Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy Hoover. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Hoover,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Hoover. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Hoover, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Hoover XP81 XP25011

Hoover XP81 XP25011 Najniższa Cena Online

Hoover XP81 XP25011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover XP81 XP25011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  HOOVER XARION PRO XP81 XP25011
  Jeśli jesteś alergikiem i zależy Ci na rewelacyjnie czystym powietrzu w domu, masz psa albo kota lub po prostu chcesz, by Twój dom błyszczał czystością wybierz odkurzacz Hoover 4A Xarion Pro, który eliminuje aż do 99,98% kurzu i alergenów.
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa efektywności czyszczenia podłóg twardych: A
  • Klasa sprawności czyszczenia dywanów: A
  • Klasa reemisji kurzu: A
  • Roczne zużycie energii: 27 kWh
  • Poziom hałasu: 75 dB
  • Airvolution™ & technologia multicyklonowa bez straty mocy ssania
  • 2x zmywalny filtr HEPA
  • Teleskopowa rura
  • Szczotka uniwersalna
  • Szczotka do dywanów Optimax
  • Szczotka do parkietu Parquet Extra
  • Mini turbo szczotka z jonami srebra
  • Stała moc ssania
  • Uchwyt z regulatorem
  • objętość zbiornika: 1,5 l
  • Obrotowe miękkie kółka 360°
  • 'Akcesoria umiejscowione na rurze: szczelinówka, szczotka do kurzu'
  • Zasięg pracy: 9 m
  Multicyklonowa technologia Airvolution™
  świetnie czyste podłogi, dywany i powietrze w Twoim domu? To realne dzięki innowacyjnej technologii multicyklonowej Airvolution™, która zapewnia maksymalną separację kurzu. Produkowana wewnątrz odkurzacza siła odśrodkowa oddziela choćby najdrobniejsze skażenia, a podwójny filtr HEPA zatrzymuje choćby najmniejsze cząsteczki kurzu i alergeny, co zagwarantuje świetnie czyste powietrze w pomieszczeniu.
  przez cały czas odkurzania Xarion Pro utrzymuje stałą moc ssania bez względu na stopień zapełnienia zbiornika.
  System nietrudnego opróżniania pojemnika
  Jeśli jesteś alergikiem, szczególnym wyzwaniem staje się opróżnianie zbiornika na kurz. Dlatego odkurzacz Xarion Pro to rozwiązanie dla Ciebie. Specjalna kompozycja proste przeniesienie i higieniczne opróżnienie zbiornika bez konieczności kontaktu z kurzem. Wystarczy, iż naciśniesz jeden przycisk, by w prosty sposób pozbyć się zabrudzeń.
  4 × klasa A
  Dzięki najwyższej, poczwórnej klasie A Hoover Xarion Pro zapewnia maksymalną efektywność sprzątania i czyste powietrze przy zmniejszonym zużyciu energii.
  Klasa energetyczna – A
  innowacyjny odkurzacz Hoover z pojemnym workiem i dużą mocą ssania skutecznie pochłania kurz i zużywa zaledwie 28 kWh energii na rok. To mniej aniżeli komputer stacjonarny w ciągu jednego miesiąca. Gwarantuje aż do 50% lepszą wydajność w porównaniu ze starszymi, konwencjonalnymi modelami o pokaźnej mocy.
  Klasa sprawności czyszczenia podłóg twardych – A
  Panele, terakota, deski drewniane – bez względu na to, z jakiego materiału jest wytworzona podłoga w Twoim domu, zawsze będzie wyśmienicie posprzątana. Klasa sprawności A gwarantuje zbieranie skażeń z podłóg twardych na najwyższym poziomie, bo aż 111% (odkurzacz likwiduje kurz także po bokach szczotki).
  Klasa sprawności czyszczenia dywanów – A
  nieprzeciętnie czyste dywany? To osiągalne, choćby jeśli masz w domu zwierzęta i musisz usuwać ich sierść. Starczy, iż wybierzesz odkurzacz taki jak Hoover 4A z najwyższą klasą wydajności czyszczenia dywanów. Aż 91% efektywności zbierania kurzu.
  Klasa reemisji kurzu – A
  Czyste i pozbawione alergenów powietrze to najlepsze, co możesz podarować swym bliskim, nie tylko zmagającym się z alergią. Pomoże Ci w tym odkurzacz z najwyższą klasą reemisji kurzu o efektywności filtracji powietrza powyżej 99,8%.
  Skuteczne odkurzanie wszystkich powierzchni dzięki kompletowi specjalnych szczotek
  zestaw szczotek dopasowanych do konkretnych rodzajów podłóg pozwala Ci błyskawicznie i sprawnie posprzątać mieszkanie.
  * Do codziennego sprzątania korzystaj z uniwersalnej szczotki do podłóg i dywanów.
  * Delikatne powierzchnie takie jak parkiet czy cenne podłogi z drewna egzotycznego posprzątasz przy pomocy specjalnej miękkiej szczotki Parquet Extra, która nie spowoduje zarysowań.
  * O Twoje dywany zadba specjalna szczotka do dywanów Optimax, produktywnie usuwająca kurz z każdej dzianiny.
  * Mini turbo szczotka z jonami srebra to nieoceniona pomoc, gdy np. Chcesz zebrać sierść Twojego pupila z dywanu albo sofy. Specjalna powłoka z aktywnymi jonami srebra ogranicza rozwój drobnoustrojów, które mogą wywoływać alergie.
  Wygoda w obsłudze
  Odkurzacz Xarion Pro jest poręczny i prosty w używaniu. Ma komfortową rączkę do przenoszenia, teleskopowe rury oraz obrotowe miękkie kółka, które pokaźniejszą sterowność, nie rysują podłóg i pozwalają na cichszą pracę odkurzacza. Zasięg pracy to aż 9 m, dzięki temu bezproblemowo posprzątasz całe mieszkanie. Po skończonej pracy wystarczy, iż naciśniesz przycisk, a przewód zwinie się samoczynnie.
  Filtry HEPA
  Chcesz mieć nie tylko czyste podłogi w domu, ale także radować się pozbawionym alergenów powietrzem? Wybierz odkurzacz Hoover Xarion Pro z dwoma filtrami HEPA. Filtry są asygnowane do mycia i dzięki czemu możesz ich używać wielokrotnie.
  towar
  producent
  Kod producenta
  XP81_XP25011
  EAN
  8016361914391
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje Filtry
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc technologiczne Wyposażenie
  Szczelinówka
  Szczotka do dywanów
  Szczotka do kurzu
  Szczotka do parkietu
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

Hoover RC60 PET011

Hoover RC60 PET011 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe białe. Ranking TOP10 modeli

Hoover RC60 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover RC60 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Masz pupila, poprzez którego codzienne porządki wydłużają się w nieskończoność? Skróć czas sprzątania z odkurzaczem Hoover przeznaczonym właścicielom czworonogów. Specjalistyczna ssawka Mini Turbo Pet Hair Remover poradzi sobie z sierścią i zanieczyszczeniami na tapicerce i dywanach – choćby tych z długim włosiem!

  Poznaj odkurzacz Hoover Reactiv i ciesz się wspaniałym skutkiem odkurzania. Reactiv RC60PET 011 – pozbądź się sierści i oczyść powietrze z alergenów filtrowanie powietrza Zintegrowana z uchwytem szczotka do kurzu zestaw ssawek do każdej powierzchni przystępne opróżnianie zbiornika Nakładka 2 w 1 łatwo pozbądź się kurzu nawet z załamań tapicerki i szczelin kaloryfera Filtr EPA Specjalistyczny filtr zatrzymuje najdrobniejsze pyły i wydmuchuje naprawdę czyste powietrze pakiet ssawek do wszelkich powierzchni efektywnie odkurzaj każdy wariant powierzchni w mieszkaniu Higieniczne opróżnianie zbiornika Jednym kliknięciem otwórz pojemnik z kurzem i unikaj kontaktu z skażeniami Poznaj najważniejsze funkcje odkurzacza HOOVER Reactiv RC60PET 011 4A++ Krótsza praca, ulepszony efekt Hoover Reactiv ma klasę A w sprawności czyszczenia powierzchni twardych, a także odkurzania dywanów.

  Oznacza to, że mniejszym nakładem pracy skutecznie zadbasz o odkurzane powierzchnie. Odkurzacz podkreśla się także wysoką klasą energetyczną A++, dlatego w trakcie odkurzania nie musisz martwić się o wysokie rachunki za prąd – w skali roku zużywa zaledwie 16kWh.

  na dodatek przyznano mu klasę A reemisji kurzu, gdyż w trakcie pracy odkurzacz zatrzymuje je w środku zbiornika. Technologia pojedynczego cyklonu sprawne oczyszczanie powietrza długotrwałe i skuteczne odkurzanie bez konieczności częstego opróżniania pojemnika na kurz? To zasługa technologii pojedynczego cyklonu.

  Po zassaniu zabrudzeń kurz oraz skażenia są oddzielane od powietrza w komorze odkurzacza i trafiają bezpośrednio do pojemnika na kurz. Dzięki temu do pomieszczenia powraca czyste i przefiltrowane powietrze.

  Zmywalny filtr EPA Kurz nie ma żadnych szans Chcesz posiadać nie tylko czyste podłogi w domu, ale także cieszyć się powietrzem pozbawionym alergenów? Filtr EPA to zwolennik każdego alergika – produktywnie wychwyci nieduże cząsteczki i drobnoustroje, które mogą szkodzić Twojemu zdrowiu.

  Dzięki filtrowi wielokrotnego użytkowania Twój odkurzacz jest jeszcze zawsze gotowy do pracy –starczy, iż odświeżysz filtr EPA, przepłukując go wodą. Mini turbo szczotka Najskuteczniejsza w usuwaniu sierści Jesteś opiekunem czworonoga? Ci trzeba naprawdę niezawodnej pomocy w zwalczaniu sierści z dywanów i tapicerki? Pozwól wyręczyć się Mini turbo szczotce, czyli specjalistycznemu akcesorium do usuwania włosów i sierści z tapicerki.

  Odkurzacz Hoover zaoszczędzi Twój czas, który możesz poświęcić na zabawę z ukochanym zwierzakiem. Ssawki do powierzchni twardych i dywanów Sprytnie wyczyścisz każdą powierzchnię Ż...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Hoover SE71 SE41011

Hoover SE71 SE41011 Najniższa Cena Online

Hoover SE71 SE41011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover SE71 SE41011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy o mocy silnika 700 w, metalowa rura teleskopowa, miękkie gumowe kółka, zmywalny filtr epa, łatwe opróżnianie pojemnika na kurz, zasięg pracy 7.5 m, zbiornik na kurz o pojemności 1.5 l, poziom hałasu 80 db.


Hoover HF122 RH011

Hoover HF122 RH011 Najniższa Cena Online

Hoover HF122 RH011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF122 RH011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  H-FREE 100H-FREE 100 został zaprojektowany tak, żeby zagwarantować bezproblemowe sprzątanie przy użyciu przystępnych akcesoriów i znacznej obszerności na kurz. TRYB CIĄGŁY DLA komfortowEGO CZYSZCZENIAWystarczy zablokować dźwignię, aby aktywować tryb ciągłego odkurzania i łatwo czyścić, bez konieczności ciągłego naciskania palcem na przycisk włącz-wyłącz.

  ŁATWA DO wydobywaNIA KOŃCÓWKA SZCZOTKIUmożliwia on likwidowanie przeszkód i kurzu ze szczotki, co udoskonalone czyszczenie i konserwację H-FREE 100. WYJMOWANY AKUMULATORDzięki wyjmowanemu akumulatorowi 22V możesz ładować H-FREE 100 gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz.

  NARZĘDZIE NA POKŁADZIEH-FREE 100 jest wyposażony w zintegrowaną szczotkę do odkurzania, która czyści delikatne powierzchnie (np. Regały na książki) i eliminuje zanieczyszczenia z blatów roboczych oraz funkcjonalne narzędzie szczelinowe, które czyści ciasne narożniki, listwy przypodłogowe lub krawędzie.

  komfortowE PARKOWANIE W POZYCJI PIONOWEJChcesz odebrać telefon w trakcie odkurzania? Nie ma problemu! H-FREE 100 prosto zaparkujesz w pozycji pionowej, aby przejść wygodnie do realizowania szybkich zadań. Jeśli jednak zamierzasz pozostawić odkurzacz bez nadzoru na chwilę dłużej, najlepiej zamocować go na uchwycie ściennym.

  pokaźna objętośĆ POJEMNIKAPojemny pojemnik pomaga ograniczyć częstotliwość opróżniania i pozwala unikać bezpośredniego kontaktu z kurzem i alergenami. SZCZOTKA PODŁOGOWA Z OŚWIETLENIEM LEDLampka LED umieszczona na dyszy odkurzacza pozwala doświetlić ciemne zakamarki.

  LEDOWY WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERIIWidoczny system oświetlenia na obudowie baterii zezwala na stałe monitorowanie poziomu naładowania odkurzacza. Z łatwością WYJMOWALNY I OPRÓŻNIALNY POJEMNIKWyjmij pojemnik jednym przyciskiem i dzięki systemowi One Touch opróżnij H-FREE 100 bez wysiłku i bez kontaktu z kurzem.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe brązowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Hoover opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Hoover cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Hoover,
 • odkurzacze bezworkowe Hoover jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Hoover, odkurzacz bezworkowy Hoover cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Hoover, ranking odkurzaczy bezworkowych Hoover

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *