Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy biały. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych białych,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe białe. Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi białych, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2022. *

Amica VM 9001

Amica VM 9001 Najniższa Cena Online

Amica VM 9001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9001
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 o napięciu akumulatora 25.2 V, czas pracy do 40 minut, ładowania do 6 godzin, zbiornik na kurz o objętośći 0.65 l, lekka, prosta w prowadzeniu kompozycja, filtr EPA 10, podświetlenie LED elektroszczotki, zabezpieczenie przed przegrzaniem.Odkurzacz 2 w 1.

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania. Urządzenie proste sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

  Bezprzewodowa pracaWymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 25,2 V pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał kabel takich jak samochód, schody czy choćby sufit!

  Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki załączonej ładowarce. Filtr EPA 10. Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nieprzeciętne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Ultra lekki. Dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i miłym! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest użyteczny i komfortowy.

  Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu oraz odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą pokaźnego sprzętu! Maksymalny czas pracy 40 minut - skrupulatnie tyle czasu nieprzerwanej pracy gwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz sprawnie odkurzyć choćby duży dom. Elektroniczna regulacja mocy. Zbyt znikome ssanie albo zbyt duży zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i efektywniej odkurzać różnego typu podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!...


Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka efektywność / pokaźna moc ssąca 150 AW / Inteligentny wybór mocy / kolorowy ekran TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz oraz mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, standardowy, Wysoka Moc.

  mocna moc ssąca 150 AW

  innowacyjny silnik o wysokiej szybkości obrotowej 125 000 obr./min zapewnia dużą moc ssącą, a także zagwarantuje wspaniałą produktywność.

  kolorowy ekran TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 wyekwipowany jest w barwny ekran TFT, który nietrudne oglądanie informacji, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny ekran zapewnia genialne wrażenia wizualne i jednoczesną kontrolę.

  automatyczna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza oryginalna, elektroniczna funkcja samoczynnego blokowania oznacza, iż nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku podczas użytkowania. Zamiast tego wystarczy dotknąć przycisk „Zablokuj", aby włączyć ciągłe działanie oraz nacisnąć go ponownie, aby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym zastosowaniem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg samoczynnie wyłapuje typ materiału podłogi i stosownie dostosowuje swoją szybkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia większą moc ssącą. Funkcja ta wyraźnie wydłuża żywotność baterii, ograniczając liczba czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  budowa zapobiegająca plątaniu się włosów na szczotce

  konstrukcja szczotki w zarysie litery V zagwarantuje rozszerzoną średnicę, która ogranicza liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co sprawnie zapobiega ich plątaniu się. Szczotka produkowana jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką nienaturalnego włosia, które jest niezwykle niedługie, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej efektywne. Szczotka jest nieskomplikowana w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami ma dwa uzupełniające kółka i kółka wspomagające, które sprawiają, iż prowadzenie odkurzacza jest pokaźnie przyjemniejsze. Szczotka wyposażona jest ponadto w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, że poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o pojemności 230 ml i wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep zezwalają na odkurzanie i mycie podłóg równocześnie. Wystarczy, że uruchomisz za pomocą włącznika funkcję mopowania. Możesz ponadto regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów zezwala na korzystanie z funkcji mopującej na przeróżnych powierzchniach i do rozmaitego rodzaju zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o znacznej obszerności zapewnia 65 minut nieustannej pracy

  znaczna objętość baterii 3000 mAh pozwala na 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki czemu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 perfekcyjnie stanie na wysokości zadania do czyszczenia znacznych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  podmiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria zezwala na jej zamianę jednym dotknięciem. Starczy nacisnąć przycisk by odkurzać bez potrzeby doładowywania odkurzacza podczas sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  kompozycja umożliwiająca ładowanie dwóch baterii równocześnie

  Odkurzacz jest zaopatrzony w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy zarówno do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Istotnie udoskonalający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest poprzez progresywny 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne ponadto ograniczają potrzebę częstej wymiany głównego filtra.

  Filtracja tak wydajna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  efektywny 5 -warstwowy system filtracji gwarantuje maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest chroniony poprzez multicyklonowy system separacji, który ogranicza poziom pyłu, a zmywalne filtry obniżają potrzebę częstej zamiany filtra.

  popularne akcesoria, odpowiednie do Twoich potrzeb

  wykorzystanie akcesoriów i inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie umożliwiają wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W komplecie dołączona jest mini szczotka elektryczna, która może być używana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Prosto wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  obszerny, wyjmowany pojemnik na kurz o obszerności 0,6 l

  posiada więcej kurzu i ułatwia czyszczenie. Dodatkowym atutem jest proste opróżnianie pojemnika na kurz. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku aby zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co zezwala na jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne komponenty HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, zapewniający długofalową czystość.

  wariant towaru

  Odkurzacz

  rodzaj ekranu

  TFT

  Funkcje

  samoczynna regulacja mocy na różnorodnych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia komponenty HEPA

  Szczotka w zarysie V zapobiegająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technika

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  pojemność pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa budowa

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% skażeń

  Zasilanie

  25,2 V

  typ ogniwa

  Litowy

  objętość baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  dodatkowe informacje

  mobilna i bezprzewodowa kompozycja

  Możliwość konstrukcji naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  zestaw

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyekwipowany w ulepszony, bezszczotkowy silnik, który zapewnia mu powiększoną produktywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia,perfekcyjnie radzi sobie z nawet najistotniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Prosty i wygodny w obsłudze, możesz go stosować w dodatku jako odkurzacz ręczny. Dodatkowo, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek dokładnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie wystarczy, by kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro umożliwia odkurzanie i mycie przeróżnego rodzaju powierzchni oraz wykonywanie obu tych czynności jednocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić niemało czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez obszerniejszego wysiłku sprawisz, iż Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma pojemność aż 400 ml. VC20Pro stanie na wysokości zadania zatem zarówno w znikomych, jak i obfitych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz też obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki czemu poziom nawilżenia utrzymuje się na optymalnym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz także dodać preparat dezynfekujący, aby pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Wytwarzany z włókna mop znakomicie wchłania wodę i gwarantuje skrupulatne, równomierne mycie.

  bezusterkowe odkurzanie

  Urządzenie zostało wyekwipowane w skuteczny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło powiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, sprawia, że VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Ekspresowo eliminuje kurz, okruchy, znikome śmieci, sierść, a nawet włosy.

  perfekcyjnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - zezwala na komfortowe i skrupulatne sprzątanie jeszcze pod meblami lub w rogach pomieszczeń. Wyekwipowana w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - precyzyjnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w pakiecie

  W komplecie wynajdziesz też inne, równie przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 zezwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na precyzyjne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury notebooka. Nieduża, trójkątna szczotka pasuje natomiast do czyszczenia różnego typu mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz między innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj dopóki potrzebujesz

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator zagwarantuje nawet 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc starannie posprzątać cały dom. Co jeszcze sprawia, że urządzenie jest tak produktywne? innowacyjny system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego słuszne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  za pomocą VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przyjazne dla zdrowia miejsce. Umożliwia to efektywny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do zaopatrzonego w filtr cykloniczny zbiornika o pojemności 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Starczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! zarówno komponenty filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, lecz też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt dużo, więc łatwo go podniesiesz i odkurzysz sufit lub półki. Aby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się nawet schylać! wystarczy, iż naciśniesz umieszczony wprzystępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz też w bajecznie prosty sposób przekształcić w wygodny w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa konstrukcja VC20Pro powoduje, że z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a nawet w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze wyróżnia VC20Pro? Jedyny w swym typu, przyciągający wzrok, nowoczesny styl! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo stylowy charakter, który dodatkowo podkreślają szczegóły w odcieniu różowego złota. Niepowtarzalne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - dzisiaj może ozdobić na dodatek Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb typowy)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb charakterystyczny)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • wymiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X20S

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi
  Przekonaj się, iż sprzątanie może być wygodne! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi zarówno odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz większe mieszkanie albo dom? świetnie! Akumulatory o objętości 2500 mAh (każdy) gwarantują imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z szybkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki temu możesz być pewien, iż Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Załączone do zestawu akcesoria sprawdzą się podczas czyszczenia najróżniejszego rodzaju powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!


  Urządzenie 2w1
  za pomocą X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Wystarczy, iż wymienisz szczotkę na mopa (w pakiecie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z szybkością około 200 rpm, skrupulatnie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia - odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!


  progresywne rozwiązania
  Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki czemu po umyciu powierzchnia ekspresowo schnie, a Ty możesz luźno poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje również możliwość wyboru między 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! by jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie wyekwipowano w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z prekursorskich rozwiązań, jakie oferuje Roidmi!


  produktywna szczotka elektryczna
  Szczotka elektryczna do podłóg posiada rolkę nowego typu HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki temu nie tylko zbiera pokaźniejsze zanieczyszczenia i włosy, wydajnie likwiduje kurz ukryty w szczelinach. Rewelacyjnie sprawdza się na rozmaitego rodzaju powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.


  Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technologia Air-x
  Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z prędkością sięgającą 120,000 rpm, a także progresywną konstrukcją kanału powietrznego powodują, iż moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. Ponadto, zastosowanie technice Air-x wydajnie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie obniżając mocy ssania.


  Do 65 min pracy
  System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie zaopatrzono w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.


  6-stopniowa filtracja
  Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie posiada kilkustopniowy system filtracji, który produktywnie oddziela kurz od powietrza. Choćby najmniejsze skażenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Zapewnia to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.


  rozmaite scenariusze czyszczenia
  Do zestawu załączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy skutecznie usuwa alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna spełni oczekiwania w trakcie czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. Żeby pozbyć się skażeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.


  Strażnik czystości w Twoim domu
  Zainstaluj aplikację, by zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się poprzez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci także powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz i konieczności wymiany filtra.


  Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe
  Uwolnij się od kabli i zyskaj wygodny sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze większego komfortu stosowania. Wystarczy, że zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Starczy około 2.5 godziny, by odkurzacz był znów gotowy do pracy.


  przyjazny użytkownikowi design
  X20S został zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego było proste i przyjemne. Precyzyjnie przemyślana kompozycja zagwarantuje o 10% niższy poziom hałasu, który w rezultacie wynosi około 72 dB (A). Innowacyjna szczotka elektryczna została zaopatrzona w lampę LED, przy pomocy której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie wygodne i dokładne. Dodatkowo 1.5 kg waga urządzenia pozwala łatwo pousuwać kurz z wysokich mebli i zasłon.


  surowy design
  Design X20S został wyznaczony licznymi nagrodami. Zastosowanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu klasycznego i równocześnie stylowego wyglądu. Wspaniale więc wkomponuje się w każde wnętrze.

  W zestawie
  Odkurzacz
  Rura odkurzacza
  Stacja czyszcząca
  Głowica mopująca x2
  Szczotka mopująca
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do usuwania roztoczy
  Szczotka szczelinowa
  Wielofunkcyjna szczotka
  Filtr
  Ładowarka bezprzewodowa

  Specyfikacja

  marka Roidmi
  Nazwa Cordless Vacuum Cleaner X20 S
  Moc 435 W
  Moc czyszcząca 138 W
  szybkość silnika 120 000 rpm
  Siła ssania 25 kPa
  Czas odkurzania do 65 / 40 / 10 minut
  Czas mopowania do 120 minut
  objętość akumulatora 8x 2500 mAh
  Waga całego urządzenia 2,6 kg (wliczając główną szczotkę)
  rozmiary 1191 x 259 x 158 mm
  Czas ładowania ok. 2,5 h
  pojemność zbiornika na kurz 0,4 l
  Poziom głośności <55/72 dB (A)


Bosch BBH73260

Bosch BBH73260 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH73260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH73260
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch Athlet BBH73260K Przepis Bosch na sukces. produktywny z długim czasem pracy- a ponadto bezprzewodowy!Odkurza równie skutecznie jak odkurzacz konwencjonalny* dzięki ulepszonej budowie silnika i nowej szczotce AllFloor HighPower Brush.Ekstra długi czas pracy na poziomie 1: szczotka obrotowa i 60 minut pracy dla bezawaryjnych rezultatów i długiego czasu pracy.SmartSensor Control: wysoka sprawność poprzez cały czas dzięki sensorom efektywności ze wskaźnikiem LED.ulepszona technika Bosch Li-Ion: wytrzymałe i efektywne baterie z czasem pracy do 60 min i ładowaniem w niedługim czasie.Wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System. Bez konieczności mycia. EfektywnośćPrzepis Bosch na sukces. Istotnie wysoka wydajność odkurzania i długi czas pracy - i to bezprzewodowo!Athlet Ultimate czyści tak efektywnie jak odkurzacz klasyczny* i jest równocześnie komfortowy, za każdym razem pod reką i zapewnia długofalową skutecznośćSilnik HiSpin dla wysokiej skuteczności i długiej zywotnościAllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej produktywności odkurzania na wszystkich typach powierzchniSmartSensor Control: Wysoka produktywność poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności ze wskaźnikiem LEDTechnologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie3 poziomy mocy:Poziom 1: wyższa efektywność i maksymalny czas pracyPoziom 2: do nieprzystępnych zabrudzeń i średniego czasu pracyPoziom 3: do uporczywych zabrudzeń i krótszego czasu pracy HigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrzaŁatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System.

  Inteligentny wskaźnik LED powiadamia konieczność czyszczenia filtra.Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz KomfortZestaw akcesoriów składający się z: uzupełniającego, krótkiego uchwytu / adaptera z wężem i paskiem na ramię; ssawki szczelinowej i ssawki do tapicerki meblowej i samochodowej – idealne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejscCzysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki śladowej wadze i systemowi EasyCleanSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiMaksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki istotnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 60 minWkaźnik ładowania baterii: tak, potrójnyKrótki czas ładowania:3 godziny ( 80% naładowanie baterii)6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz rozmiar 1XMiękki uchwytWaga:3 kg


Roidmi X30 Power

Roidmi X30 Power Najniższa Cena Online

Roidmi X30 Power - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30 Power
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roidmi X30 Power – niezawodny odkurzacz nowej generacji Roidmi X30 Power to nowy, lepszy odkurzacz, który zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Konkretny silnik o prędkości 120 000 rpm, siła ssania 26 500 Pa i wytrzymały akumulator gwarantujący do 70 minut pracy – to tylko niektóre mocne strony tego urządzenia.

  X30 Power zezwala na odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie, jestwyjątkowo lekki i prosty w obsłudze. Wyróżnia go także futurystyczny, stylowy design. Wchodzące w skład zestawu akcesoria ułatwią Ci sprzątanie choćby trudno przystępnych zakamarków.

  Roidmi X30 Power – odkurzacz i mop w jednym! Odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie? To osiągalne! Dzięki nowemu, antybakteryjnemu i nietrudnemu w konstrukcji zbiornikowi na wodę złączysz te dwie czynności i zaoszczędzisz cenny czas.

  Inteligentny system sprawi, iż mop będzie automatycznie pobierał optymalną ilość wody, by zachować wymaganą do wydajnego mycia wilgoć i uniemożliwiać powstawaniu zacieków. Ciesz się nieograniczoną mobilnością Z bezprzewodowym odkurzaczem Roidmi X30 Power dotrzesz niemal wszędzie.

  Zapomnij o irytującym, plączącym się kablu, który ogranicza Twoją mobilność – ten problem nie będzie Cię już dotyczył. Lekkość urządzenia także działa na Twoją korzyść – prosto przeniesiesz je pomiędzy pomieszczeniami, wniesiesz na piętro lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu.

  Roidmi X30 Power może też służyć Ci jednocześnie jako odkurzacz pionowy, jak i mały odkurzacz ręczny – wygodnie dostosowuj go do swych potrzeb i ciesz się swobodą. Postępowa szczotka do podłóg Nowa szczotka Nex-V w zarysie litery V pozwoli Ci wydajnie wyczyścić podłogi.

  Wodoodporna, antybakteryjna, obrotowa i wyekwipowana w system uniemożliwiający zaplątywaniu się w nią włosów – będzie Twoim najkorzystniejszym sprzymierzeńcem w walce o czysty dom. Z jej pomocą precyzyjnie odkurzysz niemal wszystkie typy podłoża – drewniane podłogi, kafelki, wykładziny, a choćby dywany.

  Dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi produktywnie czyści nawet te miejsca, w których zwykła szczotka często pozostawia brud – na przykład przerwy pomiędzy płytkami. Żadne zanieczyszczenia się przed nią nie ukryją!

  uzupełniające szczotki w komplecie przystosuj odkurzacz do swoich potrzeb. Dołączone do zestawu Roidmi X30 Power wymienne szczotki umożliwią Ci kompleksowe i wygodne sprzątanie. Szczotka do materacy pomoże Ci pozbyć się roztoczy – to nieprzeciętne narzędzie dla alergików.

  Szczotka szczelinowa upraszcza odkurzanie trudno przystępnych zakamarków – na przykład wgłębień w fotelach. Miękka szczotka pozwoli między innymi odkurzyć klawiaturę, a szczotka do sierści przyda się opiekunom zwierząt domowych.

  Co więcej, gumowy wąż pozwala na przedłużenie końcówki odkurzacza. Dowiedz się więcej Roidmi X30 Power został wyposażony w inteligentny kolorowy ekran, który dostarczy Ci wszelkich koniecznych danych.

  Dzięki niemu dowiesz się między innymi, ile kalorii spalasz podczas sprzątania, poznasz moc, z jaką pracuje urządzenie oraz sprawdzisz stan akumulatora i poziom wypełnienia zbiornika na brud. Przydatnych informacji dostarczy Ci również asygnowana aplikacja, z którą możesz zintegrować swój odkurzacz.

  Dzięki niej poprawnie poznasz Roidmi X30 Power i zoptymalizujesz sprzątanie. Lepsza konstrukcja Przekonaj się, jak szerokie możliwości daje bezszczotkowy silnik o prędkości dochodzącej 120 000 rpm oraz siła ssania 26500 pa.

  Niezwykła skuteczność odkurzacza umożliwi Ci wydajne i szybkie sprzątanie. Z łatwością pozbędziesz się choćby najistotniej upartych drobinek kurzu, śmieci czy okruchów – Roidmi X30 Power wciągnie je z siłą tornada.

  dodatkowo potrójna redukcja hałasu zapewnia cichą pracę odkurzacza. Jego poziom głośności nie przekracza 83 dB. Dzięki czemu możesz pożegnać się z uciążliwym szumem, który zakłóca Twój spokój. Rozszerzona ochrona przed kurzem i bakteriami Z Roidmi stworzysz czyste, wolne od bakterii i alergenów środowisko.

  Poczwórny system sterylizacji ZWSS zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Jonowy filtr antybakteryjny ochroni Cię przed drobnoustrojami, a sześciostopniowa filtracja wyeliminuje problem kurzu i krzywdzących zanieczyszczeń.

  Odkurzacz ma także pojemny, 0,55-litrowy zbiornik na kurz, który można łatwo i momentalnie opróżnić bez konieczności dotykania brudu – wystarczy nacisnąć jeden przycisk! jednocześnie pojemnik, jak i części filtra można również myć, żeby zapewnić im czystość i świeży zapach.

  Nowy, lepszy akumulator lepszy akumulator litowy gwarantuje aż do 70 minut pracy odkurzacza. To wystarczająco dużo,dokładnie posprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 450 m² bez konieczności ponownego ładowania.

  Co więcej, wchodzący w skład zestawu magnetyczny uchwyt ułatwi Ci przechowywanie odkurzacza, a także sprawdzi się jako bezprzewodowa ładowarka. Ładuj urządzenie, kiedy go nie używasz i kiedy po prostu stoi ono na swym miejscu – dzięki temu zaoszczędzisz czas i przestrzeń w mieszkaniu!

  W zestawie Odkurzacz Szczotka szczelinowa Wąż przedłużający Szczotka do materacy Szczotka do sierści Uchwyt ścienny do ładowania Zasilacz (długość kabla 1,5 m) Szczoteczka do czyszczenia Dodatkowy filtr HEPA + filtr tylny Moduł zbiornika na wodę Instrukcja obsługi Specyfikacja marka Roidmi Nazwa produktu ROIDMI Cordless Vacuum Cleaner X30 Power (Pro) typ Bezprzewodowy Waga 2,7 kg wymiary 1191 x 259 x 164 mm prędkość silnika 120,000 rpm Czas pracy Do 70 minut Siła ssania 26,500 Pa Moc czyszcząca 150 AW objętość akumulatora 2500 mAH / 72 Wh Czas ładowania Ok.

  2,5 h objętość zbiornika na kurz 0,55 l Moc 435 W odcień Biały

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF122

Hoover HF122 Najniższa Cena Online

Hoover HF122 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF122
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane odkurzacze i oczyszczacze powietrza marki Hoover z kodem 22MDW2PL15 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Albo wyczerpania zapasów)! Odkurzacz pionowy 2 w 1, z którego łatwo oddzielić odkurzacz ręczny do odkurzania okruszków.

  Hoover H-FREE 100 HF122RH 011 jest wyposażony w zmotoryzowaną dyszę i lampkę LED na dyszy. Na jednym ładowaniu może odkurzać aż przez 40 minut. Możesz prosto wyregulować odkurzacz przy pomocy przycisku na uchwycie.

  Ciesz się bezprzewodowym odkurzaniem, które Cię nie ogranicza.


Samsung VS15T7033R4

Samsung VS15T7033R4 Najniższa Cena Online

Samsung VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA wykorzystywanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane atrybuty
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i przenośny co pozwala komfortowo nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W sprawnie odkurzy każdy wariant podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut wydajna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw lokalizuje aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush wyśmienicie sprawdza się do twardych powierzchni, wyłapując nawet niewiele znaczący kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Skuteczny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze obszerniejsza moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* zagwarantuje wydajne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter oraz aerodynamiczna kompozycja odpowiadają za stosowny przepływ powietrza. Nieprzerwaną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje słuszna ścieżka powietrza. Drobne cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, żeby zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko sprawia, że z łatwością pousuwasz skażenia z twardych powierzchni, a także miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszystkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Przejrzyj, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyszczególnione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części maszyn mogą być ograniczone. Przejrzyj dostępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush ma antystatyczne włosie pozwalające produktywnie zbierać wszelkie skażenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala z łatwością manewrować i dotrzeć dodatkowo do rogów pokoju. By wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, wystarczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter sprawność i wytrzymałość
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W formuje moc ssącą do 150 watów. To gwarantuje wysoką skuteczność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Sprawna bateria ma objętość 3000 mAh, co umożliwia pracę do 40 minut*.
  *przekazany czas pracy dotyczy nieznacznego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zaimplementowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który wykrywa aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) komfortowe stosowanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Prosto wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bezproblemowo wyjmiesz go, by rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszelkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, średni i charakterystyczny pozwolą Ci prosto wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj większej mocy, a zlikwidujesz zabrudzenia choćby z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, starczy mniejsza moc. Czytelny ekran
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz pełną kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, wariant wybranej szczotki albo wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy, a także filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Nieskomplikowany w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz mieści się aż 0,8 l zanieczyszczeń. Prosto go opróżnić bez dotykania kurzu. Wystarczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu komfortowo wysprzątasz cały dom. Dołączone do niego akcesoria pomogą pousuwać zabrudzenia na dodatek w trudno przystępnych miejscach. Możesz go na dodatek wykorzystać jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno przystępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach pomiędzy meblami i między poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem eliminuje skażenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek technologiczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy z łatwością nim manewrować? znikomy, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. Na dodatek jest bezprzewodowy, dzięki czemu jest niezwykle mobilny i umożliwia płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz ma baterię litowo-jonową o napięciu, która gwarantuje mu niezwykle długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, by urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  techniczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. TOP5 na wrzesień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy biały opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe białe cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi białych,
 • odkurzacze bezprzewodowe białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe białe, odkurzacz bezprzewodowy biały cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych białych, ranking odkurzaczy bezprzewodowych białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.