Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 1500 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz Miele Complete C3 EcoLine Plus DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515602058)

Odkurzacz Miele Complete C3 EcoLine Plus DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515602058) Najniższa Cena Online

Odkurzacz Miele Complete C3 EcoLine Plus DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515602058) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Miele Complete C3 EcoLine Plus DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515602058)
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla starannego, komfortowego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza prawidłowym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg sprawnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i znakomite prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało nad wyraz efektywne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem oczyszczania AirClean1Niezwykle produktywna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych części zapewnia przefiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - korzystny klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech rozmaitych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje wydajną filtracją dla bardzo czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® informuje użytkownika o konieczności wymiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele mają wbudowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak znikomy odgromnik.

  likwiduje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu broniona przez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt pokaźne wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 posiadają listwę ochronną wyprodukowaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  szczególnie inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie wyposażone w trzy wysokiej jakości części wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - wyłącznie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wytwarzane wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam wyjątkową jakość i wytrzymałość naszych produktów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można komfortowo zwinąć przewód przy pomocy przycisku nożnego, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są na dodatek zaopatrzone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.ergonomiczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest solidne,jednocześnie można je z łatwością rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Żeby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała sporo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,na dodatek rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można prosto transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik sprawiają, iż odkurzacze pracuj


Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet, 786551

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet, 786551 Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet, 786551 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet, 786551
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyposażony w dwa warianty filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest przeznaczony właścicielom zwierząt domowych, poprzez co jest wyekwipowany w szereg potrzebnych szczotek do wydajnego usuwania sierści oraz wszystkiego rodzaju zabrudzeń.

  Modele linii cycloone hybrid dają niesłychany dotąd wybór sposobu odkurzania: szybkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox, a także staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

  Od dzisiaj, jeżeli doceniasz mocne strony odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa linia odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego stosowania bez konieczności wymiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest istotnie staranne a opróżnianie pojemnika niezwykle higieniczne.

  Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na obfite skażenia i dwie na mały pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na znaczne skażenia jest proste nawet po powszednim odkurzaniu.

  drobny, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na niewielki kurz, choćby dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym drobnym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najmocniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyekwipowane także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on staranne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  ponadto otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka nadzwyczajnie eliminuje sierść z dywanów i wykładzin. Ma ona dodatkową o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być stosowana także jak tradycyjna szczotka.

  Aby prosto ją czyścić, posiada zdejmowaną przednią osłonę która zezwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas dedykowanych właścicielom zwierząt.

  Jest wyekwipowana w przełącznik, który pozwala na jej wykorzystywanie z...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Imilab. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz Miele Compact C2 Parquet DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515601938)

Odkurzacz Miele Compact C2 Parquet DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515601938) Najniższa Cena Online

Odkurzacz Miele Compact C2 Parquet DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515601938) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Miele Compact C2 Parquet DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515601938)
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Compact C2 Parquet PowerLine - SDAE1. Odkurzacze podłogowe z subtelną szczotką do parkietów do pielęgnacji finezyjnych, twardych podłóg. Wysoka moc ssania - 1200 W. Wszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowa.

  Lekki - 6,5 kg z akcesoriami. Oszczędzające miejsce przechowywanie dzięki systemowi Compact. Przystępne odkurzanie obszerniejszych powierzchni dzięki zasięgowi do 10 m. Sprawność czyszczenia. Sama wysoka moc silnika nie czyni odkurzacza dobrym.

  W Miele wydajnie przenika się cała gama cech konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza jak jeszcze stosowne uformowanie wszelkich podzespołów pod kątem przepływu dbają o nadzwyczajne prowadzenie powietrza.

  Aby siła ssania odpowiednio docierała do ssawki podłogowej. Ssawka podłogowa AirTeQ czyści nad wyraz solidnie i przy niższych ustawieniach mocy osiąga najlepsze rezultaty czyszczenia. Komfort obsługi. Żeby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała niemało przemyślanych rozwiązań.

  Na przykład ergonomiczny system blokowania. Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują pewnie w słyszalny sposób. Dla pewnego podłączenia akcesoriów do odkurzania. Ochrona przed przegrzaniem.

  Silniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury. Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt znaczne wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa.

  Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy. Higiena. Doskonałe działanie odfiltrowujące odkurzaczy Miele jest oparte na wielostopniowym systemie filtrów. Składa się on z postępowego worka HyClean Miele, filtra ochronnego silnika, a także filtra wylotowego Miele.

  Współdziałanie tych części sprawia,odfiltrowane jest więcej niż 99,9% niedużego pyłu 2. Można odetchnąć! Uchwyt Comfort. Ruchome mocowanie węża ssącego umożliwia praktyczną, wygodną obsługę. Korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.

  Zasięg działania. Kabel, rura ssąca i wąż ssący gwarantują razem istotnie pokaźny zasięg działania. Dzięki czemu ponadto obszerniejsze pomieszczenia można komfortowo odkurzać bez częstej zmiany gniazdka. Klasa skuteczności energetycznej - D Klasa sprawności odkurzania dywanów- C Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych- A Klasa reemisji kurzu - B


odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10

odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10 Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus 3 tryby mop Koniec z kurzem i uciążliwym sprzątaniem dzięki Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus. Jeszcze większa moc ssania, mop i odkurzacz w jednym urządzeniu, a także funkcje ułatwiające codzienne użytkowanie.

  potrzebne urządzenie w Twoim domu. NAJWAŻNIEJSZE parametry Odkurzacz bezprzewodowy Funkcja mopowania objętość baterii: 3000 mAh Czas pracy: Do 30 min Czas ładowania: Ok. 3,5h typ filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, standard, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml Maksymalna moc ssania 150AW.

  Flagowy model, który pokonuje każdy kurz Przeprojektowany, szybki silnik zapewnia dużą moc ssania do 150 AW* z szybkością 108 000 obrotów na minutę, usuwając śladowy kurz, włosy i roztocza, zapewniając idealne czyszczenie.

  System separatora cyklonów z 12 stożkami zaopatrzony w 12-stożkowy system separatora cyklonowego, który formuje silną siłę odśrodkową i skutecznie wypycha duże cząstki na dno pojemnika na kurz, umożliwiając płynny przepływ powietrza, co jeszcze bardziej powiększa wydajność filtra.

  Eliminacja niedużego pyłu do 99,9%* Urządzenie posiada 5-stopniowy system filtrów, który odfiltrowuje nieznaczny pył do wielkości 0,3 μm z ogólną sprawnością filtra na poziomie 99,9%. Odkurzacz i mop w jednym eliminuje równocześnie drobne plamy z kurzu i wody Jednoczesne odkurzanie i mycie w celu produktywniejszego czyszczenia podłóg.

  wielki zbiornik na wodę o objętości 250 ml ogranicza kompletowanie wody podczas zmywania. Szczotka podłogowa o szerokiej średnicy i wysokim momencie obrotowym solidne silniki o wysokiej produktywności do skrupulatnego czyszczenia dywanów i podłóg.

  specyficzna budowa kółek pomaga odkurzaczowi płynnie poruszać się po dywanach, powiększając skuteczność pracy i czyszczenia. Miniszczotka elektryczna. Produktywne eliminowanie roztoczy i łupieżu Szczotka przeciw roztoczom efektywnie likwiduje roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Interfejs LED Zmodernizowany wysokiej jakości itnerfejs LED wyraźnie wyświetla tryb pracy i informacje o baterii, gwarantując kontrolę nad sprzątaniem.

  Obsługa jest szczególnie prosta - choćby dla osób starszych. Kompozycja samoblokująca z jednym przyciskiem Naciśnij przycisk blokady, aby odkurzać w trybie ciągłym. Nie musisz trzymać przycisku - odkurzacz będzie pracował do momentu, dopóki nie zwolnisz blokady.

  bardzo długa żywotność baterii. Bezproblemowe sprzątanie obfitych pomieszczeń Wydłużona bateria 3000 mAh dla udoskonalonych rutynowych wrażeń zamiana baterii za kliknięciem jednego przycisku kompozycja umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku* SPECYFIKACJA technicznA Waga: 4.2kg (z akcesoriami) rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 425W objętość baterii: 3000mAh (objętość nominalna), 2800mAh (objętość znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny pojemność zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G10 Plus Szczotka elektryczna o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Ssawka szczelinowa 2-w-1 Dysza szczotkowa Uchwyt do ładowania i przechowywania 2 w 1 (mieści śrubę ×2, wtyczkę ścienną ×2 i naklejkę z szablonem montażowym) Pręt przedłużający Ładowarka Zbiornik na wodę Podkładka pod mopa (zainstalowana fabrycznie) *Baterie zapasowe należy zakupić oddzielnie *Oznaczenie na pojemniku na kurz nie odpowiada pełnej objętości.

  Aby zapewnić dobre ssanie, pojemnik należy opróżnić przed osiągnięciem oznaczenia. * dane testowe Heavy Duty Rolling Brush pochodzą z laboratorium Dreame i zostały przetestowane na twardej podłodze/płytkach.

  * dane zostały zgromadzone przy użyciu rozmaitych główek szczoteczek w różnorodnych trybach pracy, gdy produkt był w pełni naładowany. Dane testowe pochodzą z laboratorium Dreame. Rzeczywisty czas może się różnić w zależności od środowiska, w którym używana jest główka szczoteczki.

  * Maksymalna moc ssania 150 AW: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Moc ssania może osiągnąć 150AW przy w pełni naładowanym akumulatorze w trybie znacznej mocy, zgodnie z normą IEC62885-4. Raport nr: 0448-22A-01.

  * Żywotność baterii 65 minut: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 65 minut w przypadku korzystania z nasadki szczotkowej 2 w 1 w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01.

  * Żywotność baterii 45 minut: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 45 minut przy użyciu szczotki podłogowej w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01. * Moc znamionowa prędkiego silnika bezszczotkowego wynosi 108 000 obr./min: dane pochodzą z producenta Suzhou GTT Service Co., Ltd.

  prędkość silnika może osiągnąć 108 000 obr./min na biegu jałowym przy kompletnie naładowanym akumulatorze w trybie sporej mocy. Raport nr: 0510-22A-01. * Eliminacja cząstek stałych w 99,9%: dane z Suzhou GTT Service Co.,Ltd.

  W warunkach określonych poprzez laboratorium, w oparciu o normę IEC 62885-4:2020 Urządzenia do czyszczenia powierzchni,

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Makita. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz silence pd82-alrg marki Electrolux

Odkurzacz silence pd82-alrg marki Electrolux Najniższa Cena Online

Odkurzacz silence pd82-alrg marki Electrolux - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz silence pd82-alrg marki Electrolux
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  bardzo cichy57 dB(A) samoczynna regulacja mocy obfita moc doskonała filtracja Bogaty komplet akcesoriów Odkurzacz Pure D8.2 SILENCEPD82-ALRG zastosowana w odkurzaczach Pure D8.2 SILENCE technologia powoduje, że to nasz najcichszy a zarazem wysoce skuteczny odkurzacz tradycyjny.

  Z odkurzaczem Pure D8.2 SILENCE odkurzanie stanie się niezwykle ciche i przyjemne. A dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości zmywalny filtr, który skutecznie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny, powietrze w Twoim domu jest czystsze i zdrowsze.

  POZNAJ Pure D8.2 SILENCE Nasz najcichszy odkurzacz nowoczesny system PureSound w odkurzaczu i szczotce powoduje, iż PURE D8.2 SILENCE to nasz najcichszy odkurzacz do podłóg twardych i dywanów. Jest tak cichy, iż możesz odkurzać bez obaw, choćby gdy Twoje dziecko śpi.

  zastosowana technologia zmienia uciążliwy hałas w kojący dźwięk. *pomiar 57 dB(A) na dywanie zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 666/2013 8 lipca 2013 & IEC 60704-2-1. Stan na listopad 2019 r.

  automatyczna regulacja mocy technika SmartMode samoczynnie wyłapuje rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza. Dzięki czemu swobodnie odkurzysz najróżniejsze powierzchnie bez konieczności zmiany ustawień.

  Z myślą o alergikach Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE posiada zmywalny filtr Allergy Plus™, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki i alergeny. Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe z odkurzacza, ograniczając ryzyko alergii.

  w dodatku, wyposażony jest w antyalergiczny 3,5-litrowy worek s-bag o wysokiej sprawności. Dzięki czemu, powietrze w Twoim domu jest bardziej czyste a co za tym idzie zdrowsze. Zawsze nieskazitelne rezultaty Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE ma zupełnie nową ssawkę OneGo Power Clean do różnorodnych powierzchni, z opcją zmiany ustawień, która genialnie zbiera wszystkie cząsteczki, niezależnie od typu podłogi.

  luźne przenoszenie rewelacyjnie wyważony uchwyt daje możliwość wygodnego podnoszenia i przenoszenia odkurzacza. Uchwyt został umieszczony na środku, żeby ciężar rozkładał się równomiernie. Zwrotne koła i obszerny zasięg znaczne koła XL odkurzacza pokryte są gumą, dzięki temu porusza się on płynnie i nie rysuje podłóg.

  Smukła budowa sprawia, że odkurzacz jest bardziej zwrotny i łatwo nim manewrować. W dodatku 12-metrowy zasięg pracy gwarantuje komfort odkurzania bez konieczności częstego przełączania. Odkurzacz przychylny środowisku Z dbałości o naszą planetę stworzyliśmy odkurzacz wykonany w 55% z tworzyw pochodzących z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości.

  PURE D8.2 SILENCE to naprawdę naturalny produkt....


Ecovacs Robot sprzątający deebot ozmo n8 pro

Ecovacs Robot sprzątający deebot ozmo n8 pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Robot sprzątający deebot ozmo n8 pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Robot sprzątający deebot ozmo n8 pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deebot n8 pro+bezusterkowe czyszczenie zawsze i wszędziedeebot n8 pro+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę ozmo™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogidzięki najnowszej technologii truemapping, może wytwarzać szczegółowe i precyzyjne mapy twoich podłóg.*w połączeniu z technologią omijania przeszkód truedetect 3d, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki czemu deebot jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.robot sprzątający z funkcją mopowania zagwarantuje większą produktywność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,rozszerzyć siłę ssania w razie zapotrzebowania i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.wszystkie rodzaje podłóg, takie jakdywany,laminaty, pvc, parkiet czy płytki są dzięki czemu odpowiednio odkurzane i mopowane.gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które na dodatek muszą usuwać sierść kota i psa niezwykle skorzystają z szerokiej siły ssania robota sprzątającego z mopem i dokładnego czyszczenia w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem.kompatybilność z urządzeniami smart home powoduje, iż sterowanie urządzeniem deebot jest jeszcze komfortowojsze.zawartość zestawu deebot n8 pro+ to stacja automatycznego opróżniania, która sam opróżnia robot sprzątający i oszczędza pracę związaną z opróżnianiem zbiornika na kurz aż do 30 dni.* zapisywanie do dwóch map** w kontraście do deebot ozmo 950


Roborock Robot sprzątający q7 max czarny (6970995784862)

Roborock Robot sprzątający q7 max czarny (6970995784862) Najniższa Cena Online

Roborock Robot sprzątający q7 max czarny (6970995784862) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Robot sprzątający q7 max czarny (6970995784862)
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Zaopatrzony w akumulator o objętości 5200 mAh zezwalający na około 180 minut pracy. Skrupulatny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V pojemność zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa znakomicie radzi sobie równocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe likwidowanie brudu mocna, wytwarzana całkowicie z gumy szczotka wyśmienicie stanie na wysokości zadania na dywanach z których zlikwiduje maksymalną liczba kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze skuteczniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie pousuwać. Mop wyekwipowany w pompę elektroniczną oferuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki temu możesz dostosować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i Twoich jednostkowych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 stopni przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło zwiększyć pojemność każdego z nich.

  Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml pojemność zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Precyzyjny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany poprzez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najszczególniej skutecznego sposobu sprzątania Twojego domu.

  tworzone przez niego mapy z łatwością podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje całkowitą kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz nawet dodać meble czy dywany, aby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, aby po Tobie posprzątał. Możesz także ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, by sprzątanie było jak najmocniej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, w trakcie gdy wirtualne ściany idealnie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszystkich piętrach Twojego domu, aby nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki wbudowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki asygnowanej stacji autoopróżniającej, po każdym procesu sprzątania, zbiornik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka na kurz o obszerności 2,5 l. Gwarantuje to choćby do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki lokalizujące pokrywę zbiornika na kurz, uniemożliwiają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  ekstremalna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* szybko i sprawnie pousuwa wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota powodując, iż jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  znaczny, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o obszerności 2,5 l, wyprodukowany z materiału klasy E12*, spełnia równocześnie funkcję produktywnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu używania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym procesu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technicznA pojemność zbiornika na wodę w mililitrach: 350 rodzaj mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa pojemność akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 objętość zbiornika na kurz w mililitrach: 470 wymiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 rodzaj nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w komplecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Hisense. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały

Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,65 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:2,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:17 cm;wymiary - szerokość:25 cm;rozmiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 mopy, akumulator, nakładka mopująca, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:2 elektroszczotki, rozciągliwa szczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


Electrolux Pure D82-ALRG Silence

Electrolux Pure D82-ALRG Silence Najniższa Cena Online

Electrolux Pure D82-ALRG Silence - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Pure D82-ALRG Silence
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:9 m;Dominujący kolor:biały;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biało-czarny;Linia odkurzacza:Pure;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:500 W;Model worka:s-bag;Model worka zamienniki (relacje):WEL01, WEL02, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Allergy Plus, Allergy Plus, filtr zmywalny;objętość worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:57 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:papierowy, konfekcyjny;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:tradycyjny;Waga:7,28 kg;Wariantowanie seria:Pure D8.2;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:44,2 cm;rozmiary - szerokość:30 cm;wymiary - wysokość:23,8 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów, szczotka płaska;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:cicha praca Electrolux Silent Air Technology, SmartMode;Zwijacz przewodu:tak


Eta odkurzacz fortis 7224 90000

Eta odkurzacz fortis 7224 90000 Najniższa Cena Online

Eta odkurzacz fortis 7224 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ETA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta odkurzacz fortis 7224 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  SPECJALNA OFERTA PROMOCYJNA! sprawdź warunki na: ŚWIĄTECZNA ZNIŻKOMANIA Odkurzacz pionowy z wyjątkowo solidnym akumulatorem Li-Ion wytrzymuje do 45 minut pracy. ETA Fortis 7224 90000 odkurza, głęboko czyści wodą, suszy i dezynfekuje w jednym kroku.

  nadaje się do prostej konserwacji wszelkich rodzajów twardych podłóg objętość pojemnika na czystą wodę to 0,68 l, objętość pojemnika na wodę brudną to 0,45 l.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 1500 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 1500 zł, odkurzacz domowy biały do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *