Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Adler. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Adler. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Adler,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Adler. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Adler, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Adler AD 7043

Adler AD 7043 Najniższa Cena Online

Adler AD 7043 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7043
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezworkowy odkurzacz ręczny Adler AD 7043

  Bezworkowy odkurzacz ręczny Adler AD 7043 sprawi, iż odkurzanie stanie się dużo wygodniejsze. Urządzenie spełni oczekiwania w czyszczeniu wielu pomieszczeń, jest przeznaczone do zróżnicowanego rodzaju podłóg.

  Dużą zaletą odkurzacza jest brak konieczności zmieniania worków i dotykania skatalogowanych nieczystości. AD 7043 został wyekwipowany w pojemnik na odpadki, starczy go jedynie zwolnić i nacisnąć przycisk uwalniania kurzu,ekspresowo i higienicznie pozbyć się skażeń. Następnie starczy przemyć zbiorniczek wodą i osuszyć.

  Pojemnik na odpadki ma pojemność 0,7 l, starczy na kilka cykli sprzątania. Odkurzacz został także wyposażony w trzy nakładki do czyszczenia: dyszę szczelinową, owalną szczotkę 2 w 1 i 1 szczotkę elektryczną. Dzięki wymiennym końcówkom można oczyścić panele, dywany i tapicerowane meble.

  Lampy LED przy szczotce ulepszoną kontrolę odkurzania, dzięki temu mamy pewność,zgromadzony został każdy okruszek.

  Jedno naładowanie urządzenia na stacji dokującej umożliwia odkurzanie do 28 minut. W komplecie znajduje się uchwyt ścienny, który pozwala na unieruchomienie odkurzacza w schowku czy garażu.

  SPECYFIKACJA:

  • Moc: 100 W
  • Maksymalna moc: 250 W
  • Maksymalny czas pracy: do 28 min
  • pojemność na kurz: 0,7L
  • Szczotka z lampami LED
  • Uchwyt ścienny
  • Stacja dokująca
  • waga netto: 2,3 kg
  • EAN: 5902934837071

  3 nakładki do czyszczenia:

  • Dysza szczelinowa,
  • Owalna szczotka 2 w 1
  • 1 szczotka elektryczna

Adler AD 7007

Adler AD 7007 Najniższa Cena Online

Adler AD 7007 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7007
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Adler AD 7007

  Pewnie, iż bez niego można żyć...Ale cóż to za życie...


  Jakie odkurzacze są najkorzystniejsze? Na takie pytanie jest nad wyraz ciężko odpowiedzieć, bo to, jaki odkurzacz będzie najlepszy właśnie dla Ciebie, to wyjątkowo subiektywne. Każdy oczekuje czegoś innego od swojego odkurzającego pomocnika. Jedni stawiają na cichą prace silnika, inni na dużo wymiennych końcówek. Dla jednych najważniejszą cechą będzie wymienny worek na kurz a drugich nic nie jest ważne, by tylko odkurzacz odkurzał. Odkurzacze posiadają zróżnicowaną moc, różną długość kabla, rozmaite szczotki do odkurzania. My proponujemy dziś państwu odkurzacz nowej generacji. Marka Adler jest gwarancją jego wykonania i skutecznego działania.


  Dlaczego polecamy odkurzacz Adler AD 7007? Bo to odkurzacz niezwykle ergonomiczny i estetyczny. Odkurza zakamarki nad wyraz skrupulatnie dzięki szczotce 3D, a także zespolonej szczotce do tapicerki ze ssawką szczelinową. Sprężyste kółka to płynna jazda odkurzacza, bez zarysowań po każdej powierzchni. Praktyczny uchwyt do przenoszenia i zwijacz kabla tylko polepszają komfort pracy z tym urządzeniem. Odkurzacz ma worek na kurz o pojemności 1,6 litra, a do tego, co jest szczególnie ważne, ma także wyraźny wskaźnik jego napełnienia. Wymienne filtry i zasięg pracy aż do 8 metrów sprawiają, iż to odkurzacz plasujący się na szczytach list sprzedażowych. Model odkurzacza AD 7007 uwielbiany jest za uniwersalność i wyjątkowo wysoką ergonomiczność.  Opis:
  Moc nom. 700 W
  Klasa energetyczna: A
  nowoczesna budowa silnika zapewniająca produktywność porównywalną do 3000W
  Zwijacz przewodu
  objętość worka na kurz: 1,6L
  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Regulacja mocy ssania w uchwycie węża
  Zespolona szczotka do tapicerki z ssawką szczelinową
  Szczotka 3D z wysuwanym włosiem
  Rury ssące o rozszerzonej średnicy
  Wskaźnik napełnienia worka na kurz
  Zasięg odkurzania 8m
  Miękkie kółka
  rozciągliwy wąż
  Wymienne filtry
  Zasilanie 230V ~50Hz
  *Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o dużej mocy ssania do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  wielka produktywność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga zarówno i czasu i energii, dlatego warto je jak najistotniej ułatwić. Odkurzacz pionowy to wspaniały sposób na prędkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszystkich rodzajów podłóg. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi wyśmienity wybór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe posiadają niemało zalet, lecz warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Przystępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma standardową konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik i pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to spora ulga dla osób, które posiadają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy z ochotą wybierają także posiadacze zwierzaków, prędko sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest wygodny, lekki, produktywny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten towar to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz stanowczo wydajny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to komfortowo odkurzyć każde pomieszczenie w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą wyróżniającą odkurzacz ADLER AD 7036 jest czujka cieplny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym iprzystępnym miejscu, co pozwala na szybkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca zapobiega przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy wygodnie odczepić za pomocą przycisku zwalniającego. Filtr i pojemnik na kurz o pojemności 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest przejrzysty, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to znakomity wybór.

  właściwości:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  zestaw 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i funkcjonalny  Specyfikacja technologiczna:
  Zasięg użytkowania 7m
  Moc maksymalna 800W
  objętość pojemnika na kurz 1,5L
  *Adler AD 7044

Adler AD 7044 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Clatronic. Ranking TOP10 modeli

Adler AD 7044 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7044
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprzątanie nie należy do naszych ulubionych obowiązków domowych. Jednak wyposażeni w stosowny sprzęt możemy prędko i efektywnie zadbać o czystość wszystkich pomieszczeń w domu albo mieszkaniu. Bezworkowy odkurzacz ręczny ADLER AD 7044 to urządzenie, które sprawi, że od dziś będziemy odkurzać częściej i to z uśmiechem!

  Odkurzacz ręczny- o czym warto wiedziećNajwiększą zaletą naszego odkurzacza jest to, iż jest w pełni przenośny. Bezprzewodowa kompozycja pozwoli zastosować go nawet na balkonie, tarasie czy choćby wewnątrz samochodu.

  Nie musimy martwić się szukaniem przystępnych gniazdek. Odłączana bateria, której jedno naładowanie umożliwia 40 minut ciągłej pracy to nowoczesny dodatek. Tyle czasu bez dwóch zdań wystarczy na posprzątanie kilku pokoi.

  Kolejną zaletą jest ponadto to, iż odkurzacz ten nie potrzebuje worków! Jedno naciśnięcie przycisku sprawia opróżnienie pojemnika na kurz i nie trzeba więcej brudzić rąk podczas podmiany worków. Starczy czyścić go po każdym odkurzaniu.

  Sam pojemnik ma pojemność 0,8 litra, dzięki temu komfortowo odkurzysz całe mieszkanie. Filtr HEPA zadba o to, by powietrze wydostające się z odkurzacza było pozbawione pyłków i innych alergenów. Dopełniające funkcje odkurzacza, które umilą nam sprzątanieMaksymalna moc urządzenia do 250 W powoduje,skategoryzowane zostaną wszystkie okruchy, piach i zanieczyszczenia i to bez większego wysiłku.

  Jeśli jednak w na powierzchni znajdują się skomplikowane do usunięcia zabrudzenia, wystarczy wcisnąć przycisk TURBO, który ekspresowo zmieni prędkość pracy urządzenia z niskiej na wysoką. Wszystkie przyciski tj.: przycisk zwalniania szczotki, przycisk zwalniania rury czy przycisk zwalniający akumulator znajdują się wprzystępnym miejscu.

  W zestawie odszukamyzróżnicowane rodzaje końcówek: elektro szczotkę, szczotkę do tapicerki 2 w 1 i długą końcówkę do odkurzania szczelin. Dzięki nim bez problemu zadbamy o czystość dywanu, wykładziny, podłogi PCV czy paneli, jak i mebli czy nawet półek z książkami.

  Szczotka zaopatrzona została w oświetlenie LED, więc z pewnością dotrzemy do każdego zakamarka choćby pod kanapą czy fotelem. Uchwyt ścienny pozwoli za to na komfortowe przechowywanie odkurzacza w schowku.


Adler AD 7041

Adler AD 7041 Najniższa Cena Online

Adler AD 7041 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7041
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dbanie o czystość to ważny punkt na liście naszych domowych obowiązków. Niejednokrotnie szukamy więc sprzętów, które przyśpieszą i ułatwią nawet codzienne odkurzanie. Dlatego warto zainteresować się odkurzaczem ADLER AD 7041, który pomoże nam zapanować nad porządkiem w naszym mieszkaniu albo domu. To profesjonalne urządzenie o wysokiej klasie efektywności, które pozwoli nam komfortowo odkurzyć każdy pomieszczenie i zadbać o czystość rozmaitych rodzajów podłóg.

  szczególnie cichy odkurzacz marki Adler

  Odkurzacz kojarzy nam się typowo z urządzeniem, które hałasuje podczas pracy. Nasz model jednak znamionuje niski poziom natężenia dźwięku do 74 decybeli, dzięki czemu możemy sprzątać o każdej porze dnia bez narażenia się naszym sąsiadom. Równocześnie klasa energetyczna A, a także maksymalna moc urządzenia do 2300 W powodują, iż odkurzacz momentalnie zbierze nawet pokaźniejsze zanieczyszczenia. Długi wąż, a także teleskopowa rura pozwalają wyczyścić podłogi w zasięgu 7 metrów. Umieszczone wprzystępnym miejscu przyciski do otwierania pojemnika na kurz i usuwania filtra umożliwiają prędkie zamiany zużytych składników. Przycisk zwijacza kabla ułatwia zachowanie niezbędnej nam długości przewodu i chroni przed jego plątaniem. Gumowe kółka i uchwyt do przenoszenia odkurzacza pomagają w prędkim przenoszeniu urządzenia z miejsca na miejsce. Natomiast drobny rozmiar sprzyja jego przechowywaniu w szafie, szafce czy nawet pod łóżkiem.

  najkorzystniejszy odkurzacz dla alergików

  Największą zaletą poza wysokiej jakości wykonaniem jest także fakt, że odkurzacz ten jest wyjątkowo bezpieczny dla alergików. Odznacza się skalą reemisji kurzu klasy A, co oznacza,podczas sprzątania w wylotowym strumieniu wydobywającym się z odkurzacza znajduje się jedynie 0.02% zgromadzonych wcześniej skażeń. Taka klasa oznacza ograniczenie konieczności zakupu dodatkowych oczyszczaczy powietrza, które usuwają roztocza, grzyby czy pleśń, ponieważ urządzenie wyposażone zostało w odpowiedni filtr antyalergiczny HEPA. W dodatku odkurzacz ten cechuje się wysoką klasą produktywności odkurzania zarówno podłóg twardych, jak i dywanów (klasa A w obu kategoriach). Co to oznacza? Przy minimalnej ilości ruchów szczotką odkurzacz likwiduje cały kurz z podłóg twardych i minimum 91% kurzu z dywanów. To znakomite urządzenie dla osób ceniących porządek w domu przy niewiele znaczącym nakładzie pracy. Taki odkurzacz świetnie stanie na wysokości zadania również, jeśli w domu mieszkają dzieci lub zwierzęta.

  informacje technologiczne odkurzacza

  Super cichy

  Klasa energetyczna A

  Odkurzanie podłogi twardej klasy A

  Klasa czyszczenia dywanów A

  Klasa reemisji kurzu A

  Głośność: 74 dB

  Zasięg 7 m

  Filtr Hepa

  Uniwersalna szczotka czyszcząca 2 w 1

  Końcówka płaska do listw

  Szczotka do dywanów

  Wskaźnik zapełnienia worka

  Metalowa rura teleskopowa

  Zwijacz kabla

  Opcja parkowania

  Moc: 700 W

  Maksymalna moc: 2300 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe automatyczne. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Adler opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Adler cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Adler,
 • odkurzacze domowe Adler jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Adler, odkurzacz domowy Adler cena, opinie o odkurzaczach domowych Adler, ranking odkurzaczy domowych Adler

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *