Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy akumulatorowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy akumulatorowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] Odkurzacze domowe akumulatorowe do 1000 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi akumulatorowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Bosch BBH3ALL28

Bosch BBH3ALL28 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ALL28 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ALL28
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy pionowy Bosch BBH3ALL28Wszechstronność dzięki funkcjonalności 2w1. Zintegrowane akcesoria zawsze pod ręką gwarantujące maksymalną elastyczność i proste odkurzanie. Technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i wydajności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie.

  zawsze w zasięgu ręki: uzupełniające, wszechstronne akcesoria w poręcznym schowku w obudowie urządzenia. Elektroszczotka AllFloor PowerBrush z podświetleniem LED: błyskawicznie i z łatwością czyści wszystkie rodzaje podłóg dzięki ruchomemu przegubowi.

  Sprzątanie na każdym poziomie: załączone akcesoria pozwalają polikwidować wszelkie zabrudzenia od podłogi aż po sufit, a choćby w samochodzie. Wygodna funkcjonalność 2w1: odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej rozciągliwości NAJWAŻNIEJSZE parametryOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu2 stopnie mocyFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.Pojemnik na kurz: wymiar LCzas ładowania: 4-5 godzinEkstra długi czas pracy do 55 minSsawka kombi 2w1: szczotka niepokaźna / ssawka do tapicerki technologia litowo- jonowa BoschTechnologia litowo-jonowa Bosch została potwierdzona w dziedzinie elektronarzędzi i stała się synonimem wysokiej efektywności i długiej żywotności akumulatorów.

  znamionuje się długim czasem pracy i niedługim cyklem ładowania. Zintegrowane akcesoria - za każdym razem pod ręką. Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów! Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia.

  Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Elektroszczotka AllFloor PowerBrush z podświetleniem LED. Każdy dom jest unikatowy. Zmotoryzowana szczotka AllFloor PowerBrush gwarantuje widoczne rezultaty odkurzania wszystkich podłóg, w tym parkietu, dywanów i płytek.

  Dzięki diodom LED wyczyścisz choćby najciemniejsze zakamarki. W celu uzyskania prędkich rezultatów sprzątania działa przy wysokich obrotach (do 4000 obr./min). Sprzątanie na każdym poziomie. Podłoga, tapicerka, sufit a nawet wnętrze samochodu.

  Odkurzanie na każdym poziomie - od podłogi aż po sufit, jest teraz realne. Do odkurzacza załączono przydatne akcesoria, które pozwalają odkurzyć wszelkiego typu podłogi, a także inne powierzchnie, takie jak stoły, tapicerkę, a nawet wnętrze samochodu.

  Funkcjonalność 2w1 - dla maksymalnej rozciągliwości.Odkurzacz może być po prostu wykorzystywany samodzielnie, bez żadnych akcesoriów. Moduł ręczny jest nietrudny w użyciu i obsłudze, z ergonomicznie umieszczonym włącznikiem zasilania i słusznym wyważeniem.

  Odkurzacz idealnie nadaje się na dodatek do prędkiego sprzątania stołów, krzeseł i sof albo do odkurzania trudno przystępnych miejsc, takich jak szuflady i przestrzenie pod meblami. Nawet pojemnik na kurz i filtr można z łatwością wyjąć i opróżnić.

  Łatwy do odstawiania Dzięki smukłej konstrukcji bezprzewodowy odkurzacz może zmieścić się w każdym narożniku albo niszy. Można go również odstawić w pozycji pionowej, co jest zaletą, gdy robisz sobie krótką przerwę od odkurzania lub gdy ładujesz urządzenie.

  Łatwe i prędkie czyszczenie wałka elektroszczotki.Wałek elektroszczotki można z łatwością wyjąc w celu wyczyszczenia. Gwarantuje to nieprzeciętne rezultaty odkurzania zawsze. SPECYFIKACJA technicznASkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej efektywności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka AllFloor PowerBrush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka dla nieskomplikowanego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg.2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.KomfortCzyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki wyjątkowo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 55 minSsawka kombi 2w1: szczotka niepokaźna / ssawka do tapicerkiTeleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz: wymiar L.Czas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Ryobi R18SV7

Ryobi R18SV7 Najniższa Cena Online

Ryobi R18SV7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ryobi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ryobi R18SV7
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ryobi Odkurzacz Bezszczotkowy Akumulatorowy R18SV7


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze akumulatorowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy akumulatorowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe akumulatorowe do 1000 zł cena,
 • ranking z domowymi akumulatorowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe akumulatorowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 1000 zł, odkurzacz domowy akumulatorowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach akumulatorowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy akumulatorowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *