Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czarny do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czarnych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czarne do 1500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z czarnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla dokładnego, wygodnego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne użycia – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najlepszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg wydajnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i wyśmienite prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało niezwykle skuteczne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem filtrowania AirClean1Niezwykle skuteczna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego oraz filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych komponentów zagwarantuje odfiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - korzystny klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech różnorodnych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje skuteczną filtracją dla wyjątkowo czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® informuje użytkownika o konieczności wymiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele posiadają zastosowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak nieduży odgromnik.

  usuwa to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona poprzez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt wielkie wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 posiadają listwę ochronną wyprodukowaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  niezwykle inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie wyposażone w trzy wysokiej jakości komponenty wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wykonane jedynie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam nieszablonową jakość i solidność naszych produktów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć przewód przy pomocy przycisku nożnego, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są dodatkowo wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.poręczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest konkretne,równocześnie można je prosto rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała dużo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,dodatkowo sprężyście regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można z łatwością transportować, oszczędnie przechowywać i komfortowo obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik sprawiają, iż odkurzacze pracuj


Roborock H7

Roborock H7 Najniższa Cena Online

Roborock H7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Roborock H7 480W 500 ml 160AWDługotrwałe sprzątanie. Łatwiejsze niżeli kiedykolwiek.skrajne ssanie o mocy 160AW. Możliwość zamontowania jednorazowego worka na kurz. Prędkie ładowanie w 2,5 godziny.

  Akcesoria z systemem magnetycznym MagBase™. Długi, 90-minutowy czas pracy NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMoc ssąca: 160 AWNapięcie / Moc: 480 WMaksymalny czas pracy: 90 minZbiornik na kurz: 500 mlWorek na kurz: 560 mlWaga: 1,46 kgZmywalny filtr długookresowa mocRoborock H7, zasilany konkretną baterią, może pracować do 90 minut* bez konieczności jej ładowania.* Dotyczy pracy odkurzacza bez załączonych końcówek.

  prędkie ładowanieDzięki szybkiemu ładowaniu, odkurzacz jest gotowy do pracy w ciągu zaledwie 2,5 godziny. Ekstremalne ssanieSilnik o mocy 480W zapewnia aż 160AW stałej mocy ssania. Dzięki temu H7 nie tylko łatwo zbiera kurz, okruchy i inne zanieczyszczenia z podłogi, lecz także pozwala na dogłębne odkurzenie dywanów i wykładzin, a także skrupulatne oczyszczenie tapicerki mebli lub samochodu.

  Rozległa filtracja powietrza5-cio stopniowy system filtracji powietrza oraz użycie filtru HEPA pozwala na precyzyjne oczyszczenie powietrza z cząstek kurzu i alergenów, od roztoczy po pyłki. System wychwytuje do 99,99% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona.Roztocza 10-40 µmŁupież kota 1-15 µmŁupież psa 5-10 µmPyłki 12-100 µmPleśń 4-40 µmZanieczyszczenia powietrza 0,1-1 µm Mistrz zwinności w wadze piórkowejDzięki ultralekkiej baterii jednostka główna ważny mniej niżeli butelka wody – zaledwie 1,46 kg.

  To zagwarantuje H7 mobilność i bezproblemowe docieranie do trudnodostępnych miejsc. Elastyczne przechowywanie akcesoriów Dzięki zastosowanym w akcesoria5 magnesom, możesz je wygodnie przymocować do znajdującej się w komplecie stacji z systemem MagBase™.

  > Przyczep do stacji dokującej > albo dowolnej powierzchni magnetycznej Możliwość zamontowania jednorazowego worka na kurzRoborock H7, podobnie jak poprzednik, wykorzystuje bezworkowy zbiornik na kurz.

  Nic nie stoi jednak na przeszkodzie,zastosować jednorazowego worka na kurz, dzięki temu sprzątanie staje się jeszcze bardziej bezproblemowe. Worek na kurzSkuteczne sprzątanie, bez bałaganu.Użyj jednorazowego worka na kurz, żeby utrzymać zbiornik w idealnej czystości.warstwa antybakteryjna uniemożliwia rozwojowi 99,9% bakterii7.

  doskonały dla alergików.podczas demontażu worka, zamyka się on automatycznie, co uniemożliwia wydostawaniu się kurzu i skażeń na zewnątrz.zwiększa objętość zbiornika na kurz do 560 ml, zapewniając dłuższe sprzątanie.Zbiornik na kurz: 500 mlWorek na kurz: 560 mlSzczotka wielopowierzchniowaPozwala na dogłębne i staranne czyszczenie, równocześnie dywanów jak i podłóg twardych.

  Nie trać czasu na wymianę szczotki. Dogłębne czyszczenie dywanów Po wykryciu dywanu, funkcja Auto Carpet Boost zwiększa siłę ssania odkurzacza, by odkurzanie było jeszcze staranniejsze i produktywniejsze.

  50W mocy napędza wytrzymałą przekładnię planetarną o wysokim momencie obrotowym, żeby obracać antystatyczne włosie z włókna węglowego z szybkością blisko 4000 obr./min, co zagwarantuje maksymalną moc czyszczenia.

  Łatwiejszy w użyciuDzięki wyraźnemu ekranowi OLED sprawdzisz nie tylko aktualny tryb pracy urządzenia, lecz także pozostały czas pracy baterii.Dzięki zaimplementowanej blokadzie, nie musisz stale trzymać spustu odkurzacza.

  Ten sam przełącznik pozwala także na aktywowanie blokady rodzicielskiej, co zapobiegnie przypadkowemu włączeniu urządzenia poprzez dzieci. Zmywalny filtr wielokrotnego użytkuPrzednie i tylne filtry, filtr cyklonowy i zbiornik na kurz można myć pod bieżącą wodą, aby zapewnić im dłuższą żywotność.

  mały hałasZaawansowane sterowanie przepływem powietrza ogranicza uciążliwe hałasy do minimum, bez konieczności zmniejszenia mocy silnika. Akcesoria w zestawieSzczotka wielopowierzchniowa - Przekładnia planetarna, silnik o mocy 50 W i włosie antystatyczne z włókna węglowego skrupulatniej oczyszczają dywany, jak dodatkowo nieprzeciętnie sprawdzą się na podłogach twardych.Rura - Aluminiowa rura jest trwała i umożliwia wygodne odkurzanie podłogi.

  Dzięki niej dosięgniesz ponadto do wyżej położonych miejsc jak karnisze czy kratki wentylacyjne.Mini-szczotka - Napędzana silnikiem mini-szczotka świetnie wciąga kurz z miękkich mebli. Wspaniale spełni oczekiwania do czyszczenia foteli, kanap czy innych tapicerek, a także materacy.sprężysta rura - W połączeniu z ssawką szczelinową lub szczotką do kurzu perfekcyjnie spełni oczekiwania podczas sprzątania kłopotliwych miejsc.Szczotka do kurzu - Długie włosie jest nieprzeciętne do ścierania kurzu i odkurzania płaskich powierzchni.Ssawka szczelinowa - Wąska i długa, nadzwyczajna do czyszczenia trudno przystępnych miejsc i wąskich szczelin.

  SPECYFIKACJA technologicznAMoc ssąca: 160 AWNapięcie / Moc: 480 WMaksymalny czas pracy: 90 minZbiornik na kurz: 500 mlWorek na kurz: 560 mlWaga: 1,46 kgZmywalny filtr

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Hyundai o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Electrolux PQ91-ALRG

Electrolux PQ91-ALRG Najniższa Cena Online

Electrolux PQ91-ALRG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PQ91-ALRG
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 25.2 v, czas pracy do 55 minut, ładowania 4 godzin, zbiornik na kurz o pojemności 0.3 l, regulacja siły ssania, zwrotny dzięki przegubowi obrotowemu, mocny silnik, zapewniający dużą siłę ssania, wysoki system filtracji do 99.9 % cząstek kurzu, technologia cyklonowa, elektroszczotka z diodami led, łatwe i szybkie czyszczenie szczotki.


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele oferuje różnorodne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki i filtry, które rewelacyjnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów przypasowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów bez wątpienia będą usatysfakcjonowani z używania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są jeszcze odkurzacze odpowiednio przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko produktywnie eliminuje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania odfiltrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a nawet śladowy kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły dodatkowo odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  w dodatku posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się szczególnie wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszystkich niedużych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w niemało progresywnych rozwiązań, które nadzwyczajnie sprawdzają się w trakcie codziennych porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania oraz oferuje wysoką skuteczność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on genialnie kurz i obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.ponadto Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się prosto wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.na dodatek sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na skrupulatną regulację dostosowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury i uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem konkretny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam bardzo znaczny zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można wygodnie pracować nawet na obszernych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze firmy Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został w dodatku wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.informacje techniczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe AmazonBasics. Ranking TOP10 modeli

Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe

Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe Najniższa Cena Online

Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:9 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biało-czarny;Linia odkurzacza:Pure;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:500 W;Model worka:s-bag;Model worka zamienniki (relacje):WEL01, WEL02, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Allergy Plus, Allergy Plus, filtr zmywalny;pojemność worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:57 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:papierowy, odzieżowy;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Waga:7,28 kg;Wariantowanie seria:Pure D8.2;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:44,2 cm;wymiary - szerokość:30 cm;rozmiary - wysokość:23,8 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów, szczotka płaska;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:cicha praca Electrolux Silent Air Technology, SmartMode;Zwijacz przewodu:tak


Miele Blizzard Cx1 ParQueT

Miele Blizzard Cx1 ParQueT Najniższa Cena Online

Miele Blizzard Cx1 ParQueT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard Cx1 ParQueT
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 parquet - skcf5 odkurzacz bezworkowy z dużą mocą ssania i rurą teleskopową dla precyzyjnego, komfortowego odkurzania. Obszerna produktywność czyszczenia dzięki technice vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime uniwersalne zastosowanie – ssawka podłogowa z metalową stopą ochrona dla twardych powierzchni – sprężysty parquet twister technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technologii vortex stwarza się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z istotnie grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą wydajność czyszczenia. Obfite zabrudzenia i nieduży kurz są dzięki czemu znakomicie od siebie oddzielone.

  obfite zabrudzenia wpadają do transparentnego pojemnika na kurz, a mały pył do oddzielnego pojemnika z filtrem starannym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu zapewnia genialne oddzielanie kurzu od dużych cząsteczek brudu i drobnych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki temu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie zapotrzebowania automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może na dodatek zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zapewnia stale wysoką sprawność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug i końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy lub – tylko w miele – zamocowane do varioclip i za każdym razem gotowe do wykorzystania.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez k


Bissell 2602D

Bissell 2602D Najniższa Cena Online

Bissell 2602D - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 2602D
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bissell 2602D ICON PET 25V 3,2kg przedstawiamy bezprzewodowy odkurzacz BISSELL ICON Pet 25V — nasze najszczególniej zaawansowane urządzenie do pielęgnacji podłogi przeznaczone do sprzątania domów aktywnych rodzin posiadających zwierzęta.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Elektryczna dysza z obrotową szczotką, w którą nie zaplątują się włosyWysoce produktywny cyfrowy silnikSystem przeciwalergiczny Smart SealMożliwość przekształcenia w odkurzacz ręczny i umożliwiający oczyszczenie wysoko położonych powierzchniWiele trybów czyszczeniaŁatwe opróżnianie zbiornika na odpadkiSzerokość: 27,94 cmWysokość: 112,39 cmGłębokość: 19,68 cmWaga: 3.18 kgPojemność pojemnika na brud: 0.4 lRodzaj podłogi: Dywaniki dywanowe i obszarowe, Płytki, Drewniane podłogi, Twarde podłogiW pakiecie:Końcówka szczelinowa z diodami LEDSzczotka do odkurzaniaSzczotka do zbierania sierściElektryczna turboszczotkaUchwyt ścienny BISSELL® ICON 25VZbudowany na podstawie bezprzewodowego urządzenia BISSELL® ICON 25V silnik odkurzacza BISSELL ICON PET TM 25V też pracuje z szybkością 675 km/godz.

  i gwarantuje większą niż potrzeba siłę usuwania psiej i kociej sierści z krzeseł, kanap, schodów i innych miejsc. Pracujące urządzenie nie wystraszy pupili, ponieważ jest cichsze sporo odkurzaczy ręcznych.

  ponadto — dzięki naszej nowoczesnej obrotowej szczotce Tangle-Free — eliminuje irytujące przerwy w pracy wynikające z zablokowania dyszy czy zaplątania się włosów. Roll. FUNKCJONALNOŚĆ:Odkurzacz ICON Pet 25V jest wyposażony w mocny cyfrowy silnik i akumulator litowo-jonowy.

  Oba te komponenty nawet 50 minut sprawnego bezprzewodowego sprzątania w trybie niskiej mocy. Zapomnij o irytujących włosach zaplątanych na urządzeniu dzięki naszej nowoczesnej obrotowej szczotce Tangle-Free.

  Łatwo zlikwidujesz włosy i inne odpadki spod łóżek i mebli, ponieważ urządzenie można położyć płasko na podłodze, a zamontowane na dyszy jasne diody LED oświetlają ciemne zakamarki. Bezprzewodowe urządzenie ICON momentalnie zmienia się w odkurzacz ręczny, którym można oczyścić również wyżej położone powierzchnie.

  Dzięki wyposażeniu w szczotkę do okurzania, elektryczną turboszczotkę i końcówkę szczelinową z diodami LED można sprzątnąć wszystkie zakamarki w domu. Opróżnienie zbiornika po zakończeniu pracy nie nastręcza dużo trudności dzięki naszemu higienicznemu systemowi opróżniania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe ECG. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGL8X230

Bosch BGL8X230 Najniższa Cena Online

Bosch BGL8X230 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGL8X230
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:15 m;Dominujący odcień:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące, 10 lat na silnik;odcień:czarno-niebieski;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model filtra:BBZ154HF;Model worka:BBZ41FGALL;Model worka zamienniki (relacje):WBS01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:5 litrów;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:samoczynna;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:konfekcyjny;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:konfekcyjny;wariant odkurzacza:konwencjonalny;Waga:7,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:27,5 cm;wymiary - szerokość:32 cm;rozmiary - wysokość:48 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do mebli, szczotka do twardych powierzchni;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:15 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal RG7455

Tefal RG7455 Najniższa Cena Online

Tefal RG7455 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7455
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Twój inteligentny pomocnik Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 60 to robot odkurzający, któryusunie brud i kurz ze wszystkich podłóg. Dziękidodatkowej funkcji mopa, robot jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając znichnawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkęzmikrofibry łatwo wypierzesz wpralce, oszczędzając czas i pieniądze. Dotrze wszędzie Explorer Serie 60 to wyjątkowo niski odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Dzięki wysokości zaledwie 6 cm zmieści się wszędzie i z łatwością posprząta pod meblami.

  Ty odpoczywasz, a Explorer pracuje Usiądź wygodnie. Z pomocą aplikacji „Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza zdowolnego miejsca w Twoim domu. Instynktowna obsługa powoduje,z łatwością możesz zapomnieć opracy urządzenia, jednocześnie ciesząc się czystym domem.

  Zdalne sterowanie Panel sterowania w aplikacji „Tefal Robots" pozwoli Ci zdalnie rozpocząć i zakończyć sesję odkurzania, zmieniać tryb sprzątania i poziom mocy, czy odesłać robota do bazy. Natomiast 24-godziny harmonogram umożliwi precyzyjne planowanie sesji odkurzania, a odkurzacz sam uruchomi sięw poszczególne dni i o wybranej porze.

  dopasuj do Twoich potrzeb Robot został wyekwipowany w 3 stopnie mocy: Eco, kanon iBoost, żeby móc dopasować odkurzanie do typu powierzchni i ilości zabrudzeń. W dodatku, dla słusznej efektywności, funkcja wykrywania dywanów pozwala samodzielnie rozszerzyć moc urządzenia, gdy znajdzie się ono na dywanie.

  Sprawdza się w zróżnicowanych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są 3 różne tryby sprzątania, dzięki którym dopasujesz pracę urządzenia do Twoich potrzeb: • Metodyczny - dzięki zastosowaniu żyroskopu tryb ten zapewnia skrupulatne i metodyczne odkurzanie całego pomieszczenia, bez pominięcia żadnego zakamarka • Miejscowy - spiralny ruch wokół miejsca startu gwarantuje miejscowe, intensywne odkurzanie wybranej powierzchni • Wzdłuż ścian - gdy niezbędne jest skrupulatne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  precyzyjne odkurzanie W serii S60 wykorzystano inteligentne rozwiązania, gwarantujące jeszcze lepszą pracę urządzenia: • zastosowany żyroskop zagwarantuje logiczną nawigację metodyczną • najnowsza technika czujników pomiaru odległości wraz z kamerą staranne śledzenie linii ścian.

  • czujniki na podczerwień pozwalają ominąć przeszkody i zapobiec upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Nieprzeciętne usuwanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej skuteczności wyśmienicie stanie na wysokości zadania do usuwania sierści i kurzu, a dodatkowe akcesorium ułatwi czyszczenie szczotki z wplątanych wniąwłosów.

  1. 2 w 1 odkurzanie i mopowanie 2. Dociera pod niskie meble 3. Sprzątanie bez wysiłku 4. Czystość każdego dnia 5. Możliwość zdalnego sterowania Wypróbuj odkurzacz na żywo w swym domu Pobierz aplikację HomeARound i wypróbuj odkurzacz w Twoim własnym wnętrzu.

  odszukasz tam jeszcze pora...


Bosch BGL6FAM1

Bosch BGL6FAM1 Najniższa Cena Online

Bosch BGL6FAM1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGL6FAM1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  konwencjonalny odkurzacz o mocy 700 W z funkcją ToyGuard chroni zabawki i niewiele znaczące przedmioty. Bosch BGL6FAM1 jest wyekwipowany w filtr UltraAllergy, worek na kurz AirFresh i zdalne sterowanie zasilaniem. Worek na kurz XL o objętości 4 litrów.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czarny do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czarne do 1500 zł cena,
 • ranking z czarnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe czarne do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czarne do 1500 zł, odkurzacz domowy czarny do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czarnych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych czarnych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *