Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 1500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid LED Parquet Bezworkowy odkurzacz hybrydowy zaopatrzony w dwa typy filtrów: filtr cyklonowy easyBox i filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model LED Parquet jest dedykowany osobom, które chcą szczególnie dokładnie i równocześnie delikatnie dbać o parkiety i podłogi drewniane.

  Modele kolekcji cycloone hybrid dają niespotykany dotąd dobór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu przy pomocy filtra cyklonowego easyBox oraz staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu przy pomocy filtra wodnego Aqua Fresh-Air-Box.

  Od teraz, jeżeli doceniasz mocne strony odkurzania za pomoca filtra wodnego, nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa linia odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easyBox Łatwość codziennego stosowania bez konieczności zamiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest nad wyraz precyzyjne a opróżnianie pojemnika stanowczo higieniczne.

  Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na szerokie zanieczyszczenia, a także dwie na nieduży pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na obfite zanieczyszczenia jest nietrudne nawet przy codziennym odkurzaniu.

  drobny, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na znikomy kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym minimalnym pyłem i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox precyzyjne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyposażone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on precyzyjne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  w dodatku otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Szczotka z oświetleniem LED Szczotka z przełącznikiem do odkurzania podłóg, a także dywanów. Jest ona na dodatek zaopatrzona w oświetlenie LED, które zezwala na skrupulatne odkurzanie w zaciemnionym miejscach, np.

  pod łóżkami. Oświetlenie uruchamia się samoczynnie w momencie, gdy czujnik równocześnie namierza ruch, a także zmniejszoną jasność. Szczotka do parkietów genialnie przylega do parkietu w trakcie odkurzania.

  Nie tylko zbiera kurz i zanieczyszczenia, lecz także jednocześnie pielęgnuje parkiet. Jest to realne dzięki jej specjalnej konstrukcji....


Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy mopujący Dreame H11 Max

  Z Dreame H11 Max łatwo posprzątasz każdy bałagan
  Odkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się możliwe i ułatwia pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę. To wyjątkowo przydatna funkcja w przypadku łazienki, kuchni i balkonu. W komplecie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Pojemny akumulator zezwala na do 36 min pracy na jednym naładowaniu, a ekran LED zagwarantuje dostęp do najważniejszych informacji.


  Sprzątaj produktywnie i oszczędzaj energię
  Dreame H11 Max łatwo poradzi sobie z każdym typym brudu. Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza. W trybie Auto sensory wykryją poziom zabrudzenia i przystosują odpowiednią do niego moc ssania. To nie tylko wydajne dbanie o porządek, lecz także oszczędzanie energii.


  bezustanne samoczyszczenie
  Tylko czysta szczotka sprząta produktywnie, a Dreame znakomicie o tym wie. Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki czemu urządzenie pozostaje w pełni czyste podczas pracy, a sprzątanie bałaganu staje się efektywne. Na dodatek specjalny przycisk w bazie sprawi, iż H11 Max wyczyści się po pracy.


  Sprzątanie aż do 200 m²
  Możesz zapomnieć o ciągłym kompletowaniu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 Max posiada zbiornik o pojemności 900 ml, który wystarczy choćby na 200 m² sprzątania.


  Praca do 36 minut
  Dzięki akumulatorowi 6*4000 mAh Dreame H11 Max doskonale stanie na wysokości zadania także na wielkich powierzchniach. Z tym urządzeniem możesz pracować choćby do 36 minut.


  Uzyskaj potrzebne informacje, kiedy tylko chcesz
  Skorzystaj z podglądu na ekranie LED, a uzyskasz informacje na temat naładowania akumulatora, czystości i stanu pracy. Komunikaty głosowe to kolejna funkcja, która usprawni Twoją pracę.


  Czysta przyjemność
  potężna moc ssania - 10000 Pa z zachowaniem przyczepności gwarantuje pełen komfort przy odkurzaniu z Dreame H11 Max.


  Łatwość przechowywania i ładowania
  Dreame H11 możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste. Starczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia zainicjuje się automatycznie. Poza tym baza ma specjalną przestrzeń przeznaczoną do przechowywania pozostałych części H11 Max.

  W komplecie
  Uchwyt
  Główny korpus
  Zasilacz
  Zapasowy filtr
  Uchwyt na akcesoria
  Płyn do mycia powierzchni
  Baza ładująca
  Szczoteczka do czyszczenia
  Zapasowa szczotka obrotowa

  Specyfikacja

  marka Dreame
  Model H11 Max
  Kolor Czarny
  Wykrywanie brudu Tak
  Tryb Auto Tak
  Moc 200 W
  Moc ssania 10000 Pa
  Czas pracy 36 min
  Silnik Bezszczotkowy
  objętość zbiornika na czystą wodę 900 ml
  pojemność zbiornika na brudną wodę 500 ml


Bosch BCS61BAT2

Bosch BCS61BAT2 Najniższa Cena Online

Bosch BCS61BAT2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS61BAT2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jeden akumulator dla wszystkich 18V sprzętów Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...
  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszelkich sprzętów domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych firmy Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - wydajne odkurzanie.
  Zasługujesz na naprawdę dobrą sprawność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technikę silnika, która sprawia, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, bezawaryjny i bezemisyjny. W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni potężne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg.

  MOC-na-KLIK
  Jeśli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie albo z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz znacznie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited. Dzięki czemu progresywnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy za każdym razem, kiedy ich Ci trzeba. Starczy wymienić akumulator - klik i gotowe.

  Niemiecka jakość
  Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić. Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wykonane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.
  Odkurzanie tak nieskomplikowane jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. To powoduje,dzisiaj możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu.

  Odkurzanie na wszystkich poziomach - od podłogi aż po sufit. Nadzwyczajny w dodatku w samochodzie.
  Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Łatwo odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, dodatkowo meble tapicerowane, a choćby sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek. Produktywnie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited łatwo też zmienić w ergonomiczne urządzenie, które jest wspaniałe do odkurzania w samochodzie.

  • Najlżejszy: luźne odkurzanie przy znikomym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji
  • Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.
  • System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden
  • Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania
  • wydajne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Hyundai. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi G11

Xiaomi G11 Najniższa Cena Online

Xiaomi G11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G11
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0;Czas pracy z funkcją Turbo:5 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, śladowy), funkcja Turbo, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-szary;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:0 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Xiaomi Dreame V9

Xiaomi Dreame V9 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V9
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Dreame V9P Bezprzewodowy odkurzacz słuszny sposób sprzątania Dreame V9P to bezprzewodowy odkurzacz pionowy o mocy 400 W. Dzięki sile ssania 20000 Pa i wyjątkowo lekkiej konstrukcji odkurzanie stanie się przyjemnością.

  starczy wcisnąć jeden przycisk aby zacząć sprzątanie. 5-stopniowa filtracja, 3 tryby czyszczenia, i akumulator o obszerności 2500 mAh to tylko kilka z jego zalet. Poznaj Dreame V9P i ciesz się czystym domem.

  poręczna konstrukcja W celu polepszenia efektów i wygody podczas sprzątania środek ciężkości został przeniesiony do tyłu, dodatowo uchwyt został został ulepszony, tak żeby ułatwić ci sprzątanie. Waga głównego korpusa wynosi około 5 kg, a wewnętrzna struktura głównego elementu została zooptymalizowana.

  Cicha praca przy 68 dB wspierana przez silnik bezszczotkowy sprawia, że już nigdy nie będziesz musiał się przejmować irytującymi odgłosami. 5-stopniowa filtracja Koniec z kurzem, roztoczami i innymi alergenami.

  Dzięki progresywnemu systemowi filtracji możesz pozbyć się nwet 99,9% wszystkich skażeń. Oddychaj świeższym powietrzem i ciesz się czystym domem dzięki Dreame V9P. Zbiornik na skażenia ma objętość 0,5l, zezwalając Ci sprzątać bez przerw na jego opróżnianie.

  Kiedy zechcesz zlikwidować skatalogowany w nim brud, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. To higieniczne rozwiązanie, które pozwala opróźnić zbiornik nie dotykając śmieci. By zapewnic poprawne działanie poprzez dłuższy czas, części filtra możesz myć pod bierzącą wodą.

  Tryby pracy i sprzątania Wybieraj spośród 3 trybów pracy V9P, by kompleksowo sprzątać podłogi w swoim domu. Tryb oszczędzania energii zezwala na działanie do 60 minut na jednym ładowaniu. Wystarczy to na sprzątanie obszernych powierzchni powierzchni.

  W trybie standardowym skutecznie odkurzysz meble, usuniesz roztocza i wykonasz codzienne sprzątanie. Tryb MAX to wyjątkowo intensywna praca. Wybierając tę opcję uporasz się z najtrudniejszymi zabrudzeniami.


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje najróżniejsze modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  przypasowane są do bieżących potrzeb i do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki oraz filtry, które znakomicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dopasowanych do różnorodnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów bez dwóch zdań będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który cechuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są też odkurzacze optymalnie przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko sprawnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,też dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania oczyszczanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a choćby znikomy kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji producenta Miele dołączyły również odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  na dodatek ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się wyjątkowo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu i namierza 99,98 % wszelkich niepokaźnych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyposażone w dużo innowacyjnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się podczas codziennych porządków.

  Odkurzacz ma 550 W moc ssania oraz proponuje wysoką sprawność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on rewelacyjnie kurz i większe zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.ponadto Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się prosto wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.na dodatek sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dostosowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury, a także uchwytu jest niezwykle prosty, a zarazem potężny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam bardzo pokaźny zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można komfortowo pracować nawet na pokaźnych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, oraz ich możliwości.

  Testom poddany został w dodatku wąż, silnik, zwijanie kabla a także trwałość na uderzenia w słupki i progi.dane techniczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 29 cm. Ranking TOP10 modeli

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy MIELE Boost CX1 Parquet PowerLine

Samsung VS15T7033R4

Samsung VS15T7033R4 Najniższa Cena Online

Samsung VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA użytkowanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane parametry
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i przenośny co pozwala wygodnie nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W skutecznie odkurzy każdy wariant podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut wydajna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw lokalizuje aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush doskonale sprawdza się do twardych powierzchni, wykrywając nawet drobny kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Sprawny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze większa moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* gwarantuje produktywne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter i aerodynamiczna budowa odpowiadają za trafny przepływ powietrza. Nieprzerwaną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje słuszna ścieżka powietrza. Śladowe cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, by zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko powoduje, że łatwo polikwidujesz zanieczyszczenia z twardych powierzchni oraz miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszelkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Zobacz, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyszczególnione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części maszyn mogą być ograniczone. Zobacz dostępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush ma antystatyczne włosie zezwalające produktywnie zbierać wszelkie skażenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala z łatwością manewrować i dotrzeć dodatkowo do rogów pokoju. Żeby wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, wystarczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter wydajność i solidność
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W formuje moc ssącą do 150 watów. To zagwarantuje wysoką skuteczność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Produktywna bateria ma pojemność 3000 mAh, co pozwala na pracę do 40 minut*.
  *przekazany czas pracy dotyczy drobnego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zaimplementowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który namierza aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) wygodne użytkowanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Z łatwością wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bez problemu wyjmiesz go, by rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszystkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, przeciętny i standardowy pozwolą Ci z łatwością wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj większej mocy, a usuniesz zabrudzenia nawet z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, wystarczy mniejsza moc. Czytelny wyświetlacz
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz pełną kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, rodzaj wybranej szczotki lub wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy, a także filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Prosty w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz zawiera się aż 0,8 l skażeń. Łatwo go opróżnić bez dotykania kurzu. Starczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu komfortowo wysprzątasz cały dom. Załączone do niego akcesoria pomogą usunąć zabrudzenia ponadto w trudno dostępnych miejscach. Możesz go w dodatku zastosować jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno dostępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach między meblami i pomiędzy poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem eliminuje skażenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek techniczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy łatwo nim manewrować? znikomy, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. Dodatkowo jest bezprzewodowy, dzięki temu jest niezwykle przenośny i zezwala na płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz posiada baterię litowo-jonową o napięciu, która zagwarantuje mu szczególnie długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, by urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  techniczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eldom. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs DeeboT N8

Ecovacs DeeboT N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT N8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:110 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, czujka ilości dozowanej wody, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, kontrola ilości wody, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Lampa UV:nie;pojemność zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;typ:odkurzacz automatyczny;linia (wariantowanie stacja z workiem):Deebot N8;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:35,3 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;Wysokość:9,3 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Lenovo T1

Lenovo T1 Najniższa Cena Online

Lenovo T1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo T1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pożegnaj się z codziennym sprzątaniem Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro zajmie się porządkami od początku do końca oraz sam opróżni pojemnik na kurz - przy nim zapomnisz o odkurzaniu poprzez mnóstwo tygodni.

  Jeno urządzenie, Dwa Porty LENOVO T1 Pro ma dwa przeznaczone porty, jeden do usuwania kurzu oraz drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą utylizacji z mocą 1000W wydmuchuje sprawnie zanieczyszczenia.

  solidne ciśnienie zasysania o wysokości 2700Pa prosto absorbuje unoszący się w powietrzu brud, kurz, włosy oraz inne zanieczyszczenia przy jednoczesnym odkurzaniu podłogi czy kafelków. Myśli jak człowiek wyekwipowany w 14 typów 25 czujników, funkcją przetwarzania informacji kreuje mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek.

  Pracuje produktywnie nawet na najistotniej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty). Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro został zaopatrzony w detektor skanowania powierzchni 6x360 stopni na sekundę oraz zasięgu 6 metrów.

  dane sensoryczne zostają wprowadzane do procesora sygnału w celu porównania przednich i tylnych fotografii, skrupulatnie precyzuje kierunek przemieszczania/poruszania się odkurzacza. Wydajna kontrola skażenia Po zakończeniu każdej sesji sprzątania, Twój LENOVO T1 Pro samoczynnie opróżni pojemnik na kurz do jednorazowego worka, który pomieści kurz, włosy oraz inne zanieczyszczenia.

  To wszystko bez chmury kurzu, dzięki antyalergicznej technice, która przechwytuje i zatrzymuje 99% pyłków i alergenów pleśni. Długi czas pracy Dzięki akumlatorowi o objętości 5200 mAh odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności wielokrotnego ładowania.

  firma LENOVO dodało płytę ochronną do baterii w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności. W sytuacji wyczerpania akumulatora podczas pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, aby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

  Spersonalizuj sprzątanie przy pomocy aplikacji LENOVO T1 Pro wydajnie nawiguje twój dom stwarzając mapy z planami poszczególnych pomieszczeń na twoim smartfonie. Interaktywna mapa w aplikacji oferuje przeróżne tryby sprzątania, dopasowane do różnorodnych powierzchni oraz tworzy niezliczone wizualne ściany, które pomagają omijać przedmioty znajdujące się w twoim domu.

  za pomocą aplikacji możesz zdalnie, w dowolnym momencie zarządzać sprzątaniem jak też na bieżąco śledzić postępy w sprzątaniu. Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro jest wspomagany przez Amazon Alexa i Google Assistant.

  piękne czyszczenie Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro został wyekwipowany w dwie boczne szczotki pracujące pionowo tak,łatwo zasysać kurz, włosy z podłogi czy przestrzeni między płytkami.

  Dojeżdża do krawędzi, sprząta w narożnikach Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro wykorzystuje system unoszenia się, żeby pochłaniać kurz i inne zanie...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 1500 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 1500 zł, odkurzacz domowy biały do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *