Rankingi Odkurzaczy Ogrodowych

Najlepsze odkurzacze do liści do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ogrodowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy ogrodowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy do liści.

[TOP10] Odkurzacze do liści do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami do liści do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 18 V BLV 18-200 Battery (1.444-100.0)

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 18 V BLV 18-200 Battery (1.444-100.0) Najniższa Cena Online

Kärcher Odkurzacz ogrodowy 18 V BLV 18-200 Battery (1.444-100.0) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Kärcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Kärcher Odkurzacz ogrodowy 18 V BLV 18-200 Battery (1.444-100.0)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy do liści AKU BLV 18-200 to trzy urządzenia w jednym: dmuchawa, odkurzacz i rozdrabniacz - połączenie pozwalające przy minimalnym wysiłku uzyskać nieprzeciętne rezultaty pracy. Przycięte żywopłoty, świeżo skoszony trawnik i kwitnące kolorowo drzewa mają jedną wspólną cechę: na pewno są błyskotliwe.

  Ale pielęgnując je gromadzimy w naszym ogrodzie szerokie ilości pozostałości ekologicznych m.in. Liści, co daje się we znaki zwłaszcza jesienią. Dzięki odkurzaczom akumulatorowym do liści BLV Kärcher każdy pasjonat ogrodnictwa bez trudu uprzątnie niepożądane elementy, w dodatku rozdrobni je na ściółkę, której można użyć w ogrodzie.

  Odkurzacz do liści BLV 18-200 doskonale sprawdzi się podczas drobniejszych prac w ogrodzie. Za pomocą przełącznika umieszczonego z boku urządzenia użytkownik komfortowo przełącza pomiędzy dwiema funkcjami „Wydmuch" albo „Zasysanie".

  Moc i szybkość można płynnie regulować w zależności od zadania jakie wykonujemy. Model ten ma także swego rodzaju „turbodoładowanie", gdy potrzebujemy pokaźniejszej mocy można uruchomić funkcję Turbo Boost.

  Urządzenie jest wyjątkowo ergonomiczne: w trybie ssania BLV można komfortowo prowadzić, jak odkurzacz, po ziemi przy pomocy dwóch rolek prowadzących umieszczonych na przednim końcu oddzielnej rury ssącej. Dzięki obszerności worka 45 litrów można pracować przez dłuższy czas bez przerw.

  prędkość przepływu powietrza w funkcji dmuchawy wynosi maksymalnie 200 km/h natomiast w trybie ssania 130 km/h. Odkurzacz napędzany jest potężnym, bezszczotkowym silnikiem który zagwarantuje obszerniejszą moc i żywotność urządzenia.

  Dzięki ergonomicznym uchwytom ciężar rozkłada się równomiernie podczas pracy i sprawia, iż można bez zmęczenia uprzątnąć cały ogród. Bateria i ładowarka nie wchodzą w zakres dostawy.


Einhell dmuchawa ge-el 3000 e red (4006825595666)

Einhell dmuchawa ge-el 3000 e red (4006825595666) Najniższa Cena Online

Einhell dmuchawa ge-el 3000 e red (4006825595666) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Einhell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Einhell dmuchawa ge-el 3000 e red (4006825595666)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Naszej najwyższej jakości, istotnie solidna elektryczna dmuchawa do liści/odkurzacz GE-EL 3000 E jest niezastąpionym narzędziem do sprzątania twojego terenu lub ogrodu. Obszerne ilości miękkiego materiału, takiego jak liście czy trawa, zostaje zredukowane do około 1/12 swojej pierwotnej obszerności poprzez aluminiowy wirnik i rozdrabniacz. Ergonomiczny przełącznik pozwala na wybór pomiędzy dmuchaniem a zasysaniem. Dzięki elektrycznej kontroli szybkości, moc zasysania i dmuchania może być skrupulatnie ustawiona. Dostosowywany pasek pozwala na komfortowe przenoszenie tej elektrycznej dmuchawy nad nieprzystępnym terenem. Znaczna, dwuczęściowa rura zasysania zbierze choćby obszerne części, takie jak owoce lub szyszki. Dla bezpieczeństwa urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, który przerywa zasilanie, kiedy klapa jest otwarta. Ustawiane na dwóch wysokościach kółka prowadzące komfortowe i nieobciążające pleców operowanie na ścieżkach, trawnikach i równych powierzchniac. Dodatkowy, regulowany uchwyt umożliwia funkcjonalne trzymanie. Okienko w torbie na odpady pozwala na szybkie sprawdzenie poziomu zapełnienia torby.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze do liści Cifarelli. Ranking TOP10 modeli

Ryobi Odkurzacz ogrodowy one+ rbv1850 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/

Ryobi Odkurzacz ogrodowy one+ rbv1850 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ Najniższa Cena Online

Ryobi Odkurzacz ogrodowy one+ rbv1850 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ryobi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ryobi Odkurzacz ogrodowy one+ rbv1850 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezszczotkowa dmuchawa/odkurzacz z postępowym silnikiem 18V, który gwarantuje wyjątkowo wysoką wydajność pracy oraz zapewnia długą trwałość urządzania. Możliwość wykorzystywania specjalnego trybu Turbo zezwala na swobodne wykonanie choćby najmocniej wymagających prac ogrodowych.

  Odkurzacz ogrodowy wyposażony został w dopełniającą funkcję dmuchawy, dzięki temu umożliwia wszechstronne użycie go podczas różnorodnych zajęć. Urządzenie wykonane zostało z mocnych i lekkich tworzyw, które gwarantują wysoki komfort i ergonomię w trakcie pracy.

  Odkurzacz wyekwipowany został w możliwość przypasowania szybkość do obecnie realizowanej pracy. Wyśmienicie spełni oczekiwania podczas odkurzania twardych powierzchni takich jak tarasy, podjazdy czy chodniki....


Handy prime Odkurzacz do liści spd30a spalinowy

Handy prime Odkurzacz do liści spd30a spalinowy Najniższa Cena Online

Handy prime Odkurzacz do liści spd30a spalinowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: HANDY PRIME
 • Pełna nazwa odkurzacza: Handy prime Odkurzacz do liści spd30a spalinowy
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Masz problem z zalegającymi liśćmi, gałązkami i innymi odpadkami ekologicznymi w ogrodzie i chciałbyś znaleźć prędki i skuteczny sposób na to, jak się ich pozbyć? sprawdź, jak pomoże Ci w tym skuteczne i poręczne urządzenie, jakim jest odkurzacz spalinowy Handy Prime SPD30A....

Nac Odkurzacz do liści bvp260-1-y + darmowy transport! (5907510481686)

Nac Odkurzacz do liści bvp260-1-y + darmowy transport! (5907510481686) Najniższa Cena Online

Nac Odkurzacz do liści bvp260-1-y + darmowy transport! (5907510481686) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: NAC
 • Pełna nazwa odkurzacza: Nac Odkurzacz do liści bvp260-1-y + darmowy transport! (5907510481686)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Szukasz urządzenia, które rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w Twoim ogrodzie? dobrze trafiłeś. ► Model zachwalany poprzez użytkowników, sprawdzonej od lat producenta NAC ✔️ ► Jedna z najlepszych dmuchaw z funkcją odkurzania dostępnych na rynku w tej klasie cenowej ✔️ ►wspaniale poradzi sobie w każdym ogrodzenie, dzięki zaimplementowaniu skutecznego silnika o prawdziwych parametrach.

  ✔️ ► wyjątkowo funkcjonalna z rękojeścią przeciwpoślizgową, dzięki temu pewnie leży w dłoni. ✔️ ► Pojemny worek na liście z firmowym nadrukiem NAC zaopatrzony w zamek, po pracy wystarczy odsunąć i wysypać, bez zdejmowania.

  ✔️ ► konkretny nóż rozdrabiający, pojemność liści istotnie zmniejszona - pracujesz dłużej bez konieczności ciągłego opróżniania. ✔️ ► nieskomplikowany dostęp do części i akcesoriów. Ci trzeba zapasowego noża? Posiadamy je w ofercie ✔️ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ Jedno urządzenie - 3 funkcje!

  ✔️ ODKURZACZ, ✔️ DMUCHAWA ✔️ ROZDRABNIACZ. ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ Masz wątpliwości? Zapoznaj się opiniami innych użytkowników, z całą pewnością pozwolą dokonać odpowiedniego wyboru.

  Obawiasz się, co się stanie, gdy Twoja dmuchawa się zepsuje? TO SIĘ PRAKTYCZNIE NIE ZDARZA! firma NAC na dodatek gwarantuje obsługę DOOR to DOOR, starczy zgłosić usterkę i zaczekać na kuriera, to nic nie kosztuje.

  ► HIT kilku ostatnich sezonów, setki sprzedanych sztuk, brak reklamacji. Sprawdzona przez naszych klientów dmuchawa z metalowym nożem rozdrabniającym. ORYGINAL NAC! najistotniej modna dmuchawa 3w1 na rynku, setki sprzedanych sztuk, zero reklamacji..

  DMUCHAWA DO LIŚCI SPRAWDZONEJ producenta NAC O obfiteJ MOCY 1km. Znakomicie spełni oczekiwania w każdym ogrodzie i nawet najmocniej wymagających użytkowników.. Urządzenie 3W1 z metalowym nożem: funkcja dmuchania odkurzania (zasysania) rozdrabniania liści.

  Dmuchawa w znaczący sposób usprawni sprzątanie Twojego ogrodu! Jako jeden z niewielu odkurzaczy ma METALOWY NÓŻ ROZDRABNIAJĄCY Tak rozdrobnione / zmulczowane liście i gałązki zajmują znacznie mniej miejsca poprzez to obfity worek napełnia się widocznie wolniej co niesie za sobą mnóstwo korzyści ► FUNKCJA ROZDRABNIANIA LIŚCI Dmuchawa zaopatrzona w funkcję redukcji objętości liści.

  dzięki czemu liście zajmują pokaźnie mniej miejsca w worku, co zagwarantuje dłuższą pracę, bez konieczności ciągłego opróżniania. DMUCHAWA / ODKURZACZ DO LIŚCI Z ROZDRABNIACZEM NAC BVP260-1-Y. Informacje technologicznE: marka urządzenia - NAC Model urządzenia - BVP 260-1-Y Funkcje urządzenia - odkurzacz lub dmuchawa wariant silnika - spalinowy dwusuwowy Model silnika - 1E34FN Maksymalna moc silnika - 1 KM objętość silnika - 26 cm Mac znamionowa maszyny - 0.7 KW Paliwo - mieszanka z olejem w stosunku 40-1 pojemność...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze do liści NAC. Ranking TOP10 modeli

BLV 18-200 Battery (240 km/h) akumulatorowy odkurzacz do liści Karcher *!NAJTANIEJ!TEL 797 327 380 GWARANCJA D2D*

BLV 18-200 Battery (240 km/h) akumulatorowy odkurzacz do liści Karcher *!NAJTANIEJ!TEL 797 327 380 GWARANCJA D2D* Najniższa Cena Online

BLV 18-200 Battery (240 km/h) akumulatorowy odkurzacz do liści Karcher *!NAJTANIEJ!TEL 797 327 380 GWARANCJA D2D* - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: BLV 18-200 Battery (240 km/h) akumulatorowy odkurzacz do liści Karcher *!NAJTANIEJ!TEL 797 327 380 GWARANCJA D2D*
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzanie, wydmuch i mulczowanie - dmuchawa do liści i odkurzacz BLV 18-200 jest w stanie zrobić to wszystko, dzięki czemu jest niezastąpiona w schludnym ogrodzie. Możliwość zwiększenia mocy dzięki funkcji Turbo Boost.


Hortmasz Odkurzacz do liści hds 260

Hortmasz Odkurzacz do liści hds 260 Najniższa Cena Online

Hortmasz Odkurzacz do liści hds 260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: HORTMASZ
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hortmasz Odkurzacz do liści hds 260
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz do liści HDS 260 nietrudne, prędkie i skuteczne usuwanie liści zalegających na trawnikach, a także ścieżkach znajdujących się wokół domu. Urządzenie posiada możliwość podjęcia pracy w trybie dmuchawy albo odkurzacza.

  zaopatrzony w pojemny 40l worek....


Odkurzacz do liści FAWORYT SPD30A (5903357106829)

Odkurzacz do liści FAWORYT SPD30A (5903357106829) Najniższa Cena Online

Odkurzacz do liści FAWORYT SPD30A (5903357106829) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: FAWORYT
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz do liści FAWORYT SPD30A (5903357106829)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz spalinowy do liści firmy FAWORYT model SPD30A z opcją rozdrabniania. Wyekwipowany w silnik dwusuwowy o obszerności 30 m3, a także mocy 1,36 KM. To urządzenie bez problemu pomoże Ci ekspresowo i efektywnie pozbyć się z zalegającym brudem. Załączony do urządzenia 40 l worek sprawi, że nie będziesz musiał martwić się o jego ciągłe opróżnianie....

Dedra Odkurzacz do liści ded7194v

Dedra Odkurzacz do liści ded7194v Najniższa Cena Online

Dedra Odkurzacz do liści ded7194v - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: DEDRA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dedra Odkurzacz do liści ded7194v
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  dane techniczne:

  Numer artykułu: DED7194V
  Napięcie: 2x18 V
  prędkość obrotowa: 17000 obr/min
  Przepływ powietrza: 270 km/h
  Przepływ: 550
  Waga: 6,5 kg.
  ilość sztuk w opakowaniu1  Dedra DED7194V to akumulatorowa dmuchawa z funkcją odkurzacza o regulowanej sile wydmuchu. Pracuje na bezszczotkowym silniku. Posiada włącznik pracy ciągłej, 4 tryby pracy i podgumowany uchwyt.


  **

  Zdjęcie poglądowe  EAN: 5902628719454
  Kod Producenta: DED7194V
  Waga: 6 kg

Odkurzacz do liści GRAPHITE 58G036 akumulatorowy + Ładowarka GRAPHITE 58G002 + Akumulator GRAPHITE Energy+ 58G001 2.0Ah 18V

Odkurzacz do liści GRAPHITE 58G036 akumulatorowy + Ładowarka GRAPHITE 58G002 + Akumulator GRAPHITE Energy+ 58G001 2.0Ah 18V Najniższa Cena Online

Odkurzacz do liści GRAPHITE 58G036 akumulatorowy + Ładowarka GRAPHITE 58G002 + Akumulator GRAPHITE Energy+ 58G001 2.0Ah 18V - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: GRAPHITE
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz do liści GRAPHITE 58G036 akumulatorowy + Ładowarka GRAPHITE 58G002 + Akumulator GRAPHITE Energy+ 58G001 2.0Ah 18V
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Rozpraw się z ogrodowymi odpadkami wspaniała maszyna do Twojego ogrodu Czas na porządek w ogrodzie? Odkurzacz do liści GRAPHITE 58G036 to kompaktowe urządzenie, dzięki któremu produktywnie i momentalnie uporządkujesz ogród. To wszechstronne urządzenie przyda się przy pracach w ogrodzie i wokół domu. Maszyna imponuje nie tylko poręczną i przemyślaną konstrukcją,głównie nadzwyczajną efektywnością. Liście, znikome gałązki czy ścinki trawy - konkretna maszyna GRAPHITE 58G036 wyeliminuje je momentalnie i produktywnie. Dzięki progresywnej konstrukcji urządzenia i szerokiemu przepływowi powietrza, ogród w jednej chwili stanie się schludny i zadbany. Wielofunkcyjne urządzenie Odkurzacz ma dwie przydatne funkcje – dmuchawy i rozdrabniania. Dzięki funkcji rozdrabniania GRAPHITE 58G036 może pracować długo, bez konieczności opróżniania worka. Rozdrabnianie daje możliwość rozdrobnienia skatalogowanego materiału i przerobienie go na ściółkę. Dostosowana do potrzeb W odkurzaczu do liści GRAPHITE 58G036 zastosowano funkcję odkurzacza o efektywności do 3.66 m3/min i funkcję dmuchawy, która osiąga maksymalną prędkość przepływu powietrza do 200 km/h, co gwarantuje jej dużą skuteczność i zezwala na oczyszczenie z liści znacznego ogrodu. Całkiem mocny akumulator Odkurzacz do liści GRAPHITE 58G036 został przypasowany do pracy z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi o napięciu 18 V każdy. Dzięki takiemu rozwiązaniu praca urządzaniem jest sprawniejsza i dłuższa. *Model bez akumulatora i ładowarki. Komfortowy uchwyt Urządzenie zostało wyposażone w wyjątkowo wygodny uchwyt. Jego funkcjonalna forma powoduje, iż obsługa jest nietrudna. Dzięki rewelacyjnemu wyważeniu męczące wibracje są istotnie zminimalizowane. Komfort użytkowania Urządzenie akcentuje się niewielką masą, dzięki której jego obsługa jest szczególnie prosta. Waży ono zaledwie 3,9 kg, co jest znaczną zaletą w przypadku tak nowoczesnego sprzętu. Odkurzacz ma zamontowany pasek na ramię, dzięki któremu praca jest wyraźnie wygodniejsza. W punkt! Sama obudowa urządzenia ma powiększoną wytrzymałość na pękanie. Została stworzona z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zapewni odporność i niepodatność na uszkodzenia. Pomocne w sprzątaniu będą kółka transportowe, które umieszczone są na końcu rury ssącej. Dzięki kółkom prowadzenie maszyny po utwardzonym terenie jest niezwykle proste i nie powoduje zmęczenia operatora. Zaoszczędź swój czas! Odkurzacz GRAPHITE 58G036 posiada 35-litrowy worek. Dodatkowym atutem jest zamek, jaki zamontowano na worku. To dzięki niemu będziesz mógł ekspresowo i komfortowo opróżnić go, gdy zajdzie taka konieczność. Taka budowa to sposób na to, aby móc pracować skuteczniej i skuteczniej, bez konieczności robienia częstych przerw na usuwanie zbędnych elementów. Warto wspomnieć, że jest to worek stworzony z trwałego materiału, przez co możesz być pewien jego trwałości i jakości. Uzupełniające wyposażenie W zestawie z od...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze akumulatorowe do liści do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Znane odkurzacze ogrodowe. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do liści.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ogrodowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze do liści do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami do liści do 1000 zł,
 • odkurzacze do liści do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze do liści do 1000 zł, odkurzacz ogrodowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach ogrodowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy ogrodowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *