Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Ariete. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Ariete,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Ariete. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Ariete, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Ariete Red Silent 2752/1 700W (8003705115361)

Ariete Red Silent 2752/1 700W (8003705115361) Najniższa Cena Online

Ariete Red Silent 2752/1 700W (8003705115361) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete Red Silent 2752/1 700W (8003705115361)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:5 l;Poziom głośności:70 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:papierowy;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:klasyczny;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Ariete handy force rbt 2759

Ariete handy force rbt 2759 Najniższa Cena Online

Ariete handy force rbt 2759 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete handy force rbt 2759
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2759 2w1 600W 0,5l HEPA Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 w 1, moc 600 W, klasa energetyczna A+, technologia cyklonowa, funkcja odkurzacza podręcznego, system filtracji HEPA, zbiornik na skażenia Easy Clean, regulowana wysokość, dł.

  kabla 5 m, turboszczotka z podświetleniem LED do dywanów i podłóg, szczotka do dzianin, końcówka szczelinowa, waga 2,9 kg, objętość 0,5 l, wymiary 27x26x100 cm NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Moc: 600 W Roczne zużycie energii: poniżej 19,9 kWh Klasa energetyczna: A+ typ odkurzacza: Cyklonowy 2 w 1 (pionowy + podręczny): ✔ Obrotowa turboszczotka: ✔ Lampka doświetlająca odkurzane powierzchnie: ✔ Bezworkowy: ✔ System filtracji HEPA: ✔ regulowana wysokość: ✔ Włącznik/Wyłącznik: ✔ Akcesoria w komplecie: Obrotowa turbo szczotka z diodami LED, końcówka szczelinowa, końcówka do dywanów i podłóg pojemność zbiornika na zanieczyszczenia: 0,5 l Długość kabla: 5 m Waga: 2,92 kg Cała moc odkurzania Handy Force o mocy 600 W jest najnowszą generacją lekkich i użytecznych odkurzaczy z silnikiem cyklonowym o potężnej mocy ssania.

  To świeże urządzenie sygnowane marką Ariete jest lekkie, funkcjonalne i zaprojektowane tak, żeby zapewnić maksymalną elastyczność wykorzystywania. Zużywa tylko 19,9 kWh energii rocznie, a dzięki licznym akcesoriom, towar ma idealne użycie w czyszczeniu dywanów i podłóg i w pozbywaniu się brudu ze szczelin, , a także innych najtrudniejszych do wysprzątania powierzchni.

  konkretny lecz oszczędny wyposażony w silnik cyklonowy, o mocy 600 W potężną siłę ssania gwarantując równocześnie niepokaźne zużycie energii na poziomie 19,9 kWh rocznie. Wysoka skuteczność, umożliwia luźne posprzątanie całego mieszkania, a wyciągnięcie okruszków i brudu z dywanu – przestaje być problemem.

  Uniwersalny Dzięki licznym akcesoriom i wysokiej mocy ssącej – idealnie się sprawdza w czyszczeniu tapicerek, a także dzianin. Jest ponadto idealnym rozwiązaniem do wyciągania brudu z trudnodostępnych szczelin i kurzu z najdalszych zakamarków Twojego domu.

  Dla jeszcze lepszego efektu Odkurzacz Handy Force RBT został wyposażony w efektywną i skuteczną obrotową turboszczotkę, która jeszcze skuteczniej zbiera z podłogi wszelkie nieczystości, a także ukryty w dywanach kurz.

  dodatkowo, specjalna lampka doświetlająca ułatwi wygodne odkurzanie pod meblami, a także pozwoli na dostrzeżenie niewidocznych na pierwszy rzut oka okruchów genialny w dodatku do mebli za pomocą wielofunkcyjnej, niedługiej dyszy z zestawu, prosto odkurzysz zabrudzone meble.

  Szczoteczka została wytwarzana z miękkiego i rozciągliwego włosia, dzięki temu nie porysujesz delikatnych powierzchni. Ergonomia ma znaczenie użycie specjalnej konstrukcji sprawia, iż jest komfortowy i lekki w użyciu choćby przy długim sprzątaniu.

  w dodatku, nietrudny w czyszczeniu zbiornik na zanieczyszczenia, gdzie za pomocą jednego guzika, pozbędziesz się skatalogowanych w trakcie sprzątania śmieci – bez bezpośredniego kontaktu z zawartością.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

2754 red force marki Ariete

2754 red force marki Ariete Najniższa Cena Online

2754 red force marki Ariete - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: 2754 red force marki Ariete
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący kolor:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01;Możliwość używania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:3,5 l;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony Najniższa Cena Online

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy nad wyraz poręczny sprzęt usprawniający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd również nazwa cyklon) - wszystko po to,produktywnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Gwarantuje to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w bardzo korzystną klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy niezwykle niedużo miejsca do przechowywania.

  zastosowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Genialnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co zezwala na swobodne sprzątanie.

  W zestawie wyszukasz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do i końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Skuteczność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa produktywności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz nowoczesnego i wysmakowanego wzornictwa towar wyróżnia podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki potężnemu silnikowi cyklonowemu oraz załączonym do zestawu akcesoriom - genialnie nadaje się do czyszczenia podłóg i dywanów oraz szczelin i innych trudno przystępnych powierzchni.

  Jest bardzo sprężysty w działaniu, praktyczny i wszechstronny. Zaopatrzony w wyjmowany i nietrudny w czyszczeniu pojemnik na skażenia, długi oraz zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący choćby najdrobniejszy pył.

  zastosowana technikaW odkurzaczu został zaimplementowany efektywny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który zapewnia roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. Dodatkowo, urządzenie jest zaopatrzone w zaawansowany filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt wspaniały dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania , a także umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, iż jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zapewnia dodatkowy komfort pracy oraz pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie funkcjonalnyZastosowana kompozycja 2w1 sprawia, iż odkurzacz pionowy można łatwo przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, stanie na wysokości zadania wspaniale przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli oraz czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi i możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i z łatwością wyszuka swój kąt po zakończonej pracy.

  wyposażony w prosty do czyszczenia zbiornik na skażenia oraz filtr powietrza przypasowany do mycia pod bieżącą wodą.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Niceboy. Ranking TOP10 modeli

Ariete Odkurzacz bezprzewodowy art 2474 czerwony (8003705115378)

Ariete Odkurzacz bezprzewodowy art 2474 czerwony (8003705115378) Najniższa Cena Online

Ariete Odkurzacz bezprzewodowy art 2474 czerwony (8003705115378) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete Odkurzacz bezprzewodowy art 2474 czerwony (8003705115378)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy marki ARIETE o obszerności akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych zanieczyszczeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz wyposażony w zmywalny filtr. Objętość zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz wyposażony we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, ma blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz świetnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  niezwykle prosta obsługa i wysoka skuteczność luźną pracę, a także łatwość w dotarciu choćby trudno przystępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swoim domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Ariete opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Ariete cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Ariete,
 • odkurzacze domowe Ariete jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Ariete, odkurzacz domowy Ariete cena, opinie o odkurzaczach domowych Ariete, ranking odkurzaczy domowych Ariete

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *