Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Bosch do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Bosch.

[TOP10] Odkurzacze Bosch do 2000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Bosch BCS61BAT2

Bosch BCS61BAT2 Najniższa Cena Online

Bosch BCS61BAT2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS61BAT2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jeden akumulator dla wszelkich 18V sprzętów Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...
  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL starczy jeden wymienny akumulator, który nadaje się do wszelkich maszyn domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych firmy Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - sprawne odkurzanie.
  Zasługujesz na naprawdę prawidłową wydajność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która powoduje, że nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny. W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni mocne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg.

  MOC-na-KLIK
  Jeśli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie albo z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz znacznie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited. Dzięki temu progresywnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy za każdym razem, kiedy ich potrzebujesz. Starczy wymienić akumulator - klik i gotowe.

  Niemiecka jakość
  Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić. Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wyprodukowane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.
  Odkurzanie tak proste jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. To powoduje,dzisiaj możesz jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu.

  Odkurzanie na wszelkich poziomach - od podłogi aż po sufit. Genialny ponadto w samochodzie.
  Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, jeszcze meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek. Produktywnie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited z łatwością też zmienić w poręczne urządzenie, które jest perfekcyjne do odkurzania w samochodzie.

  • Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji
  • Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.
  • System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden
  • Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania
  • produktywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCS82KA14

Bosch BCS82KA14 Najniższa Cena Online

Bosch BCS82KA14 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS82KA14
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Tak produktywny jak odkurzacz klasyczny, z możliwością nieograniczonego czasu pracy....

Bosch GAS35

Bosch GAS35 Najniższa Cena Online

Bosch GAS35 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS35
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  fachowy odkurzacz przemysłowy GAS 35 L SFC+ marki BOSCH. Jeden z najnowszych odkurzaczy przemysłowych firmy BOSCH certyfikowany klasy ochrony przeciwpyłowej „L", zgodny z normą UE i gwarantujący trafny poziom ochrony użytkownika.

  zaopatrzony w gniazdo do podłączenia elektronarzędzi z funkcją automatycznego włączania/wyłączania, a także funkcją opóźnienia, która poprawia komfort pracy. Ma integrowane uchwyty na osprzęt, a także przewód i wąż.

  komfortowy transport gwarantuje mocny mechanizm jezdny z kołami niebrudzącymi powierzchni. Płynna regulacja siły ssania na adapterze narzędziowym. Dzięki funkcji antystatycznej uniemożliwia naładowaniu elektrostatycznemu przez dostępne jako osprzęt węże przewodzące ładunki elektryczne.

  samoczynne wyłączenie po osiągnięciu maksymalnej objętości przy odsysaniu cieczy. Mocowanie do walizek systemowych L-BOXX jest poręcznym rozwiązaniem w czasie transportu i przechowywania. Komfortowy, półautomatyczny system oczyszczania filtra (SFC+) gwarantuje prędkie tempo pracy.

  optymalny rezultat dzięki produktywnej turbinie 1.200 W generujejącej wysokie podciśnienie do 254 Mbar....


Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:10 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, nieznaczny), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwono-czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:20,4 cm;rozmiary - szerokość:25,2 cm;rozmiary - wysokość:131,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, rozciągliwy wąż, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:sprężysta ssawka szczelinowa XL, elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do materacy;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Bosch BCS8224

Bosch BCS8224 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8224 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8224
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:51 minut;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, niewiele znaczący), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe, szybkie ładowanie, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;Lampa UV:nie;liczba baterii na wyposażeniu:2;Maksymalny czas pracy:130 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25,2 cm;rozmiary - szerokość:21,1 cm;wymiary - wysokość:127,7 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 x akumulator, ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do materacy, ssawka do szuflad i klawiatur, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCS712

Bosch BCS712 Najniższa Cena Online

Bosch BCS712 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS712
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, znikomy), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:2;Maksymalny czas pracy:80 minut;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:20,4 cm;rozmiary - szerokość:25,2 cm;wymiary - wysokość:131,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x akumulator, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do szuflad i klawiatur, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Bosch BBH73260

Bosch BBH73260 Najniższa Cena Online

Bosch BBH73260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH73260
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch Athlet BBH73260K Przepis Bosch na sukces. produktywny z długim czasem pracy- a w dodatku bezprzewodowy!Odkurza równie produktywnie jak odkurzacz konwencjonalny* dzięki ulepszonej budowie silnika i nowej szczotce AllFloor HighPower Brush.Ekstra długi czas pracy na poziomie 1: szczotka obrotowa i 60 minut pracy dla bezusterkowych rezultatów i długiego czasu pracy.SmartSensor Control: wysoka produktywność poprzez cały czas dzięki sensorom wydajności ze wskaźnikiem LED.ulepszona technologia Bosch Li-Ion: wytrzymałe i produktywne baterie z czasem pracy do 60 min i ładowaniem w niedługim czasie.Wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System. Bez konieczności mycia. EfektywnośćPrzepis Bosch na sukces. Bardzo wysoka skuteczność odkurzania i długi czas pracy - i to bezprzewodowo!Athlet Ultimate czyści tak sprawnie jak odkurzacz tradycyjny* i jest równocześnie komfortowy, za każdym razem pod reką i zagwarantuje długotrwałą sprawnośćSilnik HiSpin dla wysokiej efektywności i długiej zywotnościAllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej sprawności odkurzania na wszystkich typach powierzchniSmartSensor Control: Wysoka skuteczność poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności ze wskaźnikiem LEDTechnologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie3 poziomy mocy:Poziom 1: wyższa sprawność i maksymalny czas pracyPoziom 2: do trudnych zabrudzeń i przeciętnego czasu pracyPoziom 3: do uporczywych zabrudzeń i krótszego czasu pracy HigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrzaŁatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System.

  Inteligentny wskaźnik LED sygnalizuje konieczność czyszczenia filtra.Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz KomfortZestaw akcesoriów składający się z: dodatkowego, krótkiego uchwytu / adaptera z wężem i paskiem na ramię; ssawki szczelinowej i ssawki do tapicerki meblowej i samochodowej – znakomite do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejscCzysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki nieznacznej wadze i systemowi EasyCleanSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiMaksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 60 minWkaźnik ładowania baterii: tak, potrójnyKrótki czas ładowania:3 godziny ( 80% naładowanie baterii)6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz wymiar 1XMiękki uchwytWaga:3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BSS8224

Bosch BSS8224 Najniższa Cena Online

Bosch BSS8224 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BSS8224
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:51 minut;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, nieduży), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe, szybkie ładowanie, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-czarny;Lampa UV:nie;liczba baterii na wyposażeniu:2;Maksymalny czas pracy:130 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25,2 cm;wymiary - szerokość:21,1 cm;rozmiary - wysokość:127,7 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 x akumulator, ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym o obszerności 4000 mah,czas pracy do 65 minut, ładowania do 4 godzin, prosty do wyjęcia i podmiany akumulator, silnik turbospin produkowany w niemczech i objęty 10 letnią gwarancją, elektroszczotka allfloor proanimal brush z podświetleniem led, filtr antyalergiczny z systemem nietrudnego czyszczenia rotationclean, nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki, zbiornik na kurz o pojemności 400 ml, nad wyraz bogato wyekwipowany w dodatkowe akcesoria.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Bosch. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Bosch.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch do 2000 zł,
 • odkurzacze Bosch do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch do 2000 zł, odkurzacz Bosch do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Bosch do 2000 zł, ranking odkurzaczy Bosch do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.