Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych do 300 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe do 300 zł. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Deerma VC01

Deerma VC01 Najniższa Cena Online

Deerma VC01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC01 Max

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC01max
  staranne sprzątanie bez obszerniejszego wysiłku? Z Deerma to możliwe! lepszy odkurzacz z funkcją mopowania VC01max zezwala na jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Czas pracy do 45 minut, a także siła ssania do 12 000 Pa pozwalają rewelacyjnie posprzątać cały dom. Lepszy, bezszczotkowy silnik zapewnia niezrównaną sprawność, a dzięki lekkiej wadze i bezprzewodowej konstrukcji artykułu prosto użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz. Z VC01max zadbasz też o zdrowie - do zbiornika na wodę możesz dodać odrobinę preparatu do dezynfekcji i w ten sposób pozbyć się bakterii! wspaniale przemyślana oraz funkcjonalność odkurzacza zostały docenione nagrodą Red Dot Award.

  Odkurzanie i mycie podłóg w tym samym czasie - z Deerma oszczędzisz czas
  VC01max pozwala nie tylko odkurzać i myć podłogi, ale też wykonywać obie te czynności równocześnie! To nadzwyczajna oszczędność czasu i energii. Zapomnij o uciążliwym odkurzaniu i następującym tuż po nim spacerze z mopem. Z Deerma bez najmniejszego choćby problemu zachowasz podłogi w swoim domu w perfekcyjnym stanie.

  Twój niezastąpiony sojusznik w walce z brudem
  Nowy, bezszczotkowy silnik odkurzacza zagwarantuje moc o 60% pokaźniejszą w porównaniu z poprzednim modelem, a także o 40% pokaźniejszą siłę ssania, która wynosi 12000 Pa. Za niedoścignioną efektywność urządzenia odpowiada też jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, iż VC01max momentalnie radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami. Usuwa nawet brud ukryty w dywanach i szczelinach!

  starannie umyje podłogi w Twoim domu
  Już wkrótce Twoje kafelki czy panele mogą lśnić czystością. Zbiornik na wodę ma pojemność aż 200 ml - VC01max nadaje się zatem równocześnie do znikomych, jak i obszernych mieszkań. Możesz też wlać do niego trochę płynu do dezynfekcji,w trakcie mycia polikwidować znajdujące się na podłodze zarazki. Mop został tworzony z rewelacyjnej jakości włókna, które znakomicie wchłania wodę i zagwarantuje równomierne czyszczenie, minimalizując równocześnie ryzyko powstawania zacieków.

  Szczotka, jakiej potrzebujesz
  Podłoga pod meblami także może być wolna od kurzu i plam. Szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, żeby dało się komfortowo wyczyścić każdy kąt. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwoli na wyczyszczenie rozmaitego rodzaju powierzchni pod szafą, pomiędzy nogami krzeseł albo w rogach pomieszczeń.

  Zadbaj o porządek w każdym zakamarku
  W zestawie odszukasz także dopełniającą szczotkę szczelinową 2w1, za pomocą której odkurzysz między innymi wąskie miejsca takie jak wgłębienia w kanapach, czy też nierówne powierzchnie, na przykład klawiaturę notebooka. To, w połączeniu z możliwością stosowania VC01max w roli nieznacznego odkurzacza ręcznego i jego bezprzewodową konstrukcją, pozwala Ci skrupulatnie posprzątać każdy zakamarek. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody, więc bez problemu zadbasz o porządek na piętrze, w garażu czy w samochodzie.

  Sprzątaj bez niechcianych przerw
  Odkurzacz został wyekwipowany w nowy, ulepszony akumulator o objętości 2500 mAh. Za jego słuszne działanie odpowiada inteligentny system zarządzania BMS. Wszystko to przekłada się na czas pracy urządzenia sięgający aż 45 minut! VC01max jest ładowany poprzez port USB-C, więc możesz podłączyć go do źródła zasilania niemal wszędzie. Naładujesz go za pomocą dowolnej ładowarki, powerbanku, a choćby komputera! Na pełne naładowanie konieczne będą 4 godziny.

  W dbałości o Twoje zdrowie
  Odetchnij czystym powietrzem w swoim domu. 3-stopniowa filtracja VC01max pozwala na niesamowicie produktywną eliminację zanieczyszczeń. Składany filtr H11 wydajnie zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za ich blokowanie odpowiada też specjalna, stalowa siatka. Cykloniczna filtracja perfekcyjnie radzi sobie natomiast z włosami i różnego typu śmieciami. Odpady trafiają do odkręcanego zbiornika, którego opróżnianie jest bardzo szybkie i proste. Jednocześnie pojemnik, jak i stalową siatkę filtra można myć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność i unikając konieczności ich częstej podmiany. To rozwiązanie przychylne nie tylko dla środowiska, ale też dla Twojego portfela!

  Odkurzaj bez zmęczenia
  Przekonaj się, że sprzątanie także może być przyjemne! VC01max zapewni Ci nieporównany komfort stosowania. Główny moduł odkurzacza waży mniej niż 1 kg - łatwo go podniesiesz, aby przenieść go do innego pomieszczenia albo odkurzyć sufit. Magnetyczny design zbiornika na wodę zezwala na jego prosty i szybki demontaż. Nie musisz choćby się schylać - starczy, iż nadepniesz na specjalny przełącznik nożny. Realne jest na dodatek wygodne, pionowe przechowywanie odkurzacza - pomoże Ci w tym specjalny uchwyt ścienny. To nieprzeciętny sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu!

  Specyfikacja

  marka Deerma
  Nazwa Handheld wireless vacuum cleaner
  Model VC01 max
  Napięcie znamionowe DC 14,4 V
  Moc znamionowa 100 W
  pojemność akumulatora litowego 2500 mAh
  Czas ładowania Ok. 4 h
  Czas pracy ≥45 minut (tryb standard), ≥20 minut (tryb wysokiej mocy)
  objętość zbiornika na kurz 0,6 l
  Siła ssania Do 8 kPa (tryb standard), do 12 kPa (tryb wysokiej mocy)
  Poziom głośności ≤78 dB
  Materiał ABS
  Waga netto 1,6 kg
  wymiary 210x180x1208 mm


Lund 67120

Lund 67120 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

Lund 67120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67120
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis towaru

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z systemem cyklonowym zagwarantuje dokładne odkurzanie różnego rodzaju powierzchni. Wyekwipowany w filtr HEPA skuteczną filtrację powietrza i redukcję skażeń. Konkretny i skuteczny akumulator zapewni do 35 minut pracy w trybie ECO lub do 25 minut w trybie MAX. Największym atutem odkurzacza jest wspomagana elektrycznie turbo szczotka z miękkim włosiem. Stacja dokująca ułatwi ładowanie i przechowywanie urządzenia

  informacje:

  • moc: 120W
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - nieskomplikowane i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • akumulator Li-Ion 22.2V, 2200mAh
  • czas ładowania: 4-5h
  • czas pracy 25-35min
  • 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii
  • 2 tryby pracy: MAX i ECO. Tryb MAX - do 25 minut pracy, tryb ECO - do 35 minut pracy.
  • pojemność zbiornika na kurz: 1l
  • technika cyklonowa polegającą na ruchu wirowym zanieczyszczeń wokół filtra.
  • łatwy i szybki montaż zbiornika z filtrem, a także innych komponentów
  • ruchoma głowica pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza sprawność filtracji powietrza i redukcję zanieczyszczeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Akumulatorowy odkurzacz LUND najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii wydajne i ciche odkurzanie.

  AKCESORIA:

  • Turboszczotka z kółeczkami i z miękkim, wyjmowanym włosiem wytrzymałym na przyczepianie się włosów i sierści zwierząt. Zasilana elektrycznie (moc 15W).
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z niedługim włosiem
  • stacja dokująca. Mieszczą się na niej wszystkie komponenty odkurzacza
  • metalowa rura 66cm
  • ładowarka 100-240V, 50/60Gz, 24W

  zalety

  • skuteczność – mocny silnik 120W, zasilana elektrycznie turboszczotka, a także technika cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania, a tym samym produktywne odkurzanie.
  • uniwersalność - bogaty zestaw ssawek stanie na wysokości zadania w czasie odkurzania zróżnicowanych powierzchni i skażeń.
  • wygoda i porządek – brak kabla ułatwi odkurzanie całego domu bez konieczności omijania kabla i przełączania się z gniazdka do gniazdka. Stacja dokująca pomoże utrzymać porządek podczas przechowywania.
  • 2w1 – odkurzacz podłogowy i ręczny w jednym
  atrybuty
  • Moc [W]: 120
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Camry CR 7046

Camry CR 7046 Najniższa Cena Online

Camry CR 7046 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Camry
 • Pełna nazwa odkurzacza: Camry CR 7046
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dbanie o porządek w domu, mieszkaniu czy samochodzie będzie o dużo przyjemniejsze, jeśli wykorzystamy do tego sprzęt usprawniający i przyśpieszający odkurzanie czy czyszczenie tapicerki. Dlatego warto rozważyć zakup odkurzacza bezworkowego CAMRY CR 7046, który sprawi, że pozbędziemy się uciążliwego kurzu, piasku czy skażeń już w kilka chwil.

  Odkurzacz bezworkowy – czy warto w niego inwestować?

  Sprzętu do sprzątania nigdy za dużo, zwłaszcza jeśli pomaga on zapanować nad nieładem i nieporządkiem wokół nas. Odkurzacz bezworkowy ma mnóstwo zalet, do których należy, chociażby zajmowanie niewiele znaczącej ilości miejsca. Bezprzewodowy odkurzacz z kolei można używać w niemal każdych warunkach, także wtedy, gdy dzieci przez przypadek pokruszą chrupki w samochodzie albo rozsypiemy mąkę w kuchni i nie chcemy wyciągać obfitych sprzętów do prędkiego pozbycia się tego typu problemów. Pojemność zbiornika na nieczystości wynosi 0,5 litra, więc pozwala kilka razy odkurzyć tapicerkę, kanapy czy dywaniki bez konieczności częstego opróżniania odkurzacza. Czas ładowania 4,5h i czas pracy do 20 minut pozwoli momentalnie uporać się z każdym brudem. Filtr HEPA wielokrotnego użytkowania to z kolei odpowiedź na zapotrzebowania osób cierpiących na alergię, astmę czy choroby układu oddechowego.

  Końcówki do odkurzacza – dlatego starczy bezprzewodowy model!

  Inwestycja w bezprzewodowy i bezworkowy odkurzacz jest warta rozważenia dodatkowo dlatego, iż w zestawie otrzymamy aż cztery końcówki, które ułatwią sprzątanie najróżniejszych powierzchni. Szczotka do czyszczenia miejsc podatnych na zarysowania i kokpitu jest o dużo bardziej delikatna, lecz wciąż zbiera drobinki kurzu, pyłu i piasek. Nakładka szczelinowa do czyszczenia miejsc trudno dostępnych pozwala na zbieranie brudu znajdującego się w zagłębieniach tapicerki, kanap,ponadto usprawnia odkurzanie półek z książkami czy wąskich przestrzeni między ścianą a meblami. Plastikowa szczotka do odkurzania większych powierzchni zbierze brud z znacznych płaszczyzn w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku. A szczotka do tapicerki pozwoli fachowo odkurzyć fotel kierowcy, pasażera i kanapy w każdym pojeździe osobowym czy ciężarowym.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. TOP5 na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe do 300 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi do 300 zł,
 • odkurzacze bezprzewodowe do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 300 zł, odkurzacz bezprzewodowy do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych do 300 zł, ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *