Rankingi Odkurzaczy Ogrodowych

Najlepsze odkurzacze do liści Karcher. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ogrodowy Karcher. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy ogrodowych Karcher,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy do liści.

[TOP10] Odkurzacze do liści Karcher. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami do liści Karcher, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 36 V BLV 36-240 Battery (1.444-170.0), 1.444-170.0

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 36 V BLV 36-240 Battery (1.444-170.0), 1.444-170.0 Najniższa Cena Online

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 36 V BLV 36-240 Battery (1.444-170.0), 1.444-170.0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Kärcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Kärcher Odkurzacz ogrodowy 36 V BLV 36-240 Battery (1.444-170.0), 1.444-170.0
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz do liści Kärcher BLV 36-240 Battery 1.444-170.0Odkurzacz do liści Kärcher BLV 36-240 to najmocniejsze urządzenie z linii BLV o wielu funkcjach: zasysa, wydmuchuje i rozdrabnia odpady ogrodowe równocześnie świeże, jak i mokre.

  Wszystko to dzięki imponującej mocy przepływu powietrza, którą można w dodatku regulować w zależności od wykorzystania.solidny odkurzacz do liści został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie pracy.

  Urządzenie zaopatrzone jest w słusznej wielkości worek na odpady i praktyczne funkcje, m.in. Odpinane rury ssące i nadmuchowe oraz rolki prowadzące. Odkurzacz zasilany jest produktywnym akumulatorem 36 V, który jest kompatybilny z platformą bateryjną Kärcher.Wersja bez akumulatora i ładowarki atrybuty i mocne strony2 tryby pracy: wydmuchu i odsysania, z funkcją jednoczesnego użycia.Wysoka prędkość w trybie wydmuchu 240 km/h.duża prędkość w trybie odsysania 130 km/h.produktywny i żywotny silnik bezszczotkowy.Regulacja szybkości w zależności od wykorzystania.Funkcja rozdrabniania.Odpinana dysza płaska dla skrupulatnego i punktowego sprzątania liści w stosy.słuszna objętość worka 45 litrów.Proste opróżnianie worka przy pomocy suwaka.Odpinane rury ssące i nadmuchowe dla redukcji masy urządzenia.Odpinane rolki prowadzące.Uchwyt oburęczny zapewniający doskonały rozkład masy i łatwą obsługę.słuszna waga i wymiary dla prostego manewrowania.przyjazne dla środowiska zasilanie akumulatorowe maksymalnie upraszczające pracę.mocna bateria 36 V z zaimplementowanym wyświetlaczem, kompatybilna z platformą bateryjną Kärcher.

  konkretny odkurzacz do liści BLV 36-240 przyda się w każdym ogrodzie. Oprócz liści eliminuje ścinki po przycinaniu krzewów i żywopłotu, wyrwane chwasty, skoszoną trawę, a także inne zielone odpadki, w tym mokre. Jest to realne dzięki dwóm trybom pracy, które można zastosować , a także wysokiej prędkości wydmuchu i odsysania generowanej poprzez sprawny silnik bezszczotkowy.

  ponadto moc można regulować w zależności od zastosowania - maksymalny czas pracy lub maksymalna moc. Odkurzacz do liści akumulatorowy zapewnia wygodną i wygodną pracę dzięki praktycznym funkcjom.

  Worek na odpady ma trafną pojemność 45 l, ponieważ jest na tyle pojemny, by ciągle nie przerywać pracy i go opróżniać, a z drugiej strony nie zwiększa dodatkowo masy odkurzacza. Co ważne, zasysane liście są natychmiast rozdrabniane.

  dzięki czemu odpady obniżają swoją pojemność i można je bezpośrednio zastosować do ściółkowania lub kompostu. Worek opróżnia się w nieskomplikowany sposób przy pomocy suwaka. Praktyczny odkurzacz zaopatrzony jest w odpinane rury ssące i nadmuchowe, które można demontować w celu redukcji wagi urządzenia i komfortowej pracy.

  Odczepiane są też rolki prowadzące. Z kolei uchwyt oburęczny zagwarantuje nadzwyczajny rozkład masy i łatwą obsługę. Przychylne dla środowiska zasilanie akumulatorowe nie emituje szkodliwych spalin i zapewnia swobodną pracę bez ograniczeń w każdym zakątku ogrodu.

  Odkurzacz do liści Kärcher zasilany jest wytrzymałą na wstrząsy i wilgoć baterią 36 V. Imponująca solidność i trwałość wynika z ochrony przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem, a także inteligentnego zarządzania temperaturą, choćby w trakcie wymagającej pracy.

  Co więcej, bateria ekran LCD oraz progresywną technikę Real Time. Użytkownik na bieżąco może sprawdzać aktualny stan baterii - pozostały czas pracy w minutach oraz procentową pojemność, zaś podczas ładowania - ilość minut do końca procesu.

  Akumulator jest kompatybilny z platformą bateryjną Kärcher 36 V. Jedna bateria do wielu sprzętów to funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia nieustanną pracę, upraszcza przechowywanie i daje oszczędności, ponieważ nie trzeba zawsze kupować sprzętu w pakiecie z baterią.

  wykorzystanie Wielofunkcyjny odkurzacz do liści Kärcher BLV 36-240 ma użycie do: usuwania liści, ścinek po przycinaniu krzewów i żywopłotu, chwastów po wyrwaniu, skoszonej trawy, a także innych zielonych odpadów (tryb odsysania), usuwania mokrych resztek po deszczu (tryb wydmuchu), usuwania odpadów z trudno przystępnych miejsc (tryb wydmuchu).

  informacje techniczneWersja bez akumulatora i ładowarkiRodzaj silnika: Silnik bezszczotkowyPrzycisk Turbo Boost: nieRegulacja prędkości: takPoziom hałasu podczas pracy (dB (A)): 104Prędkość w trybie wydmuchu (km/h): maks.

  240Prędkość w trybie odsysania (km/h): maks. 130Pojemność worka (l): 45Platforma bateryjna: Platforma bateryjna 36 VNapięcie (V): 36Wydajność na jednym ładowaniu - Tryb wydmuchu (m²): maks. 550 (2,5 Ah) / maks.

  1100 (5,0 Ah)produktywność na jednym ładowaniu - Tryb odsysania (l): maks. 75 (2,5 Ah) / maks. 150 (5,0 Ah)Czas pracy na jednym ładowaniu (min.): maks. 10 (2,5 Ah) / maks. 20 (5,0 Ah)Waga bez akcesoriów (kg): 4,2Waga z opakowaniem (kg): 6,4Wymiary (dł.

  x szer. X wys.) (mm): 1290 x 230 x 380WyposażenieWraz z odkurzaczem akumulatorowym do liści Kärcher BLV 36-240 w komplecie znajdują się:worek do odkurzacza do liści,odpinana dysz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze do liści Ikra. Ranking TOP10 modeli

Kärcher odkurzacz do liści 36 V LBL

Kärcher odkurzacz do liści 36 V LBL Najniższa Cena Online

Kärcher odkurzacz do liści 36 V LBL - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Kärcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Kärcher odkurzacz do liści 36 V LBL
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dmuchawa do liści Kärcher LBL 4 Battery (36 V) 1.445-150.0Dmuchawa do liści Kärcher LBL 4 to najszczególniejsze urządzenie z serii LBL. Idealnie sprawdza się do szybkiego i bezwysiłkowego porządkowania ogrodu i przestrzeni wokół domu.

  Uniwersalne użycie wynika z imponującej prędkości wydmuchu i przepustowości powietrza. Dodatkowo dmuchawa do liści zaopatrzona jest w liczne funkcje, maksymalnie ułatwiające pracę i dbające o jej komfort.solidna dmuchawa do liści zasilana jest wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 36 V, który jest kompatybilny z platformą bateryjną Kärcher.

  dzięki temu realna jest luźna praca, bez emisji zgubnych spalin.Wersja bez akumulatora i ładowarki parametry i mocne stronyWysoka prędkość wydmuchu aż 250 km/h dla najkorzystniejszych efektówImponująca przepustowość powietrza 330 m³/h dla prędkich rezultatów.2-stopniowa regulacja mocy do rozmaitych zadań.Możliwość przedłużenia rury wylotowej dla rozmaitych zastosowań i komfortowej pozycji roboczej.Mocowanie bagnetowe rury przedłużającej dla przystępnego konstrukcji/demontażu i przechowywania.Odpinana dysza płaska do skrupulatnego sprzątania.Zintegrowany skrobak do skutecznego usuwania silnie przylegających zanieczyszczeń.ergonomiczny kształt dla wygodnej pracy.Kompaktowe rozmiary i lekka, poprawnie wyważona konstrukcja.mocna bateria 36 V z zastosowanym ekranem LCD, kompatybilna z platformą bateryjną Kärcher.przychylne dla środowiska zasilanie akumulatorowe.

  Dmuchawa do liści KärcherLBL 4 to potężne urządzenie do szybkiego, bezwysiłkowego i wygodnego usuwania liści i innych skażeń w ogrodzie i wokół domu. Wysoka prędkość wydmuchiwanego powietrza na poziomie aż 250 km/h sprawia,idealnie radzi sobie nawet z usuwaniem przemokniętych liści i gałęzi.

  ponadto posiada 2-stopniową regulację szybkości, dzięki czemu można wybrać optymalny poziom do zastosowania: maksymalną moc albo maksymalny czas pracy. Z kolei przepustowość powietrza wynosząca 330 m³/h to gwarancja szybkich efektów.

  duży strumień obejmuje bowiem swym zasięgiem znaczny obszar.Dmuchawa do liści akumulatorowa znamionuje się ergonomiczną, prawidłowo wyważoną budową, kompaktowymi wymiarami i niewielką masą. Zapewnia to komfortową i wygodną pracę.

  ponadto urządzenie zaopatrzone jest w szereg funkcji, upraszczających użytkowanie i gwarantujących najlepsze efekty. Odpinana rura przedłużająca (proste mocowanie bagnetowe) daje sporo możliwości. Za pomocą długiej dyszy z łatwością porządkuje się obfite ilości liści.

  Zaś krótka wyśmienicie sprawdza się do prac wymagających szerokiego zasięgu i wydajności, np. Do usuwania lekkich zabrudzeń. Możliwość regulacji pozwala także na dobranie urządzenia do wzrostu operatora.

  Właściwa pozycja robocza jest wyjątkowo pokaźna. Natomiast odpinana dysza płaska umożliwia formowanie liści w stosy. Na dodatek ma zintegrowany skrobak do skutecznego odrywania silnie przylegających zanieczyszczeń, np.

  przydeptanych zabrudzeń.Dmuchawa do liści Kärcher LBL 4 zasilana jest wodoodporną i wytrzymałą na wstrząsy baterią litowo-jonową 36 V. Wysoka odporność wynika z ochrony przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem, zaś trwałość to skutek inteligentnego zarządzanie temperaturą, nawet w trakcie prac wymagających szerokiej mocy.

  na dodatek akumulator wyświetlacz LCD oraz progresywną technologię Real Time. Użytkownik w każdej chwili ma dostęp do aktualnych informacji o stanie baterii. Czas do końca pracy podawany jest w minutach, zaś pojemność w procentach.

  w trakcie ładowania na ekranie widać, ile minut pozostało do końca procesu.Akumulator jest kompatybilny z innymi urządzeniami z platformy bateryjnej Kärcher Battery Power 36 V. Jedna bateria do wielu sprzętów to nad wyraz funkcjonalne rozwiązanie.

  umożliwia pracę bez przerw i pozwala niemało zaoszczędzić, kupując inne urządzenia bez akumulatora w zestawie. Wykorzystanie Wielozadaniowa dmuchawa do liści Kärcher LBL 4 ma obfite spektrum zastosowań.

  znakomicie sprawdza się do: prędkiego porządkowania liści i formowania w stosy, usuwania fragmentów przycinanych krzewów i żywopłotu, usuwania wyrwanych chwastów, usuwania skoszonej trawy, usuwania zanieczyszczeń z podłogi w garażu i innych pomieszczeniach gospodarczych, usuwania innych skażeń i odpadów, np.

  drobnych gałęzi, szyszek, igliwia, piasku, niewielkich kamyków, usuwania lekkiego śniegu, oczyszczania nawierzchni żwirowych, usuwania zanieczyszczeń i śmieci z trudno przystępnych miejsc, np. W rogach, szczelinach.

  dane techniczneWersja: nie posiada akumulatoraPrędkość nadmuchu (km/h): maks. 250Przepustowość powietrza (m³/h): 330Regulacja prędkości: takZakresy szybkości: 2Platforma bateryjna: platforma bateryjna 36 VNapięcie (V): 36Wydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu (m²): maks.

  550 (2,5 Ah) / maks. 1100 (5,0 Ah)Czas pracy na jednym ładowaniu (min.): maks. 15 (2,5 Ah) / maks. 30 (5,0 Ah)Waga bez akcesoriów (kg): 2,2Waga z opakowaniem (kg): 3,3Wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm): 975 x 170 x 305WyposażenieKupując dmuchawę do liści Kärcher LBL 4 w pakiecie otrzymasz:rurę przedłużającą,

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze akumulatorowe Ryobi do liści. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Znane odkurzacze ogrodowe. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do liści.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ogrodowy Karcher opinie,
 • dobre odkurzacze do liści Karcher cena,
 • ranking z odkurzaczami do liści Karcher,
 • odkurzacze do liści Karcher jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze do liści Karcher, odkurzacz ogrodowy Karcher cena, opinie o odkurzaczach ogrodowych Karcher, ranking odkurzaczy ogrodowych Karcher

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *