Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy czarny. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych czarnych,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe czarne. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi czarnych, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Swan SC15824

Swan SC15824 Najniższa Cena Online

Swan SC15824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15824
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  stworzone w odkurzaczu cyklony sprawnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niż to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają ponadto zaimplementowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją sprawność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie efektywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (starannie 99,98% ) skażeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - przeróżnego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka mają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do skutecznego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku tradycyjnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz również starych, a więc dbasz o środowisko. W dodatku odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką wydajność i najwyższy komfort używania przy niskim poborze energii....


Blaupunkt VCH602

Blaupunkt VCH602 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCH602 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCH602
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Blaupunkt VCH602BL Urządzenie konieczne w Twoim domu! Odkurzacz to ten typ sprzętu, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Nadzwyczajny pomocnik podczas domowych porządków, efektywnie usuwający z naszego otoczenia kurz, roztocza, pyły oraz inne zanieczyszczenia i zatrzymujący je w środku urządzenia.

  Wyposażenie Wyposażenie odkurzacza w potrójny system filtrowania powietrza sprawia, że znacząco wpływa on jeszcze na jakość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Dwa filtry wstępne, a także filtr HEPA dają użytkownikowi pewność, że kurz, bakterie czy komórki grzybów nie wydostaną się z urządzenia.

  pakiet Komfortu używania dopełnia ssawka uniwersalna 2w1, elektroszczotka nieprzeciętnie wyczesująca włosy oraz sierść z dywanów i wykładzin i specjalna długa, wąska ssawka sprężysta, która dotrze do wszelkich zakamarków, w których czai się kurz.

  Wykonanie Pionowa budowa modelu VCH602BL, jego stosunkowo minimalna waga wynosząca 2,4 kg i kompaktowe rozmiary powodują, że jest on stanowczo wygodny w obsłudze, a równocześnie zajmuje dużo mniej miejsca od konwencjonalnych odkurzaczy.


Philips FC 6725

Philips FC 6725 Najniższa Cena Online

Philips FC 6725 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6725
 • Ilość ofert: 20
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis Gruntowne sprzątanie domu Maksymalna moc przez najdłuższy czas
  Nasadka zasysająca 360⁰
  Do 70 min, 28 min w trybie Turbo
  Miniturboszczotka, komplet samochodowy
  Dodatkowy filtr Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu. Jeśli cenisz sobie najlepsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX.
  w sytuacji odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie za każdym razem jest osiągalne, ponieważ praca w trybie TURBO błyskawicznie zużywa baterię.
  A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom?
  spośród odkurzaczy bezprzewodowych ten model podkreśla się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*.
  Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza choćby na 70 minut pracy.
  zróżnicowane potrzeby wymagają zróżnicowanych rozwiązań.
  Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V zapewniają do 70 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim niezbędne będzie ponowne naładowanie urządzenia. Zbiera do 99,7% kurzu i brudu z każdym ruchem
  Kiedy sprzątasz, zawsze chcesz mieć pewność, iż wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte przez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni.
  oryginalna nasadka zasysająca 360 zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze!
  Dzięki zastrzeżonej technice zasysania 360 zbiera więcej kurzu i brudu ze wszelkich czterech stron nasadki, dzięki czemu każdy Twój ruch jest produktywny! Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max 8000.
  komfortowe rozwiązanie na co dzień
  teraz wystarczy Ci tylko jedno urządzenie, by odkurzyć twarde i miękkie podłogi, meble, a choćby sprzątnąć tapicerkę w samochodzie. Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii.
  Urządzenie ma czytelny wskaźnik baterii, informujący o bieżącym poziomie jej naładowania. Cyfrowy silnik PowerCyclone 10 - duża moc ssąca technika PowerCyclone 10 daje bezawaryjną moc ssącą.
  Usunięcie wszystkich skażeń to dzisiaj żaden problem. Odkurzacz ręczny ze szczelinówką Odkurzacz ręczny jest lekki i bezproblemowo przeniesiesz go w miejsca, które musisz posprzątać.
  Zakurzone meble czy brudna tapicerka w samochodzie to już przeszłość. Zintegrowane akcesoria
  W zestawie z odkurzaczem jest zintegrowana szczotka i szczelinówka.
  Pomogą Ci pousuwać brud z miejsc trudno dostępnych: usuną pajęczyny pod sufitem i kurz z rogów sofy. Mini elektro­szczotka Mini elektroszczotka, zaopatrzona w silniczek elektryczny, sprawnie polikwiduje włosy czy sierść z miękkich powierzchni, takich jak fotele czy materace. Car kit. Specjalny komplet samochodowy
  Specjalny komplet samochodowy (rozciągliwy wąż, długa szczelinówka, miękka szczotka) pozwala na efektywne dotarcie do najdalszych zakamarków wewnątrz samochodu, co widocznie ułatwia jego efektywne sprzątanie. poręczny pojemnik na kurz. Błyskawicznie i higienicznie
  Naciśnij przycisk zwalniający, wyciągnij pojemnik na kurz, zdejmij z niego pokrywkę i wysyp zabrudzenia do kosza na śmieci.
  Pojemnik możesz przemyć pod bieżącą wodą, a gdy wyschnie, włóż go z powrotem do urządzenia. Nasadka z podświetleniem LED.
  Widzisz nawet ukryty kurz. Z łatwością i pokaźniejszą skutecznością odkurzysz swoje mieszkanie.
  Jest to realne za sprawą nasadki oświetlającej podłogę.
  zawsze dostrzeżesz i uprzątniesz nawet najmniejszy brud. Specyfikacja technologiczna: Kolor: Czarny/niebieski Okres gwarancji: 24 miesiące wymiary (WxGxS) [cm]: 117 x 26 x22 cm Waga [kg]: 2,7 kg załączone wyposażenie: Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Akcesorium 2 w 1: szczotka/szczelinówka
  Dodatkowy filtr
  Wąż typ
  Bezprzewodowy Poziom hałasu [dB]: 84 dB pojemność zbiornika [l]: 0,6 l Czas pracy w trybie ECO [min]: 70 min Napięcie [V]: 25,2 V rodzaj baterii: Li-Ion Czas ładowania [h]: 5 h wariant: Ręczny Sprzątanie bezprzewodowe Czas pracy w trybie TURBO [min]: 28 min Kod producenta: XC8049/01 Stan produktu: nowy
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Proficare PC-BS 3035

Proficare PC-BS 3035 Najniższa Cena Online

Proficare PC-BS 3035 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Proficare
 • Pełna nazwa odkurzacza: Proficare PC-BS 3035
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzanie może być komfortowe, przyjemne i szybkie. Wszystko dzięki akumulatorowemu odkurzaczowi ProfiCare PC-BS 3035. To model 2w1 – odkurzacz ręczny i podłogowy. Doskonale stanie na wysokości zadania nawet w ciasnych pomieszczeniach, jak i na większych powierzchniach.

  Odkurzacz ProfiCare PC-BS 3035 pozwala odkurzać bez schylania nawet trudno przystępne miejsca. To innowacyjne urządzenie i nad wyraz produktywne.


SHARP SA-VP1551BR

SHARP SA-VP1551BR Najniższa Cena Online

SHARP SA-VP1551BR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: SHARP SA-VP1551BR
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,65 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;typ filtra:zmywalny;Waga:2,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:17 cm;wymiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


Swan SC15822

Swan SC15822 Najniższa Cena Online

Swan SC15822 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15822
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworzone w odkurzaczu cyklony efektywnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - mają dodatkowo wbudowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją wydajność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie wydajności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnego rodzaju bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Zgromadzony w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do produktywnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W sytuacji konwencjonalnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz także starych, a więc dbasz o środowisko. Dodatkowo odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką wydajność i najwyższy komfort użytkowania przy niskim poborze energii....


Philips XC 8045

Philips XC 8045 Najniższa Cena Online

Philips XC 8045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 8045
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips XC8045/01
  SpeedPro MAX 8000 Odkurzacz bezprzewodowy
  Gruntowne sprzątanie domu Odkurzacz bezprzewodowy Philips SpeedPro Max 8000 pozwala na kompleksowe sprzątanie domu z maksymalną mocą po jednym naładowaniu. To jedyny odkurzacz bezprzewodowy o wielkiej mocy, który odkurza ponad 125 m² po jednym naładowaniu*, a wszystko to za sprawą nasadki zasysającej 360
  Gruntowne sprzątanie domu Maksymalna moc poprzez najdłuższy czas*
  • Nasadka zasysająca 360⁰
  • Do 60 min, 28 min w trybie Turbo
  • Miniturboszczotka, szczelinówka
  Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu Jeśli cenisz sobie najlepsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX. W przypadku odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie zawsze jest osiągalne, ponieważ praca w trybie TURBO błyskawicznie zużywa baterię. A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom? spomiędzy odkurzaczy bezprzewodowych ten model uwydatnia się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*. Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu. Zbiera do 99,7% kurzu i brudu z każdym ruchem* Kiedy sprzątasz, za każdym razem chcesz posiadać pewność, że wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte przez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni. Unikalna nasadka zasysająca 360 zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze! Dzięki opatentowanej technologii zasysania 360 zbiera więcej kurzu i brudu ze wszystkich czterech stron nasadki, dzięki czemu każdy Twój ruch jest efektywny! Podświetlenie LED ujawnia ukryty kurz A jeśli powiemy Ci, iż Twoja podłoga jest pełna ukrytego kurzu i brudu? Większość brudu na podłodze pozostaje niewidoczna dla ludzkiego oka. Od dzisiaj drobiny i kłaczki kurzu, włosy i okruchy są proste do zauważenia i wychwycenia dzięki oświetleniu LED. Diody LED ujawnią ukryty kurz i brud, a także pomogą Ci oczyścić każdą powierzchnię o każdej porze technologia PowerCyclone 10 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej Philips PowerCyclone 10 to nasza najnowsza technologia bezworkowa, którą teraz zastosowaliśmy w bezprzewodowym odkurzaczu. Technologia PowerCyclone 10 utrzymuje wyższą moc ssania poprzez dłuższy czas, zapewniając o 30% obszerniejszą produktywność. Silnik cyfrowy PowerBlade, przystępny w obsłudze za pomocą inteligentnego wyświetlacza Silnik cyfrowy PowerBlade wytwarza nad wyraz dużą szybkość przepływu powietrza, dzięki czemu nasadka może zbierać więcej kurzu i brudu ze wszystkich czterech stron. Przy pomocy inteligentnych wyświetlaczy cyfrowych możesz zawsze sterować silnikiem i przystosowywać jego szybkość do swych potrzeb! Nasz inteligentny wyświetlacz cyfrowy sygnalizuje również o konieczności wyczyszczenia filtra. Wskaźnik czyszczenia filtra ułatwia konserwację urządzenia, gwarantując jego najwyższą sprawność. Zastosowana szczelinówka i szczotka i dodatkowe akcesoria najróżniejsze powierzchnie wymagają różnych nasadek i akcesoriów. Akcesoria do odkurzaczy bezprzewodowych Philips, takie jak niewielka, zastosowana w odkurzacz ręczny szczelinówka czy główka szczoteczki zintegrowana z rurą, są za każdym razem pod ręką, nietrudne w użyciu i gotowe do pracy już po jednym kliknięciu. Dla specjalnych zastosowań w pakiecie znajduje się też miniturboszczotka znakomita do usuwania sierści zwierząt i wyjątkowo długa szczelinówka do trudno dostępnych miejsc. Akumulator litowo-jonowy wystarcza choćby na 60 minut pracy różnorodne potrzeby wymagają rozmaitych rozwiązań. Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V gwarantują do 60 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim potrzebne będzie ponowne naładowanie urządzenia. System potrójnej filtracji wychwytuje do 99,9% System potrójnej filtracji wychwytuje do 99,9% mikroskopijnych cząsteczek kurzu o wielkości 0,5 mikrona. W ten sposób do silnika wraca tylko oczyszczone powietrze, co zagwarantuje silny przepływ powietrza przez dłuższy czas.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

SHARP SA-VP3501AQ

SHARP SA-VP3501AQ Najniższa Cena Online

SHARP SA-VP3501AQ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: SHARP SA-VP3501AQ
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 h;Czas pracy z funkcją Turbo:14 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 min;Moc wejściowa:150 W;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,65 l;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:2,57 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:17 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


Philips FC 6726

Philips FC 6726 Najniższa Cena Online

Philips FC 6726 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6726
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy Philips FC6726/01 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Czas pracy (w trybie turbo): 20 min Czas pracy: do 40 min Czas ładowania: 5h Nadmuch: do 800 l/min objętość pojemnika na kurz: 0,4 L Akcesoria w komplecie Nasadka zasysająca 180° Miniturboszczotka Zasilacz sieciowy Szczelinówka Zintegrowana szczotka Stacja dokująca montowana na ścianie Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 zezwala na prędkie i precyzyjne odkurzanie.

  Jest wyposażony w nasadkę zasysającą 180° zezwalającą na staranne zbieranie skażeń, choćby w trudno przystępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach namierza do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skrupulatnym i wydajnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Podświetlenie LED nasadki uwidacznia ukryty kurz i brud Dzięki podświetleniu LED, w które wyekwipowana jest nasadka Philips 5000, z łatwością zauważyć i pousuwać kurz, sierść, włosy i okruchy. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V pozwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są stanowczo proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz Philips 5000 jest sprężysty i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  użyteczna budowa pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Miniturboszczotka do szybkiego odkurzania miękkich powierzchni Miniturboszczotka nadzwyczajnie pasuje do usuwania sierści z tapicerki, foteli i dywanów. Jest nieduża, produktywna i wydajna. Silnik PowerBlade opracowany z myślą o wielkiej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą prędkość, skuteczną pracę i skrupulatne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki.

  technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej technologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej. Zmywalny filtr gwarantuje wysoką sprawność na dłużej System f...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Lund 67120

Lund 67120 Najniższa Cena Online

Lund 67120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67120
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis towaru

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z systemem cyklonowym zagwarantuje dokładne odkurzanie rozmaitego typu powierzchni. Wyposażony w filtr HEPA skuteczną filtrację powietrza i redukcję zanieczyszczeń. Solidny i skuteczny akumulator zapewni do 35 minut pracy w trybie ECO albo do 25 minut w trybie MAX. Największym atutem odkurzacza jest wspomagana elektrycznie turbo szczotka z miękkim włosiem. Stacja dokująca ułatwi ładowanie i przechowywanie urządzenia

  informacje:

  • moc: 120W
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - proste i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • akumulator Li-Ion 22.2V, 2200mAh
  • czas ładowania: 4-5h
  • czas pracy 25-35min
  • 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii
  • 2 tryby pracy: MAX i ECO. Tryb MAX - do 25 minut pracy, tryb ECO - do 35 minut pracy.
  • objętość zbiornika na kurz: 1l
  • technika cyklonowa polegającą na ruchu wirowym zanieczyszczeń wokół filtra.
  • łatwy i prędki montaż zbiornika z filtrem, a także innych komponentów
  • ruchoma głowica pozwala dotrzeć do trudno przystępnych miejsc

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza skuteczność filtracji powietrza i redukcję zanieczyszczeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Akumulatorowy odkurzacz LUND najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii skuteczne i ciche odkurzanie.

  AKCESORIA:

  • Turboszczotka z kółeczkami i z miękkim, wyjmowanym włosiem opornym na przyczepianie się włosów i sierści zwierząt. Zasilana elektrycznie (moc 15W).
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z krótkim włosiem
  • stacja dokująca. Mieszczą się na niej wszystkie komponenty odkurzacza
  • metalowa rura 66cm
  • ładowarka 100-240V, 50/60Gz, 24W

  mocne strony

  • skuteczność – mocny silnik 120W, zasilana elektrycznie turboszczotka i technika cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania, a tym samym skuteczne odkurzanie.
  • uniwersalność - bogaty pakiet ssawek sprawdzi się w czasie odkurzania różnych powierzchni i zanieczyszczeń.
  • wygoda i porządek – brak kabla ułatwi odkurzanie całego domu bez konieczności omijania kabla i przełączania się z gniazdka do gniazdka. Stacja dokująca pomoże utrzymać porządek podczas przechowywania.
  • 2w1 – odkurzacz podłogowy i ręczny w jednym
  parametry
  • Moc [W]: 120


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy czarny opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe czarne cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi czarnych,
 • odkurzacze bezprzewodowe czarne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe czarne, odkurzacz bezprzewodowy czarny cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych czarnych, ranking odkurzaczy bezprzewodowych czarnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *