Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 1500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid LED Parquet Bezworkowy odkurzacz hybrydowy zaopatrzony w dwa typy filtrów: filtr cyklonowy easyBox i filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model LED Parquet jest dedykowany osobom, które chcą szczególnie dokładnie i równocześnie delikatnie dbać o parkiety i podłogi drewniane.

  Modele kolekcji cycloone hybrid dają niespotykany dotąd dobór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu przy pomocy filtra cyklonowego easyBox oraz staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu przy pomocy filtra wodnego Aqua Fresh-Air-Box.

  Od teraz, jeżeli doceniasz mocne strony odkurzania za pomoca filtra wodnego, nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa linia odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easyBox Łatwość codziennego stosowania bez konieczności zamiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest nad wyraz precyzyjne a opróżnianie pojemnika stanowczo higieniczne.

  Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na szerokie zanieczyszczenia, a także dwie na nieduży pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na obfite zanieczyszczenia jest nietrudne nawet przy codziennym odkurzaniu.

  drobny, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na znikomy kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym minimalnym pyłem i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox precyzyjne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyposażone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on precyzyjne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  w dodatku otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Szczotka z oświetleniem LED Szczotka z przełącznikiem do odkurzania podłóg, a także dywanów. Jest ona na dodatek zaopatrzona w oświetlenie LED, które zezwala na skrupulatne odkurzanie w zaciemnionym miejscach, np.

  pod łóżkami. Oświetlenie uruchamia się samoczynnie w momencie, gdy czujnik równocześnie namierza ruch, a także zmniejszoną jasność. Szczotka do parkietów genialnie przylega do parkietu w trakcie odkurzania.

  Nie tylko zbiera kurz i zanieczyszczenia, lecz także jednocześnie pielęgnuje parkiet. Jest to realne dzięki jej specjalnej konstrukcji....


Miele BooST CX1 PowerLiNe

Miele BooST CX1 PowerLiNe Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 PowerLiNe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 PowerLiNe
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy miele boost cx1 powerline korzyści: moc silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, zbiornik na kurz o pojemności 1 l, wysoka siła ssania, prosty w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe rozmiary, dzięki czemu idealny do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.


Bosch BCH3K255

Bosch BCH3K255 Najniższa Cena Online

Bosch BCH3K255 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH3K255
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Flexxo - wszystko czego Ci potrzeba masz w zasięgu ręki. Odkurzanie nigdy nie było tak proste! Odkurzacz Flexxo ze zintegrowanymi w obudowie akcesoriami nadaje zupełnie inne spojrzenie na sprzątanie. Teraz wygodnie odkurzysz nie tylko podłogę i dywan,choćby okruchy ze stołu czy blatu, wszelkie trudno dostępne zakamarki i samochód. Dzięki akumulatorom litowo-jonowym Bosch odkurzacz może pracować aż do 55 minut. Najważniejsze właściwości urządzenia Długi czas działania. Zintegrowane z obudową akcesoria - za każdym razem pod ręką. Urządzenie 2 w 1. Nieograniczony zasięg. Krótki czas ładowania. Samostojąca konstrukcja - oszczędność miejsca. Progresywna elektroszczotka. Nieskomplikowane czyszczenie końcówki szczotki. Zawsze w zasięgu ręki w rutynowym sprzątaniu Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Łatwo odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, też meble tapicerowane, a choćby sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Efektywnie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Flexxo prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest genialny do odkurzania w samochodzie. Akcesoria są schowane w obudowie odkurzacza, więc zawsze masz je pod ręką i nigdy się nie zgubią. Zawsze w zasięgu ręki w rutynowym sprzątaniu Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Z łatwością odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, również meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Sprawnie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany i wykładziny. Flexxo z łatwością też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest wspaniały do odkurzania w samochodzie. Akcesoria są schowane w obudowie odkurzacza, więc zawsze masz je pod ręką i nigdy się nie zgubią. Nadzwyczajnie zaprojektowane akcesoria do wszelkich zadań Elektroszczotka PowerBrush trafna do każdego typu podłogi. Odkurzacz ręczny Zintegrowany odkurzacz ręczny gwarantuje maksymalną wygodę w codziennym sprzątaniu. Nie ważne czy to okruchy na stole albo sofie czy również kurz w samochodzie - zintegrowany odkurzacz ręczny jest za każdym razem w zasięgu ręki. Ssawka do mebli i tapicerki Ssawka do mebli jest wyekwipowana w bardzo długie i miękkie włosie, które produktywnie czyści subtelne powierzchnie, takie jak meble, a ssawka do tapicerki posiada specjalny materiał, który perfekcyjnie zbiera włosy i kurz ze wszystkich powierzchni tapicerowanych. Długa, teleskopowa ssawka szczelinowa Już nie potrzebujesz drabiny, aby odkurzyć pajęczyny w rogu sufitu. Teleskopowa ssawka szczelinowa ukryta w obudowie odkurzacza pozwala przedłużyć zasięg odkurzania aż do 55 centymetrów. Stale wysoka wydajność Zoptymalizowana izolacja i cyklonowy ruch powietrza gwarantują najwyższą skuteczność odkurzania choćby przy zapełnionym p...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe AEG. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo N8

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  zawsze i wszędzie bezawaryjne czyszczenie Robot odkurzający i mopujący z funkcją precyzyjnego mopowania i sterowania. Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT N8 DEEBOT N8 to robot odkurzający z funkcją mopowania, który wykorzystuje technikę OZMO™ do równoczesnego odkurzania i mopowania Twojej podłogi.

  Dzięki najnowszej technologii TrueMapping, potrafi stworzyć szczegółową i precyzyjną mapę swego otoczenia.* Urządzenie zapewnia jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia** dzięki funkcji wykrywania dywanu, gdzie wykorzystuje większą siłę ssania bez mopowania.

  Kompatybilność inteligentnego urządzenia powoduje, że sterowanie robotem jest jeszcze łatwiejsze. Automatycznie opróżniającą się stację w kolorze gwiezdnej szarości lub perłowej bieli, można zakupić oddzielnie.

  Robot odkurzający DEEBOT N8 z funkcją mopowania to genialne rozwiązanie do zróżnicowanych rodzajów podłóg takich jak: dywany, podłoga laminowana, PVC, parkiet albo gres. Dla właścicieli zwierząt, robot odkurzający DEEBOT N8 to także ergonomiczne rozwiązanie umożliwiające higieniczne odkurzanie sierści kotów oraz psów.

  automatycznie opróżniającą się stację w kolorze gwiezdnej szarości lub perłowej bieli można zakupić oddzielnie. * Możliwość przechowywania do dwóch map ** W porównaniu z DEEBOT OZMO 950 Odkurzanie z dużą mocą i eliminowanie kurzu choćby z dywanów Dzięki zaimplementowaniu innowacyjnego materiału i designu kanał ssący, jak w dodatku system podtrzymujący ciśnienie, optymalizują produktywność robota i gwarantują dużą moc ssania (do 2300 Pa).

  Praca robota DEEBOT N8 jest bardzo cicha. Najnowocześniejsza, zwinna szczotka i tryb Max+, usuną choćby zanieczyszczenia, które wbiły się w dywan. Skrupulatne planowanie kolejności czyszczenia ECOVACS to lider technologiczny, który opracował technologię mapowania przy pomocy lasera, a także technikę sterowania znaną jako TrueMapping dotychczas wykorzystywaną w przemyśle, a dzisiaj po raz pierwszy użytą w sektorze robotów domowych.

  W zaledwie kilka sekund, przy wykorzystaniu stosownej technice DEEBOT N8 kreuje mapę swego otoczenia, dzięki temu bardziej bezpiecznie przemieszcza się po Twoim domu. Bezawaryjny sposób sterowania urządzeniem efektywne i precyzyjne czyszczenie Twoich podłóg.

  Odkurzanie i mopowanie w jednym kroku Dzięki systemowi mopowania OZMO™,urządzenie DEEBOT N8 potrafi równocześnie odkurzać i mopować. W aplikacji można komfortowo ustawić cztery stopnie ilości wody w zależności od różnorodnych potrzeb, jak również rodzajów podłogi.

  Zbiornik wody został specjalnie zaprojektowany z myślą o czyszczeniu dużych powierzchni, dzięki temu nie ma konieczności przerywania pracy w celu napełnienia zbiornika wody. Dzięki funkcji wykrywania dywanu, DEEBOT wyłapuje dywany, jak ponadto odpowiednio dostosowuje tryb pracy przez powiększenie siły ssania podczas odkurzania albo ominięcie tego obszaru...


Miele BooST CX1 ParQueT

Miele BooST CX1 ParQueT Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ParQueT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ParQueT
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,5 m;Dominujący kolor:biały;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość użycia turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biało-złoty;Linia odkurzacza:Boost;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean HEPA;pojemność worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:7,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:klarowny pojemnik;wymiary - głębokość:40 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów, szczotka z włosiem;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika Vortex, TrackDrive;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe tytanowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje najróżniejsze modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  przypasowane są do bieżących potrzeb i do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki oraz filtry, które znakomicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dopasowanych do różnorodnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów bez dwóch zdań będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który cechuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są też odkurzacze optymalnie przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko sprawnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,też dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania oczyszczanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a choćby znikomy kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji producenta Miele dołączyły również odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  na dodatek ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się wyjątkowo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu i namierza 99,98 % wszelkich niepokaźnych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyposażone w dużo innowacyjnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się podczas codziennych porządków.

  Odkurzacz ma 550 W moc ssania oraz proponuje wysoką sprawność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on rewelacyjnie kurz i większe zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.ponadto Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się prosto wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.na dodatek sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dostosowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury, a także uchwytu jest niezwykle prosty, a zarazem potężny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam bardzo pokaźny zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można komfortowo pracować nawet na pokaźnych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, oraz ich możliwości.

  Testom poddany został w dodatku wąż, silnik, zwijanie kabla a także trwałość na uderzenia w słupki i progi.dane techniczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Ecovacs D710

Ecovacs D710 Najniższa Cena Online

Ecovacs D710 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs D710
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  DEEBOT 710 prezentujemy najwyższą wydajność sprzątania

  Jeśli zależy ci na najnowocześniejszym urządzeniu o najwyższej efektywności, robot DEEBOT 710 jest dla ciebie idealny. DEEBOT 710 jest zaopatrzony w ergonomiczne funkcje, na przykład technikę oznaczania Smart Navi™ 2.0, dzięki czemu wysprząta twój dom skrupulatnie, sprawnie i bezusterkowo. Ten przydatny, nowoczesny pomocnik ma szereg najnowszych funkcji, które sprawią,ekspresowo zapomnisz o męczących dniach poświęconych sprzątaniu. Możesz usiąść i zrelaksować się, a twój DEEBOT zajmie się sprzątaniem na najwyższym poziomie dzięki zmiennym technikom pochłaniania brudu przeznaczonym różnym zadaniom: silne ssanie pomoże wyczyścić wymagające przestrzenie, a filtr o wysokiej produktywności zapewni przyjemne powietrze wewnątrz domu.

  - technologia oznaczania Smart Navi™ 2.0
  - Tryb Max
  - Aktualizacja OTA

  pokazujemy najwyższą sprawność sprzątania
  technika oznaczania Smart Navi™ 2.0: inteligentne planowanie etapów sprzątania

  Dzięki kamerze oraz nowoczesnemu algorytmowi graficznemu SLAM unikalna technika oznaczania Smart Navi™ 2.0 pozwala, by DEEBOT 710 zmapował cały dom w trakcie odkurzania. Tak zdobyte informacje można potem użyć do optymalizacji sprzątania pokojów za pomocą zaprogramowanej trasy, by uniknąć ponownego sprzątania i ominięcia niektórych miejsc.

  Tryb Max

  Pozbądź się uporczywego brudu, aktywując tryb czyszczący Max. Podwaja on moc ssania, by z łatwością zająć się silnymi zabrudzeniami na podłogach i dywanach.

  automatyczne ładowanie

  Interwencja użytkownika nie jest potrzebna! Gdy poziom naładowania baterii spada, DEEBOT automatycznie wraca na stację dokującą - ty nie musisz nic robić.

  technika wykrywania przeszkód

  Dzięki czujnikom antyzderzeniowym oraz miękkim zderzakom nie musisz martwić się o meble, ponieważ DEEBOT sam będzie je bezpiecznie omijał.

  System filtrów o wysokiej produktywności

  Alergicy mogą odetchnąć z ulgą! Metalowy filtr siatkowy, filtr gąbkowy, a także pyłowy filtr powietrza powodują, że DEEBOT namierza przenoszone w powietrzu cząsteczki wywołujące alergie i astmę.

  samoczynny start po jednym dotknięciu

  DEEBOT od razu zaczyna sprzątanie w trybie automatycznym po jednym dotknięciu przycisku - to nie mogło być prostsze!

  komfortowa obsługa przez aplikację

  Łatwa w użyciu aplikacja ECOVACS pozwala sterować DEEBOTEM i kontrolować go w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca: włączaj i wyłączaj robota, ustawiaj czas albo sprawdzaj mapę ukończonych zadań.

  Aktualizacja OTA

  Dzięki zintegrowanej funkcji aktualizacji OTA możesz z łatwością aktualizować robota i radować się bezproblemowym sprzątaniem.


Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine Najniższa Cena Online

Eta 7224 90000

Eta 7224 90000 Najniższa Cena Online

Eta 7224 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 7224 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  SPECJALNA OFERTA PROMOCYJNA! sprawdź warunki na: ŚWIĄTECZNA ZNIŻKOMANIA Odkurzacz pionowy z wyjątkowo solidnym akumulatorem Li-Ion wytrzymuje do 45 minut pracy. ETA Fortis 7224 90000 odkurza, głęboko czyści wodą, suszy i dezynfekuje w jednym kroku.

  nadaje się do prostej konserwacji wszelkich rodzajów twardych podłóg objętość pojemnika na czystą wodę to 0,68 l, objętość pojemnika na wodę brudną to 0,45 l.


Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe

Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe Najniższa Cena Online

Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:9 m;Dominujący kolor:biały;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biało-czarny;Linia odkurzacza:Pure;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:500 W;Model worka:s-bag;Model worka zamienniki (relacje):WEL01, WEL02, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Allergy Plus, Allergy Plus, filtr zmywalny;objętość worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:57 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:papierowy, konfekcyjny;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:tradycyjny;Waga:7,28 kg;Wariantowanie seria:Pure D8.2;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:44,2 cm;rozmiary - szerokość:30 cm;wymiary - wysokość:23,8 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów, szczotka płaska;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:cicha praca Electrolux Silent Air Technology, SmartMode;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 1500 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 1500 zł, odkurzacz domowy biały do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.