Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy biały do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Amica VM 7001

Amica VM 7001 Najniższa Cena Online

Amica VM 7001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7001
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Super cicha pracaHałas w trakcie odkurzania to już przeszłość. Wygłuszająca i budowa silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi choćby śpiącej osoby.

  Codzienne porządki staną się przyjemnością.wyświetlacz LEDW każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dopasowana jest moc silnika. Nowoczesny i wyraźny wyświetlacz LED prezentuje cztery ikony powiadamiające o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  W zależności od potrzeb możesz przystosować siłę odkurzania adekwatnego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.Regulacja mocy w rączceKoniec ze schylaniem się, żeby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania.

  Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.Filtr HEPA 13Wśród Was są alergicy albo niewielkie dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze!TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, wytworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić produktywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! sprawniejsze odkurzanie w krótszym czasie!Szczotka do parkietuMasz taki ładny parkiet który znów się zarysował w trakcie odkurzania?!

  Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Wielkie twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, skutecznie i bez zniszczeń!Akcesoria w pakiecie:Turboszczotka ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawkoszczotka do parkietu, Szczotka do książek, Ssawka do tapicerki, Ssawka do szczelin, Uchwyt na rurę na dodatkowe ssawki, Metalowe rury teleskopowe rozmiary:Wysokość: 46 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 25.5 cmPozostałe cechy:Klasa energetyczna: A Klasa zbieralności kurzu z podłóg twardych: AKlasa zbieralności kurzu z dywanów: AKlasa reemisji kurzu: A Miękkie, ciche koła Regulacja mocy elektronicznaDługość rur: 90 cmDługość węża: 1,5 m...


Gorenje SVC 144

Gorenje SVC 144 Najniższa Cena Online

Gorenje SVC 144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 144
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Zmotoryzowana turboszczotka

  znakomicie radzi sobie z wszystkiego typu powierzchniami dzięki zmotoryzowanej rolce czyszczącej w szczotce.

  by wyjąć rolkę do czyszczenia starczy wcisnąć jeden przycisk.

  nietrudny w przechowywaniu
  zawsze pod ręką

  w pełni składana rączka zezwala na przechowywanie w znikomych komorach. Umieść odkurzacz w stacji dokującej a będzie za każdym razem gotowy do działania.
  Podświetlenie diodami LED
  Zauważysz każdy pyłek

  produktywne diody LED oświetlą każdy zakamarek. Rozciągliwy przegub łatwo pozwoli dostać się pod szafę, stół czy sofę i pousuwać każdą cząsteczkę kurzu.

  łatwy do opróżnienia
  Bez zabrudzenia dłoni

  Pojemnik na zabrudzenia jest nietrudny do opróżnienia. jedynie wyjąć pojemnik i go wytrząsnąć do pojemnika na śmieci.
  Stała moc
  zrównoważona moc ssania podczas odkurzania

  Odkurzacz wyposażony w najnowszej generacji akumulator zapewnia stałą moc ssania niezależną od poziomu naładowania baterii.

  W każdym momencie używania odkurzacza zachowana jest najwyższa realna produktywność odkurzania.

  2 odkurzacze w 1
  Ręczny albo pionowy

  Korzystaj z wszelkich zalet pionowego odkurzacza który może się zmienić model podręczny w sekundę!
  Od odkurzacza podłogi do komfortowego odkurzania sofy, wnętrza samochodu czy trudno przystępnych półek.

  • Filtracja HEPA
  • Oświetlenie LED na szczotkę turbo
  • Maksymalne ciśnienie ssania: 2,5 kPa
  • Akcesoria: szczotka turbo, szczotka
  Plastikowy pojemnik na kurz i zabrudzenia
  Odkurzacz bezprzewodowy
  Czas pracy na baterii: ok. 38 min
  ilość końcówek: 2
  Przepływ powietrza: 11,5 L/s
  objętość użytkowa pojemnika na kurz: 0,6 l
  Wyjmowany moduł ssący do użytkowania jako ręczny odkurzacz
  1 filtr HEPA
  Świetlny wskaźnik ładowania
  Baza zasilająca
  Czas ładowania: 6 h
  Dioda oznajmiająca o poziomie naładowania baterii
  Powolny rozruch silnika
  Akcesoria: 2
  Oświetlenie diodami LED
  Kółka obrotowe
  Kolor: Biały
  Napięcie: 14,4 V

Zelmer ZVC221

Zelmer ZVC221 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC221
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przypasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,otrzymać się do każdego, choćby trudno dostępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo!

  Kompaktowy wymiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go choćby w minimalnym schowku zajmuje mało miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER posiada długi kabel, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie skutecznie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  wyjątkowe odcienie
  Zależy Ci na tym, aby każdy element Twojego domu, jeszcze sprzęt AGD, był jedyny w swym rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym odcieniu i przystosuj go do swego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci ponadto pokaźniejszy komfort podczas odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to przeważnie najlepsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Wymiana worka gwarantuje także mniejszy kontakt z alergenem niżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Severin. Ranking TOP10 modeli

Gorenje VCEA 21

Gorenje VCEA 21 Najniższa Cena Online

Gorenje VCEA 21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje VCEA 21
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz

  Szczotka Xpand Zone adekwatna moc ssania i nietrudne wykorzystywanie

  progresywnie zaprojektowane w zarysie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia zwiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Kształt kanałów powietrznych w szczotce umożliwia stosowne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku wydajności. Oznacza to produktywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Worek albo pojemnik Worek lub praca bez worka

  innowacyjna technika pozwala na zastosowanie dwóch systemów zbierania zabrudzeń - można używać zamiennie worków bądź plastikowego pojemnika. W każdym przypadku wyposażenie zapewni odpowiednią czystość.

  Wskaźnik zapełnienia worka Pełny worek

  Wskaźnik ukazuje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga zamiany albo opróżnienia. Dzięki temu polepszamy efektywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego poprzez odkurzacz jest większy wywołując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  Gumowe kółka Miękki przesuw po podłodze

  Pokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie. Nawet przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia

  łatwy w przenoszeniu Uchwyt do transportowania

  Uchwyt przystępne przemieszczanie odkurzacza z jednego pomieszczenia do innego. W niektórych modelach uchwyt jest na stałe połączony z obudową, w innych jest przytwierdzony żeby umożliwić transport i stosowanie w pozycji poziomej.

  automatycznie zwijany kabel samoczynne chowanie kabla

  Zwijacz kabla, charakterystyczne wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa przewód do pokrywy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Worek albo pojemnik zróżnicowane rodzaje pojemników na zabrudzenia

  Niektóre modele odkurzaczy Gorenje dają możliwość stosowania dwóch rodzajów zbierania zabrudzeń: do worków lub do plastikowego pojemnika. Każdy z worków posiada system progresywnej filtracji który zatrzymuje choćby najmniejsze zabrudzenia. Zabrudzenia się nie wydostaną choćby kiedy zmieniamy worek. Plastikowy pojemnik jest dodatkowym wyposażeniem. W pojemniku zabrudzenia są oddzielane od strumienia powietrza. Powietrze jest transportowane poprzez filtr HEPA w dolnej części pojemnika, filtr wejściowy przy silniku a następnie wyrzucane poprzez wylotowy filtr HEPA.

  towar
  producent
  Kod producenta
  VCEA21GPLRCY
  EAN
  3838782070464
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Poziome i pionowe
  Filtry Worek na kurz
  Bezworkowe
  Workowe
  Moc
  brak informacji
  technologiczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  801 002 350
  Opis:
  Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyodrębnionego przez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z certyfikatem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Amica VM 6011

Amica VM 6011 Najniższa Cena Online

Amica VM 6011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 6011
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SUMAM VM6011

  Filtr wylotowy: EPA 12
  Wśród Was są alergicy albo śladowe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie konsolidować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Szczotka do parkietu

  Masz taki piękny parkiet który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Znaczne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, skutecznie i bez zniszczeń!

  Cicha praca

  Bez hałasów jest przyjemniej a dzięki specjalnej konstrukcji silnika i obudowy odkurzacz pracuje po prostu cicho. Teraz możesz odkurzać, gdy ktoś w pokoju obok ogląda TV lub słucha muzyki. A gdy chcesz z kimś porozmawiać, nie musisz już krzyczeć.

  Turboszczotka
  Odkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, wytworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, żeby ułatwić produktywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! sprawniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Klasa energetyczna A

  Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet i środowisko naturalne, w odkurzaczach Amica zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające mniejsze zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki. Odkurzacze Amica to efektywność pod każdym względem!

  Miękki start

  Odkurzacz zaczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją zwiększa. Stopniowe nabieranie mocy pozwala na wygodne sprzątanie, nie musisz martwić się o to, że odkurzacz nagle wciągnie zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Wskaźnik zapełnienia worka

  Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać? dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić lub opróżnić worek gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być komfortowe!

  Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka

  Silnik pracuje, lecz odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez dobrze zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed zniszczeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe stosowanie sprzętu!

  Miękkie ciche koła
  Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas Chyba iż Twój odkurzacz jest zaopatrzony w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest również sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, użytkujesz dłużej!

  poziomy i pionowy system parkowania

  Przechowywanie odkurzacza jest niezwykle proste. Odkurzacz stosownie dopasuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku albo w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo lub poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż zezwala na stosowne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 29 cm. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 2160

Amica VM 2160 Najniższa Cena Online

Amica VM 2160 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 2160
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkuracz tradycyjny VM 2160

  Filtr HEPA
  Wśród Was są alergicy lub śladowe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie integrować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń - nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Miniturboszczotka
  Miniturboszczotka z obrotowym wałkiem napędzanym strumieniem powietrza łatwo i w prędkim tempie oczyści dywan, wykładzinę, kanapę czy tapicerkę. Drobne rozmiary i intensywna siła ssąca powodują, iż szczotka świetnie pasuje do odkurzania trudno dostępnych miejsc, w szczególności foteli samochodowych i zestawów wypoczynkowych.

  Sygnalizacja pełnego worka
  "Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać? - dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić albo opróżnić worek - gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być wygodne!

  Sygnalizacja braku worka
  Silnik pracuje, ale odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która zapobiega zamknięcie pokrywy bez należycie zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe użytkowanie sprzętu!

  Regulacja mocy
  Zbyt małe ssanie lub zbyt znaczny pobór mocy wobec Twoich potrzeb?dopasuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja za pomocą suwaka albo pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko produktywniej i skuteczniej odkurzać zróżnicowanego typu przestrzenie, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża
  Daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby, np. Wciągnięcie obszernego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy.

  Miękkie ciche koła
  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze - choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem
  Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.

  poziomy i pionowy system parkowania
  Specjalny system uchwytów na wąż pozwala na odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.


Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex skutecznie eliminuje alergeny, kurz i roztocza ze wszelkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i poręczne urządzenie posiada łatwy do opróżnienia zbiornik, a także oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich dzianin Lampa UV-C usuwa alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka rozszerza skuteczność pracy dokument UK Allergy Odkurzacz genialny dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technologia cyklonowa Powietrze pozbawione skażeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast charakterystycznego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego efektywnie oddzielone. Dzięki czemu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna produktywność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dopasowanie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spomiędzy 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex likwiduje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje niedługie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki temu usuniesz alergeny z używanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez większy nacisk na materiał wydajniej wydobywa z niego zanieczyszczenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną efektywnie usunięte z tkanin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako wydajnie usuwający roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, zlikwidujesz alergeny z najbliższego otoczenia....


Deerma VC40

Deerma VC40 Najniższa Cena Online

Deerma VC40 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC40
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Pionowy Deerma Vaccum Cleaner 40

  Z przenośnym, bezprzewodowym odkurzaczem Xiaomi Deerma VC40 sprzątanie jest jeszcze wygodniejsze i szybsze. Niska waga, ergonomiczna pokrywa i bateria wystarczająca nawet na 35 minut sprzątania powodują, że odkurzanie staje się przyjemnością.

  POMOCNIK W TWOIM DOMU

  Wysokoobrotowy silnik bezszczotkowy odkurzacza DEERMA VC40 gwarantuje szczególnie wysoką moc ssania, sprawiając, że odkurzanie jest sprawne i dokładne. W dodatku dzięki swojej konstrukcji gwarantuje jest znacznie trwalszy w porównaniu ze charakterystycznymi silnikami szczotkowymi.

  WYMIENNE SZCZOTKI OBROTOWE

  Wysokoobrotowa turboszczotka dotrze do każdego zakamarka, w dodatku w szczeliny pomiędzy panelami czy płytkami. W komplecie znajdują się aż dwie szczotki obrotowe, dzięki temu możesz dopasować je do sprzątanych powierzchni. Szczotka stworzona z miękkich i rozciągliwych włókien wyśmienicie stanie na wysokości zadania w trakcie odkurzania wykładzin i niskich dywanów. Natomiast szczotka wytwarzana z miękkiego aksamitu nadzwyczajna będzie do odkurzania płytek, paneli czy kafelków, łącząc w sobie efektywność sprzątania i delikatność. W dodatku szczotka wyposażona została w diodę LED, która oświetlając sprzątanie powierzchnie sprawia, że nie umknie Ci najdrobniejszy nawet pyłek kurzu.

  konkretnA BATERIA

  Pomimo niewielkich rozmiarów pokrywy, urządzenie kryje w sobie skuteczną baterię o wysokiej mocy, dzięki której będziesz mógł odkurzać bez przerwy choćby przez 35 minut. Dzięki bezprzewodowej pracy sprzątanie jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

  PODWÓJNY SYSTEM CYKLONOWY

  użycie cyklonowego systemu filtracji znacząco ulepsza jakość przefiltrowanego powietrza, dzięki czemu sprzątanie jest jeszcze bardziej sprawne, a konieczność wycierania kurzy z mebli rzadsza.

  ŁATWE PRZECHOWYWANIE

  Dzięki dołączonemu specjalnemu uchwytowi, odkurzacz można przechowywać w pionie, dzięki temu zajmuje on znacznie mniej miejsca, pozostając gotowym do pracy za każdym razem, gdy tylko przyjedzie Ci ochota.

  PEŁNA GAMA KOŃCÓWEK SPRZĄTAJĄCYCH

  W pakiecie odszukamy nie tylko dwa warianty turboszczotki, lecz także dopełniające końcówki, dzięki którym odkurzacz można użyć do kompleksowego sprzątania całego domu, i nie tylko. Wraz z urządzeniem otrzymujesz dwufunkcyjną końcówkę szczelinową, miękką szczotkę do czyszczenia tapicerki samochodowej oraz dwufunkcyjną szczotkę elektrostatyczną, doskonałą do odkurzania mebli.

  SYSTEM BEZDOTYKOWEGO USUWANIA KURZU

  Dzięki specjalnej budowie pojemnika na kurz, starczy przycisnąć jeden przycisk, by opróżnić zawartość pojemnika, bez konieczności dotykania go.

  Specyfikacja technologiczna:

  Siła ssania: 6000/15000 pa

  Moc: 250W

  Napięcie wejściowe: 100-240V

  Bateria: 2500 mAh / 21,6V

  pojemność pojemnika na kurz: 0,6 l

  Poziom głośności: maks. 80 dB

  Czas ładowania: ok. 2,5 h

  Czas pracy: do 35 minut

  Waga: 4540 g

  rozmiary: 124,6 x 23 x 21,2 cm

  Opakowanie zawiera:

  - odkurzacz Deerma VC40,

  - akumulator,

  - aluminiowa rura,

  - turboszczotka do podłóg twardych,

  - wymienna szczotka do wykładzin,

  - końcówka szczelinowa,

  - końcówka elektrostatyczna,

  - końcówka do czyszczenia tapicerki,

  - zasilacz EU,


Amica VM 7011

Amica VM 7011 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 7011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7011
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:7 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:sterowanie w rączce;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;kolor:biały;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model (relacje):Amica Sharq VM;Model worka:AW3011, AW3012, AW3013;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:61 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:włókienniczy;typ filtra:zmywalny;wariant odkurzacza:konwencjonalny;Waga:8,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:25,8 cm;rozmiary - szerokość:31 cm;wymiary - wysokość:46 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów, szczotka szczelinowa, turboszczotka;ekran:LED;Zabezpieczenia:sygnalizacja braku worka;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Deerma VC25

Deerma VC25 Najniższa Cena Online

Deerma VC25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma VC25

  Z odkurzaczem Deerma VC25 sprzątanie domu będzie prostsze niż kiedykolwiek

  specjalna kompozycja i umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza upraszcza jego podnoszenie i manewrowanie w trakcie sprzątania

  2 poziomy ssania, trafne do różnych potrzeb

  szczotkę podłogową można obracać o 90 stopni w pionie i 180 poziomów w poziomie, aby łatwo dotrzeć do wszelkich zakamarków

  4- stopniowa filtracja

  bateria o sporej pojemności 2200 mAh,

  czas pracy to aż 35 minut po jednym ładowaniu ( ok 120m2 powierzchni)

  znaczny szczelny pojemnik na nieczystości ( 0,7L)

  bezprzewodowa budowa i wytworny wygląd

  zbalansowany środek ciężkości

  obszerna siła ssąca

  Lekki i mobilny

  wystarczy w łatwy sposób zamontować odpowiednią szczotkę, aby móc posprzątać np w samochodzie.

  Modułowa konstrukcja

  Odkurzacz bezprzewodowy Deerma V25 możesz skonsolidować wspaniale do swych potrzeb, bez problemu dotrzesz do każdego zakamarka. Do wyboru miękka szczotka elektryczna, szczotka 2w1 i drobna szczotka narożna.

  praktyczny uchwyt usprawnia pracę

  Uchwyt został specjalnie zaprojektowany pod kątem nachylenia 60 ° co zmniejsza obciążenie dłoni w trakcie odkurzania. W dodatku dobrze wyważony środek ciężkości powoduje, że odkurzanie jest lekkie i przyjemne, nawet na górze.

  Obrotowa szczotka podłogowa!

  Szczotkę można obracać o 90 ° w pionie i 180 ° w poziomie. Taka konstrukcja usprawnia dotarcie do wszystkich zakamarków, posprzątasz starannie pod łóżkiem czy za szafką.

  Obrotowa szczotka podłogowa ma wbudowany silnik elektryczny, który może osiągać obroty do 2500 razy na minutę. Rewelacyjnie radzi sobie ze zbieraniem wszelkich skażeń, również włosów.

  Bezprzewodowy odkurzacz Deerma VC25 został zaopatrzony w 2 poziomy intensywności ssania - przystosuj je do swoich potrzeb! uzupełniające akcesoria - w zestawie znajdują się dopełniające szczotki
  • trójkątna szczoteczka
  • końcówka szczelinowa 2 w 1 - doskonała do narożników, może służyć jako odkurzacz samochodowy
  Bezprzewodowa budowa

  Bez plączących się kabli posprzątasz cały dom

  4 poziomowa filtracja

  Dzięki wykorzystaniu siły odśrodkowej pył zostaje oddzielony od powietrza. W następnej kolejności powietrze zostaje oczyszczane przez filtr HEPA. Możesz oddychać bezpiecznie!

  nad wyraz proste (i bez kontaktu z brudem) opróżnianie zbiornika na nieczystości.

  komplet mieści
  • odkurzacz Deerma wireless vacuum VC25
  • obrotowa szczotka podłogowa
  • płaska szczotka 2w1,
  • trójkątna szczotka,
  • rura przyłączeniowa
  • instrukcja
  Specyfikacja technologiczna
  • Napięcie znamionowe: 21,6 V.
  • Moc znamionowa: 150 W.
  • Napięcie ładowania: 27 V.
  • Prąd ładowania: 1000mA
  • Akumulator litowo-jonowy: 2200 mAh
  • Czas ładowania: 3 godz
  • objętość kosza na śmieci: 0,7 l
  • Hałas: 80 dB i mniej
  • Siła ssąca: ≥6 kPa (poziom charakterystyczny), ≥10 kPa (poziom wysoki)
  • Czas wytrzymałości: 35 minut (poziom typowy), 20 minut (poziom wysoki)
  • Waga artykułu: 2,50 kg
  • rozmiar produktu: 23,50 x 29,50 x 114,50 cm


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 500 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 500 zł, odkurzacz domowy biały do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 500 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *