Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Ariete. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Ariete,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Ariete. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Ariete, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Ariete 2757

Ariete 2757 Najniższa Cena Online

Ariete 2757 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2757
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ARIETE 2757 to bezworkowy odkurzacz pionowy 2w1 (ręczny, a także podłogowy) o mocy 120 W, dzięki któremu będziesz w stanie wyczyścić nie tylko podłogi,jeszcze kanapy, łóżka i mnóstwo innych miejsc, do których zwykły odkurzacz nie dociera.

Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  praktycznY I PROSTY W OBSŁUDZE Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy nad wyraz użyteczny sprzęt ułatwiający nam prędkie dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technikę cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to,efektywnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.

  objętość pojemnika wynosi 0,8 litra. Gwarantuje to dłuższą pracę. DOTRZE W KAŻDE ZAKAMARKI Odkurzacz dwa w jednym, dzięki temu uzyskujesz w jednej cenie dwa rozwiązania. Odkurzacz ma możliwość odczepienia od głównej pionowej podstawy, co daje Ci mały podręczny sprzęt umożliwiający odkurzanie w trudno dostępnych miejscach.

  Należy do klasy A+, co oznacza iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. KLASA I MOC Odkurzacz wpisuje się w szczególnie korzystną klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh.

  Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy bardzo niewiele miejsca do przechowywania. Zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować unikatową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza.

  doskonale pasuje dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co pozwala na swobodne sprzątanie. W pakiecie odszukasz specjalistyczną szczotkę dedykowaną do podłóg i dywanów, szczotkę do , a także końcówkę szczelinową.

  Moc urządzenia wynosi 600 W. Sprawność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A. AKCESORIA W komplecie odszukasz między innymi wyjątkową szczotkę do dzianin, która pozwoli CI na odświeżenie tapicerki z wszelkich okruszków pozostawionych na jej powierzchni.

  ponadto warto pamiętać o wmontowanym filtrze HEPA10, który rozprawi się wydajnie z drobnoustrojami, bakteriami i wszystkimi drobinkami kurzu. Rewelacyjnie nadaje się dla alergików. Filtr HEPA można śmiało oczyścić pod strumieniem bieżącej wody, nadaje się do wielokrotnego użytkowania..

  MAGIA W TWOIM DOMU idealnie oczyści równocześnie podłogi, jak i każdy dywan. W kilka chwil odświeżysz swoje mieszkanie i zadbasz o nienaganną czystość. To wszystko dzięki technologii cyklonowej oraz świetnemu filtrowi HEPA, który wydajność na twardych powierzchniach klasy A....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2754

Ariete 2754 Najniższa Cena Online

Ariete 2754 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2754
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący kolor:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;rodzaj worka:pojemnik;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Ariete 2752

Ariete 2752 Najniższa Cena Online

Ariete 2752 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2752
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:5 litrów;Poziom głośności:70 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:papierowy;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Ariete 2758

Ariete 2758 Najniższa Cena Online

Ariete 2758 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2758
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Ariete 2718

Ariete 2718 Najniższa Cena Online

Ariete 2718 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2718
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean Twój nowy pomocnik w odkurzaniu Usiądź komfortowo i pozwól automatycznemu odkurzaczowi Ariete 2718/31 XClean posprzątać Twój dom! Przekonaj się, iż XClean to Twój najkorzystniejszy pomocnik w domu.

  zaimplementowane technologie pozwalają na robotowi skrupulatne odkurzenie Twojej życiowej przestrzeni, nie pomijając nawet trudno dostępnych miejsc. XClean to inteligentne urządzenie, które samodzielnie odkurzy wszystkie powierzchnie, uwalniając Twój dom od kurzu, sierści i drobnoustrojów.

  Wybierz jeden z trybów odkurzania i ciesz się połyskującymi podłogami! XClean wyposażony został w bardzo efektywną baterię litową o pojemności 2400 mAH, która zagwarantuje nawet do 120 minut samodzielnego odkurzania!

  Po zakończonym cyklu sprzątania, urządzenie samoczynnie wraca do bazy ładującej i po niespełna czterech godzinach jest znów gotowe do pracy! XClean to nie tylko odkurzacz. Nieszablonowy design pasuje do każdego wnętrza i wyróżnia jego wyjątkowość Precyzja działania w ciszy Odkurzacz automatyczny Ariete 2718/31 XClean oprócz swej wielkiej sprawności w sprzątaniu, jest bardzo cichy.

  Może być więc stosowany o każdej porze dnia i nocy, bez zakłócania Twojego spokoju i rutynowych zajęć. Jeśli jednak chcesz, aby odkurzacz rozpoczął pracę po Twoim wyjściu z domu, wystarczy, że ustawisz harmonogram sprzątania poprzez opóźnienie startu.

  Odkurzanie nie stanowi dla robota XClean żadnego problemu. Porusza się po domu, usuwając zanieczyszczenia wyjątkowo starannie nawet z pozornie niedostępnych miejsc dzięki pokaźnej sile ssania i specjalnie zaprojektowanym bocznym szczotkom.

  Sprząta bez przeszkód! Odkurzacz samoczynny Ariete 2718/31 XClean poradzi sobie z każdą przeszkodą – wszystko to za sprawą zainstalowanych czujników antykolizyjnych, a także czujników wysokości, które umożliwiają inteligentne sprzątanie.

  Urządzenie nie spadnie ze schodów, ominie przeszkody, nie obije mebli i bez żadnego problemu przejedzie poprzez próg, czy wjedzie na dywan lub matę w pokoju dziecięcym – kontynuując przy tym samodzielne odkurzanie.

  Pełna zdalna kontrola Dla Twojej pełnej wygody i komfortu, możesz sterować odkurzaczem za pomocą instynktownego pilota. Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean ponadto czytelny wyświetlacz LED i możliwość uruchamiania trybów sprzątających bezpośrednio na urządzeniu.

  Po zakończeniu sprzątania, robot wraca do bazy ładującej, która dba o kondycję i żywotność baterii. Odkurza tak jak Ty chcesz! Odkurzacz Ariete 2718/31 XClean zaimplementowane zróżnicowane tryby sprzątania: automatyczny, wzdłuż ścian oraz punktowy.

  Możesz dzięki czemu odkurzyć cały dom albo tylko te miejsca, na których najszczególniej Ci zależy. System automatyczny posprząta całe mieszkanie, wykorzystując ruchy okrężne, adekwatnie przesuwając się po pomieszczeniach Twojego domu.

  Xclean to idealny pomocnik w kuchni – tryb SPOT (punktowy) prędko usunie z podłogi rozsypane podczas gotowania przyprawy, skupia się na brudnym obszarze, spiralnie poruszając się po podłodze. Od...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szare do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy marki ARIETE o obszerności akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych zanieczyszczeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz wyposażony w zmywalny filtr. Objętość zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz wyposażony we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, ma blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz świetnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  niezwykle prosta obsługa i wysoka skuteczność luźną pracę, a także łatwość w dotarciu choćby trudno przystępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swoim domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....


Ariete 2711

Ariete 2711 Najniższa Cena Online

Ariete 2711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2711
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ariete Briciola 2711 perfekcyjny porządek Cenisz sobie porządek, lecz brakuje Ci czasu na zadbanie o niego w Twojej przestrzeni? Nic prostszego z robotem sprzątającym Ariete Briciola 2711.

  Nasz odkurzacz dosłownie i w przenośni posprząta za Ciebie. Odkurzacz bezprzewodowy, moc 25 W, pilot, prędkość 33 cm/sek., 6 programów, czas pracy 1,5 h, czas ładowania 3,5 h. Wzornictwo Masz już dość obszernych i nieporęcznych odkurzaczy? My także, dlatego stawiamy na minimalizm formy i na elegancję.

  Kto powiedział, iż odkurzacz musi być obszerny i brzydki? uwielbiasz otaczać się spektakularnymi przedmiotami? prawidłowo trafiłeś, mały funkcjonalny, a w dodatku niezwykle wyszukany robot sprzątający Ariete Briciola 2711 czeka już na Ciebie.

  Inspiracje Znacie taki widok? Co powiesz na to, iż nie będziesz już musiał w ten sposób dbać o zachowanie porządku? Koniec z udręką, nasz wspaniały odkurzacz zrobi to za Ciebie. Myślisz, że to niemożliwe aby sprzątanie stało się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.

  Już dziś możesz się o tym przekonać. Robot sprzątający Ariete Briciola 2711 ma do dyspozycji 6 programów, dzięki którym poczujesz się jak królowa bądź król we własnym domu. Czyż to nie cudowne? Magia w Twoim domu Chcesz zadbać o czystość w swoim domu dla swoich bliskich? To nic prostszego dzięki robotowi sprzątającemu Ariete Bricola 2711.

  Nasz odkurzacz posiad specjalny filtr HEPA, który idealnie komponuje się z pracą naszego urządzenia. Czy wiesz, że filtr HEPA stworzyło NASA w celu ochrony przed promieniowaniem radioaktywnym, z czasem zaczęto go wykorzystywać w sprzętach gospodarstwa domowego jak między innymi odkurzaczach.

  zalety: - Filtr HEPA potrafi zatrzymać na swej powierzchni pierwotniaki, bakterie czy wirusy, dzięki temu powietrze w Twoim domu będzie czystsze a co najważniejsze zdrowsze dla Ciebie i Twoich bliskich.

  -Oszczędzasz czas na swoje przyjemności - czas pracy do 90 minut -wbudowany czujnik antykolizyjny i krawędzi, dzięki czemu nie zderza się z meblami czy innymi urządzeniami, w dodatku urządzenie nie spadnie ze schodów - pojemność zbiornika na kurz to aż 0,5 litra co zezwala na dłuższa pracę odkurzacza bez konieczności opróżniania zbiornika -komfortowe sterowanie urządzeniem przy pomocy pilota pozwala na delektowanie się wolnym czasem, kiedy on pracuje.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe RoboJet. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Ariete opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Ariete cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Ariete,
 • odkurzacze domowe Ariete jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Ariete, odkurzacz domowy Ariete cena, opinie o odkurzaczach domowych Ariete, ranking odkurzaczy domowych Ariete

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *