Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezprzewodowy Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Roidmi,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Roidmi. Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2022. *

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X20S

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi
  Przekonaj się, że sprzątanie może być komfortowe! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi równocześnie odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz obszerniejsze mieszkanie lub dom? genialnie! Akumulatory o objętości 2500 mAh (każdy) zapewniają imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z prędkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Dołączone do zestawu akcesoria sprawdzą się w trakcie czyszczenia różnorodnego typu powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!


  Urządzenie 2w1
  za pomocą X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Wystarczy, iż wymienisz szczotkę na mopa (w pakiecie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z szybkością około 200 rpm, skrupulatnie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia - odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!


  progresywne rozwiązania
  Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki temu po umyciu powierzchnia błyskawicznie schnie, a Ty możesz swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje również możliwość wyboru pomiędzy 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! żeby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie zaopatrzono w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z prekursorskich rozwiązań, jakie oferuje Roidmi!


  efektywna szczotka elektryczna
  Szczotka elektryczna do podłóg ma rolkę nowego rodzaju HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki czemu nie tylko zbiera większe zanieczyszczenia i włosy, skutecznie likwiduje kurz ukryty w szczelinach. Idealnie sprawdza się na różnorodnego rodzaju powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.


  Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technika Air-x
  Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z szybkością sięgającą 120,000 rpm, a także nowoczesną konstrukcją kanału powietrznego sprawiają, iż moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. Na dodatek, zastosowanie technice Air-x efektywnie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie obniżając mocy ssania.


  Do 65 min pracy
  System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie zaopatrzono w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.


  6-stopniowa filtracja
  Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie posiada kilkustopniowy system filtracji, który sprawnie oddziela kurz od powietrza. Choćby najmniejsze skażenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Zagwarantuje to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.


  różnorodne scenariusze czyszczenia
  Do zestawu załączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy wydajnie likwiduje alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna spełni oczekiwania w trakcie czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. By pozbyć się zanieczyszczeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.


  Strażnik czystości w Twoim domu
  Zainstaluj aplikację, by zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się przez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci też powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz i konieczności zamiany filtra.


  Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe
  Uwolnij się od kabli i zyskaj komfortowy sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze większego komfortu wykorzystywania. Wystarczy, iż zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Wystarczy około 2.5 godziny, by odkurzacz był znów gotowy do pracy.


  przychylny użytkownikowi design
  X20S został zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego było proste i przyjemne. Starannie przemyślana budowa gwarantuje o 10% niższy poziom hałasu, który w efekcie wynosi około 72 dB (A). Postępowa szczotka elektryczna została zaopatrzona w lampę LED, za pomocą której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie komfortowe i dokładne. Dodatkowo 1.5 kg waga urządzenia pozwala łatwo zlikwidować kurz z wysokich mebli i zasłon.


  minimalistyczny design
  Design X20S został wyrózniony licznymi nagrodami. Zastosowanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu konwencjonalnego i jednocześnie stylowego wyglądu. Perfekcyjnie więc wkomponuje się w każde wnętrze.

  W pakiecie
  Odkurzacz
  Rura odkurzacza
  Stacja czyszcząca
  Głowica mopująca x2
  Szczotka mopująca
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do usuwania roztoczy
  Szczotka szczelinowa
  Wielofunkcyjna szczotka
  Filtr
  Ładowarka bezprzewodowa

  Specyfikacja

  producent Roidmi
  Nazwa Cordless Vacuum Cleaner X20 S
  Moc 435 W
  Moc czyszcząca 138 W
  szybkość silnika 120 000 rpm
  Siła ssania 25 kPa
  Czas odkurzania do 65 / 40 / 10 minut
  Czas mopowania do 120 minut
  pojemność akumulatora 8x 2500 mAh
  Waga całego urządzenia 2,6 kg (wliczając główną szczotkę)
  rozmiary 1191 x 259 x 158 mm
  Czas ładowania ok. 2,5 h
  objętość zbiornika na kurz 0,4 l
  Poziom głośności <55/72 dB (A)


Roidmi X30

Roidmi X30 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Roidmi X30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X300

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X300


  Sprzątanie może być jeszcze prostsze. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X300 eksponuje się siłą ssania nawet 27 000 Pa, dzięki czemu idealnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 90 minut na jednym ładowaniu. Zaimplementowany ekran OLED dostarczy Ci najważniejszych danych dotyczących pracy urządzenia, a wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie odkurzyć każdy zakamarek.

  niezawodny w walce z brudem


  Odkurzacz został zaopatrzony w niesamowicie wydajny silnik, który pracuje z szybkością choćby 115 000 rpm. Zastosowane rozwiązania technologiczne chronią go przed przegrzaniem i zapewniają jego jednostajne działanie. Wszystko to powoduje, iż X300 szybko likwiduje choćby najmocniej uporczywe zanieczyszczenia. Kurz, okruchy, włosy, sierść - nic się przed nim nie ukryje. Pojemność zbiornika na odpady wynosi 0,65 l - to wystarczająco dużo, by za jednym razem odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 500 m2.

  8-stopniowy system filtracji


  Wygraj walkę z brudem. Odkurzacz Roidmi X300 proponuje 8-stopniową filtrację, dzięki której produktywnie zatrzymuje jednocześnie niepokaźne, jak i obszerniejsze zanieczyszczenia. Co więcej, progresywny system multicyklonowy pozwala na stabilne utrzymywanie wielkiej siły ssania i pozwala zniżyć częstotliwość czyszczenia filtra. Na dodatek opróżnianie zbiornika na kurz jest istotnie proste - wystarczy nacisnąć przycisk i wysypać odpady do kosza. Nawet nie ubrudzisz sobie dłoni!

  Wytrzymały akumulator


  Roidmi X300 został wyekwipowany w wysokiej klasy akumulatory 21700, dzięki którym w pełni naładowany może pracować choćby poprzez 90 minut. Wchodzący w skład zestawu magnetyczny uchwyt ścienny umożliwia wygodne ładowanie i przechowywanie urządzenia. Istnieje też możliwość szybkiej wymiany akumulatora - wystarczy jedno kliknięcie! W ten sposób możesz wydłużyć czas pracy X300 do nawet 180 minut. Uwaga: dodatkowy akumulator nie wchodzi w skład zestawu - jest przystępny w sprzedaży oddzielnie.

  3 tryby odkurzania


  dopasuj pracę odkurzacza do swych potrzeb albo do stopnia zabrudzenia podłogi. X300 pozwala wybierać spomiędzy 3 trybów odkurzania. Tryb Eco zagwarantuje najdłuższy czas pracy i wspaniale stanie na wysokości zadania na co dzień. Tryb standard pozwala wyczyścić nieco obszerniejsze zabrudzenia. Skutecznie likwiduje kurz i inne odpady. Jeśli masz do czynienia z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Boost. Za jego pomocą bezproblemowo doprowadzisz do porządku choćby najmocniej zanieczyszczoną powierzchnię.

  Uniwersalna szczotka do podłóg


  Szczotka do podłóg odkurzacza zezwala na skrupulatne, a zarazem bezpieczne czyszczenie najróżniejszego typu powierzchni - od paneli poprzez kafelki po dywany. Została zaopatrzona w podświetlenie LED, które włącza się samoczynnie, gdy odkurzasz ciemne obszary - na przykład podłogę pod łóżkiem. Włosie ułożone w kształt litery V pozwala momentalnie i wydajnie eliminować skażenia. Uniemożliwia w dodatku wplątywaniu się w szczotkę włosów. X300 też dywany i samoczynnie rozszerza na nich siłę ssania, aby lepiej eliminować ukryte w ich włóknach skażenia.

  dodatkowe szczotki w komplecie


  W skład zestawu wchodzą uzupełniające szczotki, które ułatwią Ci odkurzanie nawet trudno dostępnych zakamarków. Szczotka do materaców eliminuje roztocza ze skutecznością sięgającą 99,975% - przyda się stanowczo alergikom. Szczotka szczelinowa umożliwia sprzątanie wąskich przestrzeni takich jak kąty i wgłębienia w fotelach - zastosowane podświetlenie LED sprawi, że nic się przed Tobą nie ukryje. Obszerna szczotka nadaje się do czyszczenia powierzchni mebli. Co więcej, 4-pinowy interfejs sprawia, iż X300 inteligentnie wyłapuje akcesoria i dopasowuje do nich tryby pracy.

  przychylny użytkownikom


  Przekonaj się, że odkurzanie może być przyjemne. Bezprzewodowy odkurzacz Roidmi X300 jest lekki i wygodny w obsłudze - za jego pomocą bez wysiłku posprzątasz każdy kąt. Zostałwyekwipowany w inteligentny wyświetlacz OLED, który w czasie rzeczywistym dostarczy Ci wielu przydatnych informacji. Starczy rzucić okiem, aby poznać aktualny tryb pracy, sprawdzić moc, a nawet dowiedzieć się, ile kalorii spaliliśmy podczas odkurzania. Urządzenie pracuje przy tym wyjątkowo cicho - jego poziom głośności wynosi tylko około 73 dB. Pożegnaj denerwujący szum!

  sprawdź, co oferuje aplikacja


  Szukasz dodatkowych możliwości? Zainstaluj dedykowaną aplikację i zyskaj dostęp do wielu przydatnych funkcji. Teraz możesz jeszcze bardziej zoptymalizować sprzątanie! wystarczy kilka kliknięć, aby na przykład sprawdzić czas odkurzania i moc urządzenia. Aplikacja przypomni Ci również o konieczności opróżnienia zbiornika na kurz lub wymiany filtra. Nie musisz się obawiać, że o tym zapomnisz! Z Roidmi bez trudu sprawisz, że Twój dom będzie lśnił czystością.

  W zestawie
  Odkurzacz
  Metalowa rura
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do materaców
  znaczna szczotka
  Szczotka szczelinowa
  Uchwyt ścienny z funkcją ładowania
  Akumulator
  Filtr MIF
  Filtr HEPA

  Specyfikacja

  producent Roidmi
  Model X300
  Moc znamionowa 585 W
  Moc czyszcząca 207 W
  Siła ssania 27 000 Pa
  szybkość silnika 115 000 rpm
  Czas pracy Tryb Eco: do 90 minut;
  Tryb kanon: do 40 minut;
  Tryb Boost: do 12 minut;
  objętość akumulatora 4000 mAh x7
  wymiary 123,5 x 19 cm


Roidmi X30 Power

Roidmi X30 Power Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Vorwerk. Ranking TOP10 modeli

Roidmi X30 Power - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30 Power
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roidmi X30 Power – bezusterkowy odkurzacz nowej generacji Roidmi X30 Power to nowy, udoskonalony odkurzacz, który zaskoczy Cię swymi możliwościami. Potężny silnik o szybkości 120 000 rpm, siła ssania 26 500 Pa i wytrzymały akumulator zapewniający do 70 minut pracy – to tylko niektóre mocne strony tego urządzenia.

  X30 Power zezwala na odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie, jestszczególnie lekki i prosty w obsłudze. Wyróżnia go także futurystyczny, stylowy design. Wchodzące w skład zestawu akcesoria ułatwią Ci sprzątanie choćby trudno dostępnych zakamarków.

  Roidmi X30 Power – odkurzacz i mop w jednym! Odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie? To możliwe! Dzięki nowemu, antybakteryjnemu i przystępnemu w konstrukcji zbiornikowi na wodę scalisz te dwie czynności i zaoszczędzisz cenny czas.

  Inteligentny system sprawi, że mop będzie automatycznie pobierał słuszną ilość wody, aby zachować wymaganą do sprawnego mycia wilgoć i zapobiegać powstawaniu zacieków. Ciesz się nieograniczoną mobilnością Z bezprzewodowym odkurzaczem Roidmi X30 Power dotrzesz niemal wszędzie.

  Zapomnij o irytującym, plączącym się kablu, który ogranicza Twoją mobilność – ten problem nie będzie Cię już dotyczył. Lekkość urządzenia też działa na Twoją korzyść – łatwo przeniesiesz je między pomieszczeniami, wniesiesz na piętro albo podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu.

  Roidmi X30 Power może też służyć Ci jednocześnie jako odkurzacz pionowy, jak i znikomy odkurzacz ręczny – komfortowo dopasowuj go do swych potrzeb i ciesz się swobodą. Nowoczesna szczotka do podłóg Nowa szczotka Nex-V w profilu litery V pozwoli Ci produktywnie wyczyścić podłogi.

  Wodoodporna, antybakteryjna, obrotowa i zaopatrzona w system uniemożliwiający zaplątywaniu się w nią włosów – będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w walce o czysty dom. Z jej pomocą skrupulatnie odkurzysz niemal wszystkie rodzaje podłoża – drewniane podłogi, kafelki, wykładziny, a choćby dywany.

  Dzięki swojemu specyficznemu kształtowi wydajnie czyści nawet te miejsca, w których zwykła szczotka często pozostawia brud – na przykład przerwy pomiędzy płytkami. Żadne zanieczyszczenia się przed nią nie ukryją!

  dodatkowe szczotki w zestawie dopasuj odkurzacz do swoich potrzeb. Dołączone do zestawu Roidmi X30 Power wymienne szczotki umożliwią Ci kompleksowe i wygodne sprzątanie. Szczotka do materacy pomoże Ci pozbyć się roztoczy – to doskonałe narzędzie dla alergików.

  Szczotka szczelinowa upraszcza odkurzanie trudno przystępnych zakamarków – na przykład wgłębień w fotelach. Miękka szczotka pozwoli pomiędzy innymi odkurzyć klawiaturę, a szczotka do sierści przyda się opiekunom zwierząt domowych.

  Co więcej, gumowy wąż zezwala na przedłużenie końcówki odkurzacza. Dowiedz się więcej Roidmi X30 Power został wyekwipowany w inteligentny kolorowy ekran, który dostarczy Ci wszelkich koniecznych informacji.

  Dzięki niemu dowiesz się między innymi, ile kalorii spalasz podczas sprzątania, poznasz moc, z jaką pracuje urządzenie i sprawdzisz stan akumulatora i poziom wypełnienia zbiornika na brud. Przydatnych informacji dostarczy Ci również asygnowana aplikacja, z którą możesz zjednoczyć swój odkurzacz.

  Dzięki niej korzystnie poznasz Roidmi X30 Power i zoptymalizujesz sprzątanie. Lepsza budowa Przekonaj się, jak znaczne możliwości daje bezszczotkowy silnik o szybkości dochodzącej 120 000 rpm oraz siła ssania 26500 pa.

  Niezwykła produktywność odkurzacza umożliwi Ci produktywne i szybkie sprzątanie. Łatwo pozbędziesz się nawet najmocniej upartych drobinek kurzu, śmieci czy okruchów – Roidmi X30 Power wciągnie je z siłą tornada.

  dodatkowo potrójna redukcja hałasu zapewnia cichą pracę odkurzacza. Jego poziom głośności nie przekracza 83 dB. Dzięki temu możesz pożegnać się z uciążliwym szumem, który zakłóca Twój spokój. Zwiększona ochrona przed kurzem i bakteriami Z Roidmi stworzysz czyste, wolne od bakterii i alergenów środowisko.

  Poczwórny system sterylizacji ZWSS zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Jonowy filtr antybakteryjny ochroni Cię przed drobnoustrojami, a sześciostopniowa filtracja polikwiduje problem kurzu i krzywdzących skażeń.

  Odkurzacz ma także pojemny, 0,55-litrowy zbiornik na kurz, który można prosto i błyskawicznie opróżnić bez konieczności dotykania brudu – wystarczy nacisnąć jeden przycisk! równocześnie pojemnik, jak i części filtra można również myć, aby zapewnić im czystość i świeży zapach.

  Nowy, udoskonalony akumulator lepszy akumulator litowy zapewnia aż do 70 minut pracy odkurzacza. To wystarczająco dużo,dokładnie posprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 450 m² bez konieczności ponownego ładowania.

  Co więcej, wchodzący w skład zestawu magnetyczny uchwyt ułatwi Ci przechowywanie odkurzacza oraz sprawdzi się jako bezprzewodowa ładowarka. Ładuj urządzenie, kiedy go nie używasz i kiedy po prostu stoi ono na swym miejscu – dzięki temu zaoszczędzisz czas i przestrzeń w mieszkaniu!

  W pakiecie Odkurzacz Szczotka szczelinowa Wąż przedłużający Szczotka do materacy Szczotka do sierści Uchwyt ścienny do ładowania Zasilacz (długość kabla 1,5 m) Szczoteczka do czyszczenia Dodatkowy filtr HEPA + filtr tylny Moduł zbiornika na wodę Instrukcja obsługi Specyfikacja firma Roidmi Nazwa towaru ROIDMI Cordless Vacuum Cleaner X30 Power (Pro) typ Bezprzewodowy Waga 2,7 kg rozmiary 1191 x 259 x 164 mm szybkość silnika 120,000 rpm Czas pracy Do 70 minut Siła ssania 26,500 Pa Moc czyszcząca 150 AW objętość akumulatora 2500 mAH / 72 Wh Czas ładowania Ok.

  2,5 h objętość zbiornika na kurz 0,55 l Moc 435 W kolor Biały

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Tristar. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Ranking na wrzesień 2022

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Roidmi cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Roidmi,
 • odkurzacze bezprzewodowe Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Roidmi, odkurzacz bezprzewodowy Roidmi cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Roidmi, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.