Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy biały do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Amica VM 7001

Amica VM 7001 Najniższa Cena Online

Amica VM 7001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7001
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Super cicha pracaHałas w trakcie odkurzania to już przeszłość. Wygłuszająca i budowa silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi choćby śpiącej osoby.

  Codzienne porządki staną się przyjemnością.wyświetlacz LEDW każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dopasowana jest moc silnika. Nowoczesny i wyraźny wyświetlacz LED prezentuje cztery ikony powiadamiające o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  W zależności od potrzeb możesz przystosować siłę odkurzania adekwatnego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.Regulacja mocy w rączceKoniec ze schylaniem się, żeby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania.

  Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.Filtr HEPA 13Wśród Was są alergicy albo niewielkie dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze!TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, wytworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić produktywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! sprawniejsze odkurzanie w krótszym czasie!Szczotka do parkietuMasz taki ładny parkiet który znów się zarysował w trakcie odkurzania?!

  Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Wielkie twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, skutecznie i bez zniszczeń!Akcesoria w pakiecie:Turboszczotka ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawkoszczotka do parkietu, Szczotka do książek, Ssawka do tapicerki, Ssawka do szczelin, Uchwyt na rurę na dodatkowe ssawki, Metalowe rury teleskopowe rozmiary:Wysokość: 46 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 25.5 cmPozostałe cechy:Klasa energetyczna: A Klasa zbieralności kurzu z podłóg twardych: AKlasa zbieralności kurzu z dywanów: AKlasa reemisji kurzu: A Miękkie, ciche koła Regulacja mocy elektronicznaDługość rur: 90 cmDługość węża: 1,5 m...


Gorenje SVC 144

Gorenje SVC 144 Najniższa Cena Online

Gorenje SVC 144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 144
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Zmotoryzowana turboszczotka

  znakomicie radzi sobie z wszystkiego typu powierzchniami dzięki zmotoryzowanej rolce czyszczącej w szczotce.

  by wyjąć rolkę do czyszczenia starczy wcisnąć jeden przycisk.

  nietrudny w przechowywaniu
  zawsze pod ręką

  w pełni składana rączka zezwala na przechowywanie w znikomych komorach. Umieść odkurzacz w stacji dokującej a będzie za każdym razem gotowy do działania.
  Podświetlenie diodami LED
  Zauważysz każdy pyłek

  produktywne diody LED oświetlą każdy zakamarek. Rozciągliwy przegub łatwo pozwoli dostać się pod szafę, stół czy sofę i pousuwać każdą cząsteczkę kurzu.

  łatwy do opróżnienia
  Bez zabrudzenia dłoni

  Pojemnik na zabrudzenia jest nietrudny do opróżnienia. jedynie wyjąć pojemnik i go wytrząsnąć do pojemnika na śmieci.
  Stała moc
  zrównoważona moc ssania podczas odkurzania

  Odkurzacz wyposażony w najnowszej generacji akumulator zapewnia stałą moc ssania niezależną od poziomu naładowania baterii.

  W każdym momencie używania odkurzacza zachowana jest najwyższa realna produktywność odkurzania.

  2 odkurzacze w 1
  Ręczny albo pionowy

  Korzystaj z wszelkich zalet pionowego odkurzacza który może się zmienić model podręczny w sekundę!
  Od odkurzacza podłogi do komfortowego odkurzania sofy, wnętrza samochodu czy trudno przystępnych półek.

  • Filtracja HEPA
  • Oświetlenie LED na szczotkę turbo
  • Maksymalne ciśnienie ssania: 2,5 kPa
  • Akcesoria: szczotka turbo, szczotka
  Plastikowy pojemnik na kurz i zabrudzenia
  Odkurzacz bezprzewodowy
  Czas pracy na baterii: ok. 38 min
  ilość końcówek: 2
  Przepływ powietrza: 11,5 L/s
  objętość użytkowa pojemnika na kurz: 0,6 l
  Wyjmowany moduł ssący do użytkowania jako ręczny odkurzacz
  1 filtr HEPA
  Świetlny wskaźnik ładowania
  Baza zasilająca
  Czas ładowania: 6 h
  Dioda oznajmiająca o poziomie naładowania baterii
  Powolny rozruch silnika
  Akcesoria: 2
  Oświetlenie diodami LED
  Kółka obrotowe
  Kolor: Biały
  Napięcie: 14,4 V

Deerma VC40

Deerma VC40 Najniższa Cena Online

Deerma VC40 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC40
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma VC40 - wszechstronny odkurzacz bezprzewodowy


  Z przenośnym, bezprzewodowym odkurzaczem Xiaomi Deerma VC40 sprzątanie jest jeszcze wygodniejsze i szybsze. Niska waga, ergonomiczna pokrywa i bateria wystarczająca nawet na 35 minut sprzątania powodują, że odkurzanie staje się przyjemnością.

  Silnik bezszczotkowy

  Wysokoobrotowy silnik bezszczotkowy gwarantuje szczególnie wysoką moc ssania, sprawiając, że odkurzanie jest sprawne i dokładne. W dodatku dzięki swojej konstrukcji gwarantuje jest znacznie trwalszy w porównaniu ze charakterystycznymi silnikami szczotkowymi.

  Wymienne szczotki obrotowe

  Wysokoobrotowa turbo-szczotka dotrze do każdego zakamarka, w dodatku w szczeliny pomiędzy panelami czy płytkami. W komplecie znajdują się aż dwie szczotki obrotowe, dzięki temu możesz dopasować je do sprzątanych powierzchni. Szczotka stworzona z miękkich i rozciągliwych włókien wyśmienicie stanie na wysokości zadania w trakcie odkurzania wykładzin i niskich dywanów. Natomiast szczotka wytwarzana z miękkiego aksamitu nadzwyczajna będzie do odkurzania płytek, paneli czy kafelków, łącząc w sobie efektywność sprzątania i delikatność. W dodatku szczotka wyposażona została w diodę LED, która oświetlając sprzątanie powierzchnie sprawia, że nie umknie Ci najdrobniejszy nawet pyłek kurzu.

  konkretna bateria

  Pomimo niewielkich rozmiarów pokrywy, urządzenie kryje w sobie skuteczną baterię o wysokiej mocy, dzięki której będziesz mógł odkurzać bez przerwy choćby przez 35 minut. Dzięki bezprzewodowej pracy sprzątanie jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

  Podwójny system cyklonowy

  użycie cyklonowego systemu filtracji znacząco ulepsza jakość przefiltrowanego powietrza, dzięki czemu sprzątanie jest jeszcze bardziej sprawne, a konieczność wycierania kurzy z mebli rzadsza.

  Łatwe przechowywanie

  Dzięki dołączonemu specjalnemu uchwytowi, odkurzacz można przechowywać w pionie, dzięki temu zajmuje on znacznie mniej miejsca, pozostając gotowym do pracy za każdym razem, gdy tylko przyjedzie Ci ochota.

  Pełna gama końcówek sprzątających

  W pakiecie odszukamy nie tylko dwa warianty turboszczotki, lecz także dopełniające końcówki, dzięki którym odkurzacz można użyć do kompleksowego sprzątania całego domu, i nie tylko. Wraz z urządzeniem otrzymujesz dwufunkcyjną końcówkę szczelinową, miękką szczotkę do czyszczenia tapicerki samochodowej oraz dwufunkcyjną szczotkę elektrostatyczną, doskonałą do odkurzania mebli.

  System bezdotykowego usuwania kurzu

  Dzięki specjalnej budowie pojemnika na kurz, starczy przycisnąć jeden przycisk, by opróżnić zawartość pojemnika, bez konieczności dotykania go.


Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Kalorik. Ranking TOP10 modeli

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex skutecznie eliminuje alergeny, kurz i roztocza ze wszelkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i poręczne urządzenie posiada łatwy do opróżnienia zbiornik, a także oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich dzianin Lampa UV-C usuwa alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka rozszerza skuteczność pracy dokument UK Allergy Odkurzacz genialny dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technologia cyklonowa Powietrze pozbawione skażeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast charakterystycznego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego efektywnie oddzielone. Dzięki czemu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna produktywność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dopasowanie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spomiędzy 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex likwiduje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje niedługie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki temu usuniesz alergeny z używanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez większy nacisk na materiał wydajniej wydobywa z niego zanieczyszczenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną efektywnie usunięte z tkanin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako wydajnie usuwający roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, zlikwidujesz alergeny z najbliższego otoczenia....


Severin BC 7045

Severin BC 7045 Najniższa Cena Online

Severin BC 7045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7045
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki szerokiej mocy i nowoczesnej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci szybko i bez problemu posprzątać nawet nad wyraz pokaźne mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy marki SEVERIN obejmuje najróżniejsze ssawki, nakładki i inne akcesoria dostosowane do każdego rodzaju powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, efektywne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 charakteryzuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością, a także lekkością i cichą pracą.

  Jest nieprzeciętny do powierzchni o pokaźnej wielkości. Filtr silnika tworzony został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz w dodatku filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 ma w komplecie ssawkę XL do parkietu zapewniającą dokładnie odkurzacznie. Trzyczęściowy zestaw akcesoriów gromadzi ssawkę do obić/mebli/fug. Ponadto otrzymasz wygodną rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm oraz wąż ssący XL premium 180 cm.


Deerma TJ200

Deerma TJ200 Najniższa Cena Online

Deerma TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma TJ200
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma TJ200 - Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom

  Wielofunkcyjny odkurzacz marki Deerma pozwoli efektywnie zadbać o czystość w Twoim domu - zasysa równocześnie suche odpady, jak i rozlane płyny. Wyekwipowany został w produktywny silnik o prędkości 33 000 obrotów na minutę, powiększający komfort stosowania przełącznik nożny, a także 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu efektywnie pozbędziesz się zanieczyszczeń i alergenów. Zestaw wymiennych szczotek pozwala na precyzyjne posprzątanie całego mieszkania.

  Odkurzy wszystko, co chcesz

  Odkurzacz nieprzeciętnie radzi sobie równocześnie z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko - te i niemało innych rodzajów skutecznie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia! TJ200 idealnie sprawdza się na co dzień. Sprostawiększym wyzwaniom - pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie.

  Wygraj wojnę z brudem

  Urządzenie zaopatrzone zostało w silnik o mocy 800 W. Umożliwia on uzyskanie siły ssania choćby 18 000 Pa. Dzięki temu bez najmniejszych choćby problemów sprzątniesz przeróżnego typu zanieczyszczenia - kurz, okruchy, włosy, a choćby rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma - już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję

  W komplecie odnajdziesz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, absorpcyjna szczotka- nieprzeciętnie dostosowuje się do podłogi i wydajnie likwiduje skażenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu. Jest ona krystaliczna, dzięki czemu świetnie widzisz, czy precyzyjnie usuwasz brud. Charakterystyczna szczotka- radzi sobie z kurzem i śmieciami na przygładzonej powierzchni, a także z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami. Posprząta zarówno suchą, jak i mokrą podłogę. Bez problemu zassa choćby leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka- perfekcyjnie pasuje do czyszczenia trudno przystępnych miejsc i nierównych powierzchni. Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna- idealnie zbiera kurz i odpady z tworzyw albo monitorów.

  funkcjonalna suszarka

  Korzystaj z funkcjonalnego trybu blow-off, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie. Błyskawicznie i wygodnie wysusz mokrą podłogę, aby umożliwić wszystkim swobodne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, iż ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni. Możeszużyć ten tryb, aby zmienić odkurzacz w funkcjonalną suszarkę dla zwierząt!

  Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika

  Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Łatwo odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz. To prawdziwa oszczędność czasu i energii, a także sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć albo zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  wygodnie sprzątaj cały dom

  tworzona z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i oporna na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m. Ponadto 4 wytrzymałe kółka sprawiają, iż sprzęt jest jeszcze bardziej mobilny i komfortowy w użyciu. Wszystko to przekłada się na proste i wygodne sterowanie odkurzaczem - dzięki czemu możesz luźno posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie

  4-stopniowy system filtracji powoduje, iż z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swoim mieszkaniu, lecz też o swoje zdrowie. Ekspresowo i wygodnie stwórz wolne od kurzu, a także innych alergenów środowisko - umożliwi Ci to pomiędzy innymi wielki filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Urządzenie produkowane zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki temu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo komfortowe w wykorzystywaniu. Ergonomiczny przełącznik nożny umożliwia komfortowe włączanie i wyłączanie odkurzacza - dzięki temu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do pokrywy TJ200 - w ten sposób będziesz mieć je za każdym razem pod ręką, a równocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku. Deerma skutecznie łączy funkcjonalność z wygodą wykorzystywania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

ViVax 7004

ViVax 7004 Najniższa Cena Online

ViVax 7004 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ViVax
 • Pełna nazwa odkurzacza: ViVax 7004
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy VIVAX Polar Silence 7004A

Tristar SZ1920 Darmowa wysyłka

Tristar SZ1920 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Tristar SZ1920 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar SZ1920 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: false
  • parametry uzupełniające: zwijacz kablapoziomy i pionowy system parkowania
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość kabla zasilającego: 5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 5 m
  • dopełniające informacje: Filtr ochrony silnika, Worek materiałowy
  • Filtry: filtr ochrony silnika
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: automatyczny zwijacz kablaSsawka szczelinowa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: automatyczny zwijacz kabla
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa reemisji kurzu: G
  • Kod producenta: SZ-1920
  • Kolor: granatowy
  • Kolor: Granatowy
  • Kolor główny: Granatowy
  • Końcówki: ssawka szczelinowa, szczotka
  • Moc maksymalna: 700 W
  • Moc ssania: 197 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • pojemność: 2 l
  • pojemność akumulatora: Nie dotyczy
  • pojemność worka/pojemnika: 2 l
  • pojemność worka/pojemnika: 2000 ml
  • Poziom głośności: 78 dB
  • Poziom hałasu: 78 dB
  • Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok
  • rodzaj zasilania: Sieciowe
  • Skuteczność zbierania kurzu z dywanu: E
  • Skuteczność zbierania kurzu z twardej podłogi: C
  • Strona www artykułu: http://www.tristar.eu/en/Home_Appliances/SZ-1920/3/6639
  • rodzaj: z workiem
  • typ odkurzacza: Workowy
  • wariant rury: Teleskopowa
  • typ wymiennego worka: worek materiałowy, papierowy
  • Waga urządzenia: 4,198 kg
  • Waga z opakowaniem: 4,947 kg
  • wymiary: 430 x 290 x 260 mm
  • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 430x290x260 mm
  • Wyposażenie: worek ubraniowy
  • Zabezpieczenia: Filtr ochrony silnika
  • Zasięg: 7 m
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługi

Philips FC 8457

Philips FC 8457 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Princess. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8457 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8457
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC8457/91 kompozycja postępowego, ergonomicznego kształtu i żywych barw obudowy powoduje, że odkurzacz wygląda szczególnie ciekawie. Nasadka o specjalnym zarysie pomagająca uzyskać najlepsze efekty sprzątania. Szczotki boczne zezwalają na usunięcie kurzu z narożników i krzywizn a otwór z przodu efektywnie zbiera obszerniejsze cząstki brudu, zmieniając każdy Twój ruch w natychmiastową czystość. Sterowanie odkurzaczem odbywa się płynnie i w sposób istotnie intuicyjny. Możliwość regulacji mocy ssania urządzenia pozwala dopasować jego pracę do rozmaitych powierzchni i stopnia ich zabrudzenia. Najwyższa wydajność Mniejsze zużycie energii -Klasa sprawności energetycznej B -Nasadka TriActive Klasa skuteczności energetycznej B Ten odkurzacz pozostał wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej B. Klasa A efektywności odkurzania twardych podłóg Ten artykuł osiąga najwyższą klasę sprawności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! komfortowe sprzątanie dzięki lekkiej, aluminiowej rurze Lekka, aluminiowa rura odkurzacza jest wygodna w wykorzystywaniu i przenoszeniu. Tę dwuczęściową rurę teleskopową można łatwo ustawić na wybranej wysokości. Dostęp do wszelkich zakamarków dzięki długiemu, funkcjonalnemu uchwytowi ergonomiczny uchwyt jest wygodny w użytkowaniu. Jego nieszablonowa długość sprawia, że można sięgać dalej i z łatwością czyścić trudno dostępne miejsca. Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu poprzez obfity otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Pojemnik na kurz o objętości 3 l i worek s-bag długofalową wydajność odkurzania Pojemnik na kurz o pojemności 3 l maksymalnie wykorzystuje możliwości worka na kurz s-bag Classic, co zapewnia długofalową efektywność odkurzania....

Beko VCC44824

Beko VCC44824 Najniższa Cena Online

Beko VCC44824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44824
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry EPA, które wydajnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY rozmiarKompaktowy rozmiar odkurzacza sprawia, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest przystępny w przechowywaniu, co jest istotnie znaczne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA PARKIETOWASzczotka do parkietów z naturalnego włosia, perfekcyjna do odkurzania wszelkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki. Dopełniające AKCESORIADodatkowe akcesoria w zestawie zwiększają zakres zastosowań odkurzacza i pozwalają na sprzątanie nie tylko podłogi,też trudno przystępnych i wyżej położonych miejsc, takich jak wysokie meble, sufity i zasłony.

  SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się. Pokaźny wlot wydajność odkurzania. CICHA PRACAOd dzisiaj Twój pupil może spać spokojnie, podczas odkurzania.

  Dzięki zastosowaniu nowych materiałów odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, gwarantując komfort pracy. UżytecznY UCHWYTSpecjalnie wyprofilowana wygodna rączka z przełącznikiem, którym w łatwy sposób dostosujesz siłę ssania do typu sprzątanej powierzchni, a dzięki zintegrowanej szczotce z miękkiego włosia z łatwością odkurzysz dodatkowo meble i dekoracje.

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. ObjętośĆ 4 niezwykle wielka pojemność przy kompaktowym rozmiarze odkurzaczy Beko.

  Odkurzacz do zadań specjalnych, niezależnie od wymiaru Twojego mieszkania. PrzeznaczonY WOREKWspólny worek dla wszelkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najlepszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Detektor sygnalizuje ponadto zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający dopasować długość rury do swoich potrzeb, zapewniający komfort pracy.

  genialnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 9 metrów, dzięki temu odkurzysz choćby wielki pomieszczenie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdkaFunkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Uniwersalna 2w1, Szczelinówka, Tapicerska, Parkietówka, rozciągliwy łącznik, Miękka szczotka do mebli rozmiary: Pozostałe cechy:...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 500 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 500 zł, odkurzacz domowy biały do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 500 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.