Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy czarny do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czarnych do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czarne do 500 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z czarnymi domowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Electrolux EEG42EB

Electrolux EEG42EB Najniższa Cena Online

Electrolux EEG42EB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG42EB
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Electrolux EEG42EB 650W 3l S-Bag Poznaj zalety odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są mocne strony używania worków S-Bag. NAJWAŻNIEJSZE parametry:typ: EasyGoModel: EEG42EBKolor: czarnyRoczne zużycie energii (średnie) [kWh]: 28Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80Zasięg działania [m]: 7,5Moc nominalna [W]: 650Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12 Funkcje Odkurzacz z workiem S-bag: S-bag to typowY worek na kurz, to takie proste – po prostu zapamiętaj s-bag®!

  Elektroniczny wskaźnik zapełnienia worka Zintegrowane uchwyty: dwa uchwyty usprawniające przechowywanie. Regulacja mocy pozwala wybrać optymalny poziom, by oszczędzać energię i jak najmniej hałasować. Miękkie koła: tłumią hałas, chronią podłogę, a także gwarantują łatwe i komfortowe manewrowanie odkurzaczem.

  Rura dwuczęściowa: rozłączana rura, która usprawnia przechowywanie odkurzacza. Praktyczny uchwyt do przenoszenia Ssawka do parkietu tradycyjny worek s-bag SPECYFIKACJA technicznA:Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80Moc nominalna [W]: 650InstalacjaKolor: czarnySzerokość [mm]: 416Wysokość [mm]: 228Waga netto [kg]: 5,09Zużycie energiiRoczne zużycie energii (średnie) [kWh]: 28Dane techniczneTyp: EasyGoModel: EEG42EBZasięg działania [m]: 7,5Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12Wskaźnik zapełnienia worka: mechanicznyTyp worka: s-bag tradycyjny o wielkiej efektywnościPojemność worka [l]: 3Wskaźnik filtra: nieFiltr silnika: takSsawki: DustPro™Ssawka turbo: nieFunkcja delikatnego startu: takRury: teleskopowa, stal szlachetna, 32 mmZintegrowane akcesoria: końcówka 2w1, szczotka do kurzuZdalne sterowanie: nieDodatkowe ssawki: do twardej podłogi KCZwijacz kabla: takDługość przewodu [m]: 5


Swan SC15824

Swan SC15824 Najniższa Cena Online

Swan SC15824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15824
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworzone w odkurzaczu cyklony efektywnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają ponadto wbudowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją wydajność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie produktywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - najróżniejszego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Zgromadzony w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do wydajnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W sytuacji konwencjonalnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz też starych, a więc dbasz o środowisko. Dodatkowo odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką sprawność i najwyższy komfort używania przy niskim poborze energii....


Blaupunkt VCH602

Blaupunkt VCH602 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCH602 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCH602
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Blaupunkt VCH602BL Urządzenie konieczne w Twoim domu! Odkurzacz to ten wariant sprzętu, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Nieprzeciętny pomocnik w trakcie domowych porządków, wydajnie likwidujący z naszego otoczenia kurz, roztocza, pyły oraz inne skażenia i zatrzymujący je wewnątrz urządzenia.

  Wyposażenie Wyposażenie odkurzacza w potrójny system oczyszczania powietrza sprawia, że znacząco wpływa on jeszcze na jakość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Dwa filtry wstępne, a także filtr HEPA dają użytkownikowi pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów nie wydostaną się z urządzenia.

  komplet Komfortu użytkowania dopełnia ssawka uniwersalna 2w1, elektroszczotka perfekcyjnie wyczesująca włosy oraz sierść z dywanów i wykładzin i specjalna długa, wąska ssawka rozciągliwa, która dotrze do wszystkich zakamarków, w których czai się kurz.

  Wykonanie Pionowa budowa modelu VCH602BL, jego stosunkowo śladowa waga wynosząca 2,4 kg i kompaktowe wymiary sprawiają, że jest on bardzo wygodny w obsłudze, a równocześnie zajmuje dużo mniej miejsca od konwencjonalnych odkurzaczy.


Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 17
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w wygodnym i praktycznym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  samoczynny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! samoczynny zwijacz kabla ułatwia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 gwarantuje całkowitą sprawność na poziomie 99,95% i 99,75% skuteczności miejscowej, dzięki czemu wychwytuje choćby najmniejsze drobinki kurzu, a także pyłki i roztocza (dlatego jest istotnie zalecany dla alergików). Użycie HEPA 13 ma wyraźny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, że możesz zapomnieć o jego zamianie. Aby zapewnić najwyższą produktywność działania urządzenia, zalecamy wymianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, ale i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer prosto zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci dodatkowo pokaźniejszy komfort podczas odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym aniżeli włosie syntetyczne, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  Ci potrzeba końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest dedykowana do sprzątania skomplikowanych do usunięcia zanieczyszczeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka sprawdzi się genialnie przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o pojemności 3,5 l
  zamiana worka na kurz to żaden kłopot, ale nie musisz tego robić często. Worki o obszerności 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 tradycyjne worki i sprawdzą się w trakcie wielokrotnego odkurzania obszerniejszych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie zezwala na ich wygodną zamianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z obszerniejszej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie pomiędzy sprzątanymi pomieszczeniami. Ergonomiczne umiejscowienie uchwytu zezwala na komfortowe i prędkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz błyskawicznie i starannie pozbierać rozsypane niewielkie przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Starczy, iż nałożysz na rurę teleskopową elastyczny materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz mieć pewność, że niczego nie przeoczysz.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGBS2LB1

Bosch BGBS2LB1 Najniższa Cena Online

Bosch BGBS2LB1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGBS2LB1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Kompaktowy, skuteczny odkurzacz workowy wytworzony w Niemczech. Gwarantuje bezproblemowe i precyzyjne odkurzanie.
  • 10 lat gwarancji na silnik: gwarancja produktywnego odkurzania z technologią silnika Bosch "Made in Germany"
  • Higieniczny system filtracji: czyste i oczyszczane wydmuchiwane powietrze.
  • Rzadsze zamiany worka i niższe koszty eksploatacji dzięki obszernej objętości worka: 3,5 l
  • Przycisk zasilania: wysoka wydajność i pełna moc za jednym dotknięciem - bez zapotrzebowania regulacji.
  • przychylny dla środowiska: wyprodukowany w 64% z materiałów pochodzących z recyklingu, z opakowaniem w 100% nadającym się do recyklingu, i trwałym silnikiem.

  technologia silników Bosch- moc "Made in Germany"
  Ciesz się ze stale potężną produktywnością z odkurzaczami firmy Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, aby odkurzacz nie tylko zapewniał optymalne rezultaty lecz równiez służył na lata. Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją.

  Oszczędność i rzadsza wymiana
  kompozycja odkurzacza zezwala na luźne rołożenie się worka i zastosowanie przystępnego miejsca w komorze, na dodatek wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek. Dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia oszczędność czasu i pieniędzy.

  przychylne dla środowiska materiały i trwały silnik
  firma Bosch jest zaangażowana w stabilny rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska. Ten odkurzacz jest wytworzony w 64% z tworzyw pochodzących z recyklingu, a samo opakowanie pasuje w 100% do recyklingu. A dzięki trwałemu silnikowi, będziesz radować się urządzeniem przez długi czas.

  wygodny w obsłudze, nietrudny w przechowywaniu.
  Dzięki swej konstrukcji odkurzacz jest istotnie lekki. Nie potrzeba dużo wysiłku, żeby go przenieść albo odkurzyć schody, trzymając go w ręku. A ponieważ ma niepokaźne wymiary to zmieści się choćby do minimalnego schowka. Dzięki czemu masz więcej miejsca w szafie na inne potrzebne rzeczy.

  atrybuty technologiczne

  typ Workowy Moc 600 W Poziom hałasu 80 dB Worek syntetyczny pojemność 3.5 l Filtr Mikrofiltr Zasięg 8 m System parkowania - poziomy
  - Pionowy Funkcje Uchwyt odcień Czarny wymiary

  23.7 x 29 x 36.7 cm

  Waga 4.2 kg Pozostałe właściwości
  • Przełączalna szczotka rolkowa
  • Rura teleskopowa
  • wygodny, użyteczny uchwyt
  • objętość worka wymiennego: wymiar L
  • spora pojemność worka na kurz pomimo kompaktowych wymiarów odkurzacza: rzadsze zamiany worka - obszerniejsza oszczędność.
  • samoczynne zwijanie kabla
  • 2 wielkie koła/1 kółko obrotowe

Proficare PC-BS 3035

Proficare PC-BS 3035 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Proficare PC-BS 3035 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Proficare
 • Pełna nazwa odkurzacza: Proficare PC-BS 3035
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzanie może być wygodne, przyjemne i szybkie. Wszystko dzięki akumulatorowemu odkurzaczowi ProfiCare PC-BS 3035. To model 2w1 – odkurzacz ręczny i podłogowy. Idealnie stanie na wysokości zadania nawet w ciasnych pomieszczeniach, jak i na obszerniejszych powierzchniach.

  Odkurzacz ProfiCare PC-BS 3035 pozwala odkurzać bez schylania choćby trudno dostępne miejsca. To nowoczesne urządzenie i wyjątkowo wydajne.


Karcher vC 3

Karcher vC 3 Najniższa Cena Online

Karcher vC 3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher vC 3
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz adekwatny dla alergików. Zaopatrzony w filtr HEPA 13. Moc ssania odkurzacza pozostaje na stałym poziomie, niezależnie od stopnia napełnienia zbiornika. Gumowane koła są przyjazne dla drewnianych podłóg, a znaczny przycisk na obudowie zezwala na włączanie i wyłączanie odkurzacza bez potrzeby schylania się. Kabel zasilający jest zwijany automatycznie. Wersja Premium ponadto ssawkę podłogową do parkietu.

  cechy i atuty
  technologia multicyklonowa Brak konieczności zamiany tradycyjnych worków. Zbiornik może być w prosty sposób czyszczony wodą.
  Higieniczny filtr HEPA precyzyjnie filtruje nawet najmniejsze cząstki brudu np. Pyłki albo inne alergeny. Czyste powietrze wylotowe.
  Możliwość fotografie ssawki podłogowej Możliwość podłączenia innych akcesoriów.
  Pozycja parking
  • szybkie i bezpieczne odstawianie odkurzacza w trakcie przerw w pracy.
  Specyfikacja
  informacje techniczne
  Wyposażenie
  • Wąż ssący, 1.5 m
  • Teleskopowa rura ssąca
  • Filtr HEPA 13 (EN1822:1998)
  • funkcjonalna pozycja parking
  • automatyczne zwijanie przewodu
  • Dysza podłogowa z lamelkami
  • Ssawka teleskopowa
  • Szczotka do tapicerki
  • Dysza do parkietów
  Do pobrania
  Informacja produktowa

  Krótka lista części zamiennych


Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Compact Odkurzacz bezworkowy Philips FC9330/09
  • rodzaj: odkurzacz bezworkowy
  • moc: 650 W
  • poziom głośności: 76 dB
  • klasa energetyczna: A
  • filtry: Filtr wylotowy Allergy H13 (HEPA 13), zmywalny filtr silnika
  • technika PowerCyclone 5
  • kółka: wielkie, plastikowe
  • nasadki w komplecie: szczelinówka, zintegrowana szczotka, nasadka TriActive,
  • schowek na akcesoria: na zacisku na rurze
  • zasięg działania: 9 m
  • długość przewodu: 6 m
  niewiele znaczące rozmiary i wysoka skuteczność

  Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu i lokalizuje 99,9% wszelkich cząsteczek kurzu, gwarantując czystą podłogę i świeże powietrze. Efektywne cykloniczne działanie i innowacyjna konstrukcja zapewniają produktywne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak aby nie wydostał się on w niekontrolowany sposób nawet w trakcie opróżniania.

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby

  Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby:

  • przy pomocy specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie wznosi włosie dywanu w celu precyzyjnego usunięcia kurzu,
  • wsysa pokaźniejsze cząsteczki brudu poprzez pokaźny otwór z przodu,
  • zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  nieszablonowa technika PowerCyclone 5 gwarantuje sprawne odkurzanie w dwóch produktywnych krokach:

  • powietrze momentalnie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu,
  • wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.
  Łączenie ActiveLock nietrudne dobranie do każdego zadania

  Łączenie ActiveLock nietrudny montaż różnorodnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  duże koła usprawniają manewrowanie odkurzaczem

  spore koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania.

  łatwe opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego nieszablonowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do wykorzystania

  Szczotka do odkurzania została zaimplementowana w uchwyt, dzięki czemu za każdym razem jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  System przefiltrowujący Allergy H13 namierza ponad 99,9% niedużych cząsteczek kurzu

  w pełni uszczelniony system oczyszczający wyłapuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu zaspakaja potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13*.

  Zbieranie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką produktywność odkurzania

  Odkurzacz może zebrać 99,9% małego kurzu dzięki pokaźnej mocy ssania i nasadkom wysokiej jakości.

  Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania

  Wysoce wydajny silnik buduje dużą moc ssania i zużywa mniej energii, zapewniając precyzyjne odkurzanie za każdym razem.

  dane ogólne
  Czyszczenie na sucho
  Moc 900 W
  Poziom hałasu 76 dB
  pojemność worka lub pojemnika na kurz 1.5 l
  Oznaczenie adekwatny dla alergików, inny
  przefiltrowanie
  wariant bezworkowy
  typ filtra HEPA H 13
  Dysza
  Turboszczotka Nie
  Turboszczotka brak
  Końcówka do podłóg twardych Nie
  Akcesoria
  Akcesoria w komplecie szczotka do twardych podłóg, dysza szczelinowa, ssawka do podłóg / dywanów
  Dalsze właściwości
  Długość kabla 6 m
  rodzaj rury metalowa, teleskopowa
  Zasilanie sieciowe 230V
  samoczynne zwijanie kabla zasilającego samoczynne zwijanie
  Zasilanie 230 V
  Zasięg 9 m
  Znak jakości dTest Nie
  System baterii Żaden
  wymiary
  Szerokość towaru 28.1cm
  Wysokość artykułu 41.0cm
  Głębokość produktu 24.7cm
  Waga produktu 4.5kg
  Szerokość opakowania 34.0cm
  Wysokość opakowania 33.0cm
  Głębokość opakowania 50.0cm
  Waga towaru w opakowaniu 7.1kg


Philips FC 8241

Philips FC 8241 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 800 W. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8241 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8241
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC8241/09 900W Lekki 3 l Wysoka sprawność na wszystkich podłogach Odkurzacz Philips PowerGo z produktywnym energetycznie silnikiem zagwarantuje najwyższą efektywność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% niewielkich cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy:Filtr antyalergiczny zatrzymuje niewielki kurz i alergenyMoc maksymalna: 900 WWyłapywanie 99,9% kurzu*niepokaźny i lekkiKolor: czarnyWaga towaru: 4,3 kgPojemność pojemnika na kurz: 3lZasięg działania: 9 m Silnik o mocy 900 W budujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W generuje dużą moc ssania, co gwarantuje wysoką sprawność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką skuteczność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania zapewniają zebranie 99,9% niewiele znaczącego kurzu*. Drobna i lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie Dzięki niewielkiej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne.

  Zasięg działania 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest świetny dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,za każdym razem były pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byłaprzystępna. Nietrudne w użyciu i trwałe worki mieszczą się w wielkiej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki optymalną moc ssania aż do całkowitego napełnienia oraz szczelne i higieniczne opróżnianie.Uniwersalna nasadka pozwala na wyśmienite czyszczenie na różnych typach podłógUniwersalną nasadkę możnadopasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Masa i wymiaryWaga produktu: 4,3 kgWymiary towaru (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w komplecie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurzTrwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowy użytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: PlastikProjektKolor: Głęboka czerńZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W


MPM Product MOD-30

MPM Product MOD-30 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-30
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: false
  • właściwości dodatkowe: uchwyt na akcesoriauchwyt do przenoszenia
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość kabla zasilającego: 4,5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 4.5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 4,5 m
  • dodatkowe dane: odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerki, 4-stopniowy system filtrowania, komfortowy uchwyt do przenoszenia odkurzacza, moc ssania: 330 W,
  • załączone akcesoria: Instrukcja obsługi, głowica podłogowo - dywanowa, przystawka szczelinowa, szczotka do żaluzji, szczotka kolista, olejek zapachowy,
  • Filtry: Hepa 13
  • Filtry: filtr piankowyfiltr wodnyfiltr HEPA 13
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr hepaFiltr wodnyMożliwość prania dywanów i tapicerkiSsawka szczelinowa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr hepaFiltr wodnySsawka szczelinowa
  • Kod producenta: MOD-30
  • Kolor: czarno-zielony
  • Kolor: Czarno - zielony
  • Kolor główny: Czarny
  • Końcówki: głowica podłogowo-dywanowa; przystawka szczelinowa; szczotka do żaluzji; szczotka kolista; uchwyt do umieszczania akcesoriów, olejek zapachowy
  • Moc: 2400 W
  • Moc maksymalna: 2400 W
  • Moc ssania: 330 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 230 V
  • objętość: 2 l
  • objętość akumulatora: Nie dotyczy
  • objętość worka/pojemnika: pojemnik na wodę 2,0 l z filtrem wodnym
  • objętość worka/pojemnika: 2000 ml
  • rodzaj zasilania: Sieciowe
  • Strona www produktu: https://mpm.pl/produkty/wyposazenie-domu/odkurzacze/odkurzacz-wodny-mod-30/
  • rodzaj: bezworkowy myjąco-piorący
  • wariant odkurzacza: Bezworkowy
  • typ rury: Teleskopowa
  • Waga z opakowaniem: 8,5 kg
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 425x395x472 mm
  • Zasięg: 8 m
  • Zasięg: 8 m
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka do tapicerkiKońcówka podłogowaKońcówka szczelinowaSzczotka krągła


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czarny do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czarne do 500 zł cena,
 • ranking z czarnymi domowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze domowe czarne do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czarne do 500 zł, odkurzacz domowy czarny do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czarnych do 500 zł, ranking odkurzaczy domowych czarnych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *