Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Zeegma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy Zeegma. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Zeegma,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Zeegma. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Zeegma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491)

odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491) Najniższa Cena Online

odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Zeegma ZONDER BASE JETDzięki udoskonalonej technologii cyklonowej bezworkowy odkurzacz Zonder Base Jet zadba o doskonałą czystość w domu. Urządzenie wyposażone jest w podwójny system filtrów HEPA, co znacząco wspiera efektywność odkurzania, jak również neutralizację szkodliwych mikroorganizmów, pyłków i innych substancji mogących wywołać alergie u domowników.

  nieduże gabaryty i pojemny zbiornik powodują, iż Zonder Base Jet jest wygodny w użytkowaniu i przechowywaniu. Nieprzemijalna stylistyka i neutralne barwy, w jakich odkurzacz jest dostępny, sprawiają,pasuje do każdego rodzaju wnętrz.

  Najważniejsze właściwości:technologia cyklonowa – PowerSuctionDuża moc ssania – do 20000 PAJeden z największych zbiorników na kurz na rynku – 2 litryKlasa energetyczna ANajlepsza filtracja kurzu – klasa ASkuteczność odkurzania podłóg twardych – klasa A2 filtry HEPA H13 + możliwość ich myciaCicha praca - max do 78 dbPrzyjazny dla alergikówMoc nominalna silnika – 899 W Poznaj siłę cyklonuDzięki lepszej technice cyklonowej bezworkowy odkurzacz Zonder Base Jet zadba o doskonałą czystość w domu.

  Urządzenie wyekwipowane jest w podwójny system filtrów HEPA, co znacząco wspiera sprawność odkurzania, jak również neutralizację zgubnych mikroorganizmów, pyłków i innych substancji mogących wywołać alergie u domowników.małe gabaryty i pojemny zbiornik powodują, iż Zonder Base Jet jest komfortowy w wykorzystywaniu i przechowywaniu.

  nieśmiertelna stylistyka i neutralne odcienie, w jakich odkurzacz jest dostępny, sprawiają,pasuje do każdego typu wnętrz. Efektywne sprzątanieErgonomiczne rozwiązania sprawiają, że korzystanie z odkurzacza Zonder Base Jet jest niesamowicie komfortowe.

  Dzięki wyjątkowo niskiej wadze urządzenia, kompaktowym wymiarom i gumowym kołom Zonder Base Jet sprawnie podąża za użytkownikiem, nie obijając progów i nie rysując podłóg.Kontrola temperaturyZonder Base Jet został zaopatrzony w funkcję kontroli temperatury i konieczności oczyszczenia filtrów.

  w przypadku nadmiernego ich zabrudzenia albo zapełnienia zbiornika odkurzacz wyłącza się. Takie działanie eliminuje ryzyko przegrzania się urządzenia. Poręczne rozwiązaniaWystarczy kilka sekund,poprzez naciśnięcie przycisku, zwinąć aż 5-metrowy przewód.

  dodatkowo Zonder Base Jet zaopatrzony jest w specjalny uchwyt zezwalający na jego luźne przenoszenie. Na obudowie odkurzacza znajduje się także drugi uchwyt umożliwiający wygodne „zaparkowanie" teleskopowej rury wraz z szeroką końcówką.

  Urządzenie ponadto możliwość regulacji przepływu powietrza, co powoduje, że odkurzanie jest jeszcze bardziej dostosowane do potrzeb użytkownika. Odkurzanie z dużą mocą - klasa AZonder Base Jet oferuje najwyższą sprawność odkurzania na twardych powierzchniach (międzynarodowa klasa A).

  Dzięki bogatemu zestawowi końcówek wspaniale radzi sobie w dodatku z dywanami, a także trudno dostępnymi miejscami. Zonder Base Jet spełnia także restrykcyjne normy energooszczędności ERP.komfortowe czyszczenie filtrów i pojemnikaElementy zbiornika Zonder Base Jet są łatwe w czyszczeniu, co zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów.

  na dodatek odkurzacz można w nietrudny sposób opróżnić, czego nie trzeba robić często, gdyż w urządzeniu zastosowano jeden z największych na rynku zbiorników o objętości aż 2 litrów. Bogaty zestawZestaw odkurzacza Zonder Base Jet zawiera spory zestaw akcesoriów – metalową chromowaną rurę teleskopową, elastyczną rurę z tworzywa sztucznego, nakładkę do podłóg twardych i miękkich, dużą turbo szczotkę do podłóg twardych i miękkich, nakładkę szczelinową 2 w 1, kolistą nakładkę ze szczotką, nakładkę do powierzchni miękkich oraz 2 filtry HEPA wielokrotnego użytkowania.

  Specyfikacja:Moc: 899 WMoc ssania: 20000 PAZbiornik na kurz: 2 lSystem cyklonowyKlasa energooszczędności: AGłośność pracy: 78 dBSkuteczność odkurzania na twardych podłogach: ASkuteczność odkurzania na dywanach: CReemisja kurzu: AFiltry: HEPA H13, wylotowy HEPAPrzewód zasilający: Zwijany, 5mWaga produktu: 4,93 kgDostępne funkcje: Zabezpieczenie przed przegrzaniem, gumowe koła

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 69 dB. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Zeegma opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Zeegma cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Zeegma,
 • odkurzacze bezworkowe Zeegma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Zeegma, odkurzacz bezworkowy Zeegma cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Zeegma, ranking odkurzaczy bezworkowych Zeegma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *