Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezprzewodowy do 700 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych do 700 zł,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe do 700 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi do 700 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyekwipowany w ulepszony, bezszczotkowy silnik, który zapewnia mu powiększoną skuteczność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa powoduje,genialnie radzi sobie z choćby najszczególniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Prosty i wygodny w obsłudze, możesz go stosować jeszcze jako odkurzacz ręczny. W dodatku, za pomocą wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek starannie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie starczy, aby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro pozwala na odkurzanie i mycie najróżniejszego rodzaju powierzchni, a także wykonywanie obu tych czynności jednocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić dużo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez większego wysiłku sprawisz, że Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma objętość aż 400 ml. VC20Pro stanie na wysokości zadania zatem równocześnie w niepokaźnych, jak i pokaźnych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz też obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki temu poziom nawilżenia utrzymuje się na adekwatnym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz też dodać preparat dezynfekujący, by pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Wytworzony z włókna mop świetnie wchłania wodę i gwarantuje dokładne, równomierne mycie.

  niezawodne odkurzanie

  Urządzenie zostało wyposażone w skuteczny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło powiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, powoduje, iż VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Prędko likwiduje kurz, okruchy, nieznaczne śmieci, sierść, a choćby włosy.

  znakomicie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwala na wygodne i dokładne sprzątanie także pod meblami lub w rogach pomieszczeń. Zaopatrzona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - precyzyjnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, by nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w komplecie

  W pakiecie wynajdziesz również inne, tak samo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 pozwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na precyzyjne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury laptopa. Znikoma, trójkątna szczotka nadaje się natomiast do czyszczenia rozmaitego rodzaju mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz między innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj do czasu, aż potrzebujesz

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator zapewnia choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc dokładnie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, że urządzenie jest tak efektywne? progresywny system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego optymalne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  za pomocą VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przyjazne dla zdrowia miejsce. Umożliwia to wydajny system filtracji. Składa się na niego pomiędzy innymi filtr HEPA, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do zaopatrzonego w filtr cykloniczny zbiornika o pojemności 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Wystarczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! zarówno części filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, ale też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt dużo, więc łatwo go podniesiesz i odkurzysz sufit albo półki. Aby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się choćby schylać! wystarczy, że naciśniesz umieszczony wprzystępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz też w bajecznie prosty sposób przekształcić w komfortowy w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa konstrukcja VC20Pro sprawia, że z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a choćby w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze akcentuje VC20Pro? Jedyny w swoim typu, przyciągający wzrok, progresywny styl! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo gustowny charakter, który dodatkowo podkreślają detale w kolorze różowego złota. Specyficzne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - teraz może ozdobić też Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb standardowy)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb typowy)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • wymiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Sharp SA-VP1001RW

Sharp SA-VP1001RW Najniższa Cena Online

Sharp SA-VP1001RW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sharp
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sharp SA-VP1001RW
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  SA-VP1001RW

  Bezprzewodowy odkurzacz z ssawkami do najróżniejszych powierzchni. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz twarde podłogi i dywany. A dzięki praktycznym ssawkom usuniesz zabrudzenia także z trudno dostępnych zakamarków, jak narożniki sufitowe, delikatne żaluzje okienne czy szczeliny między poduchami sofy.

  • Ssawki do różnych rodzajów powierzchni
  • Do 20 minut nieprzerwanego sprzątania
  • Sprzątanie do 130 m2 powierzchni na jednym ładowaniu
  • komfortowa, 7-poziomowa regulacja rury teleskopowej
  • Pionowe parkowanie - funkcjonalna konstrukcja
  • Podświetlenie LED
  • Pionowe parkowanie - użyteczna budowa
  • Poczwórna filtracja zatrzymująca kurz, pyłki i bakterie
  • Elektroszczotka AnimalJet z podświetleniem LED
  • Wyjmowana bateria litowo-jonowa

  zestaw ssawek
  Dwie dodatkowe ssawki w komplecie ułatwią sprzątanie trudno przystępnych miejsc jak narożniki czy zakamarki mebli tapicerowanych. Sprężyste włosie ssawki 2 w 1 prosto wymiata kurz i pył, które od razu zasysane są poprzez odkurzacz.

  Uniwersalna elektroszczotka AnimalJet z oświetleniem LED
  Elektroszczotka została zaprojektowana tak,skrupulatnie zbierać sierść zwierząt, włosy i kurz - równocześnie z podłóg, dywanów, jak i wzdłuż ścian oraz krawędzi mebli. Dzięki oświetleniu LED nie przeoczysz żadnego okruszka. Adekwatnie wyprofilowana szczotka nie uszkodzi krawędzi mebli, ścian i progów.

  Akumulator litowo-jonowy
  Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy 24V pozwala nawet na 60 minut ciągłej pracy urządzenia. Jest wyjmowany i wymienny. Możesz prosto przedłużyć czas pracy do 120 minut, z pomocą zapasowego akumulatora (sprzedawanego oddzielnie).

  4-stopniowa filtracja
  Nie tylko chroni silnik przed cząsteczkami kurzu,jeszcze zatrzymuje niewiele znaczące pyłki, odchody roztoczy i większość bakterii, żeby wraz z powietrzem nie wydostały się poza zbiornik na kurz. Filtr EPA E12 przechwytuje 99,5% krzywdzących cząsteczek. Kiedy zajdzie potrzeba, możesz umyć go pod bieżącą wodą lub wymienić na nowy.

  dostosowywana rura teleskopowa
  Długość rury możnaprzypasować do wzrostu, wybierając jeden z siedmiu stopni regulacji od 890 do 1100 mm. Dzięki czemu komfortowo oczyścisz wszystkie trudno przystępne miejsca jak narożniki pod sufitem. Mechanizm zatrzaskowy pozwala scalić rurę teleskopową z akcesoriami w zestawie, żeby sprzątanie było maksymalnie skuteczne.

  Pionowe parkowanie
  Odkurzacz nie potrzebuje stojakai pozostanie w pozycji pionowej, gdziekolwiek go zostawisz. Nie musisz się schylać, by odłozyć go albo podnieć po przerwie w odkurzaniu. Pozycja stojąca usprawnia w dodatku przechowywanie urządzenia precyzyjnie tam, gdzie chcesz. Jeśli wolisz, możesz zawiesić odkurzacz na specjalnym uchwycie ściennym.

  Wygoda użytkowania i precyzja odkurzania
  za pomocą bezprzewodowego odkurzacza pionowego możesz wygodnie odkurz równocześnie twarde podłogi, jak i dywany. Dzięki poręcznym ssawkom, możesz usunąć zabrudzenia z trudno przystępnych zakamarków, takich jak narożniki pod sufitem, rolety okienne lub sofy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame P10

Xiaomi Dreame P10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące. Bezprzewodowy odkurzacz Dreame P10 jest nad wyraz lekki i wygodny w obsłudze – za jego pomocą prosto posprzątasz każdy kąt.

  Dzięki mocy ssania do 100 AW artykuł idealnie radzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi odpadami, a wchodząca w skład zestawu dodatkowa szczotka 2w1 pozwala likwidować kurz dodatkowo z trudno dostępnych zakamarków.

  Czas pracy urządzenia sięga 50 minut na jednym ładowaniu, a jego obsługę ułatwia wbudowany wyświetlacz LED. Niesamowita skuteczność Co powoduje, iż P10 tak perfekcyjnie radzi sobie z zanieczyszczeniami? Opracowany przez Dreame silnik bezszczotkowy pracuje z szybkością do 100 000 obrotów na minutę i zagwarantuje wyjątkowo dużą siłę ssania na poziomie do 20 000 Pa.

  dzięki czemu prędko eliminuje kurz, śmieci, włosy, sierść i inne odpady. Co więcej, innowacyjny system filtracji pozwala na zatrzymywanie nawet 99,89% mikrocząsteczek, zezwalając Ci stworzyć czyste, przyjazne dla zdrowia środowisko w Twoim domu.

  bezusterkowa szczotka do podłóg Spraw sobie odkurzacz, który pozwoli skrupulatnie wyczyścić różnorodnego typu podłogi, jednocześnie ich nie uszkadzając. Miękka szczotka rolkowa Dreame P10 świetnie pasuje do przeróżnych powierzchni – od paneli i płytek, przez wykładziny, aż po dywany.

  Skutecznie likwiduje zanieczyszczenia takie jak na przykład kurz, niepokaźne okruchy, włosy i sierść. Została też zaprojektowana w taki sposób, aby nie rysowała podłóg – możesz więc bez przeszkód odkurzać mieszkanie, nie obawiając się ich przypadkowego uszkodzenia.

  Dodatkowa szczotka w pakiecie Zadbaj o czystość w każdym zakamarku – z Dreame P10 żaden brud się przed Tobą nie ukryje! W skład zestawu wchodzi wielofunkcyjna szczotka szczelinowa 2w1, przy pomocy której bez trudu pozbędziesz się skażeń z trudno przystępnych miejsc.

  Wykorzystaj ją na przykład do odkurzania wgłębień w kanapach i fotelach, krawędzi pomieszczeń, przestrzeni między meblami i nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatury. Dzisiaj już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby cały Twój dom lśnił czystością!

  Długi czas pracy Ciesz się swobodą, jaką zagwarantuje bezprzewodowa konstrukcja odkurzacza i nie obawiaj się konieczności jego zbyt częstego ładowania. Dreame P10 został wyposażony w wytrzymały akumulator, który składa się z 7 komponentów o objętości 2000 mAh i gwarantuje czas pracy do 50 minut.

  towar nadzwyczajnie sprawdzi się zatem jednocześnie w mniejszych, jak i obszerniejszych mieszkaniach. Chcesz więcej? nowoczesny system SmartCooling zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła, rozszerzając tym samym wydajność akumulatora, a także silnika.

  Czytelny, kolorowy ekran LED Czy obsługa odkurzacza może być jeszcze przyjemniejsza? Dreame udowadnia, iż tak! P10 ma zaimplementowany kolorowy wyświetlacz LED, który daje Ci wygodny dostęp do najważniejszych funkcji, a także informacji dotyczących jego działania.

  Za jego pomocą możesz na przykład sprawdzić lub zmienić aktualny tryb ssania. Dowiesz się na dodatek, jaki jest poziom naładowania akumulatora. Odkurzacz oferuje także specjalną, elektroniczną blokadę, która pozwoli Ci uniknąć zmęczenia i nadwyrężenia palców podczas sprzątania.

  Lekki, mobilny, wygodny w użyciu teraz możesz precyzyjnie posprzątać cały dom bez większego wysiłku. Dreame P10 waży jedynie 1,63 kg, co w połączeniu z jego bezprzewodową konstrukcją sprawia, że możesz łatwo przenosić go między pomieszczeniami, zanieść do garażu albo podnieść, by wyczyścić zasłony.

  Specjalnie zaprojektowany uchwyt usprawnia manewrowanie urządzeniem. Produkt stanie na wysokości zadania także w roli niepokaźnego odkurzacza ręcznego. Za jego pomocą możesz na przykład komfortowo odkurzyć meble lub samochód.

  Ogranicz kontakt z brudem żeby pozwolić Ci ograniczyć kontakt z zanieczyszczeniami i uniknąć brudzenia sobie dłoni po każdym sprzątaniu, P10 został wyposażony w znaczny zbiornik na kurz, którego opróżnianie jest dziecinnie proste.

  wystarczy nacisnąć przycisk! Co więcej, równocześnie pojemnik, jak i wałek szczotki, a także filtr można bez przeszkód myć pod bieżącą wodą. W ten sposób nie tylko przedłużysz ich żywotność i unikniesz konieczności ich częstej zamiany, ale też ograniczysz ryzyko namnażania się bakterii.

  W zestawie Odkurzacz Miękka szczotka rolkowa Szczotka szczelinowa 2w1 Zatrzask Uchwyt ścienny Specyfikacja producent Dreame Model P10 Moc znamionowa 350 W pojemność akumulatora 7x 2000 mAh Waga 1,63 kg Czas ładowania Ok 2,5 h Filtr osiągalny do czyszczenia Silnik Bezszczotkowy SPACE 4.0 Czas pracy Do 50 minut Moc czyszcząca 100 AW Siła ssania 20 000 Pa objętość zbiornika na kurz 0,5 l

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Swan SC15824

Swan SC15824 Najniższa Cena Online

Swan SC15824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15824
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wyprodukowane w odkurzaczu cyklony efektywnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niż to zasysane. Odkurzacze w ofercie - mają na dodatek zastosowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją sprawność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie produktywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (starannie 99,98% ) skażeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - zróżnicowanego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka mają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Zebrany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do produktywnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W sytuacji konwencjonalnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry chroniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz również starych, a więc dbasz o środowisko. W dodatku odkurzacze cyklonowe gwarantują wysoką sprawność i najwyższy komfort wykorzystywania przy niskim poborze energii....


Electrolux WQ71-P50IB

Electrolux WQ71-P50IB Najniższa Cena Online

Electrolux WQ71-P50IB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux WQ71-P50IB
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:13 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie, samostojąca konstrukcja, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:50 minut;Moc wejściowa:0 W;Model:Electrolux Well Q7;Napięcie akumulatora:21,6 V;Nazwa filtra:5-stopniowy, cyklonowy, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:eco, max;typ filtra:zmywalny;Waga:4 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25,5 cm;wymiary - szerokość:14 cm;rozmiary - wysokość:110,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa...Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy do 700 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe do 700 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi do 700 zł,
 • odkurzacze bezprzewodowe do 700 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 700 zł, odkurzacz bezprzewodowy do 700 zł cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych do 700 zł, ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 700 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *