Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Zeegma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy Zeegma. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Zeegma,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Zeegma. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Zeegma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A

Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A Najniższa Cena Online

Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A

Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Turbo Moc System Ssania 4000W Lekki Zeegma

Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Turbo Moc System Ssania 4000W Lekki Zeegma Najniższa Cena Online

Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Turbo Moc System Ssania 4000W Lekki Zeegma - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Turbo Moc System Ssania 4000W Lekki Zeegma
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Turbo Moc System Ssania 4000W Lekki Zeegma


odkurzacz cyklonowy zeegma zonder base hepa 2000 marki Zeegma

odkurzacz cyklonowy zeegma zonder base hepa 2000 marki Zeegma Najniższa Cena Online

odkurzacz cyklonowy zeegma zonder base hepa 2000 marki Zeegma - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz cyklonowy zeegma zonder base hepa 2000 marki Zeegma
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Cyklonowy odkurzacz bezworkowy ZEEGMA ZONDER BASE JET - 4000W

  • technika cyklonowa PowerSuction
  • duża Turbo Szczotka do podłóg twardych i miękkich
  • Moc skutecznościowa: 4000 W
  • Jeden z największych zbiorników na kurz w tej klasie produktów 2 L
  • Klasa energetyczna A
  • najkorzystniejsza filtracja kurzu klasa A
  • Skuteczność odkurzania podłóg twardych klasa A
  • 2 filtry HEPA H13 wielokrotnego wykorzystywania odkurzacz przyjazny dla alergików
  • Bogaty komplet nakładek: do podłóg i dywanów, szczelinowa 2w1, do powierzchni miękkich, ze szczotką

  obfita moc ssania do 20000 PA
  Poznaj siłę cyklonu Odkurzacz bezworkowy Zonder Base Jet wykorzystuje naturalną moc ruchu wirowego powietrza, na którym jest oparte technika cyklonowa. Zasysane z dużą siłą powietrze w zbiorniku wprowadzane jest w ruch wirowy, oddzielając kurz i inne zanieczyszczenia. To zagwarantuje niezwykłą sprawność czyszczenia bez względu na stopień zapełnienia zbiornika i bez konieczności wymiany worków znanych z klasycznych odkurzaczy.

  Prawdziwa Turbo Szczotka
  Oprócz szerokiego zestawu akcesoriów odkurzacz został wyekwipowany w specjalną dużą turbo szczotkę do podłóg twardych i miękkich. Obrotowy wałek napędzany siłą ssącą odkurzacza świetnie zbiera trudne do usunięcia skażenia, jak włosy, nitki czy sierść zwierząt. Dzięki niej odkurzacz jeszcze dokładniej wyczyści nawet najbardziej wymagające powierzchnie. W dodatku w komplecie znajdują sięmiędzy innymi kolista nakładka ze szczotką, nakładka szczelinowa 2 w 1 czy sprężysta rura z tworzywa sztucznego.

  Odkurzanie z dużą mocą - klasa A
  technika PowerSuction i wysoka wydajność silnika (899 W) wywołują, iż Zonder Base Jet jest wstanie zasysać nieczystości z mocą 4000 W. Dzięki pokaźnej dynamice, technice cyklonowej i systemowi bezworkowemu odkurzacz gwarantuje wysoką efektywność czyszczenia. Innowacyjny silnik w klasie energetycznej A gwarantuje sprawne odkurzanie przy nieznacznym zużyciu prądu. Oznacza to wyraźnie niższe rachunki za zużytą energię, nawet przy częstym stosowaniu odkurzacza. Odkurzacz przyjazny alergikom Czyste powietrze to podstawa dobrego samopoczucia, istotnie przy problemach alergicznych. Zastosowane dwa filtry Hepa H13 filtr wlotowy i filtr wylotowy, zatrzymują do 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów.

  Oszczędność i wygoda
  W odkurzaczu zastosowaliśmy jeden z największych dostępnych na rynku zbiorników na kurz o pojemności aż 2 litrów. Pozwala to zapomnieć o opróżnianiu urządzenia przez wyjątkowo długi czas, a technologia bezworkowa oszczędza Twoje pieniądze wydawane na zakup worków. Na dodatek Zonder Base Jet jest odkurzaczem energooszczędnym spełniającym restrykcyjne normy ERP.. Wygodne mycie filtrów i pojemnika Dzięki możliwości mycia wszystkich części zbiornika możesz w nietrudny sposób zapobiec wytwarzaniu się nieprzyjemnych zapachów, a także zyskujesz pewność, iż zakupiony odkurzacz będzie Ci służyć poprzez długie lata. prosty sposób opróżniania zapewnia ponadto spory komfort stosowania urządzenia.

  funkcjonalne rozwiązania
  Kontrola temperatury Zonder Base Jet został wyposażony w funkcję kontroli temperatury i konieczności oczyszczenia filtrów. W sytuacji nadmiernego ich zabrudzenia albo zapełnienia zbiornika odkurzacz wyłącza się. Takie działanie likwiduje ryzyko przegrzania się urządzenia. Gumowane koła zastosowanie w Zonder Base gumowanych kół zagwarantuje ochronę czyszczonych powierzchni przed zarysowaniami. Samoczynnie zwijany kabel Aż 5-metrowy przewód zwijany samoczynnie za pomocą jednego przycisku gwarantuje wygodę używania bez konieczność jego wielokrotnego przepinania. Ergonomiczny uchwyt Specjalnie wyprofilowany uchwyt jest stanowczo przydatny przy przenoszeniu odkurzacza, a także upraszcza opróżnianie zbiornika na kurz. Metalowa rura teleskopowa Rura teleskopowa posiada regulację długości, tym samym oszczędza użytkownikowi konieczności schylania się, a także pozwala dosięgnąć do wysoko lub głęboko położonych miejsc. Regulacja siły ssania i przepływu powietrza Odkurzacz Zonder Base Jet dysponuje dwoma sposobami regulacji. Znajdująca się na rączce regulacja przepływu powietrza pozwala błyskawicznie iprzystosować siłę ssania do typu czyszczonej powierzchni. Z kolei na pokrywie urządzenia umieszczono pokrętło, dzięki któremu można rozszerzać lub zmniejszać obroty silnika, wpływając tym samym na siłę ciągu, głośność odkurzacza i poziom pobieranej przez niego energii.


  Akcesoria w komplecie
  elastyczna rura z tworzywa nienaturalnego, Szczotka krągła niewiele znacząca, Ssawka szczelinowa 2 w 1, Nakładka do podłóg twardych i dywanów, Nakładka do powierzchni miękkich, Turbo szczotka do podłóg twardych i miękkich, Pojemnik na kurz, Metalowa rura teleskopowa z możliwością regulacji, 2 x filtr HEPA
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Turbotronic. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491)

odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491) Najniższa Cena Online

odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Zeegma ZONDER BASE JETDzięki udoskonalonej technologii cyklonowej bezworkowy odkurzacz Zonder Base Jet zadba o doskonałą czystość w domu. Urządzenie wyposażone jest w podwójny system filtrów HEPA, co znacząco wspiera efektywność odkurzania, jak również neutralizację szkodliwych mikroorganizmów, pyłków i innych substancji mogących wywołać alergie u domowników.

  nieduże gabaryty i pojemny zbiornik powodują, iż Zonder Base Jet jest wygodny w użytkowaniu i przechowywaniu. Nieprzemijalna stylistyka i neutralne barwy, w jakich odkurzacz jest dostępny, sprawiają,pasuje do każdego rodzaju wnętrz.

  Najważniejsze właściwości:technologia cyklonowa – PowerSuctionDuża moc ssania – do 20000 PAJeden z największych zbiorników na kurz na rynku – 2 litryKlasa energetyczna ANajlepsza filtracja kurzu – klasa ASkuteczność odkurzania podłóg twardych – klasa A2 filtry HEPA H13 + możliwość ich myciaCicha praca - max do 78 dbPrzyjazny dla alergikówMoc nominalna silnika – 899 W Poznaj siłę cyklonuDzięki lepszej technice cyklonowej bezworkowy odkurzacz Zonder Base Jet zadba o doskonałą czystość w domu.

  Urządzenie wyekwipowane jest w podwójny system filtrów HEPA, co znacząco wspiera sprawność odkurzania, jak również neutralizację zgubnych mikroorganizmów, pyłków i innych substancji mogących wywołać alergie u domowników.małe gabaryty i pojemny zbiornik powodują, iż Zonder Base Jet jest komfortowy w wykorzystywaniu i przechowywaniu.

  nieśmiertelna stylistyka i neutralne odcienie, w jakich odkurzacz jest dostępny, sprawiają,pasuje do każdego typu wnętrz. Efektywne sprzątanieErgonomiczne rozwiązania sprawiają, że korzystanie z odkurzacza Zonder Base Jet jest niesamowicie komfortowe.

  Dzięki wyjątkowo niskiej wadze urządzenia, kompaktowym wymiarom i gumowym kołom Zonder Base Jet sprawnie podąża za użytkownikiem, nie obijając progów i nie rysując podłóg.Kontrola temperaturyZonder Base Jet został zaopatrzony w funkcję kontroli temperatury i konieczności oczyszczenia filtrów.

  w przypadku nadmiernego ich zabrudzenia albo zapełnienia zbiornika odkurzacz wyłącza się. Takie działanie eliminuje ryzyko przegrzania się urządzenia. Poręczne rozwiązaniaWystarczy kilka sekund,poprzez naciśnięcie przycisku, zwinąć aż 5-metrowy przewód.

  dodatkowo Zonder Base Jet zaopatrzony jest w specjalny uchwyt zezwalający na jego luźne przenoszenie. Na obudowie odkurzacza znajduje się także drugi uchwyt umożliwiający wygodne „zaparkowanie" teleskopowej rury wraz z szeroką końcówką.

  Urządzenie ponadto możliwość regulacji przepływu powietrza, co powoduje, że odkurzanie jest jeszcze bardziej dostosowane do potrzeb użytkownika. Odkurzanie z dużą mocą - klasa AZonder Base Jet oferuje najwyższą sprawność odkurzania na twardych powierzchniach (międzynarodowa klasa A).

  Dzięki bogatemu zestawowi końcówek wspaniale radzi sobie w dodatku z dywanami, a także trudno dostępnymi miejscami. Zonder Base Jet spełnia także restrykcyjne normy energooszczędności ERP.komfortowe czyszczenie filtrów i pojemnikaElementy zbiornika Zonder Base Jet są łatwe w czyszczeniu, co zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów.

  na dodatek odkurzacz można w nietrudny sposób opróżnić, czego nie trzeba robić często, gdyż w urządzeniu zastosowano jeden z największych na rynku zbiorników o objętości aż 2 litrów. Bogaty zestawZestaw odkurzacza Zonder Base Jet zawiera spory zestaw akcesoriów – metalową chromowaną rurę teleskopową, elastyczną rurę z tworzywa sztucznego, nakładkę do podłóg twardych i miękkich, dużą turbo szczotkę do podłóg twardych i miękkich, nakładkę szczelinową 2 w 1, kolistą nakładkę ze szczotką, nakładkę do powierzchni miękkich oraz 2 filtry HEPA wielokrotnego użytkowania.

  Specyfikacja:Moc: 899 WMoc ssania: 20000 PAZbiornik na kurz: 2 lSystem cyklonowyKlasa energooszczędności: AGłośność pracy: 78 dBSkuteczność odkurzania na twardych podłogach: ASkuteczność odkurzania na dywanach: CReemisja kurzu: AFiltry: HEPA H13, wylotowy HEPAPrzewód zasilający: Zwijany, 5mWaga produktu: 4,93 kgDostępne funkcje: Zabezpieczenie przed przegrzaniem, gumowe koła

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Concept. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Zeegma opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Zeegma cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Zeegma,
 • odkurzacze bezworkowe Zeegma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Zeegma, odkurzacz bezworkowy Zeegma cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Zeegma, ranking odkurzaczy bezworkowych Zeegma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *