Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Ariete. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Ariete,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Ariete. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Ariete, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy marki ARIETE o obszerności akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych zanieczyszczeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz wyposażony w zmywalny filtr. Objętość zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz wyposażony we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, ma blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz świetnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  niezwykle prosta obsługa i wysoka skuteczność luźną pracę, a także łatwość w dotarciu choćby trudno przystępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swoim domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....


Ariete 2752

Ariete 2752 Najniższa Cena Online

Ariete 2752 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2752
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:5 litrów;Poziom głośności:70 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:papierowy;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:klasyczny;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Taski. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2754

Ariete 2754 Najniższa Cena Online

Ariete 2754 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2754
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący kolor:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Możliwość używania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy nad wyraz poręczny sprzęt usprawniający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd również nazwa cyklon) - wszystko po to,produktywnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Gwarantuje to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w bardzo korzystną klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy niezwykle niedużo miejsca do przechowywania.

  zastosowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Genialnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co zezwala na swobodne sprzątanie.

  W zestawie wyszukasz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do i końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Skuteczność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa produktywności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz nowoczesnego i wysmakowanego wzornictwa towar wyróżnia podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki potężnemu silnikowi cyklonowemu oraz załączonym do zestawu akcesoriom - genialnie nadaje się do czyszczenia podłóg i dywanów oraz szczelin i innych trudno przystępnych powierzchni.

  Jest bardzo sprężysty w działaniu, praktyczny i wszechstronny. Zaopatrzony w wyjmowany i nietrudny w czyszczeniu pojemnik na skażenia, długi oraz zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący choćby najdrobniejszy pył.

  zastosowana technikaW odkurzaczu został zaimplementowany efektywny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który zapewnia roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. Dodatkowo, urządzenie jest zaopatrzone w zaawansowany filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt wspaniały dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania , a także umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, iż jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zapewnia dodatkowy komfort pracy oraz pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie funkcjonalnyZastosowana kompozycja 2w1 sprawia, iż odkurzacz pionowy można łatwo przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, stanie na wysokości zadania wspaniale przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli oraz czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi i możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i z łatwością wyszuka swój kąt po zakończonej pracy.

  wyposażony w prosty do czyszczenia zbiornik na skażenia oraz filtr powietrza przypasowany do mycia pod bieżącą wodą.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Bestron. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Ariete opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Ariete cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Ariete,
 • odkurzacze domowe Ariete jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Ariete, odkurzacz domowy Ariete cena, opinie o odkurzaczach domowych Ariete, ranking odkurzaczy domowych Ariete

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *