Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy Concept. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Concept. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Concept VP-5075

Concept VP-5075 Najniższa Cena Online

Concept VP-5075 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-5075
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   ergonomiczny i zwinny pomocnik - odkurzacz cyklonowy CONCEPT VP 5075. Posiada silnik o mocy 700 W, a także system próżniowy pomogą utrzymać porządek w całym domu. Dzięki sile odśrodkowej, działającej na skażenia podczas obracania się zasysanego powietrza w środku pojemnika, skażenia i kurz są odwirowywane do pojemnika zbiorczego.

  Zmywalny filtr HEPA 10 zagwarantuje to,że powietrze po odkurzaniu pozostaje czyste. Pojemność pojemnika cyklonowego wynosi 1,5 l, dzięki czemu można wygodnie odkurzyć całe mieszkanie. Poza odkurzaniem bez obłoków pyłu Twój cyklon ułatwi Ci ponadto pracę, ponieważ nie musisz zawracać sobie głowy workami.

  Odkurza cyklonowy Minis pracuje bez worków. Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są w pojemniku, który można opróżnić w przystępny sposób. Starczy nacisnąć na przycisk i opróżnić zawartość bez jej dotykania.

  Samo opróżnianie pojemnika jest w zupełności higieniczne. Idealny pomocnik w każdym domu, w którym klasyczny odkurzacz zajmuje zbyt dużo miejsca. Już z samej nazwy Minis można wywnioskować, iż odkurzacz jest śladowy.

  niezwykle nadaje się do niewiele znaczących mieszkań, w których oszczędność przestrzeni jest priorytetem. Możesz dodatkowo przechowywać go w szafie, aby nie wpadać na niego, chodząc po mieszkaniu. Oprócz podstawowych akcesoriów z metalową rurą teleskopową można wykorzystać ssawkę podłogową, która jest asygnowana do odkurzania dywanów, chodników i bieżników, a po przestawieniu klapki i wysunięcia szczotki też do twardych podłóg.

  Metalowa rura teleskopowa umożliwia wygodne czyszczenie bez nadwyrężania pleców. Szczelinowa końcówka ze szczoteczką posłuży do odkurzenia trudno przystępnych miejsc, dzięki której nic już nie będzie przeszkodą.

  Dzięki ssawce szczelinowej ze szczotką realne jest przedostanie się do wąskich przestrzeni w samochodzie, za meblami, kaloryferem czy szafką kuchenną. Parametry: filtr HEPA 10 metalowe rury teleskopowe Akcesoria: 1x ssawka podłogowa 1x ssawka szczelinowa ze zdejmowaną szczotką

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Bissell. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-5230

Concept VP-5230 Najniższa Cena Online

Concept VP-5230 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-5230
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Bezworkowy odkurzacz cyklonowy 4A VP5230 marki Concept łączy w sobie wysoką siłę ssania i niskie zużycie. Perfekcyjnie poradzi sobie ze sprzątaniem twardych podłóg i dywanów i w kategorii filtracji uzyskał najwyższą ocenę.

  Włączenie tego modelu do kolekcji produktowej Real Force mnóstwo wypowiada o jego jakości - produkt jest najlepszym w swojej kategorii. System cyklonowy jest oparte na sile odśrodkowej działającej na zanieczyszczenia, gdy zasysane powietrze jest obracane, a następnie odwirowane do zbiornika.

  na dodatek podczas sprzątania nie chodzi do wirowania pyłu. Filtr HEPA 13, który można umyć powoduje, iż model ten jest trafny też dla alergików. Parametry techniczne: efektywność AAAA pojemność pojemnika cyklonowego: 3 l kontrolka napełnienia pojemnika filtr HEPA 13 promień działania: 10 m hałas 78 dB Akcesoria: specjalnie wyprofilowana ssawka podłogowa AAAA szczotka do sierści zwierząt dysza do parkietów ekstra długa dysza szczelinowa do samochodu - długość pełna 60 cm ssawka szczelinowa ze szczotką do kurzu znaczna turboszczotkaInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Concept opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Concept cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Concept,
 • odkurzacze bezworkowe Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Concept, odkurzacz bezworkowy Concept cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Concept, ranking odkurzaczy bezworkowych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *