Rankingi Odkurzaczy Ogrodowych

Najlepsze odkurzacze do liści Karcher. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ogrodowy Karcher. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy ogrodowych Karcher,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy do liści.

[TOP10] Odkurzacze do liści Karcher. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami do liści Karcher, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 18 V BLV 18-200 Battery (1.444-100.0)

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 18 V BLV 18-200 Battery (1.444-100.0) Najniższa Cena Online

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 18 V BLV 18-200 Battery (1.444-100.0) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Kärcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Kärcher Odkurzacz ogrodowy 18 V BLV 18-200 Battery (1.444-100.0)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz do liści Karcher Dmuchawa akumulatorowe - wersja bez akumulatora i ładowarki Odkurzanie, wydmuch i mulczowanie - dmuchawa do liści i odkurzacz BLV 18-200 jest w stanie zrobić to wszystko, dzięki czemu jest niezastąpiona w schludnym ogrodzie.

  Możliwość zwiększenia mocy dzięki funkcji Turbo Boost. Wymienny akumulator 18 V, a także ładowarka wymagają dokupienia. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Urządzenie akumulatorowe Platforma bateryjna: Platforma bateryjna 18 V Napęd: Silnik bezszczotkowy Przycisk Turbo Boost: tak Regulacja prędkości: tak Poziom hałasu w trakcie pracy (dB(A)): 107 prędkość w trybie wydmuchu (km/h): maks.

  200 prędkość w trybie odsysania (km/h): maks. 130 pojemność worka (l): 45 Napięcie (V): 18 skuteczność na jednym ładowaniu - Tryb wydmuchu (m²): maks. 425 (2,5 Ah) / maks. 850 (5,0 Ah) sprawność na jednym ładowaniu - Tryb odsysania (l): maks.

  45 (2,5 Ah) / maks. 90 (5,0 Ah) Czas pracy na jednym ładowaniu (min): maks. 15 (2,5 Ah) / maks. 30 (5,0 Ah) Waga bez akcesoriów (kg): 3,5 Waga z opakowaniem (kg): 5,4 wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm): 1243 x 171 x 376 Turbo Boost gwarantuje tymczasowe rozszerzenie mocy dla funkcji odkurzania i dmuchawy.

  Uchwyt oburęczny zapewnia wspaniały rozkład masy i łatwą obsługę. Odpinane rolki prowadzące sprawia, że praca staje się prostsza i produktywniejsza równocześnie Regulacja prędkości zezwala na ciągłe regulowanie prędkości w zależności od zadania.

  pojemność worka 45 litrów zagwarantuje nieprzerwaną pracę przez długi czas. Dźwignia do wyboru zastosowań Płynna regulacja między odkurzaniem a nadmuchem, z możliwością wykorzystania ich jednocześnie. Silnik bezszczotkowy Dłuższy czas pracy i większa żywotność urządzenia.

  Wyposażenie: Pojemnik na trawę Odpinane rolki prowadzące Pasek na ramię wykorzystania: likwidowanie zwiędłych liści i kwiatów wokół domu i ogrodu Materiał jest mulczowany bezpośrednio po zassaniu eliminowanie fragmentów przycinanych krzewów i żywopłotu likwidowanie chwastów po ich wyrwaniu usuwanie trawy po skoszeniu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze do liści Greenso. Ranking TOP10 modeli

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 36 V BLV 36-240 Battery (1.444-170.0), 1.444-170.0

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 36 V BLV 36-240 Battery (1.444-170.0), 1.444-170.0 Najniższa Cena Online

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 36 V BLV 36-240 Battery (1.444-170.0), 1.444-170.0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Kärcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Kärcher Odkurzacz ogrodowy 36 V BLV 36-240 Battery (1.444-170.0), 1.444-170.0
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz do liści Kärcher BLV 36-240 Battery 1.444-170.0Odkurzacz do liści Kärcher BLV 36-240 to najmocniejsze urządzenie z linii BLV o wielu funkcjach: zasysa, wydmuchuje i rozdrabnia odpady ogrodowe równocześnie świeże, jak i mokre.

  Wszystko to dzięki imponującej mocy przepływu powietrza, którą można w dodatku regulować w zależności od wykorzystania.solidny odkurzacz do liści został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie pracy.

  Urządzenie zaopatrzone jest w słusznej wielkości worek na odpady i praktyczne funkcje, m.in. Odpinane rury ssące i nadmuchowe oraz rolki prowadzące. Odkurzacz zasilany jest produktywnym akumulatorem 36 V, który jest kompatybilny z platformą bateryjną Kärcher.Wersja bez akumulatora i ładowarki atrybuty i mocne strony2 tryby pracy: wydmuchu i odsysania, z funkcją jednoczesnego użycia.Wysoka prędkość w trybie wydmuchu 240 km/h.duża prędkość w trybie odsysania 130 km/h.produktywny i żywotny silnik bezszczotkowy.Regulacja szybkości w zależności od wykorzystania.Funkcja rozdrabniania.Odpinana dysza płaska dla skrupulatnego i punktowego sprzątania liści w stosy.słuszna objętość worka 45 litrów.Proste opróżnianie worka przy pomocy suwaka.Odpinane rury ssące i nadmuchowe dla redukcji masy urządzenia.Odpinane rolki prowadzące.Uchwyt oburęczny zapewniający doskonały rozkład masy i łatwą obsługę.słuszna waga i wymiary dla prostego manewrowania.przyjazne dla środowiska zasilanie akumulatorowe maksymalnie upraszczające pracę.mocna bateria 36 V z zaimplementowanym wyświetlaczem, kompatybilna z platformą bateryjną Kärcher.

  konkretny odkurzacz do liści BLV 36-240 przyda się w każdym ogrodzie. Oprócz liści eliminuje ścinki po przycinaniu krzewów i żywopłotu, wyrwane chwasty, skoszoną trawę, a także inne zielone odpadki, w tym mokre. Jest to realne dzięki dwóm trybom pracy, które można zastosować , a także wysokiej prędkości wydmuchu i odsysania generowanej poprzez sprawny silnik bezszczotkowy.

  ponadto moc można regulować w zależności od zastosowania - maksymalny czas pracy lub maksymalna moc. Odkurzacz do liści akumulatorowy zapewnia wygodną i wygodną pracę dzięki praktycznym funkcjom.

  Worek na odpady ma trafną pojemność 45 l, ponieważ jest na tyle pojemny, by ciągle nie przerywać pracy i go opróżniać, a z drugiej strony nie zwiększa dodatkowo masy odkurzacza. Co ważne, zasysane liście są natychmiast rozdrabniane.

  dzięki czemu odpady obniżają swoją pojemność i można je bezpośrednio zastosować do ściółkowania lub kompostu. Worek opróżnia się w nieskomplikowany sposób przy pomocy suwaka. Praktyczny odkurzacz zaopatrzony jest w odpinane rury ssące i nadmuchowe, które można demontować w celu redukcji wagi urządzenia i komfortowej pracy.

  Odczepiane są też rolki prowadzące. Z kolei uchwyt oburęczny zagwarantuje nadzwyczajny rozkład masy i łatwą obsługę. Przychylne dla środowiska zasilanie akumulatorowe nie emituje szkodliwych spalin i zapewnia swobodną pracę bez ograniczeń w każdym zakątku ogrodu.

  Odkurzacz do liści Kärcher zasilany jest wytrzymałą na wstrząsy i wilgoć baterią 36 V. Imponująca solidność i trwałość wynika z ochrony przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem, a także inteligentnego zarządzania temperaturą, choćby w trakcie wymagającej pracy.

  Co więcej, bateria ekran LCD oraz progresywną technikę Real Time. Użytkownik na bieżąco może sprawdzać aktualny stan baterii - pozostały czas pracy w minutach oraz procentową pojemność, zaś podczas ładowania - ilość minut do końca procesu.

  Akumulator jest kompatybilny z platformą bateryjną Kärcher 36 V. Jedna bateria do wielu sprzętów to funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia nieustanną pracę, upraszcza przechowywanie i daje oszczędności, ponieważ nie trzeba zawsze kupować sprzętu w pakiecie z baterią.

  wykorzystanie Wielofunkcyjny odkurzacz do liści Kärcher BLV 36-240 ma użycie do: usuwania liści, ścinek po przycinaniu krzewów i żywopłotu, chwastów po wyrwaniu, skoszonej trawy, a także innych zielonych odpadów (tryb odsysania), usuwania mokrych resztek po deszczu (tryb wydmuchu), usuwania odpadów z trudno przystępnych miejsc (tryb wydmuchu).

  informacje techniczneWersja bez akumulatora i ładowarkiRodzaj silnika: Silnik bezszczotkowyPrzycisk Turbo Boost: nieRegulacja prędkości: takPoziom hałasu podczas pracy (dB (A)): 104Prędkość w trybie wydmuchu (km/h): maks.

  240Prędkość w trybie odsysania (km/h): maks. 130Pojemność worka (l): 45Platforma bateryjna: Platforma bateryjna 36 VNapięcie (V): 36Wydajność na jednym ładowaniu - Tryb wydmuchu (m²): maks. 550 (2,5 Ah) / maks.

  1100 (5,0 Ah)produktywność na jednym ładowaniu - Tryb odsysania (l): maks. 75 (2,5 Ah) / maks. 150 (5,0 Ah)Czas pracy na jednym ładowaniu (min.): maks. 10 (2,5 Ah) / maks. 20 (5,0 Ah)Waga bez akcesoriów (kg): 4,2Waga z opakowaniem (kg): 6,4Wymiary (dł.

  x szer. X wys.) (mm): 1290 x 230 x 380WyposażenieWraz z odkurzaczem akumulatorowym do liści Kärcher BLV 36-240 w komplecie znajdują się:worek do odkurzacza do liści,odpinana dysz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze do liści. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Znane odkurzacze ogrodowe. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do liści.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ogrodowy Karcher opinie,
 • dobre odkurzacze do liści Karcher cena,
 • ranking z odkurzaczami do liści Karcher,
 • odkurzacze do liści Karcher jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze do liści Karcher, odkurzacz ogrodowy Karcher cena, opinie o odkurzaczach ogrodowych Karcher, ranking odkurzaczy ogrodowych Karcher

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *