Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czarny do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czarnych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czarne do 1500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z czarnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Bosch BBS611

Bosch BBS611 Najniższa Cena Online

Bosch BBS611 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS611
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYLKO DZIŚ! sprawdź promocje na MALL MONDAY Odkurzacz pionowy 2w1 z sprawnym akumulatorem litowo-jonowym, zapewniającym do 30 minut pracy. Bosch BBS611MAT jest wyekwipowany w produktywną technologię bezworkową i wysokowydajną szczotkę AllFloor Power.

  Akumulator jest częścią systemu Bosch Home & Garden 18 V.


iRobot Roomba e6

iRobot Roomba e6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentnie Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technice Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e6 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników znajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich starannym wysprzątaniu. Sprząta wzdłuż ścian:ulepszona szczotka boczna przeznaczona do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 stopni, żeby wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają iż dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba e6 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, by mogła odkurzyć mieszkanie. Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba e6 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków. Z łatwością Nowy zmywalny pojemnik na brud: iRobot Roomba e6 wyposażona jest w niepowtarzalny pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Zagwarantuje on jeszcze lepszą wygodę wykorzystywania. 90 minut ciągłej pracy: nowy akumulator litowo-jonowy, a także lepsze oprogramowanie, pozwalają automatycznemu robotowi iRobot Roomba e6 na 90 minut nieustannej pracy. Nieskomplikowane i wydajne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane, elastyczne gumowe szczotki, asygnowane do rozmaitych powierzchni, rewelacyjnie przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów. Dzięki temu robot odkurzacz iRobot Roomba e6 może codziennie produktywnie walczyć z brudem na Twoich podłogach. Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia przenośne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, sprawdzaj zmiany statusów i raporty, korzystaj z dostępnego w aplikacji wsparcia. Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze, który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode. Automatyczne dokowanie i ładowanie: odkurzacz robot Roomba e6 samoczynnie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu aby być zawsze gotowym do pracy. Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień. Czysto 5x obszerniejsza moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co udoskonaloną efektywność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotk...

Philips FC 6726

Philips FC 6726 Najniższa Cena Online

Philips FC 6726 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6726
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy Philips FC6726/01 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Czas pracy (w trybie turbo): 20 min Czas pracy: do 40 min Czas ładowania: 5h Nadmuch: do 800 l/min objętość pojemnika na kurz: 0,4 L Akcesoria w zestawie Nasadka zasysająca 180° Miniturboszczotka Zasilacz sieciowy Szczelinówka Zintegrowana szczotka Stacja dokująca montowana na ścianie Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 pozwala na szybkie i staranne odkurzanie.

  Jest wyposażony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na skrupulatne zbieranie skażeń, choćby w trudno dostępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach wyłapuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i skutecznym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od rodzaju podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Podświetlenie LED nasadki uwidacznia ukryty kurz i brud Dzięki podświetleniu LED, w które zaopatrzona jest nasadka Philips 5000, z łatwością zauważyć i usunąć kurz, sierść, włosy i okruchy. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V umożliwiają sprzątanie przez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są bardzo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz Philips 5000 jest elastyczny i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  funkcjonalna konstrukcja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania Odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Miniturboszczotka do szybkiego odkurzania miękkich powierzchni Miniturboszczotka perfekcyjnie nadaje się do usuwania sierści z tapicerki, foteli i dywanów. Jest śladowa, efektywna i skuteczna. Silnik PowerBlade opracowany z myślą o sporej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą prędkość, efektywną pracę i skrupulatne zbieranie skażeń na poziomie nasadki.

  technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej. Zmywalny filtr zapewnia wysoką skuteczność na dłużej System f...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-6200

Concept VP-6200 Najniższa Cena Online

Concept VP-6200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 3 w 1 o sporej mocy ssania i długiej żywotności, do elastycznego użytkowania. Concept VP6200 ICONIC Animal Smart 25,2 V jest wyekwipowany w wymienny akumulator litowo-jonowy 39,6 V, przy pomocy którego można czyścić do 60 minut na jednym ładowaniu.

iRobot Roomba e5

iRobot Roomba e5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e5
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba e5 - Czarna

  Najnowszy robot sprzątający marki iRobot wyekwipowany w nowy kosz na skażenia, silnik wbudowany w urządzenie i odświeżone konstrukcyjnie szczotki AeroForce. Automatyczny odkurzacz również mocną baterie Li-ion, która pozytywnie wpływa na utrzymanie stałego czasu pracy robota.
  Aplikacja mobilna

  iRobot wyposażył swój najnowszy automatyczny odkurzacz w aplikacje przenośną. Umożliwia ona ustawienie harmonogramu pracy robota, podgląd zapełnienia pojemnika oraz rozpoczęcia pracy urządzenia w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.
  iAdapt

  iRobot Roomba e5 porusza się chaotycznie
  - robot nie został wyekwipowany w technologie orientacji przestrzennej. Wykorzystuje zaprogramowane algorytmy jazdy. Urządzenie samo wybiera aktualną trasę modyfikując ją za sprawą informacji o napotkanych przeszkodach, przekazywanych poprzez czujniki do płyty głównej. Samoczynny odkurzacz jest wstanie ekspresowo modyfikować dany tor jazdy z uwagi na różnego rodzaju utrudnienia, przeszkody.


  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  marka iRobot zastosowała w automatycznych odkurzaczach Roomba system 3 – stopniowego sprzątania. Polega on na zbieraniu skażeń przesz 2 gumowe szczotki AeroForce – (główna siła robocza urządzenia), wspomaganych przez szczotkę boczna, której zadaniem jest transport zanieczyszczeń z miejsc trudno dostępnych w obszar pracy szczotek głównych, a także zbieraniu nieczystości ze szczotek przy pomocy silnika znajdującego się w robocie. Skuteczny system gości w urządzeniach iRobot od początków serii 600, jednak w modelu e5 nastąpiła aktualizacja konstrukcji przez zmianę umiejscowienia silnika – nie znajduję się już w koszu tylko w urządzeniu co efektywność pracy całego urządzenia.  Dirt Detect

  Robot sprzątający posiada system wykrywania obszerniejszych zabrudzeń. Gdy w trakcie pracy napotka uciążliwe skażenia, poświęci więcej czasu na sprzątanie w danym terenie. Inteligentny system wspomaga urządzenie w osiągnięciu jak najwyżej skuteczności sprzątania podczas realizowania swojej pracy.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba e5, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia.


  Filtr powietrza

  W pojemniku na zanieczyszczenia znajduje się niewielki kartonikowy filtr powietrza AeroForce. Jego zadaniem jest zatrzymanie najdrobniejszych nieczystości przed wydostaniem się z pojemnika na brud wraz z czystym powietrzem do przestrzeni sprzątanej.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  Dwie szczotki główne z odnowioną kolorystyką stworzone z gumy, podczas pracy przylegają do podłoża zbierając zanieczyszczenia transportując je wprost do kosza na kurz. Zastosowana kompozycja szczotek AeroForce usprawnia robotowi prace na powierzchniach miękkich np. Dywany, wykładziny. Wałki wydajnie "przeczesują" podłoże eliminując wszelkie skażenia oraz nadając powierzchni dywanowej efekt świeżości.


  Szczotka boczna

  Umiejscowiona z przodu robota w prawym rogu, wspomaga szczotki główne zagarniając w obszar ich pracy skażenia znajdujące się w miejscach trudno dostępnych np. Rogach pomieszczeń czy przy ścianach. Przedkłada się to na zwiększenie skuteczności, a także skrupulatności pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  iRobot Roomba e5 obsługuje wirtualną ściane nowej generacji. Korzystając z niej, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:

  • Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Pierścienia - Służy do tworzenia strefy, w którą robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba e5 posiada 3 przyciski fizyczne. Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot. Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, rozszerzając obszar pracy z każdym stworzonym okrążeniem. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się kawa, cukier, sól, mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika. Warto jednak pamiętać ze automatyczny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zainicjuje samodzielnie pracy.


  Czujniki spadku

  automatyczny odkurzacz standardowe czujniki odpowiedzialne za likwidacje ryzyka spadku urządzenia z krawędzi np. Schodów. Robot wykryje uskok i potraktuje go jak wirtualną ścianę, błyskawicznie zmieniając kierunek jazdy. Czujniki zapewniają bezpieczeństwo pracy automatycznego odkurzacza, co zwalnia użytkownika z kontroli nad przebiegiem sprzątania.  Kosz na skażenia

  wielka zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek formujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło też konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion

  Robot sprzątający zaopatrzony został w baterie litowo-jonową. Zagwarantuje ona płynność pracy urządzenia oraz brak efektu pamięci. Przekłada się to na stały czas pracy robota w trakcie cyklu mimo nieuniknionej eksploatacji akumulatora.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  iRobot Roomba e5 można za pomocą aplikacji zaplanować tygodniowy plan pracy. Indywidualne ustawienie momentu rozpoczęcia sprzątania zwalnia użytkownika z konieczności bycia w domu, gdy samoczynny odkurzacz ma pracować. Warto jednak pamiętać o regularnej konserwacji robota w celu uniknięcia usterek związanych z osadzaniem się brudu zbieranego na szczotkach i w koszu.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba e5 po zakończonym procesu pracy albo w sytuacji rozładowania, automatycznie powróci na stacje bazową w celu uzupełnienia energii. System ten gwarantuje ciągłość pracy oraz stałą gotowość robota do kolejnego sprzątania.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba e5 - Czarna
  • Czas pracy: 90 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • rodzaj filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba e5 - czarna
  • Zintegrowana stacja lądująca
  • przewód
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lat od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Bissell 2571N

Bissell 2571N Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bissell 2571N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 2571N
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz piorący BISSELL HYDROWAVE 2571N aktywnie likwiduje choćby najszczególniej wtarty brud z dywanów. Dwa tryby pracy upraszczające sprzątanie: tryb ekspresowy do prędkich, niespodzianych porządków oraz dokładny, do usuwania najmocniej uporczywych plam.

RoboJet Duel

RoboJet Duel Najniższa Cena Online

RoboJet Duel - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: RoboJet Duel
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jako Autoryzowany punkt handlowy proponujemy Państwu roboty, akcesoria i części zamienne z oficjalnej polskiej dystrybucji:

  RoboJet Duel 3

  Następca wyśmienitej kolekcji robotów sprzątających, w pełni odmieniony imponuje funkcjonalnością efektywnością. RoboJet Duel 3 wykorzystuje nawigacje żyroskopową, ma akcesorium w postaci głowicy myjącej połączonej z pojemnikiem na zanieczyszczenia. Zainstalowany w robocie moduł Wifi zezwala na połączenie robota z aplikacją przenośną co pozwala na wykorzystywanie w szybki sposób wielu jego funkcji i obserwowanie pracy urządzenia naniesionej na wirtualną mapę sprzątania.  Charakterystyka pracy

  Robot sprzątający wykorzystuje system nawigacji żyroskopowej. Wbudowane urządzenie iż Duel 3 jeździ w zorganizowany sposób „miejsce przy miejscu”. Automatyczny odkurzacz wykrywa przeszkody, a także płynnie je omija nie burząc toru jazdy. System poruszania się robota sprawność sprzątania i pokrycie całej powierzchni na której RoboJet pracuje.  Hybryda

  W skład wyposażenia robota sprzątającego wchodzi akcesorium w postaci głowicy myjącej połączonej z pojemnikiem na zanieczyszczenia. Jej występowaniu pozwala na jednoczesne mopowanie oraz odkurzanie powierzchni. Użytkownik po zmianie charakterystycznego kosza na skażenia (0,6l) na specjalny 2-komorowy – woda (400ml), a także kurz (300ml) sprawia ze RoboJet Duel 3 podczas pracy odkurza i przeciera na mokro powierzchnie. Woda znajdująca się w pojemniku transportowana jest na ściereczkę z mikrofibry która wchłania zanieczyszczenia pozostawiając podłogę wyraźnie odświeżoną. Warto pamiętać iż robot poruszając się razem z głowicą pobiera znacznie więcej energii z akumulatora niżeli w charakterystycznym trybie odkurzania. Skutkuje to krótszym czasem pracy na jednym ładowaniu.


  System 4-stopniowego sprzątania

  RoboJet Duel 3 stosuje system 4-stopniowego sprzątania w skład którego wchodzą – dwie szczotki boczne, szczotka główna, silnik zasysający oraz głowica myjąca. Umiejscowione symetrycznie po bokach urządzenia, szczotki boczne zagarniają skażenia w obszar roboczy szczotki głównej, a także siły zasysającej. Budowa oraz charakterystyka pracy wirujących szczotek samoczynny odkurzacz zbiera skażenia znajdujące się w miejscach trudno dostępnych np. Przy ścianach albo w rogach pomieszczeń. Szczotka główna przeplatana gumą oraz włosiem, rewelacyjnie sprawdza się równocześnie na powierzchniach twardych jak i dywanowych. Wytworzona z trwałych materiałów, sprawne zbieranie skażeń w bezzwłocznym tempie. Umiejscowiona na tyle urządzenia głowica myjąca przeciera odkurzoną powierzchnie nawilżoną nakładką z mikrofibry zapewniając wyraźne odświeżenie powierzchni sprzątanej.

  Aplikacja mobilna

  Korzystając z aplikacji RoboJet użytkownik zyskuje dostęp do podglądu mapy powierzchni sprzątanej przez Duel 3, programowania harmonogramu sprzątania, zarządzania funkcjami robota. Aplikacja umożliwia komfortowy i prędki sposób na zarzadzanie robotem sprzątającym kiedy chcesz i skąd chcesz.


  Potrójna filtracja

  samoczynny odkurzacz ma umiejscowiony w koszu na zanieczyszczenia zespół filtrów powietrza który ma za zadanie zatrzymywanie zanieczyszczeń w pojemniku oraz filtracje powietrza przepływającego poprzez robota. Filtr podstawowy, a także gąbkowy zatrzymują obszerniejsze zanieczyszczenia, filtr HEPA natomiast zajmuje się przechwytywania 99,5% cząstek wielkości 0,3 mikrona. Tak sprawny system filtracji nie tylko zatrzymuje skażenia w koszu na kurztakże oczyszcza powietrze w miejscu pracy robota sprzątającego.


  Silnik

  RoboJet Duel 3 posiada bezszczotkowy silnik generujejący siłę ssania 1800Pa. Przekłada się to na wydajne zasysanie skażeń z powierzchni, a także tych transportowanych przez szczotki w obszar pracy silnika. Znaczna siła zasysająca we współpracy z głowicą przemywająca oraz systemem szczotkowania wytwarza urządzenie, które natychmiastowo upora się z kurzem, a także innymi zabrudzeniami w Twoim Domu.


  Cicha praca robota

  Mimo sporej siły zasysającej oraz intensywnej pracy szczotek RoboJet Duel 3 jest nad wyraz cichy. Podczas pracy nie zwraca zbytnio na siebie uwagi a już z pewnością nie przeszkadza w przebywaniu w domu.


  Wysokość

  Tylko 7,5 cm wysokości zezwala na robotowi sprzątającemu dotarcie w dużo trudno przystępnych miejsc np. Pod szafki, łóżko. Tak niska budowa odkurzacza przy zachowaniu wyśmienitego systemu pracy czyni z RoboJet Duel 3 urządzenie uniwersalne pod każde mieszkanie czy dom.


  Czujniki

  automatyczny odkurzacz ma czujniki które wykrywają wszelkie uskoki czy krawędzie. Dzięki ich obecności robot może poruszać się swobodnie po dowolnym terenie bez ryzyka spadku, system czujników usuwa ryzyko uszkodzenia urządzenia lub otoczenia.


  istotnie korzystny dla alergików i posiadaczy zwierząt

  RoboJet Duel 3 wykorzystuje 4-stopniowy system sprzątania, a także układ potrójnej filtracji. Skutkuje to znakomitą eliminacja nie tylko kurzu czy sierściw dodatku pyłków, zarodników pleśni i innych alergenów. Samoczynny odkurzacz kompleksowo zatroszczy się o czystość podłóg w Twoim domu.


  Harmonogram sprzątania

  Robot ma funkcje programowania indywidualnego planu sprzątania. Korzystając z aplikacji użytkownik uzyskuje możliwość zaprojektowania harmonogramu odkurzania na cały tydzień.


  dane technologiczne:

  Producent: RoboJet

  Model: Duel 3

  Czas pracy: 90-120 minut

  Czas ładowania: 240-300 minut

  objętość zbiornika na kurz: 0,6 l

  objętość zbiornika hybrydowego:
  0,3l kurz oraz 0,4l woda

  wariant filtru: HEPA

  wymiary:

  średnica: 33 cm

  wysokość: 7,5 cm

  Waga: 3 kg

  Gwarancja: 2 lata / 24 miesiące


  Zawartość zestawu

  RoboJet Duel 3

  Pojemnik hybrydowy

  Zintegrowana stacja ładująca

  kabel

  Filtr powietrza

  Akumulator RoboJet Li-Ion (w urządzeniu)

  Dwie szczotki boczne

  Narzędzie do czyszczenia

  Pilot zdalnego sterowania

  Taśma magnetyczna

  Instrukcja obsługi i prędki start

  Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 2 lat od daty zakupy.


  Zapraszamy do wypożyczenia samoczynnych robotów sprzątających do odkurzania oraz mycia podłóg, dywanów, okien, luster, stołów i glazury od 100zł/dobe.

  Za śladowe pieniądze przekonasz się, jak w rutynowym życiu {pomocn|przydatn)e są roboty. Jeśli zdecydujesz się na zakup, za wynajem nie zapłacisz nic. Zapraszamy

  Kliknij, aby zapoznać się zasadami wypożyczenia urządzeń.


  W przypadku, jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Tel. 790 634 007

  E-mail: kontakt@roboexpert.plMiele BooST CX1 CaT&Dog

Miele BooST CX1 CaT&Dog Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 CaT&Dog - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 CaT&Dog
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarno-złoty;Linia odkurzacza:Boost;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean HEPA;objętość worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:7,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;rozmiary - głębokość:40 cm;wymiary - szerokość:28 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka z włosiem, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bissell 2582N

Bissell 2582N Najniższa Cena Online

Bissell 2582N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 2582N
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bissell Crosswave Cordless 2582N Wyższy poziom czyszcenia Urządzenie do czyszczenia BISSELL 3 w 1 CrossWave Cordless 2582N pozwoli Ci uwolnić się od ograniczeń, jakie narzucają kable. Idealnie nadaje się do regularnego sprzątania i poradzi sobie ze skutkami nieznacznych wypadków, jakie zdarzają się w domu każdej aktywnej rodziny.

  25 minut nieprzerwanej pracy pozwala jednocześnie odkurzyć, umyć i osuszyć kilka pokoi i rodzajów podłóg w przeciętnej wielkości domu. Niemało zastosowań Jednym przyciskiem można płynnie przełączać programy, od czyszczenia twardych podłóg, po odkurzanie i odświeżanie powierzchni dywanowych, a wszystko to za pomocą jednego urządzenia Bissell Crosswave Cordless 2582N.

  solidny akumulator litowo-jonowy 36 V zapewnia stałą produktywność przez cały czas sprzątania, równocześnie zapewniając wolność od przewodów. Do dywanów i podłóg Bezprzewodowy CrossWave Cordless 2582N konkretną moc ssania, dzięki której jest w stanie przy zaledwie jednym ruchu wciągnąć - przykładowo - rozbite jajko nie pozostawiając śladu zabrudzeń.

  Odkurzacz perfekcyjnie radzi sobie z odkurzaniem i myciem podłóg i dywanów. Komfortowa stacja dokująca Możesz stosować go podczas porządków na kafelkach, dywanach, laminatach, prasowanym drewnie i wielu innych rodzajach twardych podłóg.

  Stacja dokująca sprawi, że CrossWave Cordless 2582N będzie za każdym razem gotowy do pracy, jeszcze bardziej przyspieszając cykl sprzątania. Oszczędność czasu i energii - to właśnie zapewnia ten model. Czas działania to 28 minut.

  W komplecie szczotka wielofunkcyjna obrotowa oraz litr płynu wielofunkcyjnego.


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele oferuje różnorodne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki i filtry, które rewelacyjnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów przypasowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów bez wątpienia będą usatysfakcjonowani z używania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są jeszcze odkurzacze odpowiednio przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko produktywnie eliminuje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania odfiltrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a nawet śladowy kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły dodatkowo odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  w dodatku posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się szczególnie wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszystkich niedużych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w niemało progresywnych rozwiązań, które nadzwyczajnie sprawdzają się w trakcie codziennych porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania oraz oferuje wysoką skuteczność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on genialnie kurz i obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.ponadto Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się prosto wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.na dodatek sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na skrupulatną regulację dostosowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury i uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem konkretny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam bardzo znaczny zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można wygodnie pracować nawet na obszernych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze firmy Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został w dodatku wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.informacje techniczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czarny do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czarne do 1500 zł cena,
 • ranking z czarnymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe czarne do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czarne do 1500 zł, odkurzacz domowy czarny do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czarnych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych czarnych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.