeczywiście swoje miejsce postojowe, ponieważ dysponuje 2 pozycjami postojowymi – pionową i poziomą. Dzięki funkcjonalnemu uchwytu jest przenoszenie odkurzacza proste.

  ETA na ten artykuł w udziela dopełniającą przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Eta 0513 90000

Eta 0513 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0513 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0513 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz podłogowy Salvet ETA051390000 ETA Salvet jest zaopatrzony w silnik ECO o zmniejszonym zużyciu energii, gwarantujący wydajną pracę i wysoką efektywność odkurzania. Sprawny i nieskomplikowany w obsłudze! Możeszdostosować moc ssania przy pomocy elektronicznego sterowania urządzeniem.

  W obecnych warunkach zasysanie powietrza na użytecznie ukształtowanym uchwycie może być sterowane mechanicznie. Duży zasięg pracy do 10 m umożliwia komfortowe czyszczenie całego mieszkania bez częstego przełączania kabla zasilającego.

  Obrotowe przednie koło 360° ułatwia przemieszczanie, a miękkie kółka łagodne na gładkich podłogach. Metalową dyszę teleskopową można komfortowo ustawić na żądaną wysokość. Dla czystego powietrza w Twoim domu!

  Pojemny odkurzacz Salvet ETA051390000 dotrze do każdego zakamarka w Twoim mieszkaniu. również wszystkie skażenia z tapicerek i dywanów. Silnik ECO o mniejszym zużyciu energii Wysoka wydajność filtracji dzięki 2 filtrom HEPA przejrzysty pojemnik na kurz zastępuje zwykłe worki Zasięg pracy do 10 m Długość przewodu zasilającego 7 m Sygnalizacja pełnego pojemnika na kurz Elektroniczna regulacja dla ustawienia adekwatnej mocy ssania Mechaniczna regulacja w uchwycie węża gwarantuje natychmiastowe obniżenie mocy ssania Miękkie kółka nieprzeciętne do gładkich powierzchni Obrotowe przednie koło 360° Parkowanie w pozycji poziomej i pionowej funkcjonalny uchwyt do przystępnego przenoszenia automatycznie nawijanie kabla zasilającego Prosta obsługa i prosta konserwacja Przyłącze o średnicy 35 mm Odkurzacz zapewnia wyśmienitą siłę ssania.

  Dzięki zaimplementowaniu progresywnych rozwiązań technologicznych i silnikowi o mocy tylko 700 W odkurzacz spełnia wysokie kryteria energochłonności klasy A. Przejrzysty pojemnik przezroczysty pojemnik na kurz o objętośći 2,2 l zastępuje zwykłe worki, umożliwia sprawdzanie jego zawartości.

  2 filtry HEPA Wysokiej jakości, efektywny filtr HEPA (nr 13) przechwyci nawet minimalne mikrocząsteczki. Użytkowany jest najczęściej do precyzyjnego oczyszczania powietrza. Filtry HEPA są olbrzymim udogodnieniem dla osób cierpiących na alergie wziewne.

  Łatwy w użyciu i przechowywaniu Salvet ETA051390000 ma użyteczny uchwyt do nieskomplikowanego przenoszenia i samoczynnie nawijanie kabla zasilającego. Akcesoria w pakiecie W opakowaniu znajduje się uniwersalna dysza podłogowa z wysuwaną szczotką, dysza parkietowa, szczotka do tapicerki, dysza szczelinowa, szczotka z miękkim włosiem, metalowa rura teleskopowa (84,5 cm)....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 8449 90000

Eta 8449 90000 Najniższa Cena Online

Eta 8449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 8449 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ETA Moneto AquaPlus to właściwy dobór dla Ciebie. Możesz polegać na wysokiej jakości odkurzaniu dzięki możliwości wyboru jednej z dwóch mocy ssania. Sprawną filtrację gwarantuje wysokiej jakości filtr HEPA.

  Dzięki oświetleniu LED nie ominie Cię żaden brud i utrzymasz w domu piękną czystość....


Eta 2515 90000

Eta 2515 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2515 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2515 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: typ - automatyczny Aplikacja SMART: tak technologia 12 czujników Funkcja mycia: tak Silnik DIGITAL 4 tryby pracy: Smart, konwencjonalny, Krawędziowy, Miejscowy 2 stopnie mocy Możliwość planowanie dni i godzin Czas pracy: około 120 min Czas ładowania: około 6 godzin Pojemnik na kurz: 0,6 l Pojemnik na wodę: 0,3 l Potrójny system filtracji (z filtrem HEPA) wspaniały do podłóg twardych i dywanów do 1cm Możliwość pokonania progu do wysokości 1,5 cm 2 szczotki boczne Slim design 7,2 cm samoczynny powrót do stacji Czujniki antykolizyjne: tak Czujniki schodów: tak Wirtualne ściana: tak Zasilanie akumulatorowe (Li-Ion) Bateria 14,4 V, 2400 mAh Akcesoria w komplecie: stacja ładująca, zasilacz, pilot, czyścik wymiary: Wysokość 8,0 cm Szerokość 32,5 cm Głośność pracy: 72 dB Kolor: czarny/srebrny


Eta 3492 90000

Eta 3492 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3492 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3492 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzanie bez wysiłku
  uwielbiasz posiadać w domu porządek? Chcesz posprzątaćbłyskawicznie i bez wysiłku? Odkurzacz workowy ETA349290020 Canto II będzie w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy 700 W, cechuje cicha praca oraz obszerna pojemność worka - 4 l, stanie się niezastąpionym pomocnikiem w Twoim gospodarstwie domowym.

  ergonomiczne parametry
  Odkurzacz Canto II jest wyposażony w produktywny filtr HEPA 13, który potrafi wychwycić nawet najmniejsze skażenia. Silnik ECO oszczędza energię i efektywnie odkurzając. ergonomiczna ukształtowana rękojeść zagwarantuje wygodne sprzątanie. Odkurzacz ma zasięg 11 m, dzięki temu dotrze do każdego zakamarka, bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  dodatkowe korzyści
  CANTO II ANIMAL ma możliwość: elektronicznej regulacji dla adekwatnego ustawienia mocy ssącej oraz podświetlenia LED sygnalizujący ustawienie skuteczności ssącej a także sygnalizację zapełnienia worka.

  Delikatny dla podłóg
  Przednie, obrotowe koło w zakresie 360 stopni zezwala na poruszanie się w wszelkich kierunkach, natomiast miękkie, tylne kółka, nie niszczą delikatnych podłóg.

  sprawna filtracja
  Oprócz filtra HEPA 13, w pakiecie znajdują się dodatkowo 2 szt. Mikrofiltrów – ochronny wejściowy, a także wyjściowy. Worek posiada specjalną antybakteryjną warstwę eliminującą wzrost bakterii i uniemożliwiają ich rozprzestrzenianiu. W dodatku węgiel aktywny, neutralizuje zapachy a higieniczne zamykanie zapobiega wydostawaniu się odkurzonych nieczystości. Wysoka efektywność filtracji, sprawia, że odkurzacz wychwytuje choćby najmniejsze cząsteczki takie jak pyłki kwiatów czy roztocza itp. konstrukcja worka powoduje, iż jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.

  Bogate wyposażenie
  W zestawie znajduje się uniwersalna szczotka do komfortowego odkurzania jednocześnie twardych podłóg jak i dywanów oraz turboszczotka do wydajniejszego odkurzania dywanów (zbierze włosy i sierść zwierząt). Szczotka parkietowa rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na twardych podłogach (takich jak parkiety, panele czy kafelki). Oprócz tego w zestawie znajduje się metalowa rura teleskopowa o długości 90 cm, ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno przystępnych miejsc i ssawka do tapicerki.

  W pakiecie znajduje się jeszcze worek: ETA ANTIBACTERIAL.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim
  by przedłużyć żywotność Twojego odkurzacza Canto II, został on zaopatrzony w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika, wskaźnik zapełnienia worka i zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka.

  wygodne przechowywanie
  Odkurzacz workowy Canto II można przechowywać w 2 pozycjach – pionowej i poziomej. Natomiast ergonomiczny uchwyt usprawnia przenoszenie.

  ETA na ten artykuł udziela dodatkowej przedłużonej gwarancji: 5 lat na silnik. Można ją zarejestrować: TU.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 1221 90000

Eta 1221 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1221 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1221 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze cechy: rodzaj: bezworkowy Moc 700 W Silnik ECO typ filtra: HEPA 2x przezroczysty zbiornik na kurz: 1,5 l Zasięg pracy: 10 m (przewód 7 m) Sterowanie elektroniczne Dwie pozycje przechowywania Przednie koło 360 poziomów, upraszcza manewrowanie Tylne koła są miękkie, więc nie uszkadzają nawet delikatnych podłóg Średnica złącza akcesoriów 32 mm Akcesoria: szczotka uniwersalna, szczotka do parkietu, dysza szczelinowa, szczotka do tapicerki, niewielka szczotka z włosiem Poziom głośności: 79 dB wymiary: Szerokość artykułu 42.5 cm Wysokość produktu 34.5 cm Głębokość produktu 26.5 cm kolor: czarny/niebieski


Eta 0231 90000

Eta 0231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0231 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  2w1
  Funkcje 2w1 są szczególnie ulubioną sprawą dla użytkowników a ani u tego odkurzacza ETA023190000 Supersonic to nie jest inaczej. Można go więc używać jako odkurzacz pionowy i jako ręczny .

  Najnowsza generacja silników cyfrowych
  Ten odkurzacz pionowy i ręczny 2w1 jest wyposażony w silnik brushless z długą żywotnością. Oprócz innego szczyci się wysoką produktywnością odkurzania, 2 stopniami skuteczności ssącej w celu słusznego ustawienia i korzystnej jakości filtrem HEPA, który załapie niemal wszystkie cząsteczki pyłu. Dzięki poręcznemu plastikowemu uchwytowi umieścisz odkurzacz Supersonic na ścianę.

  Łatwe sterowanie i manipulacja
  Z tym atrakcyjnym i zgrabnym partnerem rzeczywiście poradzi sobie każdy. Praca bezprzewodowa jest zapewniona produktywnym i dobrej jakości Li-Ion akumulatorem (21,6 V) z wytrzymaniem nawet 25 minut na jedno doładowanie. Akumulator można łatwo wyjąć i wymienić. Czas ładowania waha się około 4 godzin.

  Sprzątaj z gracją
  Odkurzacz pionowy i ręczny 2v1 Supersonic dysponuje szykownym wykonaniem z praktyczną rękojeścią do wygodnej obsługi, ergonomicznymi diodami LED do oświetlenia odkurzanej powierzchni i z sygnalizacją świetlną eksploatacji i ładowania. Pył i nieczystości są załapywane do naczynia o objętości 0,25 l.

  Bogate wyposażenie
  Do odkurzacza otrzymasz i kompletne wyposażenie potrzebne do porządnego posprzątania twojego gospodarstwa domowego. Oprócz sprężystego węża przedłużającego a metalowej rury ssącej uzyskasz rturbo szczotkę obrotową z bezpośrednim napędem i giętkim przegubem dedykowanym specjalnie do odkurzania dywanów z niskim włosem, parkietów i twardych podłóg. Częścią pakowania jest również ssawka szczelinowa nadająca się do odkurzania w wąskich i trudno przystępnych miejscach, ssawka poduszkowa oszczędnie odkurzająca miękkie powierzchnie tekstylne na przykład tapicerkę i poduszki oraz szczoteczka, która pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które potrzebujesz oszczędnie pozbawić kurzu lub pajęczyn.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Eta opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Eta cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Eta,
 • odkurzacze domowe Eta jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Eta, odkurzacz domowy Eta cena, opinie o odkurzaczach domowych Eta, ranking odkurzaczy domowych Eta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *