Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Puron. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Puron. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Puron,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Puron. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Puron, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Puron PR10

Puron PR10 Najniższa Cena Online

Puron PR10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PR10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pani Gadżet testuje robota PURON PR10 PURON PR10 robot z mopem, laserem, lampą UV i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe atuty robota PURON PR10$604 dokładna laserowa nawigacja przestrzeni 360° Lampa UV - zwalcza drobnoustroje Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie konkretna siła ssąca 2500 Pa (1800 Pa w trybie cichym, 2150 Pa w trybie standard) zaawansowana aplikacja przenośna - komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim, stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian oraz ustalenie do trzech map sprzątania bardzo wielki zbiornik - 600 ml na zanieczyszczenia suche i 360 ml dla funkcji mopowania niezwykle cicha praca - poniżej 50 dB bardzo pojemna bateria - robot odkurza powierzchnie ok.

  200 m2 Długi czas pracy - 120 min podczas odkurzania, 150 min w trakcie mopowania znakomicie odkurzone kąty progresywne czujniki antykolizyjne - robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, nie wciąga kabli, na bieżąco skanuje i wydajnie omija pojawiające się na drodze przedmioty Koła off-roadowe - pokonuje przeszkody do 2cm nieduża wysokość robota - zawiera się pod meblami i nie klinuje się pod nimi samoczynny powrót na stację ładującą, a także rozpoczęcie w miejscu, gdzie robot przerwał pracę Robot sprzątający PURON PR10 - funkcje 3w1: progresywne sprzątanie, mycie podłóg i zwalczanie bakterii precyzyjne laserowe skanowanie przestrzeni 360 poziomów - mapa pomieszczenia w 4 sekundy Nawigacja laserowa to najszczególniej innowacyjny technologicznie rodzaj mapowania wnętrza.

  Przy skanowaniu laserem, mapa powstaje już w 3-4 sekundy, jeszcze zanim robot zainicjuje pracę! To spora przewaga nad robotami, gdzie skanowanie wnętrza odbywa się za pomocą kamery. Wystający laser obraca się dookoła o 360° i skanuje pomieszczenie w odległości do 8 metrów od robota.

  Jest to wyśmienite rozwiązanie nawigowania w kilkupokojowych mieszkaniach, ponieważ robot odkurzając pokoje bezustannie skanuje i aktualizuje mapę mieszkania. Pojawienie się mapy jeszcze przed rozpoczęciem pracy robota zezwala na ustawienie w aplikacji stref sprzątania i wirtualnych ścian i jeszcze lepiej zaplanować pracę robota.

  szczególnie, gdy możliwe jest utworzenie 3 przeróżnych map! Higieniczna czystość podłóg - lampa UV w robocie pomaga zwalczać drobnoustroje Promieniowanie UV produkowane poprzez lampę pod robotem jest na tyle silne, iż pomaga zwalczyć organizmy chorobotwórcze.

  Badania tworzone w Instytucie Mikrobiologii Akademii Nauk w Guangdong'u wykazały wydajność zwalczania bakterii gronkowca na poziomie przeciętnie 79.04%, natomiast bakterii E. Coli aż 84.14%*. PURON PR10 jest nad wyraz doceniany poprzez alergików i rodziców niewielkich dzieci.

  Światło UV podczas pracy robota jest niewidoczne dla człowieka, a po podniesieniu urządzenia lampa wyłącza się. Zniszczone poprzez lampę drobnoustroje zassane zostają do zbiornika. Dlatego tak ważne jest, aby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

  mocna siła ssąca robota z możliwością jej regulacji Robot PURON PR10 może pracować z mocą nawet 2500 Pa - to dwukrotnie więcej aniżeli moc konkurencyjnych robotów! Siłę ssącą można dowolnie regulować za pomocą aplikacji i pilota (CICHO-kanon-TURBO).

  dodatkowo centralna turboszczotka wspomaga siłę ssania robota i zbiera skażenia z każdego typu powierzchni, jednocześnie z dywanów, jak i z podłóg twardych. PURON PR10 czyści w 4 etapach: Brud zamiatany jest pod lampę UV poprzez szczotki boczne.

  Światło z lampy UV zwalcza drobnoustroje. Zanieczyszczenia podawane są przez turboszczotkę do ssawy. Z solidną siłą ssącą do 2500 Pa brud wciągany jest do zbiornika. Funkcja mopowania - perfekcyjnie czyste podłogi bez smug Czyste i błyszczące podłogi bez mycia - marzenie$605 Nie!

  Z robotem PURON PR10 to rzeczywistość:) Po zamontowaniu zbiornika z mopem Robot PURON PR10 sam automatycznie przełącza się w tryb mopowania. Produktywne mopowanie robotem to: bardzo obszerna objętość zbiornika 360 ml wystarcza na umycie ok.

  200 m2 podłóg - Zbiornik wypełniony wodą z płynem dedykowanym do robotów Clean to aż 80-120 minut mopowania! Cały zbiornik do pracy na mokro podzielony jest na dwie części - w jednej znajduje się roztwór myjący (360 ml), druga dedykowana jest na skażenia suche (300 ml), zbierane przez turboszczotkę podczas mycia podłogi.

  dzięki temu w trakcie mopowania robot wstępnie odkurza podłogi zanim je umyje mopem. Uwaga! najlepszy efekt mopowania zostanie osiągnięty, kiedy najpierw robot odkurzy podłogę z wykorzystaniem zbiornika na zanieczyszczenia suche!

  Elektrozawór zabezpieczający przed zalaniem podłóg - Robot zaopatrzony został w system i-dropping - dzięki niemu ze zbiornika nie wylewa się woda, kiedy robot nie pracuje i stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

  regulowany stopień namoczenia mopa przypasowany do stopnia zabrudzenia podłóg - za pomocą aplikacji możliwa jest zmiana intensywności namoczenia szmatki, kiedy tylko Twoje podłogi są bardziej zabrudzone lub jeżeli starczy je tylko odświeżyć.

  Do dyspozycji są trzy stopnie namaczania: Min-kanon-Max. Ruch "w jodełkę" dla r ównomiernego mycia - PURON PR10 wykonuje ruchy odzwierciedlające mycie podłóg ręcznym mopem na zarys jodełki, do przodu i na boki, co znacząco rozszerza wydajność usuwania skażeń.

  Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Cicha praca robota - nie obudzi nawet śpiącego dziecka nad wyraz cichy robot, poziom głośności ok.50 dB, nie przeszkadza domownikom codziennych zajęciach.

  Kiedy PURON PR10 będzie sprzątał Twoje mieszkanie, Ty możesz pracować, czytać książkę, dzieci mogą się uczyć. Odkurzacz jest tak cichy, że nie przeszkadza nawet śpiącym dzieciom. Progresywne czujniki antykolizyjne dużo czujników, w które został wyposażony PURON PR10, umożliwia bezkolizyjną pracę robota - nieprzeciętnie omija przedmioty, nie obija się o meble.

  też dzięki laserowi, ro bot nie spadnie ze schodów, kiedy dojedzie do ich skraju! Robot dzięki czujnikom nie wciąga kabli - po wjechaniu w nie wycofa się. Należy jednak pamiętać o niezostawianiu ładowarek, czy słuchawek w zasięgu pracy robota!

  nadzwyczajnie czyste kąty W kątach pomieszczeń, na styku ścian i podłogi, na ogół zalega kurz, pył i brud. PURON PR10 początkuje sprzątanie właśnie od tych miejsc. Z pomocą dwóch szczotek bocznych, skrupulatnie wymiata zanieczyszczenia wzdłuż ścian i listew, a następnie kontynuuje sprzątanie wewnątrz pokoju.

  nieznaczna wysokość robota PURON PR10 to robot, który zmieści się pod łóżka, fotele i inne meble na nóżkach. Jego wysokość to 7,6 cm i dodatkowe 2 cm wysokości lasera. Lekko uginający się laser pomaga wyjechać odkurzaczowi spod mebli, a czujniki odróżniają firany i zasłony od trwałych przeszkód i robot bezproblemowo odkurza przestrzeń pod nimi.

  Łatwe pokonywanie wzniesień Odkurzacz samojezdny PURON PR10 zaopatrzono w znaczne i solidne off-roadowe koła,bezproblemowo wjeżdżał na dywany - nawet te wyższe. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.

  ponadto koła rewelacyjnie sprawdzają się na każdej powierzchni, robot bez problem będzie przemieszczał się po dywanie, panelach, kafelkach. Obfita objętość baterii to jeszcze dłuższa praca Bateria litowo-jonowa w robocie PURON PR10 o objętości aż 3200 mAh, to aż 120 minut ciągłej pracy i 200 m2 posprzątanej powierzchni!

  Jeszcze precyzyjniejsze sprzątanie Robot sprzątający PURON PR10 w trybie odkurzania jeździ raz przy razie, miejsce przy miejscu, zatem z pewnością nie ominie miejsca, w którym zalega kurz. W trybie mopującym, robot pracuje inaczej.

  Wykonuje ruchy na kształt jodełki, do przodu i na boki, które są odwzorowaniem pracy ręcznego mopa. Taki system mopowania znacząco powiększa sprawność mycia podłóg. Wznowienie pracy w miejscu przerwania Robot PURON PR10 został zaprojektowany z myślą o dużych potrzebach sprzątania.

  Jeżeli bateria robota podczas jego pracy wymagać będzie ładowania, PURON zjedzie do stacji, a po naładowaniu baterii powróci do pracy w miejscu, w którym przerwał pracę. W ten sposób nie powiela pracy, tylko wykonuje kolejne zadania w innych pomieszczeniach.

  automatyczny powrót do bazy Robot nie zgubi się w Twoim mieszkaniu, wspaniale zapamiętuje miejsce ustawienia stacji łądującej, do której trafi bezproblemowo. Nowoczesna aplikacja w języku polskim na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota Moduł Wi-Fi, w który zaopatrzony został robot PURON PR10, pozwala sterować robotem za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Aplikacja WeBack, w której pojawia się zeskanowana poprzez laser mapa Twojego mieszkania, to sporo możliwości ustawień, w tym pomiędzy innymi: Harmonogram pracy robota za pomocą aplikacji albo pilota możesz dowolnie zmieniać czas pracy robota.

  Stawianie wirtualnej ściany Wydzielenie przestrzeni, która nie ma być sprzątana. Robot nie przekroczy tej niewidzialnej linii ściany. W ten sposób możesz wykluczyć ze sprzątania kąt z butami lub cały pomieszczenie.

  wyodrębnionie przestrzeni wykluczonej ze sprzątania Usunięcie ze sprzątania całej kuchni fragmentu z niej, np. Miejsca z miskami psa lub dywanu z mopowania pokoju - wystarczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

  Wyznaczenie strefy sprzątania Ta funkcja aplikacji pozwala robotowi sprzątać tylko wyszczególniony obszar, np. Solidny dywan, wnętrze. Dostosowywanie siły ssącej robota Robot rozpoczyna pracę ze charakterystyczną siłą ssącą.

  Z aplikacjąrozszerzysz moc do maksymalnej siły 2500 Pa. Dzięki aplikacji możesz jeszcze: sterować robotem podobnie jak pilotem, regulować stopień namoczenia mopa, zmieniać wcześniej zapisane mapy (możliwość utworzenia 3 zróżnicowanych map), wyszczególnić miejsce, w które ma dojechać robot, sprawdzić historię sprzątania, kierować robota na stację ładującą, przyciszać albo wyłączać komunikaty głosowe zmieniać język zaktualizować oprogramowanie.

  W zestawie wraz z robotem PURON PR10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 typy mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $606 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - genialny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $607 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $608 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA wydajnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet posiada: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty posiadają płyny do robotów Clean$609 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej firmy niezwykle skuteczne czyszczą gruntownie i prędko wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub pokaźniejszej objętości należy adekwatnie zniżyć albo zwiększyć liczba płynu) *przy naświetlaniu lampą robota przez 10 minut z odległości 8 mm UWAGA!

  Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej poprzez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza może skończyć się choćby po kilku minutach.

  Funkcja mopowania TAK Sterowanie za pomocą aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK rodzaj nawigacji Laser skanujący 360*, lidar Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji TAK - nad wyraz zaawansowana aplikacja z wieloma funkcjonalnościami Maksymalna siła ssąca tryb cichy - 1800 Pa tryb kanon - 2150 Pa tryb TURBO - 2500 Pa Czas pracy 120 min - przy odkurzaniu 180 min - przy mopowaniu objętość zbiornika 600 ml - na sucho 660 ml - na mokro: 360 ml na wodę i 300 ml na zanieczyszczenia suche Szczotka centralna Jedna: z włosiem i silikonem Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne 50 dB Regulacja siły ssania TAK - 3 stopnie rodzaj baterii, pojemność litowo-jonowa, 3200 mAh Czas ładowania ok.

  5-6 godzin Waga z wyposażeniem 2,8 kg rozmiary (sz. X dł. X w.) 330 x 330 x 95 mm Moc kompletna 32 W Zasilanie 14,8 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Miele. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Puron opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Puron cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Puron,
 • odkurzacze automatyczne Puron jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Puron, odkurzacz robot sprzątający Puron cena, opinie o odkurzaczach robotach Puron, ranking odkurzaczy robotów Puron

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *