Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Bosch do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Bosch.

[TOP10] Odkurzacze Bosch do 2000 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: perfekcyjna dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ przystępnej eliminuje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: łatwe odkurzanie dzięki wygodnym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca kompozycja elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o obszerności 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej sprawny, gwarantujący imponującą skuteczność odkurzania.

  dopełniające dane i specyfikacja technologiczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, wspaniała dla właścicieli zwierząt i wszelkich rodzajów podłóg - z rozszerzoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany żeby jeszcze łatwiej eliminować sierść. Ssawka zapewnia perfekcyjne zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno przystępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wykonany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy.

  W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  intuicyjny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności z samoczynnym dopasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa efektywność dla optymalnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności w zależności od tego, co jest potrzebne do uzyskania nieprzeciętnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: wymiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla nietrudnego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania usprawniające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: ergonomiczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest świetne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Przewód do ładowania akumulatora. Rozciągliwy wąż przedłużający: komfortowe sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu pomiędzy długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: usprawnia sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka nadzwyczajna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w porównaniu do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga sprawność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All używanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wyprodukowany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla fanów zwierząt: tak skuteczny jak odkurzacz konwencjonalny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Bardzo konkretny: bez kompromisów w zakresie produktywności, ponieważ bezprzewodowy jest tak wydajny jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE cechyKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość poziomów mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: wymiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle konkretny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala radować się taką samą mocą, jak klasyczny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, ulepszonemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten wyjątkowo solidny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak efektywny, jak przewodowy odkurzacz, gwarantując staranne odkurzanie. Wyśmienita dla właścicieli zwierząt domowych i szybkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest w głównej mierze niełatwa do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest wyśmienita dla właścicieli zwierząt: zapewnia precyzyjne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki produktywniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  potężny i lekki silnik wykonany w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wytworzony poprzez firmę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii skuteczności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce skuteczny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z prędkością do 82 000 obr./min – dla prostej obsługi i imponującej produktywności odkurzania poprzez cały czas.technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą efektywnością dzięki odkurzaczom firmy Bosch: Jako projektant i producent wysokowydajnych silników wyprodukowanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, iż nasze odkurzacze nie tylko zapewnią trafne rezultaty sprzątania i łatwość wykorzystywania, lecz także będą służyć poprzez lata.

  Właśnie dlatego proponujemy darmową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki temu możesz cieszyć się bezpieczeństwem stosowania wysokiej jakości urządzenia wytwarzanego wytrzymałych tworzyw poprzez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej wydajności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca sprawność odkurzania, niewiele znacząca waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest wyposażony w najnowsze ogniwa o szerokiej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, zwiększoną wydajność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do przystępnego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, by ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Zaopatrzona w typowy wałek i drugi, który na dodatek sprawia,usuwanie sierści jest przystępne i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni wydajne zebranie włókien i sierści z tapicerki albo legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając niespodzianego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba większej sprężystości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited proponuje także nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i szybkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszelkich maszyn w Twoim w domuWiększość urządzeń wykorzystuje różnorodne warianty akumulatorów, co może scalać się z dodatkowymi kosztami używania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, iż są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie oraz wokół niego.automatyczne dobranie mocy do wszystkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem adekwatnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb samoczynny różnicuje i dopasowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Zapewnia ponadto trafną równowagę produktywnością odkurzania a czasem pracy.funkcjonalny interfejs sterowania z 3 różnorodnymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z rozmaitych ustawień.

  „Turbo" powiększa wydajność w trudnych zadaniach, gwarantując taką samą efektywność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" gwarantuje wyjątkowo długi, adekwatny czas pracy do codziennych zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technologicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBS712

Bosch BBS712 Najniższa Cena Online

Bosch BBS712 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS712
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS712A 0,3l 18V TurboSpin Odkurzacz akumulatorowy Unlimited 7 2w1, o obszerności zbiornika na kurz 0,3l i napięciu akumulatora 18V NAJWAŻNIEJSZE cechy Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18V objętość akumulatora: 3.0 Ah pojemność zbiornika na kurz: 0,3l Kolor: Czarny Odłączany odkurzacz ręczny Wskaźnik stanu akumulatora Elektroszczotka z podświetleniem LED Silnik TurboSpin 3 stopniowy dobór pracy wydajny jak tradycyjny odkurzacz, równocześnie wyjątkowo poręczny teraz jest to osiągalne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą produktywność jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, sprawnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak efektywny jak klasyczny odkurzacz², zapewniając skrupulatne i jednocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Użyteczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! funkcjonalna, zginana rura prosto zezwala na dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania pozwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najistotniejsze - bez użycia rąk. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz Unlimited 7 jest wyśmienity do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno dostępnych miejsc.

  Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z skutecznym i wytrzymałym akumulatorem Bosch Power for All o obszerności 3.0 Ah nawet najbardziej wymagające zadania związane ze sprzątaniem staną się nietrudne w realizacji.

  Akumulator litowo-jonowy jest wymienny oraz ma zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeciążeniem, samorozładowaniem, a także wynikiem pamięci. W dodatku, gwarantuje o 33% dłuższy czas pracy⁷ oraz wysoką produktywność.

  dzięki czemu możesz odkurzyć do 100 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu akumulatora⁸ - bez konieczności robienia przerw w sprzątaniu, a także bez obaw o czasochłonne ładowanie. Elektroszczotka z podświetleniem LED.

  Ciesz się najkorzystniejszymi rezultatami odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg i powierzchni, a choćby w najciemniejszych miejscach. Dzięki produktywnej elektroszczotce uzyskasz sprawność odkurzania na poziomie powyżej 99,9%⁴.

  Wraz ze zintegrowanym podświetleniem LED dostrzeżesz brud i kurz choćby w trudno widocznych miejscach, np. Za meblami albo w ciemnych zakamarkach. Dodatkowo, zgromadzisz o 30% więcej kurzu i brudu w trakcie odkurzania dywanów⁵.

  dzięki czemu poczujesz się wygodnie w czystym domu w mgnieniu oka. Potężny i lekki silnik stworzony w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin nie pozostawia kompromisów w kwestii sprawności. Został zaprojektowany i wytwarzany przez Bosch i przeszedł dużo testów, żeby zapewnić trwałą jakość.

  Co więcej, ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny i 31% lżejszy i 21% szybszy⁶ - osiągając do 66 000 obr./min - dla przystępnej obsługi i imponującej sprawności odkurzania poprzez cały czas. Zginana pod kątem 90°, zapewniająca 100% sprężystość podczas odkurzania pod niskimi meblami.

  Koniec ze schylaniem się pod meble albo sofę. Świeże, zintegrowane złącze w rurze pozwala na bezproblemowe odkurzanie pod niskimi meblami, sofami lub łóżkami. Kurz i brud w trudno przystępnych zakamarkach nie posiadają żadnych szans, ponieważ moc ssania jest zawsze wysoka, choćby przy zgiętej rurze.

  Ciesz się 100% sprężystością dzięki zginanej o 90° rurze, który sprawia, iż sprzątanie nawet trudno dostępnych miejsc jest dziecinnie proste. Wygodne sprzątanie dzięki samostojącej konstrukcji elektroszczotki i rury.

  Oszczędzaj czas i energię dzięki funkcji Quick Stand. Przełączaj się prosto i bez wysiłku od sprzątania podłóg przy pomocy odkurzacza pionowego do sprzątania mebli za pomocą odkurzacza ręcznego. Podczas odkurzania odkurzaczem ręcznym elektroszczotka i rura po prostu stoją samodzielnie.

  Nie musisz ich kłaść na podłodze ani odkładać do stacji dokującej. Na koniec wystarczy włożyć odkurzacz ręczny z powrotem do rury i kontynuować sprzątanie podłóg. Odłączanie elektroszczotki bez konieczności schylania się.

  śladowy krok. Obszerny efekt. Dzisiaj możesz łatwo przełączyć się pomiędzy odkurzaniem podłogi a sprzątaniem mebli i wyżej położonych miejsc - starczy nacisnąć przycisk zwalniający elektroszczotkę przy pomocy stopy.

  wygodny przycisk umożliwia odłączenie elektroszczotki od rury jednym, prędkim ruchem. Już nigdy nie będziesz musiał się schylać, aby odłączyć elektroszczotkę ręcznie. Dzięki temu możesz radować się ergonomicznym i szybszym sprzątaniem w mgnieniu oka.

  Łatwo zaparkuj urządzenie podczas krótkiej przerwy. Nie musisz już odkładać urządzen

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch GAS25

Bosch GAS25 Najniższa Cena Online

Bosch GAS25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS25
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Uniwersalny odkurzacz do zastosowań przenośnych. Cechy odkurzacz, to nietrudne czyszczenie filtra dzięki półautomatycznemu systemowi oczyszczania filtra (SFC). Certyfikowany odkurzacz klasy ochrony przeciwpyłowej „L", zgodny z normą UE i gwarantujący trafny poziom ochrony użytkownika. Przystępny w transporcie i załadunku dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji. Wydłużona żywotność filtra dzięki zaimplementowaniu czujnika napełnienia zbiornika wodą. Całkowite opróżnianie zbiornika: brak kantów – we wnętrzu nie pozostają żadne osady. Dodatkowy komfort obsługi zapewnia gniazdo do zdalnego włączania odkurzacza innym elektronarzędziem...

Bosch BCS8224

Bosch BCS8224 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8224 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8224
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0,51 h;Czas pracy z funkcją Turbo:20 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, niewiele znaczący), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe, tryb Eco;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, nietrudne opróżnianie pojemnika, proste wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:2;ilość trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:110 min;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,4 l;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, eco, turbo;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:25,2 cm;wymiary - szerokość:21,1 cm;wymiary - wysokość:127,7 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 x akumulator, ładowarka, rura, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do materacy, ssawka do szuflad i klawiatur, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...


Bosch BCS712

Bosch BCS712 Najniższa Cena Online

Bosch BCS712 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS712
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, znikomy), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:2;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:80 minut;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, eco, turbo;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:20,4 cm;wymiary - szerokość:25,2 cm;wymiary - wysokość:131,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x akumulator, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do szuflad i klawiatur, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Bosch BBH73260

Bosch BBH73260 Najniższa Cena Online

Bosch BBH73260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH73260
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH73260K 32.4V filtr Odkurzacz akumulatorowy Athlet 32.4V Biały. SmartSensor Control: wysoka produktywność poprzez cały czas dzięki sensorom produktywności ze wskaźnikiem LED NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Odkurzacz pionowy 2w1 Pojemnik na kurz: rozmiar XL ilość poziomów mocy: 3 Napięcie: 32,4 V Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania: 6h SmartSensor Control: Wysoka wydajność przez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności ze wskaźnikiem LED Filtr o długiej żywotności: filtr typu Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Wysoka sprawność poprzez cały czas za każdym razem oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale pilnuje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED informuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie efektywność. Dzięki temu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało sprawnie nawet przez niemało lat. Szybkie i nietrudne czyszczenie filtra Czyszczenie filtra bez wysiłku.

  Dzięki RotationClean, możesz wyczyścić filtr kasetowy szybko w higieniczny sposób. Starczy wyjąć pojemnik na kurz i przekręcić czerwone pokrętło. W trakcie oczyszczania filtra kontakt z kurzem i brudem zostaje zminimalizowany.

  Nie ma konieczności mycia filtra. Szybkie i nietrudne czyszczenia filtra. Ultra skuteczna elektroszczotka AllFloor HighPower W pomieszczeniach domowych są przede wszystkim rozmaite rodzaje podłóg. Unowocześniona, ultra efektywna elektroszczotka AllFloor HighPower zagwarantuje dokładne odkurzanie wszelkich typów podłóg jednocześnie parkiet jak i dywany czy płytki.

  W połączeniu z silnikiem HighSpin zapewni skrupulatne rezultaty sprzatania, które przewyższą Twoje wymogi. A ponieważ jest obszerna szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. Mniej wysiłku i szybsze odkurzanie.

  Maksymalna swoboda dzięki uzupełniającemu wyposażeniu. Dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć typową szczotką. W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): sprężysty wąż, długa ssawka szczelinowa, znaczna ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię, i, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *sprawdź szczegółowy opis i wyposażenie solidnego wariantu urządzenia prosty do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się.

  Samostojąca konstrukcja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Proste czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SPECYFIKACJA technologicznA efektywność Athlet Ultimate czyści tak sprawnie jak odkurzacz klasyczny* i jest jednocześnie wygodny, zawsze pod reką i zagwarantuje długotrwałą sprawność Przepis Bosch na sukces.

  szczególnie wysoka sprawność odkurzania i długi czas pracy - i to bezprzewodowo! Silnik HiSpin dla wysokiej skuteczności i długiej zywotności AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej wydajności odkurzania na wszelkich typach powierzchni SmartSensor Control: Wysoka wydajność przez cały czas dzięki sensorowej kontroli produktywności ze wskaźnikiem LED technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie 3poziomy mocy: Poziom 1: wyższa produktywność i maksymalny czas pracy Poziom 2: do trudnych zabrudzeń i średniego czasu pracy Poziom 3: do uporczywych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Filtr o długiej żywotności: filtr typu Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System. Inteligentny wskaźnik LED powiadamia konieczność czyszczenia filtra. Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Komfort pakiet akcesoriów składający się z: dopełniającego, niedługiego uchwytu / adaptera z wężem i paskiem na ramię; ssawki szczelinowej i ssawki do tapicerki meblowej i samochodowej – rewelacyjne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejsc Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki nieznacznej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGS7

Bosch BGS7 Najniższa Cena Online

Bosch BGS7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS7
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:0 m;Dominujący kolor:czerwony;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, możliwość pracy w trybie bezworkowym, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:0;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;typ filtra:zmywalny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:0;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:klarowny pojemnik;rozmiary - głębokość:47 cm;rozmiary - szerokość:31 cm;rozmiary - wysokość:32 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika SmartSensor Control;Zwijacz przewodu:tak


Bosch BSS81

Bosch BSS81 Najniższa Cena Online

Bosch BSS81 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BSS81
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:70 min;Czas pracy z funkcją Turbo:10 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:2 tryby pracy (normalny, max), funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:30 min;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:PureAir;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,4 l;Poziom hałasu:81 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:3,4 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:25,2 cm;wymiary - szerokość:17,5 cm;wymiary - wysokość:128 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, rura, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...


Bosch BCS82POW15

Bosch BCS82POW15 Najniższa Cena Online

Bosch BCS82POW15 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS82POW15
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5,5 h;Czas pracy z funkcją Turbo:12 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, śladowy), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe, tryb Eco;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, nietrudne opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:40 min;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,4 l;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, eco, turbo;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:3,3 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:25,2 cm;rozmiary - szerokość:21,1 cm;rozmiary - wysokość:127,7 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, sprężysty wąż, rura, stacja dokująca, wąż przedłużający, zasilacz;Szczotki, ssawki:sprężysta końcówka, elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Bosch. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Bosch.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch do 2000 zł,
 • odkurzacze Bosch do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch do 2000 zł, odkurzacz Bosch do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Bosch do 2000 zł, ranking odkurzaczy Bosch do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *