Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci trzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 uwydatnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa, a także lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo wygodny w używaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zagwarantuje niesamowitą efektywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca skuteczność

  Urządzenie idealnie sprawdza się w walce z nawet najszczególniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Jego efektywny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki czemu prędko usuwa zabrudzenia. Na zwiększoną wydajność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, innowacyjna technika chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w profilu litery V fantastycznie czyści każdy wariant powierzchni. Efektywnie odkurzy równocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Uwydatnia sięużyteczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 rewelacyjnie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  komplet ergonomicznych akcesoriów

  Do zestawu załączono także szereg akcesoriów, które istotnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania na nierównych, niewiele znaczących powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Dodatkowo, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz także wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - z całą pewnością nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o pojemności 2500 mAh zagwarantuje choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która pozwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy szybko zmienisz za pomocą umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 proponuje również tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zapewnia niemal 100% wydajność czyszczenia dzięki udoskonalonej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 sprawnie eliminuje kurz i choćby 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To powoduje,znakomicie pasuje też dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania powiększa efektywność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort używania

  Dzięki lekkiej wadze i praktycznej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, łatwo go również podniesiesz, by odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W pakiecie znajdziesz także specjalny uchwyt ścienny, za pomocą którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz dokładnie zbiera skażenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED upraszcza czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego zezwala na komfortowe czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został zaopatrzony w najnowszy silnik firmy Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką efektywnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i usuwa zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie trwoniąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu lepszej technologii. Bateria jest broniona, dzięki technice Smart Cool, aby zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dostosowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki czemu wyłapuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej produktywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz uwydatnia się na dodatek szczególnie szybkim czasem reakcji i wykrywa zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy rodzaj powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  funkcjonalna konstrukcja

  Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najmocniej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki czemu odkurzanie na wysokościach nie sprawi obszerniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego funkcjonalna konstrukcja, zezwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. Dodatkowo przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w zestawie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Elastyczne narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w szerokim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o mnóstwo łatwiejsze. Większa średnica ssawki oraz jej ulepszone zakończenie skutecznie uniemożliwia zaplątywaniu się włosów krótkiej i przeciętnej długości. Natomiast, kompozycja w profilu litery V mieści dłuższe włosy i usuwa je bardziej sprawnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność niż zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. W trakcie trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, pokaźniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo stanie na wysokości zadania w trakcie sprzątania auta.

  eliminuje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz produktywnie likwiduje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona oraz uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny wyświetlacz HD, przy pomocy którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy albo siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć nieprzewidzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i progresywny design

  T30 to urządzenie szczególnie proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego wykorzystywania, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych komponentów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się dodatkowo obawiać o niepoprawne zamontowanie komponentów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zastosowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 akcentuje się progresywnym designem, a szary kolor nadaje wysmakowanego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w kształcie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • elastyczne narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy od Xiaomi

  Mi Vacuum Cleaner Light

  Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light to urządzenie łączące łatwe i sprawne czyszczenie dzięki za co odpowiada lekka, bezprzewodowa kompozycja i silnik o obszernej mocy ssania 50W, do 100 000 obr./min. Nowy, lekki korpus o wadze 1.2 kg zapewnia wygodne użytkowanie.

  Akumulator litowo-jonowy znamionuje się pracą na baterii do 45 min, a poziom hałasu to 79dB.

  Silnik bezszczotkowy:

  wyposażony w szybki bezszczotkowy silnik, który zagwarantuje spójne i wydajne ssanie. Trwała bateria litowa na jednym ładowaniu zapewnia do 45 minut pracy w trybie standardowym, pozwala sprzątnąć średnie, a nawet pokaźne mieszkanie. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb charakterystyczny, żeby wychwytywać cząsteczki wszystkich rozmiarów. W celu precyzyjnego czyszczenia wybierz tryb Max.

  Skuteczność filtracji 99.98%:

  3-stopniowa produktywna filtracja. Odkurzacz wyekwipowany jest w filtr cyklonowy, bawełniany i filtr HEPA. System cyklonowy oddziela pył od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu poprzez filtr cyklonowy, a czyste powietrze jest wypompowywane.

  dokładnie czyści każdy zakątek:

  Bezprzewodowa budowa upraszcza poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu czy gabinetu. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, ale także do czyszczenia mebli.

  eliminuje kurz i brud z każdego rogu:

  zaimplementowany niezależny silnik do głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie przy pomocy wyjątkowo miękkiej szczotki, która nie uszkadza podłóg ani dywanów.

  Akcesoria:

  załączone końcówki, szczotki pozwolą na utrzymanie całego domu w czystości, nadają się do czyszczenia sof, szafek i wszelkiego rodzaju mebli, drzwi, okien, narożników ścian, schodów oraz innych szczelin.

  Lepsza organizacja i oszczędność miejsca:

  Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój wnętrze będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz w stacji do następnego zastosowania.

  producent

  Xiaomi

  Nazwa

  Mi Vacuum Cleaner Light

  Model

  MJWXCQ03DY

  Kolor

  Biały

  Moc ssania

  Moc ssania: 50 AirWatts

  Moc znamionowa: 220W

  rodzaj baterii

  Litowo-jonowy

  pojemność baterii

  2500 mAh

  pojemność zbiornika na śmieci

  0.5 l

  Czas pracy

  Do 13 min tryb maksymalny (bez elektrycznej szczotki)

  Do 45 min tryb standardowy

  rozmiary

  113 x 24 x 14.8 cm

  Waga

  Korpus: 1.2 kg

  Całość: 2.3 kg

  zestaw zawiera

  Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

  Ssawka szczelinowa

  Szczotka do twardych powierzchni

  Zasilacz

  Baza ładująca

  Rura przedłużająca


Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy mopujący Dreame H11 Max

  Z Dreame H11 Max prosto posprzątasz każdy bałagan
  Odkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się osiągalne i ułatwia pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę. To nad wyraz przydatna funkcja w sytuacji łazienki, kuchni i balkonu. W komplecie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Pojemny akumulator zezwala na do 36 min pracy na jednym naładowaniu, a wyświetlacz LED zagwarantuje dostęp do najważniejszych informacji.


  Sprzątaj sprawnie i oszczędzaj energię
  Dreame H11 Max prosto poradzi sobie z każdym rodzajem brudu. Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza. W trybie Auto sensory wykryją poziom zabrudzenia i dostosują odpowiednią do niego moc ssania. To nie tylko produktywne dbanie o porządek, ale także oszczędzanie energii.


  nieprzerwane samoczyszczenie
  Tylko czysta szczotka sprząta wydajnie, a Dreame znakomicie o tym wie. Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki czemu urządzenie pozostaje w pełni czyste podczas pracy, a sprzątanie bałaganu staje się skuteczne. Ponadto specjalny przycisk w bazie sprawi, iż H11 Max wyczyści się po pracy.


  Sprzątanie aż do 200 m²
  Możesz zapomnieć o ciągłym dopełnianiu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 Max ma zbiornik o obszerności 900 ml, który starczy choćby na 200 m² sprzątania.


  Praca do 36 minut
  Dzięki akumulatorowi 6*4000 mAh Dreame H11 Max wspaniale stanie na wysokości zadania także na wielkich powierzchniach. Z tym urządzeniem możesz pracować nawet do 36 minut.


  Uzyskaj konieczne informacje, kiedy tylko chcesz
  Skorzystaj z podglądu na ekranie LED, a uzyskasz informacje na temat naładowania akumulatora, czystości i stanu pracy. Komunikaty głosowe to kolejna funkcja, która usprawni Twoją pracę.


  Czysta przyjemność
  solidna moc ssania - 10000 Pa z zachowaniem przyczepności gwarantuje pełen komfort przy odkurzaniu z Dreame H11 Max.


  Łatwość przechowywania i ładowania
  Dreame H11 możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste. Wystarczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia zapoczątkuje się automatycznie. Poza tym baza ma specjalną przestrzeń dedykowaną do przechowywania pozostałych części H11 Max.

  W zestawie
  Uchwyt
  Główny korpus
  Zasilacz
  Zapasowy filtr
  Uchwyt na akcesoria
  Płyn do mycia powierzchni
  Baza ładująca
  Szczoteczka do czyszczenia
  Zapasowa szczotka obrotowa

  Specyfikacja

  firma Dreame
  Model H11 Max
  Kolor Czarny
  Wykrywanie brudu Tak
  Tryb Auto Tak
  Moc 200 W
  Moc ssania 10000 Pa
  Czas pracy 36 min
  Silnik Bezszczotkowy
  objętość zbiornika na czystą wodę 900 ml
  pojemność zbiornika na brudną wodę 500 ml


Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa ulepszona wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame zaopatrzona w poręczny ekran OLED. Model zaopatrzony jest w mnóstwo akcesoriów, które zezwalają na wszechstronne wykorzystywanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z szybkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyposażony jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać nawet najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Konstrukcja urządzenia nietrudny dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest nad wyraz proste: wystarczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie przy pomocy spustu. Należy także wspomnieć, iż w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", za pomocą której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu starczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki drobnej wadze zaledwie 1.6 kg jest szczególnie poręczny. Budowa i materiały zastosowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała kompozycja jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model wyekwipowano w kolorowy wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma klasyczny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę wykorzystywania. Manewrowość jest bardzo przyjemna, ułatwia ją jeszcze zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  zestaw mieści niemało wszechstronnych i wygodnych końcówek, które sprawdzą się podczas czyszczenia przeróżnych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która perfekcyjnie stanie na wysokości zadania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - przy pomocy których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno przystępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz oraz 2 dodatkowe szczotki, co ułatwi przechowywanie i użytkowanie.

  Pojemnik na śmieci ma objętość 0.5l i jest nieskomplikowany do opróżnienia – starczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  dodatkowe tryby pracy upraszczające sprzątanie:

  - Tryb organiczny: zalecany jest do codziennego użytkowania, a także w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie lub niezbyt grube. Udaje mu się zassać choćby najbardziej spójny brud, lecz podłoga będzie kompletnie czysta po 2 albo 3 przejściach.

  - Tryb przeciętny: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest prawidłowym kompromisem pomiędzy trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszelkiego, co odnajdziesz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy choćby cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  zaimplementowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować znakomitą żywotność, prawdopodobnie jedną z najlepszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni pozwala na pracę ok. 30 minut, zaś w najszczególniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować równocześnie poprzez zintegrowany wyświetlacz OLED jak i przy pomocy trzech znikomych diod LED umieszczonych równocześnie po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  sprawność

  • typ czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczny

  budowa

  • rodzaj pojemnika na kurz: Bez worka
  • pojemność dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor artykułu: Czerwony Szary
  • rodzaj wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • pobór mocy: 450 W
  • pojemność baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz całkowitą funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które uwydatnia się głównie wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te atrybuty zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technologicznych. Dreame V11 zaopatrzony jest najczęściej w silnik cyklonowy, który pracować może z szybkością nawet 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem starannej filtracji zapewnia niemal 100% sprawność w zbieraniu choćby najistotniej mikroskopijnych zanieczyszczeń.

  na dodatek, Dreame V11 zastosowaną baterię o pojemności 3000 mAh szerokie przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 oferuje trzy tryby pracy, które istotnie ułatwiają sprzątanie. Tryb naturalny zalecany jest do użytkowania codziennego - efektywnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb przeciętny to istotnie mocniejsze ssanie, które czyści znacznie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania usuwa wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  budowa odkurzacza Dreame V11 została dokładnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma pojemność 0,5 litra. To stosowna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co zapewnia wygodę i komfort używania. Na dodatek, w zestawie, oprócz samego odkurzacza znajduje się sporo akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato zaopatrzony, dzięki temu nie tylko dotrzeć nim można do trudno dostępnych przestrzeni, ale także prosto nim manewrować w trakcie odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  wysokogatunkowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, intuicyjna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.


Xiaomi Dreame V10

Xiaomi Dreame V10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie wydajny odkurzacz bezprzewodowy, przy pomocy którego efektywnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW zagwarantuje niezwykłą sprawność, a wytrzymały akumulator zagwarantuje czas pracy do choćby 60 minut. Kilka trybów pracy i uzupełniające akcesoria w pakiecie dopasowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro nieprzeciętnie spełni oczekiwania jeszcze w domach alergików - usuwa choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z prędkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro uwydatnia się niepowtarzalnym designem, który umożliwia efektywny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na powiększoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie choćby z najistotniej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - skrupulatnie odkurzysz cały dom

  Akumulator o pojemności 2500 mAh, a także inteligentny system zarządzania mocą zapewniają imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie kanon możesz odkurzać nawet poprzez 60 minut, a w trybie skuteczności do 28 minut. Chcesz wydajnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb mocny, w którym urządzenie umożliwia około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i wygodne - możesz to zrobić w trakcie zwykłego przechowywania odkurzacza. Pozwala na to załączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  genialnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została zaopatrzona w niezależny silnik, a także wielki wałek, który precyzyjnie zgarnia różnorodnego typu odpady - od pokaźniejszych okruchów po niepokaźne cząsteczki kurzu. Zezwala na na dodatek dokładne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy pomiędzy kafelkami. Specjalna kompozycja szczotki sprawia, że nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,rewelacyjnie spełni oczekiwania na dodatek w domach właścicieli psów i kotów.

  dodatkowe akcesoria - wielość zastosowań

  dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie świeże możliwości. Wykorzystaj wyekwipowaną w niezależny silnik szczotkę do materacy, by pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 genialnie pasuje do czyszczenia mebli. Przy pomocy miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bez problemu dosięgniesz na dodatek trudno dostępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz proponuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i cechuje się produktywnością na poziomie 99,94%. Co więcej, uniemożliwia on wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich efektywność została powiększona do choćby 99,67%. Za pomocą V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń dom.

  przyjazny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Wbudowany, barwny ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci informacji dotyczących statusu urządzenia. Za pomocą czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz oraz zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już poprzez cały czas naciskać stosownego guzika. Dostępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego nawet problemu możesz dodatkowo złożyć i rozłożyć V10 Pro oraz wymienić akcesoria.

  łatwo zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma objętość 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest szybkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, osiągalne jest mycie filtra i wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć liczba tworzyw eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w stosowaniu - łatwo ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz charakteryzuje się praktyczną konstrukcją, która zezwala na odciążenie mięśni - bez większego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa kompozycja sprawiają,prosto podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit, a także zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. W dodatku, precyzyjnie przemyślany design urządzenia pozwolił stanowczo zredukować jego poziom hałasu. Dzięki temu sprzątanie staje się o niemało bardziej wygodne - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • rozmiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • objętość zbiornika na kurz: 0,5 l

  W komplecie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieporównaną skuteczność, a konkretny akumulator zapewnia choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą. W pakiecie wyszukasz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym dokładnie posprzątasz cały dom.

  nowoczesny silnik

  Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym nowoczesnia niemal dorównuje tym używanym w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro efektywnie i momentalnie pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najbardziej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Dodatkowo zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i wydajną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko skuteczne sprzątanie, ale też uniemożliwia wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro nadzwyczajnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - znakomicie sprawdzi się więc również w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada nowoczesny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie usuwa alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz i wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  wspaniała szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza doskonale nadaje się do czyszczenia przeróżnego rodzaju podłóg. Szybko rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i stosownie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, by jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, żeby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na efektywne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro wyszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa rewelacyjnie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - nieprzeciętnie wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame zezwala na również mycie podłóg. Zbiornik o objętości 250ml oraz 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, precyzyjnie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby przez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać dopóki Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się wyjątkowo wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej upraszcza sprzątanie i gwarantuje szybki dostęp do najważniejszych danych. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie używany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności zamiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to na dodatek wyjątkowy komfort użytkowania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki poręcznej konstrukcji urządzenie jest komfortowe w stosowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić równocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  rozciągliwa rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory


Viomi A9

Viomi A9 Najniższa Cena Online

Viomi A9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi A9
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Viomi A9

  funkcjonalny i stylowy odkurzacz dla każdego

  Viomi A9 łączy funkcjonalność z fantastycznym designem. Urządzenie zniewala smukłą, prostą konstrukcją. Czarny odcień odkurzacza jest tradycyjny i stylowy, dzięki czemu sprzęt nadzwyczajnie wpisuje się w charakter każdego wnętrza. Wysoka moc, wytrzymały akumulator i wielostopniowa filtracja to tylko kilka z jego zalet. Niewielkie wymiary urządzenia, a także możliwość przechowywania go pionowo za pomocą załączonego do zestawu uchwytu ściennego pozwalają efektywnie oszczędzać miejsce w mieszkaniu. Viomi A9 to uniwersalny sprzęt, który zaskoczy Cię swoimi możliwościami i wspaniale stanie na wysokości zadania w każdym domu.

  konkretna moc silnika

  Swoje niezawodne działanie Viomi zawdzięcza solidnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga prędkość choćby 100 000 obrotów na minutę (rpm). Z jego pomocą można uzyskać siłę ssania 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, żeby bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie może już wkrótce lśnić czystością.

  Odkurzaj w najtrudniej dostępnych miejscach

  Z bezprzewodowym odkurzaczem Viomi A9 dotrzesz wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz - także tam, gdzie nie dostanie się zwykły, przewodowy odkurzacz. Pracę upraszcza śladowa waga urządzenia, która wynosi jedynie 1,5 kg. Wszystko to sprawia,łatwo przeniesiesz sprzęt pomiędzy piętrami albo podniesiesz go, żeby odkurzyć pajęczyny z sufitu. Lekki odkurzacz Viomi A9 spełni oczekiwania w każdej sytuacji.|

  przejrzyj wszystko w innym świetle

  Odkurzanie ciemnych kątów lub przestrzeni pod meblami ułatwi Ci oświetlenie LED zamontowana na szczotce. Z jej pomocą bezproblemowo zobaczysz kurz, włosy czy śmieci choćby w niewiele widocznych miejscach. Z Viomi już nigdy nie przeoczysz odkładającego się na trudno przystępnych powierzchniach brudu - wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością.

  zasobność zastosowań - 4+1 wymienne szczotki

  Viomi A9 to na dodatek 4 wymienne szczotki - każda znakomicie nadaje się do sprzątania zróżnicowanych powierzchni, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o czystość w swym domu.

  szeroka szczotka z zastosowanym silniczkiem wydajnie likwiduje kurz i włosy, pozwala również dbać o kondycję czyszczonych podłóg i dywanów.

  Szczotka szczelinowa zezwala na dokładne odkurzanie sufitów, lamp oraz wgłębień w meblach - sofach lub fotelach.

  Szczotka usuwająca roztocza z tworzyw rewelacyjnie stanie na wysokości zadania bardzo tam, gdzie mieszkają alergicy.

  niewiele znacząca szczotka 2w1 likwiduje skażenia z niewielkich, trudno przystępnych miejsc, takich jak na przykład sufity, klawiatury czy zasłony.

  Żaden, najdrobniejszy choćby zakamarek nie pozostanie zakurzony - z pomocą szczotek Viomi wydajnie pozbędziesz się wszystkich zanieczyszczeń.

  Pięciostopniowa filtracja

  Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Pięciostopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszelkich zanieczyszczeń. Czyste, wolne od destrukcyjnych czynników środowisko jest w zasięgu ręki - wystarczy sięgnąć po Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

  Bezproblemowe opróżnianie pojemnika

  Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Pięciostopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszystkich skażeń. Czyste, wolne od krzywdzących czynników środowisko jest w zasięgu ręki - starczy sięgnąć po Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

  3 tryby pracy - długi czas pracy

  Swoje bezawaryjne działanie Viomi zawdzięcza konkretnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga prędkość nawet 100 000 obrotów na minutę (rpm). Z jego pomocą można uzyskać siłę ssania 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, by bez najmniejszego choćby problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie może już wkrótce lśnić czystością

  W trybie oszczędzania energii akumulator wytrzymuje aż 60 minut - to wystarczająco dużo,dokładnie posprzątać dom o powierzchni choćby do 380 m2.

  W trybie kanon akumulator daje 33 minuty odkurzania.

  W trybie MAX możliwe jest 9 minut stanowczo intensywnej pracy, która pozwala uporać się z nawet najszczególniej upartymi skażeniami

  Baterię można z łatwością wyjąć, naładować lub wymienić. Poziom jej naładowania widoczny jest na czytelnym wyświetlaczu - w każdej chwili możesz więc skontrolować jej stan.

  W komplecie

  Odkurzacz A9

  Szczotka płaska 2w1

  Szczotka wąska z długim zakończeniem

  Rura aluminiowa

  Mop elektryczny

  Mocowanie ścienne

  Szczotka elektryczna do usuwania roztoczy

  Ładowarka

  Śrubki

  • Model: V-HWVC12A
  • Moc: 400 W
  • Zasilanie: Akumulator Litowy 2500 mAh, 25,2 V
  • Czas pracy: 60 min (tryb zwykły), 33 min (tryb średni), 10 min (tryb wysoki)
  • Siła ssania: 23 000 Pa
  • Moc czyszcząca: 120 AW (watów powietrznych)
  • Silnik: Bezszczotkowy DC, 100 000 rpm
  • System filtracji: Multicyclon z pięciopoziomową filtracją (99,9% produktywności)
  • Głośność: 71 dB (tryb oszczędzania energii), 75 (tryb kanon), 83 (tryb MAX)
  • pojemność zbiornika na zanieczyszczenia: 0,4 L
  • Waga odkurzacza: 1,54 kg
  • wymiary towaru: 330 mm x 114 mm x 209 mm
  • wymiary opakowania: 779 mm x 293 mm x 138 mm
  • ilość szczotek: 4

Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka efektywność / obszerna moc ssąca 150 AW / Inteligentny wybór mocy / barwny ekran TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz, a także mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, standardowy, Wysoka Moc.

  solidna moc ssąca 150 AW

  innowacyjny silnik o wysokiej szybkości obrotowej 125 000 obr./min gwarantuje dużą moc ssącą, a także zapewnia genialną efektywność.

  barwny ekran TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 wyekwipowany jest w kolorowy wyświetlacz TFT, który proste oglądanie danych, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny ekran zagwarantuje nadzwyczajne wrażenia wizualne i jednoczesną kontrolę.

  automatyczna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza unikalna, elektroniczna funkcja samoczynnego blokowania oznacza, że nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku podczas używania. Zamiast tego starczy dotknąć przycisk „Zablokuj", aby włączyć ciągłe działanie, a także nacisnąć go ponownie, żeby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym użyciem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg samoczynnie lokalizuje typ materiału podłogi i trafnie dopasowuje swoją prędkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia pokaźniejszą moc ssącą. Funkcja ta istotnie wydłuża żywotność baterii, zniżając ilość czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  kompozycja zapobiegająca plątaniu się włosów na szczotce

  budowa szczotki w profilu litery V gwarantuje zwiększoną średnicę, która obniża liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co efektywnie zapobiega ich plątaniu się. Szczotka wytwarzana jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką nienaturalnego włosia, które jest bardzo niedługie, dzięki temu sprzątanie jest bardziej skuteczne. Szczotka jest przystępna w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami posiada dwa uzupełniające kółka oraz kółka wspomagające, które sprawiają, że prowadzenie odkurzacza jest znacznie przyjemniejsze. Szczotka wyekwipowana jest na dodatek w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, że poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o obszerności 230 ml oraz wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep umożliwiają odkurzanie i mycie podłóg równocześnie. Starczy, że uruchomisz przy pomocy włącznika funkcję mopowania. Możesz też regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów umożliwia korzystanie z funkcji mopującej na różnych powierzchniach oraz do różnorodnego typu zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o obfitej objętości zapewnia 65 minut nieprzerwanej pracy

  szeroka pojemność baterii 3000 mAh umożliwia 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki czemu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania do czyszczenia pokaźnych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  zamiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria umożliwia jej wymianę jednym dotknięciem. Starczy nacisnąć przycisk by odkurzać bez potrzeby doładowywania odkurzacza w trakcie sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  budowa umożliwiająca ładowanie dwóch baterii jednocześnie

  Odkurzacz jest wyekwipowany w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy jednocześnie do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Istotnie poprawiający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest przez progresywny 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne w dodatku obniżają potrzebę częstej podmiany głównego filtra.

  Filtracja tak produktywna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  skuteczny 5 -warstwowy system filtracji gwarantuje maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest chroniony przez multicyklonowy system separacji, który obniża poziom pyłu, a zmywalne filtry obniżają potrzebę częstej zamiany filtra.

  lubiane akcesoria, adekwatne do Twoich potrzeb

  zastosowanie akcesoriów i inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie zezwalają na wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W pakiecie dołączona jest mini szczotka elektryczna, która może być stosowana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Prosto wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  obfity, wyjmowany pojemnik na kurz o pojemności 0,6 l

  mieści więcej kurzu i upraszcza czyszczenie. Dodatkowym atutem jest przystępne opróżnianie pojemnika na kurz. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku by zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co pozwala na jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne elementy HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, gwarantujący długookresową czystość.

  wariant towaru

  Odkurzacz

  typ ekranu

  TFT

  Funkcje

  automatyczna regulacja mocy na różnorodnych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia elementy HEPA

  Szczotka w profilu V uniemożliwiająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technika

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  objętość pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa kompozycja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% zanieczyszczeń

  Zasilanie

  25,2 V

  wariant ogniwa

  Litowy

  pojemność baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  dopełniające dane

  mobilna i bezprzewodowa budowa

  Możliwość montażu naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  zestaw

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi


Xiaomi G10

Xiaomi G10 Najniższa Cena Online

Xiaomi G10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:10 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:4 tryby pracy (eco, kanon, max i auto), tryb Eco;Inne:możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:65 minut;Moc wejściowa:450 W;Model:Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przyciski;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:cyklonowy;Waga:4 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka mopująca, przedłużenie rury, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, szczotka do tapicerki;ekran:tak;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. TOP5 na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Xiaomi,
 • odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi, odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Xiaomi, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *