Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy biały do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Electrolux EEG41IW

Electrolux EEG41IW Najniższa Cena Online

Electrolux EEG41IW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG41IW
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkt Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: artykuł powystawowy, uszkodzony zwijacz kabla. • Towar produktywny technicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Odkurzacz ElectroluxEasy Go EEG41IW Odkurzacz Electrolux Easy Go może pochwalić się mocą 650W i zasięgiem pracy wynoszącym 7,5 m. Posiada ręczną regulację mocy, którą można dopasować do własnych potrzeb, w celu oszczędzania energii.

  dodatkowo zaopatrzony jest we wskaźnik pełnego worka, miękkie koła i metalową rurę teleskopową. POZNAJ ODKURZACZE EASY GO Regulacja poziomu mocy pozwala dopasować moc do rodzaju odkurzanej powierzchni tak, byoszczędzać energię i obniżyć poziom hałasu.

  Bezpieczny dla podłóg Miękkie koła tłumią hałas, chronią podłogę przed zarysowaniami i gwarantują łatwe i wygodne manewrowanie odkurzaczem. Ergonomiczny schowek na akcesoria Schowek na akcesoria umieszczony jest w obudowie odkurzacza, zapewnia to nieskomplikowany dostęp do dodatkowych szczotek.

  klasyczny worek s-bag Odkurzacz jest kompatybilny z konwencjonalnymi workami S-Bag. W dodatku na odkurzaczu umieszczony jest maly wyświetlacz sygnalizujący o konieczności zamiany worka. Wskaźnik zapełnienia worka Umieszczony w odkurzaczu ekran, oznajmia o konieczności zamiany worka.

  Rura teleskopowa Teleskopowa rura...


Amica VM 7050

Amica VM 7050 Najniższa Cena Online

Amica VM 7050 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7050
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 7050 150 W 450 ml Epa10Odkurzacz pionowy 2 w 1 Aura VM 7050 o mocy 150 W, obszerności zbiornika na kurz 450 ml, bezprzewodowa praca, filtr EPA 10 NAJWAŻNIEJSZE wariant: Odkurzacz pionowy 2 w 1Wysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na zróżnicowanych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: Biały Odkurzacz 2 w 1Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej wygody podczas sprzątania.

  Urządzenie nietrudne sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu albo mebli w salonie Bezprzewodowa pracaWymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał przewód takich jak samochód, schody czy choćby sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki załączonej ładowarce.

  Filtr EPA 10Wśród Was są alergicy lub drobne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie integrować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Maksymalny czas pracy30 minut - precyzyjnie tyle czasu nieprzerwanej pracy zapewnia Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz wydajnie odkurzyć nawet spory dom Elektroniczna regulacja mocyZbyt drobne ssanie albo zbyt wielki zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dopasuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i efektywniej odkurzać rozmaitego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Podświetlenie LED elektroszczotkiElektroszczotka z zaimplementowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na starannie odkurzenie choćby słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą.

  w trakcie sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Funkcje i rodzaj: Pionowy 2 w 1: Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej wygody w trakcie sprzątania.Filtr EPA 10: Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania.Bezprzewodowa praca: Bateria litowo-jonowa zezwala na bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu.Wieszak na odkurzacz i akcesoria: Stacja montowana na ścianie lub szafie zezwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.Elektroniczna regulacja mocy: W prosty sposób przypasujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.Podświetlenie LED elektroszczotki: Podświetlenie LED podświetlna choćby najszczególniej niewidoczne miejsca.Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem: Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania.Akcesoria do szczelin i książek: pakiet akcesoriów dla rozszerzenia wydajności odkurzania.praktyczny uchwyt i przyciski SPECYFIKACJA technologicznADane technologiczneWysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmGłębokość: 18,8 cmWaga netto: 2,6 kgMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na zróżnicowanych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: BiałyWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemMetalowa ruraŁadowarkaSsawka do szczelinElektroszczotka


Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis informacje technologiczne FAQ Opinie (0)
  Mi Vacuum Cleaner Light Lekki pomocnik, proste czyszczenie 50AW moc ssania | Lekki korpus o wadze 1,2kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracja
  • prędki bezszczotkowy silnik Pewna, długofalowa moc
  • Ssanie 50 AW skuteczne czyszczenie
  • Lekki korpus o wadze zaledwie 1,2 kg nieskomplikowany w użyciu
  • 45 minut pracy na baterii genialny do sprzątania choćby większych domów
  • 3-stopniowa filtracja Czyszczenie na poziomie mikronów
  • sporo dysz szczotkowych Wszechstronne czyszczenie
  wspaniałe połączenie mocy i lekkiej konstrukcji
  Łatwiejsze i bardziej efektywne czyszczenie proste i efektywne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i szerokiej mocy ssania.
  Zupełnie nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg
  Łatwy do utrzymania w czystości Lekki korpus składa się z lekkich, konkretnych , a także zwartej konstrukcji silnika i akumulatora.
  Wyczyść te trudno przystępne miejsca jedną ręką. Ulepszone efekty czyszczenia.
  Zaprojektowany z myślą o Tobie
  Lżejszy i komfortowojszy w użyciu przychylna dla użytkownika budowa, łatwiejsza w przenoszeniu. Efektywniej radzi sobie z przeróżnymi zadaniami.
  prędki bezszczotkowy silnik
  Ssanie do 50AW* wyposażony w standardowy, prędki, bezszczotkowy silnik zapewniający spójne i sprawne ssanie.
  45 minut czasu pracy
  Wystarczająco dużo,dokładnie wyczyścić średniej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniu. Po ładowaniu, trwała bateria litowa zapewnia 45 minut pracy w trybie typowym, wystarczająco żeby posprzątać przeciętne lub obfite mieszkanie.
  Dwa tryby mocy
  Wybierz tryb odpowiadający Twoim potrzebom Dwa tryby mocy dla różnorodnych potrzeb dotyczących czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb standardowy, żeby wychwycić cząsteczki wszystkich wymiarów. By uzyskać maksymalnie precyzyjne czyszczenie, wybierz tryb MAX.
  3-stopniowy system filtracji
  99.98% wydajność filtracji 3-stopniowa wydajna filtracja. System cyklonowy oddziela pyłki od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu poprzez filtr cyklonowy, sprawny filtr HEPA i filtr bawełniany, dostarczając jedynie czyste powietrze.
  • Filtr cyklonowy Natychmiastowe, wydajne wychwytywanie cząstek stałych
  • Filtr bawełniany Filtruje kurz i dostarcza czyste powietrze
  • Wysokowydajny filtr HEPA Filtruje cząsteczki o wielkości do 0,3 μm
  Bezprzewodowa konstrukcja dla Twojej wygody
  skrupulatne czyszczenie każdego rogu Bezprzewodowa konstrukcja ułatwia poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, lecz także do czyszczenia mebli i utrzymywania błyszczących pomieszczeń w czystości.
  Zmotoryzowana szczotka do gruntu
  usuwa kurz i brud z każdego kąta wbudowany niezależny silnik dla głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie za pomocą wyjątkowo miękkiej szczotki, nie pozostawiającej uszkodzeń podłóg ani dywanów.
  Dysza szczelinowa dla trudno przystępnych miejsc Czyści każdy zakamarek, utrzymuje cały dom w czystości, pasuje do czyszczenia drzwi, okien, narożników ścian i schodów i innych szczelin.
  Dysza szczotkowa
  Odkurzaj kurz i brud przy pomocy jednej szczotki Szczotka delikatnie zbiera kurz powierzchniowy w celu prędkiego odkurzania, nadaje się do czyszczenia sof, szafek i wszystkiego rodzaju powierzchni roboczych.
  wygodny uchwyt na ścianę
  Bardziej zorganizowany i oszczędzający miejsce Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój wnętrze będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz na ścianie do następnego wykorzystania.
  Cicho, bez hałasu
  Dla przyjemniejszego sprzątania Odkurzacz Mi jest zaopatrzony w bezszczotkowy silnik, który pracuje cicho i skutecznie w trakcie sprzątania, gwarantując przyjemniejsze czyszczenie.
  Przemyślany projekt
  • Modułowa, odłączana kompozycja posiada przycisk zwalniający dla prędkiego i łatwego dobrania do przeróżnych potrzeb związanych z czyszczeniem.
  • komfortowy do demontażu i usuwania kurzu Pojemnik na kurz można z łatwością wyjąć w celu usunięcia kurzu i wyczyścić pod bieżącą wodą.
  • pasuje mycia w celu ponownego użycia Filtry można wyjmować i umyć. Przywróć je po całkowitym wyschnięciu, by uniknąć zatykania i nieprzyjemnych zapachów. * Zalecamy zamianę filtra HEPA co 2-3 miesiące.
  • * Ssanie 50 AW: test przeprowadzony poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd., raport nr. 0633-20A-01.
  • * 99,98% skuteczność filtracji: przetestowana przez Suzhou GTT service Co., Ltd, raport nr. 0628-20A-03.
  dane techniczne

Amica VM 2160

Amica VM 2160 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 2160 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 2160
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Amica VM 2160 Fen Plus HEPA13 Odkurzacz tradycyjny workowy o mocy 850W i zasięgu pracy 8m. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Odkurzacz klasyczny workowy Moc: 850W objętość worka na kurz: 3l Zasięg pracy: 8m Sygnalizacja pełnego worka Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka Regulacja mocy stopnie i pionowy system parkowania automatyczny zwijacz przewodu Filtr wylotowy: HEPA13 Długość węża: 150 cm Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twój odkurzacz jest zaopatrzony w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, wykorzystywaniajesz dłużej!

  Miniturboszczotka Miniturboszczotka z obrotowym wałkiem napędzanym strumieniem powietrza z łatwością i w prędkim tempie oczyści dywan, wykładzinę, kanapę czy tapicerkę. Niewielkie rozmiary i intensywna siła ssąca sprawiają, iż szczotka idealnie pasuje do odkurzania trudno dostępnych miejsc, w szczególności foteli samochodowych i zestawów wypoczynkowych.

  Regulacja mocy Zbyt śladowe ssanie lub zbyt wielki zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja za pomocą suwaka lub pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko efektywniej i produktywniej odkurzać różnego rodzaju przestrzenie, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Sygnalizacja pełnego worka „Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać?" – dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić albo opróżnić worek – gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza.

  Bo odkurzanie ma być komfortowe! Sygnalizacja braku worka Silnik pracuje, lecz odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez należycie zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy!

  A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe użytkowanie sprzętu! stopnie i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest nad wyraz proste.

  Odkurzacz odpowiednio dopasuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku albo w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo albo poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż pozwala na odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Regulacja mocy w rączce daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania. Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność.

  Filtr EPA / HEPA Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania. SPECYFIKACJA technologicznA Funkcjonalność Sygnalizacja pełnego worka Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka Regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Miękkie, ciche koła - przód Zabezpieczenie silnika stopnie i pionowy system parkowania samoczynny zwijacz przewodu Wyposażenie Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr wylotowy: HEPA13 Miniturboszczotka Ssawka do książek Ssawka do szczelin Ssawka do tapicerki Ssawkoszczotka uniwersalna rodzaj rury: Metalowe rury teleskopowe informacje technologiczne rodzaj odkurzacza: Workowyobudowy: Czarny, metaliczny rodzaj worka: Amica Bag PAPER 3L Moc znamionowa (W): 850 objętość zbiornika na kurz: 3 l Zasięg pracy: 8 m Długość przewodu przyłączeniowego: 500 cm Długość rury teleskopowej: 78 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 76 dB Wysokość netto: 240 mm Szerokość netto: 310 mm Głębokość netto: 430 mm Waga netto: 5.8 kg Roczne zużycie energii: 29.6 kWh


Gorenje VCEA 21

Gorenje VCEA 21 Najniższa Cena Online

Gorenje VCEA 21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje VCEA 21
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz

  Szczotka Xpand Zone adekwatna moc ssania i nietrudne wykorzystywanie

  progresywnie zaprojektowane w zarysie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia zwiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Kształt kanałów powietrznych w szczotce umożliwia stosowne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku wydajności. Oznacza to produktywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Worek albo pojemnik Worek lub praca bez worka

  innowacyjna technika pozwala na zastosowanie dwóch systemów zbierania zabrudzeń - można używać zamiennie worków bądź plastikowego pojemnika. W każdym przypadku wyposażenie zapewni odpowiednią czystość.

  Wskaźnik zapełnienia worka Pełny worek

  Wskaźnik ukazuje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga zamiany albo opróżnienia. Dzięki temu polepszamy efektywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego poprzez odkurzacz jest większy wywołując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  Gumowe kółka Miękki przesuw po podłodze

  Pokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie. Nawet przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia

  łatwy w przenoszeniu Uchwyt do transportowania

  Uchwyt przystępne przemieszczanie odkurzacza z jednego pomieszczenia do innego. W niektórych modelach uchwyt jest na stałe połączony z obudową, w innych jest przytwierdzony żeby umożliwić transport i stosowanie w pozycji poziomej.

  automatycznie zwijany kabel samoczynne chowanie kabla

  Zwijacz kabla, charakterystyczne wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa przewód do pokrywy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Worek albo pojemnik zróżnicowane rodzaje pojemników na zabrudzenia

  Niektóre modele odkurzaczy Gorenje dają możliwość stosowania dwóch rodzajów zbierania zabrudzeń: do worków lub do plastikowego pojemnika. Każdy z worków posiada system progresywnej filtracji który zatrzymuje choćby najmniejsze zabrudzenia. Zabrudzenia się nie wydostaną choćby kiedy zmieniamy worek. Plastikowy pojemnik jest dodatkowym wyposażeniem. W pojemniku zabrudzenia są oddzielane od strumienia powietrza. Powietrze jest transportowane poprzez filtr HEPA w dolnej części pojemnika, filtr wejściowy przy silniku a następnie wyrzucane poprzez wylotowy filtr HEPA.

  towar
  producent
  Kod producenta
  VCEA21GPLRCY
  EAN
  3838782070464
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Poziome i pionowe
  Filtry Worek na kurz
  Bezworkowe
  Workowe
  Moc
  brak informacji
  technologiczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  801 002 350
  Opis:
  Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyodrębnionego przez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z certyfikatem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Amica VM 6011

Amica VM 6011 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 6011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 6011
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SUMAM VM6011

  Filtr wylotowy: EPA 12
  Wśród Was są alergicy albo śladowe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie konsolidować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Szczotka do parkietu

  Masz taki piękny parkiet który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Znaczne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, skutecznie i bez zniszczeń!

  Cicha praca

  Bez hałasów jest przyjemniej a dzięki specjalnej konstrukcji silnika i obudowy odkurzacz pracuje po prostu cicho. Teraz możesz odkurzać, gdy ktoś w pokoju obok ogląda TV lub słucha muzyki. A gdy chcesz z kimś porozmawiać, nie musisz już krzyczeć.

  Turboszczotka
  Odkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, wytworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, żeby ułatwić produktywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! sprawniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Klasa energetyczna A

  Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet i środowisko naturalne, w odkurzaczach Amica zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające mniejsze zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki. Odkurzacze Amica to efektywność pod każdym względem!

  Miękki start

  Odkurzacz zaczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją zwiększa. Stopniowe nabieranie mocy pozwala na wygodne sprzątanie, nie musisz martwić się o to, że odkurzacz nagle wciągnie zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Wskaźnik zapełnienia worka

  Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać? dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić lub opróżnić worek gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być komfortowe!

  Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka

  Silnik pracuje, lecz odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez dobrze zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed zniszczeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe stosowanie sprzętu!

  Miękkie ciche koła
  Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas Chyba iż Twój odkurzacz jest zaopatrzony w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest również sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, użytkujesz dłużej!

  poziomy i pionowy system parkowania

  Przechowywanie odkurzacza jest niezwykle proste. Odkurzacz stosownie dopasuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku albo w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo lub poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż zezwala na stosowne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.


Eta 0513 90000

Eta 0513 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0513 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0513 90000
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz podłogowy Salvet ETA051390000 ETA Salvet jest wyekwipowany w silnik ECO o zmniejszonym zużyciu energii, zapewniający skuteczną pracę i wysoką efektywność odkurzania. Produktywny i przystępny w obsłudze! Możeszdopasować moc ssania za pomocą elektronicznego sterowania urządzeniem.

  W obecnych warunkach zasysanie powietrza na funkcjonalnie ukształtowanym uchwycie może być sterowane mechanicznie. Wielki zasięg pracy do 10 m pozwala na wygodne czyszczenie całego mieszkania bez częstego przełączania kabla zasilającego.

  Obrotowe przednie koło 360° upraszcza przemieszczanie, a miękkie kółka łagodne na gładkich podłogach. Metalową dyszę teleskopową można komfortowo ustawić na żądaną wysokość. Dla czystego powietrza w Twoim domu!

  Pojemny odkurzacz Salvet ETA051390000 dotrze do każdego zakamarka w Twoim mieszkaniu. także wszystkie skażenia z tapicerek i dywanów. Silnik ECO o mniejszym zużyciu energii Wysoka produktywność filtracji dzięki 2 filtrom HEPA przezroczysty pojemnik na kurz zastępuje zwykłe worki Zasięg pracy do 10 m Długość przewodu zasilającego 7 m Sygnalizacja pełnego pojemnika na kurz Elektroniczna regulacja dla ustawienia adekwatnej mocy ssania Mechaniczna regulacja w uchwycie węża zapewnia natychmiastowe obniżenie mocy ssania Miękkie kółka doskonałe do gładkich powierzchni Obrotowe przednie koło 360° Parkowanie w pozycji poziomej i pionowej użyteczny uchwyt do prostego przenoszenia samoczynnie nawijanie kabla zasilającego Prosta obsługa i przystępna konserwacja Przyłącze o średnicy 35 mm Odkurzacz zapewnia świetną siłę ssania.

  Dzięki zastosowaniu postępowych rozwiązań technologicznych i silnikowi o mocy tylko 700 W odkurzacz spełnia wysokie kryteria energochłonności klasy A. Przezroczysty pojemnik krystaliczny pojemnik na kurz o pojemnośći 2,2 l zastępuje zwykłe worki, pozwala na sprawdzanie jego zawartości.

  2 filtry HEPA Wysokiej jakości, skuteczny filtr HEPA (nr 13) przechwyci choćby drobne mikrocząsteczki. Stosowany jest na ogół do precyzyjnego oczyszczania powietrza. Filtry HEPA są olbrzymim udogodnieniem dla osób cierpiących na alergie wziewne.

  Łatwy w użyciu i przechowywaniu Salvet ETA051390000 ma poręczny uchwyt do prostego przenoszenia i samoczynnie nawijanie kabla zasilającego. Akcesoria w komplecie W opakowaniu znajduje się uniwersalna dysza podłogowa z wysuwaną szczotką, dysza parkietowa, szczotka do tapicerki, dysza szczelinowa, szczotka z miękkim włosiem, metalowa rura teleskopowa (84,5 cm)....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW2947

Tefal TW2947 Najniższa Cena Online

Tefal TW2947 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW2947
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Swift Power Cyclonic Model: TW2947EA skuteczne odkurzanie w kompaktowym wymiarze! Odkurzacz Swift Power Cyclonic marki Tefal to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie.

  Codzienne odkurzanie nie było jeszcze tak proste! zaimplementowana technika cyklonowa w połączeniu z bardzo efektywną ssawką to gwarancja najlepszych efektów odkurzania każdego dnia. Wszystko to przystępne w ergonomicznej obudowie, dzięki której równocześnie regularne korzystanie z odkurzacza, jak i jego przechowywanie jest wyjątkowo przystępne i komfortowe.

  Niezwykła sprawność i kompaktowość technologiczna synergia genialne efekty odkurzania przy wyjątkowo wygodnej formie. To efekt połączenia efektywnej głowicy i silnika Effitech. Arcytrudnie wydajne odkurzanie technologia cyklonu wspaniałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która wydajną separację kurzu z powietrza.

  Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować produktywnie poprzez długi czas. Prosta obsługa nieskomplikowany do czyszczenia pojemnik na kurz Ciesz się pokaźniejszą wygodą dzięki łatwemu do czyszczenia pojemnikowi na kurz, który sprawia, iż odkurzanie przebiega produktywniej.

  przychylny dla alergików najkorzystniejsza filtracja kurzu Dzięki wysokowydajnym filtrom Swift Power Cyclonic gwarantuje najwyższy poziom separacji kurzu od powietrza. W konsekwencji ponad 99,98% pochłanianego kurzu zostaje przefiltrowane.

  komfortowy i poręczny prosty w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Swift Power Cyclonic zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym rozmiarom. Równocześnie rozwiązanie to oferuje prawdziwą swobodę odkurzania.

  Swoboda ruchów Zasięg pracy 7,6 m Dzięki długiemu kablowi produktywnie odkurzysz każdy kąt swojego mieszkania. Produkt naprawialny - 10 lat nieskomplikowana naprawa artykułu Szybka i niedroga przesyłka części zamiennych poprzez co najmniej 10 lat.

  6500 punktów serwisowych na całym świecie. Rewelacyjna produktywność w walce z kurzem, pojemny zbiornik i kompaktowa forma czynią bezworkowy odkurzacz Swift Power Cyclonic wspaniałym rozwiązaniem do codziennych porządków.

  zastosowana technologia cyklonowa odpowiada za wysoki poziom separacji kurzu od powietrza, co przekłada się na długofalowy efekt w postaci czystej podłogi. Wysokowydajna ssawka to prawdziwy pogromca kurzu, a dzięki zastosowaniu silnika EffiTech nowej generacji, każda twarda podłoga będzie lśnić czystością w krókim czasie.

  Promień zasięgu odkurzania to aż 7,6 m, natomiast kompaktowa obudowa upraszcza przechowywanie i korzystanie z urządzenia. Co więcej, odkurzacz jest urządzeniem bezworkowym - pojemny zbiornik na kurz gwarantuje wygodę użytkowania.


Deerma VC40

Deerma VC40 Najniższa Cena Online

Deerma VC40 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC40
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Pionowy Deerma Vaccum Cleaner 40

  Z przenośnym, bezprzewodowym odkurzaczem Xiaomi Deerma VC40 sprzątanie jest jeszcze wygodniejsze i szybsze. Niska waga, ergonomiczna pokrywa i bateria wystarczająca nawet na 35 minut sprzątania powodują, że odkurzanie staje się przyjemnością.

  POMOCNIK W TWOIM DOMU

  Wysokoobrotowy silnik bezszczotkowy odkurzacza DEERMA VC40 gwarantuje szczególnie wysoką moc ssania, sprawiając, że odkurzanie jest sprawne i dokładne. W dodatku dzięki swojej konstrukcji gwarantuje jest znacznie trwalszy w porównaniu ze charakterystycznymi silnikami szczotkowymi.

  WYMIENNE SZCZOTKI OBROTOWE

  Wysokoobrotowa turboszczotka dotrze do każdego zakamarka, w dodatku w szczeliny pomiędzy panelami czy płytkami. W komplecie znajdują się aż dwie szczotki obrotowe, dzięki temu możesz dopasować je do sprzątanych powierzchni. Szczotka stworzona z miękkich i rozciągliwych włókien wyśmienicie stanie na wysokości zadania w trakcie odkurzania wykładzin i niskich dywanów. Natomiast szczotka wytwarzana z miękkiego aksamitu nadzwyczajna będzie do odkurzania płytek, paneli czy kafelków, łącząc w sobie efektywność sprzątania i delikatność. W dodatku szczotka wyposażona została w diodę LED, która oświetlając sprzątanie powierzchnie sprawia, że nie umknie Ci najdrobniejszy nawet pyłek kurzu.

  konkretnA BATERIA

  Pomimo niewielkich rozmiarów pokrywy, urządzenie kryje w sobie skuteczną baterię o wysokiej mocy, dzięki której będziesz mógł odkurzać bez przerwy choćby przez 35 minut. Dzięki bezprzewodowej pracy sprzątanie jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

  PODWÓJNY SYSTEM CYKLONOWY

  użycie cyklonowego systemu filtracji znacząco ulepsza jakość przefiltrowanego powietrza, dzięki czemu sprzątanie jest jeszcze bardziej sprawne, a konieczność wycierania kurzy z mebli rzadsza.

  ŁATWE PRZECHOWYWANIE

  Dzięki dołączonemu specjalnemu uchwytowi, odkurzacz można przechowywać w pionie, dzięki temu zajmuje on znacznie mniej miejsca, pozostając gotowym do pracy za każdym razem, gdy tylko przyjedzie Ci ochota.

  PEŁNA GAMA KOŃCÓWEK SPRZĄTAJĄCYCH

  W pakiecie odszukamy nie tylko dwa warianty turboszczotki, lecz także dopełniające końcówki, dzięki którym odkurzacz można użyć do kompleksowego sprzątania całego domu, i nie tylko. Wraz z urządzeniem otrzymujesz dwufunkcyjną końcówkę szczelinową, miękką szczotkę do czyszczenia tapicerki samochodowej oraz dwufunkcyjną szczotkę elektrostatyczną, doskonałą do odkurzania mebli.

  SYSTEM BEZDOTYKOWEGO USUWANIA KURZU

  Dzięki specjalnej budowie pojemnika na kurz, starczy przycisnąć jeden przycisk, by opróżnić zawartość pojemnika, bez konieczności dotykania go.

  Specyfikacja technologiczna:

  Siła ssania: 6000/15000 pa

  Moc: 250W

  Napięcie wejściowe: 100-240V

  Bateria: 2500 mAh / 21,6V

  pojemność pojemnika na kurz: 0,6 l

  Poziom głośności: maks. 80 dB

  Czas ładowania: ok. 2,5 h

  Czas pracy: do 35 minut

  Waga: 4540 g

  rozmiary: 124,6 x 23 x 21,2 cm

  Opakowanie zawiera:

  - odkurzacz Deerma VC40,

  - akumulator,

  - aluminiowa rura,

  - turboszczotka do podłóg twardych,

  - wymienna szczotka do wykładzin,

  - końcówka szczelinowa,

  - końcówka elektrostatyczna,

  - końcówka do czyszczenia tapicerki,

  - zasilacz EU,


Severin HV 7146

Severin HV 7146 Najniższa Cena Online

Severin HV 7146 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7146
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:oświetlanie odkurzanego miejsca, funkcja zbierania wody;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biało-szary;Maksymalny czas pracy:30 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:120 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:18,5 V;pojemność worka/pojemnika:0,65 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;wariant odkurzacza:ręczny;Waga:1,1 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca-ładowarka z możliwością montażu na ścianie;Szczotki, ssawki, dysze:nasadka do czyszczenia mebli, nasadka do zbierania płynów, ssawka szczelinowa, turboszczotka;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nieInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 500 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 500 zł, odkurzacz domowy biały do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 500 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *