Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz dokładnie zbiera skażenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED upraszcza czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego zezwala na komfortowe czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został zaopatrzony w najnowszy silnik firmy Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką efektywnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i usuwa zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie trwoniąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu lepszej technologii. Bateria jest broniona, dzięki technice Smart Cool, aby zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dostosowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki czemu wyłapuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej produktywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz uwydatnia się na dodatek szczególnie szybkim czasem reakcji i wykrywa zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy rodzaj powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  funkcjonalna konstrukcja

  Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najmocniej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki czemu odkurzanie na wysokościach nie sprawi obszerniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego funkcjonalna konstrukcja, zezwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. Dodatkowo przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w zestawie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Elastyczne narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w szerokim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o mnóstwo łatwiejsze. Większa średnica ssawki oraz jej ulepszone zakończenie skutecznie uniemożliwia zaplątywaniu się włosów krótkiej i przeciętnej długości. Natomiast, kompozycja w profilu litery V mieści dłuższe włosy i usuwa je bardziej sprawnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność niż zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. W trakcie trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, pokaźniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo stanie na wysokości zadania w trakcie sprzątania auta.

  eliminuje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz produktywnie likwiduje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona oraz uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny wyświetlacz HD, przy pomocy którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy albo siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć nieprzewidzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i progresywny design

  T30 to urządzenie szczególnie proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego wykorzystywania, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych komponentów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się dodatkowo obawiać o niepoprawne zamontowanie komponentów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zastosowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 akcentuje się progresywnym designem, a szary kolor nadaje wysmakowanego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w kształcie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • elastyczne narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to duże wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci lub zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO szybko rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w sytuacji podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a choćby mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który łatwo dociera do najtrudniejszych nawet zakamarków gwarantując wysoką produktywność i bezkonkurencyjny komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO znamionuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To nowoczesna budowa, która znakomicie wpisuje się w potrzeby domu oraz biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wyciągać pokaźnego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest za każdym razem gotowy do pracy. Znikomy, funkcjonalny, wyposażony w obfity wachlarz dodatkowych akcesoriów nieprzeciętnie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi zanieczyszczeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  dzisiaj z łatwością zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został zaopatrzony w niesamowicie produktywny silnik, który zagwarantuje siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki temu nadzwyczajnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W pakiecie odszukasz także kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  prędko likwiduje brud

  Przekonaj się, iż odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma wbudowany 5-stopniowy system filtracji oraz wysokiej klasy silnik, którego prędkość sięga 160 000 rpm. W wyniku czego możesz radować się siłą ssania na poziomie nawet 32 000 Pa! dzięki temu odkurzacz istotnie ekspresowo i produktywnie eliminuje kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie choćby z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, samoczynnie powiększa siłę ssania na dywanach, aby zapewnić ich precyzyjne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz optymalnie przystosować pracę odkurzacza do swych potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To osiągalne! V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie trafny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco wspaniale stanie na wysokości zadania na co dzień. także najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, aby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyekwipowany w wytrzymały akumulator o dużej i zaawansowany system zarządzania energią, dzięki temu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje choćby 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny zezwala na wygodne ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  genialna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został zaopatrzony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która świetnie pasuje do czyszczenia zróżnicowanego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją jednocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko efektywnie likwiduje kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, iż jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, że sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i wspaniale wyważony. Dzięki czemu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy piętrami albo podniesiesz, aby odkurzyć sufit czy zasłony. Praktyczny uchwyt powoduje, iż jego prowadzenie jest wyjątkowo komfortowe. Duży zbiornik na kurz o obszerności 500 ml starczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest szczególnie prędkie i proste - starczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  teraz możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma zaimplementowany czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze dane dotyczące jego pracy.To oznacza,wystarczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo aktualny tryb. Przystępna jest jeszcze funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku podczas sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  użyteczne akcesoria w pakiecie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,starannie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem stanie na wysokości zadania na przykład w trakcie czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a sprężysty wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc.

  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • sprężysty wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • sprężysty adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci trzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 uwydatnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa, a także lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo wygodny w używaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zagwarantuje niesamowitą efektywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca skuteczność

  Urządzenie idealnie sprawdza się w walce z nawet najszczególniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Jego efektywny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki czemu prędko usuwa zabrudzenia. Na zwiększoną wydajność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, innowacyjna technika chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w profilu litery V fantastycznie czyści każdy wariant powierzchni. Efektywnie odkurzy równocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Uwydatnia sięużyteczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 rewelacyjnie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  komplet ergonomicznych akcesoriów

  Do zestawu załączono także szereg akcesoriów, które istotnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania na nierównych, niewiele znaczących powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Dodatkowo, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz także wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - z całą pewnością nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o pojemności 2500 mAh zagwarantuje choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która pozwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy szybko zmienisz za pomocą umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 proponuje również tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zapewnia niemal 100% wydajność czyszczenia dzięki udoskonalonej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 sprawnie eliminuje kurz i choćby 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To powoduje,znakomicie pasuje też dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania powiększa efektywność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort używania

  Dzięki lekkiej wadze i praktycznej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, łatwo go również podniesiesz, by odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W pakiecie znajdziesz także specjalny uchwyt ścienny, za pomocą którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zapewnia niezrównaną wydajność, a potężny akumulator zagwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

  To nie wszystko! T20 Pro posiada dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz obszerniejszy dom. W dodatku, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą.

  W pakiecie znajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom. Progresywny silnik Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym innowacyjnia niemal dorównuje tym wykorzystywanym w lotnictwie.

  Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro produktywnie i błyskawicznie pozbywa się wszelkiego brudu - nawet najbardziej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego obszerniejszego wyzwania.

  na dodatek zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej stabilną i produktywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko skuteczne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro perfekcyjnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

  usuwa do 99,9% roztoczy - doskonale stanie na wysokości zadania więc jeszcze w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada nowoczesny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

  Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo. Genialna szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza wyśmienicie pasuje do czyszczenia różnego typu podłóg.

  ekspresowo rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i adekwatnie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

  umożliwiają to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w profilu litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na efektywne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych W opakowaniu Dreame T20 Pro znajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa perfekcyjnie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach.

  Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - idealnie wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame zezwala na na dodatek mycie podłóg. Zbiornik o objętości 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu.

  Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, precyzyjnie posprzątasz każdy kąt w swoim domu. Jeszcze dłuższy czas pracy Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W typowym trybie urządzenie może odkurzać nawet poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok.

  30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać tak długo, jak Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania pozwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania.

  dzięki czemu sprzątanie staje się nad wyraz komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny ekran LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i gwarantuje prędki dostęp do najważniejszych informacji.

  Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi obecnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności podmiany filtra. Dbałość o każdy detal Dreame T20 Pro to na dodatek unikatowy komfort używania.

  8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji urządzenie jest wygodne w użytkowaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, żeby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki.

  Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Płaska szczotka 2w1 Szczotka szczelinowa Uniwersalna elektroszczotka Metalowa rura Miękka rolka Ładowarka rozciągliwa rura Elektroszczotka do materacy Baza ładująca 2w1 Zbiornik na wodę + mop 2 akumulatory Specyfikacja producent Dreame Model T20 Pro Napięcie znamionowe 25.2 VDC Moc znamionowa 450W Siła ssania Do 25 000 Pa Moc czyszcząca Do 150 AW (watów powietrznych) Waga silnika 1.67 kg Maksymalny czas pracy 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze) Czas ładowania Ok.

  4 godziny pojemność zbiornika na kurz 0.6l


Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieporównaną skuteczność, a konkretny akumulator zapewnia choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą. W pakiecie wyszukasz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym dokładnie posprzątasz cały dom.

  nowoczesny silnik

  Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym nowoczesnia niemal dorównuje tym używanym w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro efektywnie i momentalnie pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najbardziej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Dodatkowo zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i wydajną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko skuteczne sprzątanie, ale też uniemożliwia wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro nadzwyczajnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - znakomicie sprawdzi się więc również w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada nowoczesny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie usuwa alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz i wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  wspaniała szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza doskonale nadaje się do czyszczenia przeróżnego rodzaju podłóg. Szybko rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i stosownie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, by jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, żeby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na efektywne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro wyszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa rewelacyjnie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - nieprzeciętnie wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame zezwala na również mycie podłóg. Zbiornik o objętości 250ml oraz 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, precyzyjnie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby przez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać dopóki Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się wyjątkowo wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej upraszcza sprzątanie i gwarantuje szybki dostęp do najważniejszych danych. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie używany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności zamiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to na dodatek wyjątkowy komfort użytkowania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki poręcznej konstrukcji urządzenie jest komfortowe w stosowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić równocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  rozciągliwa rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe białe. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame P10 Pro

Xiaomi Dreame P10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro

  Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro podkreśla się długim czasem pracy, ciśnieniem ssania 22 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, ergonomiczną konstrukcją. Został wyekwipowany w opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o szybkości 120 000 rpm, a załączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć niemało zróżnicowanych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści nawet 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.


  Imponująca moc ssania

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro ulepszony silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną szybkością 120 000 rpm i zapewnia moc ssania 130 AW. W połączeniu z ciśnieniem ssania na poziomie 22 000 Pa zezwala na wyjątkowo efektywne działanie i dokładne odkurzanie. Dzięki temu Dreame P10 Pro nieprzeciętnie radzi sobie z drobnymi i większymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co wyraźne, możesz komfortowo przełączać się między 3 trybami ssania.


  Długi czas pracy

  Nie martw się, iż odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy. Urządzenie posiada akumulator o obszerności 2500 mAh i zagwarantuje choćby 60 minut ciągłej pracy. W razie zapotrzebowania możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, aby przedłużyć czas działania P10 Pro. Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — sprawnie odprowadza ciepło, dzięki czemu zapewnia słuszne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu albo oddzielnie.


  mnóstwo zastosowań

  Miękka szczotka rolkowa odkurzacza doskonale sprawdza się w trakcie zbierania pokaźniejszych zanieczyszczeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w kształcie litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej. W pakiecie odnajdziesz także dyszę szczelinową 2w1, która skutecznie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno przystępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest w dodatku elektryczna minissawka — precyzyjnie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.


  Lekki i funkcjonalny

  kompozycja odkurzacza została starannie przemyślana, dzięki czemu urządzenie waży jedynie 1,63 kg. Możesz więc bez wysiłku zastosować P10 Pro, żeby odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię w trakcie odkurzania. Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także poręczny zarys uchwytu.


  znakomita filtracja

  Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć. Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości nawet 0.3 μm, dzięki temu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz cieszyć się naprawdę czystym mieszkaniem.


  nieskomplikowana obsługa

  Dreame P10 Pro został wyekwipowany w ekran LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania lub zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe. Zbiornik na kurz ma pojemność 0,5 l, a do jego opróżnienia wystarczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz oraz filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.


  Ozdoba Twojego domu

  Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o sprawnym odkurzaniu, lecz nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie oszałamia bezkompromisowym wzornictwem, a dzięki progresywnemu designowi poprawnie wkomponuje się w Twoje cztery ściany. Możesz skorzystać z załączonego do zestawu uchwytu na ścianę,wygodnie przechowywać odkurzacz i oszczędzać miejsce w domu.


  W zestawie
  • Odkurzacz Dreame P10 Pro
  • Miękka szczotka rolkowa
  • Elektryczna minissawka
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Uchwyt ścienny
  • Zaczep mocujący
  • Metalowa rura odkurzacza
  Specyfikacja:

Xiaomi Dreame M12

Xiaomi Dreame M12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame M12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame M12
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame M12

  Postaw na funkcjonalność i wygodę wybierając Dreame M12. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia nieporównany komfort wykorzystywania i pozwala jednocześnie odkurzać i mopować podłogę. Posiada 2 zbiorniki na wodę i automatycznie dopasowuje ilość wody do stopnia zabrudzenia powierzchni. Oferuje w dodatku funkcję samoczyszczenia, a komunikaty głosowe i wyświetlacz LED upraszczają obsługę. Przejrzyj czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  Do 200 m² czystej powierzchni

  Odkurzacz pionowy Dreame M12 został zaopatrzony w akumulator o pojemności 6 x 4000 mAh, dzięki czemu potrafi pracować do 35 min na jednym naładowaniu (jeśli korzystasz z funkcji mopowania) albo 60 min - w trakcie odkurzania. To przekłada się na około 200 m² czystej powierzchni. Po około 5 h ładowania, urządzenie będzie gotowe do ponownej pracy.

  Najważniejsze informacje w zasięgu wzroku

  Odkurzacz wyświetlacz LED, przy pomocy którego dowiesz się o poziomie akumulatora, mocy ssania, czy trybie pracy, a kolor podświetlenia poinformuje Cię o stopniu zabrudzenia. Co więcej, wyświetlacz wyświetla powiadomienia o zatkanej rurze urządzenia i czystej/brudnej wodzie w zbiorniku.

  Komunikaty głosowe

  Wybierając M12, stawiasz na komfort używania. Odkurzacz oferuje funkcję asystenta głosowego, przy pomocy którego poinformuje Cię o konieczności ładowania, samoczyszczenia, czy opróżnienia zbiornika na wodę. Ciesz się możliwościami, jakie oferuje Dreame.

  niezawodny

  Żaden brud nie umknie uwadze Dreame M12. Przemyślana budowa szczotki pozwala pozbyć się zanieczyszczeń z przeróżnych powierzchni, na przykład, płytek lub paneli. Starannie eliminuje brud zalegający w głębi dywanu. Na dodatek w opakowaniu wyszukasz zapasową rolkę, dzięki temu momentalnie i komfortowo wymienisz ją na nową, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jej demontaż również nie sprawi Ci problemu - starczy, iż naciśniesz umieszczony na szczotce przycisk.

  Wybierz stosowny tryb

  M12 został zaopatrzony w bezszczotkowy silnik, dzięki czemu idealnie usuwa choćby najmocniej uporczywy brud. Przy pomocy dedykowanych przycisków na ekranie możesz wybierać między trybami: kanon, Auto, Self Cleaning, a także Turbo.

  Funkcja samoczyszczenia

  Dla jeszcze obszerniejszego komfortu użytkowania M12 oferuje funkcję samoczyszczenia. Już nie musisz sobie brudzić rąk i ręcznie czyścić szczotkę urządzenia. Wystarczy, iż na ekranie odkurzacza wybierzesz tryb Self Cleaning. Szczotka zostaławyposażona w specjalny grzebień, który pozwala dokładnie wyczyścić rolkę.

  3 zbiorniki

  To nie koniec możliwości Dreame M12. Odkurzacz został wyekwipowany w 2 zbiorniki na wodę czystą (950 ml) i brudną (700 ml). Dzięki tak sporej pojemności nie musisz się martwić częstym kompletowaniem lub opróżnianiem zbiornika. W komplecie odnajdziesz też środek do mycia powierzchni. Co więcej, urządzenie samoistnie dopasowuje ilość wody w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni - nie musisz się zatem obawiać jej wycieku i plam na podłodze. Natomiast objętość zbiornika na kurz wynosi 350 ml, a jego opróżnianie nie sprawi Ci problemu.

  rozmaite scenariusze używania

  Kafelki w łazience albo w kuchni, drewniana podłoga, sofa, trudno przystępne miejsca - M12 poradzi sobie niemal w każdej sytuacji. Odkurzacz Dreame skuteczną szczotkę, która skrupulatnie zbiera zanieczyszczenia z różnorodnego typu powierzchni, też krawędzi. Co więcej, szczotka 2w1 sprawdzi się w przypadku odkurzania mebli.

  W komplecie
  • odkurzacz
  • uchwyt
  • stacja ładowania
  • zbiornik na kurz
  • uchwyt na akcesoria
  • zasilacz
  • pojemnik do przechowywania
  • szczotka 2w1
  • zapasowa rolka
  • zapasowy filtr
  • płyn do czyszczenia 500 ml
  • instrukcja obsługi

  Specyfikacja odkurzacza
  Specyfikacja zasilacza

Xiaomi G9

Xiaomi G9 Najniższa Cena Online

Xiaomi G9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G9
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  xiaomi-vacuum-cleaner-g9-plus
  Odkurzacz G9 Plus
  Wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające dogłębne likwidowanie kurzu przy wielu ustawieniach


  Maksymalna moc ssania 120 AW
  Zupełnie nowy pakiet szczotek
  Wałek czyszczący o konstrukcji uniemożliwiającej wplątywaniu włosów
  efektywność odfiltrowania na poziomie 99,97%*
  nad wyraz długi, 60-godzinny czas pracy baterii*
  obszerna moc ssania – maks.120 AW bezusterkowa moc czyszczenia zapewniająca szybkie usuwanie kurzu
  wyposażony w wysokoobrotowy silnik cyfrowy zagwarantuje moc maks. 120 AW, która pozwala prosto wciągać niepokaźny pył, okruchy, sierść i inne skażenia z podłogi i zagwarantuje nieprzeciętne ssanie w trakcie codziennego sprzątania.
  100 000
  Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maks. Szybkości (obr./min.)*
  Zupełnie nowy komplet funkcjonalnych szczotek 2-w-1
  Spełni Twoje zapotrzebowania z zakresu odkurzania
  Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym perfekcyjne czyszczenia miękkich i twardych podłóg
  wbudowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w kształcie litery V umożliwia dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni między panelami. Unikalna kompozycja kółek prowadzących umożliwia odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, zwiększając efektywność czyszczenia.
  Wałek czyszczący o konstrukcji zapobiegającej wplątywaniu się włosów Ogranicza wplątywanie się włosów w szczotkę
  Obsługuje regulację trybu 3 biegów, zapewniając wydajne codzienne sprzątanie

  Tryb Eco
  szczególnie długi czas pracy baterii Codzienne sprzątanie

  Tryb typowy
  szybkie likwidowanie kurzu likwiduje uporczywy brud

  Tryb obszernej mocy
  obfita moc ssania · wielka wydajność
  * Wybierz tryb trafny do zadania czyszczenia, a następnie rozpocznij czyszczenie.
  Szczotka przeciw roztoczom likwiduje roztocza i martwy naskórek z powierzchni
  Pyłki
  Roztocza
  Martwy naskórek
  Specjalistyczna szczotka przeciw roztoczą wydajnie zasysa roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu.
  Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni"
  Wąska i rozciągliwa ssawka jest dostosowana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki temu usprawnia sprzątanie na dodatek w trudno dostępnych miejscach w domu i sprzątanie w samochodzie.
  Wieloetapowy system odfiltrowania efektywność przechwytywania kurzu
  12-stożkowy separator cyklonowy efektywne oddzielenie kurzu od powietrza zagwarantuje płynny przepływ powietrza
  zaopatrzony w 12-stożkowy separator cyklonowy, który wytwarza konkretną siłę odśrodkową poprzez cyklonowy przepływ powietrza, produktywnie spychając spore cząsteczki na dół pojemnika i na skutek czego gwarantując płynny przepływ powietrza i rozszerzając sprawność filtra.
  Przechwytuje do 99,97%* niewiele znaczącego pyłu 5-stopniowa filtracja uniemożliwia skażeniu zwrotnemu
  Urządzenie wykorzystuje 5-etapowy ulepszony system przefiltrowania, który wydajnie blokuje cząsteczki o wielkości od 0,3 μm, gwarantując skuteczność oczyszczania na poziomie 99,97% dla całego urządzenia.
  Etap 5
  Filtr z wkładami
  Etap 4
  Filtr z gąbki o wysokiej gęstości
  Etap 3
  12-stożkowy separator cyklonowy
  Etap 2
  Filtr z metalową siateczką
  Etap 1
  Jednoetapowa separacja cyklonowa z użyciem siły odśrodkowej
  Wydłuża czas pracy baterii Pomaga oszczędzać czas i energię w trakcie sprzątania
  bardzo długi czas pracy baterii – 60 minut nadzwyczajnie spełni oczekiwania przy sprzątaniu pokaźnych domów
  zaimplementowana bateria o obszernej obszerności 2500 mAh* pozwala na sprzątanie poprzez maks. 60 minut, widocznie je ułatwiając.
  Czas rozładowywania akumulatora w trakcie stosowania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut.
  Czas rozładowywania akumulatora w trakcie wykorzystywania szczotki podłogowej w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 35 minut.
  * Nominalna objętość baterii 2500 mAh

  zamiana baterii za kliknięciem jednego przycisku Wydłuża czas pracy
  konstrukcja umożliwiająca podmianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.
  * Wymienne baterie należy zakupić osobno
  Bardziej przemyślana konstrukcja Czeka, aż ją odkryjesz

Xiaomi Dreame P10

Xiaomi Dreame P10 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame P10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Przekonaj się, iż odkurzanie wcale nie musi być męczące. Bezprzewodowy odkurzacz Dreame P10 jest stanowczo lekki i komfortowy w obsłudze – za jego pomocą z łatwością posprzątasz każdy kąt.

  Dzięki mocy ssania do 100 AW towar świetnie radzi sobie z choćby najmocniej uporczywymi odpadami, a wchodząca w skład zestawu dodatkowa szczotka 2w1 pozwala likwidować kurz również z trudno przystępnych zakamarków.

  Czas pracy urządzenia sięga 50 minut na jednym ładowaniu, a jego obsługę upraszcza zaimplementowany ekran LED. Niesamowita produktywność Co sprawia, iż P10 tak świetnie radzi sobie z zanieczyszczeniami? Opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy pracuje z prędkością do 100 000 obrotów na minutę i zapewnia niezwykle dużą siłę ssania na poziomie do 20 000 Pa.

  dzięki czemu momentalnie usuwa kurz, śmieci, włosy, sierść i inne odpady. Co więcej, zaawansowany system filtracji zezwala na zatrzymywanie nawet 99,89% mikrocząsteczek, zezwalając Ci stworzyć czyste, przyjazne dla zdrowia środowisko w Twoim domu.

  niezawodna szczotka do podłóg Spraw sobie odkurzacz, który pozwoli dokładnie wyczyścić różnego typu podłogi, równocześnie ich nie uszkadzając. Miękka szczotka rolkowa Dreame P10 wyśmienicie nadaje się do różnorodnych powierzchni – od paneli i płytek, poprzez wykładziny, aż po dywany.

  Skutecznie likwiduje zanieczyszczenia takie jak na przykład kurz, małe okruchy, włosy i sierść. Została także zaprojektowana w taki sposób, żeby nie rysowała podłóg – możesz więc bez przeszkód odkurzać mieszkanie, nie obawiając się ich przypadkowego uszkodzenia.

  Dodatkowa szczotka w zestawie Zadbaj o czystość w każdym zakamarku – z Dreame P10 żaden brud się przed Tobą nie ukryje! W skład zestawu wchodzi wielofunkcyjna szczotka szczelinowa 2w1, za pomocą której bez trudu pozbędziesz się zanieczyszczeń z trudno przystępnych miejsc.

  Wykorzystaj ją na przykład do odkurzania wgłębień w kanapach i fotelach, krawędzi pomieszczeń, przestrzeni między meblami i nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatury. Dzisiaj już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby cały Twój dom lśnił czystością!

  Długi czas pracy Ciesz się swobodą, jaką gwarantuje bezprzewodowa konstrukcja odkurzacza i nie obawiaj się konieczności jego zbyt częstego ładowania. Dreame P10 został wyekwipowany w wytrzymały akumulator, który składa się z 7 części o objętości 2000 mAh i gwarantuje czas pracy do 50 minut.

  towar genialnie spełni oczekiwania zatem zarówno w mniejszych, jak i większych mieszkaniach. Chcesz więcej? innowacyjny system SmartCooling zapewnia wydajne odprowadzanie ciepła, rozszerzając tym samym sprawność akumulatora i silnika.

  Czytelny, kolorowy ekran LED Czy obsługa odkurzacza może być jeszcze przyjemniejsza? Dreame udowadnia, iż tak! P10 ma zaimplementowany barwny ekran LED, który daje Ci wygodny dostęp do najważniejszych funkcji i informacji dotyczących jego działania.

  Za jego pomocą możesz na przykład sprawdzić lub zmienić aktualny tryb ssania. Dowiesz się też, jaki jest poziom naładowania akumulatora. Odkurzacz proponuje również specjalną, elektroniczną blokadę, która pozwoli Ci uniknąć zmęczenia i nadwyrężenia palców w trakcie sprzątania.

  Lekki, mobilny, komfortowy w użyciu teraz możesz starannie posprzątać cały dom bez pokaźniejszego wysiłku. Dreame P10 waży jedynie 1,63 kg, co w połączeniu z jego bezprzewodową konstrukcją sprawia, iż możesz z łatwością przenosić go między pomieszczeniami, zanieść do garażu albo podnieść, aby wyczyścić zasłony.

  Specjalnie zaprojektowany uchwyt usprawnia manewrowanie urządzeniem. Artykuł sprawdzi się też w roli małego odkurzacza ręcznego. Za jego pomocą możesz na przykład komfortowo odkurzyć meble lub samochód.

  Ogranicz kontakt z brudem by pozwolić Ci ograniczyć kontakt z zanieczyszczeniami i uniknąć brudzenia sobie rąk po każdym sprzątaniu, P10 został wyposażony w pokaźny zbiornik na kurz, którego opróżnianie jest dziecinnie proste.

  wystarczy nacisnąć przycisk! Co więcej, równocześnie pojemnik, jak i wałek szczotki oraz filtr można bez przeszkód myć pod bieżącą wodą. W ten sposób nie tylko przedłużysz ich żywotność i unikniesz konieczności ich częstej wymiany, ale też zniżysz ryzyko namnażania się bakterii.

  W komplecie Odkurzacz Miękka szczotka rolkowa Szczotka szczelinowa 2w1 Zatrzask Uchwyt ścienny Specyfikacja producent Dreame Model P10 Moc znamionowa 350 W pojemność akumulatora 7x 2000 mAh Waga 1,63 kg Czas ładowania Ok 2,5 h Filtr realny do czyszczenia Silnik Bezszczotkowy SPACE 4.0 Czas pracy Do 50 minut Moc czyszcząca 100 AW Siła ssania 20 000 Pa objętość zbiornika na kurz 0,5 l


Xiaomi DREAME H12

Xiaomi DREAME H12 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H12
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12

  Pożegnaj bałagan. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12 umożliwia nie tylko odkurzanie, ale też mycie podłóg. Dzięki ulepszonej konstrukcji szczotki wydajnie likwiduje brud w dodatku wzdłuż krawędzi. Samoczynnie rozpoznaje stopień zanieczyszczenia powierzchni i dopasowuje do niego swoją moc. Sam się też wyczyści. Wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy na poziomie około 35 minut, a zaimplementowany ekran LED ułatwia obsługę urządzenia.

  Odkurzaj i myj podłogi w tym samym czasie

  dzisiaj możesz zaoszczędzić czas. Już nie musisz najpierw odkurzać, a następnie myć podłóg przy pomocy mopa. Dreame pozwoli Ci wykonać obie te czynności równocześnie, przy użyciu jednego urządzenia! Odkurzacz H12 rewelacyjnie radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią, oferuje także funkcję mopowania, dzięki której błyskawicznie rozprawi się z plamami, rozlanym mlekiem czy śladami łapek Twojego zwierzaka.

  Inteligentnie wyłapuje brud

  Miej pewność, iż wszystkie podłogi w Twoim domu są nadzwyczajnie czyste. Dreame H12 inteligentnie wykrywa brud i automatycznie dopasowuje swoją moc do stopnia zanieczyszczenia odkurzanej powierzchni. Dzięki czemu nie tylko zezwala na skrupulatne sprzątanie, lecz też optymalizuje zużycie energii, co przekłada się na dłuższy czas pracy. Przekonaj się, iż odkurzanie może być efektywniejsze!

  Jeszcze lepsza szczotka

  Czyszczenie podłóg w kątach, przy ścianach albo przy krawędziach mebli nigdy nie było prostsze. Dreame H12 został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która usuwa brud nawet z wyjątkowo trudno dostępnych miejsc. Jej szerokość wynosi 250 mm. Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością - zgromadzone przy krawędziach mebli okruchy czy plamy pozostaną tylko przykrym wspomnieniem!

  Sam się wyczyści

  Nie trać czasu na czyszczenie odkurzacza. Szczotka H12 została wyposażona w specjalną skrobaczkę, która usuwa z niej brud w trakcie sprzątania. Dzięki temu masz pewność, że dopiero co skatalogowane zanieczyszczenia nie znajdą się z powrotem na podłodze. Co więcej, starczy umieścić odkurzacz bazie i nacisnąć przycisk, a wałek szczotki zostanie opłukany wodą i wyczyszczony.

  2 tryby pracy do wyboru

  swobodnie przełączaj się między przystępnymi trybami i sprzątaj tak, jak chcesz. Tryb Auto umożliwia staranne czyszczenie podłóg - świetnie spełni oczekiwania na co dzień. W trybie Suction urządzenie usuwa rozlane płyny bez mopowania. Perfekcyjnie poradzi sobie z wodą, sokiem czy herbatą. Wypróbuj dostępne możliwości i spraw, iż podłogi w Twoim domu będą lśnić czystością!

  2 zbiorniki na wodę

  Dreame H12 został zaopatrzony w 2 zbiorniki na wodę - jeden na czystą, a drugi na brudną. Pierwszy z nich ma objętość aż 900 ml. To oznacza, że nie musisz uzupełniać go podczas sprzątania - jedno napełnienie wystarczy na wyczyszczenie podłóg o obszernej powierzchni. Pojemność drugiego zbiornika to 500 ml. Trafia do niego woda z skażeniami, nie musisz więc się martwić, że rozlana kawa ponownie trafi na podłogę.

  Inteligentne rozwiązania

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz został wyposażony w czytelny wyświetlacz LED, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy. Wystarczy rzucić okiem, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo status sprzątania! H12 proponuje ponadto inteligentne komunikaty głosowe. Powiadomi Cię na przykład o aktualnie wybranym trybie sprzątania i przypomni o konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę.

  produkowany dla Twojej wygody

  Przekonaj się, iż sprzątanie wcale nie musi wymagać znacznego wysiłku. Dzięki skrupulatnie przemyślanej konstrukcji H12 gwarantuje niespotykany komfort stosowania. Jego prowadzenie jest istotnie proste i wygodne - nie obawiaj się zmęczenia! Przechowywanie odkurzacza też nie sprawi Ci problemu. W pakiecie wynajdziesz specjalną bazę, która proponuje miejsce nie tylko na urządzenie, lecz też na asygnowane dla niego akcesoria.

  Długi czas pracy

  Uwolnij się od kabli i ciesz się swobodą. Bezprzewodowa konstrukcja Dreame H12 sprawia, iż możesz komfortowo odkurzyć cały dom. Urządzenie zostałozaopatrzone w wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane może pracować nawet poprzez 35 minut. Nie musisz przerywać sprzątania, by naładować odkurzacz! dodatkowo wchodząca w skład zestawu baza umożliwia ładowanie H12 w trakcie przechowywania.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Zapasowy filtr
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Adapter zasilania
  • Zapasowy wałek do szczotki
  • Uchwyty na akcesoria x2
  • Baza z funkcją ładowania
  • Preparat czyszczący

  SpecyfikacjaInne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Xiaomi,
 • odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi, odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Xiaomi, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *