Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czarny do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czarnych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czarne do 1500 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z czarnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla dokładnego, wygodnego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne użycia – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najlepszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg wydajnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i wyśmienite prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało niezwykle skuteczne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem filtrowania AirClean1Niezwykle skuteczna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego oraz filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych komponentów zagwarantuje odfiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - korzystny klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech różnorodnych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje skuteczną filtracją dla wyjątkowo czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® informuje użytkownika o konieczności wymiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele posiadają zastosowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak nieduży odgromnik.

  usuwa to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona poprzez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt wielkie wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 posiadają listwę ochronną wyprodukowaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  niezwykle inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie wyposażone w trzy wysokiej jakości komponenty wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wykonane jedynie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam nieszablonową jakość i solidność naszych produktów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć przewód przy pomocy przycisku nożnego, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są dodatkowo wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.poręczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest konkretne,równocześnie można je prosto rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała dużo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,dodatkowo sprężyście regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można z łatwością transportować, oszczędnie przechowywać i komfortowo obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik sprawiają, iż odkurzacze pracuj


Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. Zaopatrzony w akumulator o pojemności 5200 mAh pozwalający na około 180 minut pracy. Skrupulatny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V objętość zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa nadzwyczajnie radzi sobie równocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe usuwanie brudu konkretna, stworzona kompletnie z gumy szczotka rewelacyjnie sprawdzi się na dywanach z których wyeliminuje maksymalną liczba kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze efektywniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć. Mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki czemu możesz dopasować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i Twoich indywidualnych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 stopni przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło zwiększyć pojemność każdego z nich.

  Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml objętość zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Skrupulatny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany przez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najszczególniej skutecznego sposobu sprzątania Twojego domu.

  tworzone poprzez niego mapy łatwo podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje pełną kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz choćby dodać meble czy dywany, żeby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, by po Tobie posprzątał. Możesz także ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, żeby sprzątanie było jak najszczególniej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, podczas gdy wirtualne ściany wyśmienicie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszystkich piętrach Twojego domu, żeby nie martwić się, że robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota poprzez przypadek, dzięki zastosowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki dedykowanej stacji autoopróżniającej, po każdym procesu sprzątania, zbiornik na kurz jest samoczynnie opróżniany do worka na kurz o obszerności 2,5 l. Zagwarantuje to choćby do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wykrywające pokrywę zbiornika na kurz, uniemożliwiają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  ekstremalna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* momentalnie i wydajnie usunie wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota sprawiając, że jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  pokaźny, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o objętości 2,5 l, wyprodukowany z materiału klasy E12*, spełnia równocześnie funkcję produktywnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu wykorzystywania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym procesu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technologicznA objętość zbiornika na wodę w mililitrach: 350 wariant mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa objętość akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 pojemność zbiornika na kurz w mililitrach: 470 rozmiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 rodzaj nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w komplecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele oferuje różnorodne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki i filtry, które rewelacyjnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów przypasowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów bez wątpienia będą usatysfakcjonowani z używania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są jeszcze odkurzacze odpowiednio przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko produktywnie eliminuje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania odfiltrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a nawet śladowy kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły dodatkowo odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  w dodatku posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się szczególnie wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszystkich niedużych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w niemało progresywnych rozwiązań, które nadzwyczajnie sprawdzają się w trakcie codziennych porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania oraz oferuje wysoką skuteczność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on genialnie kurz i obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.ponadto Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się prosto wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.na dodatek sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na skrupulatną regulację dostosowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury i uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem konkretny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam bardzo znaczny zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można wygodnie pracować nawet na obszernych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze firmy Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został w dodatku wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.informacje techniczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 8 metrów. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4165

Concept VP-4165 Najniższa Cena Online

Concept VP-4165 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4165
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowowy akumulatorowy VP4165 25,2V

  2 w 1
  Odkurzacz bezprzewodowy Mighty VP4165 stanie się Twoim pomocnikiem w efektywnym sprzątaniu całego domu. Jest wyekwipowany w wysokiej jakości i konkretny silnik, którego zaletą jest pokaźna moc ssania. Prosto i błyskawicznie odkurzysz nim dowolne podłogi, a dzięki zdejmowanemu odkurzaczowi ręcznemu dotrzesz choćby do trudno dostępnych miejsc czy odkurzysz śladowe zabrudzenia z tapicerki i mebli. Ma design w odcieniu brązu z nowoczesnym podświetleniem LED na uchwycie.

  Wysokiej jakości akumulatory litowo-lonowe
  Odkurzacz bezprzewodowy ma wysokiej jakości akumulator Li-lon o obszerności 3000 mAh, który zagwarantuje wygodne sprzątanie bez przewodu. Działa do 65 minut na jednym ładowaniu, więc masz niemało czasu na odkurzanie całego domu. Akumulator Li-lon cechuje się wysoką efektywnością i długą żywotnością. Odkurzacz ma 2 prędkości odkurzania: wysoką dla maksymalnej mocy ssania i ECO do normalnego odkurzania.

  Stała moc pracy
  Odkurzacz pionowy VP4165 działa na zasadzie odkurzania cyklonowego, dzięki czemu kurz i brud są usuwane bezpośrednio do pojemnika zbiorczego dzięki sile odśrodkowej. Jeśli zdarzy ci się przypadkowo wciągnąć np. Klocek lub puzzle, możesz prosto znaleźć go w pojemniku i wyjąć. Główną zaletą odkurzania cyklonowego jest stała siła ssania i brak worków.

  Zmotoryzowana turboszczotka
  Odkurzacz bezprzewodowy jest wyekwipowany w zmotoryzowaną turboszczotkę, która nieprzeciętnie radzi sobie ze wszystkimi rodzajami dywanów. Docenią go zwłaszcza rodziny ze zwierzętami i małymi dziećmi. Dzięki szerokiej mocy ssania osiągniesz doskonałe czyszczenie w krótszym czasie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Konserwacja turboszczotki jest nad wyraz prosta, starczy ją zdemontować, wyczyścić i ponownie złożyć.

  Łatwa konserwacja
  Konserwacja odkurzacza jest wyjątkowo szybka i przystępna. Gdy pojemnik na kurz jest pełny, naciśnij przycisk zwalniający na górze odkurzacza, wyjmij filtr i opróżnij poejmnik. Umyj filtr wodą, osusz go i włóż z powrotem do odkurzacza wraz z opróżnionym pojemnikiem.

  LED oświetlenie
  Dzięki 3 diodom LED, w które wyekwipowana jest VP4165, nie przeoczysz żadnego brudu. Idealnie oświetli choćby najciemniejsze i trudnodostępne miejsca w domu.

  Odkurzacz ręczny
  VP4165 wyposażony jest w zdejmowaną jednostkę do ręcznego odkurzania, którą docenisz istotnie w trakcie odkurzania okruchów na stole, blacie kuchennym, klawiaturze, w bagażniku samochodu czy kurzu w miejscach, do których nie dociera odkurzacz pionowy. Dzięki długiemu rozciągliwemu wężowi odkurzysz nawet wąskie i trudno przystępne miejsca w domu albo w samochodzie. Nasadka szczotki pomoże delikatnie usunąć kurz z mebli, rolet, książek, klawiatur itp. Bez ich uszkadzania.

  Zajmuje mało miejsca
  Po odkurzaniu lub gdy akumulator jest rozładowany wystarczy umieścić odkurzacz w stacji ładującej, gdzie zostanie naładowany i gotowy do dalszego odkurzania. Odkurzacz zostanie w pełni naładowany po 4-5 godzinach. Dzięki składanemu uchwytowi zajmuje minimum miejsca i bez problemu zmieści się w szafie.


Karcher SE 4001

Karcher SE 4001 Najniższa Cena Online

Karcher SE 4001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher SE 4001
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  KARCHER SE 4001 PLUS 1.081-133.0
  Odkurzacz piorący dedykowany do czyszczenia wykładzin włókienniczych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji. Odkurzacz jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie oraz dla posiadaczy zwierząt domowych. Wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM 519 likwiduje 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek. Czyści skutecznie wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa, w jednym przejściu roboczym. Czyszczenie ekstrakcyjne polega na spryskaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego i odessaniu go razem z rozpuszczonym brudem. Przystępny do napełniania zamykany zbiornik wody czystej wytwarzany z przeźroczystego tworzywa pozwala kontrolować poziom wody. Urządzenie może również pełnić funkcję odkurzacza na mokro/sucho (odkurzacz należy w tym celu doposażyć w filtr kartridżowy). Do zbierania suchych śmieci należy stosować worki filtracyjne. Wersja PLUS ma w wyposażeniu charakterystycznym na dodatek ssawkę spryskująco-odsysająca do tapicerki.


Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Blaupunkt RVC701 mop odkurzaczAutomatyczne odkurzacze, nazywane ponadto robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia wydajnie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności? NAJWAŻNIEJSZE parametryOpcje czyszczenia: Odkurzanie i zmywanieFiltr: HEPAElektroniczne sterowanieWyświetlacz LCD z panelem dotykowymZbiornik na kurz 0,5 albo zbiornik na kurz 0,25 i zbiornik na wodę 0,2lPojemność baterii: 2150 mAhCzas pracy: Do 100 minut Odkurzacz samoczynny RVC701 zaopatrzono w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki temu stwarza mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając choćby trudno przystępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, iż nasze podłogi będą lśniły czystością. Wyposażenie modelu RVC701 w czujka zbliżeniowy gwarantuje na dodatek, iż nie będzie on obijał mebli, a także ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, by urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona przez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.skuteczny i bezawaryjny silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zastosowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot świetnie poradzi sobie z kurzem równocześnie na gładkiej podłodze dopracowanej drewnem albo ceramiką, jak i na wykładzinach, a także dywanach z niedługim włosiem.

  skażenia zatrzymywane są w obfitym zbiorniku o pojemności 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.użycie najistotniej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów zapewnia nam, że powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania powoduje, iż staje się on najszczególniej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o obszerności 0,2 l dozuje odpowiednią ilość wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i uniemożliwiając moczeniu podłoża.

  dzięki temu nie musimy się martwić, że wody będzie za niedużo i zabrudzenia nie zostaną usunięte iż podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest wyjątkowo niewskazane w przypadku paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zastosowaniu mocnego i wydajnego akumulatora o obszerności 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co zezwala na mu posprzątanie naprawdę szerokiej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania albo kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego procesu odkurzania. W sytuacji, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy wykorzystać załączony do zestawu pasek magnetyczny, który utworzy tzw.

  wirtualną ścianę. Robot zbliżając się do paska rozpozna go, skręci albo zawróci. Wirtualną ścianę można rozłożyć np. W przejściu między pomieszczeniami, oddzielić część pomieszczenia, w której znajduje się wielka liczba przewodów czy miejsce z miskami dla zwierząt.Ważną cechą urządzenia jest jego cicha praca, poniżej 60 dB, co sprawia, iż nie jest on uciążliwy dla mieszkańców.

  Bez problemów w czasie odkurzania można np. Oglądać telewizję.Robotem odkurzającym RVC701 sterować można na trzy sposoby. Bezpośrednio z panelu dotykowego z wyświetlaczem LCD umieszczonym na urządzeniu, pilotem załączonym do zestawu lub przy pomocy asygnowanej aplikacji zainstalowanej na smartfonie z systemem iOS albo Android.Aplikacja, dzięki której możemy sterować robotem zezwala na zdalne kontrolowanie pracy urządzenia, a także podaje nam niemało informacji na jego temat.

  Dowiemy się z niej np. Jaką powierzchnię udało mu się posprzątać, czy do których obszarów robot nie dotarł. Aplikacja da nam na dodatek znać, gdy robot utknie w jakimś miejscu i nie będzie mógł kontynuować pracy, a także gdy zakończy sprzątanie albo wyczerpie mu się bateria.

  Możemy w niej na dodatek ustawić harmonogram sprzątania. W zestawie z modelem RVC701 znajduje się stacja ładująca, zasilacz, dodatkowy filtr, ściereczka do mopowania, dodatkowa para bocznych szczotek zmiatających oraz taśma wirtualnej ściany o długości 1 metra.Postępująca technologia sprawiła, iż niektóre czynności porządkowe może za nas wykonać automat.

  I choć u wielu osób ten fakt wciąż budzi wątpliwości, to wystarczy raz zobaczyć robota odkurzającego RVC701 w akcji, żeby przekonać się, iż jest to genialny domowy pomocnik, który pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu i zadba o czystość w naszym domu SPECYFIKACJA technicznADoskonała nawigacja dzięki mapowaniu żyroskopowemu,

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szare do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Shark HZ500EUT

Shark HZ500EUT Najniższa Cena Online

Shark HZ500EUT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Shark
 • Pełna nazwa odkurzacza: Shark HZ500EUT
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:10 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:60 miesięcy;Kolor:czarno-różowy;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:450 W;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:5,25 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:26 cm;rozmiary - szerokość:41 cm;wymiary - wysokość:118 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:elektroszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3+ samoczynny odkurzacz znakomity do każdego domu

  iRobot Roomba i3+, mimo użytkowania niezwykle zaawansowanej technologii, jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pokieruje użytkownikiem tak,cykl sprzątania był optymalny i jak najdokładniejszy. Optyczne i akustyczne czujniki wysokości oraz obrysu wnętrza zabezpieczą automatyczny odkurzacz przed przypadkowym spadkiem ze schodów. Urządzenie wykryje zamknięte drzwi jako tymczasową przeszkodę i przy najbliższej okazji ponowi próbę wysprzątania pomieszczenia. To robot sprzątający znakomity dla osób, które cenią swoje bezpieczeństwo. Wysokie standardy szyfrowania przesyłanych danych pomiędzy urządzeniem, a aplikacją gwarantują komfort i poczucie pewności przy korzystaniu z Roomby i3+ na odległość.

  Clean Base - stacja z funkcją
  automatycznego usuwania brudu

  Wraz z iRobot Roomba i3+ dostajemy drugi standardowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca Clean Base. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy i opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia automatycznie trafiają do szczelnego 4-wartswowego materiałowego worka, który znajduje się wewnątrz stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME, a także podświetlana kontrolka.

  Worki na brud AllergenLock

  Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości, automatycznie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja precyzyjnie usuwa cały brud z kosza i nie pozostawia w środku żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na skażenia, iRobot Roomba i3+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak żeby dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  pionierski Desing

  Masz dość połyskujących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3+. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym dzianinę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców oraz gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura pozwala na zrównoważeniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3+, to postępowy robot sprzątający, dzięki któremu będziesz cieszyć się czystymi podłogami w całym domu. Stanowczo instynktowna i prosta obsługa umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to potrzebne.

  Urządzenie w górnej części obudowy zaopatrzone jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w typową nawigacje vSlam ( kamera ), automatyczny odkurzacz iRobot Roomba i3+ ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyróznioną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii w trakcie odkurzania, Roomba i3+ powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zacznie sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3+ nie formuje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w efekcie przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszystkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie albo za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu oferuje także włączenie funkcji SPOT. Robota swobodnie można przenosić pomiędzy piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, wystarczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  typowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej linii w koszu na skażenia.

  Robot sprzątający wyekwipowany jest w dwie gumowe szczotki, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które zniżają skuteczność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dopasowuje się do powierzchni. Nieistotne, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3+ dostosowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, gwarantując maksimum skrupulatności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia zanieczyszczenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika na śmieci.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3+ są te odpowiedzialne za rekompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy także innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo, a także dokładność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3+ obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Przeważnie stosuje się daną funkcję w przypadku, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak żeby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej danych znajdziesz w opisie towaru: Wirtualna ściana Dual Mode


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wyodrębnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu dostajemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta rewelacyjnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie zanieczyszczenia gromadzą się istotnie łatwiej. IRobot Roomba i3+ wyłapuje miejsca bardzo eksploatowane i rozszerza w nich intensywność odkurzania.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnotrawiąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, że iRobot Roomba i3+ nie kreuje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni w trakcie jego przejazdu oraz miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, by odkurzać, a następnie myć automatycznie w wyśmienitej kolejności. Gwarantuje komunikację między robotami,samoczynnie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava zaczyna cykl mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie osiągalne jest również wyróznionie poszczególnego pomieszczenia do posprzątania.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3+ możemy także podłączyć do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem trafnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3+ wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które przystępne są w aplikacji iRobot Home, a także środowisku iRobot Genius. Oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie, pozwala na automatycznemu odkurzaczowi sugerowanie w aplikacji mobilnej iRobot HOME adekwatnych rozwiązań w oparciu o dane z wytwarzanych cykli sprzątania, a także nawyki domowników. Przykładowo będą to sugerowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o wyprodukowane już cykle pracy, czy sugestie wykonywania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one przystępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius, a także aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3+ może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zainicjuje cykl odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym niedługim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie za każdym razem pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego również ta opcja może być niezwykle potrzebna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Filtr powietrza

  marka w trosce o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3+ w filtr umieszczony w koszu na skażenia blisko silnika. Filtr powietrza namierza, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej aniżeli 10 mikronów, dzięki czemu obniża ilość alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3+ jest rewelacyjnym wyborem dla rodzin z dziećmi, fanów zwierząt, czy alergików. Dlatego niezwykle ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na skażenia oraz jego zamiana w momencie wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3+ wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o pojemności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni poprzez około 75min. w momencie wyczerpania się energii, automatyczny odkurzacz wróci na stacje dokującą, żeby się doładować, po czym automatycznie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym procesu sprzątania wszelkich pomieszczeń, Roomba i3+ wróci samoczynnie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3+
  • Stacja ładująca Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki AllergenLock
  • przewód
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • 3-lenia gratisowA GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • objętość zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Waga stacji Clean Base - 4,3kg.
  • wymiary stacji Clean Base - 31cm. X 39cm. X 48,5cm.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość wykorzystywania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i3+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6726

Philips FC 6726 Najniższa Cena Online

Philips FC 6726 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6726
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy Philips FC6726/01 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Czas pracy (w trybie turbo): 20 min Czas pracy: do 40 min Czas ładowania: 5h Nadmuch: do 800 l/min objętość pojemnika na kurz: 0,4 L Akcesoria w zestawie Nasadka zasysająca 180° Miniturboszczotka Zasilacz sieciowy Szczelinówka Zintegrowana szczotka Stacja dokująca montowana na ścianie Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 pozwala na szybkie i staranne odkurzanie.

  Jest wyposażony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na skrupulatne zbieranie skażeń, choćby w trudno dostępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach wyłapuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i skutecznym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od rodzaju podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Podświetlenie LED nasadki uwidacznia ukryty kurz i brud Dzięki podświetleniu LED, w które zaopatrzona jest nasadka Philips 5000, z łatwością zauważyć i usunąć kurz, sierść, włosy i okruchy. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V umożliwiają sprzątanie przez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są bardzo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz Philips 5000 jest elastyczny i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  funkcjonalna konstrukcja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania Odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Miniturboszczotka do szybkiego odkurzania miękkich powierzchni Miniturboszczotka perfekcyjnie nadaje się do usuwania sierści z tapicerki, foteli i dywanów. Jest śladowa, efektywna i skuteczna. Silnik PowerBlade opracowany z myślą o sporej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą prędkość, efektywną pracę i skrupulatne zbieranie skażeń na poziomie nasadki.

  technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej. Zmywalny filtr zapewnia wysoką skuteczność na dłużej System f...


Xiaomi Dreame L10 Pro

Xiaomi Dreame L10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame L10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame L10 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame L10 Pro to nad wyraz produktywne urządzenie, które nie tylko odkurzy podłogi,dodatkowo je umyje. Smukły zarys daje nieograniczone możliwości na dotarcie do choćby trudno przystępnych miejsc, a postępowa technika wykrywania przeszkód minimalizuje ryzyko zakłócenia pracy urządzenia.

  Robot ma zbiornik na wodę o obszerności 270ml a jego czas pracy sięga 2,5 godzin, co przekłada się na możliwość wyczyszczenia do 250m2 powierzchni. Aż 4000 Pa! Tym, co wyróżnia L10 Pro na tle innych modeli, a także modeli konkurencji to mocna moc ssania 4000 Pa, zapewniając tym samym moc zbliżoną, a w niektórych przypadkach przewyższającą moc charakterystycznych odkurzaczy.

  dzięki czemu na podłodze nie zatrzyma się nawet najmniejszy brud, pył ani włos. To więcej, niż oczekujesz od robota sprzątającego! Przemyślana budowa Dreame L10 Pro to urządzenie 2w1. Robot bez trudu poradzi sobie z utrzymaniem podłogi wolnej od zabrudzeń dzięki możliwości czyszczenia i mopowania równocześnie.

  270ml pojemnik na wodę wystarczy na umycie znacznej powierzchni, a zbiornik na kurz pomieści aż 570ml skażeń. Co więcej, 5-stopniowa redukcja hałasu, za którą odpowiedzialna jest bawełna pochłaniająca dźwięk czy zoptymalizowana kompozycja łopatek i wibracji silnika wywołują, iż robot pracuje niemal niezauważalnie.

  progresywna technologia nawigacji L10 Pro dopasowuje strategie czyszczenia indywidualnie na podstawie mapy każdego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu nawigacji laserowej LDS oraz algorytmów SLAM robot porusza się po zygzakowatej trasie, nie omijając ani centymetra, przez co odkurzanie jest wydajniejsze.

  dedykowana aplikacja zezwala na zdalną kontrolę nad urządzeniem i jeszcze skrupulatniejsze sprzątanie. Lokalizuje przeszkody Dzięki zastosowaniu technologii High Precision 3D L10 Pro znamionuje się reakcją w czasie rzeczywistym.

  wyraźnie lepiej wyłapuje przeszkody nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Funkcja dająca możliwość stworzenia wirtualnej ściany jest dodatkowym ograniczeniem dla robota, co jednocześnie minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia poprzez dotarcie do niechcianych miejsc.

  sprawny system czyszczenia Robot ma 4-poziomowy system czyszczenia, który jest równoznaczny z wysoce starannym sprzątaniem każdego typu zabrudzeń. Szczotka boczna likwiduje kurz z ciężko przystępnych miejsc jak narożniki, a główna rolka charakteryzuje się opornością na zaplątywanie i odpowiada za zbieranie kurzu czy włosów.

  Dzięki 4000 Pa mocy ssania L10 Pro bez problemu pochłania pokaźne zanieczyszczenia, a dwuwarstwowy filtr H11 przechwytuje nawet 0,3 mikronowe cząsteczki. Urządzenie uwolni od sierści właścicieli zwierząt czy zadba o dom wolny od bakterii i przychylny dla dzieci.

  Długi czas pracy Akumulator o pojemności 5200 mAh przekłada się na czas pracy do 2,5 godziny na jednym naładowaniu. Robot jest optymalny nawet dla właścicieli wielkich domów i jest w stanie wyczyścić do 250m2 powierzchni.

  potrzebujesz jeszcze więcej? Urządzenie od Dreame automatycznie wraca do stacji ładowania kiedy poziom baterii jest zbyt niski. Co więcej, oblicza liczba energii potrzebnej do dokończenia pracy i dokładnie tyle jej uzupełnia.

  Kiedy już zostanie ponownie naładowany, kontynuuje pracę od miejsca jej przerwania, co przekłada się na oszczędność czasu. Spersonalizuj pracę robota przy pomocy aplikacji możesz wytwarzać strefy czyszczenia, na przykład włączając czyszczenie punktowe, podczas którego L10 Pro będzie sprzątał wyznaczone przez Ciebie miejsca albo czyszczenie strefowe wybierając obszerniejszą przestrzeń do sprzątania.

  Oprócz tego istnieje możliwość włączenia wirtualnej ściany, dzięki której odkurzacz nie będzie sprzątał w wyodrębnionych przez Ciebie miejscach. Inteligentne czyszczenie z L10 Pro Odkurzacz jest zaopatrzony w czujniki broniące przed niechcianymi zdarzeniami.

  Jest na tyle smukły, by wjechać pod meble lub łóżko, jednak zrobi to tyko wtedy gdy wnęka nie będzie zbyt niska. Ma czujniki upadku, dzięki czemu nie spadnie ze schodów, a funkcja czyszczenia krawędzi zadba o czystość każdego centymetra Twojego domu.

  L10 pro pokonuje przeszkody na wysokości 20mm więc bezproblemowo wjedzie na dywan. Urządzenie nie tylko Cię wyręczy, ale także nie będzie wymagało zbędnej uwagi! Sterowanie za pomocą głosu Od dzisiaj odkurzanie stanie się przyjemne!

  L10 Pro ma funkcję sterowania głosem. Wystarczy, że powiesz " Alexa, włącz odkurzacz" i gotowe. Mieszkanie posprząta się samo. Na dodatek, produkt od Dreame łączy się z innymi urządzeniami gospodarstwa domowego za pośrednictwem aplikacji Mi Home.

  Zawartość opakowania Robot Dreame L10 Pro Stacja ładująca Szczoteczka do czyszczenia kabel zasilający Zbiornik na wodę Mop Szczotka boczna Instrukcja obsługi Specyfikacja producent Dreame Model L10 Pro wymiary 350 x 350 x 96.8mm Waga 3.7kg Maksymalny czas pracy 2.5 godziny Czas ładowania Do 2.5 godziny Kompatybilność Aplikacja Mi Home, Amazon Alexa typ połączenia bezprzewodowego Wi-Fi 2.4 GHz Napięcie 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A Moc znamionowa 46W Moc ssania 4000Pa Poziom hałasu 65dB pojemność baterii 5200mAh objętość zbiornika na kurz 570ml objętość zbiornika na wodę 270ml odcień CzarnyInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czarny do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czarne do 1500 zł cena,
 • ranking z czarnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe czarne do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czarne do 1500 zł, odkurzacz domowy czarny do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czarnych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych czarnych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *