Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Bosch,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Bosch. Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2022. *

Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BBH3ZOO25 Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Napięcie: 25,2 V Maksymalny czas pracy: 55 min Czas ładowania: 4-5 godzin liczba stopni mocy: 2 Waga urządzenia: 3,0 kg Pojemnik na kurz wymiar L Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, też meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest świetny do odkurzania w samochodzie.

  Maksymalnie wszechstronny wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzaczem pionowym odkurzysz podłogi zaś recznym meble i tapicerkę. Łatwy do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się.

  Samostojący budowa - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka produktywność sporo odkurzaczy traci prędko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz.

  Skuteczny system RobustAir gwarantuje wysoką produktywność dzięki zachowaniu adekwatnego poziomu przepływu powietrza i lepszemu uszczelnieniu. To powoduje, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia.

  Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność. Proste odkurzanie sierści zawsze pod reką.

  Wszechstronne akcesoria dla właścicieli zwierząt. Z komfortowym przechowywaniem w schowku w obudowie. Czystość na wszystkich stopniach. Odkurzaczem 2w1 plus akcesoria odkurzysz wszelkie zabrudzenia, od podłogi aż po sufit.

  Stale wysoka efektywność. RobustAir System dla wysokiej produktywności odkurzania choćby przy zapełniającym się pojemniku. Rzadsze czyszczenie pojemnika i filtra. Zoptymalizowane filtry i przepływ powietrza dla łatwiejszej obsługi.

  Bezprzewodowy i za każdym razem gotowy do pracy. Baterie litowo- jonowe o długiej żywotności z ekstra długim czasem pracy. Wydajność łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej* ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt.

  Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i niedługiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czys...


Bosch BCS61BAT2

Bosch BCS61BAT2 Najniższa Cena Online

Bosch BCS61BAT2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS61BAT2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jeden akumulator dla wszelkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...
  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszystkich sprzętów domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych producenta Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - produktywne odkurzanie.
  Zasługujesz na naprawdę prawidłową efektywność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technikę silnika, która powoduje, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, niezawodny i bezemisyjny. W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni mocne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg.

  MOC-na-KLIK
  Jeśli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie albo z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz wyraźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited. Dzięki czemu progresywnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy za każdym razem, kiedy ich Ci potrzeba. Starczy wymienić akumulator - klik i gotowe.

  Niemiecka jakość
  Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić. Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wytwarzane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.
  Odkurzanie tak nieskomplikowane jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. To sprawia,dzisiaj możesz jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu.

  Odkurzanie na wszelkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Doskonały na dodatek w samochodzie.
  Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, na dodatek meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek. Produktywnie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited prosto też zmienić w ergonomiczne urządzenie, które jest idealne do odkurzania w samochodzie.

  • Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji
  • Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można zastosować inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.
  • System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden
  • Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania
  • skuteczne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 85 dB. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCHF220

Bosch BCHF220 Najniższa Cena Online

Bosch BCHF220 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCHF220
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:0 minut;Długość przewodu:0;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca kompozycja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:44 minuty;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:zamek;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:16,5 cm;rozmiary - szerokość:26,5 cm;wymiary - wysokość:116 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:elektroszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...


Bosch BBH73260

Bosch BBH73260 Najniższa Cena Online

Bosch BBH73260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH73260
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch Athlet BBH73260K Przepis Bosch na sukces. efektywny z długim czasem pracy- a dodatkowo bezprzewodowy!Odkurza równie efektywnie jak odkurzacz konwencjonalny* dzięki udoskonalonej budowie silnika i nowej szczotce AllFloor HighPower Brush.Ekstra długi czas pracy na poziomie 1: szczotka obrotowa i 60 minut pracy dla bezawaryjnych rezultatów i długiego czasu pracy.SmartSensor Control: wysoka sprawność poprzez cały czas dzięki sensorom skuteczności ze wskaźnikiem LED.udoskonalona technika Bosch Li-Ion: wytrzymałe i skuteczne baterie z czasem pracy do 60 min i ładowaniem w krótkim czasie.Wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System. Bez konieczności mycia. SkutecznośćPrzepis Bosch na sukces. Istotnie wysoka skuteczność odkurzania i długi czas pracy - i to bezprzewodowo!Athlet Ultimate czyści tak sprawnie jak odkurzacz konwencjonalny* i jest jednocześnie komfortowy, za każdym razem pod reką i zapewnia długofalową wydajnośćSilnik HiSpin dla wysokiej produktywności i długiej zywotnościAllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej sprawności odkurzania na wszystkich typach powierzchniSmartSensor Control: Wysoka produktywność poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności ze wskaźnikiem LEDTechnologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i efektywności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie3 poziomy mocy:Poziom 1: wyższa produktywność i maksymalny czas pracyPoziom 2: do trudnych zabrudzeń i przeciętnego czasu pracyPoziom 3: do uporczywych zabrudzeń i krótszego czasu pracy HigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrzaŁatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System.

  Inteligentny wskaźnik LED powiadamia konieczność czyszczenia filtra.Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz KomfortZestaw akcesoriów składający się z: uzupełniającego, krótkiego uchwytu / adaptera z wężem i paskiem na ramię; ssawki szczelinowej i ssawki do tapicerki meblowej i samochodowej – perfekcyjne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejscCzysty komfort: nieskomplikowany w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niepokaźnej wadze i systemowi EasyCleanSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiMaksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki bardzo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 60 minWkaźnik ładowania baterii: tak, potrójnyKrótki czas ładowania:3 godziny ( 80% naładowanie baterii)6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz wymiar 1XMiękki uchwytWaga:3 kg


Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:10 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, niewielki), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwono-czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:20,4 cm;rozmiary - szerokość:25,2 cm;wymiary - wysokość:131,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, elastyczny wąż, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:sprężysta ssawka szczelinowa XL, elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do materacy;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH6

Bosch BBH6 Najniższa Cena Online

Bosch BBH6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH6
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy Athlet ProParquet 25,2V Szary cast iron, srebrny BBH6PARQ
  Nareszcie! Bezprzewodowo. Bez kompromisów ze skutecznością. Pierwszy bezprzewodowy odkurzacz Bosch produktywny jak konwencjonalny!

  • Dodatkowa rolka z miękkim włosiem do odkurzania delikatnych podłóg
  • Gruntowne czyszczenie wszelkich powierzchni dzięki wysokiej produktywności technice bezworkowej i produktywnej elektroszczotce AllFloor HighPower Brush
  • SmartSensor Control: wysoka produktywność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności z wskaźnikiem LED
  • technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie
  • Czysty komfort: łatwy w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niedużej wadze i systemowi EasyClean.
  • Silnik LongLife dla wysokiej skuteczności i długiej żywotności
  • technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie
  • Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej skuteczności technologii bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower
  • AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej wydajności odkurzania na wszystkich typach powierzchni
  • SmartSensor Control: wysoka skuteczność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli skuteczności z wskaźnikiem LED
  • 3 poziomy regulacji mocy:
  • Poziom 1: do przystępnego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy
  • Poziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracy
  • Poziom Turbo: do trudnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy

Bosch BCH3K2801

Bosch BCH3K2801 Najniższa Cena Online

Bosch BCH3K2801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH3K2801
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy 2 w1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 28 v, czas pracy do 55 minut, ładowania do 5 godzin, oświetlenie led odkurzanej powierzchni, wyjmowany i łatwy w czyszczeniu wałek turboszczotki, zbiornik na kurz o objętości 400 ml, 2 ustawienia mocy ssania.

Bosch BCH3ALL21

Bosch BCH3ALL21 Najniższa Cena Online

Bosch BCH3ALL21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH3ALL21
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 21.6 v, czas pracy do 50 minut, ładowania 5 godzin, proste wyjmowanie i czyszczenie rolkiz turboszczotki, zbiornik na kurz o obszerności 400 ml, 2 ustawienia mocy ssania, zmywalny filtr.

Bosch BCS712

Bosch BCS712 Najniższa Cena Online

Bosch BCS712 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS712
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, mały), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:2;Maksymalny czas pracy:80 minut;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:20,4 cm;wymiary - szerokość:25,2 cm;rozmiary - wysokość:131,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x akumulator, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do szuflad i klawiatur, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Bosch BCH3ALL25

Bosch BCH3ALL25 Najniższa Cena Online

Bosch BCH3ALL25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH3ALL25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Flexxo - wszystko czego potrzebujesz masz w zasięgu ręki. Odkurzanie nigdy nie było tak proste! Odkurzacz Flexxo ze zintegrowanymi w obudowie akcesoriami nadaje zupełnie inne spojrzenie na sprzątanie.

  teraz komfortowo odkurzysz nie tylko podłogę i dywan,nawet okruchy ze stołu czy blatu, wszelkie trudno przystępne zakamarki i samochód. Dzięki akumulatorom litowo-jonowym Bosch odkurzacz może pracować aż do 55 minut.

  Najważniejsze atrybuty urządzenia Długi czas działania. Zintegrowane z obudową akcesoria - zawsze pod ręką. Urządzenie 2 w 1. Nieograniczony zasięg. Niedługi czas ładowania. Samostojąca kompozycja - oszczędność miejsca.

  innowacyjna elektroszczotka. Łatwe czyszczenie końcówki szczotki. Za każdym razem w zasięgu ręki w powszednim sprzątaniu Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Z łatwością odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, też meble tapicerowane, a nawet sufit.

  luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Efektywnie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany i wykładziny. Flexxo z łatwością też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest doskonały do odkurzania w samochodzie.

  Akcesoria są schowane w obudowie odkurzacza, więc za każdym razem masz je pod ręką i nigdy się nie zgubią. Zawsze w zasięgu ręki w rutynowym sprzątaniu Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  łatwo odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, w dodatku meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Efektywnie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany i wykładziny.

  Flexxo łatwo też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest nadzwyczajny do odkurzania w samochodzie. Akcesoria są schowane w obudowie odkurzacza, więc za każdym razem masz je pod ręką i nigdy się nie zgubią.

  genialnie zaprojektowane akcesoria do wszelkich zadań Elektroszczotka PowerBrush trafna do każdego typu podłogi. Odkurzacz ręczny Zintegrowany odkurzacz ręczny gwarantuje maksymalną wygodę w rutynowym sprzątaniu.

  Nie ważne czy to okruchy na stole lub sofie czy też kurz w samochodzie - zintegrowany odkurzacz ręczny jest zawsze w zasięgu ręki. Ssawka do mebli i tapicerki Ssawka do mebli jest wyekwipowana w wyjątkowo długie i miękkie włosie, które efektywnie czyści delikatne powierzchnie, takie jak meble, a ssawka do tapicerki posiada specjalny materiał, który idealnie zbiera włosy i kurz ze wszystkich powierzchni tapicerowanych.

  Długa, teleskopowa ssawka szczelinowa Już nie Ci trzeba drabiny, aby odkurzyć pajęczyny w rogu sufitu. Teleskopowa ssawka szczelinowa ukryta w obudowie odkurzacza pozwala przedłużyć zasięg odkurzania aż do 55 centymetrów.

  Stale wysoka efektywność Zoptymalizowana izolacja i cyklonowy ruch powietrza zapewniają najwyższą skuteczność odkurzania choćby przy zapełnionym pojemniku na kurz.objętość pojemnika oraz jego specjalny zarys gwarantują rzadsze opróżnianie.

  Stale wysoka efektywność Zoptymalizowana izolacja i cyklonowy ruch powietrza zapewniają najwyższą efektywność odkurzania nawet przy zapełnionym pojemniku na kurz.pojemność pojemnika, a także jego specjalny kształt zapewniają rzadsze opróżnianie.

  Elektroszczotka PowerBrush Szczotka PowerBrush pracuje z dużą szybkością, dzięki czemu gwarantuje staranne czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg, takich jak parkiety, dywany, a choćby kafelki. Elektroszczotka PowerBrush Szczotka PowerBrush pracuje z dużą szybkością, dzięki temu gwarantuje dokładne czyszczenie wszelkich rodzajów podłóg, takich jak parkiety, dywany, a nawet kafelki.

  Łatwe czyszczenie System EasyClean nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki. Dzięki temu stale i efektywnie zbiera zabrudzenia. W dodatku pojemnik na kurz i wysokiej jakości zmywalna pianka odfiltrowująca są nieskomplikowane do wyczyszczenia dzięki temu możesz się cieszyć czystym odkurzaczem przez długi czas.

  Łatwe czyszczenie System EasyClean nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki. Dzięki temu stale i produktywnie zbiera zabrudzenia. W dodatku pojemnik na kurz i wysokiej jakości zmywalna pianka odfiltrowująca są łatwe do wyczyszczenia dzięki czemu możesz się radować czystym odkurzaczem przez długi czas.

  Łatwy do odstawiania przystępny do odstawiania, samostojący odkurzacz - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania, prędkiego doładowania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Nietrudny do odstawiania nietrudny do odstawiania, samostojący odkurzacz - prawdziwa zaleta podczas przechowywania, szybkiego doładowania czy krótkich przerw podczas sprzątania.

  Maksymalna wygoda Niemal nieograniczone możliwości odkurzania — urządzenie działa niezależnie od gniazdek i jest niesamowicie praktyczne dzięki rozciągliwym końcówkom ssawki. Urządzenie bezusterkowo odkurza i łatwo porusza się wokół mebli.

  Może również dotrzeć do zakamarków pod sofami, kredensami i szafkami. Maksymalna wygoda Niemal nieograniczone możliwości odkurzania — urządzenie działa niezależnie od gniazdek i jest

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Beko. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. TOP5 na wrzesień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Bosch cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Bosch,
 • odkurzacze bezprzewodowe Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Bosch, odkurzacz bezprzewodowy Bosch cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Bosch, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.