Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy z poziomem hałasu do 80 dB. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych z poziomem hałasu do 80 dB,
 • TOP5 chętnie kupowanych bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi z poziomem hałasu do 80 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Electrolux WQ81-PANI

Electrolux WQ81-PANI Najniższa Cena Online

Electrolux WQ81-PANI - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux WQ81-PANI
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  W zestawie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę polerującą z oświetleniem LED, mini elektroszczotkę do sierści Pet Pro PLUS, teleskopową ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, stację ładowania. Turboszczotka Pet Pro+ dołączona do odkurzacza, znakomicie odkurza meble tapicerowane z włosów, sierci zwierząt domowych i kurzu, a dzięki ulepszonym rozwiązaniom prosto się czyści.


Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  TEFAL TY6751 Odkurz wszędzie w kilka chwil! Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zagwarantuje wyjątkową wygodę sprzątania. Artykuł znamionuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z sprawną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. Wygoda i skuteczność Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli. Wszystko za jednym kliknięciem. Skuteczne odkurzanie choćby trudno przystępnych miejsc Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz dokładnie odkurzyć najgłębsze zakamarki albo ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. Nowy wymiar komfortu Ultralekki i ergonomiczny Lekka konstrukcja i ulepszona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają cechy takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Proste przechowywanie Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt powodują, iż przechowywanie nie sprawia żadnego problemu. Wszystko to dla maksymalnej wygody. Niezrównana wygoda odkurzania rewelacyjne rezultaty bez kabla Dual Force™ zagwarantuje luźne odkurzanie bez kabla choćby do 45 minut w trybie drobnym. Świetny jednocześnie do szybkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania. Dłuższy czas pracy Ultrawytrzymała bateria Urządzenie zaopatrzone zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V. Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! arcytrudnie wydajne odkurzanie technika cyklonu znakomite rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować produktywnie przez długi czas. Prędkie i sprawne odkurzanie Ultralekka konstrukcja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i szybkie odkurzanie każdego dnia....

Deerma VC01

Deerma VC01 Najniższa Cena Online

Deerma VC01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC01
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC01 Max

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC01max
  staranne sprzątanie bez większego wysiłku? Z Deerma to realne! ulepszony odkurzacz z funkcją mopowania VC01max umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Czas pracy do 45 minut oraz siła ssania do 12 000 Pa pozwalają rewelacyjnie posprzątać cały dom. Ulepszony, bezszczotkowy silnik zapewnia nieprzeciętną wydajność, a dzięki lekkiej wadze i bezprzewodowej konstrukcji produktu z łatwością użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz. Z VC01max zadbasz też o zdrowie - do zbiornika na wodę możesz dodać odrobinę preparatu do dezynfekcji i w ten sposób pozbyć się bakterii! nieprzeciętnie przemyślana oraz funkcjonalność odkurzacza zostały docenione nagrodą Red Dot Award.

  Odkurzanie i mycie podłóg w tym samym czasie - z Deerma oszczędzisz czas
  VC01max pozwala nie tylko odkurzać i myć podłogi, lecz też wykonywać obie te czynności jednocześnie! To doskonała oszczędność czasu i energii. Zapomnij o uciążliwym odkurzaniu i następującym tuż po nim spacerze z mopem. Z Deerma bez najmniejszego choćby problemu zachowasz podłogi w swym domu w genialnym stanie.

  Twój niezastąpiony sojusznik w walce z brudem
  Nowy, bezszczotkowy silnik odkurzacza gwarantuje moc o 60% pokaźniejszą w porównaniu z poprzednim modelem, a także o 40% większą siłę ssania, która wynosi 12000 Pa. Za bezkonkurencyjną skuteczność urządzenia odpowiada też jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, iż VC01max szybko radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami. Usuwa nawet brud ukryty w dywanach i szczelinach!

  starannie umyje podłogi w Twoim domu
  Już wkrótce Twoje kafelki czy panele mogą lśnić czystością. Zbiornik na wodę ma pojemność aż 200 ml - VC01max pasuje zatem równocześnie do małych, jak i dużych mieszkań. Możesz również wlać do niego trochę płynu do dezynfekcji,w trakcie mycia zlikwidować znajdujące się na podłodze zarazki. Mop został wyprodukowany z znakomitej jakości włókna, które doskonale wchłania wodę i zapewnia równomierne czyszczenie, minimalizując równocześnie ryzyko powstawania zacieków.

  Szczotka, jakiej Ci trzeba
  Podłoga pod meblami także może być wolna od kurzu i plam. Szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, żeby dało się komfortowo wyczyścić każdy kąt. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwoli na wyczyszczenie najróżniejszego typu powierzchni pod szafą, między nogami krzeseł lub w rogach pomieszczeń.

  Zadbaj o porządek w każdym zakamarku
  W zestawie wynajdziesz także dopełniającą szczotkę szczelinową 2w1, przy pomocy której odkurzysz między innymi wąskie miejsca takie jak wgłębienia w kanapach, czy także nierówne powierzchnie, na przykład klawiaturę laptopa. To, w połączeniu z możliwością stosowania VC01max w roli małego odkurzacza ręcznego i jego bezprzewodową konstrukcją, pozwala Ci precyzyjnie posprzątać każdy zakamarek. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody, więc bez problemu zadbasz o porządek na piętrze, w garażu czy w samochodzie.

  Sprzątaj bez niechcianych przerw
  Odkurzacz został wyekwipowany w nowy, lepszy akumulator o obszerności 2500 mAh. Za jego optymalne działanie odpowiada inteligentny system zarządzania BMS. Wszystko to przekłada się na czas pracy urządzenia sięgający aż 45 minut! VC01max jest ładowany przez port USB-C, więc możesz podłączyć go do źródła zasilania niemal wszędzie. Naładujesz go za pomocą dowolnej ładowarki, powerbanku, a nawet komputera! Na pełne naładowanie konieczne będą 4 godziny.

  W trosce o Twoje zdrowie
  Odetchnij czystym powietrzem w swoim domu. 3-stopniowa filtracja VC01max zezwala na niesamowicie efektywną eliminację zanieczyszczeń. Składany filtr H11 efektywnie zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za ich blokowanie odpowiada także specjalna, stalowa siatka. Cykloniczna filtracja wspaniale radzi sobie natomiast z włosami i różnorodnego rodzaju śmieciami. Odpady trafiają do odkręcanego zbiornika, którego opróżnianie jest wyjątkowo szybkie i proste. Zarówno pojemnik, jak i stalową siatkę filtra można myć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność i unikając konieczności ich częstej podmiany. To rozwiązanie przychylne nie tylko dla środowiska, lecz też dla Twojego portfela!

  Odkurzaj bez zmęczenia
  Przekonaj się, iż sprzątanie także może być przyjemne! VC01max zapewni Ci niespotykany komfort stosowania. Główny moduł odkurzacza waży mniej aniżeli 1 kg - prosto go podniesiesz, żeby przenieść go do innego wnętrza lub odkurzyć sufit. Magnetyczny design zbiornika na wodę umożliwia jego prosty i prędki demontaż. Nie musisz nawet się schylać - starczy, iż nadepniesz na specjalny przełącznik nożny. Realne jest w dodatku wygodne, pionowe przechowywanie odkurzacza - pomoże Ci w tym specjalny uchwyt ścienny. To idealny sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu!

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Handheld wireless vacuum cleaner
  Model VC01 max
  Napięcie znamionowe DC 14,4 V
  Moc znamionowa 100 W
  pojemność akumulatora litowego 2500 mAh
  Czas ładowania Ok. 4 h
  Czas pracy ≥45 minut (tryb standard), ≥20 minut (tryb wysokiej mocy)
  pojemność zbiornika na kurz 0,6 l
  Siła ssania Do 8 kPa (tryb kanon), do 12 kPa (tryb wysokiej mocy)
  Poziom głośności ≤78 dB
  Materiał ABS
  Waga netto 1,6 kg
  wymiary 210x180x1208 mm


Bissell 1987N

Bissell 1987N Najniższa Cena Online

Bissell 1987N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 1987N
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:Ni-MH;Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:750 W;Napięcie akumulatora:14,4 V;objętość worka/pojemnika:0,6 litra;Poziom głośności:69 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;wariant worka:pojemnik;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:ręczny;Waga:1,36 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:ładowarka;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, szczotka do usuwania sierści zwierząt z tapicerki, szczotka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Viomi A9

Viomi A9 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Amica. Ranking TOP10 modeli

Viomi A9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi A9
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Viomi A9

  praktyczny i stylowy odkurzacz dla każdego

  Viomi A9 łączy funkcjonalność z fantastycznym designem. Urządzenie zachwyca smukłą, prostą konstrukcją. Czarny odcień odkurzacza jest klasyczny i szykowny, dzięki temu sprzęt doskonale wpisuje się w charakter każdego wnętrza. Wysoka moc, wytrzymały akumulator i wielostopniowa filtracja to tylko kilka z jego zalet. Nieznaczne rozmiary urządzenia, a także możliwość przechowywania go pionowo przy pomocy dołączonego do zestawu uchwytu ściennego pozwalają efektywnie oszczędzać miejsce w mieszkaniu. Viomi A9 to uniwersalny sprzęt, który zaskoczy Cię swoimi możliwościami i znakomicie sprawdzi się w każdym domu.

  solidna moc silnika

  Swoje niezawodne działanie Viomi zawdzięcza potężnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga prędkość nawet 100 000 obrotów na minutę (rpm). Z jego pomocą można uzyskać siłę ssania 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, żeby bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie może już wkrótce lśnić czystością.

  Odkurzaj w najtrudniej dostępnych miejscach

  Z bezprzewodowym odkurzaczem Viomi A9 dotrzesz wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz - ponadto tam, gdzie nie dostanie się zwykły, przewodowy odkurzacz. Pracę usprawnia minimalna waga urządzenia, która wynosi jedynie 1,5 kg. Wszystko to sprawia,z łatwością przeniesiesz sprzęt między piętrami albo podniesiesz go, żeby odkurzyć pajęczyny z sufitu. Lekki odkurzacz Viomi A9 sprawdzi się w każdej sytuacji.|

  zobacz wszystko w innym świetle

  Odkurzanie ciemnych kątów albo przestrzeni pod meblami ułatwi Ci oświetlenie LED zamontowana na szczotce. Z jej pomocą bezproblemowo zobaczysz kurz, włosy czy śmieci nawet w niewiele widocznych miejscach. Z Viomi już nigdy nie przeoczysz odkładającego się na trudno przystępnych powierzchniach brudu - wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością.

  bogactwo zastosowań - 4+1 wymienne szczotki

  Viomi A9 to również 4 wymienne szczotki - każda nieprzeciętnie nadaje się do sprzątania najróżniejszych powierzchni, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o czystość w swym domu.

  wielka szczotka z zastosowanym silniczkiem skutecznie eliminuje kurz i włosy, pozwala też dbać o kondycję czyszczonych podłóg i dywanów.

  Szczotka szczelinowa pozwala na skrupulatne odkurzanie sufitów, lamp oraz wgłębień w meblach - sofach lub fotelach.

  Szczotka usuwająca roztocza z materiałów rewelacyjnie spełni oczekiwania niezwykle tam, gdzie mieszkają alergicy.

  minimalna szczotka 2w1 likwiduje skażenia z niewielkich, trudno przystępnych miejsc, takich jak na przykład sufity, klawiatury czy zasłony.

  Żaden, najdrobniejszy choćby zakamarek nie pozostanie zakurzony - z pomocą szczotek Viomi wydajnie pozbędziesz się wszystkich skażeń.

  Pięciostopniowa filtracja

  Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Pięciostopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszelkich zanieczyszczeń. Czyste, wolne od destrukcyjnych czynników środowisko jest w zasięgu ręki - starczy sięgnąć po Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

  Bezproblemowe opróżnianie pojemnika

  Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Pięciostopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszelkich skażeń. Czyste, wolne od szkodliwych czynników środowisko jest w zasięgu ręki - wystarczy sięgnąć po Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

  3 tryby pracy - długi czas pracy

  Swoje bezawaryjne działanie Viomi zawdzięcza solidnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga szybkość nawet 100 000 obrotów na minutę (rpm). Z jego pomocą można uzyskać siłę ssania 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, by bez najmniejszego choćby problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie może już wkrótce lśnić czystością

  W trybie oszczędzania energii akumulator wytrzymuje aż 60 minut - to wystarczająco dużo,starannie posprzątać dom o powierzchni nawet do 380 m2.

  W trybie standard akumulator daje 33 minuty odkurzania.

  W trybie MAX możliwe jest 9 minut bardzo intensywnej pracy, która pozwala uporać się z nawet najbardziej upartymi zanieczyszczeniami

  Baterię można z łatwością wyjąć, naładować lub wymienić. Poziom jej naładowania widoczny jest na czytelnym wyświetlaczu - w każdej chwili możesz więc skontrolować jej stan.

  W komplecie

  Odkurzacz A9

  Szczotka płaska 2w1

  Szczotka wąska z długim zakończeniem

  Rura aluminiowa

  Mop elektryczny

  Mocowanie ścienne

  Szczotka elektryczna do usuwania roztoczy

  Ładowarka

  Śrubki

  • Model: V-HWVC12A
  • Moc: 400 W
  • Zasilanie: Akumulator Litowy 2500 mAh, 25,2 V
  • Czas pracy: 60 min (tryb zwykły), 33 min (tryb przeciętny), 10 min (tryb wysoki)
  • Siła ssania: 23 000 Pa
  • Moc czyszcząca: 120 AW (watów powietrznych)
  • Silnik: Bezszczotkowy DC, 100 000 rpm
  • System filtracji: Multicyclon z pięciopoziomową filtracją (99,9% sprawności)
  • Głośność: 71 dB (tryb oszczędzania energii), 75 (tryb standard), 83 (tryb MAX)
  • objętość zbiornika na zanieczyszczenia: 0,4 L
  • Waga odkurzacza: 1,54 kg
  • rozmiary artykułu: 330 mm x 114 mm x 209 mm
  • rozmiary opakowania: 779 mm x 293 mm x 138 mm
  • ilość szczotek: 4

Electrolux PQ92-ALGS

Electrolux PQ92-ALGS Najniższa Cena Online

Electrolux PQ92-ALGS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PQ92-ALGS
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:15 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Funkcja mycia:nie;Funkcje dopełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, minimalny), podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 stopni, nietrudne opróżnianie pojemnika, proste wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca konstrukcja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-metaliczny;Lampa UV:tak;ilość baterii na wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:55 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ESKQ9;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:cyklonowy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:tak;linia:Pure Q9;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:zmywalny;Waga:3,69 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:delikatna ssawka z pluszem, elektroszczotka, ssawka Electrolux Bed Pro z promieniami UV, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:ssawka Electrolux Bed Pro™ z promieniami UV, technika cyklonowa, technika czyszczenia szczotki Electrolux BrushRollClean...


Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z potężną siłą ssącą Jakie są największe zalety odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o pojemności 260 ml szybkie i skrupulatne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka kompozycja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki bardzo bogaty zestaw akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z wyjątkowo niedługim czasem ładowania innowacyjny system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa pokrywa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia znaczny zbiornik na skażenia suche o obszerności 550 ml Opróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg równocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyposażono w uzupełniającą turboszczotkę, która umożliwia umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają równocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór przemywający o pojemności 260 ml, posiada zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. By ją zamontować, starczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 generuje mocną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy dłoni Jeśli chcesz, aby odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - starczy, że wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 także jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz posiada przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika podczas odkurzania, wystarczy raz przycisnąć, żeby urządzenie pracowało.

  To niezwykle pozytywnie wpływa na komfort używania. Oświetlenie LED to staranniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać choćby po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz skażenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. Ponadto giętka rura pomaga dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, w których przeważnie kryje się najwięcej kurzu.

  nowoczesna filtracja = powietrze przychylne alergikom Zbiornik na skażenia jest bezworkowy - oznacza to, iż po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest proste, więc możesz to robić choćby po każdym odkurzaniu. Ponadto filtry znajdujące się w zbiorniku, a także inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, żeby filtr gąbkowy,także wszystkie inne części były dokładnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, wyjątkowo prędkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować nawet poprzez 45 minut!

  z całą pewnością ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę niedługi czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! duży zbiornik, przystępne opróżnianie objętość zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, iż możesz odkurzyć nawet kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie zgromadzonych śmieci jest jednak przystępne i bezproblemowe. Starczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, by robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały skatalogowany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest niezwykle szybkie. Przystępne dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, pomiędzy nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo nietrudne. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką W pakiecie znajdziesz wszystkie elementy konieczne do tego, abyś miał swego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk przy pomocy taśmy albo przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, żeby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, aby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  wspaniale wyekwipowany odkurzacz - odkurzanie i mycie jednocześnie W zestawie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z niedługim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w pakiecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno przystępnych miejsc nieznaczna turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka ułatwiająca czyszczenie części odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE otrzymujesz 3 rodzaje profesjonalneGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - genialny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący istotnie polecany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA sprawnOŚĆ PŁYNÓW rozszerzY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) pakiet gromadzi: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony mają płyny do robotów Clean$1872 sugerowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej marki wyjątkowo efektywne czyszczą gruntownie i szybko wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z dokumentem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub obszerniejszej pojemności należy adekwatnie zniżyć lub rozszerzyć liczba płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min objętość zbiornika na skażenia 550 ml objętość zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB typ baterii, pojemność litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg wymiary (sz. X w. X gł.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock H6

Roborock H6 Najniższa Cena Online

Roborock H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  potężny. Sprawny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co przystępne i wygodne czyszczenie. Zaopatrzony w różne przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz efektywnie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o pokaźnej objętości zagwarantuje długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  zaawansowany pięciostopniowy system filtracji pozwala na przepływ powietrza wychodzącego, eliminuje i bezawaryjnie zatrzymuje wewnątrz zanieczyszczenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do wnętrza jest absolutnie czyste i bezpieczne choćby dla osób skłonnych do alergii.

  unikatowa moc

  RoboRock H6 jest wyposażony w skuteczny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To wystarczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie usunąć nie tylko mikro-kurz, ale także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do różnorodnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która gwarantuje do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas wystarczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli Ci trzeba więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest wyekwipowany w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem rozszerzającym moc ssania oraz szczotkami powiększającymi skuteczność. Momentalnie obracająca się szczotka zbiera wszelkiego rodzaju skażenia, kurz i okruchy, a także sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 wyekwipowany jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże pousuwać okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza usuwa zanieczyszczenia i kurz z trudno przystępnych miejsc. Smukła nasadka na elastycznej rurce produktywnie usuwa kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki rozszerzonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Choćby przy pokaźnej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w korzystnym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można prosto wyjąć z obudowy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich atrybuty oczyszczające i rozszerzyć skuteczność odkurzacza.

  rodzaj

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do typu powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  ekran

  wariant filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  rodzaj akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  konstrukcja

  bezszczotkowy silnik

  wyświetlacz

  Wyposażenie typowe

  sprężysty wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka niewiele znacząca

  Masa netto

  1.4 kg


Philips FC 6725

Philips FC 6725 Najniższa Cena Online

Philips FC 6725 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6725
 • Ilość ofert: 41
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis Gruntowne sprzątanie domu Maksymalna moc przez najdłuższy czas
  Nasadka zasysająca 360⁰
  Do 70 min, 28 min w trybie Turbo
  Miniturboszczotka, pakiet samochodowy
  Dodatkowy filtr Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu. Jeśli cenisz sobie najkorzystniejsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX.
  w sytuacji odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie zawsze jest osiągalne, ponieważ praca w trybie TURBO błyskawicznie zużywa baterię.
  A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom?
  spomiędzy odkurzaczy bezprzewodowych ten model wyróżnia się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*.
  Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza nawet na 70 minut pracy.
  rozmaite zapotrzebowania wymagają rozmaitych rozwiązań.
  Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V gwarantują do 70 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim potrzebne będzie ponowne naładowanie urządzenia. Zbiera do 99,7% kurzu i brudu z każdym ruchem
  Kiedy sprzątasz, zawsze chcesz mieć pewność, że wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte przez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni.
  oryginalna nasadka zasysająca 360 zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze!
  Dzięki opatentowanej technologii zasysania 360 zbiera więcej kurzu i brudu ze wszystkich czterech stron nasadki, dzięki czemu każdy Twój ruch jest produktywny! Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max 8000.
  wygodne rozwiązanie na co dzień
  dzisiaj wystarczy Ci tylko jedno urządzenie, aby odkurzyć twarde i miękkie podłogi, meble, a choćby sprzątnąć tapicerkę w samochodzie. Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii.
  Urządzenie posiada czytelny wskaźnik baterii, sygnalizujący o bieżącym poziomie jej naładowania. Cyfrowy silnik PowerCyclone 10 - obfita moc ssąca technika PowerCyclone 10 daje bezawaryjną moc ssącą.
  Usunięcie wszystkich zanieczyszczeń to teraz żaden problem. Odkurzacz ręczny ze szczelinówką Odkurzacz ręczny jest lekki i bez problemu przeniesiesz go w miejsca, które musisz posprzątać.
  Zakurzone meble czy brudna tapicerka w samochodzie to już przeszłość. Zintegrowane akcesoria
  W pakiecie z odkurzaczem jest zintegrowana szczotka i szczelinówka.
  Pomogą Ci wyeliminować brud z miejsc trudno przystępnych: usuną pajęczyny pod sufitem i kurz z rogów sofy. Mini elektro­szczotka Mini elektroszczotka, zaopatrzona w silniczek elektryczny, efektywnie wyeliminuje włosy czy sierść z miękkich powierzchni, takich jak fotele czy materace. Car kit. Specjalny zestaw samochodowy
  Specjalny zestaw samochodowy (rozciągliwy wąż, długa szczelinówka, miękka szczotka) pozwala na produktywne dotarcie do najdalszych zakamarków wewnątrz samochodu, co wyraźnie usprawnia jego sprawne sprzątanie. ergonomiczny pojemnik na kurz. Prędko i higienicznie
  Naciśnij przycisk zwalniający, wyciągnij pojemnik na kurz, zdejmij z niego pokrywkę i wysyp zabrudzenia do kosza na śmieci.
  Pojemnik możesz przemyć pod bieżącą wodą, a gdy wyschnie, włóż go z powrotem do urządzenia. Nasadka z podświetleniem LED.
  Widzisz nawet ukryty kurz. Z łatwością i większą wydajnością odkurzysz swoje mieszkanie.
  Jest to realne za sprawą nasadki oświetlającej podłogę.
  zawsze dostrzeżesz i uprzątniesz nawet najmniejszy brud. Specyfikacja techniczna: Kolor: Czarny/niebieski Okres gwarancji: 24 miesiące rozmiary (WxGxS) [cm]: 117 x 26 x22 cm Waga [kg]: 2,7 kg dołączone wyposażenie: Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Akcesorium 2 w 1: szczotka/szczelinówka
  Dodatkowy filtr
  Wąż rodzaj
  Bezprzewodowy Poziom hałasu [dB]: 84 dB pojemność zbiornika [l]: 0,6 l Czas pracy w trybie ECO [min]: 70 min Napięcie [V]: 25,2 V typ baterii: Li-Ion Czas ładowania [h]: 5 h wariant: Ręczny Sprzątanie bezprzewodowe Czas pracy w trybie TURBO [min]: 28 min Kod producenta: XC8049/01 Stan towaru: nowy
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka wydajność / obszerna moc ssąca 150 AW / Inteligentny wybór mocy / barwny wyświetlacz TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz, a także mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, charakterystyczny, Wysoka Moc.

  potężna moc ssąca 150 AW

  postępowy silnik o wysokiej prędkości obrotowej 125 000 obr./min zapewnia dużą moc ssącą oraz zagwarantuje doskonałą sprawność.

  barwny ekran TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 wyekwipowany jest w barwny ekran TFT, który łatwe przeglądanie danych, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny ekran zapewnia nadzwyczajne wrażenia wizualne, a także jednoczesną kontrolę.

  automatyczna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza specyficzna, elektroniczna funkcja automatycznego blokowania oznacza, że nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku podczas stosowania. Zamiast tego wystarczy dotknąć przycisk „Zablokuj", by włączyć ciągłe działanie oraz nacisnąć go ponownie, by odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym zastosowaniem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg automatycznie namierza rodzaj materiału podłogi i stosownie dopasowuje swoją szybkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia pokaźniejszą moc ssącą. Funkcja ta wyraźnie wydłuża żywotność baterii, zniżając ilość czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  kompozycja zapobiegająca plątaniu się włosów na szczotce

  budowa szczotki w profilu litery V zagwarantuje rozszerzoną średnicę, która ogranicza liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co produktywnie uniemożliwia ich plątaniu się. Szczotka wyprodukowana jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką sztucznego włosia, które jest wyjątkowo krótkie, dzięki temu sprzątanie jest bardziej sprawne. Szczotka jest prosta w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami posiada dwa dodatkowe kółka oraz kółka wspomagające, które sprawiają, iż prowadzenie odkurzacza jest pokaźnie przyjemniejsze. Szczotka wyekwipowana jest również w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, iż poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o obszerności 230 ml, a także wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep zezwalają na odkurzanie i mycie podłóg równocześnie. Wystarczy, iż uruchomisz przy pomocy włącznika funkcję mopowania. Możesz na dodatek regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów pozwala na korzystanie z funkcji mopującej na rozmaitych powierzchniach i do przeróżnego rodzaju zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o dużej pojemności gwarantuje 65 minut bezustannej pracy

  znaczna objętość baterii 3000 mAh pozwala na 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki czemu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 rewelacyjnie spełni oczekiwania do czyszczenia pokaźnych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  podmiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria pozwala na jej podmianę jednym dotknięciem. Starczy nacisnąć przycisk aby odkurzać bez potrzeby doładowywania odkurzacza podczas sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  kompozycja umożliwiająca ładowanie dwóch baterii jednocześnie

  Odkurzacz jest wyposażony w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy zarówno do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Widocznie poprawiający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest poprzez nowoczesny 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne ponadto ograniczają potrzebę częstej zamiany głównego filtra.

  Filtracja tak wydajna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  sprawny 5 -warstwowy system filtracji zapewnia maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest chroniony poprzez multicyklonowy system separacji, który zniża poziom pyłu, a zmywalne filtry ograniczają potrzebę częstej podmiany filtra.

  lubiane akcesoria, stosowne do Twoich potrzeb

  wykorzystanie akcesoriów i inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie umożliwiają wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W pakiecie dołączona jest mini szczotka elektryczna, która może być stosowana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Łatwo wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  duży, wyjmowany pojemnik na kurz o objętości 0,6 l

  zawiera więcej kurzu i ułatwia czyszczenie. Dodatkowym atutem jest łatwe opróżnianie pojemnika na kurz. Starczy jedno naciśnięcie przycisku aby zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co pozwala na jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne części HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, gwarantujący długotrwałą czystość.

  typ towaru

  Odkurzacz

  rodzaj ekranu

  TFT

  Funkcje

  samoczynna regulacja mocy na najróżniejszych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia elementy HEPA

  Szczotka w kształcie V uniemożliwiająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technologia

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  objętość pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa konstrukcja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% skażeń

  Zasilanie

  25,2 V

  rodzaj ogniwa

  Litowy

  pojemność baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  uzupełniające informacje

  przenośna i bezprzewodowa budowa

  Możliwość konstrukcji naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  zestaw

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługiInne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. TOP5 na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy z poziomem hałasu do 80 dB opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 80 dB cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi z poziomem hałasu do 80 dB,
 • odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 80 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 80 dB, odkurzacz bezprzewodowy z poziomem hałasu do 80 dB cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych z poziomem hałasu do 80 dB, ranking odkurzaczy bezprzewodowych z poziomem hałasu do 80 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *