Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Bosch do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Bosch.

[TOP10] Odkurzacze Bosch do 2000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS711EXT

Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS711EXT Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS711EXT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS711EXT
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w odcieniu białym, wyekwipowany w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: rozmiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm rozmiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie charakterystyczne: 1 x Ssawka szczelinowa produktywność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wykonany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką intuicyjny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności z automatycznym przypasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa sprawność dla trafnych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi.

  najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i skuteczności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania wyśmienitych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: rozmiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla przystępnego sprzątania pod niskimi meblami. Nieskomplikowana obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania usprawniające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: funkcjonalny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg), a także brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest doskonałe do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Kabel do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: spora ssawka jest idealna do czyszczenia sporych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania znikomych przedmiotów. Proste przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Użyteczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się większą wszechstronnością! ergonomiczna, zginana rura łatwo zezwala na dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania pozwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na komfortowe sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najmocniejsze - bez zastosowania rąk. Wszystko to sprawia, że odkurzacz Unlimited 7 jest świetny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni i trudno dostępnych miejsc.

  Skuteczny jak tradycyjny odkurzacz, równocześnie szczególnie użyteczny. Dzisiaj jest to możliwe: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą wydajność jak klasyczny odkurzacz przewodowy. Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, wydajnemu silnikowi o szybkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak wydajny jak klasyczny odkurzacz², zapewniając dokładne i równocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza tradycyjnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z


Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657)

Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657) Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: perfekcyjna dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ przystępnej eliminuje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: łatwe odkurzanie dzięki wygodnym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca kompozycja elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o obszerności 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej sprawny, gwarantujący imponującą skuteczność odkurzania.

  dopełniające dane i specyfikacja technologiczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, wspaniała dla właścicieli zwierząt i wszelkich rodzajów podłóg - z rozszerzoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany żeby jeszcze łatwiej eliminować sierść. Ssawka zapewnia perfekcyjne zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno przystępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wykonany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy.

  W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  intuicyjny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności z samoczynnym dopasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa efektywność dla optymalnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności w zależności od tego, co jest potrzebne do uzyskania nieprzeciętnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: wymiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla nietrudnego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania usprawniające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: ergonomiczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest świetne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Przewód do ładowania akumulatora. Rozciągliwy wąż przedłużający: komfortowe sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu pomiędzy długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: usprawnia sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka nadzwyczajna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w porównaniu do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga sprawność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All używanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wyprodukowany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla fanów zwierząt: tak skuteczny jak odkurzacz konwencjonalny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Bardzo konkretny: bez kompromisów w zakresie produktywności, ponieważ bezprzewodowy jest tak wydajny jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE cechyKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość poziomów mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: wymiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle konkretny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala radować się taką samą mocą, jak klasyczny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, ulepszonemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten wyjątkowo solidny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak efektywny, jak przewodowy odkurzacz, gwarantując staranne odkurzanie. Wyśmienita dla właścicieli zwierząt domowych i szybkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest w głównej mierze niełatwa do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest wyśmienita dla właścicieli zwierząt: zapewnia precyzyjne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki produktywniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  potężny i lekki silnik wykonany w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wytworzony poprzez firmę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii skuteczności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce skuteczny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z prędkością do 82 000 obr./min – dla prostej obsługi i imponującej produktywności odkurzania poprzez cały czas.technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą efektywnością dzięki odkurzaczom firmy Bosch: Jako projektant i producent wysokowydajnych silników wyprodukowanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, iż nasze odkurzacze nie tylko zapewnią trafne rezultaty sprzątania i łatwość wykorzystywania, lecz także będą służyć poprzez lata.

  Właśnie dlatego proponujemy darmową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki temu możesz cieszyć się bezpieczeństwem stosowania wysokiej jakości urządzenia wytwarzanego wytrzymałych tworzyw poprzez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej wydajności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca sprawność odkurzania, niewiele znacząca waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest wyposażony w najnowsze ogniwa o szerokiej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, zwiększoną wydajność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do przystępnego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, by ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Zaopatrzona w typowy wałek i drugi, który na dodatek sprawia,usuwanie sierści jest przystępne i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni wydajne zebranie włókien i sierści z tapicerki albo legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając niespodzianego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba większej sprężystości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited proponuje także nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i szybkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszelkich maszyn w Twoim w domuWiększość urządzeń wykorzystuje różnorodne warianty akumulatorów, co może scalać się z dodatkowymi kosztami używania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, iż są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie oraz wokół niego.automatyczne dobranie mocy do wszystkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem adekwatnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb samoczynny różnicuje i dopasowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Zapewnia ponadto trafną równowagę produktywnością odkurzania a czasem pracy.funkcjonalny interfejs sterowania z 3 różnorodnymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z rozmaitych ustawień.

  „Turbo" powiększa wydajność w trudnych zadaniach, gwarantując taką samą efektywność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" gwarantuje wyjątkowo długi, adekwatny czas pracy do codziennych zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technologicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int


Odkurzacz bezprzewodowy bcs1ultd unlimited marki Bosch

Odkurzacz bezprzewodowy bcs1ultd unlimited marki Bosch Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezprzewodowy bcs1ultd unlimited marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezprzewodowy bcs1ultd unlimited marki Bosch
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bosch BCS1ULTD body{margin:0}.bsh-container{line-height:1.42857}.bsh-container td{vertical-align:middle}.bsh-container *{-moz-box-sizing:border-box;-webkit-box-sizing:border-box;box-sizing:border-box}.bsh-container.html-container+.html-container{margin-top:30px}.bsh-container.html-container+.html-container.desktop,.bsh-container.html-container+.html-container.wide{margin-top:45px}@media screen and (min-width: 960px) and (max-width: 1199px){.bsh-container.html-container+.html-container{margin-top:45px}}.bsh-container.html-container+.html-container.desktop{margin-top:45px}@media screen and (min-width: 1200px){.bsh-container.html-container+.html-container{margin-top:45px}}.bsh-container.html-container+.html-container.wide{margin-top:45px}.bsh-container.html-preview{color:#000;font-family:'verdana';overflow:auto}.bsh-container.html-preview.title,.bsh-container.html-preview.desc{padding:8px 16px}.bsh-container.html-preview.image{text-align:center}.bsh-container.html-preview img{max-width:100%}@media screen and (min-width: 1200px){.bsh-container.html-preview.top.title{font-size:30px}.bsh-container.html-preview.top.desc{font-size:15px}.bsh-container.html-preview.top.left>:not(.wide),.bsh-container.html-preview.top.right>:not(.wide),.bsh-container.html-preview.top.movie-left>:not(.wide),.bsh-container.html-preview.top.movie-right>:not(.wide){display:none}}.bsh-container.html-preview.top.wide.title{font-size:30px}.bsh-container.html-preview.top.wide.desc{font-size:15px}.bsh-container.html-preview.top.wide.left>:not(.wide),.bsh-container.html-preview.top.wide.right>:not(.wide),.bsh-container.html-preview.top.wide.movie-left>:not(.wide),.bsh-container.html-preview.top.wide.movie-right>:not(.wide){display:none}@media screen and (min-width: 960px) and (max-width: 1199px){.bsh-container.html-preview.top.title{font-size:26px}.bsh-container.html-preview.top.desc{font-size:14px}.bsh-container.html-preview.top.left>:not(.desktop),.bsh-container.html-preview.top.right>:not(.desktop),.bsh-container.html-preview.top.movie-left>:not(.desktop),.bsh-container.html-preview.top.movie-right>:not(.desktop){display:none}}.bsh-container.html-preview.top.desktop.title{font-size:26px}.bsh-container.html-preview.top.desktop.desc{font-size:14px}.bsh-container.html-preview.top.desktop.left>:not(.desktop),.bsh-container.html-preview.top.desktop.right>:not(.desktop),.bsh-container.html-preview.top.desktop.movie-left>:not(.desktop),.bsh-container.html-preview.top.desktop.movie-right>:not(.desktop){display:none}@media screen and (min-width: 480px) and (max-width: 959px){.bsh-container.html-preview.top.title{font-size:24px}.bsh-container.html-preview.top.desc{font-size:13px}.bsh-container.html-preview.top.left.title,.bsh-container.html-preview.top.right.title{text-align:center}.bsh-container.html-preview.top.left>:not(.tablet),.bsh-container.html-preview.top.right>:not(.tablet),.bsh-container.html-preview.top.movie-left>:not(.tablet),.bsh-container.html-preview.top.movie-right>:not(.tablet){display:none}}.bsh-container.html-preview.top.tablet.title{font-size:24px}.bsh-container.html-preview.top.tablet.desc{font-size:13px}.bsh-container.html-preview.top.tablet.left.title,.bsh-container.html-preview.top.tablet.right.title{text-align:center}.bsh-container.html-preview.top.tablet.left>:not(.tablet),.bsh-container.html-preview.top.tablet.right>:not(.tablet),.bsh-container.html-preview.top.tablet.movie-left>:not(.tablet),.bsh-container.html-preview.top.tablet.movie-right>:not(.tablet){display:none}@media screen and (max-width: 479px){.bsh-container.html-preview.top.title{font-size:24px}.bsh-container.html-preview.top.desc{font-size:13px}.bsh-container.html-preview.top.left.title,.bsh-container.html-preview.top.right.title{text-align:center}.bsh-container.html-preview.top.left>:not(.mobile),.bsh-container.html-preview.top.right>:not(.mobile),.bsh-container.html-preview.top.movie-left>:not(.mobile),.bsh-container.html-preview.top.movie-right>:not(.mobile){display:none}}.bsh-container.html-preview.top.mobile.title{font-size:24px}.bsh-container.html-preview.top.mobile.desc{font-size:13px}.bsh-container.html-preview.top.mobile.left.title,.bsh-container.html-preview.top.mobile.right.title{text-align:center}.bsh-container.html-preview.top.mobile.left>:not(.mobile),.bsh-container.html-preview.top.mobile.right>:not(.mobile),.bsh-container.html-preview.top.mobile.movie-left>:not(.mobile),.bsh-container.html-preview.top.mobile.movie-right>:not(.mobile){display:none}@media screen and (min-width: 1200px){.bsh-container.html-preview.bottom.title{font-size:30px}.bsh-container.html-preview.bottom.desc{font-size:15px}.bsh-container.html-preview.bottom.left>:not(.wide),.bsh-container.html-preview.bottom.right>:not(.wide),.bsh-container.html-preview.bottom.movie-left>:not(.wide),.bsh-container.html-preview.bottom.movie-right>:not(.wide){display:none}}.bsh-container.htm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs712a marki Bosch

odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs712a marki Bosch Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs712a marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs712a marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS712A 0,3l 18V TurboSpin Odkurzacz akumulatorowy Unlimited 7 2w1, o obszerności zbiornika na kurz 0,3l i napięciu akumulatora 18V NAJWAŻNIEJSZE cechy Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18V objętość akumulatora: 3.0 Ah pojemność zbiornika na kurz: 0,3l Kolor: Czarny Odłączany odkurzacz ręczny Wskaźnik stanu akumulatora Elektroszczotka z podświetleniem LED Silnik TurboSpin 3 stopniowy dobór pracy wydajny jak tradycyjny odkurzacz, równocześnie wyjątkowo poręczny teraz jest to osiągalne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą produktywność jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, sprawnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak efektywny jak klasyczny odkurzacz², zapewniając skrupulatne i jednocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Użyteczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! funkcjonalna, zginana rura prosto zezwala na dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania pozwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najistotniejsze - bez użycia rąk. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz Unlimited 7 jest wyśmienity do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno dostępnych miejsc.

  Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z skutecznym i wytrzymałym akumulatorem Bosch Power for All o obszerności 3.0 Ah nawet najbardziej wymagające zadania związane ze sprzątaniem staną się nietrudne w realizacji.

  Akumulator litowo-jonowy jest wymienny oraz ma zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeciążeniem, samorozładowaniem, a także wynikiem pamięci. W dodatku, gwarantuje o 33% dłuższy czas pracy⁷ oraz wysoką produktywność.

  dzięki czemu możesz odkurzyć do 100 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu akumulatora⁸ - bez konieczności robienia przerw w sprzątaniu, a także bez obaw o czasochłonne ładowanie. Elektroszczotka z podświetleniem LED.

  Ciesz się najkorzystniejszymi rezultatami odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg i powierzchni, a choćby w najciemniejszych miejscach. Dzięki produktywnej elektroszczotce uzyskasz sprawność odkurzania na poziomie powyżej 99,9%⁴.

  Wraz ze zintegrowanym podświetleniem LED dostrzeżesz brud i kurz choćby w trudno widocznych miejscach, np. Za meblami albo w ciemnych zakamarkach. Dodatkowo, zgromadzisz o 30% więcej kurzu i brudu w trakcie odkurzania dywanów⁵.

  dzięki czemu poczujesz się wygodnie w czystym domu w mgnieniu oka. Potężny i lekki silnik stworzony w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin nie pozostawia kompromisów w kwestii sprawności. Został zaprojektowany i wytwarzany przez Bosch i przeszedł dużo testów, żeby zapewnić trwałą jakość.

  Co więcej, ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny i 31% lżejszy i 21% szybszy⁶ - osiągając do 66 000 obr./min - dla przystępnej obsługi i imponującej sprawności odkurzania poprzez cały czas. Zginana pod kątem 90°, zapewniająca 100% sprężystość podczas odkurzania pod niskimi meblami.

  Koniec ze schylaniem się pod meble albo sofę. Świeże, zintegrowane złącze w rurze pozwala na bezproblemowe odkurzanie pod niskimi meblami, sofami lub łóżkami. Kurz i brud w trudno przystępnych zakamarkach nie posiadają żadnych szans, ponieważ moc ssania jest zawsze wysoka, choćby przy zgiętej rurze.

  Ciesz się 100% sprężystością dzięki zginanej o 90° rurze, który sprawia, iż sprzątanie nawet trudno dostępnych miejsc jest dziecinnie proste. Wygodne sprzątanie dzięki samostojącej konstrukcji elektroszczotki i rury.

  Oszczędzaj czas i energię dzięki funkcji Quick Stand. Przełączaj się prosto i bez wysiłku od sprzątania podłóg przy pomocy odkurzacza pionowego do sprzątania mebli za pomocą odkurzacza ręcznego. Podczas odkurzania odkurzaczem ręcznym elektroszczotka i rura po prostu stoją samodzielnie.

  Nie musisz ich kłaść na podłodze ani odkładać do stacji dokującej. Na koniec wystarczy włożyć odkurzacz ręczny z powrotem do rury i kontynuować sprzątanie podłóg. Odłączanie elektroszczotki bez konieczności schylania się.

  śladowy krok. Obszerny efekt. Dzisiaj możesz łatwo przełączyć się pomiędzy odkurzaniem podłogi a sprzątaniem mebli i wyżej położonych miejsc - starczy nacisnąć przycisk zwalniający elektroszczotkę przy pomocy stopy.

  wygodny przycisk umożliwia odłączenie elektroszczotki od rury jednym, prędkim ruchem. Już nigdy nie będziesz musiał się schylać, aby odłączyć elektroszczotkę ręcznie. Dzięki temu możesz radować się ergonomicznym i szybszym sprzątaniem w mgnieniu oka.

  Łatwo zaparkuj urządzenie podczas krótkiej przerwy. Nie musisz już odkładać urządzen


unlimited 8 bss821vne4 marki Bosch

unlimited 8 bss821vne4 marki Bosch Najniższa Cena Online

unlimited 8 bss821vne4 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: unlimited 8 bss821vne4 marki Bosch
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Czas pracy z funkcją Turbo:10 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, nietrudne opróżnianie pojemnika, proste wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor:biało-czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:65 min;Moc wejściowa:0 W;Model:Bosch Unlimited 8;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,4 l;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, eco, turbo;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:25,2 cm;rozmiary - szerokość:21,1 cm;wymiary - wysokość:127,7 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, rura, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do szuflad i klawiatur, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...


Odkurzacz bgs7sil64. klasa energetyczna a marki Bosch

Odkurzacz bgs7sil64. klasa energetyczna a marki Bosch Najniższa Cena Online

Odkurzacz bgs7sil64. klasa energetyczna a marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bgs7sil64. klasa energetyczna a marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bosch BGS7SIL64 Relaxx Ultimate ProSilence Współczesny świat jest wystarczająco głośny. Samoloty, samochody, hałaśliwa muzyka, czy wreszcie głośne odkurzacze nieprzerwanie atakują nasze uszy. Jak to korzystnie, iż przynajmniej model Bosch Relaxx'x Ultimate ProSilence niesie nam ulgę od nadmiaru decybeli, zapewniając więcej spokoju i odpoczynku w domu.

  Odkurzacz Relaxx'x Ultimate ProSilence dzięki prekursorskim rozwiązaniom, pracuje wyjątkowo cicho i niezwykle wydajnie. Nie wymaga kupowania worków na kurz, co oznacza brak dodatkowych kosztów. Najważniejsze właściwości urządzenia szczególnie cicha praca.

  Skuteczne odkurzanie przy niskim zużyciu energii. Informacja o konieczności czyszczenia filtra. Czystość powietrza i niższe koszty. Inteligentne samoczyszczenie filtra. 4 kółka - proste manewrowanie odkurzaczem.

  Specjalna szczotka do twardych powierzchni. Wygodne wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zaimplementowaniu prekursorskich materiałów izolacyjnych, elastycznego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza oraz specjalnych akcesoriów.

  wygodne wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zaimplementowaniu prekursorskich tworzyw izolacyjnych, elastycznego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza i specjalnych akcesoriów.

  QuattroPower System - wysoka skuteczność, niskie zużycie energii QuattroPower System firmy Bosch wyznacza świeże standardy wysokiej skuteczności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie istotne komponenty urządzenia: zaimplementowano bardziej sprawny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo skuteczną ssawkoszczotkę.

  QuattroPower System - wysoka skuteczność, niskie zużycie energii QuattroPower System firmy Bosch wyznacza nowe standardy wysokiej skuteczności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie istotne komponenty urządzenia: zastosowano bardziej efektywny silnik, przekonstruowano i zmodyfikowano akcesoria, w tym wyjątkowo sprawną ssawkoszczotkę.

  HiSpin Motor techniczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce efektywny silnik efektywne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki udoskonalonej konstrukcji łopatek wirnika. Nowa, superefektywna ssawka Zaprojektowana na nowo szczotka SilentClean Premium producenta Bosch to jedna z najskuteczniejszych i najcichszych ssawek do odkurzania podłóg.

  rozszerzony kanał ssący i dwuprzegubowe połączenie ssawki z rurą umożliwiają stały kontakt z podłożem i sprawne zbieranie kurzu ze wszelkich rodzajów podłóg. Zoptymalizowana izolacja Od wysoce sprawnej ssawki, przez rurę odkurzacza, worek na kurz PowerProtect Dustbag, aż po filtry powietrza – wszystkie te części są do siebie idealnie dostosowane.

  rewelacyjna szczelność połączeń ogranicza do minimum wydostawanie się powietrza na zewnątrz. Wysoki poziom przepływu powietrza ma szczególnie istotny wpływ na skuteczność odkurzania. SmartSensor Control specyficzna technika SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej produktywności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki danych o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. SmartSensor Control unikalna technologia SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej wydajności odkurzania dzięki zaimplementowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki informacji o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa innowacyjnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.unikatowy filtr HEPA wyprodukowany jest z materiałów nowej generacji i znamionuje się wyjątkowo dużą powierzchnią oczyszczającą.

  Membrana Gore™ efektywnie zapobiega zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa progresywnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.nieszablonowy filtr HEPA tworzony jest z materiałów nowej generacji i charakteryzuje się wyjątkowo dużą powierzchnią oczyszczającą.

  Membrana Gore™ efektywnie uniemożliwia zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni samoczynny SelfClean System sam czyści zintegrowany system filtrów, co oznacza brak kontaktu z kurzem przy czyszczeniu filtrów.

  dzięki czemu rozwiązaniu nawet osoby z uczuleniami nie muszą się martwić o zdrowie podczas wykorzystywania i konserwacji odkurzacza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni samoczynny SelfClean System sam czyści zintegrowany system

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BOSCH GAS 25 L SFC Professional (3165140260510)

Odkurzacz BOSCH GAS 25 L SFC Professional (3165140260510) Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH GAS 25 L SFC Professional (3165140260510) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH GAS 25 L SFC Professional (3165140260510)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Uniwersalny odkurzacz do zastosowań przenośnych. Cechy odkurzacz, to nietrudne czyszczenie filtra dzięki półautomatycznemu systemowi oczyszczania filtra (SFC). Certyfikowany odkurzacz klasy ochrony przeciwpyłowej „L", zgodny z normą UE i gwarantujący trafny poziom ochrony użytkownika. Przystępny w transporcie i załadunku dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji. Wydłużona żywotność filtra dzięki zaimplementowaniu czujnika napełnienia zbiornika wodą. Całkowite opróżnianie zbiornika: brak kantów – we wnętrzu nie pozostają żadne osady. Dodatkowy komfort obsługi zapewnia gniazdo do zdalnego włączania odkurzacza innym elektronarzędziem...

Odkurzacz bcs8224wa unlimited gen 2 marki Bosch

Odkurzacz bcs8224wa unlimited gen 2 marki Bosch Najniższa Cena Online

Odkurzacz bcs8224wa unlimited gen 2 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bcs8224wa unlimited gen 2 marki Bosch
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0,51 h;Czas pracy z funkcją Turbo:20 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, niewiele znaczący), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe, tryb Eco;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, nietrudne opróżnianie pojemnika, proste wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:2;ilość trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:110 min;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,4 l;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, eco, turbo;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:25,2 cm;wymiary - szerokość:21,1 cm;wymiary - wysokość:127,7 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 x akumulator, ładowarka, rura, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do materacy, ssawka do szuflad i klawiatur, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...


Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS712XXL (4242005307036)

Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS712XXL (4242005307036) Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS712XXL (4242005307036) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS712XXL (4242005307036)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, znikomy), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:2;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:80 minut;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, eco, turbo;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:20,4 cm;wymiary - szerokość:25,2 cm;wymiary - wysokość:131,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x akumulator, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do szuflad i klawiatur, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Bosch. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Bosch.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch do 2000 zł,
 • odkurzacze Bosch do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch do 2000 zł, odkurzacz Bosch do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Bosch do 2000 zł, ranking odkurzaczy Bosch do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *