Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Bosch,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Bosch. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: znakomita dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ nietrudnej usuwa i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: nieskomplikowane odkurzanie dzięki komfortowym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca budowa elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o obszerności 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej skuteczny, zapewniający imponującą skuteczność odkurzania.

  dodatkowe dane i specyfikacja technologiczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, doskonała dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z zwiększoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany by jeszcze łatwiej usuwać sierść. Ssawka zapewnia wyśmienite zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: stworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.

  W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy przypasowany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z samoczynnym dostosowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa skuteczność dla słusznych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania nadzwyczajnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla nietrudnego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania usprawniające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: praktyczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) i brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest znakomite do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Przewód do ładowania akumulatora. Elastyczny wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka doskonała do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w porównaniu do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga skuteczność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All używanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wytworzony w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla zwolenników zwierząt: tak skuteczny jak odkurzacz tradycyjny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Niezwykle solidny: bez kompromisów w zakresie skuteczności, ponieważ bezprzewodowy jest tak wydajny jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE parametryKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość stopni mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: rodzaj CartridgeSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: rozmiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle mocny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala radować się taką samą mocą, jak klasyczny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, lepszemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten wyjątkowo potężny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak efektywny, jak przewodowy odkurzacz, zapewniając skrupulatne odkurzanie. Nieprzeciętna dla właścicieli zwierząt domowych i prędkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest najczęściej skomplikowana do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest idealna dla właścicieli zwierząt: zapewnia dokładne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki sprawniej zbiera sierść zwierząt – dzięki temu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  konkretny i lekki silnik tworzony w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wyprodukowany przez markę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii sprawności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce produktywny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z szybkością do 82 000 obr./min – dla nieskomplikowanej obsługi i imponującej produktywności odkurzania przez cały czas.technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą skutecznością dzięki odkurzaczom producenta Bosch: Jako projektant i marka wysokowydajnych silników wykonanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, że nasze odkurzacze nie tylko zapewnią trafne rezultaty sprzątania i łatwość używania, ale także będą służyć przez lata.

  Właśnie dlatego oferujemy gratisową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki czemu możesz radować się bezpieczeństwem używania wysokiej jakości urządzenia tworzonego wytrzymałych tworzyw poprzez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej produktywności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca produktywność odkurzania, znikoma waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest wyekwipowany w najnowsze ogniwa o obfitej mocy, które gwarantują o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, powiększoną sprawność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do nieskomplikowanego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, aby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Wyposażona w charakterystyczny wałek oraz drugi, który na dodatek powoduje,usuwanie sierści jest przystępne i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni skuteczne zebranie włókien i sierści z tapicerki lub legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieprzewidzianego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba większej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited oferuje jeszcze nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i szybkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszystkich sprzętów w Twoim w domuWiększość sprzętów wykorzystuje przeróżne warianty akumulatorów, co może konsolidować się z dodatkowymi kosztami stosowania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz wykorzystać jednego akumulatora do prawie wszelkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie, a także wokół niego.automatyczne przypasowanie mocy do wszelkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem optymalnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dopasowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Zagwarantuje też adekwatną równowagę sprawnością odkurzania a czasem pracy.użyteczny interfejs sterowania z 3 różnymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z najróżniejszych ustawień.

  „Turbo" zwiększa efektywność w nieprzystępnych zadaniach, zapewniając taką samą produktywność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" zapewnia wyjątkowo długi, słuszny czas pracy do codziennych zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technologicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBHF214

Bosch BBHF214 Najniższa Cena Online

Bosch BBHF214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBHF214
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBHF214G 0,5l 14.4V szary Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator litowo-jonowy 14.4 V pozwalający na 35 min pracy bezprzewodowej. Posiada 2 poziomy regulacji mocy. Filtr zmywalny.

  System EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz 2w1 ręczny i pionowy 2 poziomy pracy pojemność zbiornika na kurz: 0,5l Zasilanie: Akumulator Litowo jonowy Napięcie: 14,4 V Czas ładowania: 300 min Czas pracy: 35 min Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min). Przystępny do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci nadaje się.

  Samostojąca budowa - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  SPECYFIKACJA technologicznA efektywność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo-jonowej dla stale wysokiej skuteczności i niedługiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 stopnie mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki stanowczo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki drobnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 35 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg wymiary: 1160x265x165 mm.


Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w odcieniu białym, zaopatrzony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE parametry: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm wymiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz wariant wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie charakterystyczne: 1 x Ssawka szczelinowa produktywność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wykonany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką instynktowny, 3-stopniowy dobór trybu pracy dobrany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności z samoczynnym dopasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla adekwatnych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi.

  najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania doskonałych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Przystępne czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla przystępnego sprzątania pod niskimi meblami. Łatwa obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania ułatwiające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest rewelacyjne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Przewód do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: obszerna ssawka jest znakomita do czyszczenia obfitych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, elastyczna ssawka szczelinowa: usprawnia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania śladowych przedmiotów. Nietrudne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Ergonomiczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się obszerniejszą wszechstronnością! ergonomiczna, zginana rura z łatwością pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania umożliwia bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca budowa elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najszczególniejsze - bez zastosowania dłoni. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz Unlimited 7 jest idealny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni i trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak klasyczny odkurzacz, jednocześnie nad wyraz praktyczny. Teraz jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zagwarantuje taką samą produktywność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, sprawnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak wydajny jak konwencjonalny odkurzacz², gwarantując precyzyjne i równocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza tradycyjnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCHF220

Bosch BCHF220 Najniższa Cena Online

Bosch BCHF220 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCHF220
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:0 minut;Długość przewodu:0;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca kompozycja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:44 minuty;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:zamek;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:16,5 cm;rozmiary - szerokość:26,5 cm;wymiary - wysokość:116 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:elektroszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...


Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka śladowa / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria zawsze pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to luźno odkurzysz rogi choćby przy suficie. Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni, a także drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Z łatwością odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, w dodatku meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie z łatwością też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest wspaniały do odkurzania w samochodzie. Nieskomplikowany do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się.

  Samostojący budowa - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyposażonym w elektroszczotkę, momentalnie odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można łatwo wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę. Łatwo nim odkurzysz jeszcze okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Stale wysoka sprawność.mnóstwo odkurzaczy traci ekspresowo moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Efektywny system RobustAir zagwarantuje wysoką skuteczność dzięki zachowaniu adekwatnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To sprawia, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Nieskomplikowane czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki bardzo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka śladowa / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz wymiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.komfortowy, prędki i dokładny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla pokaźniejszej rozciągliwości i wygody przy powszednim odkurzaniu. Dane ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość poziomów mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe dane techniczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min


Bosch BCH86PET1

Bosch BCH86PET1 Najniższa Cena Online

Bosch BCH86PET1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH86PET1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Główne cechySzybkie i nieskomplikowane czyszczenie filtra.System RtationClean umożliwia szybkie czyszczenie filtra za pomocą prostego ruchu obrotowego. Po wyjęciu pojemnika można obrócić tarczę, a cały brud samoczynnie wpadnie do pojemnika. Dzięki systemowi RotationClean możesz prędko i higienicznie wyczyścić filtr, usuwając cały kurz przy minimalnym kontakcie.Szczotka rolkowa jest prosta i szybka w czyszczeniu.Od czasu do czasu należy wyczyścić szczotkę rolkową. Lecz to nie potrwa długo. Szczotkę walcową można z łatwością zdjąć, a włosy prosto zdjąć z wałka. KomfortŁatwe do przechowywania w razie potrzeby.Dzięki funkcji Selfstand odkurzacz można ustawić w pozycji pionowej, co jest przystępne do przechowywania. Jest zawsze gotowy do wykorzystania i można go ładować z dowolnego gniazdka.Maksymalna elastyczność dzięki dołączonym akcesoriomW każdym domu są trudno dostępne miejsca. Komplet akcesoriów zawiera wąż, pasek na ramię, ssawkę do tapicerki, końcówkę do trudno przystępnych miejsc i opcjonalny krótki uchwyt. Ten zestaw akcesoriów nieprzeciętnie nadaje się do odkurzania tapicerki, wszystkich zakamarków a choćby wnętrza auta. Szczotka elektryczna AllFloor HighPower do wszelkich rodzajów powierzchni.Szczotka elektryczna AllFloor HighPower pracuje z szybkością około 5000 obrotów na minutę, co oznacza, iż uzyskasz skrupulatne rezultaty czyszczenia na wszelkich typach powierzchni, takich jak parkiet, płytki czy dywany.Do szybkiego usuwania sierści zwierzęcej. Sierść zwierzęca może być niełatwa do usunięcia. Szczotka ProAnimal została specjalnie zaprojektowana do szybkiego usuwania sierści zwierząt ze wszelkich powierzchni. Dodatkowa szczotka rolkowa sprawnie zbiera sierść zwierzęcą.znakomity do prędkiego zasysania sierści zwierzęcej.Sierść zwierząt domowych jest niełatwa do usunięcia. Nasza specjalnie zaprojektowana dysza dla właścicieli zwierząt jest doskonała do usuwania sierści zwierząt, proponując stałą sprawność czyszczenia na wszelkich typach podłóg. Szczotka walcowa produktywniej zbiera sierść zwierząt. W ten sposób szybciej uzyskasz rezultaty czyszczenia.znakomita skuteczność i wydłużona żywotność.technologia litowo-jonowa Bosch łączy w sobie perfekcyjną sprawność z długą żywotnością. Technologia litowo-jonowa Bosch sprawdziła się w urządzeniach elektrycznych i rowerach elektrycznych Bosch.Wysoka skuteczność zawsze.Czy zawsze chcesz najlepszych rezultatów? Zintegrowany detektor monitoruje, czy odkurzacz działa z stosowną mocą, a wyświetlacz LED wskazuje, czy filtr wymaga czyszczenia, gdy poziom sprawności spada.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe białe. Ranking TOP10 modeli

Bosch bCH6l2561

Bosch bCH6l2561 Najniższa Cena Online

Bosch bCH6l2561 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch bCH6l2561
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy pionowy Bosch BCH6L2561 łatwy w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki małej wadze i systemowi EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Silnik LongLife dla wysokiej wydajności i długiej żywotności technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i efektywności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie 3stopnie regulacji mocy Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED powiadamia czy jest potrzebne wyczyszczenie filtra System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Pojemnik na kurz: wymiar XL Wskaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Wysoka skuteczność przez cały czas za każdym razem oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale obserwuje pracę odkurzacza, aby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED oznajmia o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie wydajność. Dzięki czemu masz gwarancje, iż urządzenie będzie pracowało skutecznie choćby poprzez niemało lat. Przystępny do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się.

  Samostojąca konstrukcja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Przystępne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność.

  Do wszystkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są w głównej mierze różnorodne warianty podłóg. Sprawna elektroszczotka AllFloor HighPower zagwarantuje dokładne odkurzanie wszystkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą prędkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest pokaźna szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. Technika litowo-jonowa Bosch technologia litowo-jonowa Bosch sprawdziła się i potwierdziła swoją jakość w dziedzinie elektronarzędzi, a także stała się synonimem wysokiej skuteczności i długiej żywotności akumulatorów.

  charakteryzuje się długim czasem pracy i niedługim cyklem ładowania. SPECYFIKACJA technologicznA skuteczność Silnik LongLife dla wysokiej sprawności i długiej żywotności technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszelkich powierzchni dzięki wysokiej produktywności technologii bezworkowej i produktywnej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej produktywności odkurzania na wszystkich typach powierzchni sensor Control: sensorowa kontrola wydajności dla nieznacznego wysiłku przy czyszczeniu.

  Sygnał LED w sytuacji konieczności czyszczenia filtra 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do łatwego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i przeciętnego czasu pracy Poziom Turbo: do niełatwych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED powiadamia czy jest potrzebne wyczyszczenie filtra proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Komfort Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niewiele znaczącej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki wyjątkowo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny niedługi czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: wymiar XL Miękki uchwyt Waga:3 kg


Bosch BCH3ALL21

Bosch BCH3ALL21 Najniższa Cena Online

Bosch BCH3ALL21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH3ALL21
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 21.6 v, czas pracy do 50 minut, ładowania 5 godzin, proste wyjmowanie i czyszczenie rolkiz turboszczotki, zbiornik na kurz o obszerności 400 ml, 2 ustawienia mocy ssania, zmywalny filtr.

Bosch BCH3K2801

Bosch BCH3K2801 Najniższa Cena Online

Bosch BCH3K2801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH3K2801
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy 2 w1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 28 v, czas pracy do 55 minut, ładowania do 5 godzin, oświetlenie led odkurzanej powierzchni, wyjmowany i łatwy w czyszczeniu wałek turboszczotki, zbiornik na kurz o objętości 400 ml, 2 ustawienia mocy ssania.


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Bosch cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Bosch,
 • odkurzacze bezprzewodowe Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Bosch, odkurzacz bezprzewodowy Bosch cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Bosch, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *