Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezprzewodowy Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Roidmi,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Roidmi. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X20S

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi
  Przekonaj się, że sprzątanie może być komfortowe! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi równocześnie odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz obszerniejsze mieszkanie lub dom? genialnie! Akumulatory o objętości 2500 mAh (każdy) zapewniają imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z prędkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Dołączone do zestawu akcesoria sprawdzą się w trakcie czyszczenia różnorodnego typu powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!


  Urządzenie 2w1
  za pomocą X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Wystarczy, iż wymienisz szczotkę na mopa (w pakiecie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z szybkością około 200 rpm, skrupulatnie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia - odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!


  progresywne rozwiązania
  Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki temu po umyciu powierzchnia błyskawicznie schnie, a Ty możesz swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje również możliwość wyboru pomiędzy 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! żeby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie zaopatrzono w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z prekursorskich rozwiązań, jakie oferuje Roidmi!


  efektywna szczotka elektryczna
  Szczotka elektryczna do podłóg ma rolkę nowego rodzaju HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki czemu nie tylko zbiera większe zanieczyszczenia i włosy, skutecznie likwiduje kurz ukryty w szczelinach. Idealnie sprawdza się na różnorodnego rodzaju powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.


  Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technika Air-x
  Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z szybkością sięgającą 120,000 rpm, a także nowoczesną konstrukcją kanału powietrznego sprawiają, iż moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. Na dodatek, zastosowanie technice Air-x efektywnie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie obniżając mocy ssania.


  Do 65 min pracy
  System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie zaopatrzono w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.


  6-stopniowa filtracja
  Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie posiada kilkustopniowy system filtracji, który sprawnie oddziela kurz od powietrza. Choćby najmniejsze skażenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Zagwarantuje to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.


  różnorodne scenariusze czyszczenia
  Do zestawu załączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy wydajnie likwiduje alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna spełni oczekiwania w trakcie czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. By pozbyć się zanieczyszczeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.


  Strażnik czystości w Twoim domu
  Zainstaluj aplikację, by zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się przez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci też powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz i konieczności zamiany filtra.


  Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe
  Uwolnij się od kabli i zyskaj komfortowy sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze większego komfortu wykorzystywania. Wystarczy, iż zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Wystarczy około 2.5 godziny, by odkurzacz był znów gotowy do pracy.


  przychylny użytkownikowi design
  X20S został zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego było proste i przyjemne. Starannie przemyślana budowa gwarantuje o 10% niższy poziom hałasu, który w efekcie wynosi około 72 dB (A). Postępowa szczotka elektryczna została zaopatrzona w lampę LED, za pomocą której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie komfortowe i dokładne. Dodatkowo 1.5 kg waga urządzenia pozwala łatwo zlikwidować kurz z wysokich mebli i zasłon.


  minimalistyczny design
  Design X20S został wyrózniony licznymi nagrodami. Zastosowanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu konwencjonalnego i jednocześnie stylowego wyglądu. Perfekcyjnie więc wkomponuje się w każde wnętrze.

  W pakiecie
  Odkurzacz
  Rura odkurzacza
  Stacja czyszcząca
  Głowica mopująca x2
  Szczotka mopująca
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do usuwania roztoczy
  Szczotka szczelinowa
  Wielofunkcyjna szczotka
  Filtr
  Ładowarka bezprzewodowa

  Specyfikacja

  producent Roidmi
  Nazwa Cordless Vacuum Cleaner X20 S
  Moc 435 W
  Moc czyszcząca 138 W
  szybkość silnika 120 000 rpm
  Siła ssania 25 kPa
  Czas odkurzania do 65 / 40 / 10 minut
  Czas mopowania do 120 minut
  pojemność akumulatora 8x 2500 mAh
  Waga całego urządzenia 2,6 kg (wliczając główną szczotkę)
  rozmiary 1191 x 259 x 158 mm
  Czas ładowania ok. 2,5 h
  objętość zbiornika na kurz 0,4 l
  Poziom głośności <55/72 dB (A)Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Ranking na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Black & Decker. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Roidmi cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Roidmi,
 • odkurzacze bezprzewodowe Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Roidmi, odkurzacz bezprzewodowy Roidmi cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Roidmi, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *