Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy czerwony do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czerwonych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czerwone do 1500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Bosch BGB8PET1

Bosch BGB8PET1 Najniższa Cena Online

Bosch BGB8PET1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGB8PET1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz BOSCH BGB 8PET1 nieskomplikowane odkurzanie sierści z wszelkich rodzajów podłóg usuwanie sierści nigdy nie było tak łatwe. Dzięki Automatic Power Control, ta mocna turboszczotka automatycznie dopasowuje się do typu odkurzanej powierzchni, zapewniając trafne cechy mocy na wszelkich rodzajach podłóg w tym na dywanie.

  Z funkcją SelfClean możesz pozbyć się sierści z wałka szczotki w higieniczny sposób po naciśnięciu przycisku. Technika silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale konkretną sprawnością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, aby odkurzacz nie tylko zapewniał adekwatne rezultaty lecz równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją. Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl Świeże powietrze podczas odkurzania Worki wymienne AirFresh zapobiegają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technice węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu. Funkcjonalne zamknięcie worka zagwarantuje jego higieniczna wymianę. Bardzo sugerowany dla właścicieli zwierząt domowych. Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrze Wierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna.

  łatwo odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% drobne cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - wyśmienity dla alergików. A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.


Bosch BBS81

Bosch BBS81 Najniższa Cena Online

Bosch BBS81 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS81
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:10 minut;Długość przewodu:0;Dominujący barwa:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwony;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:35 minut;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:PureAir;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:76 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Sterowanie w rączce:tak;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:25,2 cm;rozmiary - szerokość:21,1 cm;rozmiary - wysokość:127,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele oferuje przeróżne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  przypasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można użyć specjalne turbo szczotki oraz filtry, które doskonale poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dopasowanych do zróżnicowanych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów bez wątpienia będą usatysfakcjonowani z używania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są też odkurzacze optymalnie dopasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,ponadto dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania oczyszczanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a choćby niepokaźny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły ponadto odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najkorzystniejszego czyszczenia.

  w dodatku ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry charakteryzuje się szczególnie wysokim poziomym zatrzymywania pyłu i namierza 99,98 % wszelkich drobnych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyekwipowane w niemało innowacyjnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się podczas codziennych porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania oraz proponuje wysoką efektywność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której szybkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on perfekcyjnie kurz, a także obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.w dodatku Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na pełną higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się z łatwością wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.dodatkowo sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na skrupulatną regulację dostosowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury i uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem mocny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam nad wyraz pokaźny zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można komfortowo pracować nawet na pokaźnych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został na dodatek wąż, silnik, zwijanie kabla a także trwałość na uderzenia w słupki i progi.dane technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– objętość worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH6

Bosch BBH6 Najniższa Cena Online

Bosch BBH6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH6
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy Athlet ProParquet 25,2V Szary cast iron, metaliczny BBH6PARQ
  Nareszcie! Bezprzewodowo. Bez kompromisów ze skutecznością. Pierwszy bezprzewodowy odkurzacz Bosch produktywny jak klasyczny!

  • Dodatkowa rolka z miękkim włosiem do odkurzania delikatnych podłóg
  • Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej sprawności technologii bezworkowej i skutecznej elektroszczotce AllFloor HighPower Brush
  • SmartSensor Control: wysoka wydajność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności z wskaźnikiem LED
  • technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i produktywności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie
  • Czysty komfort: nieskomplikowany w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki minimalnej wadze i systemowi EasyClean.
  • Silnik LongLife dla wysokiej produktywności i długiej żywotności
  • technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i produktywności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie
  • Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej wydajności technologii bezworkowej i efektywnej elektroszczotce AllFloor HighPower
  • AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej sprawności odkurzania na wszelkich typach powierzchni
  • SmartSensor Control: wysoka skuteczność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli sprawności z wskaźnikiem LED
  • 3 poziomy regulacji mocy:
  • Poziom 1: do prostego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy
  • Poziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracy
  • Poziom Turbo: do trudnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy

Bosch BGS41PET1

Bosch BGS41PET1 Najniższa Cena Online

Bosch BGS41PET1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS41PET1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy BOSCH BGS41PET1 ProAnimal o mocy silnika 7500 W, z elektroniczną regulacja siły ssania za pomocą pokrętła, z technologią czujnik AirCycle, EasyClean System.

Roborock H7

Roborock H7 Najniższa Cena Online

Roborock H7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H7
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Roborock H7 Bezprzewodowy odkurzacz trafny sposób sprzątania Roborock H7 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy z silnikiem o mocy 480 W. Dzięki sile ssania 160 AW i wyjątkowo lekkiej konstrukcji odkurzanie stanie się przyjemnością.

  wystarczy wcisnąć jeden przycisk, by zacząć sprzątanie. 5-stopniowa filtracja z filtrem HEPA, i pojemny akumulator pozwalający na 90 minut pracy to tylko kilka z jego zalet. Roborock H7 i ciesz się czystym domem.

  efektywność i praca Urządzenie wyśmienicie sprawdzi się w walce z choćby największymi zabrudzeniami. Funkcjonalna elektroszczotka wykorzystuje 50W mocy, by osiągnąć szybkość blisko 4000 obr./min, efektywnie usuwając zabrudzenia z dywanów i zbierając drobinki znajdujące się na podłogach.

  5-stopniowa filtracja Koniec z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Dzięki zawansowanemu systemowi filtracji HEPA możesz pozbyć się choćby 99,9% cząstek o wielkości nawet 0,3 mikrona. Oddychaj świeższym powietrzem i ciesz się czystym domem dzięki Roborock H7.

  Zbiornik na zanieczyszczenia ma objętość 0,5l, zezwalając Ci sprzątać bez przerw na jego opróżnianie. Kiedy zechcesz wyeliminować zgromadzony w nim brud, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. To higieniczne rozwiązanie, które pozwala opróżnić zbiornik nie dotykając śmieci.

  Worek na kurz Odkurzacz pionowy Roborock H7 pozwala na montaż jednorazowego worka na kurz, nie musisz więc polegać na zbieraniu zanieczyszczeń do opróżnianego zbiornika. Jednorazowy worek daje Ci możliwość równie wydajnego sprzątania, usprawniając pozbycie się skażeń.

  w trakcie wyjmowania worka następuje jego samoczynne zamknięcie, dzięki czemu skażenia nie wydostają się na zewnątrz. Wykorzystując worek powiększasz objętość zbiornika na kurz do 560 ml.


Electrolux EER7-ANIM

Electrolux EER7-ANIM Najniższa Cena Online

Electrolux EER7-ANIM - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EER7-ANIM
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:16 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Funkcja mycia:nie;Funkcje dodatkowe:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, łatwe opróżnianie pojemnika, łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca konstrukcja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwony;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:cyklonowy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:tekstylny;Waga:3,43 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;wymiary - głębokość:26,5 cm;wymiary - szerokość:14,5 cm;rozmiary - wysokość:114,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, ładowarka, ładowarka podłogowa, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini turboszczotka;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia czyszczenia szczotki Electrolux BrushRollClean...


Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z potężną siłą ssącą Jakie są największe atuty odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o objętości 260 ml szybkie i staranne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka kompozycja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki niezwykle bogaty komplet akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z szczególnie niedługim czasem ładowania nowoczesny system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa obudowa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia obfity zbiornik na zanieczyszczenia suche o obszerności 550 ml Opróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyposażono w uzupełniającą turboszczotkę, która pozwala na umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają równocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór przemywający o pojemności 260 ml, posiada zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. Żeby ją zamontować, starczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 generuje konkretną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy dłoni Jeśli chcesz, by odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - starczy, że wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 w dodatku jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz posiada przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika podczas odkurzania, starczy raz przycisnąć, by urządzenie pracowało.

  To niezwykle pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Oświetlenie LED to skrupulatniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać nawet po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz skażenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. Ponadto giętka rura pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których z reguły kryje się najwięcej kurzu.

  innowacyjna filtracja = powietrze przyjazne alergikom Zbiornik na zanieczyszczenia jest bezworkowy - oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje, a także nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest przystępne, więc możesz to robić nawet po każdym odkurzaniu. W dodatku filtry znajdujące się w zbiorniku, a także inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, by filtr gąbkowy,na dodatek wszystkie inne części były starannie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, wyjątkowo prędkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować choćby poprzez 45 minut!

  z całą pewnością ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! obfity zbiornik, nieskomplikowane opróżnianie pojemność zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, iż możesz odkurzyć choćby kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie skategoryzowanych śmieci jest jednak proste i bezproblemowe. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, aby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały skatalogowany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest niezwykle szybkie. Przystępne dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno przystępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, pomiędzy nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo łatwe. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką W zestawie wyszukasz wszystkie elementy niezbędne do tego, abyś miał swego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy albo przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, by odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, żeby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  nadzwyczajnie zaopatrzony odkurzacz - odkurzanie i mycie równocześnie W pakiecie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z krótkim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w pakiecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc nieduża turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka ułatwiająca czyszczenie składników odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE dostajesz 3 rodzaje mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - nieprzeciętny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący nad wyraz sugerowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA efektywnOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie zalety mają płyny do robotów Clean$1872 sugerowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej producenta bardzo sprawne czyszczą gruntownie i szybko wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z dokumentem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub większej pojemności należy odpowiednio ograniczyć lub zwiększyć ilość płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min objętość zbiornika na zanieczyszczenia 550 ml objętość zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB rodzaj baterii, objętość litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg rozmiary (sz. X w. X gł.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 1500 W. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGS7

Bosch BGS7 Najniższa Cena Online

Bosch BGS7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS7
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:czerwony;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, możliwość pracy w trybie bezworkowym, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:0;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;wariant filtra:zmywalny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:0;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;rozmiary - głębokość:47 cm;rozmiary - szerokość:31 cm;wymiary - wysokość:32 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, turboszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:technika SmartSensor Control;Zwijacz przewodu:tak


Miele C3 CaT&Dog Flex

Miele C3 CaT&Dog Flex Najniższa Cena Online

Miele C3 CaT&Dog Flex - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3 CaT&Dog Flex
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  listwa ochronnachroni meble i ścianyodkurzacze miele complete c2 i complete c3 posiadają okalającą listwę ochronną z tworzywa sztucznego. Chroni ona meble i urządzenia podczas przypadkowych kolizji.praktyczny system blokadybezpieczne zamknięcie z kliknięciemdysza podłogowa, rura ssąca i rączka potężnie zatrzaskują się razem ze sobą z głośnym kliknięciem.

  w odkurzaczu połączenie to jest zrównoważone, poszczególne części można jednak prosto od siebie oddzielić za naciśnięciem przycisku, np. By dodać kolejne akcesoria ssące.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięw przypadku wszystkich odkurzaczy miele przewód można komfortowo wciągnąć naciskając na przycisk nożny, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  serie compact c2, complete c3 i blizzard cx1 są w dodatku zaopatrzone w funkcję jednego dotknięcia, która pozwala na zwinięcie całego kabla po jednorazowym dotknięciu przycisku.pełnowartościowe akcesoriazawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele posiada na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug i końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy albo – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do zastosowania.rura teleskopowa comfortindywidualna wysokość obsługi dla każdego wzrostuwygodną rurę teleskopową w wytwornym wzornictwie miele można instynktownie wydobywać na wymaganą wysokość roboczą i adekwatnie zablokować.

  powiększona średnica powiększa pojemność strumienia powietrza i tym samym pozwala uzyskać nadzwyczajne rezultaty czyszczenia. Minimalne szczegóły, takie jak gumowana powierzchnia na górnej końcówce, okazują się nad wyraz użyteczne.

  gdy rura jest oparte o ścianę, nie ześlizguje się.system park. Dla przerw w odkurz./z aut. Wyłącz.łatwa obsługa bez konieczności schylania siędyszę do podłóg zaczepia się po prostu z tyłu odkurzacza, dzięki czemu rura ssąca jest za każdym razem pod ręką i ustawiona w bezpiecznej pozycji roboczej.

  wyjątkowo inteligentne: w wybranych modelach complete c3 silniInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czerwony do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czerwone do 1500 zł cena,
 • ranking z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe czerwone do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 1500 zł, odkurzacz domowy czerwony do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czerwonych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych czerwonych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *