Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Ariete. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Ariete,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Ariete. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Ariete, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

2754 red force marki Ariete

2754 red force marki Ariete Najniższa Cena Online

2754 red force marki Ariete - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: 2754 red force marki Ariete
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący kolor:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01;Możliwość używania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:3,5 l;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Ariete Red Silent 2752/1 700W (8003705115361)

Ariete Red Silent 2752/1 700W (8003705115361) Najniższa Cena Online

Ariete Red Silent 2752/1 700W (8003705115361) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete Red Silent 2752/1 700W (8003705115361)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:5 l;Poziom głośności:70 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:papierowy;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:klasyczny;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Odkurzacz bezworkowy ARIETE 2761 Handy Force ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___, kolor czerwony

Odkurzacz bezworkowy ARIETE 2761 Handy Force ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___, kolor czerwony Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy ARIETE 2761 Handy Force ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy ARIETE 2761 Handy Force ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2w1 Ręczny 600W Lekki Handy Force o mocy 600 W jest najnowszą generacją lekkich i ergonomicznych odkurzaczy z silnikiem cyklonowym o konkretnej mocy ssania. To nowe urządzenie sygnowane marką Ariete jest lekkie, użyteczne i zaprojektowane tak, żeby zapewnić maksymalną sprężystość wykorzystywania.

  Zużywa tylko 19,9 kWh energii rocznie, a dzięki licznym akcesoriom, artykuł ma wyśmienite użycie w czyszczeniu dywanów i podłóg i w pozbywaniu się brudu ze szczelin, i innych najtrudniejszych do wysprzątania powierzchni.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 600W Roczne zużycie energii: poniżej 19,9 kWh Klasa energetyczna: A+ rodzaj odkurzacza: Cyklonowy 2 w 1 (pionowy + podręczny): ✔ Bezworkowy: ✔ System filtracji HEPA: ✔ dostosowywana wysokość: ✔ Włącznik/Wyłącznik: ✔ objętość zbiornika na zanieczyszczenia: 0,5 l Długość kabla: 5m Waga: 2,24 kg Producent: De'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete Cała moc odkurzania Handy Force o mocy 600 W jest najnowszą generacją lekkich i ergonomicznych odkurzaczy z silnikiem cyklonowym o konkretnej mocy ssania.

  To świeże urządzenie sygnowane marką Ariete jest lekkie, poręczne i zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność używania. Zużywa tylko 19,9 kWh energii rocznie, a dzięki licznym akcesoriom, artykuł ma perfekcyjne wykorzystanie w czyszczeniu dywanów i podłóg oraz w pozbywaniu się brudu ze szczelin, , a także innych najtrudniejszych do wysprzątania powierzchni.

  solidny ale oszczędny zaopatrzony w silnik cyklonowy, o mocy 600 W solidną siłę ssania gwarantując jednocześnie minimalne zużycie energii na poziomie 19,9 kWh rocznie. Wysoka produktywność, pozwala na luźne posprzątanie całego mieszkania, a wyciągnięcie okruszków i brudu z dywanu – przestaje być problemem.

  Uniwersalny Dzięki licznym akcesoriom i wysokiej mocy ssącej – doskonale się sprawdza w czyszczeniu tapicerek, a także dzianin. Jest dodatkowo nieprzeciętnym rozwiązaniem do wydobywania brudu z trudnodostępnych szczelin, a także kurzu z najdalszych zakamarków Twojego domu.

  Ergonomia ma znaczenie użycie specjalnej konstrukcji sprawia, że jest komfortowy i lekki w użyciu nawet przy długim sprzątaniu. Ponadto, prosty w czyszczeniu zbiornik na skażenia, gdzie przy pomocy jednego guzika, pozbędziesz się zebranych podczas sprzątania śmieci – bez bezpośredniego kontaktu z zawartością.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz Autonomiczny Ariete 2718/1 bat. 2400mAH, 4057

Odkurzacz Autonomiczny Ariete 2718/1 bat. 2400mAH, 4057 Najniższa Cena Online

Odkurzacz Autonomiczny Ariete 2718/1 bat. 2400mAH, 4057 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Autonomiczny Ariete 2718/1 bat. 2400mAH, 4057
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean Twój nowy pomocnik w odkurzaniu Usiądź komfortowo i pozwól automatycznemu odkurzaczowi Ariete 2718/31 XClean posprzątać Twój dom! Przekonaj się, iż XClean to Twój najkorzystniejszy pomocnik w domu.

  zaimplementowane technologie pozwalają na robotowi skrupulatne odkurzenie Twojej życiowej przestrzeni, nie pomijając nawet trudno dostępnych miejsc. XClean to inteligentne urządzenie, które samodzielnie odkurzy wszystkie powierzchnie, uwalniając Twój dom od kurzu, sierści i drobnoustrojów.

  Wybierz jeden z trybów odkurzania i ciesz się połyskującymi podłogami! XClean wyposażony został w bardzo efektywną baterię litową o pojemności 2400 mAH, która zagwarantuje nawet do 120 minut samodzielnego odkurzania!

  Po zakończonym cyklu sprzątania, urządzenie samoczynnie wraca do bazy ładującej i po niespełna czterech godzinach jest znów gotowe do pracy! XClean to nie tylko odkurzacz. Nieszablonowy design pasuje do każdego wnętrza i wyróżnia jego wyjątkowość Precyzja działania w ciszy Odkurzacz automatyczny Ariete 2718/31 XClean oprócz swej wielkiej sprawności w sprzątaniu, jest bardzo cichy.

  Może być więc stosowany o każdej porze dnia i nocy, bez zakłócania Twojego spokoju i rutynowych zajęć. Jeśli jednak chcesz, aby odkurzacz rozpoczął pracę po Twoim wyjściu z domu, wystarczy, że ustawisz harmonogram sprzątania poprzez opóźnienie startu.

  Odkurzanie nie stanowi dla robota XClean żadnego problemu. Porusza się po domu, usuwając zanieczyszczenia wyjątkowo starannie nawet z pozornie niedostępnych miejsc dzięki pokaźnej sile ssania i specjalnie zaprojektowanym bocznym szczotkom.

  Sprząta bez przeszkód! Odkurzacz samoczynny Ariete 2718/31 XClean poradzi sobie z każdą przeszkodą – wszystko to za sprawą zainstalowanych czujników antykolizyjnych, a także czujników wysokości, które umożliwiają inteligentne sprzątanie.

  Urządzenie nie spadnie ze schodów, ominie przeszkody, nie obije mebli i bez żadnego problemu przejedzie poprzez próg, czy wjedzie na dywan lub matę w pokoju dziecięcym – kontynuując przy tym samodzielne odkurzanie.

  Pełna zdalna kontrola Dla Twojej pełnej wygody i komfortu, możesz sterować odkurzaczem za pomocą instynktownego pilota. Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean ponadto czytelny wyświetlacz LED i możliwość uruchamiania trybów sprzątających bezpośrednio na urządzeniu.

  Po zakończeniu sprzątania, robot wraca do bazy ładującej, która dba o kondycję i żywotność baterii. Odkurza tak jak Ty chcesz! Odkurzacz Ariete 2718/31 XClean zaimplementowane zróżnicowane tryby sprzątania: automatyczny, wzdłuż ścian oraz punktowy.

  Możesz dzięki czemu odkurzyć cały dom albo tylko te miejsca, na których najszczególniej Ci zależy. System automatyczny posprząta całe mieszkanie, wykorzystując ruchy okrężne, adekwatnie przesuwając się po pomieszczeniach Twojego domu.

  Xclean to idealny pomocnik w kuchni – tryb SPOT (punktowy) prędko usunie z podłogi rozsypane podczas gotowania przyprawy, skupia się na brudnym obszarze, spiralnie poruszając się po podłodze. Od...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Ariete Odkurzacz pionowy 2764 evo

Ariete Odkurzacz pionowy 2764 evo Najniższa Cena Online

Ariete Odkurzacz pionowy 2764 evo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete Odkurzacz pionowy 2764 evo
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Specyfikacja
  wskazane przez eksperta
  • Czas pracy Nie dotyczy
  • Napięcie akumulatora Nie dotyczy
  • Odłączany odkurzacz ręczny Tak
  • objętość pojemnika na kurz 0.8 l
  • Tryb pracy Bez funkcji mycia
  artykuł
  producent Ariete
  Kod producenta 2764 Evo
  EAN 8030915456595
  informacje Podstawowe
  Model 2764 Evo
  rodzaj odkurzacza Bezworkowe
  odcień Czarny
  Funkcje
  Tryb pracy Bez funkcji mycia
  technologiczne
  objętość pojemnika na kurz 0.8 l
  Zasięg pracy 5 m
  Poziom hałasu 80 dB
  Praca bezprzewodowa
  Czas pracy Nie dotyczy
  Czas ładowania Nie dotyczy
  Fizyczne
  Wysokość Brak danych
  Szerokość Brak danych
  Głębokość Brak informacji
  Waga Brak informacji

Ariete Odkurzacz 2723 digital lithium arancio

Ariete Odkurzacz 2723 digital lithium arancio Najniższa Cena Online

Ariete Odkurzacz 2723 digital lithium arancio - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete Odkurzacz 2723 digital lithium arancio
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ariete 2723 DIGITAL LITHIUM ARANCIO Rewolucja w odkurzaniu Marzenie o komfortowym odkurzaniu jest teraz w zasięgu ręki. Jeżeli masz już dość plączącego się przewodu Twojego odkurzacza, a wyciąganie go z szafy przed każdym sprzątaniem nie sprawia Ci przyjemności, postaw na bezprzewodowy pionowy odkurzacz Ariete 2723 DIGITAL LITHIUM ARANCIO! W kilka sekund możesz zamienić go w odkurzacz podręczny, wspaniały do kuchni czy samochodu. Zabieraj go ze sobą wszędzie tam, gdzie Ci trzeba. Na jednym naładowaniu baterii możesz bez problemu odkurzyć choćby ponad 100-metrową powierzchnię, a dostatek dołączonych akcesoriów nie ogranicza Cię tylko do sprzątania podłóg. Zapraszamy do świata wygodnego i bezprzewodowego odkurzania – z bezprzewodowym odkurzaczem Ariete usuń skażenia z półek, kanap i krzeseł, schodów czy sufitów i wszelkich innych trudno dostępnych miejsc. Możesz postawić go przy ścianie albo powiesić na dołączonym uchwycie, w którym zamocujesz w dodatku akcesoria. Technologiczne arcydzieło Odkurzacz Ariete 2723 DIGITAL LITHIUM ARANCIO postępowy cyfrowy silnik zagwarantuje niezwykle dużą moc ssania, dwukrotnie większą aniżeli w charakterystycznych modelach, a jego dostosowywana podwójna moc daje Ci gwarancję produktywnego sprzątania. Potrójny system filtracji gwarantuje czyste powietrze w Twoim domu. Połączenie filtrów: dzianinowego, metalowego i HEPA z cyklonową pracą zatrzymuje niemal 100% najdrobniejszych cząstek i uwalnia powietrze pozbawione zanieczyszczeń. Odkurzacz Digital Lithium Arancio wyekwipowany jest w sprawny akumulator litowo-jonowy o napięciu 22,2V,proces odkurzania trwał bez przerwy aż do niemal 40 minut. Nie musisz już martwić się, że urządzenie rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie - odkurzacz wyposażony jest w ledowy wskaźnik naładowania baterii, dzięki któremu możesz zaplanować sprzątanie. Przycisk włączania/wyłączania znajduje się w rękojeści odkurzacza, co potęguje wygodę używania. Odkurzacz do zadań specjalnych Odkurzacz Ariete 2723 DIGITAL LITHIUM ARANCIO został zaprojektowany tak,bez problemu wyczyścić cały Twój dom. Dzięki rozmaitym końcówkom skrupulatnie odkurzysz nie tylko podłogi i dywany,ponadto pozbędziesz się sierści pupila, pajęczyn, czy kurzu z najwyższych szafek czy sufitu w Twoim domu. W skład urządzenia wchodzą: Obrotowa turboszczotka z podświetleniem LED Specjalna szczotka z wałkiem i podświetleniem LED do miękkich podłóg, takich jak parkiet, delikatne drewno czy marmur Turboszczotka do usuwania sierści Końcówka szczelinowa do sprzątania trudno dostępnych miejsc Końcówka do tekstyliów wygodny uchwyt do powieszenia odkurzacza oraz akcesoriów Bezlitosny dla kurzu i delikatny dla podłóg Odkurzacz pionowy Ariete 2723 DIGITAL LITHIUM ARANCIO brotowa turboszczotka zaopatrzona jest w podświetlenie LED, dzięki któremu nie przeoczysz już żadnego okruszka na podłodze. Jeśli chcesz otoczyć specjalną opieką unikatowe podłogi w Twoim domu, takie jak marmur czy drewno, użyj delikatnej...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eta. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Ariete opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Ariete cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Ariete,
 • odkurzacze domowe Ariete jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Ariete, odkurzacz domowy Ariete cena, opinie o odkurzaczach domowych Ariete, ranking odkurzaczy domowych Ariete

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *